Blerina Balili - Kolazh Jugu (Official Video HD)

Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip

Komente

 • Anxhela Asi
  Anxhela Asi4 ditë më parë

  33838229

 • Anduela Velcanaku
  Anduela Velcanaku14 ditë më parë

  Èwsyr99

 • Elia Butrint
  Elia Butrint18 ditë më parë

  5:14 😍

 • ornela driza
  ornela driza21 ditë më parë

  nooonojyxubbuu d

 • Besi Esi
  Besi Esi28 ditë më parë

  Te lumte

 • Mati Matilda
  Mati MatildaMuaj më parë

  🤩🤩🤩😘😊😃

 • Vera Velia
  Vera VeliaMuaj më parë

  Bravo

 • Lek Dukagjini
  Lek DukagjiniMuaj më parë

  Zemer je Blerina.tfala nga kosova.

 • Lefter Laci
  Lefter LaciMuaj më parë

  This music has inspired me deep on soul 😚

 • artan marko
  artan markoMuaj më parë

  Bravo Blerina,shume e bukur Monofonia,ze i vecante ,texti i goditur ,cdo tjeter ,degjim te kendeshem..

 • Christian Hoxha
  Christian HoxhaMuaj më parë

  Wow

 • Jani Furxhi
  Jani Furxhi2 muaj më parë

  😂😂😂

 • Tila Nertila 2019
  Tila Nertila 20192 muaj më parë

  , Sh ly7d26f55e88t

 • DAY Tube

  DAY Tube

  15 ditë më parë

  ?

 • Leo Mile main
  Leo Mile main2 muaj më parë

  Ylli baka

 • orgito muhametaj
  orgito muhametaj2 muaj më parë

  Bravo blerina🥰🥰🥰😙😚

 • Bruno Bru
  Bruno Bru2 muaj më parë

  Na kini qar karin me kto keng fanculo

 • sokol abazi
  sokol abazi2 muaj më parë

  Na kenaqe blerina

 • Ela Zhivini
  Ela Zhivini2 muaj më parë

  Edft

 • ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ
  ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΑΛΛΙΑΝΤΕΡΗΣ2 muaj më parë

  Υπέροχη φωνή! Μπράβο !!

 • Cubed Sensei
  Cubed Sensei2 muaj më parë

  Ti e ke zerin shume te bukur e me intonacion.

 • Nardi Brakaj
  Nardi Brakaj2 muaj më parë

  Eeeees

 • Denisa Hoxha
  Denisa Hoxha2 muaj më parë

  shum keng e bukur BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Nardi Brakaj
  Nardi Brakaj2 muaj më parë

  Di

 • Sokol Cela
  Sokol Cela2 muaj më parë

  Ec aty rrespekt Tepelena .

 • Edmond Dulla
  Edmond Dulla3 muaj më parë

  🥰

 • azem lusha
  azem lusha3 muaj më parë

  Bravisimo

 • Mike Poznanovich
  Mike Poznanovich3 muaj më parë

  Love blerina. I don’t speak a word of Albanian. Stevie nicks in the United States is close to her. Love Tosk or lab music.

 • Albanlekaj Albania

  Albanlekaj Albania

  2 muaj më parë

  Po

 • Nera nera
  Nera nera3 muaj më parë

  te keqen te zerit moj😍

 • Ersida fataj
  Ersida fataj3 muaj më parë

  shum shum te bukur se kam ditlidjen në datën on nuk e lojë e ke armelen se me fusesh ne sepse kampaania staar ja erisaade toob kriitikat ja pisaraid tagasi hoida ja erisa e mori e mori e raamatute ja erisa e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori 2vjec ja erisa e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e mori e

 • Florjant Florjant
  Florjant Florjant4 muaj më parë

  Pershendetje blerina balili te lumte ajo goja edhe zermra jote ❤❤❤❤

 • Anila Dorozhani
  Anila Dorozhani4 muaj më parë

  Shume e bukur

 • Ballkoni Vlora
  Ballkoni Vlora4 muaj më parë

  Blerina ne kalane 2400 vjecare te Kanines.

 • Ini Vlor
  Ini Vlor4 muaj më parë

  Shum bukur

 • Flamur Dyli
  Flamur Dyli4 muaj më parë

  Souper soum emir

 • Mateo Halili
  Mateo Halili5 muaj më parë

  Shume bukure

 • musa kryeziu
  musa kryeziu5 muaj më parë

  Keng dhe pamje shume e bukur, ju lumte!

 • Liljana Musaj
  Liljana Musaj5 muaj më parë

  Te këndofte zemra o Blerina na e hoqe mendjen nga korona virus bravo je e papare

 • matilda çerepi
  matilda çerepi6 muaj më parë

  Te kendofte shpirti!

 • Blerad Cobaj
  Blerad Cobaj6 muaj më parë

  Bravo Blerina ze fantastik dhe te embel suksese.

 • Gostivari69 Pollogu
  Gostivari69 Pollogu6 muaj më parë

  ka muzik ka por si jugu ska, rrespekt nga Gostivari Shqipri!

 • Bleona Dervishi

  Bleona Dervishi

  Muaj më parë

  Blerina je me emira

 • Artur Hoxha

  Artur Hoxha

  2 muaj më parë

  kjo zz

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj6 muaj më parë

  Bravo

 • Kleo Sharku
  Kleo Sharku6 muaj më parë

  Super song

 • Gerasimos Kakonas
  Gerasimos Kakonas6 muaj më parë

  Homosex yes

 • OltiOfficial
  OltiOfficial6 muaj më parë

  Very naice . Loving from 🇰🇿🇰🇿🇰🇿

 • Nigar Mammadova
  Nigar Mammadova6 muaj më parë

  Shum te bukur

 • Bashkim Xeba
  Bashkim Xeba6 muaj më parë

  Te lumt blerina kendon shume bukur 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 super

 • Ramiz Gerdani
  Ramiz Gerdani6 muaj më parë

  Bravo. Blerina. Yll Je

 • Geno Kamberaj
  Geno Kamberaj6 muaj më parë

  Vlora ime 💔💔💔💔

 • Anila Rrahishta
  Anila Rrahishta6 muaj më parë

  Super

 • Albina Duda
  Albina Duda7 muaj më parë

  Akoma degjohet 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤

 • azbi azbi
  azbi azbi7 muaj më parë

  0

 • Bobi Boss
  Bobi Boss7 muaj më parë

  Yll

 • Albina Duda
  Albina Duda7 muaj më parë

  ❤❤❤❤

 • Fatmir Saraseli
  Fatmir Saraseli7 muaj më parë

  Bravo

 • Arian Zafiri

  Arian Zafiri

  7 muaj më parë

  Te lumte gojis dhe shpitr🇺🇸🇦🇱Ariani

 • Alekos Hysi
  Alekos Hysi7 muaj më parë

  Tekendofte zemra moj princeshe e laberise super kenge bravo qe te gjitheve aty inisuler 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😐😐😐😁😁😁😁😐pershendetje nga greqi👑👑👑👑

 • Fatmir Tafani
  Fatmir Tafani7 muaj më parë

  r6ft

 • mira Mira
  mira Mira7 muaj më parë

  👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️

 • Selime Bylyku
  Selime Bylyku7 muaj më parë

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PEDSHENDES TE GJITHE SHQIPTARET KUDO NEPER BOTE

 • Geno Kamberaj
  Geno Kamberaj7 muaj më parë

  Te falte te zoti o bobobo

 • Sonila Kociaj
  Sonila Kociaj8 muaj më parë

  Je yllë.. te kendoft zemera

 • Ami Mece
  Ami Mece8 muaj më parë

  Yllo te kendofte zemra

 • Adriatik Cani
  Adriatik Cani8 muaj më parë

  Muzik polullore shipttare

 • Gazi Leskaj
  Gazi Leskaj8 muaj më parë

  Balili

 • Romo Romo
  Romo Romo9 muaj më parë

  Shumë kenge popullore e bukur

 • Albina Duda
  Albina Duda9 muaj më parë

  ❤❤❤❤

 • franko rabija
  franko rabija9 muaj më parë

  kengeebukure

 • Metro Customer
  Metro Customer9 muaj më parë

  S

 • ILIR HOXHA
  ILIR HOXHA9 muaj më parë

  💥

 • Selenic Vlore
  Selenic Vlore9 muaj më parë

  192782552971.0

 • Game_With_Deni
  Game_With_Deni10 muaj më parë

  krejt kot

 • Astrit b
  Astrit b10 muaj më parë

  Bravo

 • Rajme Rakipi
  Rajme Rakipi10 muaj më parë

  Te kendoft si goja dhe ❤

 • Bruno Bru

  Bruno Bru

  2 muaj më parë

  Si goja si pidhi thuaj

 • Fatime Shehaj
  Fatime Shehaj10 muaj më parë

  Te lumte goja per zerin e bukur qe ke.Greqi.

 • John Trepsenistis

  John Trepsenistis

  8 ditë më parë

  Ζειμπεκικο

 • Elis Karasali
  Elis Karasali10 muaj më parë

  Bravo

 • orgito Tashi
  orgito Tashi10 muaj më parë

  😍

 • You Are
  You Are10 muaj më parë

  👏👏👏👏Bravo

 • Desilda Qendro
  Desilda Qendro10 muaj më parë

  Ĺ

 • Desilda Qendro
  Desilda Qendro10 muaj më parë

  Llĺlllĺ

 • Rob Lockhart
  Rob Lockhart10 muaj më parë

  Don't know what I'm listening to, but I know what my eye's and brain are telling me. That singer is beautiful 😍!

 • loqka loqka
  loqka loqka11 muaj më parë

  Bravo Blerina kange shum e bukur te lumte moje goce 🔥🔥

 • redi meto

  redi meto

  10 muaj më parë

  Ķ09ò0o

 • Danger Girl
  Danger Girl11 muaj më parë

  Madheshtore kalaja e Kanines prandaj dhe e zgjedhin te gjith per klipe

 • Tommy action
  Tommy action11 muaj më parë

  I am gay Proud and loud

 • Tommy action
  Tommy action11 muaj më parë

  Trimi

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora11 muaj më parë

  Keng popullore

 • Këngë Popullore Jugu Offical
  Këngë Popullore Jugu Offical11 muaj më parë

  Urime

 • Kristina Kr1imstina2
  Kristina Kr1imstina211 muaj më parë

  6m0o

 • bdr hamoud
  bdr hamoud11 muaj më parë

  Te lumte goja per kenget e bukura qe kendon

 • alfred cani
  alfred cani11 muaj më parë

  Shume bukur

 • Eltjon Rrapaj
  Eltjon RrapajVit më parë

  Blerina je yll 💥💥👏👏te lumt gojia

 • Ari Eno

  Ari Eno

  9 muaj më parë

  Çënnnmëoìq 0

 • Αna Bardhushi
  Αna BardhushiVit më parë

  ....Yll Me ze te embel je.....Bravoooooo

 • Christian Take Your Dad Fishing
  Christian Take Your Dad FishingVit më parë

  I know Albanian but I can’t understand this? 🤔

 • 97 E

  97 E

  Vit më parë

  Christian Take Your Dad Fishing Dialekt jugu i shqiperise 😁

 • Edmir Kacani
  Edmir KacaniVit më parë

  Bravo

 • Fjorela Demko
  Fjorela DemkoVit më parë

  Tr lumte te lumte je kengetaere shum e mire dhe kenndon shume mire Urime Urime 😘😘😘😘😘

 • Albert Memisha
  Albert MemishaVit më parë

  I tuck yourself

 • Veliu Gabri
  Veliu GabriVit më parë

  Kenga me e bukurr

 • PRO ALBANIA {FF}GAMER
  PRO ALBANIA {FF}GAMERVit më parë

  Na kenaqe bravo

 • Gazi Hasula
  Gazi HasulaVit më parë

  🔒🔒🔒🔒🔒🔒🔒🔘🔘🔘🔘🔑↩🔊🔉🔉🔊🔇🔇🔇😕😠😉😈🐰🐐🐥⌛

 • Kristina Krisarv
  Kristina KrisarvVit më parë

  Kenget shiptare gjithmon te bukura...

 • Franko Skenderi
  Franko SkenderiVit më parë

  Nan kënaqe

 • Gazi Hasula

  Gazi Hasula

  Vit më parë

  ejdhc

 • Antoneta Byku
  Antoneta BykuVit më parë

  Adoro la sua voce 🌹🌹🌹🌹💕💕

Faqja Tjeter