Motra befason vellaun me Shyhrete Behluli & Gold AG (EMOCIONUESE)

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: shyhrete_be...

© & ℗ Shyhrete Behluli & Onair Media. All Rights Reserved

Komente

 • Ajshe Matoshi
  Ajshe Matoshi5 ditë më parë

  Oooo ju lumt goja o zot se jeni bylbyla zoti ju rujt ska si ju zemra gjithmon ju kendoft 👏👏👏👏

 • Francesco Krasniqi
  Francesco Krasniqi5 ditë më parë

  Te trazhgoheni respektoi

 • Francesco Krasniqi
  Francesco Krasniqi5 ditë më parë

  Te lumte goja jeni e mrekullusheme brava

 • Josely
  Josely20 ditë më parë

  Prinesch shyrete behuli shum bukuroshe kentarja kosovës bibil te lumturi zemrat e mija shpritat💃💃💃💃💃

 • Kaleme Myftari
  Kaleme Myftari25 ditë më parë

  L

 • Enida Tufa
  Enida Tufa29 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩👏👏👏👏👏👏

 • Qendrim Baliu
  Qendrim BaliuMuaj më parë

  💗💗💗💟💟❤

 • Qendrim Baliu

  Qendrim Baliu

  Muaj më parë

  Vlla ma I miri💗💗💗💗💗

 • Huawei Shkoder
  Huawei ShkoderMuaj më parë

  👏👏👏👏

 • Huawei Shkoder
  Huawei ShkoderMuaj më parë

  Bravo

 • Bubble Gum
  Bubble GumMuaj më parë

  e befason kur ki pore po cato shka skam sko befasim more krejt pr pore

 • Flutr O.
  Flutr O.Muaj më parë

  👏👏👏👏👏Jeni te Mrekullushem

 • Sanije Kodroli
  Sanije KodroliMuaj më parë

  ☕👍💋💋🍰

 • Its social tv
  Its social tvMuaj më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Moza Hila
  Moza HilaMuaj më parë

  Bravo motra bane gjithcka per vllaun

 • aola wili
  aola wiliMuaj më parë

  Sur. S 🐍 Stigmataķismë. Surpriza (Frenxhillicizmatë.) Şurë‑prjsë… ŞôTaķÏşmë.

 • Eljvane Krasnici
  Eljvane KrasniciMuaj më parë

  👏👏👏❤❤❤❤

 • mmpj twod
  mmpj twodMuaj më parë

  Aa sa bukur hallall

 • Nita Nora
  Nita NoraMuaj më parë

  Zoti ju rujt shume mire pershendetje nga larg usa

 • Teodora Rakuš
  Teodora RakušMuaj më parë

  👍👍🎶🎶🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏🇦🇱🇦🇱🎤🎤

 • mmpj twod

  mmpj twod

  Muaj më parë

  Brravo shyrete

 • Albania Durres
  Albania DurresMuaj më parë

  Aa sa bukur hallall

 • Rukie Bllaca
  Rukie BllacaMuaj më parë

  Valla kanga ma e bukurzoti ju rujt dyve

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  Por pse nuk e keni knu live

 • fejza ilir

  fejza ilir

  Muaj më parë

  Duhet orkestra për me këndu live

 • Merita Jashari
  Merita JashariMuaj më parë

  Por pse nuk e keni knu live

 • Muaj më parë

  Respekt,shumë bukur!

 • f.h h
  f.h hMuaj më parë

  allau ju ruajt vargje ma t.bukra ska ju kendoft zemra mos shterofshin kurr vargjet per motra e vllezer

 • A S
  A SMuaj më parë

  Burri t bon zoj burri t bon toj

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  Të lumtë vëlla rrofsh sa malet

 • Mire Shahinaj
  Mire ShahinajMuaj më parë

  Bravo bravo super🙏👍

 • Osmmon 100
  Osmmon 100Muaj më parë

  😘💋💖❤👏😳👏👏👑

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi HisnijeMuaj më parë

  Ju lumt jeni mat miret paqshi shendet golld dhe shyrete rrofshit👌👌

 • Hys Kjasi
  Hys KjasiMuaj më parë

  Shum e bukur kjo këngë

 • Violeta Islami
  Violeta IslamiMuaj më parë

  Te lumt shyhrete Po kurr sdite mu plak allahu ta zgjate jeten Respekt familja islami Bern 🇨🇭🇽🇰💋❤️

 • Dorian Ju
  Dorian JuMuaj më parë

  Shummm këngë e mir ju lumt me shum emucione knofshi gjithmon 👏

 • JETMIRA NDOJ
  JETMIRA NDOJMuaj më parë

  ah sa m bente me qajt kjo kenge nga gzimi.lumja un per vllajn thoja. po tani qaj se me mungon 😭😭😭😭😭😭💔pse mor zot ma more vllan e vetem pse

 • besire ahmeti

  besire ahmeti

  Muaj më parë

  Allahu te forcoft 🤲

 • Mirela Mirela

  Mirela Mirela

  Muaj më parë

  Zoti te dhanë forcë. Mos mu merzit .

 • Mizafete Behluli-Rexhepi
  Mizafete Behluli-RexhepiMuaj më parë

  Brravo shyrete

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepiMuaj më parë

  🤗🤗🇨🇭

 • Zhaneta Dervishi
  Zhaneta DervishiMuaj më parë

  Jeni matmiret Allahu u rujt ju dhent miresi zeri mat miretttt☝️☝️☝️

 • Ramize Ropalca123

  Ramize Ropalca123

  Muaj më parë

  Yiuuiuy

 • Ganimete Citaku
  Ganimete CitakuMuaj më parë

  Ooooo e Lumja une per Vllaznin e mi si ikom ishalla Zoti mi rujt tan jeten Um knaqin kur tum vin ma hjeshojn shpin Zoti naj Rujt krejt Vllazin kush ika.🤲👏👏👏👏👏

 • enisa

  enisa

  Muaj më parë

  Amin

 • Ganimete Citaku

  Ganimete Citaku

  Muaj më parë

  @Leona Shala amin ishalla🙋‍♀️

 • Leona Shala

  Leona Shala

  Muaj më parë

  Amin ishalla 🙏🙏🙏🙏🤲🤲🤲🤲amin

 • David Lukaj
  David LukajMuaj më parë

  Bukur shume.Ju lumte te dyve.

 • Bekim Gashi
  Bekim GashiMuaj më parë

  shummm e mir kanga bravo pershendet nga austria shum kendofshi gjithmon kang te mira pershendetje

 • Qefsere Alili
  Qefsere AliliMuaj më parë

  Të lumtë vëlla rrofsh sa malet

 • Dibrane
  DibraneMuaj më parë

  Te mrekulluashem jeni

 • Mimi Meri
  Mimi MeriMuaj më parë

  Mbretresha jon, lum na qe te kemi. Krenari e shqiptaris. Veq vazhdo e mos u ndal. Kur do ta bani hitin e rradhes me Arianin. Pershendetje nga Zvicrra💘🤴👸💥🌹

 • Tik tok Quotes🔥🤞🏻
  Tik tok Quotes🔥🤞🏻Muaj më parë

  Ju dua pa fund shyhrete dhe goldi 💋🍓🙏💞❤🍒💕💕💕💕💕

 • Ramize Ropalca123

  Ramize Ropalca123

  Muaj më parë

  Hkjyi

 • Ardiana Kryeziu
  Ardiana KryeziuMuaj më parë

  Jeni te shkelqyeshem☺️ Nuk e di ku duhet me kontaktu per ma shum informata, si shkon procedura dhe sa esht qmimi ksaj surprize, ju faleminderit

 • ToNi-07
  ToNi-07Muaj më parë

  Oda junikut restoranti vend shum i bukur ska ma bukur kur kie vlla edhe moter

 • ToNi-07

  ToNi-07

  Muaj më parë

  @Naksije Jonuzi Lum kush ka vlla edhe moter keng shum e bukur

 • Naksije Jonuzi

  Naksije Jonuzi

  Muaj më parë

  Ju lumt ajo goj

 • Zelike Kajtazi
  Zelike KajtaziMuaj më parë

  kenga ma e mire dhe dy kengetaret me te mire 🌟🌟

 • Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə Tʃaakatoɛtaallrɛfeə
  Ɛʒɛvaʃrrɛmmzʕɛnunogfeoə TʃaakatoɛtaallrɛfeəMuaj më parë

  Sur. S 🐍 Stigmataķismë. Surpriza (Frenxhillicizmatë.) Şurë‑prjsë… ŞôTaķÏşmë.

Faqja Tjeter