Binjaket - Edi Rama | Mato Lale | Episodi 13 - Show - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
binjaket_show
Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare.
#Binjaket #EdiRama #MatoLale
------------------------------------------------------------------
Subscribe: althe.info

Komente

 • florenc balla
  florenc ballaDitë më parë

  Dododododdo bohem internacional

 • Drift Simulator
  Drift Simulator3 ditë më parë

  pause 27:47 ngjyrat e ftyrave njeri verdh tjetri kuq wtf ? cremi i skaduar ?

 • Mirela So
  Mirela So6 ditë më parë

  Sa veshtiresi ka ne te folun ky Mato

 • FF DIABLO
  FF DIABLO7 ditë më parë

  Gagaci lalit

 • Qesh me te madhe
  Qesh me te madhe8 ditë më parë

  Matooo

 • Jusuf Nasif
  Jusuf Nasif12 ditë më parë

  Si e ruan patrulla me sirena mbrapa jaahqh

 • qazim hodaj
  qazim hodaj16 ditë më parë

  Ik se poti qi rop ma dhamq

 • Albania Gang
  Albania Gang16 ditë më parë

  Noizy like Matolale comment (Per mua Noizy👑)

 • Artur Mustafaraj
  Artur Mustafaraj16 ditë më parë

  O gagac me top qellove mullaret e barit fizve u rrujte karrin

 • Andrea Fier
  Andrea Fier17 ditë më parë

  Quhet ne hetuesi jo n prokurori o Garriii pa

 • Armando Albania
  Armando Albania19 ditë më parë

  🤣🤣🤣ca pate me fiset. Noizy (plaku Mere )

 • S M
  S M20 ditë më parë

  Barcaletat tu i bo skena vk

 • Yuhuuu
  Yuhuuu21 ditë më parë

  Me pelqen shum ky show sepse vet prezantuesit jan vetvetja pa skenar pa gjo kshu qe bravo e shikoj cdo jav

 • New York
  New York21 ditë më parë

  Tka inat ty noizy. qr sa larg je ti nga ai o matokari

 • Ardian
  Ardian21 ditë më parë

  Une keta te dy vella e moter I shoh si njerez pa komplekse , bravo ju qofte

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho21 ditë më parë

  Ftoni Butrint Imerin .

 • texas masacre
  texas masacre21 ditë më parë

  Rama ik

 • Klejsi Memaj
  Klejsi Memaj22 ditë më parë

  o gagaci mutit do bhesh m i fuqishmi ti o ropqir i pabes

 • Klejsi Memaj
  Klejsi Memaj22 ditë më parë

  t qifsha dern e shpis o mato lale

 • KAPO
  KAPO22 ditë më parë

  GAGACI LALIT🤣🤣🤣🤣

 • Genious 1
  Genious 122 ditë më parë

  ca jane keta Matokara mo qr.

 • giar_artist
  giar_artist22 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • arben hysi
  arben hysi23 ditë më parë

  s'kam pare drejtues emisioni te rrine si UFO.....

 • arben hysi
  arben hysi23 ditë më parë

  po ik o bej ndonje centro se nuk ju shkon ky emision

 • Gjak Shqiptari
  Gjak Shqiptari23 ditë më parë

  U kthye edhe kta dy ne kurva politike 🖕🖕🖕🖕

 • GameDab TV
  GameDab TV23 ditë më parë

  A nuk ngjajn Matolale dhe Erlindi i perputhen😂😂?

 • EVRYTHING EVRYTHING

  EVRYTHING EVRYTHING

  22 ditë më parë

  te dy jan gagaca 😂

 • Alleid Ainot
  Alleid Ainot24 ditë më parë

  Lapera vlonjate servila gjith jeten ken qen dhe jen fucke all🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻dhe ju me Edvin Drigaxhiun🖕🏻🖕🏻🖕🏻

 • Amarildo Ildo
  Amarildo Ildo24 ditë më parë

  Mato kari

 • Alban Hyseni
  Alban Hyseni24 ditë më parë

  Na shpifet me keto te qeshurat fallco

 • alexandros kodelai
  alexandros kodelai24 ditë më parë

  jan arsye shum te fojta thot haha😂😂😂 se thot dor r rrrrrrrrrr

 • Best Things
  Best Things24 ditë më parë

  Shikoni pak basha ne paskuqan dje ne minuten 2:10 si kapet dhe terhiqet basha prej zhelesh si kukull nga flamur noka dhe i thot " Hajde knej " pastaj i thot " ketu ketu ketu eshte " ahahahah pastaj bejn skenarin me karten qe gris ai i shkreti qe harron dhe fjalet qe i jan thene 😂

 • Drilon Murtati
  Drilon Murtati24 ditë më parë

  Agaga gagaç kari

 • Marsela Frasheri
  Marsela Frasheri24 ditë më parë

  Keto te qeshurat nuk perputhen me kete show o zot hiqini nuk jane te bazuara me realitetin shume lart duken shum qarte qe jane fallco

 • Tra Përmet
  Tra Përmet24 ditë më parë

  Pse tallni karin me tirin tiri ë çun i mir

 • gazmend ramadani
  gazmend ramadani24 ditë më parë

  O sonila je shum zemer mire 💙❤️👌🌷🌷💫👏⭐️

 • Robert Zaku
  Robert Zaku25 ditë më parë

  O matolale po ti je si sternip te fisi i fiseve

 • taulan Shehu
  taulan Shehu25 ditë më parë

  Bravo edhe by binjakve bythleprisa bashk me ate homosexuel 2 metrosh

 • Xhensila Canaj
  Xhensila Canaj25 ditë më parë

  Ngelen tu shajt maton se ca fitojn se kuptoj pakten ai esht nje talent nje artis po ju ca jeni shyqyr ngrofni vendin n shpi aty . Harrova qe jeni zarat e noizyt 🤣. Ai mund t ket problem me shqiptu r -ne kurse ju keni problem qe se shikoni dot aq lart maton se ju dhembin syt 🤭

 • Diana Mushkolaj
  Diana Mushkolaj25 ditë më parë

  Kto të qeshurat të tepruara, ju lutem ti heqni

 • WTBY Lionsdale
  WTBY Lionsdale25 ditë më parë

  O legen edhe kta te kan thirr ne emision shkaku i dissit per noizyn se ty askush sdo te kishte ngju per ty, por si don ty me te suportu kur thu se smund te jem antar i otr dhe shkon e flet me kundershtaret e otr ti don qe tsuportojn prap, ti ski qendru drejt si flet ktu

 • EMIL Zhiba
  EMIL Zhiba25 ditë më parë

  Uuuui binjaket me ramen i hubet piket...harram jeni te rinj dhe scialista pupupupu..

 • EMIL Zhiba
  EMIL Zhiba25 ditë më parë

  Kush i dobeson kta do bej humanizem..tamam pa djallezi...Zoti ti ruaj se kan shum shendet

 • EMIL Zhiba
  EMIL Zhiba25 ditë më parë

  Bravo binjaket ..vetem per motren dhe vellan fitoni shum pik..ja njerez te thjesht dhe te pa djallezuar...bravo

 • Haxhi Kapllanaj
  Haxhi Kapllanaj25 ditë më parë

  O mato r..... rot e sapllakut

 • Ckemi mir Mir ti mir
  Ckemi mir Mir ti mir25 ditë më parë

  Te gjith koment per maton e harrun edin fare 🤦🏻‍♂️😂

 • Mario Alb
  Mario Alb25 ditë më parë

  Gagaxhi karit ti me noizy je sikur I fmi qe ka lind sot o karuc gagaxh

 • RESPECT DESIGN
  RESPECT DESIGN25 ditë më parë

  E qeshura edhe duartrokitja teper jo e sinkronizuar po ashtu edhe duket fallco, please regjia chage that damn thing hehehe !

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli25 ditë më parë

  Labushet binjaket e karit ju qifsha rracen

 • manuel Albanisch
  manuel Albanisch25 ditë më parë

  Intervi e bkr por ma ka heq trunin mato me at „R“. A m varros qa na bone m varros

 • Vipat Shqiptar
  Vipat Shqiptar25 ditë më parë

  Prit pak mos ik😂

 • Ina Kristina
  Ina Kristina26 ditë më parë

  mato ❤

 • Mimi Myrtaj
  Mimi Myrtaj26 ditë më parë

  Injoranter koplet jeni qe te dy si kopje. Ti vesh veshin edhe Sonida me Genardin cuditen nga injoranca juaj. Bythlepirsa

 • Xhoana Bui
  Xhoana Bui26 ditë më parë

  Vetëm për Soniden e kam parë këtë emisjon

 • CELA Cela
  CELA Cela26 ditë më parë

  Gagaci lalit 😂😂😂😂

 • Μπλακάουτ Ττ
  Μπλακάουτ Ττ26 ditë më parë

  Shum mir mato edhe mo na cani karin ju stresonoiza

 • Al Tu
  Al Tu26 ditë më parë

  Vec per gjera bukra gjera mira po e shoh dhe Hera par jan pozitivitet ☺️

 • Drita Rungo
  Drita Rungo26 ditë më parë

  BRAVO BEKIME NGA JEZUS KRISHTI ALELUJA

 • fjori sulollari
  fjori sulollari26 ditë më parë

  ftojeni varrosin javen tjeter

 • Ersil Kurti
  Ersil Kurti26 ditë më parë

  na jep cik nr matos

 • Marinela Coca
  Marinela Coca26 ditë më parë

  Do doja shume te votoja me dt. 25 Kryeministrin Z. Edi Ramen Por smundemi , jemi jasht vendit 😕 Nuk dua te fitoj Lulushi 😡

 • Xhuliano Cili
  Xhuliano Cili26 ditë më parë

  Gjigand

 • Krisi Saliaj
  Krisi Saliaj26 ditë më parë

  e keni gabim me keto gjera qe thoni ne komente ata me pun edhe me vullnet ariten gjithcka edhe ju i mbani pishen edin te gjith shiqiptaret kush jan personat nen fjale,,,,,,,,,,,,,,,,

 • Lili Adamo
  Lili Adamo26 ditë më parë

  Bravo moj korcare nga mami korcaret Kane qene dhe Jane me te edukuarit ne gjith

 • Fatmir Kadisi
  Fatmir Kadisi26 ditë më parë

  Edi blene artista

 • Antoneta Ina
  Antoneta Ina26 ditë më parë

  Hëngshi vedin me gjithe edi ramen

 • Discover Albania
  Discover Albania26 ditë më parë

  O mosmirnjohes.

 • Discover Albania
  Discover Albania26 ditë më parë

  O buk shkels

 • Kamber Kaloti
  Kamber Kaloti26 ditë më parë

  O sonida do martohemi bashk

 • Otr Franca
  Otr Franca26 ditë më parë

  Arit sun e thot arrit 😂😂😂RRrrrrrrrrrr

 • AKail all
  AKail all26 ditë më parë

  Vk

 • ALDO ALDO
  ALDO ALDO26 ditë më parë

  O mato.o bq nuk bonte bashkpunim me ty po mos i donte kari

 • Baby Lon
  Baby Lon26 ditë më parë

  O Donald tik tak tik tak ai sitlolapsi plak na fiksove ,mos fol me budalliqe kot aman

 • Ina shop al
  Ina shop al26 ditë më parë

  Audio cop cop , skam nerva ta shoh as der ne gjysme... klm 👋

 • THE MASK REACTS
  THE MASK REACTS26 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂✌😂😂✌✌✌😂😇😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🎭ROPT

 • Ina shop al
  Ina shop al26 ditë më parë

  Po keta vertet nuk e dallojn sa keq duken te qeshurat? Te cmendin 👿

 • jocker Lonly
  jocker Lonly26 ditë më parë

  Matokare

 • jocker Lonly
  jocker Lonly26 ditë më parë

  Rama ikk

 • jocker Lonly
  jocker Lonly26 ditë më parë

  MatoKare

 • Damian BOSI
  Damian BOSI26 ditë më parë

  Jeni komplet vari karin , ju njerez tme falni per shprehjen por kto negativat nenvlersojn ato dy rop qe jan vlla e moter , pse e Beni o legena dituria tyre dhe njohuria qe kan ju fisin karin juve po ju rroftë qe keni zen i cop vent neper televizione zhulsa kari .

 • 19 98
  19 9826 ditë më parë

  🔝Lereni Pra Edin😎 te Shetisi Vloren👑 e Bukur🔝🇦🇱🔝

 • Durim Xhameta

  Durim Xhameta

  26 ditë më parë

  Po' nuke din ti japi makines🤭

 • M Kola
  M Kola26 ditë më parë

  Shyqyre e se na muori madhi arej

 • Erinda Luga
  Erinda Luga26 ditë më parë

  O Binjake , hiqni dore se nuk beni per kete pune. A qesh ndonje me ju se une sado qe mundohem t'ju ndjek me pozitivitet, serish nuk me shkaktoni humor.

 • Mario Russo

  Mario Russo

  25 ditë më parë

  Ti nuk te bejn me qesh mua me acarojn nervat kta te dy i beni gon llaka te ndien humorista

 • Cristiano Ronaldo7
  Cristiano Ronaldo726 ditë më parë

  matolale is different from all Super Talent RESPECT from Tirona

 • Coki Albania
  Coki Albania26 ditë më parë

  Gagaçi lalit 😜

 • Roni Xhelili
  Roni Xhelili26 ditë më parë

  Shum e prishin emisionin ato duartrokitjet dhe te qeshurat qe fusni ne cdo fjale

 • Denis Hajdëraj
  Denis Hajdëraj26 ditë më parë

  Emison me koti, dhe me vari lesht nuk mund te kem par, turp për pyetjet edhe sjelljen tuaj, mendoni se beni humor por sjeni për asgjë. Me vjen keq për Maton që u prezantua ne emsionon tuaj! Turp Një pyetje inteligjente nuk dini te beni!

 • Genard Hajdini
  Genard Hajdini26 ditë më parë

  Ju lumtë Çunave: Romit dhe Donit për mikëpritjen e Danoçes: Sonidës!!!! Dua Lipa me Edi Ramën fiks fare, edhe Mato Lale fuqishëm. Bravo Tiri me Grupin!!!!!

 • Olivia Kerrnaja
  Olivia Kerrnaja26 ditë më parë

  Puntate shume e mire 😊😊😊😊

 • Milano Desio
  Milano Desio26 ditë më parë

  Hajde kryeminister hajde, Meru me pun o edo , leni budalleqet.

 • Same Like Me
  Same Like Me27 ditë më parë

  Mos fusni kaq shum te qeshme ne shose na cat karin

 • hack12 hacker
  hack12 hacker27 ditë më parë

  gagaci lalit😂

 • E R
  E R27 ditë më parë

  Prej cilit minut ja nis me fol rreth grupit Otr ? Se spo skam koh me kqyr krejt intervisten

 • ROMINA

  ROMINA

  24 ditë më parë

  Minuta 38

 • ma mafia official
  ma mafia official27 ditë më parë

  kush esht me edi ramen te beje like

 • Etelästä Suomen
  Etelästä Suomen27 ditë më parë

  Emisjon koti jeni kot qe te dy 🤣🤣🤣😒😒

 • Art Decor
  Art Decor27 ditë më parë

  Fushata moderne 2021 Albania 🇦🇱

 • Mirjan Berhimi
  Mirjan Berhimi27 ditë më parë

  Gagaçi lalit😅😅

 • Bali Ajet
  Bali Ajet27 ditë më parë

  Hekni keta te qeshura se na shpifet

 • Moto Browse
  Moto Browse27 ditë më parë

  Mato kari puh te qifsha ropt Noizy❤

 • sandri simoni
  sandri simoni27 ditë më parë

  ore ky qenka gagaç me vrt 🤣🤣🤣

 • Gert 1

  Gert 1

  24 ditë më parë

  Ku e ke gagacin mer rak

 • Grigor Plasari
  Grigor Plasari27 ditë më parë

  Ky nje fjale e thote 5 here😂😂

Faqja Tjeter