Alfred Cako, sherr me fyerje me mjeket ne studio: Ju po vrisni rinine - Bardh a Zi, 8 shtator 2021

Emisioni Bardhazi, gjyq i ashpër dhe humor i zi, sjell në skenë çështjet më të mprehta të shoqërisë shqiptare.
Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Politically Incorrect
  Politically Incorrect7 orë më parë

  Kto qe thot ky Guri me vende te tjera te botes te fusin ne burg direkt. Ky eshte kokrra e idiotit dhe njeri shum debil. Alfret Cako para ktij eshte lule😂. Turp vend I degjeneruar.

 • Marsel Gerveni
  Marsel Gerveni23 orë më parë

  Nuk lihet kollaj vendi i punes edhe pse po vdesin me miliona. Cako jep statistika me fakte ata thon flet genjeshtra. Sot doktoret jan nga me te korruptuarit nga me mashtruesit japin lek njerezve ti deklarojn te vdekurit e tyre gjoja me covid . Zoti na ruajt nga sherri i ktyre njerezve

 • Marsel Gerveni
  Marsel GerveniDitë më parë

  Fjalen (Teori konspirative ) nderrojeni me (Realitet)

 • altin billa
  altin billaDitë më parë

  Të kesh rektor të fakultetit të mjekësisë një injorant si ky tregon nivelin e arsimit në Shqipëri.

 • altin billa
  altin billaDitë më parë

  Po këtë profesor si derr race pa njohuri mjekësore ku e keni gjetur ?🤣🤣🤣🤣🤣

 • Genci Shteto
  Genci Shteto2 ditë më parë

  Si ka mundësi të vësh përballë një GOMAR si Alfred Cako me me professionistët më të shkëlqyer që ka Tirana?

 • edi qato
  edi qato2 ditë më parë

  Ky thot beinin shkuma party ne korrik edhe gusht dhe i zuri kovidi ne dimer. E para shkuma party benin te rinjte dhe sot e kesaj dite nuk ka shifra alarmante tek te rinjte, dhe e dyta nuk e merr kovidin ne korrik dhe kovidi nje dite te bukur dimri te shfaqet dhe te zeri ty apo mua o doktoor. Po shkoni grisuni bashke me.ket plandemine dhe vaksinen e leshit se nuk jane dele njerezit tju besojne juve. Dhe ata qe e kane bere vaksinen, e kane bere nga e keqja, dhe duhet ju te paret te ngriheni dhe te kundershtoni vaksinen, se e dini shume mire se cfare eshte vaksina.

 • Aleksi Nako
  Aleksi Nako2 ditë më parë

  Alfredi esht njeri i studiuar bashk me profesorin leri kta te tjeret fodulla aman o shqiptar degjoni Cakon ose hani jeten ne varr shikoni dreqi ta haj hapni syt

 • vendurim Ganievski
  vendurim Ganievski2 ditë më parë

  👍👍👍👍👏👏👏👏

 • brave forever
  brave forever2 ditë më parë

  Keta doktorrat jane te paguar. Keta ropshi tane me makina 50 mije euroshe ecin

 • Xhi Na
  Xhi Na2 ditë më parë

  Apostol ! Qen i biri Qenit ! Ti je korruptuar me Kohë ,Edhe ti Doktor Arben Barkderri nuk ke bër Vaccinë por GËNJEN si nuk ke TURP "PALAÇO "👹TI JE DJABOLIK 👹👹👹

 • Erjet Malaj
  Erjet Malaj2 ditë më parë

  Pandemia ësht përfunduar.

 • Shkodra Skenderbeu
  Shkodra Skenderbeu3 ditë më parë

  Nivel Debilash..

 • Lushi Lulash
  Lushi Lulash3 ditë më parë

  Vaksinat janë dy kadigorish, vaksina e vertet si ju bajn popullit dhe vaksina plasembo si do te thot sorum, kto po i bajnë kta zagaret si po bajn gjithë ket propogandë per te vrarë njerëzit me dashje se e dinë se nuk mundë ti kontrollojnë te gjithë njerzimin. Pjesen tjeter si do mbesin duan ti vulosin me çip në dorë per ti kontrolluar në çdo moment te jetes tyrë. Mos i nigjoni se kta nuk janë doktorra por injorant te paguar nga luminati. Kta janë mason per vete kta duhet varë mu në mes te tiranes.

 • Lushi Lulash
  Lushi Lulash3 ditë më parë

  Po kur ti mor idjot plak dashke jeten time ma shumë se e dua unë jeten time. Ikë o injorantë i paguar.

 • Lushi Lulash
  Lushi Lulash3 ditë më parë

  O doktorra idjota, pse doni ti vrisni njerëzit me një vaksinë si po bjen një katastrofë në gjith njerzimin. Ikë o plakush i marrë e zëj b.. En vënd, sa para te ka paguar Rama te folish budalliqe te tilla. Edin se po merr në qaf jeta njerëzish,. Ato budalliqe si po bani ju sot shtet tjera ikan ba me koh edhe kan ndalue vaksinimin populli se psuan shum probleme shnetsore edhe shum njerëz kan humbur jeten.

 • Elton Daily
  Elton Daily3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • ARBENI BRUKSEL
  ARBENI BRUKSEL3 ditë më parë

  Jepi nje pjate grosh pilaf atij barkderrit te pare dhe nje dopjo grosh pilaf atij barkderrit te dyte atij te çmendurit te trete jepi nje tasqebap me loqe prifti se ate do ai

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • ARBENI BRUKSEL
  ARBENI BRUKSEL3 ditë më parë

  po ça doktorra keta jane debila keta jane xhepista spitalesh keta jane mbeturina e mbeturinave e kane zene vendin e punes me bythen e çupave rrobqirat

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • massimiliano bortolin
  massimiliano bortolin3 ditë më parë

  Bravo Alfred, Sazan, po kjo drejtuesja me ke ka shkuar qe i kane bere nje emision, se vetem me drejtu qe s'di. Analfabete.

 • Gëzim Selami
  Gëzim Selami3 ditë më parë

  Garojn mjekët mes vete se kush do vrase më shumë rininë, janë bërë si gjinikologët, që vrasin fëmijë.

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Naim Islami
  Naim Islami3 ditë më parë

  Largoje nga studja qte apostol llafazanin se ai do larguar komplet nga skena e dukshme

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Naim Islami
  Naim Islami3 ditë më parë

  Ti do te mbrosh jeten e te smureve ju shikoni si ti vrisni e jo ti shpetoni kush je ti qe nuk i le studentat ne mesim e ke privat ate universitet more si lehet e keni mare po keq keni per te perfunduar shume shpejt mire te thon beje vaksinen ne publik qe t ja mbushni mendjen njerezve le ta zgjedh aty ne studio vaksinen

 • Naim Islami
  Naim Islami3 ditë më parë

  Te infektuar se i infektuat ju me vaksina dhe te vaksinuarit jane baretesit e virusit une po jua them se jam shume i ndjeshem me nuhatjen ata qe jane te vaksinuar leshojen nje arome qe degjohet me nuatje dhe jane te rezikuar te pavaksinuarit nga ata sepse jane bartes te infeksionit sepse e kane ne gjak ju jeni njerezit me me pavlere a u ben presion njerezeve ti si mjek ne fund luften do e fitojm ne populli kunder vakesines me qdo llon mjeti dhe kosto per kete te jeni te sigurt dhe tengjeni vendin

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Naim Islami
  Naim Islami3 ditë më parë

  Ne spital nuk vijn njerezit se e kan kuptuar se ju i vrisni ne spital ju te pakualifikuar keni zene nga nje pozicion ne spital nga servilizmi dhe partia ne pushtet ju jeni zero njerezit ne qafe i merni ju ju pa plandemi i keni vra duke qene te pafte dhe jo se ju i shpetoni njerezit ka te drwjt dhe cako dhe guri ju mjek as per qoban nuk beni se i humbni bagetin

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Naim Islami
  Naim Islami3 ditë më parë

  Ti mjek je servil dhe i pagur shko mor debil se ti nuk di me fol mashtrues

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Izabel Inna
  Izabel Inna4 ditë më parë

  Alfred Cako mos ik me ne emisjonet e asnjerit se nuk ta dine vleren ..ste lene te flasesh sic duhet se i dalin te palarat..je njeriu me i zgjuar ne Shqiperi.do te kujtojn te gjithe po do jete vone

 • Hasan Kabashi
  Hasan Kabashi4 ditë më parë

  O trashalluq ne kosov vdiq femra 23 vjeqe mejher mas vaksine e shenosh si moll e as ska pas virus covid

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Hasan Kabashi
  Hasan Kabashi4 ditë më parë

  Njeri si te lin ka anti trupa per imunitet vaksina osht mashtrim

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Hasan Kabashi
  Hasan Kabashi4 ditë më parë

  Qenet endacak te rruges sa doza vaksine marrin per mi ju prish fertilitetin pyetni veterinaret deri ne 3 doza ashtu jemi edhe ne me kit vaksin 3 doza tu prish jeta total ju dhifsha juve shkenctarve se nuk besoni ne zot shkenctar e doktor jan vrases te pa shpirt

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Ff Fg
  Ff Fg4 ditë më parë

  Zgjohuni o popull thuajini jo vaksines

 • Tironsi C'era una volta
  Tironsi C'era una volta4 ditë më parë

  Ky doktorri qe qeka 200 kile qeka i cop moterqiri, jo i nderuar, po pidhrobsh me patent

 • Tironsi C'era una volta
  Tironsi C'era una volta4 ditë më parë

  Nga i keni gjet kto doktorrra moterqira mer amon

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • D P
  D P4 ditë më parë

  Comment been removed, again PLEASE READ The doctors are brain washed through years, as all others supporting the evil decisions of a group that has their interests, starting from kindergarten teaching kids that a kid can have two moms or two dads till the adults in manipulating them in choices, as voting, or what's right and what's wrong through laws, mandates etc..till misleading them to understand the purpose of life, that a few definitely knows because its been given priority to material in order people to forget.. They want to extend the time by decreasing the population, as they been deceived. But He planned better, indeed He knows what they don't know Allahu Akbar

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • ZOG ILIR
  ZOG ILIR4 ditë më parë

  Vaksinat në kohën e socializmit ishin të detyrueshme sepse kishin qëllim: të mbronin popullin nga sëmundjet. Nga afërsisht 600.000 popullsia para 1945 u rrit në gati 3 milionë pas 50 vjetësh-5 fish. E vërteta do duket pas më pak se 5 vjetësh, kur të bëhet numërimi i popullsisë sa do jetë: do jetë shtuar se vaksinat "do na mbrojnë", apo do jetë përgjysmuar nga vaksinat se në fakt në bazë të intervistave të Billit duhet përgjysmuar popullsia botërore në mbi 50%. Një vaksinë, që nuk tregon në fletën shoqëruese përbërësit dhe reaksionet e saj është llogjikisht e dyshimtë. Asnjëri nuk duhet të bëjë vaksinë pa u provuar në rradhë të parë te të "shkretët minjtë". Thjesht tani në këtë rast të këtyre vaksinave - anticovid, po bëhet provë direkt te vet ne njerëzit. Secilit t'i lihet e drejta nëse do, të zëri vendin e miut apo jo. Unë vet në asnjë mënyrë nuk do lejojë të më vënë në vendin e miut me detyrim.

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • JD Official
  JD Official4 ditë më parë

  Njerz gogola pa edukat me fjalor burgu vetem ulurasin e pellasin ,,opo jeni kafsh edhe pik u dhjefsha shkollat edhe shkencat o njerz psikopater si do behemi shtet me kta plera qe skemejn dot 2 llafe ulurasin si uqer ... A budallenj njerz te terbuar

 • Esat Haxha
  Esat Haxha4 ditë më parë

  Jav qift nanen Israeli juvee mernu me Ven tjuv aty

 • L MD
  L MD4 ditë më parë

  Ju doktorat skeni sheruar asnji pacient, ia keni mbushur duart me ilace pa asnji resultat.

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Arian Zürich
  Arian Zürich4 ditë më parë

  Ça jan kto legena që quhen doktor e rektor dhe nuk kanë kulturë elementare dhe flasin si rrugaqë e bërtasin si kriminel e drogaxhinjë

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Krenar latifi
  Krenar latifi5 ditë më parë

  Bo bo bo qfar mjeku ti qish ropt mw rrot k.. ti biesh ne kok

 • Klodian Qevani
  Klodian Qevani5 ditë më parë

  Sazani dhe Çako njeri gjolog tjetri botues flasin me kopetence per mjeksine ( perpara internetit budallenjte i njihte vetem lagjja tani mund ti njohi gjithe planeti vetem me nje klik)

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu5 ditë më parë

  Apostol të qifsha maman se na çave Karin

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu5 ditë më parë

  Cako: A duhet të bêhet vaksina me detyrim edhe te të rinjtë edhe te fëmijët ndërkohê që asnjë nuk ka vdekur nga vaksina 🤣🤣🤣 o pall dole kundra vetes . Si si ishte kjo pyetja deri në fund tha ai rektori se se kuptova?

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Bujar Shllaku
  Bujar Shllaku5 ditë më parë

  Po si asht e mundur qe mos ta shini ket mashtrim me pandemin dhe vaksinat zgjohuniii. E gjith europa esht ne protesta

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Elbasan Albania
  Elbasan Albania5 ditë më parë

  Rashid Buttar 1 nga 10 Mjeket me tmir qe ka America esht Kunder Vaksinimit , sidomos te detyruar dhe aq me keq te Femijeve!!! Dalin 2 Halabak Shqiptar moterqira thon po merni njerezit nqaf me kto Info t rreme? O ty Tqifsha ato robt i hongsh Ilaçe ato lek qe ke mar per Propagand Fallco.

 • Elbasan Albania
  Elbasan Albania5 ditë më parë

  O Doktorrr Tqifsha Rracen ndor tkujt kemi ra o Zoti na Shpeto. 🇦🇱

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu5 ditë më parë

  O të qifsha religjonet ty o kar. Vet papa tha 🤣🤣 epo tha papa bëhet fakt i kryer. Papa nga pidhi shën Maris ka dal që paska fjalën fakt të kryer?

 • Panda Bit
  Panda Bit5 ditë më parë

  Me shume duken si tregtare se si doktore, fredi me bindes. Nje llogjike e thjeshte pse doktoret bertasin meqe jane te bindur ne te miren e vaksines

 • Kosova
  Kosova5 ditë më parë

  Keta mjeket qenkan te semur nga vakcina shikojav fytyren me zor folkan hmmmm hmmmm

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Kosova
  Kosova5 ditë më parë

  Ke me vdek brenda muaji o Mutttt

 • Kosova
  Kosova5 ditë më parë

  As vet se dikan qka ka vakcina brenda tphuuuu plehra mjek lopesh

 • zahir murtezi
  zahir murtezi5 ditë më parë

  BRAVO ALFRED CAKO KE TE DREJT EDHE SAZANI PO ASHTU KA TE DREJT KTA TE TJERET JEN VETEM SHRBYS TE KABELS SHERBTORT E DJALLIT QE DO VRASIN SHUM NJERZ NE SHQIPRI MOS U DORZONI LUFTA NUK KA MBARUAR.

 • Sherif Mulaku
  Sherif Mulaku5 ditë më parë

  Kta mjekt jan ndoshta qi e kan shpif vaksinen e e din saksisht qfar ka ne vaksin apo jo po tjeterkush e ka bo vaksinen ore qfar dini ju si mjek se qfar ka ne to

 • Elton Daily

  Elton Daily

  3 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht etj nga kanali jonë 🇩🇪

 • Kristian Turmalaj
  Kristian Turmalaj6 ditë më parë

  bravo alfred cako edhe guri leri ata te dy doktoret jan si copa leshi

 • MARSIDA SPANJOLLI
  MARSIDA SPANJOLLI6 ditë më parë

  bravoooo fredi.

 • Mario Mario
  Mario Mario6 ditë më parë

  Legjend Alfred Cako

 • Bledi Kulici
  Bledi Kulici6 ditë më parë

  bravo alfred cako vazhdo digjeneroje ket plandemi🖐🖐

 • Violeta Xhiku
  Violeta Xhiku6 ditë më parë

  A ju shofte ju doktoreve cfar doktore jeni ju we vetem therisini dhe nuk mereni vesh ta dini we vaksina eshte vdekprurse dhe Te vaksuarit infekton Te pa vaksinuarit dhe spitalet jane vetem ata qe i kane bere vaksinat por bravo Alfredit dhe atij tjetrit por ju doktore jeni zero me xhufka jeni Te paguar jeni ju doktore prandaj flisni si Te cmenudur 👎👎👎

 • linda dosti
  linda dosti6 ditë më parë

  Mjere populli qe do te sherohet tek keta mjeke si derra , nuk kujdesen as per veten e tyre .Shikojini nga fiziku.

 • Kled Dani
  Kled Dani6 ditë më parë

  Mbyte cako

 • Violeta Xhiku
  Violeta Xhiku6 ditë më parë

  Bravo Alfred 🏆🏆🏆🏆🏆👍

 • Nexhi Metushi
  Nexhi Metushi6 ditë më parë

  Mor zoti doktor si ka mundesinga ne kerkuan vaksinen fajzerc se ate donin e paguan 50 mi lek dhe uparalizuan

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha6 ditë më parë

  Me. Zotin. Cako Nuk. ka. garanci. Kur. Ben. Vaksinen O. Beje. o. nuk. punon Ku. eshte. demokracia

 • DLS F4BI
  DLS F4BI6 ditë më parë

  Ti e ke mendjen te tenderat mo.Cako ❤❤❤❤

 • ALDO TIRONI
  ALDO TIRONI6 ditë më parë

  bravo alfred cako edhe pse 2 idiota me brir nuk te lan te shpreheshe bravo te qoft si do qoft

 • olsi muca
  olsi muca6 ditë më parë

  Mjer populli me keta injorante doktore duke gerthitur si qente

 • ALDO TIRONI
  ALDO TIRONI6 ditë më parë

  pergjegjsia jotye esht vaksina..!!!!??? ik o idiot andeja nga ke ardhur ... na jep autopsin e humjes se jets nga covidi ik andeja nga ke ardhur o idiot se skam fjal per te pershkruajtur

 • DrBel G
  DrBel G6 ditë më parë

  Nivel teper i ulet.

 • Land
  Land6 ditë më parë

  O Fred gjithcka qe ti thua e kam thene para "virusit" qendro i forte SHPERBLIMIN do ta kesh vec prej ZOTIT leri djajte te lozin dhe pak

 • Land
  Land6 ditë më parë

  Mir qe nuk e keni censuruar edhe ju si mastro lindo, qe e ftoi dhe i mbylli gojen pastaj

 • Land
  Land6 ditë më parë

  Mire qe e tregove AS NENA QE TE KA BERE KOKEN NUK TE BESON edhe ajo e din se cfunderrina jeni

 • Land
  Land6 ditë më parë

  Vetem ironira e sarkazma a thua se cfare jeni, a thua keni prekur qiellin.... po cfare jeni ju mor plehra thjesht marioneta te komanduara nga ato qe duan te shkaterrojne njerezimin

 • Land
  Land6 ditë më parë

  Po cdoktore jeni ju, ju kasape keni qene gjithmone tani do ju ngrejne ne detyre do ju bejne serial killer

 • Land
  Land6 ditë më parë

  Ta paskan terheq pak veshin o Erjon

 • Mikel Terziu
  Mikel Terziu6 ditë më parë

  Bravo A.Cakos dhe profesor S.Guri se keto plehrat nuk meritojne as debatin e jo me ti ftosh ne emision dhe sa per mediat akoma me keq qe nuk trregojne se cbehet ne bote me protestat por ngelen me kroniken e axidenteve .......

 • DJ- Acid
  DJ- Acid6 ditë më parë

  Allahu i Shkatroft ZULLUMQARET ! 🔥☝🏻

 • Landi Vogel
  Landi Vogel6 ditë më parë

  Ore tallni karin me kte emision ju?

 • Enio
  Enio6 ditë më parë

  O Apostol ta qift tan Wuhani Msmanéé

 • Emiljo King
  Emiljo King6 ditë më parë

  LERI O CAKO KETO ROB QIRA SE VETEM HURI TE JU THYSH KOKEN JU BJEN MENDEJEN KETYRE O JUA QIFSHA KURVAT KU TI KENE JANE SHIT PER 5 LEK VRASIN VEMIJET E TYRE KETO ROB QIRA

 • Emiljo King
  Emiljo King6 ditë më parë

  JU QIFSHA KURVAT KU TI KENI ME GJITHE VAKSINA VAKSINAT SKANE LIDHJE FARE ME MBROJTEHEN NGA VIRUSI O ROB QIRA DOKTORE E GAZETARE VAKSINA KA QELLIM TJETER TE ERRET KURVA E BUKURA KU TI KENI JUVE QE MBRONI VAKSINEN

 • Emiljo King
  Emiljo King6 ditë më parë

  EDHE VAKSINA E GRIPIT ISHTE ME HILE UNE HENGRA M DHE PARA 6 VITEDH NJE HERE EMORA VAKSINEN KUNDER KRIPIT QE KUR KAM BERE VAKSINEN E KUNDRE GTIPIT ME ESHTE DOBESU IMUNITETI GRIPI DEH ME MBYTI ME KEQ

 • Alfred D
  Alfred D6 ditë më parë

  Ku i gjeni kto mjek halabak

 • Emiljo King
  Emiljo King6 ditë më parë

  ALFRED CAKO MOS U MER ME ME DOKTORET DHE GAZETARET SE PO TE FUNKSIONOI LIGJI KETO DUHEN CU PUSHKATU PA GJYGJE NE MALIN ME GROPA PER KETO KRIME KUNDER NJEREZIMIT BASHKE ME RAMEN DHE PUTANEN KURVEN MANASTIRLIUN

 • Alfred D
  Alfred D6 ditë më parë

  Doktorre pijanece ordinera b qira

 • Osjera akec
  Osjera akec6 ditë më parë

  👏Bravo drejtuesit e emisjonit mbani anen e se drejtes jo si kta lepirsat

 • Osjera akec
  Osjera akec6 ditë më parë

  Bravo Cako e Guri .Zoti ju ruajt prej elites qe komandon se ju i flisni te vertetat pa ju trembur syri .tek Zoti e gjetshi shperblimin tuaj qe po na hapni syte,te ruhemi , se po na vrasin mostrat .po vrasin gjith njerzimin .cfare jan kta mostra kshtu qe skan meshire as per vete njerzimin

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai6 ditë më parë

  Zoti Alfred populli është budallepsur mbas edvinit sa duan edvinin nuk duan familjen po lëri ta bëjn të plasi trapi ty në pith të sëmës të ven

 • Bujar Ali
  Bujar Ali6 ditë më parë

  Ai qe i tha cakos legen dhe i kerkonte cakos do vdes apo jo do vdesi dhe se ka te gjat dhe ishalla mer dhe ata te dy te tjeret qe thon e kemi ber vaksinen .

 • Albatross
  Albatross7 ditë më parë

  E gjeti edhe Cako si te beje para me gjithe keta budallenj qe e ndjekin dhe degjojne

 • Spark
  Spark7 ditë më parë

  Mjekët jan hajdutë të fëlliqur me shkollë. Dhe infermieret kurva e kan mendjen vetëm tek lekët dhe k@r!. Duhet grabitë krejt doktorat dhe doktoreshat, sikur ato ua bëjnë të sëmurëve

 • Armando Molla
  Armando Molla7 ditë më parë

  Hallall super ,, Cako ,,.

 • Shkoder Albania
  Shkoder Albania7 ditë më parë

  Cako dhe sazani kan te drejt tjeret serbo grek

 • Shkoder Albania
  Shkoder Albania7 ditë më parë

  Suksese per emisjonin Ai derri grek asht kriminel vaksinat Jan hic

 • Alfred Leiman
  Alfred Leiman7 ditë më parë

  O mjeshtra po si è shpjegoni ketë çudi...po të hapësh "BLUTUTIN" AFËR atyre qe i ka thumbuar "Grenza" e frizerit dhe modernit, dalin numra të çudiçme. Provojeni. Si e shpjeqoni këtë? Mos ju kan vën çip si qent.... Vetëm koha do ta tregoj...

 • Arben Kocmezi
  Arben Kocmezi7 ditë më parë

  Doktore plera

 • Pitsi Pitso
  Pitsi Pitso7 ditë më parë

  Humbe Cako perpara doktorave.

 • Zufer Baftiari
  Zufer Baftiari7 ditë më parë

  Respekt per mjeket. Mvjen keq qe ju kan ballafaquar me disa budallenj.

 • Tonin Bushi
  Tonin Bushi7 ditë më parë

  Fredi ati bark derrit dhe kur flet esht djersit cfar meresh me ato idiot mos harxho energji.

 • Drita Resnja
  Drita Resnja7 ditë më parë

  Profesor Cako respekte

Faqja Tjeter