DOPIO PITE - Episodi 7 | NGOP.TV

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/

Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasement...
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain...

Klassiki periptosi vlavis
Director: Takis Vougiouklakis
Writers: Kostas Tsakonas (idea), Thanos Tsambras


Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • NGOP
  NGOP2 muaj më parë

  Episodi 8: althe.info/number/3YG7lmWmrHd8hcw/video&ab_channel=NGOP

 • Football Files
  Football FilesDitë më parë

  jeni ropqima

 • Shqiprija Shqiprija
  Shqiprija Shqiprija5 ditë më parë

  Ai tipi funit qe vetem pagujm leket 😂😂😂

 • Sam Store
  Sam Store2 muaj më parë

  Jeni te papar👏👏👏

 • devii 01
  devii 012 muaj më parë

  Po ti lola te njerez dhe fate je Lott 😂

 • MrPecikllasi
  MrPecikllasi2 muaj më parë

  Me loooot!

 • Mikel Plaku
  Mikel Plaku2 muaj më parë

  Jeni 1 sha

 • ardit buzi
  ardit buzi2 muaj më parë

  Kete Usta Llarin e kam pare 10 here edhe perseri qesh me lot.

 • Albion Meco
  Albion Meco2 muaj më parë

  Kta qe kan ber dislike Mos bafshin hajer 😂😂

 • Arjan Sherifaj
  Arjan Sherifaj2 muaj më parë

  Ca u be me dermanini si vazhdoj ngjarja u regullua freksioni

 • Albooz 24
  Albooz 242 muaj më parë

  2:53 😂

 • Kristina Nari
  Kristina Nari2 muaj më parë

  Jeni super 👏👏👏👏💥

 • Andy
  Andy2 muaj më parë

  I would like you guys to further expose Albania’s politicians and humiliate them…

 • ernesto nako
  ernesto nako2 muaj më parë

  Uuuu

 • Klinton Hamati
  Klinton Hamati2 muaj më parë

  U perkushtuari 😉

 • vasilpapa_photography Instagram
  vasilpapa_photography Instagram2 muaj më parë

  😂😂😂😂

 • Leonard Elmazaj
  Leonard Elmazaj2 muaj më parë

  Une jam si tipat para pasqyres🤣🤣

 • selami kolonja
  selami kolonja2 muaj më parë

  Po ky nuk qenka selamiu Po prap super qenka

 • Elgido Gremshi
  Elgido Gremshi2 muaj më parë

  Perkushtuari dhe te dielave maniaku

 • Xhejnis Plasa
  Xhejnis Plasa2 muaj më parë

  ky ustallari qenka me faqe zi se Selo😂😂.. ndersa tek agjensia next ishte shprehja “po ku do i gjeni”??🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Qemal Ismail
  Qemal Ismail2 muaj më parë

  Jeni super fare ju bej njehere like pastaj ju shikoj

 • Arjona Ferra
  Arjona Ferra2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Selman Muskaj
  Selman Muskaj2 muaj më parë

  Lotttttt lottttt lotttttt🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Live to Kill
  Live to Kill2 muaj më parë

  un jam tip gangsteri

 • Ald 1
  Ald 12 muaj më parë

  👏🏻👏🏻

 • Marçela shehu
  Marçela shehu2 muaj më parë

  Une jam tipja qe palestren e bej ne shtepi, kursej parat, plus kam hall mos marr nanje papilom, ku i dihet i disinfektojn mire aparatet apo jo.

 • One Day !!!

  One Day !!!

  2 muaj më parë

  Nga je me origjin me xhan ?

 • Marçela shehu
  Marçela shehu2 muaj më parë

  "Jo llokume, bombone" kërkojn edhe mide ahahahhaha

 • Marçela shehu
  Marçela shehu2 muaj më parë

  " epo ne djall, lek per te ter pastaj"😁

 • Frenkli Belba
  Frenkli Belba2 muaj më parë

  Un jam i ai tipi: Pak nga te gjitha

 • klevis bedini
  klevis bedini2 muaj më parë

  As e poftis fare vllai komplet QR 😂

 • ff erison
  ff erison2 muaj më parë

  Un jam tip qe rri 24 or ne free fire

 • FF Enes
  FF Enes2 muaj më parë

  Maniaku🤣

 • arber Mulliqi
  arber Mulliqi2 muaj më parë

  Qa e ka emrin ajo muzik ke parodia o vlla? 😅😅 jeni me tmiret

 • Adi Franc
  Adi Franc2 muaj më parë

  Si si centro hahahahahahahahaha

 • xhevi alb
  xhevi alb2 muaj më parë

  Ska me filma me selon .ai ishte gaallat

 • xhevi alb
  xhevi alb2 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🔝🔝🔝

 • F A
  F A2 muaj më parë

  Lot lot 🤣🤣🤣

 • Erjon SATA
  Erjon SATA2 muaj më parë

  200 000 x 2 = 400 000 x 3 = yyyyyyyyyyyyyy

 • amelia xhanari
  amelia xhanari2 muaj më parë

  A ka ngordhur maci😢

 • Donaldi Ahmetlli
  Donaldi Ahmetlli2 muaj më parë

  Super bravo jeni te paret

 • Portokalli Short's
  Portokalli Short's2 muaj më parë

  O cuna na beni na nje gje per testin me 21 per ne te kl 5. Te medhenj!!!! :-) :-) :-)

 • Matilda Gjika
  Matilda Gjika2 muaj më parë

  Cuna jeni Artista bravo . Po qe jeni ber njesoj ju te dy 😉

 • Ferdinand Cara
  Ferdinand Cara2 muaj më parë

  Tek ajo palestra kam lagjen😂😂😊

 • WarZone moments
  WarZone moments2 muaj më parë

  Dublimet jan te pakrahasueehme

 • Production BY IDRIZ IDRIZI
  Production BY IDRIZ IDRIZI2 muaj më parë

  Haahahh vlla si jeniii

 • Fiks Fare
  Fiks Fare2 muaj më parë

  Nuk gjetet nai telenovel tjeter te selo rrezilit e ?

 • ani ha_xhe
  ani ha_xhe2 muaj më parë

  Jeni shume te çmendur 😜🤣🤣🤣

 • Ana ❤️ta ha zemren ❤️
  Ana ❤️ta ha zemren ❤️2 muaj më parë

  Me te miret jeni

 • Redjon Boci
  Redjon Boci2 muaj më parë

  Un jam nga ate tipa qe shkoj ne palester deri sa kap leket e mija pastaj e le fare 😂😂

 • Adriatik Shyti
  Adriatik Shyti2 muaj më parë

  Ju duam shume

 • Adriatik Shyti
  Adriatik Shyti2 muaj më parë

  Cuna jeni shume te mire ju lumte kshu vazhdoni

 • Elton Hoxha
  Elton Hoxha2 muaj më parë

  Ustallari super 👌👌👌

 • Deltari Illyria 🇦🇱
  Deltari Illyria 🇦🇱2 muaj më parë

  Ik o kacurrel se te dolen kockat 😜

 • Eglantina Toku
  Eglantina Toku2 muaj më parë

  Hahahahahahahahahahaha egriu me plleme nga tulla

 • Briseldi Arifi
  Briseldi Arifi2 muaj më parë

  Jeni super po super te pa pare

 • Eris Shkembi
  Eris Shkembi2 muaj më parë

  Supperr veç vazhdoni.Dhe ne episodin tjt futni prape karkiven

 • Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti2 muaj më parë

  Te pelqen messi se Mua po

 • Leandrovis Lulaj
  Leandrovis Lulaj2 muaj më parë

  Bravo çuna bravo👏👏👏suksese ne vashdimsi!

 • sokrat katro
  sokrat katro2 muaj më parë

  i perkushtuari

 • Toni Blanco
  Toni Blanco2 muaj më parë

  🔥🔥

 • Adi Albano
  Adi Albano2 muaj më parë

  Jeni tpapam cuna. Prsh nga 🇸🇪

 • armando boy
  armando boy2 muaj më parë

  Jeni shum lart Cuna Hallall

 • Alex M
  Alex M2 muaj më parë

  jeni me te miret e te gjith Shqipërisë

 • Rubin Basha
  Rubin Basha2 muaj më parë

  Çuna, pelerinën e gjyqtarit e keni gabim, është pelerinë avokati ajo 😂

 • Tila Geni
  Tila Geni2 muaj më parë

  Boni pas kësaj telenovelës petsi kkokali

 • Viktor Boni
  Viktor Boni2 muaj më parë

  une ne palester vete sa per foto

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco2 muaj më parë

  dubloni south park

 • Dritan Gega
  Dritan Gega2 muaj më parë

  Jeni thuajse Profesioninst,. Me peqejne shum nga materialet qe propozoni,Mire'po pjesa me e madhe e tyre edhe pse te punuara mire (shkelqyeshem) shkonin deri ne vitet 90 .Juve talentin e Keni SHFRYTEZOHENI.TE MIAT NUKE JANE VREJTJE,,,,,,,JANE. SYGJERIME,,,,,RESPEKTE

 • FF BRUTAL
  FF BRUTAL2 muaj më parë

  shum bukur vetem se do ishte super ti shtonit dopio pites dhe gta

 • matilda zeneli
  matilda zeneli2 muaj më parë

  Cuna jeni super 🤣🤣🤣🤣

 • Franc Nexhipi
  Franc Nexhipi2 muaj më parë

  Ne palester jam shume i perkushtuar

 • Ani Duci
  Ani Duci2 muaj më parë

  Allall cuna na kenaqet lot prz bravo bravo respekte

 • Mario Keci
  Mario Keci2 muaj më parë

  Ket po pritshs jeni te medhej o legenda

 • mʌɪnd bləʊɪŋ
  mʌɪnd bləʊɪŋ2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥😂😂😂😂😂

 • arkiva gora
  arkiva gora2 muaj më parë

  dua selon

 • People Are Awesome
  People Are Awesome2 muaj më parë

  Do vi po ashtu ne qershor te paguaj prape 🤣🤣🤣

 • D. B
  D. B2 muaj më parë

  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 • Lucifer DevilV2
  Lucifer DevilV22 muaj më parë

  😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂😂

 • Halit Muharremi
  Halit Muharremi2 muaj më parë

  Jeni njësha po Selon ku ekeni

 • erald sh
  erald sh2 muaj më parë

  bravo! mundohen kot emisionet humoristike neper televizione! jeni me te miret! i mundni te gjithe!

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV2 muaj më parë

  PSE ÇA ESHTE KTU QIRTORE AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAAHAHAHAHA LOOOT😂😂

 • anonymous 2020
  anonymous 20202 muaj më parë

  jeni te papar respekte , super pjes ajo e gjyqit realitet qe te ben te qeshes dhe te qash ne te njejten koh mjerim realiteti , respekte djema per punen tuaj suksese 👏🏼👏🏼👏🏼

 • ardi gaming
  ardi gaming2 muaj më parë

  As keng nuk kishte kot

 • Neros Sig
  Neros Sig2 muaj më parë

  ngrihu se te shkredhva miun e murit ahahahhahahah

 • _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _2 muaj më parë

  sidomos ate formen e gishtave 🤣🤣🤣🤣

 • Afrovita Hysaj
  Afrovita Hysaj2 muaj më parë

  Jeni katila fare... nuk keni mëshirë. Larguat Lavdoshin gëk ne, na iku Maçi prap gëk ne... iku Neli me ngop sportin prap gëk... epo me Selo Rezilin nuk tolerojmë më. Na e ktheni ndryshe do marrim hak. Gjaku në gju.

 • Dragon ball z funny Funny
  Dragon ball z funny Funny2 muaj më parë

  AHAHAHAH FILMI I RI ISHTE GALLAT

 • Laura Hadushi
  Laura Hadushi2 muaj më parë

  Na kënaqët . Na hoqët stresin para testit që e kemi në 21 maj .Jam në klasë të pestë dhe kam testi përfundimtar në 21. Më kënaqët!

 • One Day !!!

  One Day !!!

  2 muaj më parë

  me stres ti klas te 5 , eshte provim kot ai te keqen xhaxhi kur isha sa ti e kisha ne terezi po tani mosha juj pi 3 paketa cigare

 • sandri simoni

  sandri simoni

  2 muaj më parë

  a tkq xhaxhi 👨‍👧🤣

 • Aleks Agl

  Aleks Agl

  2 muaj më parë

  @sulo halili klasa 5t dhe ti a

 • sulo halili

  sulo halili

  2 muaj më parë

  Po ashtu dhe une kam test nga ministria tre teste

 • Aleks Agl

  Aleks Agl

  2 muaj më parë

  @matilda zeneli jet a vdekje hall i madh ter ai stres 🤦‍♂️

 • Aleks Agl
  Aleks Agl2 muaj më parë

  Me ate karkiven qe se keni ber ket jav ka per te ren icik audjenca

 • Klodian Terziu
  Klodian Terziu2 muaj më parë

  🔥🔥👍👍👍👍

 • vlore albania
  vlore albania2 muaj më parë

  Ahahhahahahahaahhahah

 • Alb123
  Alb1232 muaj më parë

  Rip maci

 • sildi otr

  sildi otr

  11 ditë më parë

  Kush ka vdekur

 • Ermal Veizaj
  Ermal Veizaj2 muaj më parë

  jeni fantastik cuna

 • ornela Zhuli
  ornela Zhuli2 muaj më parë

  Una ne palester tere kohen shikoj veten ne pasqyre 🤣🤣

 • ornela Zhuli

  ornela Zhuli

  2 muaj më parë

  @WATERFALLZ TV jo shtepirti gabim e ke nuk dua te bie ne sy e kam shprehi thjesht.

 • WATERFALLZ TV

  WATERFALLZ TV

  2 muaj më parë

  Sidomos bythen kur marin form apo jo ti bish nsy cunave

 • Tila Geni
  Tila Geni2 muaj më parë

  Super kanal

 • Stiv Shalari
  Stiv Shalari2 muaj më parë

  Jini mjeshtra fare

 • joan
  joan2 muaj më parë

  Si Selua nuk ka , Ai eshte 1 sh

 • Rosela Shaholli
  Rosela Shaholli2 muaj më parë

  U merzita shum qe nuk kishte selo ju lutem kur te mbajorj ustallari nxirrni perseri selon😭🥺

 • bessmiri

  bessmiri

  2 muaj më parë

  S'ishte keq dhe ustallari

 • La Positiva GanG
  La Positiva GanG2 muaj më parë

  Rrofshi qe jeni se na hoqet stresin. Zoti ju rujt

 • Jony Enns
  Jony Enns2 muaj më parë

  Jeni njesha

Faqja Tjeter