Vrasja e Sabrinës /Përplasen ashpër avokatët: Mos e quani kriminel! Babai: Jo baltë mbi vajzën time!

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 17 shtator, 2021

Thellohet drama pas vrasjes së 23-vjeçares Sabrina Bengaj, pas përplasjeve mediatike të dy familjeve. Ditën e djeshme opinioni publik u trondit nga një letër e autorit të vrasjes Elton Metaj, të cilën e dërgoi në të gjitha mediat. Kjo gjë irritoi familjen e të ndjerës, të cilët ditën e sotme reaguan mediatikisht.Për më shumë ndiqni emisionin...

Komente

 • Nora Nora
  Nora Nora11 ditë më parë

  Shum Respekt per avokatin Sajmir Vishaj

 • Minna Fati
  Minna FatiMuaj më parë

  Po nuk kuptoni duhet te varet ashtu si vrau vajzen 23 vjece jo esht cmndure po kur e vrau si e mbante mende nuk ish cmndure joo kjo jan brrockulkat gjykatve .nuk ka pse te varas njeri ta mar jeten ..zoti ta falur zoti Lere ta mar po jo kta njers bjen trima nenat e fmijve vareniiiiii

 • Petrit Cani
  Petrit CaniMuaj më parë

  X

 • Alexandra Alexandra
  Alexandra AlexandraMuaj më parë

  Το να

 • Arben Zoi
  Arben ZoiMuaj më parë

  Kjo vrasje. Do haje edhe koka te tjera..... Avokati, qe flet. Eshte puna tije. Te mbroje.. Kete moster ..... Avokatin ja jep ligji.... Por nuk ka denim me vdekje.... Por ama.... Ergastolo.... Nuk ja heqe. Asnje avokate ne Shqiperi.... Asnje gjykates. Nuk I jep me pake sesa. Ergastolo..... Burgim I perjetshem.... Ngushellime families

 • Marchella Cocaj
  Marchella CocajMuaj më parë

  Shum debate per te mbrojtur nje kriminel.gruja nuk preket po ta duash spese dashuria nuk vret.Ai e vrau spese e la vajza.e shum meshkuj shqiptar e Kane ofez.e mbante per skllave ai e famiglia e tij.mua sme duket llogjike te ket mbrojtje ky njeri.Ajo po te ishte e lumtur me te se linte.ca psiqiku eshte ai me duket e padrejt ne shqiperi eshte parrulla ta bejme psiqik keshtu nuk denohet me jet.po per vajzen e shkret la drejtesi,,,,

 • EXHE EXHE
  EXHE EXHEMuaj më parë

  vetem avokat nuk eshte ky cakrani eshte gomar dhe kaluar gomarit drejtohuni spakut

 • Zana Doko
  Zana DokoMuaj më parë

  Ngushellime familjes se Sabrines

 • Klev Bemit
  Klev BemitMuaj më parë

  Kujtim cakran ti duhesh varuar bashk me ate kriminel 😡😡😡😡

 • Manushaqe Haxhiraj
  Manushaqe HaxhirajMuaj më parë

  Ngushëllime Familjes të Sanrinës Zoti u dhëntë forca ta kaloni këtë dhimje të madhe.

 • ermenisa feka
  ermenisa fekaMuaj më parë

  Po nuk e kuptoni qe ai baba eshte i ngarkuar dhe ju po rremoni plagen? Vazhdoni me trysnine e pyetjeve? Eltoni nuk justifikon dot vdekjen e Sabrines jo letra te shkruaje po cfaredolloj gjeje te beje tani nuk shfajesohet dot. Dhe atij babai ska per tju mbyllur plaga as po te burgoset perjetesisht Eltoni. Ne duhet te shmagim mundesine qe ngjarje te ngjashme te ndodhin prap.

 • Migi Kiki
  Migi KikiMuaj më parë

  Mon ti Evis pse je kaq provokuese ndaj nje familje me fatkeqsi qe mos e besh prov edhe ri po ti nqs don te kerkosh dhe te besh rrolin e hetuesit ne letwr krimineli thot qe e kam quar ne pun e kam dal ne te e kemi qen gati duke u pajtuar Atehwr pse krimineli e akuzin perlidhje te re Po kur u njoft me tjtrin persim Evis ti do te besh emision e nut te vjen turp qe merr neper kembe hellexhinjt turp ter tu Ti mezi pert te ket fatkeqsi neper familjet shqiptare i shkon e i mashtron peremisionintend te turpshem 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Dorina Gashi
  Dorina GashiMuaj më parë

  Duhet var krimineli

 • Raimonda Ramilli
  Raimonda RamilliMuaj më parë

  Bravo drejtusja ne ket rast

 • Hamide Krasniqi
  Hamide KrasniqiMuaj më parë

  Aj esht kriminel me gjith ty more idiot Alton krimineli kriminel esht. Mose permend boten shqiptaret jan Kriminel mbi familjen dhe pik

 • Hysen Hasnaj
  Hysen HasnajMuaj më parë

  Brravo ELIS se jam dakort me ty se nje njri qe vret aj asht kriminel

 • Anna Stone
  Anna StoneMuaj më parë

  Ngushllime familjes🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲Zoti ju dhent force me e perballue ket dhimbje 🥲🥲🥲!!Ai Pler duhet Te varet pikkkk Pse I jepni vemendje ne 📺 pleres ????? Te varettttttt dhe ti hidhet benzinnnnnnn!!!!!!

 • lela lela
  lela lelaMuaj më parë

  Merrre more zotri armen mose i fol ketyre gazerareve se ti ke gjithe ate avull shpirti ty te ka ike evladi vajze e re vendos ligjin vete se kta jane avokat te manipoluar duan vetem pare dhe ska kurre drejtesi ne shqiperi leri kto te lehin ti vazhdo ne drejtesi tane

 • Eda Eda
  Eda EdaMuaj më parë

  Ueee kulmi o Zot si ekzistojne keto lloj mostrash si ky "avokati"" leshit🤮 ore surrat qe mir qe e ke marr ne mbrojtje ate kriminel por edhe u ofendove qe e quajme vrases e kriminel😡 po se mori jeten e nje vajze te re dhe nene te nje femije te vogel cfar do te thote more pis "njeri" Njerez si puna juaj duhen zhduk qe dhe fjala drejtesi te shkoi ne vendin e vet. Po te ishte vajza jote cfar do thoje 😠yyyy pis ju pafte Zotu

 • Resina Naqellari
  Resina NaqellariMuaj më parë

  Ore ai duhet varur ne mes te Fierit.

 • Kozi Bregu
  Kozi BreguMuaj më parë

  Nuk i mjafton halli qe i ka ndodhur, por duan te hedhin balte mbi vajzen e tij.Zoti Partizan ka te drejte te rivoltohet

 • Julia Kacandoli
  Julia KacandoliMuaj më parë

  Ku ishte Prindi si e la mu martu 13 vjet pse nuk e muar me Polici adoloshente u kan ka pas te drejt pom vjen keq si ka ndodh keshtu e ngushllime por u duft ma heret me marr masa

 • Anjeza Murrani
  Anjeza MurraniMuaj më parë

  Oj monster po e vrave , rri or dreq mbylle gojen si ke ftyr te shkruash qe e ka vra babai o kafsh

 • Lule Hasa
  Lule HasaMuaj më parë

  Prindevete po i digjet. Koka ju thoni mate ndeze cigaren oo oo zotca. Bohet keshtu boniEmidion per hallet e tyre bbooo bbooo

 • Michaili Ndresa
  Michaili NdresaMuaj më parë

  Si thot zoteria mos e quani kriminel?sido te kete qene puna ,edhe nese i pati rregulluar mardheniet me ish nusen,nuk te jep te drejten ta vrasesh....edhe sikur te kishte ndonje tjeter te dashur,se e ndare ishte nga ky Eltoni.nuk te certifikon ty te vrasesh nenen e femijes tend.......

 • Inna Inn
  Inna InnMuaj më parë

  Pse paska pas aq mend ai sa ta shkruaj letren aq me detaje. Ky avokati qenka me keq se ai vrases qe i mallkofte zoti keto njerez Qe e shtremberojn te drejten 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

 • Healthy kitchen
  Healthy kitchenMuaj më parë

  Shkruan dhe letra e vetmja gje qe duhet te beje ty eshte ty kerkoje falje publike familjes dhe i devijon te vertetes ben fajtor te tjeret ose e doje ate vajze ty se sipas ty ajo kishte dashnor pse e doje ty ate turp te vive 👹 a

 • Healthy kitchen
  Healthy kitchenMuaj më parë

  Ky eshte krieminel sepse mund te divercohesh pa i marre jeten vajzes se re dhe pa i hapur kaq shume pune edhe shoqerise turp turp dhe vetem turp

 • Elmi Tobli
  Elmi TobliMuaj më parë

  Mvjen keq per vrasije por kto qe deklarat qe Japan avukatet ijan te pa aryshem ktu esher faijtor qeverija we nuk kamarur Anne mas per kto persona teju mudsoij nje qender sociale te ijan men kotroll te dikuij teije men vezhgim te shteti kijo doted ndiqet me indi qe mos te dodh me

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogajMuaj më parë

  Babi vajzes sikur te fliste pak mamir gjithmon thot flliqsir flliqsir se as ti sje mai mir fol ma qart se veq flliqsir thu

 • S👸G👸.
  S👸G👸.Muaj më parë

  Gazetare e lodhur me pyetje idjote 🤦‍♀️

 • Agim Brahimi
  Agim BrahimiMuaj më parë

  Të drejtë kish babai duket zotri burrë, si justifikohet krimineli vrau vajzën, dhe sikur të kërrcënohej mir bëhej se bëri hatan, ai në burg duhet të ishte, emisjonet asgjë nuk zgjidhin vajza ha dhe ..

 • Luljeta Tamaj
  Luljeta TamajMuaj më parë

  Qfar surrati ky krimineli

 • Kaltrina Krasniqi
  Kaltrina KrasniqiMuaj më parë

  O idiot avukat se ne fakt ky lloj maskarai nuk duhet te kete avukat hiq po ti qenke avukat maskara se te kisha varur me gjeth te ne mes te shqipris qe del leh aty si qenn mbron at idiot marre duhet met ardh

 • aferdita adili
  aferdita adiliMuaj më parë

  Bravo Zotri Visha gjdo fjal qe po fol si Avokat jan me vend Bravo

 • Valentina Vale
  Valentina ValeMuaj më parë

  Ahhh te ishte Enveri gjall o qen bir qeni nga gjuha do te varte se kte meriton ne qoftese ka ligj per mbrojtjen e femres

 • Janina
  JaninaMuaj më parë

  Fatkeqsi shum e madhe qe shtetet Europiane nuk kan ,DENIM ME VDEKJE .Vetem Amerika ka denim me vdekje me sa di un .Kshtu ndodhi ne Kosove edhe ma keq u maltretua vajza 18 vjecare deri ne vdekje per 2 dit .

 • Grisela Schumann
  Grisela SchumannMuaj më parë

  Evis oj debile ca do te tregosh me kete emisjon i jep vemendje nje krimineli moj debile

 • Emma Emma
  Emma EmmaMuaj më parë

  Shumtira fetyr krimineli hedh baltë mbi te pis mashkull

 • afk
  afkMuaj më parë

  Futeni avokatin me pederastet ne burg

 • afk
  afkMuaj më parë

  Vareni ket moster se ja paska fajin vjerri

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTIMuaj më parë

  A ja vlen te merreni me kete kriminel? Vareni tek sheshi te behet shembull. Boll me vrasje. Zonje shteti nuk mund te ruaj cdo psikopat dhe kriminel. Kush e armatosi popullin? Kete thuaj ti zonja psikologe apo psi..... !

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Ky cakrani u be pis.pardje tha ne rwport tv qe sjamm avokat i ketij po kam qen pas shtrimit ne zahari.tani thote qe jam avokati familjes qe atehere here e mohoi qe seshte avokati vrasesit e tani del ndryshe.sme ka pelqyer kurre ky avokat.me duket e me esht duk e ne raste te tj manipulies

 • Blerta Kurti
  Blerta KurtiMuaj më parë

  Vareni Kriminelin para qytetit keshtu do pastrohet Dhe Shqiperia nga keto vrasje makabere! Kush heq jet njeriu duhet varur si ne kohen e Enver Hoxhes Dhe pik! 😔 Nje 🌟 si Sabrina i hoqen mundesin per te rritur foshnjen e saj qe e kerkon te emen 😢😭… Oh Zot bej qe ai Person te Zhduket nga kjo Bote 😢🥺… Poshtersira!

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Vetem nje gje them per kete kriminel e mashtrues.qe babai e ta ket kercenuar shume mire ka bere sps nje baba mbron femijen e vet kur ky pis ju ka shkuar njehere me arme dhe ja ka dhunuar vajzen.E dyta ky mashtrues qe pa turp gjen arsye dhe do te justifikoj nje vrasje me faktin se u nxeh krimineli se e kercenoi babai??dmth kushdo me acaron mua marr armen e vras.dhe dicka tj.ky pis njeri njehere thote dilja me vajzen pastaj thote qe kur vajta ne shpi ajo fliste me tjeter.U dergjt ne burg perjete dhe mortja i rente e lengoft deri ne palce.keta pisa kriminele duhen varur.

 • Lina Shehu
  Lina ShehuMuaj më parë

  Aurela se super psikologe dhe Avukat Ylli eshte yll si ka emrin me llogjik bravo

 • Manuela Murataj
  Manuela MuratajMuaj më parë

  Bravo avokat ,drejtojne injoratet te pa shkolluar marrin jeta njerzish

 • Luli Pisha
  Luli PishaMuaj më parë

  Do var me litar me mes te fierit plera

 • Netrun Azizi
  Netrun AziziMuaj më parë

  Turp i madhh o zot per kshtu lloj avokatesh

 • Rudina Bani
  Rudina BaniMuaj më parë

  Kronike e nje vdekje te paralajmeruar! Vrases nuk eshte vetem ky burracak qe vret nenen e femijes po keta avokate , prokurore dhe mjeke qe i lene te lire keta vrases. Si nuk u vret ndergjegja ketyre vrasesve me shkolle. Nje femije ngeli pa nene, nje vella pa moter, dy prinder pa vajzen e tyre dhe nje vajze e re iu mor jeta pa asnje faj

 • Netrun Azizi
  Netrun AziziMuaj më parë

  Ju lutem zonja gazetare a ban bre mos e nxirni ne media ket lloj avokati se shum na ngre nervat ene e mbaron tere shqiperin ma sakt gjith shqiptaret ku do qe ndodhemi an e mban botes respeke per emisionin

 • Netrun Azizi
  Netrun AziziMuaj më parë

  Duhet denim per avokatin cakrani sapse ky avokat e ka nxjer prej burgu edhe para dy muajsh at kriminel edhe ende po del avokati ne media po e mbron kriminelin ne xhdo lloj rethana tien hallet njeriu nuk duhet ti vrasin grat e tyre ati i duhet denim te perjetshem

 • Majlinda Hysa
  Majlinda HysaMuaj më parë

  Idjot kush kujton se po genjen nje femij 3 vjec qe ta besojme .Ky duhet varur, ske te drejt te marresh jete

 • Palma Gjigante
  Palma GjiganteMuaj më parë

  Kremineli duhet varur kurse avokati i tij duhet pushkatuar!

 • F3L1X
  F3L1XMuaj më parë

  Wooow qfar fantazie! Armen e shkrepa un po e vrau babai haha, edhe pse nuk eshte per te qeshur

 • Eva Evisa
  Eva EvisaMuaj më parë

  PRANDAJ E KAN RRAHUR ATE PLER AVOKAT NE VLORE A NE FIER KU E RRAHUR SEPSE ESHT PLER.... VE BAST SE AVOKATIN E ELTONIT DO E RRAHIN PRAP 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ana D Korreshi
  Ana D KorreshiMuaj më parë

  Ka te drejt avokati tije nuk mund ta quajm kriminel por moster mire qe e vrau po hedh dhe balt mbi te ca ti thuash ketyra mostrave ti avokat qe na e mbron ate mos te rent kurr na familje nje ngjarje e till se pasatj do te shikonim si do e quaje kur te thoni dicka per nje njeri tjeter vendoseni thiken nga vetja.

 • Anni Kristi
  Anni KristiMuaj më parë

  Po kur eltoni me sabrinen po e regullonin muhabetin e conte ne pun shkonin ne hotel ateher sabrina si do kapte tjt t dashur kur po u mundonte ta regullonte mhb me babain e vajzes.kush po genjen avokati apo eltoni kush po ja thot t gjitha keto eltonit qe ti shkruaj se mos ulen nja 2 vjet.. burgut nk i shpeton o kokerr legeni po t pakten lere t qet dhe atje ku e fute o turpi shqiperis na cfar prinder qenke rritur cfar njerez t rethonin.o moster karagjoz do t kisha vrar t isha un motra e sabrines.po dhe atje nk besoj se do kalosh mir se ka disa burrrraaaa qe do t nxjerin qumshin e asaj nene qe e turperove nga hundet.

 • Alda Xhogu
  Alda XhoguMuaj më parë

  Po mire cfare pretendon ky avokati qe ta therrasin nje ndyresire qe i mori jeten nenes se femijes se tij?? Mos kerkon ta therrasim hero z.Avokat? Apo ti shtrojme tapetin e kuq? Qe vrau nje njeri te pafajshem. Vareni qenin se meriton me teper akoma se sa vrasja, as femijen e tij nuk mendoj qe e la jetim. Femija jetim ngelet nga nena ndyresire e poshter , ti me trute qe ke vafsh ne djall dhe akoma me thelle... po atij femije nuk do i thot me goja nene... Keto ndyresira duhen hequr qafe, as gjyqe as avokat. Vareni digjeni legenin!!

 • Idajete Korriku
  Idajete KorrikuMuaj më parë

  Ai eshte kriminel mbi kriminel se i ka shkuar ne shtepi dhe e ka vrare me buke ne goje ne mes femrave dhe qofte ai Avokat qe e mbron se un te isha ne vent te Avokatit nuk do e merja ne mbrojte dhe Avokati eshte kriminel se po mbron kriminelin nuk ka turppp qe ngre zeri aq shum dhe viktimen e ka vrare dyfish 😭😭

 • mani s
  mani sMuaj më parë

  E dashur psikologe te bej nje pyetje te thjeshte. Perse femra shqiptare bie viktime e dhunes dhe e vrasjeve ? Une po te pergjigjem se ne shumicen e rasteve shkaku kryesor eshte dhuna dhe presioni qe pesojne ne familjet e tyre, ne rastin e te se ndjeres ka ikur qe ne moshen 13 vjeçe nga shtepia dhe kjo nuk eshte per fajin e Sabrines por nese gabon nje djale prinderit ja pranojn gabimin dhe i qendrojn afer nese gabon nje vajze, vajza braktiset ne gabimin e saje. Femren ne shumicen e rasteve po e vretparagjykimi qe peson ne familje se nuk mund te kuptojne dhe te pranojne faktin se femijet mund te gabojne dhe duke mos e pranuar kete, ne i leme femijet vetem ne zgjedhjet e tyre te gabuara. Nje prind shqiptare zgjedh te braktis femren dhe ta lejoj qe ne nje moshe te mitur vajza te ike nga shtepia duke e ndeshkuar keshtu per zgjedhjen e saj. Babai ka pasur te gjitha instrumentat qe vajzen ta ktheje ne shtepi, e besoj fort se Savrina ashtu si shume vajza te tjera nuk eshte kthyer se eshte vena para kushteve dhe presionit te se atit dhe i eshte dashur te zgjedh mes familjes dhe atij qe i mori jeten. Te martohet nje vajze 14 vjeçe faji eshte vetem i prinderve. Po, femra shqiptare do te jete pre e dhunes deri sa prinderit te mesojne ti thone vajzave te tyre, jam ketu me ty dhe nuk dote braktis ne asnje momet.

 • Tirona blu
  Tirona bluMuaj më parë

  Arrestoni ate avokat pleren cakran ti do fut brenda o mashtrus te raft tek fmija jot

 • Ilmi Gogo
  Ilmi GogoMuaj më parë

  Donika e vertet por keta qe gjoja duan te ven drejtesi po Keta moj keta qe nuk ngopen Me para keta jan me qener nga Ky plera qe do grir nga kembet Te koka jo jo memir pa martuar Se keta burra qe nuk ka me Burra qe jan droguar dhe nuk ju Vjen turp turp te vrasesh grua Nuk te pelqen lere po duan te Duken qe ne jemi burra dhe Bejm cte duam ngordhi macoku Pa bredhin minjt edhe kishte Shum te keqia por jo si keta qe Jan tani me shum po vrite njerz Se kafsh mjer mjer nenat qe po U nxiet zemra

 • Armando Beqa
  Armando BeqaMuaj më parë

  Edhe ju gazetaret jeni te pa shpirt

 • Ayna Erida
  Ayna EridaMuaj më parë

  Uaaa kjo gazetare paska lajthit sot i Ben pyetje te shkretit per vajzen e vet njera pas tjetrit ai thot boll kjo vazhdon ah medet turp x zotin turp.Po te kisha eltonin thot do ta lidhja 🙈🙈 Beni klikime ju beni o zotttt tmerr

 • Φλωρα Λατιφι
  Φλωρα ΛατιφιMuaj më parë

  Ah ajo e shkret qe jaka shkrujt zoti qe te jet me at qen dhe me ato dhoj prinder me falni por kta Jan per ti djgur dhe ti zojnja gazetare mos e gacmoni baba e vajzes se ka NJe zjar qe nuk fiket

 • A C
  A CMuaj më parë

  O partikar Po kur ishte familje mashtrusash Pse i bere miq o pler punon ti tek ferrari o brek grisur

 • Servis Tosku
  Servis ToskuMuaj më parë

  Po ca ta quajm. Hero.upika..ai eshte moster i papergjegjshem bashke me ato qe e kan leruar si nga spitali dhe nga burguu.pisat avokat e mjeket qenefa

 • amino amino
  amino aminoMuaj më parë

  E eshte msu ai ka fut leket ne gjep prandaj ben si llapaqen

 • Gustav Gustav
  Gustav GustavMuaj më parë

  Si ka mundesi ti lexoni bsbajit te vajzes ate leter?? Me insistim cnjerzor... mos e vrisni per here te dyte per klikime....😔😔

 • mimaria mimaria
  mimaria mimariaMuaj më parë

  Po ky pse sja fusi vetese me mire do ishte se ky nuke ka vende asne ne burge Sepse babai I djege shpirti umbi bijene e vete qe e riti o shqipri e shkreta ti me kto meshkuje te till nga inati dhe zilia shkoje vrasine dhe I groposine femrate

 • free at last
  free at lastMuaj më parë

  Eshte vrare nje femer , nje nene, nje femije , nje moter , dhe prape e diskutoni qe vrasesi ka pasur arsye ! Ja pra ,tek e kemi zhvillimin dhe kulturen si komb! Po pse ore avokat , pse e merr persiper te mbrosh nje vrases,?

 • Enver Malaj
  Enver MalajMuaj më parë

  Leter e perpiluar nga avokati i kriminelit

 • Drita Stafa
  Drita StafaMuaj më parë

  Bravo avokat m..i te mbulofte dheu edhe ty o Zoti madh vareni halen ne mes te qytetit bashke me keto lloj avokatesh , gjyqtaresh , prokuroret dhe doktoresh 😡😡😡😡

 • Haziz Lika
  Haziz LikaMuaj më parë

  ai cakrani duhet te vej aty ku asht ai krimimineli pse si quhet ai qe ka marr nje njeri qe ja fal jeten zoti per ta gezuar jo tja marri ai plehra dhe cakrani ta mbroj qe smundet dot ta mbroj rrespekte per avukat vishen dhe gjith stafin e emisjonit me zemer te hapur

 • ΆνναΆννα
  ΆνναΆνναMuaj më parë

  Dhe sikur te jen te verteta ato qe ka thurur ajo mostra, azgje nuk justifikohet vrasja makaber e asaj vajzes. Pse nuk shikoni ceshtjen me avokatin dhe mjeket qe e nxoren nga burgu dhe vazhdojn te justifikoni nje krimine per ta liruar nga burgu l!! Zoti mart hakun e kesaj vajze e kesaj motre e kesaj nene e kesaj femres !! Ky Avokat i ketij kriminelit do te mbroj lekuren e tij se me letra fallco dhe me manupuliet e letrave e ka nxierr nga burgu ky plere Avokat!!

 • Fotini Ajderaj
  Fotini AjderajMuaj më parë

  Ó0

 • Inna Hoxha
  Inna HoxhaMuaj më parë

  Kriminel ai dhe ftyra jote eshte.O Zottttt ca flet ky mo.

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusMuaj më parë

  Moj gazetar se kupton dhe i beson nje kriminel turp tjy vi po te vrisnin vajze temde

 • User 123

  User 123

  Muaj më parë

  letren e ka shkrujt avukatit ai duhet futur direkt në burg

 • Mailinda Mezini
  Mailinda MeziniMuaj më parë

  Ky avokati qenka nje pler nje felliqsir qe zdi si ka me e pranu varri pleren ka marr ca lek edhe del aty me lloj lloj felliqsire

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusMuaj më parë

  Genjen genjen sa qesharake ky eshte vertet i semur kur u ndave ckerkove

 • Nakije ibrahimi Nakije ibrahimi
  Nakije ibrahimi Nakije ibrahimiMuaj më parë

  Ky avokat qenka ma kriminel se kriminelin qe po e mbron se paremendo me i ndodh femijes tij siq i ka ndodh ksa vajze kaq e re shka kish bo ky? A thu a kish leju dikond qe me e mroj e me than qe mos ti thuhet atij kriminel. O moster avokat mendo per ket familje ne qfar situte jan e mos fol te pakten.

 • Rita Mukollari
  Rita MukollariMuaj më parë

  Se ti avuukat je per leka plere si puna e vrasesit po te vrafshin e ty atje ku te dhemb me shum o legen

 • Dita✨🍀
  Dita✨🍀Muaj më parë

  Me dhimbset me shpirt ky baba Jo vetem ja vrane vajzen po po ja vrasin edhe per se vdekuri Lerni more familjen ta perballojne dhimbjen

 • Sara Kos
  Sara KosMuaj më parë

  Ai èshtè kanibal . Me ndihmen e avokatit te vet ,shif qydh vlon si zorra un prush llaaslaalaaa èeeeeeeee . Qfar avokati!!!!

 • Loreta Skenderaj
  Loreta SkenderajMuaj më parë

  Ai kriminel Po te kish mardhenie me Sabrinen pse ta vriste.Babai I saj se ndaloi kur ish 14 vjece jo sot Po dhe atehere I lutej te mos lidhej me te Po ajo se degjoi .eltoni eshte kriminel dhe vec akuzave te tjerat duhet te vuaj dhe ate te pedofilis sepse kish mardhenie me nje 14 vjecare kur ai ish 24

 • Roza Burhamaj
  Roza BurhamajMuaj më parë

  A ndyresir dukesh qe ne surrat ca mashtruesi je .ti do varur në litar të pastrohet vendi nga njerzit si ty mostër .

 • Bea Bangladesh
  Bea BangladeshMuaj më parë

  Qfar don ai Monster me ? qfar do lloje te ket..e ka vra ai vet..ska qfar te lodhet ai me po te rri e te kalbet ne burg i pa shpirti..Si ka zemer me shkruajt ne Media kur ai e ka vrar

 • Dardan Al
  Dardan AlMuaj më parë

  Mos gjykoni avokatin e kriminelit. Avokati ben detyre ligjore kushdo qofte se ne kete menyre mesojme perse ndodhin keto krime. Askush nuk lind kriminel Por behet gjate rruges. Degjoni e mesoni. Por nje gje kisha a duhet te mbajne pergjegjesi te dy palet e prinderve e sidomos I jati e nena e vajzes se gjore qe u prehte ne paqe. Ku ishit ore prinder qe lejuat nje vajze 13 vjece te hynte ne mardhenie seksuale me nje 21 vjecar. Jeton edhe jashte je me I arsimuar sic thua nga familja e ish dhenderit. Merni pergjegjesite e me ligj si kujdestar te femijve denoheni qe lejuat nje femije te bashkejetonte me kete mashkull. Si nuk kerkove qe atehere denimin e ketij monstre.

 • Elisabeta Alimeri
  Elisabeta AlimeriMuaj më parë

  Ti avokat muti sa leke ke marre o funderrine

 • xhuliana papvangjeli
  xhuliana papvangjeliMuaj më parë

  Moj ti zonje si ju drejtohesh me gisht gjithe te ftuarve kaq e ceket Po po skandal as rregullat me normale te edukates kush te mban me ate ekran 🙈🙈🙈

 • Violeta Kiener
  Violeta KienerMuaj më parë

  Ku avokat moster si vrasisi avokat legen

 • Bardha Gruda
  Bardha GrudaMuaj më parë

  Moj gazetare si ste vjen pak keq ta ngushtosh aq shum ate baba por sidotejet puna aje ku ekamarr at guxim ti shkoj brena mikut sepse ka ken i divorcum ja ka vrar ne shtepin e vet kush eshte aji qe i vret vajzen ne shtepi ate ta varni ne litar

 • Suku Vera
  Suku VeraMuaj më parë

  Ik moj zonje cfare jane keto emisione cjane keto letra qe e mësojnë te tjeret vrasesit çuditem me avokatin e tij qe e mbron kriminelin apo perpiqeni ti ulet dënimi

 • Vilson Hoxha
  Vilson HoxhaMuaj më parë

  Sdi pse ky babai Sabrines nuk me Bind..menyra se si flet

 • vasw katseli
  vasw katseliMuaj më parë

  C'fare thoni e vrau babai ?? Po te shpia kishte 6 ....,7 .. shenja te armes

 • alien landed on earth alien landed on earth
  alien landed on earth alien landed on earthMuaj më parë

  Po… k… Po … kalbu aty!🤨😡

 • Rita Kalaja
  Rita KalajaMuaj më parë

  Dhe ekspertet e spitalit psikiatrik duhet te lajmerojne organet e policise qe ketij te semuri psiqik t'i ndalohet largimi nga Shqiperia .Cfare taksirati ka shteti tjeter te prese psikopate qe mandej kryejne vepra penale .

 • Kela Biba
  Kela BibaMuaj më parë

  Tani ke justikime sate dush por jane fjale koti o manjak . Sa mir dike me shkrujt leter por ti sikur ishe metmeta mendore. Ti meriton denin me varje ne mes te sheshit. Tiranas o manjak doqete dalish prap me kto lloj shkrimi . Babaj ka te drejt daj femijes. 😥👊

 • Moena Müller
  Moena MüllerMuaj më parë

  Mendoi Eltoni bashk me Avokatin se perpilimi i Letres me piket me kryesore te Fanatizmit dhe Patrialkizmit Shqiptar, me shpifje dhe absurditete, do lehtesonin Urrejtjen e Popullit ndaj tij dhe lehtesim vendimit ?😁Te kunderten arriten 🙂🙂

 • Drita Stafa

  Drita Stafa

  Muaj më parë

  Me fal nuk te njoh dhe nuk me njeh respekte per ty 👏👏 i bashkohem mendimit tend shume te drejte por kam frike se do e nxjerrin te pafajshem qe te vrase ndonje tjeter dhe fajtore do ngelet viktima 😥😥😥😥 njesoj si ne rastin e atij qe vrau nje familje te tere ne aksidentin fatal dhe po nxjerrin fajtor kryefamiljarin e vdekur 😥😥😥😥

 • Erjola Goga

  Erjola Goga

  Muaj më parë

  Po dhe kjo gazetare babai thot lere mè kaq kjo vazhdon ja dhe pak

Faqja Tjeter