Hakmerret ndaj Donaldit pas puthjeve me Beatrix në Big Brother Vip

Big Brother Vip Albania thyejn rekorde, me te ndjekurit Donald Beatrix, Bora si gjithnje ne cender te vemendjen.

Semi Jaupaj, shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, i është hakmarrur ish të dashurit të shoqes Donald Veshajt pas puthjeve që ky i fundit shkëmbeu me këngëtaren Beatrix Ramosaj. Ja cfare ka bere ajo.

Pas këtyre skenave, Semi ia ka hequr follow’in atij në Instagram.Por, për dallim prej saj, Donaldi ende e ka atë në listën e personave që ndjek. Ditë më parë, ajo u shpreh e zhgënyer me Donaldin për afërsinë me Beatrixin, e pyetur nëse ai po bën lojë, Semi tha se në fund do që ai të jetë i lumtur.

Komente: 32

 • Mirjeta Zeqillari
  Mirjeta ZeqillariMuaj më parë

  Semi je dashuri ,je yll,mos e mezit veten me gjera qe sja vlejne🌟🌟🌟🌟❤❤❤❤🌹🌹🌹

 • Serme Vodha
  Serme VodhaMuaj më parë

  Semi ❤person i sinqert i paster

 • StAr's Channel
  StAr's ChannelMuaj më parë

  Semi dashuria🥰

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  Seni 👏ti je shoqe e mir e sinqert nje shoqe si ti duhet ❤️

 • Lori Ismani
  Lori IsmaniMuaj më parë

  Donaldi me vjen me vjell kur ja degjoj zanin 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Bepina Cufi
  Bepina CufiMuaj më parë

  😁Beatris..su mbaruan burrat qe ja merr burrin Bores se bukur..

 • Flora Kovaci
  Flora KovaciMuaj më parë

  Semi dhe bora jan yll ....ajo beatricja skandaloze

 • Lola Guri
  Lola GuriMuaj më parë

  U zgidh Donaldi sa doli Semi

 • swe swe
  swe sweMuaj më parë

  Kjo Beatrix si e qmendur

 • Suzana Allmuca
  Suzana AllmucaMuaj më parë

  ju kam marre inat do.tri as emrin nuk ju a kam shkrujt tamam por gjys nuk shifeni mo aty dilni

 • anna
  annaMuaj më parë

  Po te dalin mos te rrin me brenda se do lene me shume nam

 • swe swe
  swe sweMuaj më parë

  Qfare dashurie për dy javë mos u hi shejtani i Sebastianit hahahah

 • Fitore
  FitoreMuaj më parë

  E Semi me Boren Sun e bojn trileqe me Donaldin mo 3 bashk

 • Silvana Osmani
  Silvana OsmaniMuaj më parë

  😩

 • dino
  dinoMuaj më parë

  Semi shko e gjuj gur prap der te dalin prej aty ska ven ma aty donaldi

 • Nervi
  NerviMuaj më parë

  Hahahahahahahaha cfare lajmi🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣kujt I plasi trapi per follorsa more njerez injorant qe ngelet pad instagramit

 • Mimi Mimi
  Mimi MimiMuaj më parë

  Zoti e malkoft beraxin dhe donaldin

 • Remzije Berisha

  Remzije Berisha

  Muaj më parë

  Jo i mallkoft koft larg ishalla ua kthen njejt te dyve qysh vepruan edhe ka me e kthy jeta asht e gjat kurr nuk i dihet

 • Gramoz Shkembi
  Gramoz ShkembiMuaj më parë

  Donald bajga

 • Doro Saraj
  Doro SarajMuaj më parë

  Trixsa morali 0