Klanifornia - Profesori Squid Game “Loja e parë”

Komedi


Spektakël humori kabare nga Turjan Hysko nën drejtimin e Marina Vjollca. Me aktorët më të mirë dhe më të dashur në produksionin më të madh të humorit! Humor, personazhe të papërsëritshëm, batuta, situata komike, muzikë, të qeshura pa fund…

Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Cubi Metkaj, Behar Mera dhe Rudina Dembacaj.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente: 111

 • diti shti
  diti shtiDitë më parë

  Po kur vdes ca t duhen paret,hahaha

 • Dejvi Cela
  Dejvi Cela2 ditë më parë

  Be leshkon

 • ff.rajan.exe1
  ff.rajan.exe15 ditë më parë

  Iku dhe ky tani tjetri 😹

 • Bruna Muca
  Bruna Muca10 ditë më parë

  Kara

 • Gerald Lumi
  Gerald Lumi18 ditë më parë

  Hhahah squid game

 • Samanta Kuqo
  Samanta Kuqo19 ditë më parë

  Te lutem beni shuume pjese,🙏🙏te lutem

 • Entenjola Dhembi
  Entenjola Dhembi23 ditë më parë

  Bravo. Jeni super super !👏👏👏👏

 • Mario G
  Mario G24 ditë më parë

  shum dobet

 • lena shkrepa
  lena shkrepa24 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Uzri Jaja
  Uzri Jaja25 ditë më parë

  Edhe un e luaj kete loj ne roblox

 • ke te drejte Tota

  ke te drejte Tota

  25 ditë më parë

  Me verte e luan

 • Emanuel Haxhi
  Emanuel Haxhi29 ditë më parë

  Po kjo eshte me barr kjo perezantusja

 • Gesi Zykollari
  Gesi Zykollari29 ditë më parë

  Edhe une e luj kete loj ne roblox😊

 • Autumn leaves
  Autumn leavesMuaj më parë

  it was well made...good job

 • eva. hibraj
  eva. hibrajMuaj më parë

  Ca gallatash

 • Teaching I Vizatim Art
  Teaching I Vizatim ArtMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣😅😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅😅😅😅

 • FF FLORJAN
  FF FLORJANMuaj më parë

  Ja vravi profesor

 • FF FLORJAN
  FF FLORJANMuaj më parë

  Ja vrave gjith

 • frroku
  frrokuMuaj më parë

  🇷🇼🇸🇷🇵🇼

 • Alma Afezolli
  Alma AfezolliMuaj më parë

  do beni prap squid game se mua pelqen shume shume shume

 • Arbri Arbri

  Arbri Arbri

  23 ditë më parë

  Edhe mu

 • O-production O-production
  O-production O-productionMuaj më parë

  I love so muche the SQUDGAME its si pertty its my fevery film 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • O-production O-production
  O-production O-productionMuaj më parë

  Koka ne stamboll e trupi ne Jani hahahahah🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Gramoz Malaj
  Gramoz MalajMuaj më parë

  구뭉화 꽃이 피었습니다

 • Erjona Ducka

  Erjona Ducka

  Muaj më parë

  ????????!!!!!!

 • Rrushdi Mora
  Rrushdi MoraMuaj më parë

  tufuykhouoookji ugkgkhojhpupijkuuiokkkit7809p909876542321kkllpoiolj9

 • Dritani Velipoje
  Dritani VelipojeMuaj më parë

  Shume emision i bukur

 • Xhevdet Bega
  Xhevdet BegaMuaj më parë

  Ua sa bukur qenka vesh Gilberti

 • Leo hoxha

  Leo hoxha

  Muaj më parë

  Se ska njeri me emrin gilbert

 • Leo hoxha

  Leo hoxha

  Muaj më parë

  Kush esht Ku

 • Xhevdet Bega
  Xhevdet BegaMuaj më parë

  Kenha eshte e bukur

 • Erjona Ducka
  Erjona DuckaMuaj më parë

  😍😆🤣😍😂😉😃😂😆😄😂😉😄😂😉😄😂😉😄🤣😉😄🤣😉😄🤣😁😄😁😁😄😀😀😂😀😄😄🤣😁😁😅😄🤣😁😄🤣😁😄🤣😁😄😂😀

 • Erjona Ducka
  Erjona DuckaMuaj më parë

  Eshte shume e mire po shofim kalifornia ne televizorin e jone

 • Ervin Ijon

  Ervin Ijon

  6 ditë më parë

  OOOUUU, s'paskeni pas TV. 😄HAHA 😄 HAHA😄

 • Artur Allushaj
  Artur AllushajMuaj më parë

  Ja dhjefshit me mute.

 • Mikel Dervishi
  Mikel DervishiMuaj më parë

  O super fare loj nga profja 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Xhevdet Bega
  Xhevdet BegaMuaj më parë

  Une e luaj gjithashtu ne roblox 😆

 • Pavel Bulldy

  Pavel Bulldy

  Muaj më parë

  Pusho se tqiva ropt

 • Meli🔥

  Meli🔥

  Muaj më parë

  edhe une 🙃🙃🤣🤣

 • Naruto

  Naruto

  Muaj më parë

  Si quhet loja ne roblox?

 • Parid Dagolli

  Parid Dagolli

  Muaj më parë

  Dhe une

 • Adrian Xhardo
  Adrian XhardoMuaj më parë

  Une e loz ne frefire

 • FF FLORJAN

  FF FLORJAN

  Muaj më parë

  Do lujm edhe un kam free fire si ke emri ti

 • free.fire.dhe.sports.
  free.fire.dhe.sports.Muaj më parë

  Te lutem beni pjesen e dyte

 • Fier Fier
  Fier FierMuaj më parë

  Simpa simpa🤣🤣🤣

 • adi banushi
  adi banushiMuaj më parë

  Kengen e noizyt 😂

 • Amarildo Yt
  Amarildo YtMuaj më parë

  Beni dhe pjese te tjera si kjo😂

 • Rrustja Redizz

  Rrustja Redizz

  Muaj më parë

  Do ta kena parasysh 😜

 • Ardit Durmishi
  Ardit DurmishiMuaj më parë

  O zot ktheu o zot imadh

 • Ergi Prisoi
  Ergi PrisoiMuaj më parë

  Un e luj dhe ne roblox

 • FF FLORJAN

  FF FLORJAN

  5 ditë më parë

  Ma plasin karin

 • Erdi AL

  Erdi AL

  Muaj më parë

  Na plasi kari

 • Dines Dinaj

  Dines Dinaj

  Muaj më parë

  In e lib ne free fire the roblox

 • Ergi Prisoi
  Ergi PrisoiMuaj më parë

  Edhe un

 • ᴄᴏᴠɪᴅ¹⁹
  ᴄᴏᴠɪᴅ¹⁹Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Kela Didi
  Kela DidiMuaj më parë

  4:36 versioni i ksaj kenges ne shqip 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dea

  Dea

  Muaj më parë

  @Sabian Beats ok faleminderit që ma the.

 • Sabian Beats

  Sabian Beats

  Muaj më parë

  @Dea koka ne stamboll, trupi ne janine

 • Dea

  Dea

  Muaj më parë

  Unë në fakt s'ja kuptoj mirë fjalët. Vetëm atë "trupi në" në fund. Meqë është shqip a mund të ma shkruani se çfarë thuhet.

 • Nermin Zekthi

  Nermin Zekthi

  Muaj më parë

  Po PRA

 • Preeci Qeemal
  Preeci QeemalMuaj më parë

  Bravo

 • Marjana Mulaj
  Marjana MulajMuaj më parë

  Une e luaj kete ne free fire

 • Erdi AL

  Erdi AL

  Muaj më parë

  Na plasi kari

 • leo messi

  leo messi

  Muaj më parë

  @Nermin Zekthi haha pse

 • Nermin Zekthi

  Nermin Zekthi

  Muaj më parë

  Une e kam frike kete lojen

 • leo messi

  leo messi

  Muaj më parë

  @Esmeralda Bylyku what

 • Esmeralda Bylyku

  Esmeralda Bylyku

  Muaj më parë

  Hebden I will nsbchch

 • Xh.❤🔫
  Xh.❤🔫Muaj më parë

  😂😂😂o Albano

 • Aida Zeneli
  Aida ZeneliMuaj më parë

  O Profesor o pallë

 • albenoel prendi
  albenoel prendiMuaj më parë

  PO PROFESORI KU E KA MASKEN E SQUID GAME

 • Qazim Arusha
  Qazim ArushaMuaj më parë

  Mos i besoni squidi game se jeni akoma cerra

 • Fieraku-TBA🤘🔥

  Fieraku-TBA🤘🔥

  27 ditë më parë

  Hajde nj her shikoje 👿

 • Albanian Orthodox

  Albanian Orthodox

  Muaj më parë

  Mos fol se e ke emrin Qazim.ku vete me emrin Qazo?

 • Olgert Bashllari
  Olgert BashllariMuaj më parë

  sqiud game. 🤣🤣🤣🤣

 • Ledion Hyska
  Ledion HyskaMuaj më parë

  Qija rop CA humori eee

 • RESPECT
  RESPECTMuaj më parë

  Une e los ket lojen ne roblox 😂😂😂

 • Odise gaming

  Odise gaming

  26 ditë më parë

  Dhe une

 • Erjona Ducka

  Erjona Ducka

  Muaj më parë

  Ai u eliminua ktheu nga vendi Click do not Squid game made in 9 october made in south korea

 • Erjona Ducka

  Erjona Ducka

  Muaj më parë

  Okulapolepiyasanida

 • RESPECT

  RESPECT

  Muaj më parë

  @Erdi AL ropt ku ti kesh

 • Erdi AL

  Erdi AL

  Muaj më parë

  @RESPECT ik se te shkerdhej rracen

 • Enver Gjeli
  Enver GjeliMuaj më parë

  E luaka dhe presori free fire

 • Irini Cela

  Irini Cela

  Muaj më parë

  @Blue Panda clidhje ka ff dhe roblox me kte. Kjo esht frymezuar nga seriali Squid Game

 • Blue Panda

  Blue Panda

  Muaj më parë

  @RESPECT Hey . Ta coj brinjen e 8 tek e 4 po qepe

 • Erdi AL

  Erdi AL

  Muaj më parë

  Ju jeni rrota kari me patent

 • RESPECT

  RESPECT

  Muaj më parë

  @Blue Panda po kari po dhe mo sha me se na cave karain

 • Blue Panda

  Blue Panda

  Muaj më parë

  @RESPECT O idiot 1 m eshte i milion dhe 1b eshte 1 miliard . Pa ti je trap nga mendja . une po te them qe roblox ka me shume lojetar se free fire ti thua jo

 • Altin Kosova
  Altin KosovaMuaj më parë

  Profesori dhe nxënësit rikthehen!

 • Altin Kosova

  Altin Kosova

  Muaj më parë

  @Refie Fakaj Gibberish!

 • Refie Fakaj

  Refie Fakaj

  Muaj më parë

  Bkjbbb;ejskdkdkddjdxjdjdhxbxbxjxxnxhxjxkxbxxkxjxicckckccocjckckcjcjcjcjccjxoxjxox9xxjxjxjxxjcjckcjcckcjxoxjcjxkckxdjxjxkxxjxjxjxkxjxxjxjxjxixxoxoxjdjxxjcjxjxjxiccicico

 • Tirona France
  Tirona FranceMuaj më parë

  ik o marina pjell rehat lene prezantimin

 • Bashkim M
  Bashkim MMuaj më parë

  Ju lutem ndalni kto soundtrack me te qeshme se e prishin

 • Leodis Tula

  Leodis Tula

  27 ditë më parë

  @Mistrec Berati .

 • Mistrec Berati

  Mistrec Berati

  Muaj më parë

  Po pra fiks. Sngjan as reale

Faqja Tjeter