Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?

Argëtim

Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 • Burim Kondelji
  Burim Kondelji3 ditë më parë

  Po moj melisa ty te beri te njohur emisijoni perputhen.. siq e mbaj mend ne nje puntat ne perputhen kishe than qe nuk miresh me muzik po siq do qe te jet hapin e par ta dhaa perputhen ket mos e haro

 • sokin jon
  sokin jon7 ditë më parë

  Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

 • Gashi Afetdita
  Gashi Afetdita7 ditë më parë

  Melisa je si zemer loqk veq kush ta ka inat edhe pa make up je si pricesh

 • dolita windo
  dolita windo8 ditë më parë

  SUKSESE MELISA ZEMER DERGOJ.PUTHJE

 • Isra Beqiri
  Isra Beqiri8 ditë më parë

  Shume e mire je ti melisa

 • bilishu aliss
  bilishu aliss9 ditë më parë

  Te lumt Melisa❤️

 • sokin jon

  sokin jon

  7 ditë më parë

  Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

 • Ardita Tasholli
  Ardita Tasholli9 ditë më parë

  shum e bukur eshte shum🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙

 • Ardita Tasholli

  Ardita Tasholli

  9 ditë më parë

  melisa

 • Ardita Tasholli
  Ardita Tasholli9 ditë më parë

  po

 • dolita windo

  dolita windo

  8 ditë më parë

  Melisa je e para

 • Emine Ledii
  Emine Ledii10 ditë më parë

  Sa thash iku kjo prap dul pff🙄🙄

 • lyrics songs
  lyrics songs10 ditë më parë

  Subcribe kanalin tim nese mendoni se Andi dhe Melisa jan bashk po na rren qe nuk jan bashk

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  9 ditë më parë

  Sa e bukur

 • Lola Guri
  Lola Guri10 ditë më parë

  Melisa suksese ne rrugen e muzikes ❤️🌟😍zoti ta prift mbar gjith jeten tende e dashur je nji vajz me vlera te medha paq bekimin e zotit ❤️

 • ANNA KAURI
  ANNA KAURI11 ditë më parë

  Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 • yuoop noke
  yuoop noke11 ditë më parë

  Brravo suksese Nuk ishte nevoja te beheshe ftyre publike ne perputhen sepse ne kosove behesh e njohure shpejt dhe te dhejn perkrahje per muzik keep going💞

 • Shingjile Zulbeari
  Shingjile Zulbeari12 ditë më parë

  👍💖💖💖❤❤❤ Melisa ❤❤❤💖💖💖 👍👏👏👏👌👌👌

 • Egzona Gurguri
  Egzona Gurguri12 ditë më parë

  Sa e mirë që eshtë 🌹suksese ❤️👌

 • yuoop noke

  yuoop noke

  10 ditë më parë

  sindi i beri nji vleresim total

 • Arlind Selita
  Arlind Selita12 ditë më parë

  Ik se nuke zgjat shume fame spse nuke eshte kushe edi ca por ju maksimumi ca muje dhe sdo ngjohet me gje per ty kte po ta tham spese ke frike sepse do dukesh QE shifni sjam zhdukure dhe ti qe slen djale pa provu se dukesh kshu te ishin gjitha sdo martoheshin njerizt

 • yuoop noke

  yuoop noke

  10 ditë më parë

  Ik moj lamashe femer

 • seiom jvony
  seiom jvony12 ditë më parë

  Bravo Melissa suksese zemer Zoti te ndimofte ne cdo hap te jetes tende

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • Lezh Shkoder
  Lezh Shkoder12 ditë më parë

  Melisa ❤❤❤❤❤❤❤

 • Alban Zeka
  Alban Zeka12 ditë më parë

  Tu me ta ndrru venin senin😂😂

 • Nazmi Odai
  Nazmi Odai12 ditë më parë

  Melisa shum mir ke bë që dole nga përputhja

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimi13 ditë më parë

  Jo melisa nuk edhte perputhur

 • seiom jvony

  seiom jvony

  12 ditë më parë

  Fake fuck!!

 • Valdete Osmani
  Valdete Osmani13 ditë më parë

  Melisa je e para

 • Claudio Hysi
  Claudio Hysi13 ditë më parë

  Fake and ugly

 • Erza Krasniqi
  Erza Krasniqi13 ditë më parë

  Sa e bukur

 • Zyrafet Reshiti
  Zyrafet Reshiti14 ditë më parë

  te lumt melisa

 • Kim. Ronii
  Kim. Ronii14 ditë më parë

  Bravo Melisa ke me arrit shum ne Kosovê.

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • Zamira Amel
  Zamira Amel14 ditë më parë

  Timoj plen

 • Zamira Amel
  Zamira Amel14 ditë më parë

  Ti surat kal

 • Suzi Isenaj
  Suzi Isenaj14 ditë më parë

  Tpakten e vetmja gje e mir qe vrejta ktu komentet te mira per Melisen po behen👋Melisa sukese💖

 • Vini Heqimaj
  Vini Heqimaj14 ditë më parë

  Ik moj lamashe femer

 • Altin Kumaraku
  Altin Kumaraku14 ditë më parë

  sindi i beri nji vleresim total

 • Mira Dakaj
  Mira Dakaj14 ditë më parë

  Shum emir je amo ke tha jam ko e viktimizuar ne femiri tash skam qen qudi po tregou e drejt

 • Vin Teresant
  Vin Teresant14 ditë më parë

  Shum eksperienca 😂😂 Shum ka pas!

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani14 ditë më parë

  Bravo melisa zemer kshtu tregoju se bon me dal edhe pa u kallait me grime je shum shum e embel ❤💋👏🍇👍

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • Vin Teresant
  Vin Teresant14 ditë më parë

  Fake fuck!!

 • Vin Teresant
  Vin Teresant14 ditë më parë

  I ka gjerat me vajb! 😂😂

 • A Nila
  A Nila15 ditë më parë

  Tani Merre Sindin ti bjeri violines, ty kendo;)

 • Renato Linharee
  Renato Linharee15 ditë më parë

  Shko hap dhe pak komet en itali barxhell

 • Eduart memo
  Eduart memo15 ditë më parë

  Kjo duhet te bej bashkpunim me luana Vjollcen 😂😂

 • klawdio Hoxhaj
  klawdio Hoxhaj15 ditë më parë

  Lavire

 • Aurora Muqaj
  Aurora Muqaj15 ditë më parë

  Po pse vjen ne kosov per tber bashkpunim pse nuk rri te vendi jot edhe atje ka njerz boll qe te bashkpunosh po normale se atje te shajt tgjith ste ka ngel fytyr me dal nrrug hajde nkosov bej lek funderrim

 • Muhamet Koboci
  Muhamet Koboci15 ditë më parë

  Shum bukur fancja jon

 • Alkea Alsina
  Alkea Alsina15 ditë më parë

  O melisa bukur

 • Tani Tr
  Tani Tr15 ditë më parë

  E perputhur nuk e di, po e qi* esht e sigurt

 • Jonida Jonida
  Jonida Jonida15 ditë më parë

  Suksese Melissa vazhdo keshtu bravo zmr

 • Jonida Jonida

  Jonida Jonida

  12 ditë më parë

  @ANNA KAURI ❤️❤️❤️

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • Dz Ks
  Dz Ks15 ditë më parë

  Vec per para ishalla sa ma lart

 • Maria Tsiokou
  Maria Tsiokou15 ditë më parë

  Kjo esht femra me pa vlere turp I zotit gjyna

 • smile foryou
  smile foryou15 ditë më parë

  Welcome to our Prishtina Kosova spo muj met kritiku heheh perputhen boll tkom kritiku.

 • smile foryou
  smile foryou15 ditë më parë

  Kangen ja paska Bo Fation Kuqarit hahahaha me bo xheloz Andin

 • Kendra Duli
  Kendra Duli15 ditë më parë

  Mevlanin e nxorra qe e ka ze fallco me atotune meqe nuk kendon live. Tani pres te kendosh live qe te shof nese ke ze vertete apo e ke fallco

 • vlora vlora
  vlora vlora15 ditë më parë

  Shqiptareve ju vjen keq per te verteten dhe te jesh guximtare melisa te uroj me te miren

 • Vesa Vesa
  Vesa Vesa15 ditë më parë

  Mfal ju po e intervistoni ne cilesin e kengetares? Vetem ne shqiperi kam par qe me nje kenge quhesh kengetare.Nuk e di c'te them dmth , prisni nje keng edhe nga Arjani tani..... Dhe ta quajm kengetar!!

 • Sonila Doqi
  Sonila Doqi15 ditë më parë

  Melisa 👏veq suksese👏❤️❤️

 • rajan rajan
  rajan rajan15 ditë më parë

  Femer kotiiii🤮🤮🤮

 • Bossy Bella
  Bossy Bella15 ditë më parë

  Le ta shajn kush te doj, e vetmja femer pa botox pa makeup pa taka dhe minifunde ne jeten e perditshme. Te uroj fat drejt muzikes melisa.

 • rajan rajan

  rajan rajan

  15 ditë më parë

  E vetmja femer fallso dhe krv...,

 • Joni Ndreca
  Joni Ndreca15 ditë më parë

  Njeri Shum Fallco

 • Miss You
  Miss You15 ditë më parë

  Urime 🥰

 • Dash Piraj
  Dash Piraj15 ditë më parë

  Po esht e dua shum😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😗

 • DAVID WHO!
  DAVID WHO!15 ditë më parë

  *Akoma nuk ka bere VETVRASJE KJO BUQA 🤢🤢🤢*

 • Andrea Sulku
  Andrea Sulku15 ditë më parë

  Na plasi raku

 • Bal Bani
  Bal Bani15 ditë më parë

  Asht perqir melisa ..

 • LT Crosvy
  LT Crosvy15 ditë më parë

  You are so fake

 • World Charts
  World Charts16 ditë më parë

  Po kari po 😂

 • Elena Oikonomopoulou
  Elena Oikonomopoulou16 ditë më parë

  O genjeshtare ti u fute aty jo per te perputhur ti u fute per ate qe ben tani qe te behesh e njohur

 • Dea Murati
  Dea Murati16 ditë më parë

  Shum e shum me bukur se do kengetar me pervoje shum vjecare qe e quajn vip veten Komplimente edhe qe ske komplekse del pa pik grimi pa filter 👍edhe me then te drejte prej kur e kendove kengen e mevlanit shuj shuj thash ah cfar zeri dhe ja ku je sot

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  11 ditë më parë

  Hello my lovers and haters ! Si fillim ju dua te gjitheve qe me mbeshtesni dhe me shani ! Te gjithe fansat e mi qe duan te me ndjekin dhe jashte emisonit i ftojne te bashkohen ne kanalin tim ku do te postoj projektet e mia me te reja pervec kenges U KRY ! Ju falenderoj per 2 milion klikimet ! Une sdo ndalem ne rrugen time sado pengesa te kete ! Ju dua

 • Beqiri Albert
  Beqiri Albert16 ditë më parë

  Suksese Melisaaa🇽🇰🇦🇱🇧🇪

 • Tessa B
  Tessa B16 ditë më parë

  Nje bashkepunim me Mevlanin do ishte Super

 • Genta zh,itali
  Genta zh,itali16 ditë më parë

  Melisa bej duet me mevlanin

 • Davida Gjoni
  Davida Gjoni16 ditë më parë

  Brravo Melisa je shum e mir

 • labinot shaqiri
  labinot shaqiri16 ditë më parë

  Shum e mir pa make up

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • Valbona Uka
  Valbona Uka16 ditë më parë

  Melisa je ma e mir

 • e.b e.b
  e.b e.b16 ditë më parë

  si na shaqe kto kruvat si kerpurdha ska faj kuchka po kajn faj kto bith qira qe i nxerin naper media

 • Gabriela Dajlani
  Gabriela Dajlani16 ditë më parë

  bravo melasa

 • angelina jolie
  angelina jolie16 ditë më parë

  drras koka si perpara si permrapa.

 • Flori Pirjasi
  Flori Pirjasi16 ditë më parë

  Je Nje Femer E Mbrekullushme Dhe Meriton Shum Gjera.... Dhe Besoje Qe Ti Do Ja Arrish Cdo Gje...🤗🤗

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • Xhevat Dreshaj

  Xhevat Dreshaj

  14 ditë më parë

  Sukssese

 • Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela Paloka16 ditë më parë

  Me pelqen Melisa sepse eshte shum pizitive dhe nuk gjykon. Asnjeher nuk ka then asnje fjale te papershtatshme per Tean. Kjo eshte shoqe e vertet jo si Ana qe shitet per nje vend ne TV duke i mbajtur anen Olses sikurse Olsa te jet shpetimtarja e saj

 • EL Elda

  EL Elda

  12 ditë më parë

  Po ashtu edhe Shqipja të gjitha bashke

 • diac6j

  diac6j

  12 ditë më parë

  @That Guy kurse ti i ke mbajtur pishen

 • Anna Mirela Paloka

  Anna Mirela Paloka

  14 ditë më parë

  @That Guy a tani e kuptova. Nese ti ke kete konceptim te gjerave nuk skam çfare te replikoj me. Uroj qe nje dite, para se te jete vone ti kuptosh ca gjera themelore per njeriun. Te uroj çdo te mire 🤗

 • That Guy

  That Guy

  14 ditë më parë

  @Anna Mirela Paloka feja esht perrall e krijuar nga njerzit

 • Anna Mirela Paloka

  Anna Mirela Paloka

  14 ditë më parë

  @That Guy atehere si e shpjegon thenjen e Jezusit qe ka thene: " Mos gjykoni dhe nuk do te gjykoheni " ?

 • eva 30
  eva 3016 ditë më parë

  Ca emri ke bo ti melisa qe mos tu japesh fame te tjerve aman 🤮

 • hdhfhfhf jejrjrjr
  hdhfhfhf jejrjrjr16 ditë më parë

  Kujt pi han shipka🤣

 • Hasan Sinani
  Hasan Sinani16 ditë më parë

  Ti veq talente sje🤧🤧🤧

 • Enkeleida Maenhout
  Enkeleida Maenhout16 ditë më parë

  Suksese zemer 😘

 • Anxhelo Gang
  Anxhelo Gang16 ditë më parë

  Ma e bukur pa make up 😍😍😍😍

 • Reçica Besnik
  Reçica Besnik16 ditë më parë

  Qr nuk mbet askush pa u bo kengtar🤦‍♂️ kjo na kish bo krenar vetem ne xxx nese Kish punu se per kengtare sa ka gjyshja ime aftesi aq ka edhe kjo

 • Andi Rrustemi
  Andi Rrustemi16 ditë më parë

  Perputhen emision kurvash te degjeneruarit jan aty shkatrrun femit me kta pislliqe

 • Andi Rrustemi

  Andi Rrustemi

  15 ditë më parë

  @gjakova kosova qdo fmi sot ka telefon ndor sot kam pa se fmit r noshes mitur i shiqojn dhe marrin msim nga kjo kurveri

 • gjakova kosova

  gjakova kosova

  16 ditë më parë

  E pse me domosdo duhet fmit mi kqyr a?

 • Egzon Hoti
  Egzon Hoti16 ditë më parë

  Qfar a Kjo kang Kshtu „““seni seni „veni veni“🤦‍♂️

 • Korina Ymeri

  Korina Ymeri

  16 ditë më parë

  😂😂😂😂po valla😂

 • King De1 Pro
  King De1 Pro16 ditë më parë

  Sei bravissima: tanto auguri

 • KMN_KMN
  KMN_KMN16 ditë më parë

  Sa palidhje

 • Lola Leo
  Lola Leo16 ditë më parë

  Bravo melisa.me.pelqen kshtu vazhdo je.si zemer.

 • melissa lleshi
  melissa lleshi16 ditë më parë

  Kendon shume bukur😘 E thjeshte e sinqerte dhe e mire👑👑👑👑👑👑👑👑je shume e lezetsheme MELISA❤❤❤💞👑

 • ANNA KAURI

  ANNA KAURI

  12 ditë më parë

 • Ti Ti
  Ti Ti16 ditë më parë

  Melisa je yll ,,trupin dhe fytyren I ke yll😍😍😍😍

 • Bossi Did
  Bossi Did16 ditë më parë

  Ti me kom ne toke a 😂😂😂😂😂😂

 • Blendi /
  Blendi /16 ditë më parë

  Oj Melisa o tqifsha iher

 • Flutura Haxhiu
  Flutura Haxhiu16 ditë më parë

  Bravo Melisa zani persmari shum bukur dukesh sikur ke bo nja 10 kang suksese 🔥🔥🔥

 • anna
  anna16 ditë më parë

  BRAVO MELISA❤️❤️

 • It's Me
  It's Me16 ditë më parë

  Kur del melisa ne emisionet qe behen ktu n shqipri t gjith ne t shqipris e shajm ... kur del melisa ne emisione t kosoves spara gjen komente negative 👏 . Pse jemi kaq goj keq ne ktej nga krahu tjt

 • dovi lana

  dovi lana

  14 ditë më parë

  Hahahaha si shqipri hesapi thuaj ku behen njrz ealbanis aman vec goj lig🤣😂 te paragjykojn pergojojn jeten etjerve din me pak fjal hajn bukn etyre bejn llogarin etjerve shum gabim ekan kurse njrz kosovar jan me ndryshe me mentalitet tjetr siellje kultur tjetr shq nuk behen kurr njerez normal epozitiv vec djall ete lig jane radh jan pozitiv ke neve gjith tmirat eksaj bote ju uroj onjrz Melisa je yll keshtu vazhdo je si shpirt suksese te metejshme🙏💜💜

 • Një Copëz Jetë

  Një Copëz Jetë

  15 ditë më parë

  @That Guy true pls subscribe 🙌🏻💕

 • That Guy

  That Guy

  15 ditë më parë

  Sepse melissa ka mashtruar publikun dhe duhet te shahet. Kosovaret bejn gabim ne kte rast sepse cdo mashtrus duhet te marr hakun qe i takon.

 • Një Copëz Jetë

  Një Copëz Jetë

  15 ditë më parë

  @Leandro Alehandro pls subscribe 🙏💕

 • Leandro Alehandro

  Leandro Alehandro

  15 ditë më parë

  Shqiptar hesapi ma

 • Ikballe Cakolli
  Ikballe Cakolli16 ditë më parë

  OMG sa shume pe adhurojkan Kosovaret kete femer me zerin e bebit🤣🤣

 • rajan rajan

  rajan rajan

  15 ditë më parë

  Po pra ne knej ja njofim ftyrennn😉

 • Flori Flori
  Flori Flori16 ditë më parë

  O zoti t vraft o moderator qfare zani te qin me ti hanger vesht🖕🖕🖕

 • Era Alda
  Era Alda16 ditë më parë

  Suksese kukull

 • anxhela mahmutaj
  anxhela mahmutaj16 ditë më parë

  me duket sikur ishe ti qe perdore Fationi per te ngrit emrin dhe perputhen jo qe nk te ka pertuar ty me goc por ai programme te ndimoj te arrish ketu

 • Suada Bytyqi
  Suada Bytyqi16 ditë më parë

  We love you Melisa 💖👑

 • Lindita Hoxha
  Lindita Hoxha16 ditë më parë

  Suksese Melisa

Faqja Tjeter