Pa Gjurme-E dinte nënën të vdekur prej vitesh, e gjen pas 37-vitesh në një azil

Argëtim


E pazakontë ishte historia e zonjës, që humbi kujtesën që prej vitit 2014, pasi u gjet në rrugë me goditje të rënda në kokë, së cilës pak kohë më parë ’Pa Gjurmë’ në Report TV i gjeti familjen. Ifete Sherifi, që jeton në Shtëpinë e të Moshuarve në Poliçan, prej 7 vitesh ishte konsideruar e vdekur nga familjarët, të cilët u befasuan kur panë tek shfaqej në Report Tv, kjo zonjë me flokë të thinjura. Emocioneve të përcjella në studio puntatën e 23 shtatorit, iu shtuan edhe ato që ’Pa Gjurmë’ përcolli këtë të mërkurë nga takimi i nënës me djalin e saj Arian Çikon. Stafi udhëtoi drejt qytetit të Poliçanit, ku jeton 63-vjeçarja duke përcjellë të tjera emocione. Rruga drejt destinacionit final, për Arian Çikon, u duk e gjatë, pasi ai do të takohej me nënën e tij Ifete Sherifin. Për shumë vite me radhë, me mendimin se ajo nuk jetonte më, ishte një shok për të riun nga Tirana, kur mësoi nga ’Pa Gjurmë’ se ajo ishte gjallë dhe ndodhej në një azil. Me plot mall por i përmbajtur, Ariani fshin lotët dhe hyn në dhomë, duke u afruar pranë shtratit ku ndodhej e shtrirë nëna e tij Ifete Sherifi. Reagimi i saj ishte i ftohtë, ndërsa i biri i puth duar e ball. Edhe pse nuk kujton asnjë detaj për djalin, në sytë e saj ka jetë. Këtij takimi i shtohet edhe nusja e Arianit, që e ka shoqëruar në këtë takim plot emocione. Ifetja ka përballë djalin, çaste sfilitëse për 63-vjeçaren, teksa mundohet të kujtoj këtë njëri të shtrenjtë që ka pranë, por të panjohur, pasi ajo nuk kujton asgjë. Sa të gëzueshme, por edhe të trishta janë këto çaste edhe për Arianin, që e gjen nënën të përhumbur, por fatmirësisht gjallë. Ai përlotej vazhdimisht, ndërsa mundohej që përmes fotove t’i risillte në kujtesë të shkuarën nënës së tij. Pak ditë pas këtij takimi, në një lidhje me skype, këtë të mërkurë Arian Çiko ka sërish emocione teksa rrëfen ndjesitë në një nga ditët më të vështirën të jetës së tij.
Ifete Sherifi një zonjë e fisnike, që për ironi të fatit, u dënua të ndahej nga i biri dhe të përfundonte në rrugë, e braktisur nga të gjithë familjërët, derisa një ditë dimri u gjet e goditur rëndë në kokë. Ajo u gjet pa ndjenja, në mars të vitit 2014 e gjakosur në një rrugicë të kryeqytetit me dëmtime të rënda në kokë. Plagë te cilat i shkaktuan humbjen e kujtesës dhe e moshuara kishte mbetur një zonjë e paidentifikuar. Falë dëshmive të shumta që mbërritën në Report Tv, ‘Pa Gjurmë’ arriti t’i gjente familjen. Misioni që ’Pa Gjurmë’ në bashkëpunim me Qendrën Polivalente, Poliçan, ku vazhdon të strehohet 63-vjeçarja, u krye me sukses, ai i cili bashkoi më në fund zemrat e nënë e bir.

Komente: 124

 • Asta Phone
  Asta Phone4 ditë më parë

  Nuk ka si nenat shqiptare .mua me ka len jetim.zoti i bekofte nenat shqiptare

 • Klevis Koka
  Klevis Koka13 ditë më parë

  Nuk lihen nona naper azile ke.lon kaq vite dhe tani kerkon.o barbona merni Ka nje kurv per nuse leni none per nuse se se nuseve kura merni me qen mir nusja e man nonen o arjan o djal barbon

 • Adi Merlika
  Adi Merlika15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Isa Sheshi
  Isa Sheshi16 ditë më parë

  Allahu ja sjellte kujtimet sa ma shpejt qe te njohe birin e saj amin

 • H H
  H H18 ditë më parë

  keto ngjarje shumë të dhimbshme , sa herë që ta shohësh te prek zemrën. por ky djal , ku ka jetuar ? i lumtur që e takove NENEN . ajo që te ka bere koken ,te solli ne kete jetë. BRAVO. jetes nuk i dihet . NA MUNGOJNE .DO TI SHOHIM NE BOTEN TJETER . AMIN . 🙏🤲🙏🤲🙏🤲❤❤🤲🙏🤲🙏🤲❤❤🤲

 • kosovo kosovo1111
  kosovo kosovo111119 ditë më parë

  Duaje Nenen se nuk ka tjeter si Nena 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Valbona Mitrovica
  Valbona Mitrovica19 ditë më parë

  😭😭😭😭🙏

 • Anila Pengu
  Anila Pengu21 ditë më parë

  Nusja nuk MBA as 2 ore

 • Anila Pengu
  Anila Pengu21 ditë më parë

  Bo kush do mbaj Tani ta coj atj Ku gjetn

 • Etleva Xhaferi
  Etleva Xhaferi23 ditë më parë

  😥😥

 • Lupas hundas Sergjio
  Lupas hundas Sergjio23 ditë më parë

  Nje azile e paster ju, lumte stafit te Policanit

 • Anisa Gjelaj Mesoni Italisht
  Anisa Gjelaj Mesoni Italisht24 ditë më parë

  Ca fjale djali bravoooo Kush t ka edukuar sa emocione o zot si e puth syte me lottt 😍😍😢😢😢😢

 • Nina Ngresi
  Nina Ngresi24 ditë më parë

  o arjan te bekofte zoti qofsh i lumtur ne familjen tende

 • Elida Likaj
  Elida Likaj24 ditë më parë

  Nje moment shume prekse ..edhe pse nuk i njohe , lotet me rrjellen lotet pale ,pale .Komplimenti Staf

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj25 ditë më parë

  Persh Zoti ta BEKOFT NENE jne emocion qe se provon .OZot OZot cfar lumturija dhe gezim DHIMBJE per Armani dhe gezim 👋👋👋👋👋💐♥️

 • Vjolla Hida
  Vjolla Hida26 ditë më parë

  E dinte të vdekur po njëher në vareza nuk i vajti po të paktën i erdhi që të marë shëmbull si ke bëre do ta bëjnë

 • Valdete Pajaziti
  Valdete Pajaziti27 ditë më parë

  Allahu Ju Dhasht Tmira Atyne Personav Qiju Ndihmojn Tjav Gjen Prinderit Ata Qise Dijn Knaqsin Dashnin E Nenav 👏👌🤲🙏👍

 • Ideas With Paper
  Ideas With PaperMuaj më parë

  😢😢😪😪

 • Ideas With Paper
  Ideas With PaperMuaj më parë

  Sa prekse😥

 • Nexhmije Idrizi
  Nexhmije IdriziMuaj më parë

  Zoti te rujt aron paq jet sa malet se rrall la ksi djem ❤❤❤

 • Drita Rungo
  Drita RungoMuaj më parë

  po pse ku.ishte kaq vjet ky djal

 • Leda Mata
  Leda MataMuaj më parë

  Oh car djali sa gjynah 🥲🥲🥲🙏🙏

 • Flurim Kryeziu
  Flurim KryeziuMuaj më parë

  Zoti I madh besimi te zoti

 • Trejsi Skenderaj
  Trejsi SkenderajMuaj më parë

  Zoti E Sheroft Sa Me Shpejt Amen😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏

 • vangjel kiriai
  vangjel kiriaiMuaj më parë

  Gjynaf nena eshte e dhimbeshme.

 • Aishe Gecaj
  Aishe GecajMuaj më parë

  O zot i mathe spo shkruaj dot nga lotet brravo emisjonit te e gjeti nenen

 • KRISTIAN KOLA
  KRISTIAN KOLAMuaj më parë

  😭😭😭😭o zot sa kam qa

 • Majlinda Deda
  Majlinda DedaMuaj më parë

  BRAVO DJAL I MIRE QE KERKON NANEN TENDE..ZOTI ☝️☝️☝️TA SHPERBLEFTE ..NENA ESHT E SHENJTE ❤❤😭😭🙏🙏

 • Granit Albanais
  Granit AlbanaisMuaj më parë

  Bravo nga kjo punonjsa shpis sa e mmir te rujt Allahu modh te boft fush me lule se mi ba shku nan e djal Eshte pun e madhe

 • Granit Albanais
  Granit AlbanaisMuaj më parë

  Bravo Odeta emision pa gjurme jeni te shkelqyer

 • Erminda Lugavb
  Erminda LugavbMuaj më parë

  O ZOT cfar mbrekullie keni bere nje sevap te madh keni bashkuar nenen me djalin pas kaq vitesh jam shume e prekur. Keni bere nje pune shume te madhe shume pergezime

 • Ada LEKA
  Ada LEKAMuaj më parë

  O zot cfare emocioni sa lot😭😭

 • Diana Nikolli
  Diana NikolliMuaj më parë

  O zot i.madh duket qe i ka humb memorja nenes se vet.. brravo dial

 • Bise N
  Bise NMuaj më parë

  👍👍👍👍👌👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙋🙋🙋🙋💐💐💐💐💐

 • zhaklin
  zhaklinMuaj më parë

  Bravo te qoft or bir

 • D V
  D VMuaj më parë

  Ke kishte pyetur qe nena kishte vdekur, ore fyell vergognoso

 • D V

  D V

  Muaj më parë

  @X K po e shkeputen po tani nuk eshte 10 vjec qe nuk kupton akoma

 • X K

  X K

  Muaj më parë

  Djalin e kan shkeput nga nena qe dy vjec u rrit pa nenen

 • G. D.
  G. D.Muaj më parë

  Zoti te bekoft mere vlla puthe nènè pa ndal se ajo osht e vetmja qe ka vujtur per tyyxy hallall te qof gjiri nènès qe te paska dhan tyyyy hallall Djal paska sjell ne ket Jettttt Brravo Arjan te lumt Rrespekt😭😭😭😭😭😭

 • Claudius Marshall
  Claudius MarshallMuaj më parë

  Nje gje nuk kuptoj nga kush KY e dinte se Nena ka vdek, Ska pas varr kjo, po ca Jan kto qe thoni

 • Semiha Sala
  Semiha SalaMuaj më parë

  😭😭😭zoti i denoft kush ja ka shktuar ke te trum kesaj zonje ,😢 I uroj gjith te mirat e kesaj bote kesaj nene te perfuluar , Turp per vellerzerit e motrat qe kurr nuk jan kujdesur per kete zonj ,se 7 vjet e dinin te vdekur ,por kur flejte neper shkallet e pallatit nuk kishin mundesi ta ndimoni tur per ata qe e braktisen motren ne dit te veshtir qe ishte vetem 22 vjece turp turp 😭😭

 • Dita Manushi

  Dita Manushi

  Muaj më parë

  Mi

 • sebi havolli
  sebi havolliMuaj më parë

  je bravo te madhe shtepis se moshuarve ajo zonja duket e mir mbajtur e paster

 • sebi havolli
  sebi havolliMuaj më parë

  bravo per ju te gjith

 • Trendafili i kuq
  Trendafili i kuqMuaj më parë

  O Zot cfar djali ,sa i dashur sa fjale te bukura i thot nenes se tij ,jan bashku shum te humbur por nuk kan percjell kete emocion si ky djale

 • Tina Bonheur
  Tina BonheurMuaj më parë

  😢😍

 • Diana Meleq
  Diana MeleqMuaj më parë

  Nje bravo te madhe ju gazetaret

 • Kerci Kercii
  Kerci KerciiMuaj më parë

  Bravooo 😭😭😭😭😭😭🥰🥰

 • Louiza Hida
  Louiza HidaMuaj më parë

  O zot.sa ka vuajtur bravooooo djalit

 • Bali Ajet
  Bali AjetMuaj më parë

  Bravo odeta per ket emisjon

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda LajcajMuaj më parë

  Merreni Bus vetis tuaj nenen tuaj Nuk lihet Nena ne Asyl Tash si e kini gjetun Merreni tek vetja Let lumturohet ne jeten e saj Respekte 😇

 • Marinela Ndoci
  Marinela NdociMuaj më parë

  Sa keq qe nuk i kujtohet gja dot i ishte knaq zemra 😭

 • Franga Peraj
  Franga PerajMuaj më parë

  AMOREEEEEEEE!❤ Brava stafi e vecanerisht Odeta eshte vertete shpirt njeriu!

 • Xhyli Tyli
  Xhyli TyliMuaj më parë

  Sa me vjen mir qe e gjeti djalin po aq me dhimbset per jeten qe ka bërë,do Zoti ti kthehet kujtesa dhe ta shijoj jeten te pakten tash e tutje 🥲💙

 • Fatmir Alldervishi

  Fatmir Alldervishi

  Muaj më parë

  Po,si ka mundesi,te jete e braktisur nga te gjithe?Nga gjaku i saj te pakten!Nje ABSURD i pashpjegueshem!Gjithsesi ZOTI i bekofte ata persona qe kontribuan ne kete bashkim,dhe i mallkofte ato qe e mohuan!Gjaku nuk mohohet,dhe cfaredo krimi te kete bere kjo nene fatkeqe!

 • Arjan Lezo
  Arjan LezoMuaj më parë

  Kam pare programin PA gjurme dhe me thene te drejten si filloi e si mbaroi kam qene me lot ne sy nuk ka gje me te bukur ne bote te gjesh nenen Po shkruaj me shume emocione Rrofshin te gjitha nenat shqiptare kudo qe Jane Nena po bene ngelet

 • Athina Nika
  Athina NikaMuaj më parë

  🥲🥲🥲sa keq

 • Borena Isufaj
  Borena IsufajMuaj më parë

  😍🤩

 • Majlinda Qoshku
  Majlinda QoshkuMuaj më parë

  Allahu ju shpeblefte Elhmaduilah😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • SHKUrte Hasanaj
  SHKUrte HasanajMuaj më parë

  O zot qvar djali

 • Teuta Mezinaj
  Teuta MezinajMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭🙏Ja shtoftë jetën zoti dhe djali i faltë lumturi kësaj nëne se na ka prek në zemër me ato vuajtje.

 • Olti Alushaj
  Olti AlushajMuaj më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

 • Gazmire Hoxhaj
  Gazmire HoxhajMuaj më parë

  Complimenti pafund stafit t mrekulluesh te ktij emisioni. Jeni shpresa jeta x njerzit me kto probleme.complimenti pa fund.

 • Gazmire Hoxhaj
  Gazmire HoxhajMuaj më parë

  😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🤗💥

 • Miranda Kumaraku
  Miranda KumarakuMuaj më parë

  O zot sa jam prekur zoti ben mbrekulli❤️❤️❤️☀️☀️☀️

 • Mira
  MiraMuaj më parë

  😭😭😭😭😭 O zot I madh

 • Luli Osmani
  Luli OsmaniMuaj më parë

  Faji I robit Mos e provonte kush Complimenti...

 • Jana Xhuliana
  Jana XhulianaMuaj më parë

  Sa shum Kam qar sikur te shihja nenen time. Hallall te qoft qumshtin nenes mor Vella dhe zoti te bekoft familjen😭😭😭😭😭

 • FF FENIX
  FF FENIXMuaj më parë

  Zoti mos undaft kurr ishalla🙏🙏🙏dhe nena te past jet te gjate

 • gertiskandaj
  gertiskandajMuaj më parë

  Ska gje me te bukur se te bashkosh nje zemer nene me djalin e saj qe i ndan barbarisht zoti e denoft ate qe e ka bere.edhe pse e pa vetedishme jam e sigurt se me pak mjekime pse jo edhe jasht shtetit te dergohet per konsulta do ta kujtoje djalin e saj driten e syve edhe pse i ndan zoti e mbajti gjalle dhe i bashkoi.bravo emisionit pa gjurme me stafin e saj dha nje bravo e madhe per Odeta Dumen zoti ua shperbleft.

 • Aferdita Thanasi
  Aferdita ThanasiMuaj më parë

  Zoti ju bekofte te gjitheve qe ndihmuat kete nene te bashkohet me djalin, dhe Arjanit zoti i bekofte familjen e tij dhe bravo qe e takoi nenen e tij pas shume vitesh na mallengjyet eshte nje momen prekes!

 • Arif Bajraj

  Arif Bajraj

  Muaj më parë

  ¹

 • Manekan Manekan
  Manekan ManekanMuaj më parë

  Sa e dhimbshme fati i kësaj zonje te bukur uroj te kete jete te gjate qe te kaloj me familjen e djalit sa me shume vite te mohuara padrejtësisht

 • Paqesore Lila
  Paqesore LilaMuaj më parë

  O zot sa e tmerrshme.sa gjynah zonja dhe djali gjithashtu.sot e tutje te jene te lumtur

 • Aida Qoshja
  Aida QoshjaMuaj më parë

  O djale zoti te bekofte

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  Nuk po e kuptoj e kush e ka rrit at djale qe nena edesh rrugeve na e shpjegoni me mir.

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  Tani djali duhet ta marr ne shtepi, se nuk ka jete te gjate ajo nuk duhet ta lej ne azil.

 • Fifa Thaci

  Fifa Thaci

  Muaj më parë

  Po ska zemer ta marr nenen ta qoj ne shpi ajo sdut jetoj sa ka jetu me kan djal hallall e merr nenen

 • Diana Naikolli
  Diana NaikolliMuaj më parë

  Kush ja ka shkaktuar kete traum kesaj zoti ka per ta denuar sa keq me vjen 😭😭

 • drita Agaj
  drita AgajMuaj më parë

  😭😭🙏🙏

 • Veriana Bushati
  Veriana BushatiMuaj më parë

  Nji respekt dhe per psikologen e Poliçanit Kësaj i thonë punë e perkushtim 👌❤️

 • Veriana Bushati
  Veriana BushatiMuaj më parë

  Zoti eshte i madh ai bën mrekullitë Bravo dhe ju Odeta

 • Diana Naikolli
  Diana NaikolliMuaj më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Xiaomi Skrapar
  Xiaomi SkraparMuaj më parë

  Nëna,është jeta.

 • Μιρελα Κουμρια
  Μιρελα ΚουμριαMuaj më parë

  Sa e trishtushme per ktw nene te mjer te shoh birin e vet e mos ta njoh po Bravooo stafit per kte pune te perkryer gjeten djalin njwh djali nenen tani 😭👏👏👏

 • Arlinda Hoxha
  Arlinda HoxhaMuaj më parë

  😭😭😭🙏🙏🙏👏

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta BuziMuaj më parë

  Momente të bukura për një nënë që takon djalin pas 37 vjetësh, e trishtushme për zonjën që kishte humbur memorjen më erdhi shumë keq Ju uroj gjithë të mirat

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Oj portale e injorante 7apo 37???

 • Drita Bajramoska

  Drita Bajramoska

  Muaj më parë

  ZOTI TE BEKOFTE ARJAN ZORI MBARE PER GJITHCKA

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  Muaj më parë

  @Giorgia Nita gazetarija kohet e fundit ka skartuar ...te papregatitura vendi I punes meret me mik dhe lek zemer ....gjithsesi gabova

 • Drita Cani

  Drita Cani

  Muaj më parë

  Ahahahah 37 Jo 7😂

 • Giorgia Nita

  Giorgia Nita

  Muaj më parë

  @Liza Ajdinaj Po dhe nese gaboi gazetaria, pse perdor fjalen injorante?? Dhe kto vajza jan te reja, kan emocione

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  Muaj më parë

  @Xhilda Durishti faleminderit xhilda

 • Agim Brahimi
  Agim BrahimiMuaj më parë

  ❤❤🙏ju bekoftë zoti për dashurinë e nënës..

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  37vjet ???????

 • Sabri Tosku

  Sabri Tosku

  Muaj më parë

  Zoti të bekoftë me gjithë familjen odjali nënës o njeri me zemër e ndenja që e përqafon dhe e puth nënën me shpirtë edhe pse ajo pse ajo nuk është ashtu sic do doje ti por jeta i ka këto të gjitha për njeriun janë ty të ruajtë Zoti me gjithë familjen tate nga Sabriu një dashamirës i juaj nga Tirana

 • Uhmlel Lesn
  Uhmlel LesnMuaj më parë

  Ee odjal shum mir që egjete po a di emarish nënën në shpi se të mungon dhe ajo ka nevoj për ty zoti të bekoft se epe nënën në këtë gjendje se ti po tishe më imadh nëna jote sdo ish në ktë gjendje të pa shpir familja ku u martua dhe familja esaj ku u rit sekan trajtuar mir sëmundjen dhe gjendjen esaj shpirtrore që tdyja familjet më ka erdhur keq po mu bë qefi që epe se si nëna ska në këtë bot ezoti imath kta jan të pa ndar në jetën ton

 • Mirela Gjoni
  Mirela GjoniMuaj më parë

  Shpresa nuk vdes kurre! Te pakten e gjeti gjalle! Bravo stafi! Me jepni shume shprese edhe mua! 👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Halide Berisha
  Halide BerishaMuaj më parë

  Mere nenen qoje ne shtepi sa e vujtshme kishte qen 😂😂😂😂😂🤣

 • Violtsa Sevo

  Violtsa Sevo

  Muaj më parë

  @Dios1ish ke te drejte ne nje ane por per mendimin tim ta mari ta kete prane per aq kohe sa te jetoje te ndeje eren e nenes ...se I ka munguar aq shume !!

 • Dios1ish

  Dios1ish

  Muaj më parë

  Nuk mendoj qe ajo eshte mire tani, pasi do ne cdo moment te kete dike te kujdeset. Plus, aty ajo ka shoqe te moshes se saj. Mendoj tani ta vizitojne me shpesh dhe ta nxjeerin kur ndohet mire, ndryshe me mire eshte aty.

 • Ortenca Gega
  Ortenca GegaMuaj më parë

  Arjan I ngjan shume mamase, krenar per ate zonje. Zoti u dhente vetem te mira

 • Bledar Muskaj
  Bledar MuskajMuaj më parë

  Merre tani...mbaje ne krahe si femije dhe mos ta degjoj zerin...eee???

 • Ortenca Gega
  Ortenca GegaMuaj më parë

  😭sa ka vuajtur e shkreta.

 • Rita Kalaja
  Rita KalajaMuaj më parë

  Tragjedi !

 • Dr Ze
  Dr ZeMuaj më parë

  😭😭😭😭

 • AMD
  AMDMuaj më parë

  Zoti i bekofte gjith ata qe u munduan te bashkojn nene e bir gje me te bukur nuk ka . Edhe nusja nje bravo .mbajeni afer edhe se su njeh.🙏🥰

 • Lendita Da
  Lendita DaMuaj më parë

  Uuaaa sa shum emocione zot shyqyr qe u bashkuan 💖💖💖💖

 • Vera Mucka
  Vera MuckaMuaj më parë

  Shum u emocionuam duke e pare sikur me qen un

 • Lutfie Kallaverja
  Lutfie KallaverjaMuaj më parë

  Sa kam qaaaaa 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭

 • Arti Hoxha
  Arti HoxhaMuaj më parë

  Dy figura ka sot Poliçani gazetarja Odeta dume dhe psikologia e shpis se moshuarve Poliçan♥️🌹🙋⭐🇦🇱

 • Flora Hasko
  Flora HaskoMuaj më parë

  Na preket shume ozot te jesh mire !!!!!!

 • Florije Murati

  Florije Murati

  Muaj më parë

  00000üü0000üüü0üü

 • Tina Pacani
  Tina PacaniMuaj më parë

  O zot sa me bani te qajm ..ky djali me shkrini duke qar

Faqja Tjeter