NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Argëtim

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komente

 • Shkelzen Mujaj
  Shkelzen MujajOrë më parë

  Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣

 • Jurgen Bezat
  Jurgen Bezat2 orë më parë

  Kishte vëllag toka pa mbiu fara

 • Matia Milla
  Matia Milla2 orë më parë

  Noizy=super hit🔥🔥

 • ERD1
  ERD12 orë më parë

  wow this is freestyle respsect from 🇸🇪

 • Sara Cela
  Sara Cela4 orë më parë

  Grosha 🤣🤣

 • Erviol Putro
  Erviol Putro5 orë më parë

  😎

 • gaming Olti
  gaming Olti5 orë më parë

  WOW!!BOOMMM!!

 • Kreku Kreku
  Kreku Kreku6 orë më parë

  ❤️❤️❤️💋💞❤️❤️

 • Game_Arena88 Arena88
  Game_Arena88 Arena886 orë më parë

  SUPER LAL

 • vasil margariti
  vasil margariti7 orë më parë

  Koul esht

 • Syed Nahid
  Syed Nahid8 orë më parë

  Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩

 • Brixhilda *
  Brixhilda *8 orë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 • Kristjan Gjini
  Kristjan Gjini9 orë më parë

  ♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡

 • Deti Llana
  Deti Llana9 orë më parë

  OTR 👌👌🔥🔥

 • Alvin Sharra
  Alvin Sharra9 orë më parë

  Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙

 • Angela Hasko
  Angela Hasko10 orë më parë

  😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Angela Hasko
  Angela Hasko10 orë më parë

  😘😘😘

 • Flavio Pmĺepaj
  Flavio Pmĺepaj12 orë më parë

  Durrsi

 • Valmira Alia
  Valmira Alia14 orë më parë

  💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR

 • soinhu foitu
  soinhu foitu18 orë më parë

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

 • Reli Veza
  Reli Veza19 orë më parë

  Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo

 • Kasandra Pako
  Kasandra Pako23 orë më parë

  O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻

 • Nini Shaipi
  Nini Shaipi23 orë më parë

  🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  18 orë më parë

  o nojz te rujt zoti familjen

 • Amina Misini
  Amina MisiniDitë më parë

  The king❤️

 • Gee
  GeeDitë më parë

  Rrespekte nga Brooklyn

 • Bert Shahini
  Bert ShahiniDitë më parë

  oooooo

 • 1124 2114
  1124 2114Ditë më parë

  Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥

 • 1124 2114
  1124 2114Ditë më parë

  👑💯

 • Anxhelo Qoqi
  Anxhelo QoqiDitë më parë

  Super konge perzotin respekte

 • Albania
  AlbaniaDitë më parë

  1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve

 • Albania

  Albania

  8 orë më parë

  @Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?

 • Albania

  Albania

  23 orë më parë

  @Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk

 • Username ;

  Username ;

  Ditë më parë

  Wtf nese robt sdun me komentu

 • Faik Bali
  Faik BaliDitë më parë

  Nojzy otr forever

 • Etleva sheshi
  Etleva sheshiDitë më parë

  Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Po Joni
  Po JoniDitë më parë

  🇳🇴

 • valbona dema
  valbona demaDitë më parë

  💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝

 • valbona dema
  valbona demaDitë më parë

  🥇🥇🥇🥎💶💶💶

 • valbona dema
  valbona demaDitë më parë

  king king

 • valbona dema
  valbona demaDitë më parë

  🥰🥰🥰💋👌

 • valbona dema
  valbona demaDitë më parë

  o nojz te rujt zoti familjen

 • valbona dema
  valbona demaDitë më parë

  me ket kong vetem hetshote

 • valbona dema
  valbona demaDitë më parë

  super kong respk nga lueto

 • Amal Johnson
  Amal JohnsonDitë më parë

  Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥

 • Elirë Syla
  Elirë SylaDitë më parë

  Respekte

 • Eri Itarb
  Eri ItarbDitë më parë

  👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Arman Niazi
  Arman NiaziDitë më parë

  Respect 🇦🇫

 • Nike hott
  Nike hottDitë më parë

  kingg is backk 🇦🇱💨🦁

 • Gaming Star
  Gaming StarDitë më parë

  respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑

 • Teddy lunaa
  Teddy lunaaDitë më parë

  ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏

 • Kevish playz
  Kevish playz2 ditë më parë

  Nice bars I know this is Albanian

 • BIG BRUDA.15
  BIG BRUDA.152 ditë më parë

  Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑

 • ENTONI Hoxha FF
  ENTONI Hoxha FF2 ditë më parë

  SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE

 • Genti Bossi
  Genti Bossi2 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍

 • Ersi Kushi
  Ersi Kushi2 ditë më parë

  brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro

 • Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
  Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit2 ditë më parë

  👍

 • Fabian Roci
  Fabian Roci2 ditë më parë

  🔥🔥🔥super otr

 • selime ibra
  selime ibra2 ditë më parë

  ❤❤😍😍🔥🔥

 • Menduh Sinani
  Menduh Sinani2 ditë më parë

  Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔

 • FF Joel

  FF Joel

  2 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Emily An
  Emily An2 ditë më parë

  I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR

 • Nueli &MhsF Nantes France
  Nueli &MhsF Nantes France2 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Michaela Hunyadi GMX
  Michaela Hunyadi GMX2 ditë më parë

  🙏🏻

 • ber bs
  ber bs2 ditë më parë

  Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Jusilda Rizaj
  Jusilda Rizaj3 ditë më parë

  Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it

 • Emily An

  Emily An

  2 ditë më parë

  OTR

 • Leon Bojni
  Leon Bojni3 ditë më parë

  Sa ngjovo ket keng kapa hetshode

 • Lumnije Hasani
  Lumnije Hasani3 ditë më parë

  NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE

 • Michele Di iorio
  Michele Di iorio3 ditë më parë

  Brothers

 • Michele Di iorio
  Michele Di iorio3 ditë më parë

  🕯️🙏🏼🇮🇹

 • Xhemi Krishti
  Xhemi Krishti3 ditë më parë

  Super keng

 • Lumnije Hasani
  Lumnije Hasani3 ditë më parë

  2 WEEKS 4M VIEWS

 • XrK_ Dark
  XrK_ Dark3 ditë më parë

  te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay

 • Makishti Makishti

  Makishti Makishti

  2 ditë më parë

  Ik mor varikars

 • Po Joni
  Po Joni3 ditë më parë

  Uneserviatytvrsj

 • Bashkim Hallulli
  Bashkim Hallulli3 ditë më parë

  Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑👌

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑👑👑

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑👑👑

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  OTR

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  Noizy 👑

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑✌️👌

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑👑🤯👌👌✌️

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑🤯

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  🤯👑👑🤯

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑👌🤯

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  👑

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  Otr

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  Otr

 • roland perkola
  roland perkola3 ditë më parë

  Otr

 • EMILAJNO Manellari
  EMILAJNO Manellari3 ditë më parë

  SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI

 • LORI FF YT
  LORI FF YT3 ditë më parë

  super kANg kush eshte me mu like

 • Bini Official
  Bini Official3 ditë më parë

  🌷🌷❤️❤️😉😉😉

 • Igli Rama
  Igli Rama3 ditë më parë

  OTR LIKE

 • Enver Murtati
  Enver Murtati3 ditë më parë

  boss

 • Marnox
  Marnox3 ditë më parë

  uzas za kur ne ja biva pesnava

 • Luca Hirsch
  Luca Hirsch3 ditë më parë

  Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…

 • Albania Albania
  Albania Albania3 ditë më parë

  King

 • afrim beqiri`
  afrim beqiri`3 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Durresi Durresi
  Durresi Durresi3 ditë më parë

  Bravo cuni lagjes

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi3 ditë më parë

  noizy

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi3 ditë më parë

  zinjo

 • leo leo
  leo leo4 ditë më parë

  Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

 • roland perkola
  roland perkola4 ditë më parë

  👌👌👑🤯👌

 • roland perkola
  roland perkola4 ditë më parë

  👑👑

Faqja Tjeter