Andi dhe Jasmina mes lotëve e puthjeve largohen përfundimisht nga programi- Përputhen, 30 Prill 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • Elmedin Mehmedi
  Elmedin MehmediDitë më parë

  Edhe Krejt du dahni

 • Elmedin Mehmedi
  Elmedin MehmediDitë më parë

  Ishallah dvu vdeke nana

 • Elmedin Mehmedi
  Elmedin MehmediDitë më parë

  Ishallah krejt du vdesni edhe du hin në xhehenem

 • Suri Voci
  Suri VociDitë më parë

  O perputhen

 • Fjordi Dervishaj
  Fjordi DervishajDitë më parë

  Jete lumtur

 • Mevlii Official
  Mevlii OfficialDitë më parë

  Andi: Dua te falnderoj atdheun qe e kam mbajt jasminen si me e pas gruan e vet

 • Jeshar Gjabri
  Jeshar Gjabri3 ditë më parë

  Cift me i bukur ne perputhen

 • Rosi Rosi
  Rosi Rosi3 ditë më parë

  🅵🅰🅺🆄🅻🆃🅴🆃🅸🅽🅸💋

 • sehhi vooty
  sehhi vooty3 ditë më parë

  Mevlan nese te mbajne penge aty mbrenda mbylle syrin e majte ne puntaten tjeter na bej ndonje shenje 😂😂😂

 • Ismete Reqi
  Ismete Reqi3 ditë më parë

  nuk muj ta besoj që andi poblargohet prej perputjen o zot shpresoj qe nuk esht e vertet qe ta largojn inshalla nuk e largojn sepse tani nuk me shikojet perputhen e kam qe mos ti ndajn melise dhe andin

 • Eglantina Shano
  Eglantina Shano4 ditë më parë

  sa te mire qe jane bashke 🥰

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj Albana4 ditë më parë

  Andi dhe Jasmina jeni si yje ju keni dashuri shum te madhe por keni xhelozi jasht mase dhe xhelozia nuk i ban mire kurr nji marrdhenje

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  3 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍

 • bleron ferati
  bleron ferati4 ditë më parë

  Po edhe mu

 • ARBI ARBI
  ARBI ARBI4 ditë më parë

  kur flet jasmina me lodh se nuk kuptohet mire ben qe ik pèo na e mori edhe andin 😂

 • Benny Hoxhaj
  Benny Hoxhaj4 ditë më parë

  Skenar Qka po mendoni Serial I bukur Shqiptar me Kalu Kohen

 • Suela Alda
  Suela Alda4 ditë më parë

  O my God with the fake couple that i have never seen these in my entire life

 • Suela Alda
  Suela Alda4 ditë më parë

  Bingo nuk e dha reklamen e açai one

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni5 ditë më parë

  O sarushee nje pyetje kam 🤔pse je kaq buce konservuar😐🤔

 • Skerxi Vlore
  Skerxi Vlore5 ditë më parë

  Oo bora u merove per loqe te bejn syt xixa

 • niko baci
  niko baci5 ditë më parë

  uou sa mir andi qe e puthi jasemina

 • dcoog anml
  dcoog anml5 ditë më parë

  Nuk e di kush mund ta besoj që Andi dhe Jasmina ishin shfaqur " papritur " ne ambjentet e topit .

 • Krenar Makica
  Krenar Makica5 ditë më parë

  ju uroje suksese ne dashur i Andit dhe jasmines

 • Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  5 ditë më parë

  Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

 • GeniusGaming
  GeniusGaming5 ditë më parë

  hajt mor bab u qifshi per shnet

 • Lulzim Sadiku
  Lulzim Sadiku5 ditë më parë

  Jasemin sa keq. Do ishte me mire ti lije denglat dhe cigaren ....

 • Une Jam un
  Une Jam un6 ditë më parë

  Shka u murr vesh ketu kishe tu nda e tu puth e tu lipije oj sorr po kush te mer ty ma cila Nana e le djali e vet me te marr ty kur te ka pa kret bota tu lipije e tu puth me djem tjer oj lop kafsh 🤮🤮🤮🤦‍♀️

 • dcoog anml

  dcoog anml

  5 ditë më parë

  Shume skenar I pregatitur ky episode

 • NIKOLETA NIKI
  NIKOLETA NIKI6 ditë më parë

  42:24 Atdheu thot per videon permbledhese te bestmoment te Andit dhe Jasmines “ mezi po pres ta shoh Bora” nderkoh Bora ben reklamen dhe ai perserit te njejten fraz. Pse pse pse

 • Nurije Asllani
  Nurije Asllani6 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍

 • Nurije Asllani
  Nurije Asllani6 ditë më parë

  Te xhithë jeni te bukur

 • Notorious Leo
  Notorious Leo6 ditë më parë

  Andi shum jerm, slidh dy fjale

 • Une Jam un
  Une Jam un6 ditë më parë

  Kjo lopa ke te hager djali. Sikur Mos me pas pa kurr bashkell me syj 🤮🤮🤮🤮

 • Une Jam un
  Une Jam un6 ditë më parë

  Qfra budall doin me shtije njeri me zor me dasht O njerz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮

 • Une Jam un
  Une Jam un6 ditë më parë

  A moj sorr e keqe po ku te merr andi me te qu per dru po se per tjeter sen ti si kryn pun a Ola po ai qese don jo si ti beth that 😂😂😂😂

 • Sofia Keta
  Sofia Keta6 ditë më parë

  Dhe kta si ciftet e tjera Kan per te mesuar vetem prisni Next time 👉👊👋👏💪👈

 • Nezahate Bajrami
  Nezahate Bajrami6 ditë më parë

  Jasmin a eshte bukroshje

 • Gladiola Metaj
  Gladiola Metaj6 ditë më parë

  Po ajo ola ku eshte

 • Anita Tori
  Anita Tori6 ditë më parë

  Ishalla nuk ndodh ajo cfar ndodhe me ciftin e perjetshem andi me tean. Tea anglisht dotethoj caj, caj Mali qe pihet. Por kjo esht caj qe dhihet Jo pihet.

 • Adriana Dyrmishi
  Adriana Dyrmishi6 ditë më parë

  Ktej thojn nuk e shofim te jemi bashk ktej qeshin dhe ne Fund bashk Dalin mashtrime loj shum e bukur SA me zgjat emisionin kush e kuptovi qe ishte thjesht plan nga olsa

 • Reti AL
  Reti AL6 ditë më parë

  Kjo jasmina sikur qesh mezor nga halli 🙄

 • Klajdi Gjoni
  Klajdi Gjoni6 ditë më parë

  Shume skenar I pregatitur ky episode

 • ballk4n
  ballk4n6 ditë më parë

  Cfar njerz pa inat kosovart ta puth grun nersy burrit

 • Elona Mucici
  Elona Mucici6 ditë më parë

  Shume mire e rithen kjo shpreje Bora

 • Dardania Antike
  Dardania Antike6 ditë më parë

  Koké forté,shumé normale nji Pejan dhe nji Dibrane ashté shumé e logjikshme,sepse rranjét jané té tilla dhe kjo dihet historikishté qé kto dy krahina té Shqiptarisé i kané dhéné shumé burra,trima dhe njerzé té besés Kombité, dhe dihet botnishté qé jané edhe shumé kokéforté...e né kété rasté shprehet hapur te kta dy té rinjé qé jané shumé té miré dhe qé uné jamé shumé i sigurté qé kta dy nuk mundé té ndahen nga njeri tjetri dhe shpejté do ti shohimé bashké.Urojé té ndodhé kjo se jané shumé té miré.

 • Pajtim Pajtim
  Pajtim Pajtim6 ditë më parë

  althe.info/number/tn-VpWmKdnlpdNA/video

 • Diana Beqiraj
  Diana Beqiraj7 ditë më parë

  Bravo

 • Gjevdet Bujupai
  Gjevdet Bujupai7 ditë më parë

  Bora bravo din mi shkym zjarrit dhe mr ndryshu situaten bravo

 • Zamir Toshi
  Zamir Toshi7 ditë më parë

  Emri kenges

 • convict convict
  convict convict7 ditë më parë

  Kosove shqipni jemi vllazni allahu na rujt tanve bashk gjithmine si mir si keq

 • Doli Dolo
  Doli Dolo7 ditë më parë

  Mund te me thoje dikush nese e di emrin e kenges anglisht te klipi i perbashket i Jasmines me Andin?

 • Hasta La Vista Baby
  Hasta La Vista Baby7 ditë më parë

  Gezuar Pashken githe besimtareve Orthodox Krishti u Ngjall Christ is Risen Xristos Anesti

 • zelfije bytyqi
  zelfije bytyqi7 ditë më parë

  Shikoni kur fol per açai on ledjana eshte ulur tek mevlani por kur flet ne kolltuk vayy

 • Andi Azuni
  Andi Azuni7 ditë më parë

  Ishalla gjithmon bashk shkoni si cift

 • Mand8 Brace
  Mand8 Brace7 ditë më parë

  Duan ti nxjerrin cift sezben kta

 • Drenica Drenica
  Drenica Drenica7 ditë më parë

  Mevlani paska qenë idhnushem me Ledianen 🤷🏻‍♀️

 • Rosi Rosi
  Rosi Rosi7 ditë më parë

  gηƒηʝχgƒχχω🙂🙂🙂ωн❤❤🤣❤😘❤😅💗💗💗😘💗💚💗💚💚💗💚❤💙❤💝💙💝💔💝💔🐔💔💝💖😍☺

 • Xhulja Osmenaj
  Xhulja Osmenaj7 ditë më parë

  po ola ku eahte

 • FF JOKER
  FF JOKER7 ditë më parë

  A u perputhen??

 • Peace & Love
  Peace & Love7 ditë më parë

  mbaroi telenovela indiane?! Dhe te imagjinosh qe ka njerze qe e besojen kete perputhje si emisjon

 • Marku, Marku.
  Marku, Marku.7 ditë më parë

  Jccggzk.ehmffYtm!y!

 • Marku, Marku.
  Marku, Marku.7 ditë më parë

  Mldaakqkpnfofç

 • Marku, Marku.

  Marku, Marku.

  7 ditë më parë

  Mddndnnnrrm!tmy!tmy!

 • Muhamed Aga
  Muhamed Aga7 ditë më parë

  Puth aj puth ky

 • RONNY
  RONNY7 ditë më parë

  😍

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti7 ditë më parë

  Kan more po doni ju me rrejt? Kan po don me rrejt me ket sen? Kan? Shkoni more mytnu.

 • grupi muzikor JEHONËT
  grupi muzikor JEHONËT7 ditë më parë

  Ti mevlan çka po pret a deri kur te krihet emisioni😂😂iku andi para teje 👏

 • Arbenita Bajrami
  Arbenita Bajrami7 ditë më parë

  41:31 Bora duke i tregu andit se si te përgjigjet🤣

 • Arlind Ahmetaj
  Arlind Ahmetaj7 ditë më parë

  Ky mevlani do me dal ne pension ..plus fort injorant po duket ne ket episod.. mendimi imm

 • Arber I
  Arber I7 ditë më parë

  mevlan te kom than mos i bo kontratat e reklamave sa te gjata

 • Val T
  Val T7 ditë më parë

  A MTHOT DIKUSH KU ESHT OLA

 • Sergio Ser
  Sergio Ser7 ditë më parë

  Kur publiciteti i ALthe nderpren publicitetin nga studio te “Perputhen”...

 • Leda Jori
  Leda Jori7 ditë më parë

  Gjithe cunat: une te pelqej ty Ana 2: Se di po kam si hije dyshimi une

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • cd jan
  cd jan7 ditë më parë

  Na hanksh carin oj jasmina

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Bee P
  Bee P7 ditë më parë

  Jasmina and andi seriously make me want to cry- dont give up on what you have, its always tough before it gets easy. Love is worth fighting for always ❤️

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • behar gashi
  behar gashi7 ditë më parë

  Pra me rop shpije tyben marre mkish ardh me dal me jaseminen, ska lon konkurent qe u dal me ta e su puth 😂

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Erjon Dividi
  Erjon Dividi7 ditë më parë

  Me ne fund ulen se mezi duroheshin sikur me ken cift 15 vjecar

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • niki memic
  niki memic8 ditë më parë

  Njeriu si eka karakteria ashtu i vjen edhe nafaka

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Travel Amazing
  Travel Amazing8 ditë më parë

  Po si ka mundesi qe ciftet qe jane verte cifte nuk dolen nga programi te tille ndersa ato qe sjane dolen te tille 😏

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Travel Amazing
  Travel Amazing8 ditë më parë

  Sa mire ka qene emisioni ne fillimet e tij.Gjithcka ndryshoi kur u fut Antonela,Jasmina,Sara dhe Ola.Femra shume te uleta dhe te bejne qe mos ta shohesh fare kete emision 😏

 • Alteo Anaid
  Alteo Anaid8 ditë më parë

  Po ajo ola erdhi per 2 dit nga humbi

 • Elton Daily

  Elton Daily

  7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë.

 • Letisja Bushgjoka
  Letisja Bushgjoka8 ditë më parë

  Te enjten tha vet qe te premten kem emisjon specjal ..zgjodhen dhe vajzat takimet ..sot thon rastesish u shfaqen Jesmina dhe Andi dhe pikrisht nga kjo kem nji program specjal ...kulmi ...i gjith skenar pa diskutim pz

 • Aferdita Alija
  Aferdita Alija8 ditë më parë

  Arjani mos ke donjo vajz jasht po ka arjan me at g ka bo baskpunim 😂

 • Fatmir Az

  Fatmir Az

  7 ditë më parë

  a ki fakte ti? Mos ja fut kote

 • Aferdita Alija
  Aferdita Alija8 ditë më parë

  Çuft i shtirur

 • Mirella Zherri
  Mirella Zherri8 ditë më parë

  Po ato floke pse i bejne me duar gjithe kohes ne emision😴qe te gjitha duret tek floket,pa kuptim

 • Qu een
  Qu een8 ditë më parë

  Andi Jasmina ❤️😍

 • Nomi Sinani
  Nomi Sinani8 ditë më parë

  Ore kjo jasmina qan apo qesh se nuk kuptohet

 • haziemya29 eg
  haziemya29 eg8 ditë më parë

  Shum qifta te bukur jeni ❤️❤️🇦🇱🇽🇰

 • beyond infinity
  beyond infinity8 ditë më parë

  Andi eshte çun King!

 • ELLA.A LEEA
  ELLA.A LEEA8 ditë më parë

  Andi Jasmina ❤️❤️ Mevlan Lediana❤️❤️

 • suisse
  suisse8 ditë më parë

  Te gjithë aty Jan fallso sikur ANDI edhe Tea

 • King Bring
  King Bring8 ditë më parë

  😾😾😾🤬🤬🤬😂

 • kosovë
  kosovë8 ditë më parë

  Sa indiferent mevlani si ata burrat qe derisa martohen rrin si burra t'mir e tdashtun si te bojn per vete ,rrin shtrit pa tregu interes ndaj asaj qe ka ne krah. 1vit n' program 🤦🤦

 • D.M Gaming
  D.M Gaming8 ditë më parë

  I vetmi qe u knaq qe iku Jasmina ishte Princi✨

 • Beteje Alickaj
  Beteje Alickaj8 ditë më parë

  Jasmina dhe Andi mos u ndani kurre

 • Dritan Koka
  Dritan Koka8 ditë më parë

  Sa besojn ne telenovela turke keto more.

 • Manjola Fataj
  Manjola Fataj8 ditë më parë

  Emisione me koti qe Kame pare ka qenë ky .edhe thone sperputhemi edhe .puthen ...duan te Bejne skenare po Sdine .si t'a bejne edhe duan edhe sduan

 • Miri Miri
  Miri Miri8 ditë më parë

  Hajt perhajer ne koken tende tani Olsa

 • Autochthonous Illyrian
  Autochthonous Illyrian8 ditë më parë

  Me ne fund erdhi dita ce sdo ta shofim me surratin tend te shpifur moj Josmina.

 • Rosi Rosi
  Rosi Rosi8 ditë më parë

  єнтιуσʝ💙01мωωнαнѕѕωкѕѕнєωнѕєяє∂ннƒєннgѕуωнн💜💜

 • rijad alimi
  rijad alimi8 ditë më parë

  Me mire do ishte kta dy ta vazhddojn jasht dhe ashtu me gjersisht njoftohen familjarisht ndoshta dhe do ken edhe mardheniet e para edhe do jene bashk mbas nji muaji do vijn bashk

 • Fatmir Az

  Fatmir Az

  7 ditë më parë

  Ti akoma mendon se keta dy nuk kan pas Mardhenie bashk? 😂😂😂😂😂

 • Besnik Janca
  Besnik Janca8 ditë më parë

  Jasemina andi 💥💥❤❤

 • AL BL
  AL BL8 ditë më parë

  A nuk e shifni qart se kta jan ka luajn me nje publik te ter, kta mendojn se ne ham kasht, per disa dit do del kush me ke eshte lidhur jasht 😆, Andi Jasmina jan vetem shok t'mire azgje me shume!!

 • Fitim Cica
  Fitim Cica8 ditë më parë

  Po jeni kaq te mir bashke sa sme besohet se keto grindjet e kota te behen penges se kuptohet qe duheni shume ju koptoheni sa te shikoheni ne sy

Faqja Tjeter