Vellezerit Lleshi - Big Brother Vip (Humoristike) 2022

✍Teksti: Fran Jushi
🎬Video & Audio: Domi Production

Komente: 206

 • Halit Avdiu
  Halit Avdiu

  Vëllezërit Lleshi, të pa konkurueshëm dhe krejt unik në këtë folklor shqiptar.

 • imri trena
  imri trena

  Respekt pa fund e ju jemi MIRËNJOHËS për këngët me vlerë Vëllezër Lleshi!

 • vali vali
  vali vali

  Ju lumt 👍🏻, ppo ky popull ska vesh per ti degjuar keto keng se boll me vend, respekt per vllezrit lleshi

 • Artan Z Redzepi
  Artan Z Redzepi

  Kryeveper, ju jeni Institucion i vertete me vlera artistike kombtare (dhe me gjere) te pakontestueshme (simbioze e mrekuelleshme mes tekst shkruesit dhe kengetarve per nje harmoni hyjnore)

 • Naim Zeqiri
  Naim Zeqiri

  Big per vellezerit Lleshi.

 • Violeta Frroku
  Violeta Frroku

  Si gjithmon perfekt zemra ju kendoft gjithmon e jet....kenget me cifteli ilaq per shpirtin ❤️

 • Ardian Tushaj
  Ardian Tushaj

  Rrespkt per ju. Fjale te verteta dhe me vend. Kendofshi gjithmone

 • Liza Doci
  Liza Doci

  Zemra u këndoftë vëllezërit Lleshi .

 • lenci bira
  lenci bira

  Nuk kam fjale per keta dy vllezer,kenget tuaj jane burim i se vertetes se deri ku ka vajtur rrugaqelliku i shqipetareve

 • Nik Lala
  Nik Lala

  ju kendofte zemra ... me lot 😂😂kjo pjesa Donaldit trupin trok e mendjen hava 😂😂..

 • Kujdesi Rama
  Kujdesi Rama

  Te mrekullushem jeni ju kendovt zemra gjithmon .👍

 • Gazmire Hoxhaj
  Gazmire Hoxhaj

  Sh bukur keng plot kuptim.reale .ju kendofte zemra gjithmon. 👌👌👍👍👍👍💥💥🤗🇦🇱

 • 𝑮𝑨𝑺𝑷𝑬𝑹
  𝑮𝑨𝑺𝑷𝑬𝑹

  Hallall ju qoftë ,jeni të pa arritshëm patriotet e mi ✌️🥳🥳🥂🥂🥂

 • Xhuljeta Xhuli
  Xhuljeta Xhuli

  Ju jeni kengetaret e kohes moderne ju lumte goja se modernimi i mungon shqiptarit. Bravo vipa qe po kenaqeni pa fund e sju vjen rasti prape

 • the albanian king
  the albanian king

  Ju knoft zemra burra 🇦🇱✝️🇦🇱

 • Marte Arapi
  Marte Arapi

  Ju lumte goja e ju kendofte zemra! Jeni perla te fshikullimit te realitetit me tinguj te embel e fjale pikante👏

 • LEO MESSI
  LEO MESSI

  Super këngë 😂👌👌

 • Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku

  Talent shekullor jane bilbilat Mirrditor

 • Ilir Dedi
  Ilir Dedi

  Ju lumte goja o Artista per kengen

 • nicola nik
  nicola nik

  Ju lumt goja e ju kendoft zemra gjithmon o zot 💙💙🌟🌟🥂🔥🔥🔥👏👏😂😂😂😂😂