"Mos gënjeni kot njerëzit", Debat i fortë Arjan Çani - Klodiana Lala për largimin e Ardi Veliut

Emisioni i plotë: althe.info/number/mWa0fKl6f4GBnbY/video

Komente

 • Funny video
  Funny video18 orë më parë

  Follow please

 • hunting duck
  hunting duckDitë më parë

  i grosh i pilaf

 • jetmir kerrnaja
  jetmir kerrnaja3 ditë më parë

  paska kthy Ariani se ska qen kshu

 • Peter Lekani
  Peter Lekani3 ditë më parë

  Je gabim se Pablo Escobar e bani vet burgun me te gjitha kushtet, ku e perdori si kazino ( bixhoz ) Pastaj bani dill me Amerikanet. Tha po dorezohem me kusht me hy tek burgu im. Ato e lejuan. Por ky nuk hoqi dor nga droga e komanda per grupin e vet dhe Amerikanet vendosen ta vrasin.

 • Erion Yzeiri
  Erion Yzeiri4 ditë më parë

  Kur u be analist dhe ky laviri antishqiptari cani o zot ky qen shane e ndyre shqiptare eshte per burg ekzekutim filogreku shko ne zone e dhiere tv te mbaruara

 • Nik Doda
  Nik Doda7 ditë më parë

  Gjysma e shqipris jan per burg e gjysma jan per psikollog edhe un kam nevoj 😁

 • Nik Doda
  Nik Doda7 ditë më parë

  O lllapaqene leni edhe te tjeret te flasin çfar po zbulon ujin enxet

 • apollo news
  apollo news10 ditë më parë

  O çani meru me ujkun e shijakut ose ard daullxhiun se vetëm për atë je fiks..... ça kërkon me këto tema nëpër emisione apo është shpërbër fare emisioni jot nuk po e ndjek më njeri hahahahaha ordiner I ndyr fajin e kan drejtues të tjerë që bëjn mix gradat Zh me P sepse grada A ska ngel më në televizion

 • Agim Baci
  Agim Baci10 ditë më parë

  Mjere ai burr që e ka kte gazetarë në shtëpi.

 • Emigranti Al
  Emigranti Al11 ditë më parë

  Analist dhe gazetar qelbanik Me te qelbur se politikanet .

 • PETRIT PETRIT
  PETRIT PETRIT12 ditë më parë

  ik moj baxhelle llafazane

 • Elton Vulka
  Elton Vulka13 ditë më parë

  Klodi ti thua te vertet edi rama eshte steka dhe çoku se kto te tjeret Jan guret e biladros vetem se I ka von me numra e ka bo sketarin me per para dhe luan bukur lojen.

 • Mimoza Imami
  Mimoza Imami13 ditë më parë

  Rama i ve Rama i heq se kuptoni ju me te gjithe keshtu ben. Droga dhe krimi ka mare dhene ndaj nuk e hiqte Veliun i mbaroi punet mire e mire dhe ne fund e hoqi. Bravo Klodiana je nje gazetare e zonja

 • Led Labz
  Led Labz13 ditë më parë

  O raqipo mos pi mo kaq shum raki se e dhjet emisionin

 • lvp rioni
  lvp rioni13 ditë më parë

  O Cani ka vend ne bote kur i forti nuk fiton?

 • ATHINA MURUZIDI
  ATHINA MURUZIDI14 ditë më parë

  Arjan cani shum I zoti

 • Klodovik Collaku
  Klodovik Collaku14 ditë më parë

  Jeni nje tuf injorantesh te shitur te gjith

 • Basilis Hai
  Basilis Hai14 ditë më parë

  Ore mos ka pire ndonje gje kY Cani dhe flet keshtu, ky gjithe kohen ishte kundra policis dhe sot i del ne krah, ka pire shume duket!

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza14 ditë më parë

  Ato lloj mostrash i duhen partise se droges, se zbatojne mire parrullen: bravo cuna. Ashtu si shtupa kembesh perfunfofshin kreminelet , haku i atyre qe u vrane nga bandat e krimit shtet , i ndjekte mbrapa kreminelet e droges te favorizuar nga banda e pushtetit.

 • airflow
  airflow15 ditë më parë

  Klodiana eshte gazetarja qe me pelqen me shume ne panoramën shqiptare.

 • Hava Bello
  Hava Bello15 ditë më parë

  O Arjan ca suksesi qe po vriten djem dhe u mboll vendi me ashash. O Arjan Mos bej zhurmusin.

 • Hava Bello
  Hava Bello15 ditë më parë

  Klodi te kam shume qef se je shume shume e zonja dhe e sakte edhe e drejte. Gjerat qe thua Jane te sakta. Bravo zoti te dhente jete dhe shendet familjare zemer. Vazhdo si ke punuar te punosh zemer.

 • Xhulian Albania

  Xhulian Albania

  10 ditë më parë

  Kjo ma injorantja e historis shqiptare

 • ΑLKELJAN POLE
  ΑLKELJAN POLE15 ditë më parë

  shiko un canin se kam shum qef por flet sakt

 • ΑLKELJAN POLE
  ΑLKELJAN POLE15 ditë më parë

  o zot kush flet e pati mir rama qe tha secili te mbaj pergjegjsi per pamjem qe kjo sle vent per gjykatat se tani u kujtua kjo aman o aman

 • Shaqir Gaba
  Shaqir Gaba15 ditë më parë

  I papare arjan çani 🤣🤣

 • Pjeter Marku
  Pjeter Marku16 ditë më parë

  OCANI KE KLYSHET ERAMES PERPARA IPAGUEN DJALI IPA NANE ENJOFTI KURE VDIQ KUISHTE ME PARE SE BABENE SE NJEF TREGO QFARE KA BA ISHE IJATI

 • moli zero
  moli zero16 ditë më parë

  kjo klodi eshte debile s di te arsyetoje fare

 • Sotir Gjata
  Sotir Gjata16 ditë më parë

  KANDILI thane i mbaroi (shkau -gau) iku miku ra nga fiku

 • Niku Lala
  Niku Lala16 ditë më parë

  Po e tha klodi mori fund ashtu eshte.Po ik moj llafazane shurr uthull plere

 • Hamit Hamit
  Hamit Hamit17 ditë më parë

  Bravo KLODJANA FUTU NJË PLLËM SYVE SE E MERITOJN QË τë dy ara janë B. ... Lëpirsa Ylli Rakipi me Metën dhe Çani. me Berishën.

 • Edi Elezi
  Edi Elezi17 ditë më parë

  Kjo lala vetem gazetare nuk eshte thjesht llafazane sa e degjeneruar flet komplet kot ik moj shurre femer me fal se nuk je femer je si trans 🤣🤣🤣🤣

 • Kyro D
  Kyro D17 ditë më parë

  Jo znj gazetare ! Nuk mund te gjykoni ne menyre te tille per POLICINE E SHTETIT! Je nje cope llafazane qe nuk vlen! Ti nuk je gazetare, ti je llapaqene!

 • Michael Deleon
  Michael Deleon17 ditë më parë

  Lala je lolo fare. Jam shum i bindur qe ti ben nje pune shum te mire. Dhe puna qe ty do te shkonte po fiks fare ama...do te ishte te merrje dhe te ngulje si dordolec ne ara per te ruajtur te mbjellat e fushave. Do ti kallje daten shpendve dhe kafsheve. 😂😂

 • Violeta Konomi
  Violeta Konomi17 ditë më parë

  Zonja lala ty kush te ushqen me buk e mohon cian keto budalleqe idha votat rames dhe ky e perjashtoi ctru ke ne kok sigurisht mut

 • beku beku
  beku beku17 ditë më parë

  O Arjan o RR.K. Nese shteti nuk eshte normal do te thote qe askush nuk ka te drejte te kritikoje dhe te nxjerre ne pah korrupsionin dhe papergjegjshmerine e funksionareve te shtetit? Sipas teje duhet te mbyllim gojen? Ke fillu me u ba RR.K. Cfare te gjeti ty keshtu?

 • ilir daka
  ilir daka17 ditë më parë

  Canit nuk i plas fare cfar ndoll ne ,Shqiperi thjesht fol kot sa per te bere kundershtime thjesht tall lesht me kete panel

 • Genci Vlore
  Genci Vlore17 ditë më parë

  Sa e merzitshme behet kjo gazetarja Lala ne studio .Nuk ka respekt per te pranishmit ne studio ,por as edhe per ne qe ndjekim pa dashur emisionin kur kjo eshte prezent .

 • Genci Vlore

  Genci Vlore

  15 ditë më parë

  @La Vida Loca Nuk jame kundra te vertetes ,prandaj dhe ndjek emisionin .Zhurma ,hamullia ,mos respektimi i kolegve te saj ,nderhyrjet dhe nderprerja e fjales per koleget e saj ,veprim ky i perseritur nga z.Lala dhe ne panele te tjera me kolege te tjere me japin indicie te shpreh keqardhje per emisionin.Sa per aftesin profesionale te Klodit nuk jame une qe e percaktoj ka institucine te tjera qe Klodin e kane vleresuar per aftesin e saj .Pakenaqsia ime thjesht me behet i merzitshem paneli qe ndjek per te kaluar ate pjese te kohes .Ju faleminderit .

 • La Vida Loca

  La Vida Loca

  15 ditë më parë

  Ideja e emisionit eshte qe te ket debat konstruktiv.dmth duhet thene e verteta jo te degjojme prralla mbi Escobarin.ne sjemi kolumbi... As nuk duam te behemi.kshuqe Klodjana prandaj duket e ashper se per te thene te verteten duhet ta ngresh zerin shume ne shqiperi se ste nigjo njeri ndryshe

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti17 ditë më parë

  Miftari gazetar thonte qe kjo gazetare bon biznes ku I mer formacionet ne aparantet shtetnore ka te vellain punojs boni kot ate atentatin ke shpia. dhe ka bo shum lek. thot ai eshte e perzime. jan te verteta?

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti17 ditë më parë

  ne nje vidio te nuk e di si quhet ai qe quhet radio

 • Karaman Bardhi
  Karaman Bardhi18 ditë më parë

  0j dibra

 • Xheladin Herri
  Xheladin Herri18 ditë më parë

  Çali drejtori i policise mvaret nga minister i mbrendshem por kontrollin direk e ben profekti i qarkut dhe profektin e zgjedh kryeministri prandaj eshte kryeministri ministri i mbrendshem profektin qarkut dhe i fundit drejtori i pergjithshem i policise

 • Xheladin Herri
  Xheladin Herri18 ditë më parë

  Ariane Çani dhelpe tir je tall koqet .

 • Vladimir Qoraj
  Vladimir Qoraj18 ditë më parë

  Arjani asht nje person i pa afte profesionalisht por,kampion kargjozlleqesh.

 • osman lika
  osman lika18 ditë më parë

  Arjani.po ben zhurmusin.....eshte kthy prap pro Rames...po.na behet si politikant o di te gjitha ..po ben gjeniun. Bravo klodjana

 • Alberto methasani
  Alberto methasani18 ditë më parë

  Kur del ti ne ekran moj zonje, duhet me ndrru kanal, je si kallash bresheri,ti ske per tu ber ndonjeher deputete PD, se u konsumove me kte lloj llogjike e dialogu qe ke

 • toto84
  toto8418 ditë më parë

  Sa gjysma zemres tate te kishin ca burra aty ne politik

 • Hane Jahaj
  Hane Jahaj18 ditë më parë

  Bravo Klodjana je nje na gazetaret me e, drejte perdrejte ti meriton te jeni ne drejtesi se e miriton✌️✌️🇦🇱🇺🇸

 • Baki Brahimaj
  Baki Brahimaj18 ditë më parë

  Je shume e shpifur moj klodi je shume imagninare nuk te ka lezet shpifja mos ta shohim ate fytyren tende se na i shpife

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT18 ditë më parë

  Cani ke interes te beshe avokatin e atij qe eshte nje injorant si ju.Me vjen keq qe po ta shprehe.Prandaj e mbeshtete ate qe kam turp qe kam pare ate fytyre te shemtuar dhe injorante te qeverise.

 • Mike Stavale
  Mike Stavale18 ditë më parë

  Më fal por kush ësht zonja Kali të thot të japi dorheqje Veliu? Ti je thjesht një cop gazetare e paguar dhe frymëzuar nga politika. Ti nuk ke surrat për ekran në rradh të par jo më të shofim zonja Kalin të na japi "faktet" në ekran. Ke dal për të bër emër dhe kaq. Po të njëjtën gjë bën edhe kur ësht përball Artan Hoxhës. Nuk ka sens të hyj zonja Kali në emision dhe të bëj zhurmusin, shko dhe kullot bar nëpër fushat e hashashit dhe qëndro në gjendje ajrore 😜

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT18 ditë më parë

  Bravo Klodiana shprehesh shume thjeshte dhe paster.Qeveria bene cdo dhe ju diskutoni bashke me Yllin.

 • Husen Muratti

  Husen Muratti

  18 ditë më parë

  Klodiana do nji kastravec te math ne goi qe most flasi me sa te ket jeten se ksai si mbyllet llapa

 • Zeni Myftari
  Zeni Myftari18 ditë më parë

  E kan transferuar ne mars kete gjene e zgjuar, se kjo sma ha mendja qe jeton ne shqiperi. Cudi si nuk e degjova njehere kete te kronikave t thote nje dhe vetem nje fjale pozitive.

 • Bledar Bledi
  Bledar Bledi18 ditë më parë

  ik merru me llallen ti moj katnare

 • Edmond Kaci
  Edmond Kaci18 ditë më parë

  Ministri i rendit moj hale apo ste kujtohet o hale

 • Edmond Kaci
  Edmond Kaci18 ditë më parë

  Ik moj gje e cpifur.

 • emiljano capo
  emiljano capo18 ditë më parë

  Sa keq me vjen per burrin e kesaj qofte ai qe eshte si e duron kete 😡

 • Festim Festim

  Festim Festim

  9 ditë më parë

  esht vete burr vete grua o lla 😂😂

 • Dhimitraq Shkembi
  Dhimitraq Shkembi18 ditë më parë

  Ti. Moj. Klodiana ke të. Drejtë por. Ke kujdes nga. Mafia politike koka e krimit edi rama policët marin urdhërat. Nëqoftëse. Nuk binden largohen nga. Puna.

 • Gozilla Aud
  Gozilla Aud18 ditë më parë

  Oj lop po ai djali ishte vetem 21 vjec cfar krimineli ishte nje femij i rritur rrugve oj gazetare kot

 • Dallas Tyson
  Dallas Tyson18 ditë më parë

  Ky gazetar që nderhyn qeka legen i qeveris,per këtë qenka normale që vritin njerez ne mes të rruges, ky qeka ordiner bashke me drejtuesin e saj, po ti ore legen arjan na thua që është normale situata e vendit?? Brava klodiana 👍👍🇦🇱🇽🇰, emisione me nivel të dobët,

 • Gezime Demo
  Gezime Demo18 ditë më parë

  Me sa kam kuptua ,sipas kendveshtrimit tim , gazetarja ,Klodjana Lala , i sherben me devotshmeri detyres se saj ! - Me vjen mire , qe insiston , per gjerat , qe eshte e bindur , se i veriverifikon ! -Nuk eshte ETIKE , qe , disa qytetare " PA MEKATE " , e perbuzin , duke e etikuar me lloj - lloj EPITETESH !! - Ajo , me sa kam kuptuar , ka lindur per GAZETARE , dhe i sherben me dinjitet !! - Per kete gazetare , paga vjen e dyta , sipas gjykimit tim...

 • oltion schönen
  oltion schönen18 ditë më parë

  Arjan cani Bo si budall,po' esht ma inteligjenti se te gjithe panelet shqiptare,me currin e ka dhi

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi18 ditë më parë

  Pa fakte smund te flitet po ja keni mor doren ju pacamurrit haAa

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi18 ditë më parë

  U nez klodi spushon duhet ngreìt cmimi i termentines haaaaa

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD Mullahi18 ditë më parë

  Jon burra sdorheqen si luli dhe sala haaaa ta mori kadili ne dor e ti pastroi dal nga dal

 • Shefqet Hasimaj
  Shefqet Hasimaj18 ditë më parë

  Mos harroni qe vasta e Rashes te porta e Shtepis ,nuk eshte per te Harruar, sepse patì shum tentativa per malipunim, kjo vrasje na policia e shtetit ne se do kish ndodhur ne periferi do te kish mbetur versioni i policit qe kryeu vrasjen,shikoni ku jemi!!!!

 • Real M
  Real M18 ditë më parë

  Te njejtat fjale fliste dikur edhe kur mbronte Adriatik Llallen kur dekonspironte aksionet e policise Kur i jepte lajmet para se te ndodhte arrestimi. Pastaj i shpalluri ne kerkim ishte larguar.

 • Real M

  Real M

  18 ditë më parë

  @Fatmir Dervishi Ke te drejte... Por,duket edhe kesaj keshtu i duhet loja. Ka artikuj ne internet sa te duash per keta gazetaret investigative ,qe hedhin hije dyshimi se kush i paguan.

 • Fatmir Dervishi

  Fatmir Dervishi

  18 ditë më parë

  Si person dhe si demokrat dua ti bej nje pytje kesaj gazetare,se vec gazetare nuk eshte,a e gjeti kush i gjuajti ke shtepia vet me kallash,si gazetare (insikative) se kupton qe eshte bere e neveritshme kjo e kronikes,leri strukturat te bejne punen e vet...........

 • AlwaysTheTruth
  AlwaysTheTruth18 ditë më parë

  Kjo surrat kali edhe te drejte te kete,menyra si nderhyn te nderpret fjalen dhe sjellja e saj te vjen per te vjell..belege femer

 • Tahir Gifjrj
  Tahir Gifjrj18 ditë më parë

  Lala je gazetare patriote hallal se ju thu te vertetn

 • Motori
  Motori18 ditë më parë

  PO KJO USHTARJA E KUJT ESHTE . KJO ESHTE GAZETARE E PAVARUR LEKET IMERR KE SHEFI I SAJ

 • Motori
  Motori18 ditë më parë

  PO KJO BUDALLAQIA ESHTE GAZETARE APO POLITIKANE FLET ME SIGURI PER VOTAT. KA MARRE PER KOT KJO GAZETARUCE

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras18 ditë më parë

  Cani servil I Rames dhe I PPSH normale nje oficer I Enverit kete bir kurve dote kishte

 • Xristina Dervish
  Xristina Dervish18 ditë më parë

  Ky sqenka emision po bu.....

 • Arjan Berat
  Arjan Berat18 ditë më parë

  Lala nuk eshte gazetare , eshte shpifese profesioniste bla bla bla katrani i zi

 • Xristina Dervish
  Xristina Dervish18 ditë më parë

  U shkreti ti sdi te flasesh si buf ne karrike.

 • Xristina Dervish
  Xristina Dervish18 ditë më parë

  Mbylle gojen re Cani qepe re qepe.

 • gurgac
  gurgac18 ditë më parë

  O Kikia je nje neveri e pafund ,po si nuk u vele duke lepire bythen e Rilindjes !

 • Milto Giasini

  Milto Giasini

  18 ditë më parë

  Boll moi buxhe

 • Kujtim Haxhiu
  Kujtim Haxhiu18 ditë më parë

  L'ala eshte nje heroine,,, thote vetem te verteten

 • F Suma

  F Suma

  18 ditë më parë

  Lala asht varikarse, vetem beret dhe trego qe asht kamzalie duket qe ne pamje ca asht

 • Andre Nanaj
  Andre Nanaj18 ditë më parë

  po nuk tu mbyll buca moj zhgarravin

 • gurgac
  gurgac18 ditë më parë

  Cani paska fillu Rama me e qi prap ne bythe brother !

 • Pellumb Dervishi
  Pellumb Dervishi18 ditë më parë

  Respekt klod je trime .

 • Blerim i Brishte
  Blerim i Brishte18 ditë më parë

  Kur bon dhe Arjani sikur merr vesh! Berishjan I gjalle dhe arrogant

 • Jordan Poga
  Jordan Poga18 ditë më parë

  Vetem per nje gje te vjen keq, njerzit e ndershem thyejn kurrizin dhe me zor arrijn ne fund te muajit kurse kjo pseudo gazetare... analiste.... investigatore vjell budallalleqe dhe genjeshtra edhe paguhet dhe shum madje. Fatekeqesisht ky eshte niveli dhe fatekeqesisht mbase I meritojme keto njerez sepse jemi ne qe i shohim dhe i klikojme

 • Ernest Etnik
  Ernest Etnik18 ditë më parë

  Oj femer e degjeneruar fytyr kali flliqesire femer mbylle ate hale se na grrice nervat oj e poshter

 • Aleko Ago
  Aleko Ago18 ditë më parë

  sa dialog koti ka njeri me lene karriken

 • Festim Liti
  Festim Liti18 ditë më parë

  Te vjen per te vjelle Kurt sheh Klodin e shemtuar!

 • Suel Hoxhaj
  Suel Hoxhaj18 ditë më parë

  O klodiana po ti mer.leke nga grupet.kriminale per mos tu permendur emrin, ik moj legene femer

 • andrea andrea12
  andrea andrea1218 ditë më parë

  Zevendesoheni me LUANXHOXHAJLAERTCELIKU ne KERKIM ( dhe mbron Presidentin DONGRYKESKRASMETA) i beni te FALA se do me burgosi PRAPE per te me ELEMINUAR..Respekte..

 • andrea andrea12
  andrea andrea1218 ditë më parë

  Arjan cani ( si bos i Zones se lire)/Po te shkerdhejne pas ores 23- ne sumen lakuriq ,,ti Arjan do thuash ;; U C "POVA NGA NJE PENIS IRRIQ / RESPEKTE SE NUK E KE PROBLEM CPIMIN NGA IRIQI....!!!

 • Petrit Paja
  Petrit Paja18 ditë më parë

  Cani roli i policisë mbetet kyc. Me e kriminalizuar se policia nuk do kete sektor tjeter. E mvarur e politizuar. E origjinizuar nga sistemi vjetër.

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza18 ditë më parë

  o pijanec mbylle bucen

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza18 ditë më parë

  cani cun kurve e cone rama

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza18 ditë më parë

  ju jeni plerat e komunizmit qe te gjithe

 • naun bera
  naun bera18 ditë më parë

  Kush j'u beson juve eshte ne rastin me te mire budalla, ne me te keqin bir kurve, ramoviçi, saliviçi , metaviçi jane bashke dhe keto 30 vjet jane vazhdimi i komunizmit, flisni per invalidet qe marrin 3.700 leke ne muaj o hajduter ordiner

 • Edmond Nikaj
  Edmond Nikaj18 ditë më parë

  Kjo futyre kali eshte shume e shemtuar

 • Artor Fonfria-Pereda
  Artor Fonfria-Pereda18 ditë më parë

  Çfare Gazetaresh jane keta more???Kjo skifoja qe eshte e shemtuar,ben sikur di gjithçka!Çfare mjerimit……!Po çfare lidhjeje ka vrasja e Rasesh me Drejtorin e Policis o Sorre!Nje Polic i droguar dhe idiot,qellon me Arme nje Person ne oren 1 apo 2 te Mengjezit,kot fare.Pse Drejtori i Policise do ti rrije mbrapa çdo Polici 24 ore panderorere????Po si i thua vehtes Gazetare o fyçke?Ne çdo vend te Botes biles Botes se Civilizuar dhe te Zhvilluar,kur Polici vret nje Qytetar,mundohen te Manipulojne provat dhe faktet sepse eshte Krim,dhe Turp per Policine.Nuk dua te them se eshte gje normale kjo,por keshtu eshte!

 • Osmon Takja
  Osmon Takja18 ditë më parë

  Po pusho moj fytyre kali

 • Flamur Xhaja

  Flamur Xhaja

  18 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•18 ditë më parë

  😎🔥🇦🇱🔝

 • Gjergji Thomollari
  Gjergji Thomollari18 ditë më parë

  O Klodi llafazania, ti s’je eksperte policie njehere e s’te takon te besh kopetentin kot! Menaxhimi i protestave ishte sukses qe ti s’do ta shikosh! Vertet ka probleme por ato ekzistojne edhe ketu ne SHBA! Si e kupton rendin ti, apo e do si ne monizem! Dhe mesohu te ndalosh se derdellituri se je bere e bezdisshme per publikun!

 • Taulant Kasaj
  Taulant Kasaj18 ditë më parë

  Arjani thot nje te vertet Edhe mundsisht ti bej nje pyetje asaj gazetares qe Sa vjet ka qe Ben gam gam ne televizor ajo thuaj a ka na nje ndryshim se Ajo ka 16 vjet Po te shofesh youtube e ke dy tre dit ne jav ne televizor qe Ben gam gam gjith diten a ka na nje ndryshim ??

 • Tzimis Tzimaras

  Tzimis Tzimaras

  18 ditë më parë

  Cani,dhe shume servila te PPSH nuk kane vdekur, keta jane kelyshat e PPSH

 • Niko 👑
  Niko 👑18 ditë më parë

  Klodiana Lala esht talebane kamikaze me pages e Sali Berishes. punon kundra policis dhe per boten e krimit qe te sfidoj policin dhe Shqiprin !!

Faqja Tjeter