E papritur, Argjira Spanca ndërpret emisionin, shpërthen në të qara “E Diell”, 6 Qershor 2021

Prezanton: Argjira Spanca
Autor: Argjira Spanca
Juria: Mand Peza, Adrola Dushi, Salsano Rrapi


Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Hedije Llugagjiu
  Hedije LlugagjiuMuaj më parë

  Silvi de elisa me te bukurat shum mis sonte

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.

 • Al Ab
  Al AbMuaj më parë

  Doloresi yll

 • Filloni Një Koleksion
  Filloni Një KoleksionMuaj më parë

  althe.info/number/05qZZKGaa3l9e9g/video

 • Meto Dita
  Meto DitaMuaj më parë

  Joana e qete e mire, me erdhi keq rrallen e kaluar e bulluzuan shume

 • bubi kacurrel
  bubi kacurrelMuaj më parë

  Gloria je shume e bukur,po shume e impostuar,nuk e di pse nuk je me natyrale ne ecje,me e lirshme se do e fitoje garant.

 • Era
  EraMuaj më parë

  Po seti fotografik ki eshte?

 • Vlora Haliti
  Vlora HalitiMuaj më parë

  Oh zot Silvi, nje vajze e guximshme, te lumte e dashur 👏❤️ BRAVO!

 • Diana Zelia
  Diana ZeliaMuaj më parë

  Sa më ka peekur istoria e silvit mos u mrz zmr zoti të rujt cunin ta kesh me jetë të gjatë se këta njerz të pashpirt dhe rugecer zoti i dënon një ditë sot e tutje të kesh jetë të lumtur të maresh një njeri që të do me shpirt cuni marshalla ❤ e vogël

 • Amarcord 86
  Amarcord 86Muaj më parë

  Hajde ansambel llapash hajde

 • GottaZoom
  GottaZoomMuaj më parë

  Ina me e bukura💫

 • Briktu Lucy
  Briktu LucyMuaj më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Lorena Sinani
  Lorena SinaniMuaj më parë

  Elda aurora yll❤❤❤

 • LOLA ASMR
  LOLA ASMRMuaj më parë

  Silivi nje dashuri ❤️

 • Kesiana Zh
  Kesiana ZhMuaj më parë

  Mua me pelqeu shume Romina ktu, cudi si e cuan ne nominim

 • Nelas G75
  Nelas G75Muaj më parë

  Kjo Erjola eshte shendoshur nga vjet,omg Gloria si dac ,boll e mbajtet me hater..kjo eshte e paedukate 🤮

 • Nita Ndrecaj
  Nita NdrecajMuaj më parë

  Silvi, Elda dhe Aurora🌟🌟🌟

 • Drita Celaj
  Drita CelajMuaj më parë

  Ka vajza te bukura Shqiperia. God Bless🙏

 • Drita Celaj
  Drita CelajMuaj më parë

  Sa vajza te bukura ka shqiperia

 • Kristina Ndoj
  Kristina NdojMuaj më parë

  Ndaj te njejtin mendim me Glorian per Artemisen,shum shpifsire dhe porrdhace duket🤢🤢🤢

 • Borana
  BoranaMuaj më parë

  Bravo Adrola Dushi je e bukur si jashtë dhe brenda.

 • Aida Ismaili
  Aida IsmailiMuaj më parë

  Deja është fytir engjëllore por nga mbrenda (nga shpirti ) është një djall i vertet

 • Bie bia
  Bie biaMuaj më parë

  Ina me e bukura 😍

 • Ana 1
  Ana 1Muaj më parë

  Futen ne klip ngjarjen e Silvit pikerisht ne momentin kur 99% e publikut sulmonte ate,ju lumt autoreve te emisionit..

 • ermenisa feka

  ermenisa feka

  Muaj më parë

  Kete mendova dhe une ne fakt..

 • It’s Klaw 🥰
  It’s Klaw 🥰Muaj më parë

  Se ka femije dhe kjo se kisha mendu😅

 • Mari Maria
  Mari MariaMuaj më parë

  Mua me pelqen shum romina sot

 • Zade Cullhaj
  Zade CullhajMuaj më parë

  Paska harru te veshi pantallonat kjo Adrola si dalin ne televizion keshtu

 • Arianita G
  Arianita GMuaj më parë

  Ooo Salsano loot 😂😂♥️

 • Indrit Xhika
  Indrit XhikaMuaj më parë

  Gloria eshte me e shemtuara nga te gjithat ivana eshte me e bukura

 • Ddd Shawty

  Ddd Shawty

  Muaj më parë

  Gloria eshte si trans me paruke😂

 • bebja jote
  bebja joteMuaj më parë

  Naumka aurora♥️♥️♥️

 • Indrit Xhika
  Indrit XhikaMuaj më parë

  Ivana ylli i spektaklit

 • Indrit Xhika
  Indrit XhikaMuaj më parë

  SilvIi edhe pse dua Ivanën por Edhe ty te dua

 • Indrit Xhika
  Indrit XhikaMuaj më parë

  Silvi je enxhell

 • Indrit Xhika
  Indrit XhikaMuaj më parë

  Ivana ylli im

 • Majlinda .
  Majlinda .Muaj më parë

  Elda edhe auroa ma tmirat 😻💗🥺

 • Baby Nefeli
  Baby NefeliMuaj më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije

 • shella shella
  shella shellaMuaj më parë

  Se kuptova kto t nomimit,keto ishin gocat qe keto i komplimentuan si i nxorren nominin

 • Dita ditaaaaa
  Dita ditaaaaaMuaj më parë

  E keni shum jeten e bukur shijojeni me plot eksperiencaa ❤️

 • Ida
  IdaMuaj më parë

  Romina the queen👑💎

 • IllyriumUS
  IllyriumUSMuaj më parë

  Argjira si drite! NJe lirshmeri natyrale ne prezantim qe e ka te lindur sepse nuk 'trajnohesh' dot per te qene kaq e zhdervjellte me gjithe eksperiencat e botes ne skene.

 • Ema Mustafa
  Ema MustafaMuaj më parë

  Ca ishte mor kjo naunka romina ne nominim hahahhhahah ja futen kot

 • Ema Mustafa
  Ema MustafaMuaj më parë

  Ndoshta vajzat po kenaqen shume me sfiden me.djemt eshte argetuese por nuk me.pelqen te mbushet minutazha shume me.ate pjese , me e preferuar per mua eshte setet fotografike se di pse mungon qe dy puntata ...

 • 王godsvn

  王godsvn

  Muaj më parë

  Nuk mungon ,e kan hedh mvete video.

 • Doruntina Oshafi
  Doruntina OshafiMuaj më parë

  Me pelqen shume" she's on top" po do me pelqente me shume qe po te realizohet sezoni i 3 te ftonit konkurent femijet😍😊.

 • laura gj.
  laura gj.Muaj më parë

  pse nuk bejn me photoshooting?

 • Arla Shesha

  Arla Shesha

  Muaj më parë

  Kane bere po eshte video vec kerkoje ne youtube

 • leo Rexha

  leo Rexha

  Muaj më parë

  Vetem ket jave skane bere

 • lulja ime
  lulja imeMuaj më parë

  mandi ne mendjen e tij : do i ha une ketoooo😩😩

 • Pink sabine

  Pink sabine

  Muaj më parë

  Ytttt 🤣🤣🤣

 • Ana Dhori
  Ana DhoriMuaj më parë

  Joana the best🌟🌟🌟🥰

 • Ilma Miles
  Ilma MilesMuaj më parë

  Argjira shperthen ne lot , dhe nderpren emisionin ????? WHATTT kur ndodhi kjo m se po na cudisni , o zot cfare beni kshu per pak klikime leni nammmm

 • Nadire Ademaj

  Nadire Ademaj

  Muaj më parë

  5

 • ami ami

  ami ami

  Muaj më parë

  Po pra dhe un për atë e pash po nk pashë që të ndërpritej emosioni

 • Erisa Lila

  Erisa Lila

  Muaj më parë

  Po pra ajo me zor derdhi nj pike loti

 • Aaaa Aaaa
  Aaaa AaaaMuaj më parë

  Pordhet e mandit o zot sikur ka clieuar tiranen

 • Unknow
  UnknowMuaj më parë

  ❤️Aurora ❤️elda ❤️elisa ❤️dolores❤️ ⚡️💥

 • Anila Pengu
  Anila PenguMuaj më parë

  Kot fare

 • Sadjona Jace
  Sadjona JaceMuaj më parë

  Se kuptoj eliminimin e vajzes ne krahasim me Ca femra qe rin kot dhe qe ste percjellin asnje emicion. Skenare dhe budalliqe pafund. Jeni thjesht nje deshtim shum turp.

 • Olgerta Halili
  Olgerta HaliliMuaj më parë

  Aurora 🌟

 • emila grami
  emila gramiMuaj më parë

  Adrola je si shpirt

 • Σπύρος Βρεττός
  Σπύρος ΒρεττόςMuaj më parë

  Me Emocjonoj shum Silvi me istorin e saj djali si Ylll i bukur 👑💖💋

 • d4rk sh1ne
  d4rk sh1neMuaj më parë

  O gloria ca qeke bo kshu m shum e ekzagjerume ke qen gjith ajo yll

 • Σπύρος Βρεττός
  Σπύρος ΒρεττόςMuaj më parë

  Naunka si Princesh shkelqente sonte 👑💖

 • Bali Ajet
  Bali AjetMuaj më parë

  Geraldina sposa uau super fustane

 • Di Ana
  Di AnaMuaj më parë

  Çfar konkursi është ky.??? Të gjitha vajzat të bukura janë me 4 orë stuko e parruko. . Idiotësitë të kësaj natyre ndodhin vetëm nëpër vënde të varfra . Mu duk se ishte një përzierje lagjesh shumë fjalë ishin italo-english-turqisht . 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Ilda Bejleri
  Ilda BejleriMuaj më parë

  Zoti i dhëntë forcë këtyre vajzave që përballen me vështirësi, qoftë të dashurisë, qoftë të çdo lloj problematikash! ❤

 • Inna 3
  Inna 3Muaj më parë

  Nuk e di por Elda duket unike ne cdo puntate. Te lumte Elda ke mete vertet shije dhe class !!!😍❤️

 • Paola Lleshi

  Paola Lleshi

  16 ditë më parë

  Trueew

 • Vera Lleshi
  Vera LleshiMuaj më parë

  Fustanet 🌟👏👏👏👏

 • Franceskoshkembi Franko134
  Franceskoshkembi Franko134Muaj më parë

  Dolores je me e mira 🌟🌟🌟

 • Denisa Markja

  Denisa Markja

  Muaj më parë

  Dolores je shuuummmm e mir vazhdo ashtu

 • aktina_zeqiraj aktina_zeqiraj
  aktina_zeqiraj aktina_zeqirajMuaj më parë

  Aurora dhe elda jan yjet e ati emisioni 🕊❤👼

 • Mila Morph
  Mila MorphMuaj më parë

  Kur tha gjira njera nga vajzat eshte nene direkt me shkoi menja tek Silvi

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YTMuaj më parë

  O CUNA E PAT I KA DAL VIDIO NUDO SARES TE PERPUTHES TE @DEMASKIME_001

 • Julid Reci
  Julid ReciMuaj më parë

  Na meku ky Zeri i madh 🤣

 • alter ego
  alter egoMuaj më parë

  Alesia eleminohet kurse Deja, Artemisa, Silvi vazhdojne ne gare🤦‍♀️

 • xhk xhk
  xhk xhkMuaj më parë

  Me bukur Sezoni 1 😄

 • Xheni
  XheniMuaj më parë

  Ore vtm un e shoh qe Mandi vdes per Naunken?

 • Mila Morph

  Mila Morph

  Muaj më parë

  @Anonymous Girl eshte thjsht nje simpati krahasuar me gocat e tjera jo se e sheh me ate sy , do bejme dhe cik shaka ne

 • Anonymous Girl

  Anonymous Girl

  Muaj më parë

  @Mila Morph hmmm po ather pse duhet ti vardiset Naumkes, kush e di ajo dashurohet dhe pastaj ? Shkatron jeten e nje vajze te ree ! I urej kto lloj burash qee edhe e din se jan te martuar dhe lakmohen tek tjerat ! Nuk e di dmth

 • Mila Morph

  Mila Morph

  Muaj më parë

  @Anonymous Girl po clidhje ka Kush po pyt eshte I martum a jo sot , gjeja qe bie ne sy bie nuk i mbyll dot syte 😜 po kjo sdo te thot qe vdes aq sa te le grun se grun e ka me yll ai

 • Anonymous Girl

  Anonymous Girl

  Muaj më parë

  Po a eshte i martuar Mandii ??

 • Lusha Aviola

  Lusha Aviola

  Muaj më parë

  Maron fare 😂😂😂

 • Xhesika Perkeqi
  Xhesika PerkeqiMuaj më parë

  Sa te bukuraaa Gocat sot , Fustanet Jane dashuriiii Te Gjitha 🤩🤩 Geraldina Sposa Nuk Ka Tjeter Si Ju 👰‍♀️🙏🙏😍😍😍

 • Ledjana Prenga
  Ledjana PrengaMuaj më parë

  Naunka ne nominim🥴😳😱ska shanc🤯

 • Katerina

  Katerina

  Muaj më parë

  E kan nxjerr ngaqe javen që shkoi vajzat ju versulen sic than ato “ ju rriten pupulat” abdolutisht nuk ishte per nominim dhe aq që prisja fare te largohej ajo vajze i duhet atij programi dhe ka shum per te dhene

 • Marco Canini
  Marco CaniniMuaj më parë

  Sa te mire e paska djalin Silvi ❤️❤️

 • °°PA○LA°°
  °°PA○LA°°Muaj më parë

  argjira ne presantim ne portokalli! Je shum e mire!

 • °°PA○LA°°

  °°PA○LA°°

  Muaj më parë

  @Amard Lushaj ju lutem shikoni komenti tuaj te pare me detaje. Aty ku shkruani qe skrahasohet me profesionalizmin e fjoralbes dhe qe te behemi cik me te aesyeshem me ato qe ne shkruajm. Dhe une u bera e srsyeshme qe Xhemi ose Arbana jan 2 prezantuese me shum eksperience dhe ne top te listes, ndikon dhe eksperienca por gjithashtu dhe personaliteti, levizjet ne sken, menyra e te folurit dhe besoj secila ka ate te sajen por pse jo argjira ne portokalli? Nje shance nuk eshte keq besoj te 2 do shkelqejn. Ne cdo pune dikush esht top dhe mbetet legjend. Falemiderit! Dite te mbare:)

 • Amard Lushaj

  Amard Lushaj

  Muaj më parë

  @°°PA○LA°° sepse ti i krahasove. Portokallia e ka nje prezantuese dhe shume te zonja madje. Dhe jo vetem pk i krhaason, por po ul per te dyten here fjoralben duke sjell xhemin ne mhb qe ka dy vjet eshte shkeput nga tv e portokallia. Po thuj e ke kunjin me fjoralben jo se po tha shume per argjiren

 • °°PA○LA°°

  °°PA○LA°°

  Muaj më parë

  @Amard Lushaj me gjith respekti dhe une por pse duhet ti krahasoj? Jan dy femra te ndryshme dhe shume profesionale qe te dyja. Asnje nuk esht perfect. Secila eshte unike me presantim dhe jo vetem 2 vajzat por cdo person. Secila le shijen e saj. Besoj se nuk esht mire te krahasojm gjithsesi eshte mendimi im. Me top te prezantimeve me aq sa kam pare tv 📺 shqiptar Xhemi eshte me top. :) pershendetje:)

 • Amard Lushaj

  Amard Lushaj

  Muaj më parë

  Me gjithe respektin qe kam per argjiren se duket goce me kembe ne toke, po skrahasohet me profesionalizmin e Fjoralbes. Behuni cik te arsyeshem me ato qe shkruani .

 • Filireta Hoxhaj
  Filireta HoxhajMuaj më parë

  Dolores 💙💙💚💚💚

 • Ledjana Prenga
  Ledjana PrengaMuaj më parë

  Aurora💞👑 Naunka❣👑 Elda💖👑 Dolores💗 👑 Era N💞👑 Alesia💕👑 I love youuuuuuu se muchhh

 • L Gashi
  L GashiMuaj më parë

  Aurora dhe elda jan perla t e verteta

 • Paola Lleshi

  Paola Lleshi

  16 ditë më parë

  Elda sidomos🥵😍

 • Cubii GG

  Cubii GG

  Muaj më parë

  Ada 24 still waitin for the videos 😝😂

 • klevisa_ beshiri

  klevisa_ beshiri

  Muaj më parë

  Ca eld thu m vlla ajo ecen si budallack

 • Anxhela Hoxha

  Anxhela Hoxha

  Muaj më parë

  Qellimi i nominimit te naunkes dhe romines ishte ikja e alesias se nuk kishin per te ikur kto te dyja jo

 • Ada 24

  Ada 24

  Muaj më parë

  @Cubii GG patjeter . Ma thuaj emrin e instes te ta coj 😀

 • Marco Canini
  Marco CaniniMuaj më parë

  Sa I shkelqenin syt Armandos kur shihte vajzat me fustanit e nuseris se Geraldines.

 • Denisa Hasa
  Denisa HasaMuaj më parë

  Deja esht fitusjaaa

 • Ina Balla

  Ina Balla

  Muaj më parë

  Po

 • alter ego

  alter ego

  Muaj më parë

  @Miranda s’di ke ka te dashur po se i tha Kejdes qe do t’i sillte te dashurin🤦‍♀️

 • Miranda

  Miranda

  Muaj më parë

  Ke ka dashnor ajo ?

 • alter ego

  alter ego

  Muaj më parë

  Po Miss Klloun edhe mund te behet, me gjithe ato mimikat e shprehjet e saj, bonus edhe dashnori i forte

 • Ardi Shkembi
  Ardi ShkembiMuaj më parë

  Aurora Elda Naunka Elisa Ina Dolores The best 🔥🔥

 • erjon lushi

  erjon lushi

  Muaj më parë

  .

 • Sofia Kazheli
  Sofia KazheliMuaj më parë

  Naumka👑 Elda👑 Adrola👑 Gjira 👑 Ina👑 Elisabeta👑 Aurora👑 Ivana👑 Ju dua shume vetem nga ju e shikoj 👑 SHE'S ON TOP👑

 • Cooking Chanel
  Cooking ChanelMuaj më parë

  Njeri nga ata fustanet aty eshte fustani qe do te vesh ne dasmen time (+2 te tjer nga geraldina) Fustanet jane fantazi, super te bukur dhe te vecante, cilesia e tyre dallohet . Vajzat qe punojne aty jane shuuum te mira. Gjithashtu kam pasur nderin te flas me Armand Pezen ne telefon (lidhur me fustanet) ishte jashtezakonisht shume i sjellshem. Mezi pres te behem nuse me fustanet e Geraldines, jane si asnje tjeter. Jua sugjeroj te gjitheve

 • Sofia Kazheli
  Sofia KazheliMuaj më parë

  Gjira te dua shume jam vajze te adhuroj❤❤❤😘😘😘🥰🥰👑👑👑👑👑👑

 • Andi 1
  Andi 1Muaj më parë

  Rominiaaa tdua

 • Miranda
  MirandaMuaj më parë

  Gocat sot bene nje sfilate shum te bukur dhe u shkonin te gjitha fustanet💥💫👰

 • Miranda
  MirandaMuaj më parë

  Elda bravo perfekte💕💕

Faqja Tjeter