Shkarkimi i Ilir Metës: Gracka që u përgatit me duart e Lulzim Bashës!

Komente

 • Bos MILER
  Bos MILER2 ditë më parë

  JO MOJ SE KA NGA LULI =AMA TAMA JA FYTI

 • Gianmarco 07
  Gianmarco 073 ditë më parë

  O zotni lironi karriget se ju zuri bytha kallo

 • Kyro D
  Kyro D4 ditë më parë

  META ESHTE I DEGJENERUAR DHE I MPIKSUR KOMPLET! META DESHMITAR I PENDUAR I DREJTESISE DO TERHEQE ME VETE TE GJITHE ZAGARET DHE QENTE QE KANE VJEDHUR DHE PLACKITUR PASURINE E SHQIPERISE! ZAGARET JANE NE TIRANE DHE VERDALLE,MAJTAS DHE DJATHTAS! JAM I MENDIMIT TE FILLOJE VETINGU NE BASHKEPUNIM ME SPAK, PARTNERET STRATEGJIKE TE VENDIT 🇺🇸 DHE TE FILLOJE SA ME SHPEJT! ZOTI E BEKOFTE PRESIDENTIN BIDEN! ORGANET E DREJTESISE NE SHQIPERI KANE SHANSIN TE TREGOJNE DREJTESINE E DUHUR PER SHQIPERINE!

 • Martin Prendushi
  Martin Prendushi4 ditë më parë

  Vendi po shkon drejt rremujes. Luftes. Do ta grine te huajt. Si gjithmone. Si shekuj e shekuj me pare. Fushe lufte.

 • Martin Prendushi

  Martin Prendushi

  11 orë më parë

  @InstegramSHQIP kam pa dynja me sy, por si kjo rrace nuk ka pare. Turp me qene shqiptar. Edhe vendet ish komuniste e dine rrugen e vet. Ne vazhdojme me poshtersina. Me pikatore.

 • InstegramSHQIP

  InstegramSHQIP

  11 orë më parë

  Ato Po bejne kto manuvra per mos me ndodh de stabilizim

 • Hondo Hondo
  Hondo Hondo4 ditë më parë

  Edhe Rama se ka të gjat mbas qafe e ka se e ka mbushur kupën e cila tani ësht duke u derdhur dardha e ka bishtin mbrapa.

 • Muharrem Allani
  Muharrem Allani4 ditë më parë

  X2

 • Vangjeli Ziu
  Vangjeli Ziu4 ditë më parë

  Nje portal masjarenjsh...

 • Kritiku Live
  Kritiku Live4 ditë më parë

  D.m.th kjo përkthehet se edhe Monika ja ka fut Ilirit 😂😂😂😂✌️

 • Ilir Krasniqi
  Ilir Krasniqi5 ditë më parë

  Jo jo sasht as rama as ni nga ata deputet te degjinerum tkorruptum e bythzgjebosur qevjedhen kte popull e shkatrruan kte shtet. Dhe dogjen e perveluan kte tok te shenjte qe po ta kapesh nje grusht dhe nxjerr me shum gjak trimash herobj. Se gje tjeterqe sakrifikuan veten qe te mbijetojm. Nder shekuj.pra ky hero jo shqiptar i shqipetarve asht miku i madh i yni joen bieden qe do ti zhduk keta pleshta te rriçeruar

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸5 ditë më parë

  O Lili tu krrujt shum bytha mbaje tani.

 • Thomas Moni
  Thomas Moni5 ditë më parë

  Gjarperit kur i vjen ngordhja del ne rruge keshtu dhe Agushi i Skraparit sishte i kenaqur me ato qe vodhi vete por deshte te nxirte leke dhe me ate bucen qe ka ne shtepi Tani te pergatitet per burgun

 • Arben Rakaj

  Arben Rakaj

  4 ditë më parë

  Buca para se te ngordh myt klyshet e vegjel i erdhi dita dil buca rrugve sta mba me se jan 30.000 truppa Amerikan ne shqiperi nga Vajti nuk shifet me ne xhiro buca

 • Daniele Demiri
  Daniele Demiri5 ditë më parë

  A e shkarkuat hajdutin,qe prej kohè punon kunder shqiptateve dhe shtetit te vetè

 • Real M
  Real M5 ditë më parë

  Edhe nese ka ndodhur keshtu si thoni ju,prape perfundimi me pelqen. Tregon se Rama jua fut edhe kur s'e ka ndermend.

 • No Name No Name
  No Name No Name5 ditë më parë

  Valla per shqiprijen imazh I keq per tkeq ne gjith boten ,e tur pruan sidomos jav marun qefin erbit e rusit e gjith kundeshtarve ne evrop.talenti

 • ILLYRIAN KINGDOM
  ILLYRIAN KINGDOM5 ditë më parë

  Ilir Meta Eshte Kriminel Sikurse Berisha Dhe Basha.

 • Rubijan Kaja
  Rubijan Kaja5 ditë më parë

  Po ku ka Luli aq tru mo amani

 • Nebi Deda
  Nebi Deda5 ditë më parë

  Pamflet prostitut media

 • Ardian Koci
  Ardian Koci5 ditë më parë

  Metës po i pëlqente vehtja ,kujtonte se ishte më i fortë se Amerika, miu më i fortë se Luani.Rri more mi rehat dhe mos e kruaj shumë së të dhëmb pastaj.

 • Arben Rakaj

  Arben Rakaj

  4 ditë më parë

  pore ka menduar se esht duke ber brockulla me dhadhen jo me Amerikan hajde like hajde ato edin edhe sa her vete ne banjo like hajduti te erdhi fundi

 • Alblend

  Alblend

  5 ditë më parë

  Po pasi e kishte share luanin dhe mburrur veten para kafsheve te tjera, miu, një ditë takon luanin dhe i shfajsohet..., pi nganjehere dhe s'di ç'flas ... Fiks e ke 😁

 • memi
  memi5 ditë më parë

  Ska asgje te re. Dihet se bandat heret apo vone veterrenohen,kur populli eshte ne koma

 • Gazi Floriri

  Gazi Floriri

  3 ditë më parë

  epo kokat e tyre hengshin dhe piken e hajrit mos e befshin

 • Sabit Sadiki
  Sabit Sadiki5 ditë më parë

  Kjo mund te jete nje shenje e mire nese presidenti shkarkohet vertet per cka bere dhe jo per te treguare dhembet a per te mbuluare te zezat e tyre me gabimet e dikujt. Do zoti futemi realisht ne rruge te mbare.

 • Arben Kulli
  Arben Kulli5 ditë më parë

  ORE NJEREZ AKOMA NUK E KUPTONI SE RAMA BASHA JANÈ TÈ PÈRZGJEDHURIT E PERENDIMIT PÈR TA PASTRUAR POLITIKÈN SHQIPTARE PÈR TA QLIRUAR SHQIPERINÈ NGA OLIGARKIJA KRIMINALITETI KIRRUPSJONI POLITIK..

 • dauti dauti
  dauti dauti5 ditë më parë

  Burg burg per jet familjarisht

 • Arsim Rrafmani
  Arsim Rrafmani5 ditë më parë

  Zoti, fillimisht të merr mendjen, pastaj floririn!

 • Real M

  Real M

  5 ditë më parë

  Mendjen ia pat marre vite me pare. Qe atehere kur filluan ta therrasin Ilir Floriri. Ka me keq sesa te te harrohet mbiemri ???!!

 • Al Hasan
  Al Hasan5 ditë më parë

  Ket her ua futi amerika pa ndier. . Ket her keta ndyrsira e te pa ngopur jua futen vetes tyre. Kete ngjarje populli shqiptar duhet ta festoi cdo pervjetor.

 • Moisi Guri
  Moisi Guri5 ditë më parë

  Jo jo në malin e shenjtë duket sikur mua më duhet po as unë nuk e dua po e shenjta të ndihmon .

 • Tragic
  Tragic5 ditë më parë

  Bravo i qofte lulit nese e ka bere kete por se besoj se ka kaq tru

 • Maliq Veseli
  Maliq Veseli5 ditë më parë

  Ju sjeni normal .Çka ka lidhje shkarkimi i Ilirit me Bashen .Meta i korruptuar hajdut e çka jo tjeter sikur e mbroni dhe iu vjen keç po a jeni nveti o portal.Per nje njeri te tilë çka ka met ardh keq o popull i mjer duhet largue nga ky post çe moti jo me prit hapat amerikan po vetë shqiptaret djhet largue nga postet ne shtet, kushdo poft ai.

 • Deti D
  Deti D5 ditë më parë

  KY PAMFLETI VETEM ME RREJT POPULLIN PORTAL I BLERE NGA DROGAXHIU JO ME KOT KA PRONAR SAJMIR TAHIRIN

 • Bristol UK
  Bristol UK5 ditë më parë

  Ku ha pyka lulushi, ai esht ne gjum se ka iden ca po behet rreth tij

 • Isa Meleqi
  Isa Meleqi5 ditë më parë

  O pamflet me aq m.... sa hani ju Shqiptaret duhet te ishin vrare me njeri tjetrin mos percani njerzit o kryeplera nuk di se kush ju paguan o r.... q.....

 • Fatmir Lamaj
  Fatmir Lamaj6 ditë më parë

  Hahah Shko e vish opingat e skraparit e blej nje gomar te forte ne vend te mercedezit se atje as makinat nuk vene

 • EQUILIBRIUM衣⚖️
  EQUILIBRIUM衣⚖️6 ditë më parë

  Meta e shtriu kemben me shum se jorgani qe kur u hodh kundra sh.b.a-ve ne mbrojtje te Berisheviçit dhe thirjes per kryengritje si ne mesjet me cfueqe e sopata

 • Vangjeli Ziu

  Vangjeli Ziu

  4 ditë më parë

  Pirdh se lirohesh..ka idjoter si ju

 • Xhemil Zylali
  Xhemil Zylali6 ditë më parë

  I pari President ne Shqiperi rrezoet Palaco Kriminel , hajdut Skraparlli I Qelbur . Qe Shqiperi Dhe Kombin e Turperoj Para Botes. Por perfundoj me Turpin qe kombi doteshkruaj ne Histori. Nji Trathar Gjak Pores. Lavdi KOMBIT qe poipastron, Mbeturinat.

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra Sitnova6 ditë më parë

  Pasurit ti merrni tani se jane gjaku i popullit dhe lini teatret o ropsha te TV.

 • Ena Sena
  Ena Sena6 ditë më parë

  Jam me ramen po liken e kena flori boll ma keni shqetesu se do ju kthehet me liken, naj her te semurit i vijn mendimet e ati

 • Ena Sena

  Ena Sena

  6 ditë më parë

  Flori likja biden ka shok shum e shok pak pranej asht shqiptar me zemer mason me emer, vec se ac i paprekshem por si akili edhe nthemer.

 • Ena Sena
  Ena Sena6 ditë më parë

  Pamfleti a ke mendu per reciprocitetin. Seguro?

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj6 ditë më parë

  Kjo gazetare me kte ze mi nevrikos nervat e boleve

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  4 ditë më parë

  @Real M 😅😅😅😅

 • Real M

  Real M

  5 ditë më parë

  Pse nuk thua ti se të bëka nder ?!

 • Besnik
  Besnik6 ditë më parë

  ILIR META SE KA BER DORHEQJEN SE DO TE FSHIHET DREJTESIS

 • Kole LAMI
  Kole LAMI6 ditë më parë

  Gjithqa kan qen ne dijeni te gjith si e si ta shkatrrojm shqiperin te gjith jan per burg zoti ja theft qafen nji sahat e me par o ZOT

 • Ena Sena

  Ena Sena

  6 ditë më parë

  Naj dit do mytni familjen nga fjalt e botes

 • Ena Sena

  Ena Sena

  6 ditë më parë

  Po sa namet ja jepni tjetrit pa pas i kontakt te kec me te thjesht me fjalt e kundershtarit

 • Lido Tilo
  Lido Tilo6 ditë më parë

  Gropen ja hapi saliu,metes jo luli kush e pyet luin akoma nuk ju mbushet mendja ju qe aty vendis vetem saliu dhe askush tjeter lulushi esht vetem nje cop kukull

 • altincenolli
  altincenolli6 ditë më parë

  Populli se kupton akoma, ose i duket e cuditshme qe kjo eshte dita e pare e Democracise.

 • Bujar Nallbani

  Bujar Nallbani

  5 ditë më parë

  Kishin formuar Berisha-Agush Meta e te gjithe naskarenjte e tjere shtetin paralel... nji shtet per popullin dhe nji shtet per te paprekshmit qe dikur nga corape-brekgrisur... u bene miliardere duke vjedhur popullin. Dhe tani ska mee... erdhi ora e llogarise nga zullunet qe kane bere.

Faqja Tjeter