Selo Rezili - Episodi 2 | NGOP.TV

Argëtim

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • FF_ Jozi
  FF_ Jozi5 ditë më parë

  Dolen leket e ps 5 😅😂🤣

 • Autochtonus Albania
  Autochtonus Albania9 ditë më parë

  jeni tpapar

 • Tan Zaimi
  Tan Zaimi14 ditë më parë

  Zër be!Pz😂

 • Mondi Lame
  Mondi Lame15 ditë më parë

  Shqipet e marr 😂😂😂 lot nga syt 😂😂😂

 • Llambro Rufiani
  Llambro Rufiani18 ditë më parë

  Ahahahahahahahaha

 • xhevi alb
  xhevi alb18 ditë më parë

  Me te mirët

 • Ardian Llupo
  Ardian Llupo19 ditë më parë

  Ore nje pyetje kam : ju e keni zerin origjinal keshtu apo te modifikuar. Me dhisni se qeshuri bravo. Nuk e dija qe ju ishit te Kafshet e egra jeni te forte ne zera dhe batuta.

 • Qemal Ismail
  Qemal Ismail20 ditë më parë

  Ju jeni me te miret pa piken e dyshimit respekt per ju

 • Skerdi Lagji
  Skerdi Lagji20 ditë më parë

  😂😂😂

 • Eli Gjoni
  Eli Gjoni21 ditë më parë

  kush je ti o bir kurve🤣🤣🤣

 • Eli Gjoni
  Eli Gjoni21 ditë më parë

  lozem hellbaniaz se i vura flaken lokalit

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes21 ditë më parë

  Ahhahaahahahahhaahahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes21 ditë më parë

  Hahahaahahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes21 ditë më parë

  Selushiiiii bibilushiiiiiii

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes21 ditë më parë

  Ahhaahahahahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes21 ditë më parë

  Hahaahahahah

 • Viktor Valdes
  Viktor Valdes21 ditë më parë

  Ahahhaahahahahahahah

 • andrew 466544
  andrew 46654421 ditë më parë

  Kalaa malakaaa eskasa apta geliaaaaaaa mpesaaaaa ,😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱

 • Erti Hysa
  Erti Hysa21 ditë më parë

  Selua😂😂

 • Ersi Sultafa
  Ersi Sultafa22 ditë më parë

  Hb forever

 • lulo ferhataj
  lulo ferhataj22 ditë më parë

  Hhhaaa jeni gjiganda

 • Stresi Sresi
  Stresi Sresi22 ditë më parë

  Vk nuk esht ashtu kenga

 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho22 ditë më parë

  Te dhashe nje dhe t'i ngjita qurret ne mur!😅🤣😂

 • ShqipShow
  ShqipShow22 ditë më parë

  Looottt

 • A U S T R A L I A L - G A N G ever
  A U S T R A L I A L - G A N G ever22 ditë më parë

  Ajo ce dua vrromen te me haj djersen e ka len histori dermani na lumi vlores muaa po ce çe dua aaa te me haj djersen a mua te hejt a I vrar e car thua hajujk hajujk 😂😂😂

 • Franch Lato
  Franch Lato22 ditë më parë

  Betohu. Pzë😂😂😂😂😂

 • Leonard Prenga
  Leonard Prenga22 ditë më parë

  Lot NGOPI sidomos episoded me Selon

 • Entoni Shemshedini
  Entoni Shemshedini22 ditë më parë

  O njeshaàaa jeni fantasti oreeeee

 • Mond Mondi
  Mond Mondi22 ditë më parë

  Iken euroy

 • Mond Mondi
  Mond Mondi22 ditë më parë

  Haahhahhaahaahahhhahqhqhqhqhqgqhahqyyyqqgqhqhqhqh

 • MaNi _LyriXs
  MaNi _LyriXs22 ditë më parë

  te lutem nese je njeri i mir🤴👍 me be nje subcribe kanalit tim sepse nje dite mund te behesh miliarder👍👍

 • A U S T R A L I A L - G A N G ever

  A U S T R A L I A L - G A N G ever

  22 ditë më parë

  Po PSE u hapen depot aa

 • K1ng Aldo
  K1ng Aldo22 ditë më parë

  nabajna levizjeee 🤣🤣🤣🤣

 • K1ng Aldo

  K1ng Aldo

  22 ditë më parë

  @MaNi _LyriXs ska shans

 • MaNi _LyriXs

  MaNi _LyriXs

  22 ditë më parë

  te lutem nese je njeri i mir🤴👍 me be nje subcribe kanalit tim sepse nje dite mund te behesh miliarderna

 • Luciano Fasko
  Luciano Fasko22 ditë më parë

  Hahaahhahahaha

 • Christian Kongjini
  Christian Kongjini22 ditë më parë

  Selo fucking Rezili

 • Rei shqip Tv
  Rei shqip Tv22 ditë më parë

  LOZEM HALLBENIAZ mua tani

 • ertiggfgd
  ertiggfgd22 ditë më parë

  Sa bukur kendonin hahahahaha

 • explore everything
  explore everything22 ditë më parë

  Ju jeni lot ropt

 • albi Haxhi
  albi Haxhi22 ditë më parë

  ore juu nga kenaqet ! duam sa me shume video!

 • scarface 1758 sc
  scarface 1758 sc22 ditë më parë

  A do ket me rdr 2 ?

 • Kevin Kurani
  Kevin Kurani22 ditë më parë

  Ore sy Selua sa i famshem eshte bere tek Ngop 😂😂

 • h Sulaj Sulaj
  h Sulaj Sulaj23 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Muli Ttafa
  Muli Ttafa23 ditë më parë

  Vinz geng🦁❤

 • Johny Albania
  Johny Albania23 ditë më parë

  Hahahha tpapam jeni . Ik ore ik gangster pulash

 • Llambri Madhi
  Llambri Madhi23 ditë më parë

  Kshu vazhdoni se na kenaqet

 • Bubis Bubs
  Bubis Bubs23 ditë më parë

  Si e ka emrin filmi i vertet

 • Sotiris Mitros

  Sotiris Mitros

  22 ditë më parë

  Mitsos o rezilis

 • TINO FrCity
  TINO FrCity23 ditë më parë

  Hahaha lozem hellbanianz 😂😂

 • Fredi Kodraliu
  Fredi Kodraliu23 ditë më parë

  Kam qene ne burg Per vrasje? S'kam paguar dritat 😂😂😂

 • Rosela Shaholli
  Rosela Shaholli23 ditë më parë

  Jeni super

 • Menti Çela
  Menti Çela23 ditë më parë

  Jeni 1-sha respekte

 • GD Kaci
  GD Kaci23 ditë më parë

  Ja dhjeu mustaqet Selo Rezilit

 • FF karderri
  FF karderri23 ditë më parë

  selo rezili

 • FF karderri
  FF karderri23 ditë më parë

  kur del filmi te ri

 • Visi Tirona
  Visi Tirona23 ditë më parë

  Jeni të papar rrespekte nga Anglia

 • Altin Qosja

  Altin Qosja

  21 ditë më parë

  😂😂😂

 • Altin Qosja

  Altin Qosja

  21 ditë më parë

  Na bo na i leter

 • Blerina Karadaku
  Blerina Karadaku23 ditë më parë

  na hapet syte

 • _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _23 ditë më parë

  O ju do me shkaterroni fare 🤣🤣🤣🤣

 • FF Ledjo
  FF Ledjo23 ditë më parë

  ec negopi jeni me te miret Respekte!!!✓✓

 • Explore Albanian
  Explore Albanian23 ditë më parë

  Shqipet e Marr 😎

 • Lionel Duro
  Lionel Duro23 ditë më parë

  Like dhe ju bekofte zoti 🙏 🙏

 • ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  19 ditë më parë

  dhe ty

 • Fabian Roci

  Fabian Roci

  23 ditë më parë

  edhe ty zoti te ruajt familjen

 • Klaudio Bossi
  Klaudio Bossi23 ditë më parë

  3

 • Rol3x Veri
  Rol3x Veri23 ditë më parë

  Super💥💥💥💥💥🍻

 • Silvjo Silvjo
  Silvjo Silvjo23 ditë më parë

  2

 • Chupapi Mùnýaño
  Chupapi Mùnýaño23 ditë më parë

  i pari

Faqja Tjeter