Vedat Ademi - Do vij (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

Listen and watch the latest music video from Vedat Ademi.

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VedatAdemiDoVij

____________________________

🎵 Produced by: 𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗠𝗬𝗙𝗧𝗔𝗥𝗔𝗝 (𝗚𝗠𝗔𝗝𝟳 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡)
🎵 Lyrics: 𝗞𝗘𝗩𝗜𝗡 𝗞𝗔𝗟𝗢
🎥 Video by: 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜 :
Instagram ► vedatademi

🎵 Connect with 𝗚𝗘𝗡𝗧 𝗠𝗬𝗙𝗧𝗔𝗥𝗔𝗝 :
Instagram ► gent_myftaraj

🎥 Connect with 𝗣𝗥𝗢...𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢 :
Instagram ► provideoalb...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © VEDAT ADEMI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Vedat Ademi
  Vedat Ademi25 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗗𝗔𝗧 𝗔𝗗𝗘𝗠𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVEDATADEMI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VedatAdemiDoVij

 • Callme Ela

  Callme Ela

  21 ditë më parë

  Une te kam degjuar live edhe je i pa krahasushem . Te adhuroj Vedat ❤

 • Valbona Hyskaj
  Valbona Hyskaj5 ditë më parë

  Kenget e tij te kenaqin shpirtin! 👋👋👋

 • Marjeta Barja
  Marjeta Barja9 ditë më parë

  Na paske munguar shume me ate zerin tend te bukur, sa me shume kenge te bukura bej djalo, suksese♥️👍👍😍😍😍

 • Erda Ameda
  Erda Ameda10 ditë më parë

  Uniik ne çdo still kenge👌👏👏

 • Igballe Makiqi
  Igballe Makiqi11 ditë më parë

  Shumë Këng e mir text si dhe Zëri shumë krenohem për fund sepse je Mitrovicali Respekt pēr ty i nderuar 🤴🍀😊

 • Monda Prifti
  Monda Prifti12 ditë më parë

  Shum e bukur kenga

 • Andia C
  Andia C12 ditë më parë

  Kur isha e vogel degjoja gjithmon kenget e vedatit..... Edhe tani degjoja kenget qe degjoja atehere kur papritur del nje perle tjeter...... Suksese dhe sa me shume kenge te reja se na ke munguar 😇😇😇😇😍😍😍😍🤗

 • Isabella Ceci
  Isabella Ceci13 ditë më parë

  Cfare perle 💕 E degjoj cdo mengjes kur iki per ne pune 😊

 • Anisa Xh
  Anisa Xh17 ditë më parë

  Perfect 🤩

 • Antigona Thaqi-Selimi
  Antigona Thaqi-Selimi17 ditë më parë

  Top🔝🔝🔝

 • de se la n
  de se la n18 ditë më parë

  🌻🌞

 • alisja alisja
  alisja alisja18 ditë më parë

  Sa her degjoj zerin e tij me dridhet zmr ❤ ti je talent i gjalle

 • alisja alisja

  alisja alisja

  13 ditë më parë

  @Adiadi2020 Andrit ouuu seditkam ket flm ce na trg🤣🤣🤣🤣

 • Adiadi2020 Andrit

  Adiadi2020 Andrit

  14 ditë më parë

  ska lidhje me vedatin ka lidhje me veten tende.inner side.👍

 • Nelly De Filipi
  Nelly De Filipi18 ditë më parë

  Shume bukur Vedat Suksese per balada te tilla arom shqipe 🙏⭐️

 • Linda Bytyqi
  Linda Bytyqi18 ditë më parë

  Loçka gjithemone me perla 😍

 • Tila Sinomati
  Tila Sinomati18 ditë më parë

  Me i miri na mungonte zeri i tij 😍

 • Enkeleda Gjalma
  Enkeleda Gjalma18 ditë më parë

  Bravo super keng

 • Marjana Shahu
  Marjana Shahu18 ditë më parë

  love it

 • TheDragon Boy
  TheDragon Boy18 ditë më parë

  Superrrr kenge e bukur dhe nje i embel 💥💥❣💣💣💣💣

 • Ma Nina
  Ma Nina19 ditë më parë

  Vec një herë të kam dëgjuar live, ke zë shumë të ëmbël, e këngë të bukura. Dhe, paske humbur peshë ( dobësuar).

 • Vitori Leskaj
  Vitori Leskaj19 ditë më parë

  Ze BRILAND ..ARTIST💯

 • Bukurije Hoxha
  Bukurije Hoxha19 ditë më parë

  💜

 • Xh. Dardane
  Xh. Dardane19 ditë më parë

  Super kang me kuptim, pa shamje pa femna desh..... ect me pelqen shum 👌🏻

 • Kapo Mthirr
  Kapo Mthirr19 ditë më parë

  I modhi vedat rrespekt gjithmon 🥇🔥

 • Agron Vija
  Agron Vija20 ditë më parë

  The best singer of all time 🙌

 • Kamela Pallani
  Kamela Pallani20 ditë më parë

  Si gjithmone i paarritshem!

 • besnike subashi
  besnike subashi20 ditë më parë

  Me pelqen ne te kenduar dhe kenge super te bukura

 • pranvera ternova
  pranvera ternova20 ditë më parë

  Je artist i vërtetë dhe i dashur nga të gjithë

 • Vlora S
  Vlora S20 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Manjola Zylfi
  Manjola Zylfi20 ditë më parë

  The best of singer of all time! 👏🏻

 • Robert B
  Robert B20 ditë më parë

  Kenge e bukur bravo

 • Sonila Kola
  Sonila Kola21 ditë më parë

  Sa relax te fal kjo kenge dhe zeri embel i Vedat Ademi.

 • Egi_ana
  Egi_ana21 ditë më parë

  ❤❤

 • Klodjana Binjaku
  Klodjana Binjaku21 ditë më parë

  🤩🎨🎶🎼💌

 • ALI KPUZI
  ALI KPUZI21 ditë më parë

  Vedat shumë kkëngë e bukur dhe këndim perfekt.dmth cdo herë në nivel të zërit të ëmbël dhe përshtatshmëria dhe si cdo herë profesional në këndim dhe tekste shumë të mira.Bile për momentin shum këngë e përshtatshme për trendin dhe kohën.Të lumtë Yll.

 • Boy Boy
  Boy Boy21 ditë më parë

  👏👏👏

 • Vilma Topalli
  Vilma Topalli21 ditë më parë

  😍

 • Erinda Sulaj
  Erinda Sulaj21 ditë më parë

  Asnjeher nuk zhgenjen Vedat super do mbetet hit veror 🥰🥰

 • Reena Khatwani
  Reena Khatwani21 ditë më parë

  Love the song and video! ❤️ have to learn albanian now! 😀

 • Just Meri
  Just Meri21 ditë më parë

  Shume kenge e bukur😍 Vedati nuk na zhgenjen kurre❤

 • Kostandina Ylli
  Kostandina Ylli22 ditë më parë

  Superrrr muzike,tekst,videoklip❤

 • Era N
  Era N22 ditë më parë

  Ky eshte per covera! Kengetari i viteve te mia te universitetit! Miss that time 😓

 • Sevdije Kabashi
  Sevdije Kabashi22 ditë më parë

  As vera nuk e ka hijeshin pa kenget e Vedat ademit🥰⭐️👍

 • Daniela Nure

  Daniela Nure

  11 ditë më parë

  👏👏💫💫🎼🎸🎹🎧🎻🛳️🔥🔥

 • Leonarda Koroci
  Leonarda Koroci22 ditë më parë

  ❤❤

 • salak salak
  salak salak22 ditë më parë

  😌🥰

 • Misada Gegaj
  Misada Gegaj22 ditë më parë

  😍😍😍😍😍

 • Janina Nina
  Janina Nina22 ditë më parë

  Perfekt 💖💖💖

 • Sajmir DOCI
  Sajmir DOCI22 ditë më parë

  I Jo , ti mos u largo mos e harro , kush ty të do ! Sa herë vetëm të jesh ti mendo , ky shpirt te mbron! Ref : Do vij dhe çdo mëngjes, e as nuk do të zgjoj do të vështroj , e lehtë të t'përqafoj . Si çdo mëngjes , kur flokët t'ledhatoj erën ta ndjej , dhe pastaj të shkoj. II Ska si ty në k'të botë , si diell e ngrohtë, si henë e plotë Tani dhe çdo moment , sytë e tu sdo kenë më lot Ref x3 Do vij dhe çdo mëngjes, e as nuk do të zgjoj, do të vështroj , e lehtë të t'përqafoj . Si çdo mëngjes , kur flokët t'ledhatoj erën ta ndjej , dhe pastaj të shkoj

 • Albanian Hits
  Albanian Hits22 ditë më parë

  Nuk mund te mungonte Vedati kete vere superr gjigand 🔥

 • Kosov Shqipni
  Kosov Shqipni22 ditë më parë

  Super kenge super ze super tekst

 • Art Lover
  Art Lover22 ditë më parë

  I vetmi qe ben hite me muzike jo si te tjeret futja kot Vedat Ademi 🥰

 • Edvina Celiku
  Edvina Celiku22 ditë më parë

  👌❤👌

 • Patron GTA
  Patron GTA22 ditë më parë

  Me gusta

 • Mari Ja
  Mari Ja23 ditë më parë

  WoW🥰👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • Mikja Uka
  Mikja Uka23 ditë më parë

  Zë magjik.. këng shum e mir te qetson shpirtin...👏👏👏👏

 • pamm 1143
  pamm 114323 ditë më parë

  Super kenge👏😍 Artist I vertete!!

 • Nina Kalluci
  Nina Kalluci23 ditë më parë

  Super kenge ❤❤❤

 • Istog 03
  Istog 0323 ditë më parë

  Me duhet ta mesoj edhe kete keng tenden , sepse te tjerat te gjitha i di dhe i pelqej shum ❤️❤️❤️

 • Niko Beshello
  Niko Beshello23 ditë më parë

  Car ndjesi te jep kjo kenge. nje qetesi shpirterore

 • Xhuliana Hima
  Xhuliana Hima24 ditë më parë

  ti me vendos ne gjum me kto muzik👌👌👌

 • Aleksandra
  Aleksandra24 ditë më parë

  😍😍😍🤍

 • Monika Gjergaj
  Monika Gjergaj24 ditë më parë

  Super kenge suksese Vedat ,si gjithmon me zerin e embel qe na ngroh 👏🏻👏🏻👏🏻⭐⭐⭐⭐🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Nina Kalluci
  Nina Kalluci24 ditë më parë

  I mir si gjithmon 👏👏👏💖

 • Bobi 88
  Bobi 8824 ditë më parë

  Bravo suksese po qa me ba se nuk konkuron dot do fero e don gjona qia robt tash si ka shku kjo pun

 • Shkodra Hb
  Shkodra Hb24 ditë më parë

  Na ka mungu zani jot

 • Magdalena AjaziTë lumshin duart!
  Magdalena AjaziTë lumshin duart!24 ditë më parë

  Super...sukseseee...Vedat...!

 • Luca Vehbiu
  Luca Vehbiu24 ditë më parë

  ku esht ai location tek deti se qeka super!

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi24 ditë më parë

  Omg 😱 I’m already in Love with this Gem 💎 Gjithashtu, Komplimente dhe per pamjen !!

 • blueibabygirl07
  blueibabygirl0724 ditë më parë

  Beautiful love it! Even if I dont understand it💖⚘😘 love from America

 • KOSTIKA LIKOLLARI

  KOSTIKA LIKOLLARI

  14 ditë më parë

  @blueibabygirl07 soo good ,te lumte 👏👏

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  14 ditë më parë

  @KOSTIKA LIKOLLARI faleminderit shumë

 • KOSTIKA LIKOLLARI

  KOSTIKA LIKOLLARI

  20 ditë më parë

  @blueibabygirl07 yeah ,very good ,jam krenar per ty 🇦🇱

 • blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  21 ditë më parë

  @KOSTIKA LIKOLLARI unë po mësoj shqip 🥰🇦🇱😉

 • KOSTIKA LIKOLLARI

  KOSTIKA LIKOLLARI

  21 ditë më parë

  You should to learn albania language girl

 • Matilda Maty
  Matilda Maty24 ditë më parë

  Shume bukur si gjithmone super

 • Marsida Bajraktari
  Marsida Bajraktari24 ditë më parë

  Super

 • Olivia Olivia
  Olivia Olivia24 ditë më parë

  Me i miri ze kenga gjith dashuri 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💕💕💕

 • TbaVEVO
  TbaVEVO24 ditë më parë

  shume rralle po poston ksi Perla 🎊

 • Sara Gabaj
  Sara Gabaj24 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • santea santeaks
  santea santeaks24 ditë më parë

  JA VLEN ME NDEGJU

 • Kasandra❤️
  Kasandra❤️24 ditë më parë

  Vedat je perfekt edhe ne personalitet ashtu dhe ne fushen e muzikes . Je idhull 👏🏻👏🏻 Behu me aktiv per ne te dashuruarit 🥰me muzik dihet 😅

 • Miranda Cerova
  Miranda Cerova24 ditë më parë

  Sa ze i embel !

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore24 ditë më parë

  I ka shqiptar IA kengetar te ketij lloi sado te pakte qe Jan por muzik a e tyre mbahet mend gjat bravo vedat je super kengetar

 • Diana Dobruna
  Diana Dobruna24 ditë më parë

  ❤🥂

 • Elena Ruda
  Elena Ruda24 ditë më parë

  ❤❤

 • Arsi Cena
  Arsi Cena24 ditë më parë

  Te Lumte Goja Vedat Ademi BRAVO SUKSESE👌 👏👏👏👏👏👏👏 TEKSTI DO VIJ 💗 Jo Ti Mos U Largo Mos E Harro Kush Ty Te Do Sa Her Vetem Te Jesh Ti Mendo Ky Shpirt Te Mbron Ref Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un Dot Zgjoj Dot Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes KUR Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj Tex 2 Ska Si Ty Ne Kete Bote Si Dielli Ngrohte Si Hene E Plot Tani Dhe Cdo Moment Syt E Tu Sdo Ken Me Ngrohte Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un Dot Te Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj Ref 2 Do Vij Dhe Cdo Mengjes Kur Un Dot Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un Dot Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE24 ditë më parë

  Kjo eshte kenge per ata qe e din vertet cfar eshte muzika Vedat Ademi me i miri

 • salak salak
  salak salak24 ditë më parë

  Kange e bukur

 • Ermira Biba
  Ermira Biba24 ditë më parë

  👀👀👀🙏

 • un ti
  un ti25 ditë më parë

  Suksese

 • A A
  A A25 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Bela Ademi
  Bela Ademi25 ditë më parë

  Sa i shkon veres kjo kenge 😍 Super si gjithmone Vedat 🙌🙌🙌

 • Sindii CC
  Sindii CC25 ditë më parë

  Shum e bukur 👏👏👏 Si gjithmon relaksuse kenget e tua

 • Altin Rraklli
  Altin Rraklli25 ditë më parë

  Mbetetsh nga te preferuarit e mi 😉 i thjesht si gjithmone .

 • Lali Lali
  Lali Lali25 ditë më parë

  Shum keng e bukur 🥰😍❤

 • Bora Xhaferi
  Bora Xhaferi25 ditë më parë

  Sa kenge e embel 😍❤️

 • Arjana Pipero
  Arjana Pipero25 ditë më parë

  👏👏👏👏🎶🎵🎼🎙 Brravo , suksese gjithmone per nje artist si Vedat Ademi🖐🖐🖐🖐🖐🙏🙏🙏

 • erinda xhelo
  erinda xhelo25 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Endrit Shani
  Endrit Shani25 ditë më parë

  😍😍

 • Dimphina Pereira
  Dimphina Pereira25 ditë më parë

  Schume bukur

 • Dimphina Pereira
  Dimphina Pereira25 ditë më parë

  Schume mire

 • Mary ChriRes
  Mary ChriRes25 ditë më parë

  Perfekt!! Super këngë. 🇦🇱❤️🇦🇱

 • Enida Rexhepaj
  Enida Rexhepaj25 ditë më parë

  My favorite singer forever ❤ Beautiful song 👌⭐

 • M@@D H
  M@@D H25 ditë më parë

  Bravo

 • drin beats
  drin beats25 ditë më parë

  oh sa e bukuur ju shtua kesaj vere nje tjetrr hit supeeeer 💕💕💕💕

 • Kejsi Mihasi
  Kejsi Mihasi25 ditë më parë

  Ze qe nuk te merzitet asnjeher 😍😍😍💫💫💫👏🏻👏🏻👏🏻

Faqja Tjeter