Irkenc Hyka - Qaje ft. Andreas (Official Video)

Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/QAJE
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Saia
Mix & Master - Erion Lleshi
Video - Valon Aziri

Komente: 546

 • al
  al6 muaj më parë

  A të dhem shpirti, se unë po vuaj Si të jetoj, të lutem ma thuaj Se unë pa ty dashnia jem, e kam harruar me zemrën akull Kam mbetur vetëm, sa më lëndove Isha i verbër, unë sot për ty qaj Të doja tepër Qaje, dhe një herë të fundit, qaje Ti dashninë që po len pas Të mbushur plot me vaje Qaje, dhe një herë të fundit, qaje Pa e kthyer kokën pas, se ti nuk pate faje Me vete i mori, vitet e mia Ja dhashë të gjitha nga dashuria Se ti më doje pak, e unë se dija Me zemrën akull kam mbetur vetëm Sa më lëndove, isha i verbër Unë sot për ty po qaj Të doja tepër Qaje, dhe një herë të fundit, qaje Ti dashninë që po len pas Të mbushur plot me vaje Qaje, dhe një herë të fundit, qaje Pa e kthyer kokën pas, se ti nuk pate faje

 • bella vita

  bella vita

  3 muaj më parë

  Prea frumoasa❤❤❤melodia

 • ItIsYe

  ItIsYe

  5 muaj më parë

  fr

 • Gladiola Duka

  Gladiola Duka

  5 muaj më parë

  Pe .

 • Lucia Niculae
  Lucia Niculae6 muaj më parë

  Sunt unele melodii făcute doar pentru inima aia care duce o durere, dar n-o spune nimănui am plâns când am auzit-o mi-a calmat sufletul iubiți cât puteți și luptați pentru ce iubiți Îmbrățișări din ROMÂNIA 🇷🇴

 • Mirela Mihai

  Mirela Mihai

  4 muaj më parë

  O poți traduce?, te rog!

 • gabriel neacsu

  gabriel neacsu

  5 muaj më parë

  ❤❤❤❤🇹🇩🇹🇩🇹🇩

 • gabriel neacsu

  gabriel neacsu

  5 muaj më parë

  Bine zici Lucia Niculae👏👏👏👏🤗🤗🤗🤗🌹🌹🌹

 • albulena Restelica

  albulena Restelica

  6 muaj më parë

  @Luiza Cucka 899

 • Luiza Cucka

  Luiza Cucka

  6 muaj më parë

  Ju perqafojme dhe ne

 • Stanley MCGill
  Stanley MCGill6 muaj më parë

  Edhe pse mund te jemi me tjeter... Mund te pohojme se kemi harruar gjithcka nga e shkuara...Edhe pse mund te qeshim... Asgje nuk harrohet... Na mungon dicka brenda thellesise se zemres😪☹

 • Ira Tri

  Ira Tri

  8 ditë më parë

  Koment i qelluar

 • Stanley MCGill

  Stanley MCGill

  Muaj më parë

  @Sri Mulyati Albania

 • Sri Mulyati

  Sri Mulyati

  Muaj më parë

  tell me, this song from what country?

 • Bujare Tosku

  Bujare Tosku

  5 muaj më parë

  Sarrohet zemer dashnia e pare dhe nuk zevendsohet lete jemi te gezuara dhe te komletuar nje boshllek eshte ne shpirt pafundeee

 • gabriel neacsu

  gabriel neacsu

  5 muaj më parë

  Nice...

 • Sarah
  Sarah5 muaj më parë

  Pershendetje nga Shtetet e Bashkuara 🇺🇲 I totally love this song. I understand a few of the words and can tell, it's a very emotional song. Barvo 👏 👏 shame bukur 🇦🇱🇺🇲

 • Lidia Viktorovna Matera
  Lidia Viktorovna Matera6 muaj më parë

  Никогда, так сильно, песня не отражала боль, которую я ношу в моем сердце. С первого до последнего куплета ей удалось вернуть каждую боль. Я не могу сдержать слез. Поздравляю, это тоже благодаря твоим чудесным голосам.❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Orion Dibra

  Orion Dibra

  3 muaj më parë

  Лидия а вы что понимаете Албанский язык?

 • Shpetim Gashi

  Shpetim Gashi

  6 muaj më parë

  @Donjeta Gashi she said : few songs have described the pain i feel so well, I can't hold back my tears, also thanks to their voices ❤️❤️

 • Donjeta Gashi

  Donjeta Gashi

  6 muaj më parë

  @Lidia Viktorova - what are you saying !? Not a lot of ppl understand your language si pls say it in English??

 • Nelly Kostadinova
  Nelly Kostadinova4 muaj më parë

  Просто,прекрасна песен,мелодията топ..😊🌹🍀🇧🇬

 • Patricia Korichi
  Patricia Korichi6 muaj më parë

  Omg this song is soooooo beautiful, it breaks my heart... i just can't stop crying ! Big up and absolut respect from France 🙏💖

 • noel bar

  noel bar

  6 muaj më parë

  :d

 • Klisman Ndogaj

  Klisman Ndogaj

  6 muaj më parë

  😍🤗

 • Nila Nila
  Nila Nila6 muaj më parë

  O ZOT I MADH qetsimim shpirti kjo kenge, dhe pse dhembin fjalet. Rrenqethje mishiiiiiiii, vetem ato qe kan dashur me shpirt e ndjenje kte kenge!!!!!!!

 • Olga Pesto
  Olga Pesto6 muaj më parë

  Amazing voices ❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️My beautiful Albania thank's for cool singers and quality music 💖💖💖💖💖💖💖

 • Serkan Kartan

  Serkan Kartan

  5 muaj më parë

  Andreas beavisimoooooo

 • yuitr loing
  yuitr loing6 muaj më parë

  Gjithmon këngët e irkencit te hyjnë n zemer...💘💘

 • Black Angel
  Black Angel6 muaj më parë

  Si gjithmon mbetesh nje nga kengetaret e mi te preferuar.. Ne cdo varg e melodi qe thur irkenc gjej vetveten. Te lumte è te uroj gjith te mirat e kesaj bote. Je nje nga zerat e pakte te bukur qe kan mbetur. Bravo

 • Blerta Kreka

  Blerta Kreka

  3 muaj më parë

  Bravoo mbetesh heroooo

 • Eduard Hoxha

  Eduard Hoxha

  6 muaj më parë

  👌👌👌

 • Den MANTSE
  Den MANTSE6 muaj më parë

  Kjo keng, duhet tu kujtoj disave se veprat qe kan bere,Jane te pa-korrigjueshme,dhe kur mos ta harrojn, fajin dhe mekatin qe kan kryer. Faje te cilat na kan kthyer ne mosbesues ne shume raste..

 • Artur Lata

  Artur Lata

  6 muaj më parë

  Shum e vertet👍🏻👍🏻

 • Sadik Sherifi
  Sadik Sherifi5 muaj më parë

  Masterpiece, të lumtë Irkenc 🇽🇰❤️🇦🇱

 • Shala
  Shala6 muaj më parë

  Shumë kengë e bukur dhe e interpretuar mirë👍😊. Me pelqen ky zhaner i muzikes,sikur te Hekuran Krasniqi 😊

 • Berkay Bulut
  Berkay Bulut6 muaj më parë

  Huge LOVE from Turkey ❤️

 • VeTTe77
  VeTTe775 muaj më parë

  One Word (PERFECTION) 👍👍👍🇦🇲🇦🇲🇦🇲

 • Bensu Soral
  Bensu Soral6 muaj më parë

  Tjeter thote goja... Tjeter thote zemra Syri loton... Zemra pikon 🤯

 • Maria Lazi
  Maria Lazi4 muaj më parë

  Wow beautiful song beautiful voices !!!!braviiiii from 🇺🇸🇮🇹

 • Brunilda Gjata
  Brunilda Gjata6 muaj më parë

  Shume kenge prekse..me bere te kujtoj e te qaj sonte.💔..vdekja dhe ndarja nga ai qe do jan dhimbje qe nuk kalojn 💔💔bravo te lumte per teksin dhe zerin ♥️♥️♥️♥️

 • Krys Ka
  Krys Ka4 muaj më parë

  This is the beauty of music. I don't understand a single lyric, but I feel the pain in his voice, I hear the melancholic music and I cry like a baby. Absolutely beautiful song!

 • Elena Sarika
  Elena Sarika6 muaj më parë

  Bravo Irkenc !!! Keng shumë e bukur ,,dhe zëri jot sa i embel Suksese !!❤️❤️🙏🙏

 • Albine Shala
  Albine Shala6 muaj më parë

  Ah..... sa e dhimbshme 💔 Te këndoft Zemra Irkenc👏

 • LᴜᴄᴋʏBᴏʏ
  LᴜᴄᴋʏBᴏʏ6 muaj më parë

  Na shkaterove shpirtin me kete kenge 😭

 • Cassie
  Cassie5 muaj më parë

  love this song ..opened so mamy emotions

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  5 muaj më parë

  Bravo Irkenc another wonderful song 🇨🇦

 • Alisa Alisa
  Alisa Alisa6 muaj më parë

  This song is a masterpiece!!!❤️🙏🔥👌

 • Eagle 2020
  Eagle 20206 muaj më parë

  Bravo shqipe 🦅🇦🇱🦅

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo6 muaj më parë

  Absolutely amazing! Just keeps on giving!!

 • ola
  ola6 muaj më parë

  Gjithmon këngët e irkencit te hyjnë n zemer...💘💘

 • SALAH
  SALAH6 muaj më parë

  I Love the song from Morocco 🇲🇦 ❤

 • Anisa_hasani

  Anisa_hasani

  6 muaj më parë

  Im half 🇲🇦 half 🇦🇱 I love it😍🥰🥰❤️❤️

 • Malak D
  Malak D6 muaj më parë

  Bravo Irkenc another wonderful song 🇨🇦

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu5 muaj më parë

  Na shkaterove shpirtin me kete kenge 😭

 • Ergi Teta Art
  Ergi Teta Art6 muaj më parë

  💥💥💥🔥🔥🔥🔥🔥kjo muzik inspirim per shpirtin 🙏❤️🇦🇱

 • Ina Xhelo
  Ina Xhelo6 muaj më parë

  Edhe PSE esht keng per te qare zeri I Irkencit esht fantastik dhe Andreas shum ze I bukur 😍😍😍😍 Nje tekst dhe muzik I embel ❤️❤️

 • Suzi Whyte
  Suzi Whyte6 muaj më parë

  💛❤💛😢😢😢 love this song ..opened so mamy emotions 🙏

 • Radu Bogos
  Radu Bogos6 muaj më parë

  A beautiful song!🙏❤😘👏

 • serdy ximi
  serdy ximi6 muaj më parë

  love this song ..opened so mamy emotions

 • Eduard Hoxha
  Eduard Hoxha5 muaj më parë

  Kjo Kengë Ka Nji Dobësi Se Mbaron Shpejtë !!! Je Unik IRKENC

 • Nar Davtyan Music Production
  Nar Davtyan Music Production6 muaj më parë

  Grettings from Armenia))) Good Job Bros (y)

 • E
  E6 muaj më parë

  Irkenci another level 🔥 hit as always 🔥 pa lene pas Andreasin me zerin e tij te mrekullueshem 🔥🥰

 • enkelejda vathi
  enkelejda vathi3 muaj më parë

  Qaje dhe nje here te fundit qaje🇦🇱♥️🇦🇱♥️🇦🇱♥️ JU LUMTE GOJA CUNA♥️🇦🇱♥️

 • Lala Lala
  Lala Lala5 muaj më parë

  Magnifique 🥰👌🏼

 • mikea hiooi
  mikea hiooi5 muaj më parë

  Gjithmon këngët e irkencit te hyjnë n zemer...💘💘

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi6 muaj më parë

  Shume kenge e mire, texti shume prekes! Te dy zerat e bukur por sidomos ky Andrea o zot, smund ta pershkruaj 🥰🤩

 • Skender Sinani
  Skender Sinani5 muaj më parë

  Jem krenar me ju Faliminderit 🇦🇱🇦🇱Top 🔝

 • Pain Killer
  Pain Killer6 muaj më parë

  Absolutely amazing! Just keeps on giving!!

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  5 muaj më parë

  Absolutely beautiful 😍

 • Miss Leoneta
  Miss Leoneta6 muaj më parë

  Wow! Super kenge 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 ju lumt te dyve

 • Cristina Perez
  Cristina Perez5 muaj më parë

  Bravo me encanto esta cancion saludos desde🇲🇽

 • Yllka Selimaj
  Yllka Selimaj6 muaj më parë

  Amazing song ✨✨✨✨

 • Adriana Laze
  Adriana Laze6 muaj më parë

  Absolutely beautiful 😍

 • Naldi Musaku
  Naldi Musaku6 muaj më parë

  kjo kenge do behet hit, bravo irkenc e ke qar vlla 🔥🔥🔥🔥

 • Laura Rosu
  Laura Rosu5 muaj më parë

  Amazing song! 👏

 • Liuda Jenia
  Liuda JeniaDitë më parë

  Боже как красиво поют болдею🥰🥰

 • cea
  cea6 muaj më parë

  Keng shum e bukur, cdo kush mund te gjej veten ne vargjet e kesaj kg...shum bravo te dyve, po zeri i ketij Andreas i ka dhen me shum lezet kenges....

 • Sorin Roman

  Sorin Roman

  Muaj më parë

  Bună. Ziua. Claudia

 • cea

  cea

  6 muaj më parë

  Nuk e di zonj/zonjush nga emri duket si grek, po mund te jet dhe Rom

 • Mirjeta Lleshi

  Mirjeta Lleshi

  6 muaj më parë

  Ca esht ky Andrea Rumun?

 • Gabriel Farkas
  Gabriel Farkas6 muaj më parë

  Chear dacă nu înteleg îmi place foarte mult melodie de suflet si din suflet cântată

 • Blerina Lika
  Blerina Lika6 muaj më parë

  E keni qare ju kenge sa do te kemi qare ne nje dashuri te shkuar. Brravo cuna👏👏👏👌⭐⭐

 • Ionela Mihai
  Ionela Mihai3 muaj më parë

  Frumoasă melodie 🤗👌

 • Yanko Shiparov
  Yanko Shiparov3 muaj më parë

  RESPECT FOR BULGARIA

 • Alba King
  Alba King5 muaj më parë

  Kengetar me vlera te mdhaja…Bravo Irkenc!!!

 • Bikash Sahoo
  Bikash Sahoo3 muaj më parë

  So beautifully sing the song, I don't understand the song language but I love the song very very much😁😁😁😁😁😀😃😃

 • My Love
  My Love4 muaj më parë

  Suuuper e ke qar vertet me shpirt kete keng...I KAM SYT PLOT ME LOT😭❤🥂

 • hen ko
  hen ko5 muaj më parë

  Shumë kengë e bukur dhe e interpretuar mirë👍😊. Me pelqen ky zhaner i muzikes,sikur te Hekuran Krasniqi 😊

 • Elda Hysllari
  Elda Hysllari6 muaj më parë

  Bravo, suksese, i mrekullueshem si gjithmone 🙏

 • Eugen Cjapi

  Eugen Cjapi

  6 muaj më parë

  Këng më koti se kjo nuk kisha dëgjuar ndonjëher.!!!😂😂

 • Blerina B
  Blerina B6 muaj më parë

  Super kenge super music 🎶,bravo 😉

 • Guti Berat
  Guti Berat6 muaj më parë

  Super kenge 👍👍❤️❤️.Jeni fantastik te dy.Koplimente dhe suksese 👏👏👏👏

 • Magda Lena
  Magda Lena3 muaj më parë

  Love from 🇨🇿❤️

 • Luljeta Gojani
  Luljeta Gojani5 muaj më parë

  Shume kenge e bukur. Greetings from the United Kingdom 💕💕💕💕💕

 • Nela Lleshi
  Nela Lleshi6 muaj më parë

  Gjithmon te prekin kenget e tua irkenc brao keshtu vazhdo suksese👏👏⭐⭐

 • Orestis Edison
  Orestis Edison6 muaj më parë

  Kenge teper magjike💯%🇦🇱👏

 • Neros Sig
  Neros Sig6 muaj më parë

  qr.... kesaj i thon dhe kur t vdes shpirtin do ta dergoj e me kengët e Irkes do te lotojm

 • Dhurata Legisi
  Dhurata Legisi6 muaj më parë

  Artista të vërtetë, këngë hit bravo

 • Viola Prendi
  Viola Prendi6 muaj më parë

  Un duetto bellissimo bellissimo voce tutti due soprattutto una bellissima canzone

 • isida plaku
  isida plaku6 muaj më parë

  Sa bukur i kendon dashurise 🤷‍♀️🤷‍♀️nje bravo te madhe 👏

 • abbsnn cose
  abbsnn cose5 muaj më parë

  Ah..... sa e dhimbshme Te këndoft Zemra Irkenc

 • Imran Yusof
  Imran YusofMuaj më parë

  Dont understand but really touching my hard.. really nice songs.. From Malaysia 🇲🇾

 • Mirela Mihai
  Mirela Mihai6 muaj më parë

  So beautiful song 🥰❤

 • Eglantina Sheti
  Eglantina Sheti6 muaj më parë

  Sa prekese...sa kenge e bukur !!! Degjova kenge shqip...si dikur...Bravo!!!

 • nikolin axho
  nikolin axho6 muaj më parë

  Sa zanin e bukur e ke !!! Super keng Te mos ju dashurojne eshte thjesht nje aventure e keqe, fatkeqesia e vertete eshte te mos dashurosh 💔

 • strong girl
  strong girl6 muaj më parë

  Tgjith flasin per zerin e irkencit Po zeri i Andreas i jep m shije dhe kuptim ksaj muzike

 • María rosa Campagna
  María rosa Campagna4 muaj më parë

  Me gusta, lindas canciones

 • Universal Products
  Universal Products6 muaj më parë

  Like kush e ndjehu me zemer 🥺🥺