Parodia & Ervis Behari - Daja, Kosherja, 14 Nentor 2021 | ABC News Albania

Argëtim

KOSHERJA ‘shtëpia e re e humorit’ vjen cdo të dielë në ‘shtëpinë’ tuaj, nën regjinë dhe autorsinë e Altin Bashës. Ky program televiziv, nëpërmjet satirës, trajton dhe shigjeton problematika të ndryshme social-kulturore e politike, të cilat janë shqetësuese për cdokënd nga ne.Trupa jetëzuese e Kosheres përbëhet nga një staf i gjerë artistësh që janë profesionistët më të mirë të fushave, nga aktorët e talentuar të skenës shqiptare, të vjetër edhe të rinjë, të cilët me larmishmërinë e karaktereve tëë tyre dinamike, premtojnë shumë të qeshura me pickime reflektuese.Spektakli KOSHERJA është një konceptim i ri i humorit në Shqipëri, që vjen te ju me fytyra të reja, me karaktere të thelluara, dhe me imazhe vizive të pahasura më parë. Ju ftojmë të na ndiqni!

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente: 82

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim Shabani11 orë më parë

  Prsh...ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit

 • Hjdj Hdhdhd
  Hjdj HdhdhdDitë më parë

  Super

 • blerina lici
  blerina lici2 ditë më parë

  Bravvvvvoo super

 • Durim Haxhiu
  Durim Haxhiu3 ditë më parë

  BRAVO NA KENAQET ❤️❤️

 • eneida_halili
  eneida_halili3 ditë më parë

  Ju lutem! Goja,.!

 • Lyta Muka
  Lyta Muka4 ditë më parë

  9o

 • Lyta Muka
  Lyta Muka4 ditë më parë

  Ë Mmki6 Mnvzd5

 • Shpetim Aliaj
  Shpetim Aliaj5 ditë më parë

  Ju kendoft zemra.

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Cal Wizzarak
  Cal Wizzarak5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e Tij Jezu Krishtin të vdiste në vendin tonë. Tre ditë më vonë e ringjalli nga të vdekurit. * * Tani. Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. * * Nëse ju rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * * Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * * Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj.* * (Ngrini sytë në qiell dhe kërkoni Perëndinë)*

 • Ilirjan Sinanaj
  Ilirjan Sinanaj5 ditë më parë

  Bravo

 • Sava Sherollari
  Sava Sherollari5 ditë më parë

  Hahahaha 🤣

 • Frenki Bogdani 1
  Frenki Bogdani 16 ditë më parë

  o visi ti je nje kengetar i miri

 • Toni Lapi
  Toni Lapi6 ditë më parë

  Bravo Ervis je njeshhhh👑👑👑

 • Valentina Gorishova
  Valentina Gorishova7 ditë më parë

  Bravo dajo te lumte goja

 • Pellumb Kasaj
  Pellumb Kasaj7 ditë më parë

  Me pelqen shum

 • Ermal  Gjoka
  Ermal Gjoka7 ditë më parë

  👍🔥

 • Bryan Hana
  Bryan Hana8 ditë më parë

  O ju lumte goja o yje

 • Sava Sherollari
  Sava Sherollari9 ditë më parë

  Bravo complimenti respkt sa Kam qesh ervis kenger te dija po aktor joo haha bravo

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim Shabani9 ditë më parë

  Prsh....ju lutem na ndihmo me shperndarjen e nje kenge Serxho f.t.Seldi plot me andrra faleminderit.

 • Pand Gri
  Pand Gri9 ditë më parë

  Ne ca kanali jepet ky humor

 • noi
  noi9 ditë më parë

  Të këndoftë zemra o yll je 1sh

 • dea dea
  dea dea10 ditë më parë

  O dajo kur daja na jepte 50 leke fluturonim nga gezimi..tani tybrez kerkon shume😂😂

 • Aleks Shametaj
  Aleks Shametaj11 ditë më parë

  Lot lottt🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • T.Ç.
  T.Ç.12 ditë më parë

  Mbas yllit je ti Ervis,respekt shum ze i bukur.♥️👏👍🌹⭐💖

 • T.Ç.

  T.Ç.

  9 ditë më parë

  @Xhimi faleminderit per komplimentin por,jemi per te komentuar ketu jo per pelqim ok.

 • Xhimi

  Xhimi

  10 ditë më parë

  Ervis ylli jo Elvis

 • Zamira Dervishi
  Zamira Dervishi12 ditë më parë

  Ju këndofte zemra 🤩🤩

 • Ilia Kocollari
  Ilia Kocollari12 ditë më parë

  O Viso kua dajo qe te mbajne aqe afer se le dajkja😆😅😅

 • Alda Goga
  Alda Goga12 ditë më parë

  Te kendoft zemra ervis 👏👏👏👏👏

 • Kristina Starova
  Kristina Starova12 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Elda Elda
  Elda Elda12 ditë më parë

  Respekte qe te dyve djema.shum bukur e keni ber kete rol..

 • Pranvera Duka
  Pranvera Duka13 ditë më parë

  Bravo Ervis Je artist i kompletuar Suksese pa fund te kesh

 • Banolab
  Banolab13 ditë më parë

  Shum shum bravo.sidomos sepse shofim humor te paster,pa pissliqe e fjalor te keq

 • Dita Lleshi
  Dita Lleshi13 ditë më parë

  Pooooo sa zë të bukur. Bravo Ervis je fantastik.

 • naime shelqizi
  naime shelqizi13 ditë më parë

  Super artiste me ze te papare🌟🌟🌟

 • Enkeleda Gjalma
  Enkeleda Gjalma13 ditë më parë

  Bravo Elvis .vargje shum domethense .e more dajo dajo

 • stelina ngucaj
  stelina ngucaj13 ditë më parë

  Superrr superr

 • Bena Resnja
  Bena Resnja14 ditë më parë

  Fiks fare si bëjnë nipat e përkëdhelur me dajat e dhëmshur për ta po ndroni temë të bëheni të zotët e vetes me të qeshur me të ngjeshur kshu dajErvisi?💞

 • Enkelejda Bilibashi
  Enkelejda Bilibashi14 ditë më parë

  Bravo na kenaqet

 • KING EDB ALREAL G
  KING EDB ALREAL G14 ditë më parë

  Nipce tka vllai njesh o artist..ervis

 • Lisjana Mataj
  Lisjana Mataj14 ditë më parë

  Hahahaha sa shum e bukur që esht dhe një kosisht shum e vërtet hahhahaa 😁😁😁😁😁👏👏👏👏👏👏👏

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα15 ditë më parë

  Je artist i mrekullueshëm Ervis Behari FANTASTIK BRAVOOOOOO!!!❤️❤️🙏🙏

 • Viktor Valdes

  Viktor Valdes

  13 ditë më parë

  Σας ευχαριστώ

 • Nastradin trimi
  Nastradin trimi15 ditë më parë

  Fiks un me nipçen na ka grir😂

 • Enigert Gerti
  Enigert Gerti15 ditë më parë

  Ca artisti je o ervis 💜

 • Flavia
  Flavia15 ditë më parë

  Ahahaha u rrite u poqe.... Prap ngele nipce 😜 nje like per te gjith Dajoooooot.

 • Ermira Shehu
  Ermira Shehu15 ditë më parë

  🤴❤⭐👏 Fantastik

 • Albana Kita
  Albana Kita15 ditë më parë

  Bravo 🌟

 • bb4live inter
  bb4live inter16 ditë më parë

  Sa bukur qar zani paskan

 • Margarita Xhafa
  Margarita Xhafa16 ditë më parë

  🤣🤣😂😂

 • Nefeli Çakaj
  Nefeli Çakaj16 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Kristjano Beqaj
  Kristjano Beqaj16 ditë më parë

  Ke ze te bukur

 • Kristjano Beqaj
  Kristjano Beqaj16 ditë më parë

  Ervis je si yll

 • Fato Veliu
  Fato Veliu16 ditë më parë

  Bravo Ervis

 • Bianca Zeneli
  Bianca Zeneli17 ditë më parë

  Bravo dajo jeni te mrekullushem te dy 😘😘

 • Blerina Vrapi
  Blerina Vrapi17 ditë më parë

  👏👏❤

 • Edra Hoxha
  Edra Hoxha17 ditë më parë

  ARTISTE te vertete! Krenare per ju per me teper qe jeni edhe nga Fieri 🥰🥰🙏

 • 2PAC TONY

  2PAC TONY

  7 ditë më parë

  @Giuliana Zdrava ai tjetri nje pallosh pazari

 • Giuliana Zdrava

  Giuliana Zdrava

  7 ditë më parë

  Ervis behari. E njoh po ky tjetri kush esht?

 • 2PAC TONY

  2PAC TONY

  8 ditë më parë

  Edra o shpirti fieri qytet qe nxier talenta

 • rexhino koco Official

  rexhino koco Official

  11 ditë më parë

  😁

 • Eraldo Bleta
  Eraldo Bleta17 ditë më parë

  Kur jepet ky humor ca dite te javes

 • Landa P

  Landa P

  15 ditë më parë

  Kosherja jepet te dielen ne ABC

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  16 ditë më parë

  Shiko o te shtunen o te djelen

 • Rendi asllani
  Rendi asllani17 ditë më parë

  Ahh dajo i shkret hahhaha respekt per tgjith dajot

 • illyAlbion
  illyAlbion17 ditë më parë

  😂😂😂😂👏👏👏

 • Monika Hoxhaj
  Monika Hoxhaj17 ditë më parë

  Bravo ervis 🤗🤗🌞🌞🌟🌟

 • Sara Cela
  Sara Cela17 ditë më parë

  😍😍😍

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova17 ditë më parë

  Ervis o mret

 • gatime te thjeshta shtepie.
  gatime te thjeshta shtepie.17 ditë më parë

  Bravo fieri . Krapsi krenar.😍😍

 • mer
  mer18 ditë më parë

  Bravo cuna

 • Kbb Bbs
  Kbb Bbs18 ditë më parë

  Artist I mrekullushem 👍🏻💪

 • Naeldo Dokaj
  Naeldo Dokaj18 ditë më parë

  Bravo Ervis Behari Realizim I mbrekullushem. Bravo

 • Adriana Mita
  Adriana Mita18 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Berti Bendaj
  Berti Bendaj18 ditë më parë

  🇦🇱🇺🇸🇦🇱🤙

 • Bardhyl Bali

  Bardhyl Bali

  6 ditë më parë

  Te lumte goja o ervis behari

 • Selena Liko

  Selena Liko

  11 ditë më parë

  Bravo dajo 😂😂

 • Berti Bendaj
  Berti Bendaj18 ditë më parë

  Bravo Vis🇦🇱🇺🇸🇦🇱👏👏🤙

 • Samsung Online
  Samsung Online18 ditë më parë

  ERVIS JE FANTASTIK JE IPA ARTISHM SOT EDHE PER GJITHMON👍🧿

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen18 ditë më parë

  Pershendetje miq, kaloni ne kanalin tim per receta gatimi super te shijshme 🥰🥰

 • Γιάννης Σάντο
  Γιάννης Σάντο18 ditë më parë

  😂❤️😍

Faqja Tjeter