Vojsava Alia - Sheqer Per Bakllava

Stream/Download: 97publishing.fanlink.to/Sheqe...
Subscribe Vojsava Alia on ALthe: 97musicrecords.lnk.to/Subscri...

Lyrics: Krenar Seiti & Vojsava Alia
Melody: Krenar Seiti
Arrangament: Vani Rushiti
Clarinet: Alban Berati
Audio - Eran Production
Videomontazh: Malespi Pro

Connect with Vojsava Alia:
VojsavaAliaO...
VojsavaAlia
vojsavaalia.com

Connect with 97 Folk:
97folk
97folk

Licensing: office@97publishing.com

Music video by Vojsava Alia performing Sheqer Per Bakllava. © & ℗ 2021 97 Publishing / 97 Music Records Rights Management
97Publishing.com

Komente

 • Esmeralda Rapai
  Esmeralda RapaiDitë më parë

  Bukuroshe me ze te embel😘

 • Marsida Mecja
  Marsida Mecja3 ditë më parë

  Shum bukur kjo keng esht e vecant per mua e degjojn mbi dhjet her ne dit je super 👏👏⭐

 • Lushi Kulla Kulla
  Lushi Kulla Kulla3 ditë më parë

  Vojsava Aliaj yll bote na kenaqe ketu nekurbet kuretedegjojme naiheq stresin enashpelodh meate zerin tend te embel

 • Shpresa Mixha
  Shpresa Mixha4 ditë më parë

  Të lumtë goja të këdoftë zemra

 • Xhevair Fusha
  Xhevair Fusha7 ditë më parë

  🥰😍😍🤩🤩

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen7 ditë më parë

  Pershendetje, nese keni deshire kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta dhe super te shijshme 🥰

 • KO- IS
  KO- IS8 ditë më parë

  Nuk mendohem por kendoje ,kercej,degjoje kete muzik te bukure,fjale te zgjedhura dhe mbi te gjitha te degjoshe te emblen ...VOJSAVA

 • Bjordi Mallkazi

  Bjordi Mallkazi

  7 ditë më parë

  😘😍😍😍😍

 • Erop Erop
  Erop Erop9 ditë më parë

  je shume e embel super vojsava

 • Dea olimbia imeraj
  Dea olimbia imeraj10 ditë më parë

  Suksesen Vojsava Aliaj

 • skender cufo
  skender cufo10 ditë më parë

  Vajze e thjesht e bukur ka lezet zerin e ke te mbrekullushem Te gjitha i ke te mira ke lezet ti degjosh kenget tende suksese qendro gjithmon e thjesht se ke lezet ❤️👌🤝

 • Adriatik Muco
  Adriatik Muco11 ditë më parë

  Nuk e di sesi por sa herë të dëgjoj më rrëngjeth mishin . Urime dhe suksese!

 • Migena Haxhimali
  Migena Haxhimali11 ditë më parë

  Bravo 🌟🌟

 • Koli Baci
  Koli Baci12 ditë më parë

  😀

 • CAĞTUCU KIZ💖YANINDAYIMDENIZIM 🌼
  CAĞTUCU KIZ💖YANINDAYIMDENIZIM 🌼12 ditë më parë

  Bravo

 • CAĞTUCU KIZ💖YANINDAYIMDENIZIM 🌼
  CAĞTUCU KIZ💖YANINDAYIMDENIZIM 🌼13 ditë më parë

  Me pelqen shume bravo

 • vjol kamolli
  vjol kamolli13 ditë më parë

  Bravooooo

 • Romeo Faslliaj
  Romeo Faslliaj13 ditë më parë

  Sa e mir dhe e bukur je vet ❤️🌹⭐️ashtu i ke te gjitha kenget bravo vojsava je me e mira

 • Liza Mata
  Liza Mata13 ditë më parë

  Pershendez dy cunat dhe nusen qe ikam si 3 yjet qe rrin lart ne qiell

 • Paola Mrtiri
  Paola Mrtiri14 ditë më parë

  Faleminderit per kengn suksese te metejme te kendoff zemra🧿🧿🧿🧿🧿⭐⭐⭐⭐⭐🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹

 • Liza Mata
  Liza Mata15 ditë më parë

  Super keng je kengetarja ime me e mira nga te gjitha eke qar ket keng keshtu them dhe un ate qe kam e desha per gjith jeten jemi shum te lumtur me femijet dhe me nje nuse te mbrekudhushme

 • Nurie Cervanaku
  Nurie Cervanaku17 ditë më parë

  Te kendofte zemra o yll I I bukur

 • Sherife Mamuti
  Sherife Mamuti18 ditë më parë

  Ooo te kondoft goja gjithmon 🌹🌹

 • Mira Semini
  Mira Semini18 ditë më parë

  Te lumte goaja zeri yte eshte qetesia enje shpirtilodhur

 • Vjollca Damalja
  Vjollca Damalja19 ditë më parë

  shum bukur je e embel

 • Fatos Tabaku
  Fatos Tabaku20 ditë më parë

  Bravo je kengetare super ,nje ze i veçante i embel qe te ben per vete,qe te heq stresin te shton shpresen per jeten dhe te ben qe te shohesh përpara pa e kthyer koken prapa

 • Ermenita Grembi
  Ermenita Grembi20 ditë më parë

  Moj yllke ,qe na ben te udhetojme me zerin tend te embel,te uroj te udhetosh mes sukseit per sh vite❤️🌹🇬🇷🇦🇱

 • Rimi Cepa
  Rimi Cepa21 ditë më parë

  E gjete sava nuk do rrishe beqare she si je kukull

 • Lake Dalushi
  Lake Dalushi21 ditë më parë

  SHUUM BUKUR ,,TE LUMT GOJA O FLORI ⚘⚘😘😘💥💥👏👏🇦🇱🇦🇱💃💃💃❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ilia Kostreci
  Ilia Kostreci22 ditë më parë

  Si sheqer per bakllava po ti i ke hedh mjalte per bakllava shume bukur vojsava te uroj suksese besoj se me vanin do te arini me lart respekt IL.EM.KO

 • Florika Florika
  Florika Florika22 ditë më parë

  Vojsava eshte nje artiste e vertete.

 • John Wick

  John Wick

  11 ditë më parë

  Yllll fare

 • John Wick

  John Wick

  20 ditë më parë

  Bellissima voce

 • Azem Bytyci
  Azem Bytyci22 ditë më parë

  Tlumt goja

 • Stefan Family
  Stefan Family23 ditë më parë

  Shume e bukur kenga .....me pelqen.

 • Gazmend Kovaci
  Gazmend Kovaci24 ditë më parë

  Nuk gjej fjalet me te bukura suuuuuukseeeeseeee

 • Gazmend Kovaci
  Gazmend Kovaci24 ditë më parë

  Suksese

 • Alban fier
  Alban fier24 ditë më parë

  Sheqer esht zeri jot

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi24 ditë më parë

  4 tetor 2021

 • Anisa Nisa
  Anisa Nisa24 ditë më parë

  miss wenka bere

 • Raimonda Zeraj
  Raimonda Zeraj24 ditë më parë

  Ky zëri jot kaq i ëmbël te qetson shpirtin. komplimenti

 • Kristofor Kondi

  Kristofor Kondi

  16 ditë më parë

  Je e shkëlqyer me atë të të mrekullueshëm.Bravo.

 • Sul Bejko
  Sul Bejko25 ditë më parë

  Vojaava je zeri me brilant je Gjirokastritja me e po haritshmja e te gjitha koherave ti po na sheron nga Kovidi je fantastike jam gjirokastrit

 • Latif Bora
  Latif Bora25 ditë më parë

  I ke thyer te gjitha rekordet me kete kenge, Kryesisht me refrenin qe e ke qare me embelsine e zerit tend, Te uroj sa me lart Vojsava, Por jo ne maje, Respekte pafund per ju djali fierak

 • Habibe Sheholli
  Habibe Sheholli25 ditë më parë

  💗

 • Alketa Tozaj
  Alketa Tozaj25 ditë më parë

  Ti je tamam sheqer per bakllava yllo.

 • l l
  l l25 ditë më parë

  Super keng ze brilant

 • Suzana Gjoveshi
  Suzana Gjoveshi25 ditë më parë

  U kenaq dhe signora ime e mesova te kercej 👏🌷🌷

 • Suzana Gjoveshi
  Suzana Gjoveshi25 ditë më parë

  🌷🌷💜🌷🌷💜

 • Giselda A.(AS 29)
  Giselda A.(AS 29)26 ditë më parë

  Bravo 👏👏🇮🇹

 • Jani Sinomati
  Jani Sinomati26 ditë më parë

  Sheqer!

 • Jani Sinomati
  Jani Sinomati26 ditë më parë

  Je më e mira

 • Fier Fier
  Fier Fier26 ditë më parë

  E ke zëmrën ëmbëlsirë ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi27 ditë më parë

  Bravooooo👏👏👏👏👍👍👍👍

 • Ingo Migdalsky
  Ingo Migdalsky27 ditë më parë

  Shum kenge bukur bravo 💕👏

 • fatmir Dulellari
  fatmir Dulellari27 ditë më parë

  Faleminderit ke zë shum të ëmbël

 • Jovan Qalliaj
  Jovan Qalliaj27 ditë më parë

  Cfare zeri ka kjo qëne

 • Eviljana Cenolli
  Eviljana Cenolli27 ditë më parë

  Super kenge dhe kengetare e mbrekullushme te lumte goja 😊

 • agim varfi
  agim varfi27 ditë më parë

  Se je me elegante me mire mbaje djete

 • Maria
  Maria27 ditë më parë

  Shum bukur gjith te mirat💖

 • Ermal Vejsiu
  Ermal Vejsiu27 ditë më parë

  Klikoni më poshtë, hapni diskutimin dhe do të gjeni një kurë të jashtëzakonshme për të gjitha sëmundjet. althe.info/home/j7E8ZKVh2f-WoJ2VDYiVAQ.htmldiscussion

 • Doreida Keta
  Doreida Keta27 ditë më parë

  O ylli bukur te lumt goja se na kenaqe me embesin dhe zerin e bukur qe ke ....bravissimaaaaa

 • Mimoza Koci
  Mimoza Koci28 ditë më parë

  Super kenge

 • Erisa Gupe
  Erisa Gupe28 ditë më parë

  Te lumte goja moj cupe

 • Marieta Dumani
  Marieta Dumani28 ditë më parë

  BRAVO BRAVO

 • Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra28 ditë më parë

  Shume bukur suksese vojsava

 • Vjollca Tafa
  Vjollca Tafa28 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗👏👏👏👏👏

 • Bleri Zervat
  Bleri Zervat28 ditë më parë

  Ikona e jugut

 • Sanije Mina
  Sanije Mina28 ditë më parë

  Si llokum me arra je Vojsava

 • Raimonda Muco
  Raimonda Muco28 ditë më parë

  Je 🤩🤩

 • Aferdita Lamaj
  Aferdita Lamaj28 ditë më parë

  Të këndoftë zëmra na kënaqe

 • Xhevdet Osmani
  Xhevdet Osmani28 ditë më parë

  Cfare zeri te embel e paqesor.

 • Artan Sina
  Artan Sina28 ditë më parë

  💖😘🥰suksese e dashur. Te kendofte zemra gjithmon

 • Lida Xhebexhiu
  Lida Xhebexhiu28 ditë më parë

  Si esht titulli I kenges ashtu je dhe vet zemer

 • Μαρσέλα Τσάνη
  Μαρσέλα Τσάνη28 ditë më parë

  Shum e bukur muzika zemer😍😍

 • Violeta Mucka
  Violeta Mucka29 ditë më parë

  Si sherbeti je dhe ti e embel zemer

 • Tea Tea
  Tea Tea29 ditë më parë

  Ju jeni i sherbet per ballava ❤️❤️splendore 🌟🌟❤️

 • meti met
  meti met29 ditë më parë

  ❤️🥰❤️🥰

 • vittoria marku
  vittoria marku29 ditë më parë

  Bukuroshe je brava 😘❤🇮🇹

 • Artstar
  Artstar29 ditë më parë

  Bravo dhe Respekte 🙏🙏🙏

 • Mondi Grembi
  Mondi Grembi29 ditë më parë

  Super Vojsava Aliaj shume bukur. Sa me shum suksese te uroj

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq Sulollari29 ditë më parë

  Jeni e vecante..bravo 🤝🇦🇱

 • Rifat Kaziu

  Rifat Kaziu

  21 ditë më parë

  Je e vecante brava 👏👏👏

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco29 ditë më parë

  ka lezet ze femre e intonuar super kengetare kan dal sot disa sorra qe gjyna tju japesh mikrofon ne dor

 • D V
  D V29 ditë më parë

  O bukuri shkelqen

 • Dritan Seferi
  Dritan Seferi29 ditë më parë

  Bravo, Vojsava ⭐⭐⭐👏👏👏

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng MacokuMuaj më parë

  Po ti që je si llokum më arra 👏

 • Zabit Haliti
  Zabit HalitiMuaj më parë

  Embelsire, JU dhe kenget tuaja❤️❤️❤️

 • studio dashi
  studio dashiMuaj më parë

  Shkelqen si gjithmone!

 • Majlinda Xhafa
  Majlinda XhafaMuaj më parë

  Te lumt goja moj vojsava je shpirt.

 • Perparim Merollai
  Perparim MerollaiMuaj më parë

  bravo per zerin e bukur

 • Sofia Papa

  Sofia Papa

  19 ditë më parë

  Je me e embel ti nga sheqeri,,

 • zini arapi
  zini arapiMuaj më parë

  Te lumte goja o ylle i kenges popullore

 • Gleni gaming
  Gleni gamingMuaj më parë

  O yll🌹❤️

 • Burbuqe Saraci
  Burbuqe SaraciMuaj më parë

  Na kënaqe vojsava

 • Ama Sildi
  Ama SildiMuaj më parë

  Bravo o yll i bukur 👏👏👏👏🥰🥰🥰

 • alketa gjata
  alketa gjataMuaj më parë

  Ti je mbrekullia e kesaj toke o 💥 zêri yt magjik , suksese pa fund 🙏🌹

 • Edlira Carcani
  Edlira CarcaniMuaj më parë

  Thjeshtesia me e bukura ne bote ❤️❤️❤️

 • Ina Shabani
  Ina ShabaniMuaj më parë

  Është një super kenge 🌟🌟🌟🌟

 • Erilanda Sofi
  Erilanda SofiMuaj më parë

  Yll i muzuikes shqiptare

 • Erilanda Sofi
  Erilanda SofiMuaj më parë

  Sa kenge e bukur edhe tn po e degjoj

 • Erilanda Sofi
  Erilanda SofiMuaj më parë

  ♥️♥️♥️

 • Vangelis Tos
  Vangelis TosMuaj më parë

  Zëri më i ëmbël në Shqipëri dhe vajzë për ti hequr kapelen bravo Vojsava.

 • ema buzi
  ema buziMuaj më parë

  Ti je si yll si mjalti qe esht i embel si yll si yll si yll si yll si yll si yll si yll si yll si yll 😎😎♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Edmond Cuko
  Edmond CukoMuaj më parë

  Je ok profesionalisht. Por jetojme ne kohen e komercializmit. Klikimet i marrin ata qe kane "mundesi financiare" per tu lancuar. Dhe dihet"ku po shkon kjo bote"😞

 • Xheraldo Velaj
  Xheraldo VelajMuaj më parë

  Sa bukur bravissima 👏 sukseseeee paç gjith jeten tende 👏👏👏

Faqja Tjeter