Free Mc's - Kolazh - Hite ndër vite (Official Video 4K)

Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Gentian Llanaj
Teksti: Romir Llanaj
Orkestroi: Bledi Telha
Klarinetë: Bardhi Naka
Toubeleki: Dhimitri Merko
Special Guest: Renato Jaho
Video: Cinefocus GT

Komente

 • Jetmir Vlore
  Jetmir Vlore5 ditë më parë

  Zjarr cunat e fierit

 • Marion Kameri
  Marion Kameri5 ditë më parë

  ❤️❤️🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • essa
  essa6 ditë më parë

  Shume e bukur bravi jeni super 👍🌟

 • dorela memaj
  dorela memaj6 ditë më parë

  Bravo cuna na kenaqet jeni m t miret .ju jeni artistet me t mir t fierit krenohemi m ju suksese n kenget e tjra presim kngen e radhes ..☺

 • Shqiponja Stefa
  Shqiponja Stefa9 ditë më parë

  Braviiiiiiiiiiiiiiiii

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi9 ditë më parë

  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🙌🌎👼🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Guri Beqiraj
  Guri Beqiraj10 ditë më parë

  Jam emigrant kur degjoj kenget tuaja me duket vetja sikr jame ne vendin time ju lutem beni ndonje kenge per kurbetin pershendetje se largu cuna

 • Lela Lela
  Lela Lela11 ditë më parë

  SUKSESE!

 • Anxhela Xhela
  Anxhela Xhela11 ditë më parë

  Bravooo shume bukur.

 • Romeo Ruka
  Romeo Ruka20 ditë më parë

  Nostalgji per kenget e hitet e pa harueshme tuajat nder vite👏👏👏👏👏👏👏👏

 • John Cina
  John Cina20 ditë më parë

  SUPER DUPER KENG

 • Benardo Gjoka
  Benardo Gjoka20 ditë më parë

  👏👏

 • Aristo bezhanic947
  Aristo bezhanic94720 ditë më parë

  Super🔥🔥

 • Maria Zeneli
  Maria Zeneli20 ditë më parë

  Super 😍😍😍😍

 • Enny Thiago
  Enny Thiago20 ditë më parë

  Hahaha ca emocioni nostalgia...jeni me te miret

 • Nertil Zeneli
  Nertil Zeneli20 ditë më parë

  Ka lezet kshu🔥🔥🔥

 • Toni Klintoni
  Toni Klintoni20 ditë më parë

  Zemra cuna Zoti qoft me me te miren per ju. 🇦🇱

 • Ledjan Roci
  Ledjan Roci20 ditë më parë

  Bravo çuna ju pershendes...

 • Jeta Cala
  Jeta Cala20 ditë më parë

  Ishit e jeni 1 ⭐⭐⭐ 👏👏👏

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE021 ditë më parë

  Like pa e degjuar wonderful love so much I think you all are amazing wonderful congrats 😍 ❤️❤️❤️❤️ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Dalip Salliu
  Dalip Salliu21 ditë më parë

  Bravo kinga 👑👑🥰🥰❤❤😍😍🔥🔥🔥🔥

 • Elisabeta Metushi
  Elisabeta Metushi21 ditë më parë

  No comment! Cdo fjale eshte e tepert...Urime 🌟🌟🌟🌟

 • Denada Oparaku
  Denada Oparaku21 ditë më parë

  Super jeni me te miret 🥰

 • Arentina Gjoni
  Arentina Gjoni21 ditë më parë

  Jeni me te miret 🥰

 • Laura Laura
  Laura Laura21 ditë më parë

  Do ta vesh ore fustanin me toga se jam nga fieri 🙏👌👍

 • Nurie Agaraj
  Nurie Agaraj21 ditë më parë

  Me kngn jam ushtar kini 10000000 lajke se na kini knaq po i thon k t mar e k t le po ju ini k t dgjoj e k t l 💐💐💐👏👏👏

 • Bruna Banushi
  Bruna Banushi21 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • lida lazaj
  lida lazaj21 ditë më parë

  Si gjithmon gjiganda bravo cuna

 • Sokol Kararaj
  Sokol Kararaj21 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥✌

 • Myftarago Lorena
  Myftarago Lorena21 ditë më parë

  Super na kenaqet

 • Kristo Marku
  Kristo Marku21 ditë më parë

  Jeni me te miret 😍

 • Redian Xhafaj
  Redian Xhafaj21 ditë më parë

  Jeni fantastik, jeni te pa zvendesueshem!

 • Ili Osmanaj
  Ili Osmanaj21 ditë më parë

  Sukse me teja

 • Eljo Eljo
  Eljo Eljo21 ditë më parë

  Ju lumt goja

 • Keli Keli
  Keli Keli21 ditë më parë

  Bravo SUKSESE cuna

 • Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra21 ditë më parë

  Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟🌟

 • Xhezo Eml
  Xhezo Eml21 ditë më parë

  Shume kenge te bukura suksese cuna

 • Bl Bl
  Bl Bl21 ditë më parë

  Bravooo

 • elvi elvi
  elvi elvi21 ditë më parë

  super keng suksese

 • PewPew Albo
  PewPew Albo21 ditë më parë

  Nice hits.. Do ken ngel hodhshem cunat se vetem keng po hedhin. 😏 Jashaaa Fieri 🔥🔥

 • ff saker
  ff saker21 ditë më parë

  Super I malli Bardhi Naka

 • Amoremio Syzana
  Amoremio Syzana21 ditë më parë

  Jen te pa par kendoni shum bukur je te preferuarit e mi 😊😍

 • Astrit Meidani
  Astrit Meidani21 ditë më parë

  Bombe Djema....me ngritet familjen ne kembe duke kercyer, spo mbaj dot djemte e vegjel..po shqetesojme komshinjte me volumin ne fund....Respekteeeeeeeeee

 • ARMAND LLUSHA
  ARMAND LLUSHA21 ditë më parë

  Po Endrin ku e keni

 • Klejdiseiti Klejdiseiti
  Klejdiseiti Klejdiseiti21 ditë më parë

  Super hit vetem ate renaton mos te fusni ne klip se i prish imazhin kenges tuaj

 • Astrit Meidani

  Astrit Meidani

  21 ditë më parë

  Renato eshte si qershia mbi torte,eshte fantastik dhe nje mrekulli..respekte per te gjithe djemte

 • Erion Majko
  Erion Majko21 ditë më parë

  Shume e bukur kjo kenge o cuni

 • Albi Cakaj
  Albi Cakaj21 ditë më parë

  Hallall o djema 👏👏👏🔥🔥🔥🔥

 • Ilir Gjoncari
  Ilir Gjoncari21 ditë më parë

  Ju lumt te goja.. por ishte super te vinit dhe karrambolin 🤗🤗❤❤❤❤😍😍😍

 • Arif Bala
  Arif Bala21 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • CECILIA AYALA
  CECILIA AYALA21 ditë më parë

  Beautiful👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💘

 • Elidon Brakai
  Elidon Brakai21 ditë më parë

  Respekt per fierin dhe te gjith fjeraket dhe fjdraket

 • Flori Caushi
  Flori Caushi21 ditë më parë

  Shum bukur me keto keng jemi rritur Digje klarineten o bardhi 🔥🔥

 • Vullnet LAMAJ
  Vullnet LAMAJ21 ditë më parë

  Shum bukur bravo cuna..

 • Eriselda Selda
  Eriselda Selda21 ditë më parë

  Shum Faleminderit per keto ritme të risjellë me kaq dashuri dhe zemer..jeni unik . Respekte

 • Anxhela Abazaj
  Anxhela Abazaj21 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Regiela Kastle
  Regiela Kastle21 ditë më parë

  Hitet e ketyre nuk te shuar🥰🥰🥰

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE21 ditë më parë

  Fieri brravo

 • Vlore
  Vlore21 ditë më parë

  Ja almet muzike jo po degjo çiliminjt qe s'ngeli njeri pa nxjer keng

 • Tila Tila
  Tila Tila21 ditë më parë

  Bravo cuna👏👏jeni te mbrekullueshem

 • Zeni Beshaj
  Zeni Beshaj21 ditë më parë

  Bravo super i de brenda javes to ti kaloj 1 mion klikime

 • Ana Taullaraj
  Ana Taullaraj21 ditë më parë

  😍😍😍👏👏

 • Matilda Xhardja
  Matilda Xhardja21 ditë më parë

  💃🙃

 • Enkileda Cakaj
  Enkileda Cakaj21 ditë më parë

  Super hit bravo krenar qe ju kemi 👏

 • Andrea Prifti
  Andrea Prifti21 ditë më parë

  Gjithmon📈🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • romeo bida
  romeo bida21 ditë më parë

  Pjesa me super kur del renato jaho 👏👏 Bravo

 • Argyro Vasili
  Argyro Vasili21 ditë më parë

  Ju lumte goja se na hiqni stresin jeni🌟🌟🌟

 • Jetmir Musagalliu
  Jetmir Musagalliu21 ditë më parë

  Bravo cuna

 • Erlind Meraj
  Erlind Meraj21 ditë më parë

  Bravo

 • amore Arce Award
  amore Arce Award21 ditë më parë

  Sa💜 mkamuguar 💃kjo💙 khga shum ebukur sukses 💜🌻💃🌿💃🌿💃🌿⚘🌿⚘🌿👌

 • Bledar Pane
  Bledar Pane21 ditë më parë

  Njesha bravo

 • Enver Demalia
  Enver Demalia21 ditë më parë

  Suksese te metejshme

 • Doni Doni
  Doni Doni21 ditë më parë

  Legjend çunat nga patosi

 • Dorela Cela
  Dorela Cela21 ditë më parë

  Bravo cuna

 • Drita Bulla
  Drita Bulla21 ditë më parë

  Complimenti jeni te pa par suksese te metejshme 🔥🔥

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla21 ditë më parë

  Na kthyet 10-15 vite te paharruara dhe shume te degjuara keto kenge.

 • Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka21 ditë më parë

  Hallo cuna ..cna kenaqet shpirtin 💚💙

 • Ermir Mecaj
  Ermir Mecaj21 ditë më parë

  Free mc's zera te rrall po degjojn shqipetaret nje shekull ju do te degjoheni dhe kurr jo sdo te harroheni suksese

 • Klajdi Koromonaj
  Klajdi Koromonaj21 ditë më parë

  Free mc bravo cuna krenohemi ne nga fier me juve vec suksese 🔥🔥💣💣🇦🇱🇦🇱

 • Rezarta Bazo
  Rezarta Bazo21 ditë më parë

  Eee mo eee su u ritet hunda fierakeve 🤣🤣🤣🤣 Opaaaa Cunaaaa bravooo duhet te kercejm cik neper shtepi kur bejm punet e shpis 👌👌👌❤❤❤❤

 • Sonila Shehajjj
  Sonila Shehajjj21 ditë më parë

  Shum bukur bravo

 • refit nuhaj
  refit nuhaj21 ditë më parë

  Suksese çuna Jeni më të mirët

 • Lorimeti Hazizaj
  Lorimeti Hazizaj21 ditë më parë

  👏👏

 • O bektash
  O bektash21 ditë më parë

  Bravo djema👏👏👏

 • Ladii Danaj vizion plus
  Ladii Danaj vizion plus21 ditë më parë

  Po ku jeni se na kishit munguara shume o djemame këto këngë kaq të bukura brava suksese dhe më tej 🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Eneida Ruçi
  Eneida Ruçi21 ditë më parë

  💥💥💥💥

 • Mikel Harizi
  Mikel Harizi21 ditë më parë

  Ku eshte Endri? Ska kuptim ti nxirrni keto hite pa ate .

 • Gaming Official English
  Gaming Official English21 ditë më parë

  Bravo

 • maria kola
  maria kola21 ditë më parë

  Grupi e kengetaret me te shkelqyer🔥🔥🔥👌🏻👌🏻

 • Kleo Blloshmi
  Kleo Blloshmi21 ditë më parë

  Mungon ENDRI cuna nuk ju shkon fare 👎👎👎

 • Art Prenga
  Art Prenga21 ditë më parë

  Jeni me te miret

 • Aziz Vrapi
  Aziz Vrapi21 ditë më parë

  Bravo cuna

 • Kleanthi Mici
  Kleanthi Mici21 ditë më parë

  Historia juaj ne vite ,suksese djema

 • Skifo Ams
  Skifo Ams21 ditë më parë

  Para fieriiii

 • Ermela Ermela
  Ermela Ermela21 ditë më parë

  ❤❤

 • bella bella
  bella bella21 ditë më parë

  Kot fare

 • Melisa
  Melisa21 ditë më parë

  Bravo 🎶

 • Mari Lili
  Mari Lili21 ditë më parë

  💥🎶💥💥

 • Ali 3690
  Ali 369021 ditë më parë

  Super 💥💥💥

 • Ola Ola
  Ola Ola21 ditë më parë

  E keni qare 🎶

 • Elena Ela
  Elena Ela21 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶

Faqja Tjeter