"500 mije € ose...”, "ABC" publikon pamjet e pengmarrjes ne Shkoder

Gazetari investigativ Artan Hoxha në studion e ABC ka publikuar videon e pengmarrjes së zhvilluar në 25 maj të këtij viti në Shkodër. Hoxha tregoi se Mitat Babaj rreth 60-vjeç është marrë peng nga tre persona ende të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në lokalin e tij, autorët kanë hyrë qetësisht duke i vendosur një kllëf jastëku mbi kokë dhe më pas janë larguar në drejtim të Pukës.

Babaj është mbajtur peng për 4 orë. Autorët i kanë telefonuar të birit duke e kërcënuar se nëse nuk siguron 500,000 euro do t’i vrasin të atin.

Më pas gazetari tregon se i biri ka regjistruar telefonatat dhe i ka vendosur në dispozicion të hetimit, duke shtuar se pavarësisht kohës së kaluar autoritetet nuk kanë bërë asnjë reagim për këtë ngjarje.
Më tej Hoxha sqaron se personazhet që kanë telefonuar në 60-vjeçarin që ishte marrë peng, kanë trembur autorët duke e liruar atë, ndërsa “Fuoristrada”, më të cilën u realizuar rrëmbimi u gjet e djegur në afërsi të fshatit Fishtë.

“Video është realizuar mëngjesin e 25 majit të këtij viti. Është marrë peng Mitat Babaj, pronari i Lokalit në Mjedë rreth 60-vjeçar.Autorët kanë shkuar tek lokali qetësisht, ndërsa ai ka qenë tek ekspresi për të bërë kafe.

Ata i kanë vendosur një kllëf jastëku në kokë dhe e kanë marrë peng, për tu larguar më pas nga Mjeda në drejtim të Pukës dhe kanë mbajtur peng për 4 orë. Në këtë ngjarje kanë marrë pjesë tre persona, besoj dhe një i katërt më vonë. Këtë video po e publikoj sepse është një ngjarje për të cilën kam pritur reagim nga autoritetet, i kam vënë në dijeni, por nuk ka ndodhur asgjë.

Ky person është çuar në një zonë malore të Pukës, i kanë marrë në telefon të birin me telefonin e pengut duke i thënë se nëse nuk dorëzon 500,000 mijë euro në lagjen Rus të Shkodrës, babai yt nuk kthehet në shtëpi. Atë ditë i biri, në drekë do të kthehej në Angli.

Se kush ka qenë motivi, kjo është pjesë e hetimit dhe mbetet për tu zbuluar. Pasi kanë pritur disa ore i kanë bërë telefonatë tjetër të birit, duke i thënë,- “nuk po e lëmë të heqë keq baba jot, po nuk dorëzuan 500,000 mijë euro në kohën e caktuar do t'i fusin një plumb ballit. Për fat të mirë djali i ka regjistruar bisedat dhe i ka vënë në dispozicion të hetimit. Por pse më pas është liruar pengu? Njerëzit që e njihnin kanë filluar të shqetësohen dhe e kanë telefonuar, grabitësit kur e kanë parë, janë trembur nga personazhet që e kanë marrë në telefon.

Tre ditë më pas fuoristrada me targa angleze është gjetur e djegur në afërsi të fshatit Fishtë dhe nga ai moment e deri më sot nuk është bërë e mundur të zbulohen autorët. Dyshimet janë që është një i brendshëm,. Por nëse njëra palë krijon bindjen se kush fshihet pas, dihet se si do të rrjedhin ngjarjet në Shkodër. Familja e personit që u mor peng është në alert sepse nuk e di se nga i erdhi”, tha Hoxha.

Gjithashtu ai theksoi se autorët treguan se sa lehtësisht po ndodhin këto ngjarje dhe që për dy muaj ka qëndruar në heshtke totale./abcnews.al/

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • S M
  S M2 ditë më parë

  Sa gazerare rika eshr kjo,pa pik etike,pa pik profesjonalizmi

 • ernie tab
  ernie tab4 ditë më parë

  Beni ligjin me pushkatim per keta persona apo gjdo persona e mandej shiheni..si ndryshojn gjerat e per ata qe mendojn e nuk ben pse te drejtat e njeriut duhet ta dihni ai person qe. E ben kete atij personit te drejtat Jan te zhdukura...

 • Alb Boss
  Alb Boss5 ditë më parë

  Vari karin policis dhe gjyqsis shqiptare

 • Mario Cerriku
  Mario Cerriku10 ditë më parë

  Tani dicka nuk kuptohet ku thot ishin 2 persona porositen Cafe edhe po tani ai qe eshte marr peng nuk I mban mend fytyrat sepse ato porositen Cafe

 • P P.
  P P.14 ditë më parë

  500.000 euro sa te trash jan ne shqiperi, kush i ka 500.ooo euro. sa njerz te paditur

 • Juri Bojka
  Juri Bojka16 ditë më parë

  Ne l..presheves nuk ka rrezik se serbia me seconda te kap

 • Hasan Fisheku
  Hasan Fisheku17 ditë më parë

  Shqiperia esht kthyer diktatur

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj17 ditë më parë

  Hajde shtet hajde as ne kabul as ne pakistan nuk ndodh keshtu

 • Giannos Pla
  Giannos Pla18 ditë më parë

  Po ti tan ,nga i mer vesh keto?ik o kar me zile legen bur spiun muti

 • dauti dauti
  dauti dauti18 ditë më parë

  Ohhhh atdheu im sa sa pasigurt

 • shqyptari te molla kuqe
  shqyptari te molla kuqe18 ditë më parë

  Kjo asht tmerr neket shekull kshtu bajshin komunistet zot shpetoje kobin shqiptar se jemi larg evrope zot te lutem per shqiprin qe kta individ qe skan zot veq zoti tyre asht parja largoj nga shqiprija o zot i dashur te lutem

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli19 ditë më parë

  VENDI MAJ PASIGURT NE BOT ZOT NARUAJ

 • VasDai
  VasDai19 ditë më parë

  O Artan,mos je ftohur pak ne bythe?

 • dash veliu
  dash veliu19 ditë më parë

  Perralka me tupan ai ka paguar leket ne angli dhe pengu u lirua. Kuj i bin mendja kush ka more ntelefon po plasi plasi

 • Bosi Bosi
  Bosi Bosi19 ditë më parë

  Ti je ma i forte se spaku qisha spakun dhe shtetin e rames

 • Ylli Velsula
  Ylli Velsula19 ditë më parë

  Mjer populli se shteti nuk bohet as Sot e nji mi vjet

 • Cobra Llapi
  Cobra Llapi19 ditë më parë

  Qifsha robet e grekve se keta kan gjak greku sepse shqiptari nuk ben kshtu nuk vret vllezrit e vet

 • Turi Xhabafti
  Turi Xhabafti19 ditë më parë

  Ik mer gru qim.moter qirti do plumin o kurv

 • Astrit Vrapi
  Astrit Vrapi19 ditë më parë

  Jo mos ke merak se nuk jane trembur nga shteti moi gazetare

 • altin tola
  altin tola20 ditë më parë

  O ceke je i madh

 • One Team
  One Team20 ditë më parë

  Policia shqiptare perbehet nga njerez te paafte dhe te korruptuar

 • Petr Per
  Petr Per20 ditë më parë

  Ku esht arsyeja se pse esht marre peng ky njeriu? Nuk te marrin peng kot njerezit rrezikojne burg dhe mbase kan hall. Mashtrusa e hajduta gjithandej.

 • B Alban
  B Alban20 ditë më parë

  Fajin e ka Sala. Ku jeni ju bythlepirsat qe thoni po bon shtet ky i gjati. Te gjith kshu do perfundoni. Per dy muaj dit kan ndodhur mbi 30 vrasje tash dhe pengmarrje perdhunime kshu do behemi me keq se Africa. Kurse delet rilindase dhe bythlepirsat akoma vazhdojn fajin e ka Saliu.

 • Linda Merkury
  Linda Merkury20 ditë më parë

  Çësht kjo hata si bëhet halli nuk marrin frym njerëzit mer vendime politik se ky vënd po mer Viktim mjer shqipëria nuk mjafton vdekjet virus E fukarallëku vrasje e tjera vëni dorën në zemër Perëndi

 • Marian Laca
  Marian Laca20 ditë më parë

  Ha ha ha futja kot o Tan. Dmth pengmarresit jane tremb dhe ky ka shpetuar????? Ja ke fut kot plako. FutI NJE KOS NDOSHTA LIROHESH.

 • Vaggio Cara Oldschool
  Vaggio Cara Oldschool21 ditë më parë

  Shteti ktu nuk ekziston.sepse po t eksitonte sdo bente njeri kshu gjerash.........ACAB

 • Alban fier
  Alban fier21 ditë më parë

  Ky vend ka marr fund ikni sa m par se zdo behet kurrr ktu jeta vlen zero

 • Spiritual Gangster

  Spiritual Gangster

  16 ditë më parë

  Hahaahahah

 • Enis Golis
  Enis Golis21 ditë më parë

  Normal ndodhin kto se vet kryeministri shqipris ka thon kokat hengshin ca pret te ndodhi ktu keto vrasje rembime grabitje shtet rrumpall me kryeminister mafioz

 • afk
  afk21 ditë më parë

  Ehaaaaaa ihuuuuu

 • Nik Kodra
  Nik Kodra21 ditë më parë

  Bravo Edi rama, shum vend i sigurt per te jetuar shqipria, ngrehu o bac nga varri 🙏 u plasi fort policies ne shkoder

 • Petros Sakka
  Petros Sakka21 ditë më parë

  pirth ne te . hall te kesh hall mos kesh . e sigurt per shkodranet e kane bere komunistat .lerini te flene te qete

 • the world
  the world21 ditë më parë

  O copa injorante ne Angli nuk ecen rruges e mbleth £ o kafsh behuni njers

 • D1T1 666
  D1T1 66621 ditë më parë

  Heccc futi riken pun shqiptaresh

 • Rudin Gosa
  Rudin Gosa21 ditë më parë

  O artan hoxha je i madh shum ,Mir keto Po tani keto qe kan makine audi po i beni bandita do blejne fare ndonje makine me 4 rrota po do dalin me gomare 😉😉Po i beni me duket reklame audit 🤣🤣🤣🤣

 • Big boy production 1
  Big boy production 121 ditë më parë

  Ma Pak drog o popull se Nuk shkon kshtu Me vrasje Qdo dit

 • ALBANIA 1
  ALBANIA 121 ditë më parë

  Ikni nga shqiperia, nuk ka siguri, e nese kapet keqbersi nuk i denojn i mbajn 1 vit e i nxjerrin.

 • Leo Vokaj

  Leo Vokaj

  18 ditë më parë

  Ku ka siguri sipas teje, jashte po jetojme askund nuk je i sigurte.

 • Artur Ago
  Artur Ago21 ditë më parë

  Pse tregon vetem videon kur dolen dhe jo edhe videon kur kane ardhe tek lokali? 😉

 • Inspired To capture

  Inspired To capture

  20 ditë më parë

  @Real M o zot faleminderit qe ju shpjegove se nderkohe qe po lexoja komentet thash sa te ceket jan ca njerez

 • Real M

  Real M

  21 ditë më parë

  Problemi eshte se Tani i ka me video edhe fytyrat,ashtu si mund t'i kete edhe policia. Por,perderisa jane te paarrestuar ?! Si mund t'i nxjerre Tani ?

 • Besjana Baroka

  Besjana Baroka

  21 ditë më parë

  Ate po mendoja , a kane hyre andej nga dolen 😂 . I bie qe ka pamje dhe me fytyre jo vetem me kurriz !

 • DJ SONI
  DJ SONI21 ditë më parë

  policija ne shkoder jan ne gjum , skan byth te bejn levizje sepse jan tegjith te shitur

 • Peter Lekani
  Peter Lekani21 ditë më parë

  Policia e din se kush jane Banda qe martin peng ne Mjede. Ato jane ushtaret e Tom Doshit.

 • ADE360
  ADE36021 ditë më parë

  Brravo Tani,je i madh

 • TironTitan
  TironTitan21 ditë më parë

  Histori Shkodre Real Story

 • Denis London
  Denis London21 ditë më parë

  No comment duhet me than, mos na rafte o zot jarabin duhet me than, marr banen me peng, ja u faroj faren e fist edhe micat e shtepis ju a vras

 • Fatos Aliaj
  Fatos Aliaj21 ditë më parë

  Bravo Tani je i shkelqyer i paster, respekte 🇦🇱🇱🇷♥️🌟🕊🦅🦅

 • Lavdim Behrami
  Lavdim Behrami21 ditë më parë

  Veq me ka ne Afghanistan katastrof

 • Artin Arti
  Artin Arti21 ditë më parë

  PO CA REAGIMI DO O ARTAN...PO LENE HETUESINE TE PUNOJ...APO TE BOHET LESH NGA KAZANET...JE BO SI GRAT E LAGJES DHE TI..PO HETOHET O ARTAN...NUK BEHEN HETIMET NEPER STUDIO...

 • Julian Fier
  Julian Fier21 ditë më parë

  Ben mir qe i tregon ta shofi shteti jon i djegur dhe sben asgje thot artani dmth qe shteti jon i djegur ka frik ose ka interes ke leket milionat

 • Niko Brada
  Niko Brada21 ditë më parë

  Kjo eshte fallco???

 • N Hoxha
  N Hoxha21 ditë më parë

  Spaku ne krye te detyres!!

 • Luan Blac
  Luan Blac21 ditë më parë

  500 mi ero po ca boet mor ma mir un qe skam flei i qet kto qekan qen zulsa po pse mor trapa qe merni peng doni lek tu pi birra ju dilni mor punoni e po qet trima dilni grabisni bangat meruni me drog po ju kok morracak merni 60 vjecar peng trima qenket ja u boni sumatricja terr terr nga telofonatat qe pat shef qe ka me trima se ju pa buksa 500 mi ero pasket dasht ju se edhe poumon do hani se ju gjein ato tani e ju japin 500 mi pluma rrini pa merak .kurse shteti flen gjum se po ti donte trapi i kapet mrena ores .ik mereni edi ramène peng leni fukareit

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare21 ditë më parë

  Keto programe duhet mi ndalu ne media , medita duht behet programme dokumetare jo biseda debate

 • toro taurus
  toro taurus21 ditë më parë

  Epo po ka djali borxhe, llogarit i paguajn dhe familjaret. Mos beni budalleqe te pista dhe prisni qe tju len rehat....

 • Cappo Cappoo

  Cappo Cappoo

  21 ditë më parë

  @sebiano 1 pse nxehesh merre me qetesi

 • sebiano 1

  sebiano 1

  21 ditë më parë

  Ca Borxhe ka djali more tqifshim ropt.... Sikur tket Borxhe djalin kap djalin ske pse kap babain cun kurv

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare21 ditë më parë

  Ky njeri është me ramen

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj21 ditë më parë

  O artan po sdo jepet gjithcka ne televezor o gjigand se i tmerruat njerzit e thjesht. Ti qe nxore si lajm cfar ndodhi prvecse tmerrove miletin lere policin te hetoj o bishe.

 • Besi Driza
  Besi Driza21 ditë më parë

  te qifsha policin. kto do i gjejn vet se kush kan qen ato grabitesit sepse e kan fuqin kto ndryshe nuk do kishin pshurr ne brek me e len te lir sepse kan pa telefonatat . kto kapen sepse pronari mund ti njohe kto.nga fiziku tyre nga levizjet e tyre. . hajt se do degjojm krisma mbas 2 muajsh ne lidhje me kte ngjarje

 • Denis Sined
  Denis Sined21 ditë më parë

  Fajin e ka sala si gjithmon o popull dele aaa sa mir e keni ishalla pa buk ju lan votojeni komunistin merrjani ngoj komunistit se kto do gjeni ❤️❤️❤️❤️

 • Aldo Cela

  Aldo Cela

  17 ditë më parë

  Ik ere rop qir. Aq faj ka sala sa se ke iden ti se tka zen syt leshi boleve te Saliut

 • Roberto García lopez

  Roberto García lopez

  20 ditë më parë

  Ti je qeke cop mishi,kta jan pun personale ku çon për të fut kirin,por qe del me kirin në byth.

 • Gezim Zuku73
  Gezim Zuku7321 ditë më parë

  Po ai italjani nuk eshte gjetur ne Puke mor idjot , kishe qene kokrra e kafshef mor ti . Italjani eshte gjetur ne Mirdite ,

 • Mec Mirdite
  Mec Mirdite21 ditë më parë

  Domethen pengmarresit kan mar peng njerin e gabuar

 • Cun Mula

  Cun Mula

  21 ditë më parë

  Ka hy nji pale e tret e ka ul cmimin hahaahah

 • Ismail Shibani
  Ismail Shibani22 ditë më parë

  O enver vlla zgjohu Edhe njiher nga varri e shiqoj shqiptaret se se vrahen .aj qe shkon ne shqipri duhet ta marin hallallakun prej familjes se nuk ka garanti qe kthehet gjall shqiprija shteti i pa sigurt ne gjith boten globale evropa nuk duhet ta pranoj ne evrop shqiprin se populli shqiptar eshte popull i eger dhe kriminel jo te gjith po mbi 30 pergjind po

 • Il Diavolo

  Il Diavolo

  18 ditë më parë

  o te qifsha ropt dhe grun ty dhe enverit atje n vorr

 • Sotiri Gkika

  Sotiri Gkika

  19 ditë më parë

  Eshte kryjuar mentaliteti ne Shqiperi pasurim me metoda te pista.,vjedhje,droge,lodra fati( qe punojne akoma fshehtasi). Enver Hoxha ishte udheheqsi,qe e beri zave popullin,te tille duhen dhe jo laro,qe çuan vendin ne armiqsi,vrasje,pengje,droge,prostitucion,eh...eh....eh ...

 • Martin Marku

  Martin Marku

  21 ditë më parë

  Po re tash zgjohet po masneser se sot ka i pun ..hajde kara hajde cou enver thot

 • roberto
  roberto22 ditë më parë

  Cfar behet kshu mo vlla vendi me i pa sigurt ne bot pz !!

 • roberto

  roberto

  17 ditë më parë

  @Carlito Hoxha ma bej nji zile o fis derr se nga tel ta mer ngoj ti por bej zile apo je kurv mashkull se ben dot se je lepurush moter qir bej zile mo kaq po te kerkoj ?

 • roberto

  roberto

  17 ditë më parë

  @Carlito Hoxha pse shan kur sme ke takuar kurr ? Ma bej nje zile nese je aq trim ja ku e ke nr +41779112237

 • roberto

  roberto

  17 ditë më parë

  @Carlito Hoxha o te qifsha mamin ne bir te bythes se ne pith nuk ta qi se nga aty ke dal mo fis derr, ma co nr mo pith ropsh mashkull tak se nga tel e di qe ta mer karin ngoj ti ma co nr je aq trim se do te gjej pz ma co ???

 • Leo Vokaj

  Leo Vokaj

  17 ditë më parë

  @Carlito Hoxha.. Me mu e ke apo ke gabu?

 • Arts Technology

  Arts Technology

  18 ditë më parë

  Shiko cbehet neper bote luftra per nafte nga shtetet. Luftra mes bandave ne nje dite ne meksike u vrane me njeri tjetrin 55 veta. Emigronin njerezit nga kercenimet e bandave etj. A cfare padrejtesish behen neper bote mo vlla me kaq mire jemi

 • Drilon Pozhari
  Drilon Pozhari22 ditë më parë

  Ne asnje vend te botes nuk ndodhin keto vetem ne shqiperi.

 • Leo Vokaj

  Leo Vokaj

  18 ditë më parë

  Ne vendet e tjera te botes marrin peng femijet i pordhunojne i vrasin dhe i groposin,nuk merren me pleq.

 • Dritan Vrapi

  Dritan Vrapi

  21 ditë më parë

  gjithandej i ke vella

 • Drilon Pozhari

  Drilon Pozhari

  21 ditë më parë

  @Arber Kastriot te neve ne Shqiperi Policia dhe Gjykatat nuk funksionojne sakte.

 • Arber Kastriot

  Arber Kastriot

  21 ditë më parë

  Ndodhin ne te gjith boten por polizia vepron. Kjo eshte diferenza.

 • El Patron
  El Patron22 ditë më parë

  O ktu osht shtet kurv legen

 • Huhuhu Heheehehhe
  Huhuhu Heheehehhe22 ditë më parë

  Te shkarkohet menjeher ministri brencem I shqiperis te shkarkohet nga detyra kryetari policis shkoder tu behen etimet personale dhe sa te denj jan per vendin e punes ku kan kryer te kthejn rrogat e sa viteve pun kan ne ato poste ne shtet per shperderim detyre,,dhe kryeministri te mos shikoj shengenin me serbin por te mbroj popullin e tij ska rendesi kush e votoi vemendjen e ka populli pastaj te tjerat

 • Huhuhu Heheehehhe

  Huhuhu Heheehehhe

  20 ditë më parë

  @Enis Golis te mblidhemi te demostrojm e vetmia mundesi per te kthyer sistemin ne demostrat paqesore

 • Enis Golis

  Enis Golis

  21 ditë më parë

  Po nuk u shkarkua ardi veliu dhe ne vendin e ketij mafiozi te vihet nji drejtor policie i pavarrur nga asnje parti kto do ndodhin ne shqipri

 • Ana 2222
  Ana 222222 ditë më parë

  Boll ti je nje mashtrus vetem llapa llapa ben

 • TORR NADO

  TORR NADO

  21 ditë më parë

  O po spo marim vesh kush esht mashtrus me te rrejt tjetri me priva ne dor do te thot qe esht Kazanova🤔

 • Enyeny Enieni
  Enyeny Enieni22 ditë më parë

  Kjo duket si filmi humoristik me Ceken. Lerini keto filma se lat nam. Ai e ka organizuar vet cdo gje. Ik o artan se na cave karin me keto muhabete kafeneje

 • Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina22 ditë më parë

  Ku mund te gjej nje bilete per Antarktide?

 • Franco Beni

  Franco Beni

  20 ditë më parë

  Kujdes shoku se mos gjen shiptar dhe atije se le lesht e kokes 😁😁😁😁

 • bert latifi

  bert latifi

  21 ditë më parë

  @Astrit Tollovina bravo fiks...

 • Astrit Tollovina

  Astrit Tollovina

  21 ditë më parë

  @No Reason Me njerin nga 4 pinguinat se shqiptarit do i them jam amerikan 😂 Nuk jemi te keqinj ne jo, kemi shtetin e keq 👍

 • No Reason

  No Reason

  21 ditë më parë

  Dhe atje kan shku Shqiptaret. Atje je ti 1 Shqiptar tjeter, 4pinguina. Gjeje pak se me ke do vritesh per "pse me shef" 😂😂

 • Elvis Buqaj

  Elvis Buqaj

  21 ditë më parë

  Hahaha ja ke qellu

 • leone leone
  leone leone22 ditë më parë

  ato jan me xhupa kush e di sa ka qe ka ndodhur ngjarja

 • TironTitan

  TironTitan

  21 ditë më parë

  25 maj

 • Feriz feriz
  Feriz feriz22 ditë më parë

  Po kjo eshte mbreteria e Rames

 • ShkelqimF

  ShkelqimF

  21 ditë më parë

  Ne nuk e dijme qka ndodh mbrapa skenes, keshtu per momentin nuk kemi politikane qe punojne sa do pak me mire. Jo vetem Shqiperia por edhe Kosova duhet te kaloje disa perjudha kohore per me ndertu nje klas politike te mirefillte.

 • Feriz feriz

  Feriz feriz

  21 ditë më parë

  @roberto ke ngel me salen ti dhe ne gjum kujtoje

 • Albania Haker

  Albania Haker

  21 ditë më parë

  Po ca thoni re akoma sala e ka fajen ore shikon ju ca po behet dite per dite vrasje e komandon mafia vendine jo ky kryeminister kare

 • roberto

  roberto

  22 ditë më parë

  Kjo esht fryma e saliut qe po i vuan pasojet brezi i ri !

 • ShkelqimF

  ShkelqimF

  22 ditë më parë

  Edhe ne kohen e Sali Berishes kane ndodhur shum raste keshtu.

 • Feriz feriz
  Feriz feriz22 ditë më parë

  Shteti i horrave shteti i bandave

 • Mbaresa Shabanaj
  Mbaresa Shabanaj22 ditë më parë

  Ooo Zot ku jetojme ... ne Kabul

 • Leart

  Leart

  15 ditë më parë

  Ne Kabul behet luft o mendje. Te plas bomba te dritarja. Ca krahasimesh ben

 • Funksioni

  Funksioni

  21 ditë më parë

  @Paolo Vukelaj te pershendes shoq klm

 • Paolo Vukelaj

  Paolo Vukelaj

  21 ditë më parë

  @Funksioni po pra ca the ti Itash jam tu Fol edhe une te pershnes perzemersisht edhe respekte kuzhdo kjosh

 • Funksioni

  Funksioni

  21 ditë më parë

  @Paolo Vukelaj hahaha o vlla ndasht bre se prz sben me i sha pavarsisht se edhe un dakort me ty jam me nji far pike po sduhet mi sha mutat hahaha te prsh

 • Paolo Vukelaj

  Paolo Vukelaj

  21 ditë më parë

  @Funksioni kurse stergjyshi jem ju ka pre kokat serbve si duket shok edhe ai thote se kosovart jan tpabes se I njifte mire se skishin koqe me ba ksi krimesh edhe veni vulen se edhe jam nip I Dede Xhon Lulit e lexoji ca ka ba me turq se me serb dihet

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣22 ditë më parë

  🙏🏼😢

Faqja Tjeter