DOPIO PITE - Episodi 3 | NGOP.TV

Argëtim

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania
Muscle Gain : muscle_gain_albania
Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • ornela Zhuli
  ornela Zhuli7 ditë më parë

  Peshqeshe te marte e mira me meke 😂😂😂😂😂😂😂

 • ornela Zhuli
  ornela Zhuli7 ditë më parë

  Peshkun nuk e konsumonoj se ha kos darkave hahaha

 • Faslliu Nikos
  Faslliu Nikos13 ditë më parë

  🤣🤣🤣😂😂😂🤣😂

 • Ador Themeli
  Ador Themeli16 ditë më parë

  Dopio Pite Videoja 7

 • Ledio Hoxa
  Ledio Hoxa18 ditë më parë

  pse u nda tea me beartin ahahaha

 • Hygerta Shahini
  Hygerta Shahini18 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Taulant Salillari
  Taulant Salillari18 ditë më parë

  Respekt per orgjinalitetin dhe punen qe beni 👏👏

 • Bessy ALmeta
  Bessy ALmeta18 ditë më parë

  19:43 😂🤣😂🤣😂

 • emma
  emma19 ditë më parë

  Bravoooo cunaaa na kenaqet vertet shpresoj dhe ju uroj te keni sa me shum suksese e meritoni sepse cdo gje po e beni me forcat tuaja dhe pa asnje mbeshtetje televizive

 • Criminal Joker
  Criminal Joker19 ditë më parë

  "Ok ik jepi ti i pari" 🤣 lotttt.... bravo cuna, jeni te papare 🤜🤛

 • Suzi Suzana
  Suzi Suzana19 ditë më parë

  hahahaha si gjithmon super cuna👏

 • Fabio Veseli
  Fabio Veseli19 ditë më parë

  Te befsha mamaaaaaaaaan😭😭😭😂😂

 • loni tomani
  loni tomani19 ditë më parë

  Jeni të medhenj ngop

 • Tony Lika
  Tony Lika19 ditë më parë

  O cmu njim pitja

 • Fabiola C
  Fabiola C19 ditë më parë

  Nisha jeni pashazotin

 • Roki Panajoti
  Roki Panajoti19 ditë më parë

  Ik ne bashkimi po sta rrasi ne vesh

 • Elson Miraka
  Elson Miraka20 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣Jeni fenomenal te dy. Na knaqet. Ju uroj shendet dhe gjith te mirat. Keshtu vazhdoni. Respekte

 • Tea Malaj
  Tea Malaj20 ditë më parë

  Te papar jeni me lot bravo

 • evi evi
  evi evi20 ditë më parë

  Te befsha mamane🤣🤣🤣🤣

 • Westhamer
  Westhamer20 ditë më parë

  ore kenga qe degjohet kur thot neli horoskopin qysh e ka emrin aman se po e kerkoj

 • Loku 》
  Loku 》20 ditë më parë

  Sa qart na e shpjegoi motin 😂

 • Adriana Rrokaj
  Adriana Rrokaj20 ditë më parë

  Jeni dashni

 • Paskualina Jorgo
  Paskualina Jorgo20 ditë më parë

  Ua vdiqaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me lot q n mngjesssssssssssssss, tpapar cuna

 • Oltion Ismaili
  Oltion Ismaili20 ditë më parë

  Jeni njisha! U dhime tuj qesh.

 • sandri simoni
  sandri simoni21 ditë më parë

  bbf , knp ... kari n pith 🤣🤣🤣🤣

 • sandri simoni
  sandri simoni21 ditë më parë

  o peshqesh o lule bore zonje e rralle shembullore gojen e ke shum rrethore e pershtatshme per .. akullore derman akullore 🤣🤣🤣🤣

 • Valentin Bezati
  Valentin Bezati21 ditë më parë

  Me kengen e keni dhjer fare ksaje radhe aha e prishet doren

 • Armando Albania
  Armando Albania21 ditë më parë

  Te qifsha portokallin

 • arbi bajraktari
  arbi bajraktari21 ditë më parë

  Po trafikun ne astir nuk e dhate ??? Pse ??? Po nejse Jeni prap me te miret 👍

 • Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri21 ditë më parë

  "Të bëfsha manan mu në koronë"..hiti i verës 2021..🤣🤣🤣

 • Marco Perino
  Marco Perino21 ditë më parë

  Ahahaha qr me kar ne brryl nuk te preka 😂😂😂

 • Legrand Alex
  Legrand Alex21 ditë më parë

  Kjo vajza eshte yll ta hash

 • Eva Avuva
  Eva Avuva21 ditë më parë

  Çe dua lushnjar ta mbaj ne bufe hahahahhaa

 • jeton tba
  jeton tba21 ditë më parë

  E fort kjo e burgut 😄😄

 • Linn Linn
  Linn Linn21 ditë më parë

  Pse u nda Tea me Beartin 😂😂😂

 • fiqo cela
  fiqo cela21 ditë më parë

  Hhahhaaaahaa jeni me te miret i qifsha miun

 • h Sulaj Sulaj
  h Sulaj Sulaj21 ditë më parë

  Katallogu pranvere vere 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • AK-47 Official
  AK-47 Official21 ditë më parë

  Dua oroskopin e jeves tjeter😂😂

 • Eduart Sejko
  Eduart Sejko21 ditë më parë

  Mos ndaloni se jeni më të mirët 🙏🙏🙏

 • joel memokondaj
  joel memokondaj21 ditë më parë

  hallall o vlla qe lodheni

 • FRENSI MUSTA
  FRENSI MUSTA21 ditë më parë

  Me berberin kam qesh me lot 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Endri Cela
  Endri Cela21 ditë më parë

  Bravo çuna 😂😂😂😂

 • orland ballabani
  orland ballabani21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Ester Carkanji
  Ester Carkanji21 ditë më parë

  Kush erdhi ktu vetem per Selon😂😅😍

 • Durres Durres
  Durres Durres21 ditë më parë

  Na ka mare malli per Marjon o Marsjon

 • Em Ti
  Em Ti21 ditë më parë

  Ku më ha mua e ku më krruan ti 🤣🤣🤣🤣🤣 vdiqa

 • UNKNOW FF
  UNKNOW FF21 ditë më parë

  Karma episodi 2??

 • Mike _T_
  Mike _T_21 ditë më parë

  Une mekanik nuk jam por me duket se freksioni nderohet na posht makines 😂😂 bravo jini legjenda

 • Drift Simulator

  Drift Simulator

  21 ditë më parë

  ahhaah

 • Production BY IDRIZ IDRIZI
  Production BY IDRIZ IDRIZI21 ditë më parë

  O belloooo

 • EZ.c e_z.official
  EZ.c e_z.official21 ditë më parë

  Hallall e keni qe merrni gjith kete mundim

 • VLONJATI 2019
  VLONJATI 201921 ditë më parë

  Jeniii te pa arritshem 😂😂😂💪❤️

 • Tok tok Albania
  Tok tok Albania21 ditë më parë

  Gojen ma ke rethore tamam per akullore 🤣🤣😂😂

 • Besnik Kapja
  Besnik Kapja21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • EL CALL OF DUTY
  EL CALL OF DUTY21 ditë më parë

  Sa super ajo Bllunzja me Maçin.

 • fabio celanji
  fabio celanji21 ditë më parë

  rrespekte per ju jeni me te miret mos u ndalni se me te miret jeni❤💖

 • A L
  A L21 ditë më parë

  Vetem perlaaaa 😂😂

 • hello world
  hello world21 ditë më parë

  Ik jepi ti i pari! Hahahahaha

 • Bledar Rizaj
  Bledar Rizaj21 ditë më parë

  Te pa pare fare jeni, te dhjefsha portokallin jeni 😂🤣

 • eri Gjeci
  eri Gjeci22 ditë më parë

  Bravo cuna😅😅

 • nano
  nano22 ditë më parë

  Viza beni po mos i pini 🤣😂

 • Seonila Gjolena
  Seonila Gjolena22 ditë më parë

  😂😂😂

 • Klodian Terziu
  Klodian Terziu22 ditë më parë

  Jeni me te miret 👌👌👍👍👍👍

 • Besnik Ramadanaj
  Besnik Ramadanaj22 ditë më parë

  Bluzja me kujtimin e macit

 • Lefi Sallata
  Lefi Sallata22 ditë më parë

  Talente

 • Besnik Ramadanaj
  Besnik Ramadanaj22 ditë më parë

  Hahhahahahahah

 • ertiggfgd
  ertiggfgd22 ditë më parë

  Une jam peshorja ahahahahahaha

 • servis celular
  servis celular22 ditë më parë

  ju lumte Grei dhe Marsijoli 👍👍💮💮

 • mario fatia
  mario fatia22 ditë më parë

  Te befsha mamane remix kur del?

 • WATERFALLZ TV
  WATERFALLZ TV22 ditë më parë

  GREI DHE MARSJONI BENI ME SHUM EPISODE SI ATEHER KUR ISHIT TEK CMENDINA EPISIODET E EVOLUCIONET❤️

 • Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj22 ditë më parë

  beni me shum me perputhen

 • Tila Geni
  Tila Geni22 ditë më parë

  Hahahahaha

 • Ardiana Micani
  Ardiana Micani22 ditë më parë

  I mjeri selo çtë katandisur kshu ajo mo selo bo boo qysh do kalosh eh ehe ahahahaha ehe ahahahaha 😂🤣

 • DissPlay Music
  DissPlay Music22 ditë më parë

  Beni dhe RDR 2 se eshte super

 • Arjan.
  Arjan.22 ditë më parë

  😂😂 bledi cela reMix

 • Christian Kongjini
  Christian Kongjini22 ditë më parë

  Po Karma ç'pati?

 • Medjon Topi
  Medjon Topi22 ditë më parë

  bravo

 • Klodian Dyrmishi
  Klodian Dyrmishi22 ditë më parë

  Hejj nuk e keni nxjerr histori trafiku

 • Nik Bell
  Nik Bell22 ditë më parë

  Llahtar fare 😂

 • Kila Moon
  Kila Moon22 ditë më parë

  lol te befsha maman

 • Mirjan Perisnaka
  Mirjan Perisnaka22 ditë më parë

  Ta bëfsha maman.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Shqiperia Qeduam
  Shqiperia Qeduam22 ditë më parë

  te befsha maman "hiti me i ri

 • R M
  R M22 ditë më parë

  Super keng ju lumtë, hiti i veres 👏👏👏👏👏👏

 • Florjan Pashaj
  Florjan Pashaj22 ditë më parë

  Te vizatimi mbarova fare🤣🤣🤣🤣

 • FF DANY
  FF DANY22 ditë më parë

  🔥🔥🔥💪

 • Ca Po thu
  Ca Po thu22 ditë më parë

  Nuk. E di ca tipash jan keta qe bejne unlike por di te them qe kot sa eksistoni 🖕🖕🖕🖕

 • Ca Po thu
  Ca Po thu22 ditë më parë

  Keta jan super lot

 • leo games
  leo games22 ditë më parë

  U qift kush beri dislike

 • Qani Zykollari
  Qani Zykollari22 ditë më parë

  E daske second striker

 • Game Modz
  Game Modz22 ditë më parë

  Nona jeni te pakten na boni me qesh

 • noel kryeziu
  noel kryeziu22 ditë më parë

  I pari😂😂

 • Elidion Sulozeqa
  Elidion Sulozeqa22 ditë më parë

  Do te Niqet Miu Selo

 • Rosela Shaholli
  Rosela Shaholli22 ditë më parë

  Kur do dali selo rezili 3

 • Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti22 ditë më parë

  Ça flisni me vend e pa vend P.o. thoja se çdo aktor I emisionit janë at a te ngopit

 • Ani Duci
  Ani Duci22 ditë më parë

  Legjenda na kenaqet bravo ju qoft jeni te pa pam bravo

 • Esra Bilgic & Murat Yildirim
  Esra Bilgic & Murat Yildirim22 ditë më parë

  DOPIO PITE >>>>>> Portokalli, Klanifornia, AL Pazar etj.

 • Xhuljanobejko Xhuljanobejko

  Xhuljanobejko Xhuljanobejko

  22 ditë më parë

  Dhe PerPuthen +40

 • Lorenc M Dëmollari
  Lorenc M Dëmollari22 ditë më parë

  Po Gjyshi Zevzek? Na Ka Munguar😢

 • Lorenc M Dëmollari

  Lorenc M Dëmollari

  13 ditë më parë

  @BA Mörder Ik Se Ta Leshova Selon Dhe Ta Çan Bythen Ai

 • BA Mörder

  BA Mörder

  13 ditë më parë

  @Lorenc M Dëmollari Ik More Bythqir ALthe

 • Lorenc M Dëmollari

  Lorenc M Dëmollari

  13 ditë më parë

  @BA Mörder Un Jam Kudo More Loqe Po Ku Merr Vesh Ti

 • BA Mörder

  BA Mörder

  13 ditë më parë

  @Lorenc M Dëmollari Ktu Mdole Ti m Loqe

 • Ador Themeli

  Ador Themeli

  16 ditë më parë

  Dhe ariu Ari

 • LoL Minecraft gaming
  LoL Minecraft gaming22 ditë më parë

  /\_/\ (•__•) (>❤)

 • FRENSI MUSTA
  FRENSI MUSTA22 ditë më parë

  I love DOPIO PITE

 • Degjenerusi Serial
  Degjenerusi Serial22 ditë më parë

  Ngopi me I miri per humor I qi te gjith .💪💪

 • Explore Albanian
  Explore Albanian22 ditë më parë

  Ngopi Legjenda gati per video . Respekte 1-shat e Ngopit 😍

Faqja Tjeter