“Fëmija u masakrua e u gropos i lidhur” detaje nga krimi në Fier/ Tezja:Peng, sekreti i fundit i tij

Argëtim

Një fëmijë ëngjël me flok të artë e sy të buzëqeshur do ti mungojë familjes. Jeta e tij u pre në mes nga dora e fqinjit. Kjo vrasje e shënuar në fshatin Grecalli të Fierit tronditi mbarë opinionin publik. 38 vjeçari Klodian Çalamani e pa fëmijën në rrugicën para shtëpisë e joshi me biçikletën e tij e pasi e futi në banesë e goditi pas koke duke I marrë jetën. Gjakftohtë ai e groposi dhe me pafytyrësi doli në rrugë për të kërkuar së bashku me të afërm të fëmijës vogëlushin. Ngjrja ka shokuar fqinjët e të afërmit të cilët nuk mund ta besojnë dot ngjarjen. Prej vitesh e njohnin klodianin si një njeri të pa arsimuar e me shumë probleme ekonomike e sociale por nuk e kishin meduar se kishin jetuar pranë një krimineli. Kamera e emisionit sot do të jetë pranë fshatit për të marrë përjetim të personave që e njohin fëmijën po ashtu dhe me të afërm të tij…

Komente: 301

 • Omi Omi
  Omi Omi5 ditë më parë

  Per Ermalin👏👏👏👏 ( Jo me pak e dhe te tjeret)

 • Omi Omi
  Omi Omi5 ditë më parë

  Ai eshte nje kafshe mizore

 • Omi Omi
  Omi Omi5 ditë më parë

  Jame mendimit se femijes i eshte bere nje kurth

 • Omi Omi
  Omi Omi5 ditë më parë

  Kjo ngjarje na kujton vrasjet e panumerta qe jane bere ne shqiperi si rrjedhoje na ngacmon plaget e mbetura hapur dhe nuk mund te mbyllen kurre Shqiperi e mjera Shqiperi....

 • Razercrack Gaming
  Razercrack Gaming6 ditë më parë

  Ngullime. Familjes. Për. Mateon. E vogl. Kërkoni. Dretsi. Me. Varje. Qën. Qenine.

 • Razercrack Gaming
  Razercrack Gaming6 ditë më parë

  Vareni. Qenine. Përpara. Popullit ecë. VrJ. Një. Foshnjën.

 • KRISTIAN KOLA
  KRISTIAN KOLA7 ditë më parë

  😭😭😭😭💐😭

 • KRISTIAN KOLA
  KRISTIAN KOLA7 ditë më parë

  Ngushlime famiglies .ai qeni do pre kambet e duart e lan gjall Plehu

 • Eri marina
  Eri marina8 ditë më parë

  Nuk.e degjoj.dot me dhem.shpirti.😥😥😥😥

 • Lindi Dauti
  Lindi Dauti8 ditë më parë

  ngushllime per mateon e vogel shum dhimbje rent familjarve forcen 😭😭😭😭😭🙏🙏🙏

 • Eglantina Aga
  Eglantina Aga9 ditë më parë

  Ti gazetare flet vete me shume po leri ato te shprehen

 • Family Family
  Family Family9 ditë më parë

  Zemra e vogel ka par tortur iku ne menyr mizore nje engjell i pa fajshem o zot ate kriminel e vrisni e varni jemi me dhimbjen. e familjes kurajo familjes ngushellime per ate engjell qe ishte i qeshur i bukur ..

 • dionzemer niki
  dionzemer niki9 ditë më parë

  Duhet me than si mbas deshmis a asaj 16 vjeqarja migja i mateos e ka pas fiksim ket gocen dhe motra e ati monster e ka mashtruar at goc per te ardhur ne shpi te kti monster per te pas shanca me fol migja mateos me te por nuk e paskan perdhonuar si thoishin lajmet, prandaj un u qudita si kan kontakte me nje prodhonues ato paskan majt me buk at monster qe e ndishin bakes si ne faj qe hagri burg per migjen e mateos

 • Bukurie Ballolli
  Bukurie Ballolli9 ditë më parë

  Varje vrasje te digjet

 • Geralda
  Geralda10 ditë më parë

  O zot beji te fort keta njerz se po m thyejn shpirtin 💔 u prefte ne paqe mateua engjeli i vogel 😭😭nje dhimbje qe na ka prek t gjith

 • Valdete Mehmeti
  Valdete Mehmeti11 ditë më parë

  Shteti i mur qaff njerzit e shqipëris gjynah shum ka raste shum qe atje ndodh so rasti i par ky Por ky rast i mbuloj Mund te them te gjitha rastet qe kan ndodh shqipëri aj Engjull na kputi zemrat na ka trondit te gjith kosoven e gjith.boten Mund ta them por qka ka.faj fëmija qe ja ka lan lojen në gjysm 😭ja ka lan shkollen jeten o Allah sa e rend😭😭Zoti jav dhasht forcen familjes o shtet hapi syt bre o shtet o gjykata jepja dënimin ne sheh ta shef familja dhe te gjith at piss ta paguaj at qka ka bër Zoti e dënoft🤲🏼engjull Mateo u prefsh ne paqe 🤲🏼

 • Marija Kabashi
  Marija Kabashi12 ditë më parë

  Ozot kjo plag ska sherim kurr per familjen e engjullit edhe pse krimineli te varet apo denim per vdekje zot ndihmoju

 • Ano Nym
  Ano Nym12 ditë më parë

  Ishalla loti i juaj i bahet ati krimineli terr kafsha eger 😤😤

 • Ermira Kasa
  Ermira Kasa12 ditë më parë

  Bravo

 • Ermira Kasa

  Ermira Kasa

  12 ditë më parë

  Ta varin kafshen

 • Orest Lalaj
  Orest Lalaj12 ditë më parë

  O zot sa pa meshir plera zot se i mori jeten nje femije nje engjell😭😭😭

 • alessia Fityfity
  alessia Fityfity12 ditë më parë

  per kriminelet denim me vdekje ky krimilel vravi nje engjell

 • fatime peci
  fatime peci13 ditë më parë

  ngushllime familjes allahu i shperbleft me xhenet i dhasht ni pallat n vend mat mirin n xhenet amin jarabi

 • fatime peci
  fatime peci13 ditë më parë

  o zoti i qoft durim familjes at kriminelin duhet mi var e per funi duhet mi dhez zjarin e per kadal tu e piq per s x halli at her familja mi pa ndryshe nuk meret haku se burgu per at njeri asht sevda han pin e rrin i qet

 • Eri Hasa
  Eri Hasa13 ditë më parë

  Ka qene toto Rina ka vra mij era njerez dhe kur i shikonte me femije te vegjel jo jo nuk behet vra sja thonte dhe nuk e vriste tjtrin vetem pse ishte me femijen me vete

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza13 ditë më parë

  Krimi eshte bere ne baahkpunim me pushtetaret.Mjafton te shihni dhe degjoni mostrat e kollarisur ne palo parlament , se cfare gjuhe e fjalori perdorin. A nuk jane keto nje liri dhe leksion falas , per pedofilet qe keta pisa i perdorin per terror tek qytetaret? Per cfare i pagujme taksat kur bandat vrasin femije e gra gati cdo dite? Ligjet per degjenerimin dhe shkaterrimin e shoqerise , mostrat i bejne vetem per te mbrojtur krimet dhe korrupsionin e tyre, qe e mbushen vendin me droge , dhe pasojat i vuajne njerezit e pafajshem. Te bejme nje Referendum si shoqeri per ligjin me vdekje, te mos paguajme asnje takse nese nuk vendoset ky ligj, ndryshe ne kurre nuk do te kemi qetesi dhe siguri per jeten. Cfare na ka ngelur me pa humbur nga kjo bande kriminale , qe ble vota pe te nxjere ligje ne favor te krimit dhe kremineleve? Edhe me ligjet hyjnore kush vret duhet te vritet .C' na duhet Europa kur na vriten gra e femije per 30 vjet , aq sa as dy luftra nuk kane vdekur kaq shume njerez.

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS13 ditë më parë

  Edhe ti gazetare, (që normal që flet me dhimbsuri) po të ishte rritur pa dashuri, "monstër" do të ishte bërë! Psikopatët nuk kanë zgjedhje si kanë njerëzit e shëndetshëm!

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS13 ditë më parë

  Psikopati nuk ka zgjedhur të jetë i këtillë, ambienti familjar e shoqëror e ka prodhuar atë!

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS13 ditë më parë

  Kush rrit fëmijë pa dashuri, krijon "monstra"

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres13 ditë më parë

  e vertet se meriton burgun ai aty ban jeten si n stamboll ooo plehra vrasje orgjent🔫🔪🔪🔪🔫🔫 jam trandit jam trandit me at fmi shpirti pushoft en paqe🙏🙏😭😭😭😭😭💐💐💐💔💔💔💔💐💐💐💐💐

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres13 ditë më parë

  shum drejt fol kjo tezja mateos aty zban me qen shpi ajo ma por lapidar💐💐😭😭😭😭😭😭😭😭shpirti mmdhem kuku zot jepu forc ksaj familje e krejt fisit mateos🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ska shtet ata po e mbrojn at shpi me budigarda te porta krejt pamjet i shof.... un thom meqe ska shtet....vet familja mateos me shku me hell ne er ne ajr at shpi e kush tjet nte....e ket kriminelin me var n qytet me djeg more kuku jo me majt me buk me uj gjumin e qet ai atty🔫⚰️🔫🔫⚰️⚰️⚰️ e djali jon po kalbet😭😭😭😭😭😭😭😭😭....zbatonja urdhrin ksaj teze qe po flet..zhduknje at shpi krimineli lapidarin me ngrit n kemb💐💐💐💐💐💐💐💐💐

 • Λεοναρδ Ζουπα
  Λεοναρδ Ζουπα13 ditë më parë

  Ngushellime familjes por nuk kemi shtet per drejtesi por shtet per korrupsion nga Tropoja ne Konispol?

 • Rayan Hila
  Rayan Hila13 ditë më parë

  Jam nje nen e nje quni 8 vjec jetoj jasht po ju betohem ne te madhin zot sa po e vuajm kyt humbje te kti egjelli qe ishte mosha e qunit tim 😭😭😭😭😭😭 zoti i forcoft e i ndohmoft per kyt humbje te madhe nuk egziston asnje fjal ne fjalor per ti ngushlluar di te them qe na ka tronditur shpirterisht te gjithevr 😭😭😭

 • Tzeni Gkrekou
  Tzeni Gkrekou13 ditë më parë

  Vareni dhe digjeni ne mes te qytetit ca beni llam llam gjith diten mbushni emisionet per klikime me nje femij 8 vjec qe u vra ne menyr makabre 🙄🙄🙄

 • Kujtim Lisna
  Kujtim Lisna14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Mitromit Mitro
  Mitromit Mitro14 ditë më parë

  9b

 • Sonil Baftijatoski
  Sonil Baftijatoski14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭

 • roza katroshi
  roza katroshi14 ditë më parë

  O Zot cfare po ndodh ne Shqiperi? Sa ngjarje makaber, shume shume e dhimbshme. Jam e shokuar. Nushellimet e mia te sinqerta familjes Rest in peace engjell i vogel 🙏🙏🙏

 • Iseni S
  Iseni S14 ditë më parë

  Ngjarje qe te vret ne shpirt o Zot na ruaj nga kta njerez pa meshir pa shpirt Lutje edhe per te gjith Prinderit te jemi ma shum sy hapur te flasim me shum me femijet mos ti lem vet sidomos kur kem afer shtepie kesi kafsh !! Familjes Zoti jav shtoft Durimin 😪😪

 • Shqiperia K
  Shqiperia K14 ditë më parë

  Vrasje per kete kafsh…jashte imagjinates njerezore!!!😭😭😭 Djale te qofte dheu i lehte, lutem me zemer per ty o yill qe ike si ike nga kjo jete…o engjell…o engjell!!!! 👼👼

 • Manu Alisa
  Manu Alisa14 ditë më parë

  Film Horror me pa eshte trishtim e lere me te ndodh kjo ne realitet,perderisa nuk marrin masa me varje nuk kane te ndalur Psikopatat! Burgu eshte hotel per te varje varje !!!

 • Diletta Bellini
  Diletta Bellini14 ditë më parë

  Emisioni me i pashpirttttt si guxoni mor zot ja hapni me shum plaget ketyre njerezve qe i eshte thyer Zemra.ca ju tha cuni per her fundit thot kjo palo gazetare.

 • Rovena Kallmacaku
  Rovena Kallmacaku14 ditë më parë

  Nuk Kam fjale 😭😭😭😭😭😭 O ëngjëll i vogël u prefsh ne paqe 🙏 Ngushellime familjes zoti i dhente Forza 🙏😭 Denim me vdekje per kto mostra

 • Krisilda Alimemaj
  Krisilda Alimemaj14 ditë më parë

  Ta torturojn e pastaj ta varin ne mes te qytetit kriminelin mos e lini me te gjall . Uprefsh ne paqe engjell i vogel Mateo😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Mary Oxa
  Mary Oxa14 ditë më parë

  Po moj gazetare çfar jan kto pytje ,çfar foli djali per her te fundit koplet idotsi per mendimin tim

 • Rozeta Pali
  Rozeta Pali14 ditë më parë

  Ku dreqin a shteti aty? Qdo dite ngjarje ma te shemtume se tjetra😠

 • Giulio Cela
  Giulio Cela14 ditë më parë

  Duhet ti pritet Koka

 • Mary Oxa
  Mary Oxa14 ditë më parë

  Nuk kemi mo nevoj per sqarim se e dim kemi nevoj qe mostra te vritet nga babai i femijes kaq e thesht eshte

 • B,A,
  B,A,14 ditë më parë

  Kjo ashte fytyra e pushtetit ne fuqi😭

 • meci rudina
  meci rudina14 ditë më parë

  Ozot si e ka bo ..Ai e ka bo vetem per inat te dikujt tjeter ozot ..pse femija

 • josif prifti
  josif prifti14 ditë më parë

  Avukati ka te detente.te Viet.ligjime!varje

 • Donika Hajri
  Donika Hajri14 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • Ada Nt
  Ada Nt14 ditë më parë

  Ngushëllime familjareve Porrr habitem ku e gjejnë kurajon e dalin ne media

 • Merita Fejza
  Merita Fejza14 ditë më parë

  O Zot sa pom dhimbet voglushi ,engjulli i vogel ,ngushllime familjes .E at idiotin e kisha rjep kadal kadal ,ekisha kall per sgjalli

 • Sofia Gk
  Sofia Gk14 ditë më parë

  Ngushellime familjes per djalin e vogel qe i mori jeten krimineli pa te drejt kush eshte ai qe i mer jeten njerzve duhet denuar me vdekje burgim te perjetshem qe tja rjepin mishin me thik te vuaj ne qoftese ka shtet

 • Alketa Kurti
  Alketa Kurti14 ditë më parë

  Ai meriton te varet e jo te jetoj sepse mori nje jet femije te pafajshem shteti nese nuk e vendos ligjin me vdekje per keta persona ateher kot qe i thon shtet sepse perveç ketij rasti mund te behen edhe me shum raste te tjera ose mund te ket pasur por jan lene ne meshir te fatit dhe te zotit.

 • Fabio Fabio
  Fabio Fabio14 ditë më parë

  Po e shohim çdo dite se keto raste po shtohen,duhet rikthyer denimi me vdekje dhe jo te lejojme ti mbuloje pluhuri i harreses,sepse kjo gje mund ti ndodhe çdo familje.

 • Tereze Lleshi
  Tereze Lleshi14 ditë më parë

  🥲🥲🥲🥲ku ka shtet vetëm disa kujtojnë që ka shtet tek ne shteti nuk ekziston 🥲🥲🥲

 • Izbi Dauti
  Izbi Dauti15 ditë më parë

  Zoti Avokat ke folur siç ika hije nji burri jo si. Nji gjykates ose ca horra ne shqpiri qe Thon ay esht psiqikish t i semure jo sesht evertet pse nuk vritet vet ay un jam me mendimin eavokatit keshtu avokate na duen ne shqipri nji si Enver. Hoxha

 • Matilda Danaj
  Matilda Danaj15 ditë më parë

  Gjyna

 • Matilda Danaj
  Matilda Danaj15 ditë më parë

  Na rrengjethi

 • Matilda Danaj
  Matilda Danaj15 ditë më parë

  Ngushllime familjes

 • Izbi Dauti
  Izbi Dauti15 ditë më parë

  Ngrini Enverin nga varri për këto kafshë të ndyrë në nji Shtet Mafioz Më vjen keq për familjen zoti u dhashte durimin

 • aferdita adili
  aferdita adili15 ditë më parë

  Bravo Avokat te degjova me vemendje kur flet desha edhe me pare te them te jnejten fjal qe ti po e cek tash per ket kafsh qe me drejt e ke te pagush Tatimet Shtetit e Shteti mos tmarin masa per ket spo di si ta quaj po Ngushllime per te gjith Familjaret e ti Zoti ju Bekift ne Xhenet me Voglushin

 • Luljeta Kolonjari
  Luljeta Kolonjari15 ditë më parë

  Je i zoti av ke te drejte qe flete per femine gjyna per djalin e vogel po ku ka ligje aty ai do te digjet i gjalle pa fjale e pa meshire ne mese te fierit ta shikoj nena e baba i djalit

 • Shyqyrie Lela
  Shyqyrie Lela15 ditë më parë

  Sa gjynah o zot kam derdh lot per Mateon e vogel 😥😥😥 Denoni me vdekje vrasesit kriminelet maniaket

 • Linda Katili
  Linda Katili15 ditë më parë

  O goja te lumt en avukat halal

 • Shyqyrie Lela
  Shyqyrie Lela15 ditë më parë

  😥😥😥😢

 • aferdita adili
  aferdita adili15 ditë më parë

  Ngushllime te gjith Familes

 • Ylber Deliu
  Ylber Deliu15 ditë më parë

  Ngushellime familjes 😭😭😭😭

 • Shaip Ruh
  Shaip Ruh15 ditë më parë

  Ashtu pra oooo te lumt avokat mat mir emate zotin skam par evertet esht abo ce thua me dhimset aj femi ne shpirt por fbalet tua pome cetsojn pak shpirterisht te betohem ai nuk eshte i smur

 • Zyra Sociale
  Zyra Sociale15 ditë më parë

  bravo psikologia anxhela eshte gjithmone e sakte dhe njerezore

 • Xhulian Mucka

  Xhulian Mucka

  4 ditë më parë

  ai monster duhet varur me kok posht dhe tja presish mishin copa-copa,qe ti dali shpirti ne menyren me te keqe ashtu si doli shpirti nje engjelli

 • Shaip Ruh
  Shaip Ruh15 ditë më parë

  Jo jo sosht ipa aft ai te lumt t lumt avokat

 • Baftije Saliu
  Baftije Saliu15 ditë më parë

  Zoti e denoft familes Allahu saber vu dhasht

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza15 ditë më parë

  SBPRESOJ QE TE BURGOSURIT DO VENDOSIN DREJTESINE. ME QE SHTETI NUK VEJNE DREJTESINE

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza15 ditë më parë

  KJO ESHTE SHOQERIA E HAPUR, PER NJE POPULL QE MERR VETEM ME DRU.PO NUK U EDUKUAN FEMIJET NGA PRINDER NORMAL MESUES NORMAL ME POLIKANE PATRIOT ME POLICE NORMAL. SHQIPTARE. NGREHUNI EDHE VOTONI PATRIOTE.

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza15 ditë më parë

  BRAVO AVOKAT

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza15 ditë më parë

  KY KRIMINEL, U HAKMARR SEPSE FAMILJA NDERHYRI PER VAJZEN.

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza15 ditë më parë

  CFARE BEN SHTETI ME KRIMINELET? CFARE BEN SHTETI ME TE SEMURIT MENDORE? PRANDAJ O POPULL MOS VOTONI INJORANTET. NGUSHULLIME. KRIMINELI KA TERRORRIZUAR FSHATARET. POR KJO PO NDODHE NE SHQIPERI. POPULLI DUHET TE PASTROJE POLITIKANET HAJDUT EDHE TE KORRUPTUAR QE SHESIN SHQIPERI EDHE TRADHTARE EDHE INJORANTET

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza15 ditë më parë

  FEMIJA U MASAKRUA SEPSE SHTETI NUK EKZISTON.

 • elsiaaaa duin🦋
  elsiaaaa duin🦋15 ditë më parë

  Bravo koft kti avokati njeri I drejt mir ka sasht smut a mend kry ka bo ket veper .zot Allah ishalla nuk lan zot as per ket dynja rahat ket njeri as me ate dynjaj tjeter vend mos paq

 • elsiaaaa duin🦋
  elsiaaaa duin🦋15 ditë më parë

  Sot sa te mundin run fmijet man veq mrena oborrit ski siguri askund per fmijet tut lan vet lagj tut me shku shkoll qdo vend duhet me ru fmijen mas miri jo veq prej njerzit jan bo smut kry po mbysin fmij ,gra sikur luft mu kan mazmakeq allah

 • Vera Guraj
  Vera Guraj15 ditë më parë

  Atij monstre duhet ti behet e njejta gje siç ka ber ai.

 • kosova
  kosova15 ditë më parë

  nuk ban pun asgja tjeter vetem me pru ligjin varje me litar ose ne karrik elektrike burgu per disa osht liri e madhe nuk e meriton burgun aj meriton konopin me lidh en qender te qytetit me mar msim shum nga aj

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj15 ditë më parë

  Avukat shume te drejt the se me ushqi nji idiot me taksa tona...denim me vdekje duhet te rikthiet.

 • Xhoni Balashi
  Xhoni Balashi15 ditë më parë

  te meritohet denimi me varje per kta tipa ce vrasin fmijt esht hera tret ce vrasin femij dhe shteti ska ber asgje vriteni direg kta tipa

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj15 ditë më parë

  Krimineli ma i madh ne.Shqipri eshte padrejtsia....Parlamenti duhet te mblidhet orgjentsisht dhe te ndrishohet neni per kto qe bejn krimet...ne se duhet te vihet rendi ne ate vend.

 • petrit limaj
  petrit limaj15 ditë më parë

  O zot u dhëntë forc ta përballoni këtë dhimbje ngushëllime familjes 😢😢😢

 • Ola Kala
  Ola Kala15 ditë më parë

  Si ka fajin ai...fajin e ka shteti gjykata që e dënoi me 4 vjet burg herën e parë..... e dënojnë tani edhe 4 vjet të tjera dhe del e merr peng një tjetër...turp per shtetin shqiptar ..... Ngushëllime familjes.te forcoft zoti moj nënë

 • aladin
  aladin15 ditë më parë

  si nuk flet njeri per xhaxhain e vogelushit qe nderroi jete? Ai ku ndodhet sot? Edhe ai nuk eshte me i mire se ky KRIMINEL qe vrau Mateon, edhe me ate duhet te merret drejtesia se ata bashke duhet te kryenin krimin per 16-vjecaren....

 • Healthy kitchen
  Healthy kitchen15 ditë më parë

  Gjitoni qe sdo gjiton me katran ta pervelojn

 • aladin
  aladin15 ditë më parë

  beni emisione per krime te ndryshme dhe nuk nxirni me fytyre ata gjyqtare dhe prokurore qe i nxjerin nga burgu KRIMINELAT pasi keta njerez te drejtesise e kane korruptuar ne menyren me poshteruese drejtesine. Dhe ironia me e hidhur keta perbindsha duhet te denohen me pare se ata jane KRIMINELAT qe jane paguar nga taksat e popullit fukara.

 • Hasbullah official
  Hasbullah official15 ditë më parë

  Ngushellime familjes Zoti i shkaterroft dhe i vraft kto monstra se nuk jan njerez

 • H H
  H H15 ditë më parë

  Alarme e çfar Alearmi , është një LAHTAR ?

 • Maria Marulka
  Maria Marulka15 ditë më parë

  😭😭ahhh mor biri vogel qe i mbylle syckat pergjithmone 😭😭😭💔💔

 • Hysnije Krasniqi
  Hysnije Krasniqi15 ditë më parë

  Ngushllime familjes,e tmerrshme qfar po ndodh kshu,Te varet ne shesh monstra😭

 • Enisa Isa
  Enisa Isa15 ditë më parë

  Oo zot ngushllime familjes

 • Mirela Lela
  Mirela Lela15 ditë më parë

  Te varet ne mes te qytetit monstra Ngushellime qoft i xhenetit engjulli vogel 🤲🤲😭😭😭

 • Gezime Badallaj
  Gezime Badallaj15 ditë më parë

  Ngushellime familjes 🥲 po dhem zemra per voglushin si ja ka marr jeten nje master duhet var me mes shqipris !

 • Entela Duhanxhi
  Entela Duhanxhi15 ditë më parë

  Ngushellime tè thella per familjen e kètij ÈNGJÈLLI TÈ VOGEL. Bashkohem me dhimbjen e madhe tè kèsaj familje.

 • Claudius Marshall
  Claudius Marshall15 ditë më parë

  Ore lereni ate popull rehat se e digjeneruat neper lajme dhe emisione, nuk ju vjen pak keq qe beni lek me fatkesit e njerzve

Faqja Tjeter