Fakte tronditese nga Artan Hoxha: Si u vra bosi i droges dhe “Benz”-i misterioz me 400 mije euro

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:althe.info
#abcnews #abcnewsalbania

Komente

 • Granit Albanais
  Granit Albanais2 ditë më parë

  Pse duhet me i shpall hero te kombit perderisa kan shku me arme te pa regjistruara vk kan shku me vra dajtin ai i vrau edhe shnet ju ngeli ne fyt leku policav

 • Granit Albanais
  Granit Albanais2 ditë më parë

  O gazetare mbylle ate mut goj bothqire

 • Erduan Eki
  Erduan Eki16 ditë më parë

  Vdekje tradhtarve shpijunav te policis... e lypi e gjeti ... qeni endacak ngordhi..

 • Lerdi Beqo
  Lerdi Beqo17 ditë më parë

  Ai ruan karin tane dajti se dajti eshe djal qe se linde me nena z.tane dajti lirim sa me te shpjet 🙏🙏

 • Eva Evisa
  Eva Evisa22 ditë më parë

  Po lëre moj të flasi moj ta foltëëëë njeher e mirëël

 • Eva Evisa
  Eva Evisa22 ditë më parë

  Policia i bie me dorë kur ndodhin vrasjet... Me pas gjendet në terren e mban kronologjinë e radhës..... Pfffff

 • Eva Evisa
  Eva Evisa22 ditë më parë

  O artan. Kjo gazetarja e do karin në gojë O artan. O artan orë dermannnnn. O taniii O bobe po tër kto histori që i komenton i fort Je O bablok ëëëë.. ...... Me kujdes me kujdes ❤

 • Misto Tiko
  Misto Tiko28 ditë më parë

  Po se Mbylle njehehere zgurden o gazetare

 • Luan Blac
  Luan Blac28 ditë më parë

  Po po ju per her i dini te gjitha po flisni me vones .ja kjo kukumjacka paska pi na nji viz qepe mor gojen ti paske nevoi per na nji cop mish pa kocka me ta myll gojen .ore ti keshim peng mor shoku artan po ti e din mir kush i bon kto vrasje edi edi nona krimit

 • Seferi Vajes
  Seferi VajesMuaj më parë

  a ju qift tan hoxha nbyth juve o popull kar. Po pse re kte morracakun besoni ju o karat e conit. Ky flet kodra mas bregut, se e di ky qe ti qin ropt mileti

 • ARKAN ALB
  ARKAN ALBMuaj më parë

  O gazetareeeeee Mbydhe ore gojen nje second Nuk esht faji jot por kush te ka ber gazetare Lere ore te flasin.

 • Renaldo Pojani
  Renaldo PojaniMuaj më parë

  q

 • Salvatore Kurti
  Salvatore KurtiMuaj më parë

  Pse ore Keto istori do degjojme perdite flite per Rinine qe po iken dhe vendi po boshatiset e bete te shkretin Behare si Ozama po Fole per beharin meri me ralle fillo nga deputetet se behari eshte bishti gjarprit

 • spiro arapi
  spiro arapiMuaj më parë

  gazetarja me kot qe kam pare... tamam si papagall ...po lere oj goce te flasi ai po i shpjegon me detaje... ti e nderpret.. gazetarja nuk vlen asnje 0

 • spiro arapi
  spiro arapiMuaj më parë

  bob

 • Daily Things
  Daily ThingsMuaj më parë

  Sa acaruese booo

 • Luljeta Bejleri
  Luljeta BejleriMuaj më parë

  Po mos e ndërprit moj gazetare Artanin se na acarove nuk pushon

 • Franc Jonuzi
  Franc JonuziMuaj më parë

  Gazetare e paafte njer te topi njer te vizioni se mban njeri

 • Andre Inesta
  Andre InestaMuaj më parë

  Pusho pushooooo o gazetare bllokojani zerin kesaj robqirje

 • Elcapo Columbia
  Elcapo ColumbiaMuaj më parë

  Na plasi k@@@@## nje legen me plake

 • Gon Dibrani
  Gon DibraniMuaj më parë

  Po lere ta prefundoj pytjen oj shereleme

 • BossyBossy2021
  BossyBossy2021Muaj më parë

  O gazetare ,cicat mal i paske.po goja ste ri rehat.haaaa

 • Lady Mindkoff
  Lady MindkoffMuaj më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Boi 1
  Boi 1Muaj më parë

  Oj gazetare mos fol shum se po te qi kurven e nanes , leje te mbarojn fjalin Zotri Artan

 • Toni Shehu
  Toni ShehuMuaj më parë

  A mbaet per nuse kjo nuk pusho i minut Bo Bo Bo ma mir i bij karit me dor o shqiptar gjeja e para ne bot vje qetsija me besoni 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • erald noj
  erald nojMuaj më parë

  Po pusho moj gazetareeeee

 • Toni kola
  Toni kolaMuaj më parë

  ³

 • Afaristo Zevras
  Afaristo ZevrasMuaj më parë

  po ca qenka kjo gazetare ropqime kshu nuk pushoka kur fillonka fol po pusho moj kurv te ngjojm tanin se smerr vesh ti na kto pune

 • Leonard Mucaj
  Leonard MucajMuaj më parë

  Po ti ske pun tjeter shumë informacion keshiko punen tande

 • Besi Driza
  Besi DrizaMuaj më parë

  kjo gazetarja qenka llapiste e mir

 • Skrillex Official Gamers
  Skrillex Official GamersMuaj më parë

  Kazanja

 • Skrillex Official Gamers
  Skrillex Official GamersMuaj më parë

  T punosh gazetare me mik q r sa acaruse

 • Fabjan Drini
  Fabjan DriniMuaj më parë

  Po pusho mi o kare femer..derr derr si pidh robshe

 • Aleks Gjoni
  Aleks GjoniMuaj më parë

  Nuk ka mafjoza shqiperia, asnje televizion te flas je per shqiperin turp turp ne burg,

 • blerta berati
  blerta beratiMuaj më parë

  Flitet qe eshte kunati i Baba Takut ( Spartak Brahos) eshte e vertete???

 • flamurtari1990
  flamurtari1990Muaj më parë

  Kjo është e mirë vetëm për atë muhabetin...

 • dhimo dhimo
  dhimo dhimoMuaj më parë

  Paska qen spiun po kot nuk te vret njeri jo

 • Beqir Fetishaj
  Beqir FetishajMuaj më parë

  E kam ven re qe ne Soire, kjo gazetarja esht kokrra e pijaneces ajo s del n studio pa nja 3 gota ven, veini men ste le rehat me fol, rroft telekomanda 🤣🤣🤣🤣

 • Kanani Beci

  Kanani Beci

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂Pijanece Ohh sa e fort.. Me lot

 • skampa8833
  skampa8833Muaj më parë

  O shoqe gazetare kush te ka mare ne pune ty aman.pa pike taktike.

 • Heidi Bauer
  Heidi BauerMuaj më parë

  Ehaaaaa

 • Alma Aliu
  Alma AliuMuaj më parë

  Puuuu na cmendi kjo gazetarja kujton se po prezanton spektakel idjotja nderhyn pa sens fare

 • Fikret Bujzi
  Fikret BujziMuaj më parë

  Ishe mir te suare.. vol muzike sa dush nuk degjoheshe kaq shum 🙈😂

 • kurt 004
  kurt 004Muaj më parë

  Artan hoxha aje ti Detektiv privat per zbulimet e vrasjeeve apo je gazetar?

 • Vula Gajda
  Vula GajdaMuaj më parë

  Sa lavire kjo slen me fol dil fol vet se na cave ate qe sthuhet

 • Bake AL
  Bake ALMuaj më parë

  Kshu perfundojn spiunat ja qifsha Pragun mori ne qaf nje trim dhe 4 hallexhinj

 • sig askushi
  sig askushiMuaj më parë

  po ndonje gote vere moj, nuk ka per artanin? (apo apo eshte emision tjeter ky)

 • Eagle 1
  Eagle 1Muaj më parë

  Ua cfare injorace kjo qenka komplet e mbaruar nuk nderpritet tjetri ne kete menyre, shume injorace.

 • ari ari
  ari ariMuaj më parë

  Kjo do shtypur me goj mbyllur se po filloj tu fol ta çau rrapin dhe e le fare pastaj.

 • Alex Alex
  Alex AlexMuaj më parë

  Zerin si pizge kjo piu piu piu

 • Mimoza Kuka
  Mimoza KukaMuaj më parë

  Gazetare....

 • altin gremi
  altin gremiMuaj më parë

  Lere te flasi I ftuari moj laraskee

 • Ali Ali
  Ali AliMuaj më parë

  ARDJAN KULICI ne meste te gjithckaje ai I coj atje se kishin informacjon per lidhjet e tij me dajtin

 • Ali Ali

  Ali Ali

  Muaj më parë

  Sorry agron kulici ishte ne ate kohe ne krye te policise edhe te kokaines policat u vrane se kishin informacjon per kapjen e kokaines

 • Nikolle Gashaj
  Nikolle GashajMuaj më parë

  Kjo lope gazetare , ti nxjerr mendet, mshile o lop??

 • jimy jimy
  jimy jimyMuaj më parë

  Artan investigator jurnalist me i miri ne shqiperi

 • Santino Rocco
  Santino RoccoMuaj më parë

  11:07 domethan ky paska qen spiun thash me veten se Nuk te vrasin kot

 • Idajet Halili

  Idajet Halili

  Muaj më parë

  Of mo,, mos e luaj fare

 • klaurel cobanaj
  klaurel cobanajMuaj më parë

  Po po , ne jemi nje shtet aq i lodhur e vari trapin saqe s'ngre dot breket e veta e jo me te meret me Mafian , turp

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet BerishaMuaj më parë

  U pa puna po nderroj kanal e ka thirr e nuk e len me fol

 • Kanani Beci

  Kanani Beci

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet BerishaMuaj më parë

  Leje te flasin

 • Gentian Lleshi
  Gentian LleshiMuaj më parë

  Ai u ruante nga 4 cuna te armatosur , ate dite ku ishin ?

 • tonny
  tonnyMuaj më parë

  Lere fucking te flase se nuk morem vesh gje.

 • tonny
  tonnyMuaj më parë

  Lere te flasi te shkretin. Sa e besdisme je moj

 • Tony Tony
  Tony TonyMuaj më parë

  Ky flet si pas pagesave qe i bejn grupet kriminale

 • citroen uno
  citroen unoMuaj më parë

  Të gjith ne do ta paguajmë faturën. Mjerë ata që u gënjen mëndja dhe duan të pasurohen me lëndë vdekjeprurëse. Droga është vdekje ata që e shesin janë vrasës Vdekjen e kanë hallall

 • Ari Esk
  Ari EskMuaj më parë

  Nuk na plasi fare coca cola, se u vra nje bajge

 • Alket Kellici

  Alket Kellici

  Muaj më parë

  Amen.

 • Armand Berdaku
  Armand BerdakuMuaj më parë

  Prandaj Skapardhit ishin gjith oficer a sigurimit se i dining te gjitha

 • Ted Bak
  Ted BakMuaj më parë

  Mir qe than njeher bos droge se ngelen duke then biznesmeni

 • Moza Kita
  Moza KitaMuaj më parë

  uuaa e degjon veten sa keq nderhyn me pyetje te gjata e me zerin si pizge ...lere moj te degjojme

 • altin gremi

  altin gremi

  Muaj më parë

  O moza, I thashe dhe une asaj laraskes por nuk me degjoj

 • Tufina Rulot

  Tufina Rulot

  Muaj më parë

  Mirmbrema Mimoza gazetare qe i pelqen vetja

 • Chopper n
  Chopper nMuaj më parë

  Spushoka kjo lene te flasi idjote blah blah blah blah

 • Led Labz
  Led LabzMuaj më parë

  Kjo gazetare eshte shum Budallaqe me pytjet qe Ben

 • Edison Zenelaj
  Edison ZenelajMuaj më parë

  Ti je nje kokeshege qe vetem lef si nje zagar, Nuk ke Idene e ketyre puneve.

 • Nazmi Behrami
  Nazmi BehramiMuaj më parë

  Po qysh spo ka nji ekzukator ti qin nanen Rames e litohet populli

 • Fred Marku
  Fred MarkuMuaj më parë

  Po per derisa kater efektivet e operacionales kan shku me arme te pa regjistruara, dhe pa urdher pse duet me i shpall heronj kombi, hero i kombit ne kte east dhe medalje meriton Dajti

 • sole23milan
  sole23milanMuaj më parë

  Ej o goce boll fole se ja fut kot.Nuk merr vesh.Lere Tanin te flase

 • Rudin Alterziu
  Rudin AlterziuMuaj më parë

  Ka pun puna do koh ti gjeni

 • Stavros Myrtezai
  Stavros MyrtezaiMuaj më parë

  Pushoooooooo po pushoooooooo apo esht emisioni yt

 • Gua Kip
  Gua KipMuaj më parë

  Bla bla bla bla bla bla bla si su mësuat me fol me RRADH.F...g bi...ch. Llafazone dreqi

 • Edmond K
  Edmond KMuaj më parë

  Po cna cau trapin kjo gazetarja derderder

 • Gua Kip
  Gua KipMuaj më parë

  100% ka pas lidhje me QEVIRITARËT.

 • Manol Semini
  Manol SeminiMuaj më parë

  Si konfini pas te vjelave

 • Brendon Gjoni
  Brendon GjoniMuaj më parë

  I Tanoooooo....mos dil me me kete transexualen.na ka ca trapin me zerin qe ka.sikur shfryn gaz

 • VAN _ VAN _
  VAN _ VAN _Muaj më parë

  Mbylle gojen moj byth qire femer

 • Gjemajl Popaj
  Gjemajl PopajMuaj më parë

  Oh pusho moj leje let. Tregon Apo nisja ti trego

 • Aldin Harizi
  Aldin HariziMuaj më parë

  Te isha un burrri ksaj kur te vinte ne shpi ndark thjesht divorcing se naaaaa caaaaaveveee kaaaariiiin mbyyyyyllleeee dashke noj kar ngoj se ndryshe aaaa

 • Aldin Harizi
  Aldin HariziMuaj më parë

  Po pusho moj kare tqifsha ropt na cave karin terr terr lene ate te foli mer vesh to fudulle

 • Arian Mucollari
  Arian MucollariMuaj më parë

  Kete çupen do ta marrim partizane. ( idiotesia me vendin tone ska fund) . Ja ngaterroj fare artanit kjo cfare do te thoshte. Cfare ka pire kjo dhelpra mo aman. O I shkreti tani.

 • Donald Gace
  Donald GaceMuaj më parë

  Sa gazetare l...qe ,kush kujt ? Pyet sikur ka porositur pica emer , tel ,adress , fare debile

 • liberty liberty
  liberty libertyMuaj më parë

  Nga ajo qe po kuptoj ne kete rastin e Dritan Dajtit ne baze te shpjegimit qe po ofron gazetari Artan Hoxha. Eshte se policet paskan shku me bo plaqkitjen e Dritan Dajtit. Keshtu po rezulton. Nje kriminel si Dritan Dajti nuk munden me arrestu 5 police. Por duhet skuader me uniforma.

 • Hasan Prishtina
  Hasan PrishtinaMuaj më parë

  kur lirohet Dajti..?

 • Kastriot Doda
  Kastriot DodaMuaj më parë

  O injorante leje te flasi mos e nderpre , oj kok boshe

 • Anonymous
  AnonymousMuaj më parë

  Hahahaahhahah nuk prisja kaq super komente ketu srz , ia kalon edhe perputhen 🤣🤣🤣

 • Vilma Lu
  Vilma LuMuaj më parë

  Vec sa i kokoleps me shume Artani se seshte budall merr leftat x ato qe duhet te thote... 😉

 • Idajet Halili

  Idajet Halili

  Muaj më parë

  @Albox 39 meso nje cike elenika dhe ti😝😝😝🤦🤦🤦

 • Albox 39

  Albox 39

  Muaj më parë

  Lekt esht ne shqip nuk thomi lefta

 • fredi guci
  fredi guciMuaj më parë

  o fisqima sa vritet njeri direkt e boni trafikant droge edhe ai qe shet ndonji gram e boni trafikant ikni o ju qifsha ropt ty mer moterqir me gjith ket karen qe nuk i pushon goja

 • old castle
  old castleMuaj më parë

  Ky qan hallin e Dritan Dajtit se perse u fut ne kurth nga ky Behari duke e shitur te policia e shtetit . Ky eshte funderine mor ti , ky eshte klysh i vertete. Nese Behar Sofia ka dhene info te policia e shtetit kunder Dajtit atehere ai duhej dekoruar per sherbim te larte ndaj shtetit dhe ligjit .

 • Lulzim Katuci
  Lulzim KatuciMuaj më parë

  O ti gazetare sa fol ti ta can trapin slen te tjeret te flasin mbylle ate Buc

 • Niku Lala
  Niku LalaMuaj më parë

  Qepe halen dhe degjo moj llahinge dreqi

 • Ermisa Rama
  Ermisa RamaMuaj më parë

  O zot o alla o zhezu o sa zoter ka.Ndimoni kete gazetare se na e shpifi eshte si kur te ze diarrea qe duket sikur ska mbarim dhe kjo sle ta mbarosh fjalin

 • old castle
  old castleMuaj më parë

  O Tan klyshi , thuaj te verteten qe di ti dhe mos u largo nga pista kryesore . Iku Qazimi i Iranit (kasem sulejmani) , iku dhe ky trapi qe kishte lidhje me te .

 • Ken Ken
  Ken KenMuaj më parë

  Y

 • Elidon Jaku
  Elidon JakuMuaj më parë

  Artan hoxha eshte Cia Albanese

Faqja Tjeter