Plas sherri ne Style Star. Te gjithe kundra te gjitheve! - 23 Prill 2021 | ABC News Albania

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.

Për informacionet më të fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Lekloti Ana
  Lekloti Ana8 ditë më parë

  Antonela po sillet si idiote pasi kjo veshje s’eshte per club, dhe nuk kishte nevoje që ti thoshte violes ashtu siç i tha

 • Lekloti Ana
  Lekloti Ana8 ditë më parë

  Enxhi eshte super

 • Lekloti Ana
  Lekloti AnaMuaj më parë

  Niko bravo per komentin

 • Brianna Madison
  Brianna MadisonMuaj më parë

  Vajzat nuk pranojne asnje kritike. Jane shume vullgare dhe me shume arrogance flasin. Nuk kane respekt per asnje. Injoranca ne kulem, dhe prit te bejme mode vajzat me keto lloj sjellje. Shume rralle shikon ndonje vajze te flasi me edukate.

 • Lekloti Ana
  Lekloti AnaMuaj më parë

  Ne kete video jam e sigurt qe pikë të larta merr dhespina ose viola per veshjen qe kane veshur

 • Renalda Shkrela
  Renalda ShkrelaMuaj më parë

  Kjo laurela eshte out total 🤦‍♀️🤦‍♀️ I bie nga kina dhe pastaj del me perfundime te largeta 😂

 • Erza Gashi
  Erza GashiMuaj më parë

  Një bravo për Engjin dhe Irisin të dya jan dy yje ⭐💫💫

 • merlin low
  merlin low2 muaj më parë

  Laurela pa pik stili, me shku une jam 100 here me mire se ajo, sdij pse ka hyreee dhe me kto kthetraa

 • Sonila Oruci
  Sonila Oruci2 muaj më parë

  Viola yll😘🌎🌎

 • Vangjelica Perillo
  Vangjelica Perillo2 muaj më parë

  Antonela veshjen qe kushte sonte nuk ishe per cfare ishte tema do ju luteshim me shume respect dhe nuk e shikoj qe merren baze piket e vajzave

 • Vangjelica Perillo
  Vangjelica Perillo2 muaj më parë

  Do deshem qe vajzat te trgojn me shume per yurin dhe ne qofte se dalin bga skena duhet te mis pranoheb me NIKO eshte shume i perpikt

 • Alma Kuqi Muca
  Alma Kuqi Muca2 muaj më parë

  Episodi5 dhe editimi le shume per te deshiruar dhe 1 amatore do te bente nje pune me te mire

 • Yasmin Love
  Yasmin Love2 muaj më parë

  laurela hera e dyt qe vishet kot fare

 • Yasmin Love
  Yasmin Love2 muaj më parë

  kjo borana 🤮🤮🤮 shm shpifffff

 • N J
  N J2 muaj më parë

  Jeta esht 🤔 Pidh e Rrush.

 • Anxhela Hoxha
  Anxhela Hoxha2 muaj më parë

  Alda ecen si kal dhe shum negative cdo gje vec per te ren ne sy

 • Mehmet Thaqi
  Mehmet Thaqi2 muaj më parë

  🙊🙉🤦‍♀️👊🤬 cfar argjerimi thu ti mi kjo vjola iduket ce po argjeron nxire edhe pak by..then ik moj futja vrapit argjerimi nuk te pranohet?

 • Marte N
  Marte N2 muaj më parë

  Po kjo me kto syze Shka don Te thot kjo juristja

 • Arber Seferi
  Arber Seferi2 muaj më parë

  beni dicka per djemt se dhe ne jemi ⭐

 • Llajna Llajna
  Llajna Llajna2 muaj më parë

  Nuk i kuptoj vajzat qe qeshin me Laurelen aty mbrapa sikur Lopa bile ne kete rast me duket qe e ofendoj Lopen ne krahasim me juve , Cka ju duket vetja, shume te kqija jeni mos e rritni menden ..

 • Altin Riza
  Altin Riza3 muaj më parë

  Te doli bytha

 • 1995m Bedinaj
  1995m Bedinaj3 muaj më parë

  O Aldaaa thuhet : Sjelle jo Sjellur Ti dukesh qe ne fytyre dhe te folur qe je copa e fshatares dhe ate stil e ke te gjithe te vjedh na blogeret e huaja keshtuq boll te plq vetja 🤮🤮🤮🤮

 • the world
  the world3 muaj më parë

  Uaaaa drejtusia si e nderpren zoterin te flas ai esht ftuar si stilis te thoj mendimin e tij uaa SA GJYNA SA TURP JA QEPI GOJEN TJETRIT KULMI EDUKATA SHQIPTARE

 • the world
  the world3 muaj më parë

  OK e shum OK okay okays okay out luku 🤮🤬 alfabatin shqip ??? Ku esht ky emisjon çfar shteti dhe me kete anglishte na hapet barku neveri gjyna shum gjyna mund te flisni dhe shqip nuk ju bie nuri

 • the world
  the world3 muaj më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ornela M.Deliu
  Ornela M.Deliu3 muaj më parë

  Zeri i endritit paragonohet me pambuk sheqeri idk why 😂😍

 • Heee Ee
  Heee Ee3 muaj më parë

  Na eshte bere Kozeta Bakiu si Acai One😂

 • Pamela Kasaj
  Pamela Kasaj3 muaj më parë

  Endriti shpirt💜🧸

 • 123 123
  123 1233 muaj më parë

  Laurela ne fakt nuk meriton te jete ne nje program te kesaj natyre, per faktin e vetem se stili eshte shume baze,asgje tjeter. Nderkohe Alda eshte tipike llafazane. Vertete mund te jete blogere dhe ka 5 jave ose nuk e di,por kjo sdo te thote se nese vjen nje vajze e re dhe eshte me mire nuk duhet te vleresohet. :)

 • Happy ila
  Happy ila3 muaj më parë

  Enxhit edhe Aldes juka rritur mendja kogja shum 👎

 • Asia
  Asia3 muaj më parë

  Moj po, Kush jan kto shumtira qe po flasin per style dhe fashion ku as nje cat walk sdiken me bo?!

 • Tedi Nano
  Tedi Nano3 muaj më parë

  Enxhi gang rise up 😈

 • Era Jaha
  Era Jaha3 muaj më parë

  Kjo mederatorja e shpifur.

 • Alfred Shaqiri
  Alfred Shaqiri3 muaj më parë

  Bravo Niko se Aldes kushe di cfare I duket vetja. Je shume I sate Niko ju jeni juria qe vlersoni dhe cfare shikoni nje bravo 👏♥ Niko

 • Alfred Shaqiri
  Alfred Shaqiri3 muaj më parë

  Oj Alda plehre per se qesh me tj je kot fallco ato qe I merr vemwndjen juris mbas vetes qe ekspozon jo kot aty ne kete spekktakell kushe di cfare te duket vetja aty je me plera aty prej krejtve

 • Βασίλης Βουρτσανης
  Βασίλης Βουρτσανης3 muaj më parë

  Pse kur e shohim ne you tube nuk veni muziken e vertet sic eshte live

 • Baby E

  Baby E

  3 muaj më parë

  copyrights

 • Xhevrie Stublla
  Xhevrie Stublla3 muaj më parë

  Alda.eshte vajz e mir Dhe e bukur Dhe shume e edukuar Ti je stylesh Je vajza ma e bukura

 • Ilda
  Ilda3 muaj më parë

  Alda ishe e preferuara ime por qe me arrogancen tende gjith ai stil ska fare vlere. #sorrynotsorry

 • Eda Neda
  Eda Neda3 muaj më parë

  E kuptuam qe Laurelen e mbani aty se bene sherr kot dhe sherri perkthehet ne klikime..aman stop se na e shpifet.

 • Gianna Mariana Pashaj
  Gianna Mariana Pashaj3 muaj më parë

  Vajza kur si mbani dote takat apo secen dote përse i veshë të presim me vemendje kur do bini të thyeni qafen....... Se latw nammmmm

 • Gjenta 25
  Gjenta 253 muaj më parë

  Kjo alda te mbylli gojen debile femer qe i bullizon te tjerat mesohu sje me e mira perballohu me faktin cdokush eshte me e mire ne menyren e vet

 • shella shella
  shella shella3 muaj më parë

  Se di pse nuk e deuroj dot kte enxhin

 • Babochka Babochka
  Babochka Babochka3 muaj më parë

  o Alda avash o goc se na i shpife ca hidhesh perpjete kot palidhje

 • Dafina Gashi
  Dafina Gashi3 muaj më parë

  po kjo Laurela se kuptoj pse vazhdon të jet aty ende,Alda vajz pa edukat sonte na lodhe veshet,duhet të respektohet juria ,vet’besimi i krijuar nga instagrami nga mbivlersimi ju ka berë të mendoni se jeni star.

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci3 muaj më parë

  Po argjron dhe me shalet jasht zmr argjerimi nk bahet se ajt mbajn te gjith nqs do te mbash me serioze ne veshje ose mos mbaj shum e thjesht

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci3 muaj më parë

  Viola po argjeronnn dhe ka nje veshje te till wow e dashur nk e di sa info ke ti por nqs do mbash ramazan duhet te mos jesh e zbuluar

 • Besjana Trakalaci
  Besjana Trakalaci3 muaj më parë

  Po alda cpaska sot

 • Ema Hamollari
  Ema Hamollari3 muaj më parë

  Iris is the best! No cap 🤪✨

 • Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku3 muaj më parë

  Ky niku me duket se esht per nje msim te mir 🧐

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku3 muaj më parë

  NIKO DHE MIRANDA ME KENI CUDITUR ME MBAJTJEN E LAURELES NE PROGRAM!!!!GJERAT JANE DY:OSE JU KA KORUPTUAR OSE NUK I KENI SYTE NE BALLE???NA I SHPIFET FARE,I VLERESONI SIC DUHET JU LUTEM....!!! KIARA JE PERSON I DREJTE DHE SHUME SIMPATIKE ME PELQEN SHUME FARE

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani3 muaj më parë

  Votim i juris në fund i pa drejt antonela nuk e meritoj

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani3 muaj më parë

  Borjana yll edhe shum e kulturuar bravo ❤

 • Adriana Beqiri
  Adriana Beqiri3 muaj më parë

  Irisi ma e mira 💙❤️

 • Ona Ona
  Ona Ona3 muaj më parë

  Kjo qe doli ne fillim.si idjote nuk me dukesh kur flet berr idjote femer sa inat e mora pf

 • Enkelejda Velaj
  Enkelejda Velaj3 muaj më parë

  Borjana super uauuuu💥💥

 • Pamela Jaçe
  Pamela Jaçe3 muaj më parë

  Alda cpate???

 • Stop TheBullshit
  Stop TheBullshit3 muaj më parë

  Alda si katunare dhe nga surrati dhe ka trupi dhe nga veshja, si lope...

 • Istog 03
  Istog 033 muaj më parë

  Kjo Viola sikur ishte me Ramazan dhe biskotat ne qant 🙆🏻‍♀️

 • Miranda Ismaili
  Miranda Ismaili3 muaj më parë

  Me duket se endriti eshte visco

 • Den Isa
  Den Isa3 muaj më parë

  Hera e pare qe e shoh kete emisiom..Ideja e emisionit me pelqen ,juria 0 ,

 • Den Isa
  Den Isa3 muaj më parë

  Si qenka kjo Enxhi ,ti hysh dajak 24 ore ,obobo sa e padurueshme

 • alisa riza
  alisa riza3 muaj më parë

  Pse e hoqet fatimen spo e shoh aty ajo ishte me e mira

 • Dhurata Sefaj
  Dhurata Sefaj3 muaj më parë

  Qeka cu keq kjo Alda sot mduket

 • Jehona Asani
  Jehona Asani3 muaj më parë

  Ku jan fansat e perputhen 🤣

 • Den Isa

  Den Isa

  3 muaj më parë

  Prezent 😜

 • Netaa Netta
  Netaa Netta3 muaj më parë

  Thot njeri se esht me vite aty Alda 5 jave i mendon sikur kan kalu 5 vite

 • Ari
  Ari3 muaj më parë

  Endriti njeriu me me vler. Cdo gje e argumenton .

 • Mirela Tafa
  Mirela Tafa3 muaj më parë

  O sa bukur dhe ne shqipri po behet ky emisjone bravo 👏👏👏👏👏Po mendoje konkokorente me shum edukate ndaje juris .dhe konkorentja e re duke klas dhe edukate.

 • Den Isa

  Den Isa

  3 muaj më parë

  Nga cili shtet e kane kopjuar kete emision?

 • pamm 1143
  pamm 11433 muaj më parë

  Avash moj Alda nese t duket vetja superiore per ca ke ardh aty apo per t t then t ter bravo , zbrit n tok

 • Emanuela RiEm
  Emanuela RiEm3 muaj më parë

  Pse kam pershtypjen se kto 50 👎 jane te gjitha per Alden.Boriana ishte vertet wow meritoj cdo kompliment

 • Amela Lema
  Amela Lema3 muaj më parë

  Alda cfr te duket vetja ?me ate bark te madh edhe ate fytyre ...o goce je mami por ka mami qe e mbajn gojen edhe nk han si lopa ,sidomos kur merr pjese ne nje program tv ..🤦🏻‍♀️sa femer e neveritshme.blleh ma ka shpif

 • Daisy Malka
  Daisy Malka3 muaj më parë

  Pyete mi dhespina alden sa here ka qen n ibiza q flet me kaq kompetence😂😂

 • Daisy Malka
  Daisy Malka3 muaj më parë

  Kjo alda ben sikur eshte e bija e versaces sikur e ka n gen dhe eshte rritur me ate lloj stili dhe i duket vetja e pagabushme

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY3 muaj më parë

  Borjana ishte yll ne cdo detaj. Stil mjaft i bukur, thjesht e paster

 • Mafa's Channel
  Mafa's Channel3 muaj më parë

  Sherr 🍿🍿🍿

 • Albina Balaj
  Albina Balaj3 muaj më parë

  Jaaa kjo me keto syza esht duke e tepruar pa pik respekti kur flet me dikan shifet ne sy jo moj me syza se le nam Dhe kjara me vjen keq po sot spo dukesh aspak bukur kur mundohesh shum kurr nuk dokesh bukur

 • georgina
  georgina3 muaj më parë

  Gocat got their periods. Chill out goca

 • human verification
  human verification3 muaj më parë

  Pordhet e aldes do ta perjashtojne shume shpejt Relax Girl 👎

 • human verification
  human verification3 muaj më parë

  Dhespina je nje Dashuri

 • Eneida Doksani
  Eneida Doksani3 muaj më parë

  Alda ku eke stilin moj vajze 😂🙈! ΔΕΣΠΙΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΑΛΠΑ ΘΕΑ 💎

 • Amela Lema
  Amela Lema3 muaj më parë

  Niku nk me pelqen tallavaja ..nderkohe e tundi fare me muziken ..o zot sa loser eshte ky djal.

 • Unknown Disaster
  Unknown Disaster3 muaj më parë

  Endriti duhet te jete nje pjese e perditshme e jurise eshte i vetmi qe eshte i drejte,dhe me pelqeu shume kur iu tha vajzave se ishte e turpshme qe E vendosen Borianen ne ate situate ne mesin e vajzave me pikat me te ulte sepse jane shum te padrejta,ne fakt qdo qe thote ai eshte me vend e drejte dhe di shum rreth stilit perkunder Dy juristeve tjere qe nuk ia kane idene rreth stilit!

 • Marco Canini

  Marco Canini

  3 muaj më parë

  Po duhet te jet perher ne Juri

 • ani ani
  ani ani3 muaj më parë

  Kjo alda i futi nai viz kur kerkoj te qetesohej qe qesh si idjote me pas

 • Besa Besa
  Besa Besa3 muaj më parë

  Laurela ska mundsi, me mik esht fut

 • Besa Besa
  Besa Besa3 muaj më parë

  Alda, nje cop servile me jurine cdo punatat, nje llastice qe po nuk ishe perher me e mira mundohesh ti ulesh te gjitha, dhe jep piket me te ulta per cdo vajze qe t dalesh lart. Inatcore vajze, qeke dhe mami pale. Po cdo koment qe more nga vajza re ta perforcoi juria llastice. Jo cdo puntat je ti majmune goc

 • Arbenita Imeri
  Arbenita Imeri3 muaj më parë

  Kjo laurela nuk ka piken e lidhjes si vishet.. dhe kur ja shohe si i jep kto Pikett 1-2 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Bleo 123
  Bleo 1233 muaj më parë

  Po kjo alda qe erdhi me kopje te Kendall Jenner na tregon stilin..shum e shemtuar ne Stil dhe ne sjellje akoma me shume🤮🤮🤮

 • Odeta Murati
  Odeta Murati3 muaj më parë

  Keto qe e quajne veten blogere Alda duhet ti pranoj kritikat se nuk kane vetem keto stil dhe duhet te jene te parat gjithmon keto qe thone di une bej une per mua jane nje 0 me bishte se te gjitha vajzat kane stilin e vet dhe te gjitha mundohen!

 • Rena Dzz
  Rena Dzz3 muaj më parë

  Fatima ,Irisa dhe Enxhi ma te Mira dhe me stil kurse ajo Alda mendjemadhe kujton Ce vec ajo ka stil aty dhe duet e para Te dale cdoer . 🙄

 • Marco Canini
  Marco Canini3 muaj më parë

  O Zot o Alda e prishe sot. Dole ne kontradit me veten tende. Ne fillim the merri piket e komentet me sportivitet se ne ashtu mendojm, & Kur I dha vajza 3 Pik mir qe sju hodh ne fyt. PA sens

 • Ild
  Ild3 muaj më parë

  Dhespina ❤️

 • Mery Mery
  Mery Mery3 muaj më parë

  Alda sot si pema vitit te ri

 • Marco Canini
  Marco Canini3 muaj më parë

  Kjo Miranda per ca shquhet per Stil, perher uniform veshjet, e njejta ngjyr dhe I pal syze e kaq Gjithsesi esht shum pozitive♥️

 • Unknown Disaster
  Unknown Disaster3 muaj më parë

  Fatimja nuk duhet te merrte fare pjese ne program.Se eshte e ndaluar ne fene e saj te shkohet ne nje klub!

 • Den Isa

  Den Isa

  3 muaj më parë

  Na keni qa trapin me keto fe

 • HIRAETH SERENITY

  HIRAETH SERENITY

  3 muaj më parë

  Ehaaaa.. nuk shkoi me verte jo.

 • Arbenit Grazie
  Arbenit Grazie3 muaj më parë

  Duhet te jete per te gjitha vajzat nje teme! Vetem ashtu mund te gjykohet drejte

 • franceska hoxhaj
  franceska hoxhaj3 muaj më parë

  Alda kur sdi te ecesh me taka te lutem mos i vish me se po ecje si pem thyer

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj3 muaj më parë

  Sa pa edukat .Femrat Shqiptare ne Shqiperi jane shume pa edukat pa klas

 • Roland Landi
  Roland Landi3 muaj më parë

  Duhet te jesh e kuruar ne detaje thot vajza. Edhe e pyesin . Ne cfar detajesh . Ne pergjithesi e kuruar ne detaj thot, Mua ashtu me duket thot . Oj goce kur nuk e di mos komento kot ,pastaj shiko njer a je e kuruar vet 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Po kjo Alda autorja esht qe e gjykon nikon? Alda aty ke deren goce po ste pelqeu

 • Amela Lema
  Amela Lema3 muaj më parë

  Serj e kishte niko me ate kuroren😂

 • Shkoder Dholl
  Shkoder Dholl3 muaj më parë

  Dhespina shum e edukuar bravo dallon me vjz e tj si halabake skan pik respekti vec nenvlersojn e ulin njera tjetren .....fatima mendoj te dali snuk esht e kufizume x shkak te besimit qe ka laurela qa ben aty akomaaaaaaa😱

 • Klodiana Emini

  Klodiana Emini

  3 muaj më parë

  Jam dakort me ju dhespina me e mira me klas e bukur è tgjitha style me tvukur e tgjitha aty e Kan zili besoj.

 • By Beauty
  By Beauty3 muaj më parë

  Sa like behen per te hequr Alden fytyr byth pulen arroganten acarusen

Faqja Tjeter