Devis Xherahu - Jo jo nuk dua... (Official Video 4K)

Lyrics & Music: Kenge popullore qytetare Korcare
Arrangement: Shkelqim Dule
Back vocals: Denisa Gjezo
Solo violine: Eraldo Feto
Styling: Dritan Duduci
Koreografia: Bardhi Pojani,
Falenderim i vecante aktorit te madh: Sotiraq Bratko
Sponsor: Vila Ekrem @Endri Filipi
Video production: D’art chanel

Spotify: open.spotify.com/album/0ErZi1...
iTunes: music.apple.com/us/album/jo-j...

Komente

 • Ida Adi
  Ida Adi3 orë më parë

  shume greke kjo kenga 🙄🙄

 • Piro Naum
  Piro Naum3 ditë më parë

  I MADHI DEVIS XHERAHU E BERE TE QAJË NJËHERE SOTIRAQ BRATKON PA TE BEHET ÇTË BËHET..👍

 • Bujar Cullhai
  Bujar Cullhai4 ditë më parë

  Bravo Shqipe❤🖤🇦🇱

 • Jovan schobbel
  Jovan schobbel8 ditë më parë

  Shum keng i fort!

 • Petros Sakka
  Petros Sakka15 ditë më parë

  bravo Devis . kete kenge e ka bere Petrika Agolli .(Tika Cenoja )

 • Adriana Vlashi
  Adriana Vlashi17 ditë më parë

  Na kenaqe suksese urime

 • Sofika Kico
  Sofika Kico18 ditë më parë

  Pershendetje! Urime ! Interpretim dhe orkestrim te shkelqyer duke percjelle tek te gjithe energji pozitive . Urime edhe per realizimin e videos . Nje pershendetje te vecante I percjell edhe aktorit dhe protagonist te videos Sotiraq Bratko . Shendet e te mira ju uroj . Sofia

 • Diana F
  Diana F20 ditë më parë

  Te lumte,shume e bukur dhe nostalgji.

 • Alb16
  Alb1620 ditë më parë

  Beautiful

 • Val Bonne
  Val Bonne20 ditë më parë

  👏👏👏👏❤️🎤🎸🍷

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta Buzi22 ditë më parë

  Bravo gjithmon me këngë të mrekullueshme, të uroj gjithmon suksese , Korça ime e bukur 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Irena Tabaku
  Irena Tabaku22 ditë më parë

  bravooo

 • Ydh Hduhd
  Ydh Hduhd22 ditë më parë

  Najada Haxhi .Sa bukara kenget dhe me shume ritem .Si Ato serinatat korcare dhe Ato greke. Me ka pelqyer dhe shume kenga popullore korcare qe ke nxjerr se fundmi ishte shume e bukur ,kishte ritem shume kenga.

 • Lamprini Vanko
  Lamprini Vanko25 ditë më parë

  Bravo devis respekte sotiraqit na nderoni korcen ju pershemdetim nga greqia gjithmone suksese

 • Lirie Elezi
  Lirie Elezi26 ditë më parë

  Te lumte goja

 • rozmari pergjika
  rozmari pergjika26 ditë më parë

  Te këndofte zemra Devi!!!🙏🏻🙏🏻

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi26 ditë më parë

  BRAVO.

 • Marieta Dumani
  Marieta Dumani26 ditë më parë

  Të lumtë goja

 • Ermira Celaj
  Ermira Celaj26 ditë më parë

  Këngë e bukur, video e bukur, interpretimi yt po nuk diskutohet. Je brilant. Sidomos paraqitja e Sotiraq Bratkos ia shton vlerat videos. Ka marrë hijen e një gjigandi të skenës (megjithëse për mendimin tim ka qenë aktori më original, pas Ollgës,tek filmi Zonja nga qyteti ). Të falenderoj Devi që ke zgjedhur nga ajo kastë aktorësh, të cilët nga brezi i sakrificave , janë kthyer në brez i humbur. Ju uroj suksese !

 • arben lika
  arben lika27 ditë më parë

  Bravo ,shume bukur , na kenaqe !!!!!!!

 • Donika Gjergji
  Donika Gjergji28 ditë më parë

  JE I MREKULLUESHÈM . RESPEKTE DHE PRAPÈ RESPEKTE PÈR PÈRFSHIRJEN NÈ KLIP TÈ AKTORIT.

 • Lili Shingjergji
  Lili Shingjergji28 ditë më parë

  Nje mrekulli👏👏😊

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s Kök29 ditë më parë

  🔥🔥🔥💯🥂

 • Nesim Hoxha
  Nesim Hoxha29 ditë më parë

  Këngë e shkëlqyer Korçare, të këndoftë zemra , respekt e për të madhi Sotraq Bratko.

 • mirela abilaj

  mirela abilaj

  28 ditë më parë

  Shume kenge e bukur bravooo

 • Ergys Shehu
  Ergys Shehu29 ditë më parë

  Respekte per Bratkon nje nga ikonat e Shqiperis

 • florika varfaj

  florika varfaj

  26 ditë më parë

  Nuk esht Zushti esht Sotiraq Bratko

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi29 ditë më parë

  TE KENDOFTE ZEMRA GJITHMONE.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi29 ditë më parë

  BRAVO .JE KENGETARI IM I PREFERUAR.

 • Souzana Dervishaj
  Souzana Dervishaj29 ditë më parë

  Super super kenge te çlodh shpirtin

 • Dj Nikolla
  Dj NikollaMuaj më parë

  Te lumte o gjigant ty dhe Sotirit me prezencen prej aktori !!

 • agime delija
  agime delijaMuaj më parë

  Grande interpretimi yt Devis,bashke me Zhustin aktor. Grande

 • Xhina Memushaj
  Xhina MemushajMuaj më parë

  Te lumte goja ! Je tamam artist na kenaqe i gjithe reporteri.jot eshte fantastik suksese Devi eh.... Korcar Korca ime ......

 • Piro Naum
  Piro NaumMuaj më parë

  Një kenge shume e bukur qe i përket qytetarisë Korçare.

 • Piro Naum

  Piro Naum

  Muaj më parë

  I madh je Devi Xherau. E bëre te qajë njerë Sotiraq Bratkon pa të bëhet çtë bëhet👍

 • Pink Dreamer
  Pink DreamerMuaj më parë

  Το ανακάλυψα τυχαία μου αρέσει αλλά δεν ξέρω για ποιο πράγμα μιλάει ούτε σε ποια γλώσσα είναι....Καλοτάξιδο να είναι 😁

 • Pink Dreamer

  Pink Dreamer

  29 ditë më parë

  @Purple Moon ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά....δεν το ήξερα

 • Purple Moon

  Purple Moon

  Muaj më parë

  Aλβανικα είναι. Μηλάει για μια παλιά αγάπη. Λέει δεν θέλω αγάπη άλλη. Θα πιω και θα κλαίω για τα μαύρα σου μάτια

 • Spar Vojkollari
  Spar VojkollariMuaj më parë

  Bravo Buke e Vjeter. Super ka dale. Ajo eshte 🥇

 • Frida frida
  Frida fridaMuaj më parë

  Suksese Denis ..bravo

 • donika frasheri
  donika frasheriMuaj më parë

  Korçar i vertet artist i madh

 • LUIZA HASA
  LUIZA HASAMuaj më parë

  Kenge mjaft e bukur dhe vidioklipi gjithashtu, por Tirka nje aktor i shkelqyer.Ka humbur dhe s'po e shohim me, sa keq artiste te mire qe jane larguar jashte

 • Tefta Kolici
  Tefta KoliciMuaj më parë

  👏👏Devis si gjthmon kenge te bukra,melodjoz dhe me ritem te mbrekullueshem E madhe ne moshe i pelqej shume kenget e tua si Greke dhe Korcare Je ikon e tera rrymave respekte👏👏👏👏👌👌👍👍💐💐💐💐

 • Kri 99
  Kri 99Muaj më parë

  Ju lumte korcareve Si gjithmone me kenge per shpirtin O Devis sa pozitiv dhe sa miresi qe ke Te kendofte zemra se na kenaqe 😍

 • Pipo Jubani
  Pipo JubaniMuaj më parë

  Je I madh ke ba gjetje shum t bukur na knaqe pershendetje nga shkodra

 • Luljeta Molla
  Luljeta MollaMuaj më parë

  Te lumte goja

 • Enkeleda Caci
  Enkeleda CaciMuaj më parë

  Ec aty Korca 👌👏🏻Bravo Devis

 • Laura Filaj
  Laura FilajMuaj më parë

  Jo joo nuk dua tjeter dashni,do te pij dhe do te qajjj per syne e zi hopaaaa sttttt E kam degjuar nja 7 here sidomos ne makine tani.. Deviii e ke qare si cdo kenge tjeter tenden me ate stilin tend te kengetarit qe i kendon te gjitha zhanret me po aq klass e elegance. Urime… Love youu♥️🙏🏻🌴🌸🌺🌷

 • ALMA OSMANI
  ALMA OSMANIMuaj më parë

  😍😍😍👏👏👏

 • Sife Sife
  Sife SifeMuaj më parë

  Bravo bravo bravo bravo

 • athina 96
  athina 96Muaj më parë

  KORCE❤❤❤

 • Greta Nen
  Greta NenMuaj më parë

  Συγχαρητήρια Ντεβισ Καλοτάξιδο το τραγούδι παρα πολυ ωραιο...

 • Sotiraq Mosku
  Sotiraq MoskuMuaj më parë

  Bravo Devis

 • Άννα Σιγάλα
  Άννα ΣιγάλαMuaj më parë

  Τέλειο τραγούδι, καλοτάξιδο να είναι συγχαρητήρια στόν ερμηνευτή !!!!!!

 • Aulona Sqillo
  Aulona SqilloMuaj më parë

  Bravooooooo 👏👏👏

 • kosovare Firstlady
  kosovare FirstladyMuaj më parë

  Shum bukur

 • Etleva Sinani
  Etleva SinaniMuaj më parë

  Such a beautiful song, well done korca icon,so sweet expressed with passion & happiness

 • Lata Luja
  Lata LujaMuaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌🙏🤲🌞⭐⭐⭐⭐⭐

 • VL-TR
  VL-TRMuaj më parë

  Bukure Shume 🙋‍♀️ Πολύ ωραία μπράβο σου

 • Mimoza Mano
  Mimoza ManoMuaj më parë

  Bravo

 • Tefta C
  Tefta CMuaj më parë

  Te uroj suksese ne kariere dhe jete.♥️♥️♥️⭐⭐⭐🌹🌹🌹👍👍👍💯💯💯

 • Arbresha Sejdiu
  Arbresha SejdiuMuaj më parë

  Respekt 👍

 • Nexhmije Vila
  Nexhmije VilaMuaj më parë

  Tamam djale korce.Shume bukur Devis na kenaqe te uroj SUKSESE

 • Tasim Ruko
  Tasim RukoMuaj më parë

  Te lumte goja Devis, shume bukur , interpretim brilant !

 • Eleni Salaj
  Eleni SalajMuaj më parë

  Μπραβω βρε αρχοντα παντα πρωτοςςςς 👏👏👏😘😘🌹🌹🌹

 • Janina
  JaninaMuaj më parë

  Superrr 💖💖💖

 • Drita Dauti
  Drita DautiMuaj më parë

  Bravo

 • Dritan Duduci
  Dritan DuduciMuaj më parë

  Super. Shume këngë e bukur

 • John Chef
  John ChefMuaj më parë

  Bravo devo!!! Te lumte goja shume kenge e bukur me pelqen qe nxjer dhe promovon kete lloj stil kengesh shume e bukur URIME 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Luiza Konica
  Luiza KonicaMuaj më parë

  Yll.yll.

 • Vjollca Alla
  Vjollca AllaMuaj më parë

  Suksese 👍👏👏👏👏👏👏

 • Fitore Haxhiu

  Fitore Haxhiu

  18 ditë më parë

  Te kendofte zemra

 • Brajan Spahiu
  Brajan SpahiuMuaj më parë

  Fantastic 😊

 • Ken F
  Ken FMuaj më parë

  Kjo eshte kenge, bej me shume si kjo.

 • Arlinda Muslli
  Arlinda MuslliMuaj më parë

  Vajza ezmere 💫💫💫shume e embel 🥰 Kenga shume e bukur ,dhe i kendohet pikerisht vajzes me syte e zinj 😊

 • Elda Zavalani
  Elda ZavalaniMuaj më parë

  Super ! Kenaqesi dhe bukuri !💛🌼⭐

 • Maria Cipani
  Maria CipaniMuaj më parë

  Suksese Dejvi 🎧🎼⭐🌍

Faqja Tjeter