Irkenc Hyka - Qaje ft. Andreas (Official Video)

Argëtim

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream or Download: music.onima.co/QAJE
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Saia
Mix & Master - JoJo
Video - Valon Aziri

Komente: 423

 • Cristina Perez
  Cristina Perez13 orë më parë

  Bravo me encanto esta cancion saludos desde🇲🇽

 • Endrit Tafani
  Endrit Tafani15 orë më parë

  Fjale zemre fjal qe perkojn me dhimbjen e shpirtit dy zera qe e perfeksionojn kengen 👏👏👏👊

 • Kat_ LOVES puppies
  Kat_ LOVES puppiesDitë më parë

  Mishi kokerr …❤️

 • elton nuko
  elton nukoDitë më parë

  Edhe videoklipi shume I bukur.

 • Emiljano Qekici
  Emiljano Qekici2 ditë më parë

  Kjo keng shpirti cop cop

 • Natalia B
  Natalia B2 ditë më parë

  💙

 • jakaj nest
  jakaj nest2 ditë më parë

  Super .

 • Majlinda Novaj
  Majlinda Novaj3 ditë më parë

  still OBSESSED 2 weeks later

 • Nertila tila
  Nertila tila3 ditë më parë

  Mund te kalojn ditet muajt vitet asnjeher nuk mund ta harrosh sikur edhe nje sek te atyre viteve ndac te mirat apo te keqijat😔

 • Xhulio Mihali
  Xhulio Mihali3 ditë më parë

  Irkenc djali mos vdeksh kurre o gjigandi talentuar Prsh nga Florida

 • Eda Bullakja
  Eda Bullakja4 ditë më parë

  Love

 • Sarah
  Sarah4 ditë më parë

  Pershendetje nga Shtetet e Bashkuara 🇺🇲 I totally love this song. I understand a few of the words and can tell, it's a very emotional song. Barvo 👏 👏 shame bukur 🇦🇱🇺🇲

 • mikea hiooi
  mikea hiooi4 ditë më parë

  Gjithmon këngët e irkencit te hyjnë n zemer...💘💘

 • Messi 🦁
  Messi 🦁4 ditë më parë

  😪😪💔💔

 • Ledia Ledia
  Ledia Ledia5 ditë më parë

  Grande irkenc

 • MANUSUPERCOOLFANTASY Dance
  MANUSUPERCOOLFANTASY Dance5 ditë më parë

  Super ist schon ❤️‍🔥❤️

 • Al Beshure
  Al Beshure5 ditë më parë

  😍😍🎁🎁😤😈😈🦠🧧🥎🍭🍡🍁🌬🌬🔥🔥😍😍 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Samy Beri
  Samy Beri5 ditë më parë

  Was heißt Qaje, wenn also bei uns Roma heißt Caje (Mädchen) und albanisch? Mist, dass ich nicht die Sprache beherrsche. 😩😩😩😩

 • doire aintu
  doire aintu6 ditë më parë

  love this song ..opened so mamy emotions

 • Dark
  Dark6 ditë më parë

  love this song ..opened so mamy emotions

 • panda albania

  panda albania

  3 ditë më parë

  @Cornelia Blujdea nu nu ahaha

 • Cornelia Blujdea

  Cornelia Blujdea

  3 ditë më parë

  Translate ..please..in Engleza

 • Eduard Hoxha
  Eduard Hoxha6 ditë më parë

  Kjo Kengë Ka Nji Dobësi Se Mbaron Shpejtë !!! Je Unik IRKENC

 • abbsnn cose
  abbsnn cose6 ditë më parë

  Ah..... sa e dhimbshme Te këndoft Zemra Irkenc

 • leonora vaska
  leonora vaska6 ditë më parë

  Hhdhhjsgdkhgdjdgiiydiudisju8syshjsgosgidudhdkdgdidudydigudyyd8udgdkshksgdkdhskgakdgjshhdyjdgjgskyisuhjgsudyky883yugdjg7uf98r88888udhdjgrjdhrhrhyyeuiyuuysuueiieyeuehjehejjujfjjjdjydjdgdkrgkdu6e8e83u0e7rurhurkudjhdgdugrusuiusykisutyuryruuryrir

 • Arev Arev
  Arev Arev7 ditë më parë

  💖👏👏👏👏

 • Vesa Nevzadi
  Vesa Nevzadi7 ditë më parë

  Per mrekulli 👏🏻🧿

 • Monika Sedlmeir
  Monika Sedlmeir7 ditë më parë

  ♥️

 • Krejt dhe drejt
  Krejt dhe drejt7 ditë më parë

  Cajeeeeeeeee me limoneeeeee

 • hen ko
  hen ko7 ditë më parë

  Shumë kengë e bukur dhe e interpretuar mirë👍😊. Me pelqen ky zhaner i muzikes,sikur te Hekuran Krasniqi 😊

 • yza munteanu
  yza munteanu8 ditë më parë

  ❤🧡💛💚💙💜superbaaaaa

 • ronaldo shaku
  ronaldo shaku8 ditë më parë

  Shum e bukur kenga suksese sa me shum te dyve

 • Tamar Muchin
  Tamar Muchin8 ditë më parë

  Very emotionally, please translate 🙏

 • Tini Treis
  Tini Treis8 ditë më parë

  Bravo..e madhe kjo këngë

 • hen ko

  hen ko

  7 ditë më parë

  Cfare kenge😢

 • Evgjeni Sharko
  Evgjeni Sharko8 ditë më parë

  E keni qarë ♥️

 • Sonila Kasaj
  Sonila Kasaj9 ditë më parë

  Sgjen fjal per dhimbjen qe mbart

 • 05 09
  05 099 ditë më parë

  10 dit dhe 1mio 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱

 • Сергей Гаркуша
  Сергей Гаркуша9 ditë më parë

  Славяне?

 • Altin Atini
  Altin Atini9 ditë më parë

  I vetmi artist qe kendon me zemer dhe mr pasion ...Zero nudizem zero pornografi....Suksese jo si disa kellira kengtare..

 • niduoe stre
  niduoe stre9 ditë më parë

  Suksese Byrazer 🔥🔥🔥

 • Gina Nicolae
  Gina Nicolae9 ditë më parë

  Super🇹🇩🇹🇩🇹🇩

 • Марина Айталиева
  Марина Айталиева10 ditë më parë

  Супер🔥🔥🔥🔥🔥

 • Florent Berisha
  Florent Berisha10 ditë më parë

  Suksese te lumt goja se sa mir po kendon 👏👏👌👌💥💥🌹🌹❤❤👌💖♥️💗💗

 • niduoe stre

  niduoe stre

  9 ditë më parë

  Wow Mega schön..

 • Cassie
  Cassie10 ditë më parë

  love this song ..opened so mamy emotions

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  7 ditë më parë

  Bravo Irkenc another wonderful song 🇨🇦

 • Xhuljan Gjergji
  Xhuljan Gjergji10 ditë më parë

  althe.info/number/uqLOhZx9eIlqm6o/video

 • Lala Lala
  Lala Lala11 ditë më parë

  Magnifique 🥰👌🏼

 • Skender Sinani
  Skender Sinani11 ditë më parë

  Jem krenar me ju Faliminderit 🇦🇱🇦🇱Top 🔝

 • Anxhela Ahmeti
  Anxhela Ahmeti11 ditë më parë

  Cfare kenge😢

 • Cassie

  Cassie

  10 ditë më parë

  "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 Everyone talking its true ALthe is the best forever

 • bla blu
  bla blu11 ditë më parë

  Dea❤

 • Diti Baxhija
  Diti Baxhija11 ditë më parë

  Muzike per shpirtin

 • Ranu
  Ranu11 ditë më parë

  Kam mendua se si yll Limani e Shkumbin Ismaili ska por vallahit shume u afrohe atyne ci Jane nurero uno💥💥💥👏👏👏

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu12 ditë më parë

  Na shkaterove shpirtin me kete kenge 😭

 • Rudina Shaba
  Rudina Shaba12 ditë më parë

  Super kenge

 • iamzack22
  iamzack2212 ditë më parë

  🍾💪

 • Etleva London
  Etleva London12 ditë më parë

  SA bukuuurrr😍😘

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  12 ditë më parë

  Suksese Byrazer 🔥🔥🔥

 • Gabriel Farkas
  Gabriel Farkas12 ditë më parë

  Chear dacă nu înteleg îmi place foarte mult melodie de suflet si din suflet cântată

 • yvonnede51
  yvonnede5112 ditë më parë

  Wow Mega schön..

 • E
  E12 ditë më parë

  Irkenci another level 🔥 hit as always 🔥 pa lene pas Andreasin me zerin e tij te mrekullueshem 🔥🥰

 • Xhuljeta Dollani
  Xhuljeta Dollani12 ditë më parë

  Bravo me pelqejne kenget e tua

 • ida merolli
  ida merolli12 ditë më parë

  ❤👋

 • tasya
  tasya12 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED --------THE CUTE----------------------GIRLS ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you 💋 *_GO.SV/CASHREX'SLOVES_* 💋. Pretty: face. Body: Beautiful. Smart: flirt. Like to eat. Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 Everyone talking its true ALthe is the best forever Someone said i love you Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾.

 • tasya
  tasya12 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED --------THE CUTE----------------------GIRLS ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you 💋 *_GO.SV/CASHREX'SLOVES_* 💋. Pretty: face. Body: Beautiful. Smart: flirt. Like to eat. Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 Everyone talking its true ALthe is the best forever Someone said i love you Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾.

 • tasya
  tasya12 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED --------THE CUTE----------------------GIRLS ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you 💋 *_GO.SV/CASHREX'SLOVES_* 💋. Pretty: face. Body: Beautiful. Smart: flirt. Like to eat. Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 Everyone talking its true ALthe is the best forever Someone said i love you Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾.

 • tasya
  tasya12 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED --------THE CUTE----------------------GIRLS ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you 💋 *_GO.SV/CASHREX'SLOVES_* 💋. Pretty: face. Body: Beautiful. Smart: flirt. Like to eat. Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 Everyone talking its true ALthe is the best forever Someone said i love you Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾.

 • tasya
  tasya12 ditë më parë

  OMG, EXACTLY WHAT I NEEDED --------THE CUTE----------------------GIRLS ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- i Sepecial hot girls for you 💋 *_GO.SV/CASHREX'SLOVES_* 💋. Pretty: face. Body: Beautiful. Smart: flirt. Like to eat. Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков Gaze: "Amazed" Lips: "Sensual" Smile: "Sweeter" Body: "Colder" Жизнь, как красивая мелодия, только песни перепутались. #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾 Everyone talking its true ALthe is the best forever Someone said i love you Life's story is a short journey so have fun before eternal sleep forever #Чо #эт #делает #на #2 #месте #в #тренде #однако #я #люблю #таких #рыбаков #垃圾.

 • Florentina Flore
  Florentina Flore12 ditë më parë

  🥰😍❤❤🇹🇩

 • Majlinda Bujku
  Majlinda Bujku13 ditë më parë

  Bukur prekese bravo

 • Eyripidis Flakis
  Eyripidis Flakis13 ditë më parë

  💯💯💯💯💣💣💣💣

 • Rvve Duio
  Rvve Duio13 ditë më parë

  Suksese Byrazer 🔥🔥🔥

 • isida plaku
  isida plaku13 ditë më parë

  Sa bukur i kendon dashurise 🤷‍♀️🤷‍♀️nje bravo te madhe 👏

 • No limit
  No limit13 ditë më parë

  M3 KUPTM

 • Anto Jona
  Anto Jona13 ditë më parë

  Dhe nje her te fundit qaje…💔

 • Aquord
  Aquord13 ditë më parë

  Love this soong 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👌👌👌👌👌

 • HamiDona
  HamiDona13 ditë më parë

  Titulin e kan shkrun keq nuk e kupton gjithë kush shkruhet Irkenc Hyka ft Andreas- Qaje Fjala Qaje Dmth Qiko jose vajzo

 • Unknown known
  Unknown known13 ditë më parë

  Offf be te qan shpirtiii 😔😔😔

 • Valbona Leka
  Valbona Leka14 ditë më parë

  Qaje😢😢😢

 • Blerina Balliu
  Blerina Balliu14 ditë më parë

  Super kenge super music 🎶,bravo 😉

 • Miranda Nurcellari
  Miranda Nurcellari14 ditë më parë

  Ahh sa dhemb dashuria😭😭😭😭😭

 • Guti Berat
  Guti Berat14 ditë më parë

  Super kenge 👍👍❤️❤️.Jeni fantastik te dy.Koplimente dhe suksese 👏👏👏👏

 • Brunilda Kovaci
  Brunilda Kovaci14 ditë më parë

  Bravo...

 • Super Mario
  Super Mario14 ditë më parë

  Ska fjale per ta pershkruash kte kenge super hit dhe like te gjithe te kapin 2.000.000 deri te Shtunen ne darke pa u fut e djela se te henen skam koh ta degjoj se te Marten vjen hiti i ri i Çunave 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👌❤️❤️❤️❤️💥💥💥💥💥super hit love love this song

 • Sokol Lamaj
  Sokol Lamaj14 ditë më parë

  Super

 • yuitr loing
  yuitr loing14 ditë më parë

  Gjithmon këngët e irkencit te hyjnë n zemer...💘💘

 • Nila Nila
  Nila Nila14 ditë më parë

  O ZOT I MADH qetsimim shpirti kjo kenge, dhe pse dhembin fjalet. Rrenqethje mishiiiiiiii, vetem ato qe kan dashur me shpirt e ndjenje kte kenge!!!!!!!

 • Berkay Bulut
  Berkay Bulut15 ditë më parë

  Huge LOVE from Turkey ❤️

 • senni bgon
  senni bgon15 ditë më parë

  te bukur qe kan mbetur. Bravo

 • visar burrja
  visar burrja15 ditë më parë

  Ju rujt zoti o njisha. Jeni perfekt te dy

 • Winter Winter
  Winter Winter15 ditë më parë

  🔥💥🇦🇱💥🔥

 • 05 09
  05 0915 ditë më parë

  Andreas 🔥🔥🔥

 • Bujar Gurguri
  Bujar Gurguri15 ditë më parë

  🅱️🤔🛫

 • senni bgon

  senni bgon

  15 ditë më parë

  A mund ta dij pse esht keng kaq e ndjeshme , e bukur !!?? I ka te gjithaa

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo15 ditë më parë

  Absolutely amazing! Just keeps on giving!!

 • Altin Gjonaj
  Altin Gjonaj15 ditë më parë

  Une sot per ty po qaje TE DOJA TEPER 😉

 • on life live it
  on life live it15 ditë më parë

  Qaje edhe nje here te fundit qaje

 • Robloxian high school Account maker
  Robloxian high school Account maker15 ditë më parë

  Wow cfare kenge ❤️

 • melisa rapaj
  melisa rapaj15 ditë më parë

  Super artist me plot kuptimin e fjales suksese

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  15 ditë më parë

  bravo suksese

 • Adriana Laze
  Adriana Laze15 ditë më parë

  Absolutely beautiful 😍

 • Lucia Niculae
  Lucia Niculae15 ditë më parë

  Sunt unele melodii făcute doar pentru inima aia care duce o durere, dar n-o spune nimănui am plâns când am auzit-o mi-a calmat sufletul iubiți cât puteți și luptați pentru ce iubiți Îmbrățișări din ROMÂNIA 🇷🇴

 • gabriel neacsu

  gabriel neacsu

  2 ditë më parë

  ❤❤❤❤🇹🇩🇹🇩🇹🇩

 • gabriel neacsu

  gabriel neacsu

  2 ditë më parë

  Bine zici Lucia Niculae👏👏👏👏🤗🤗🤗🤗🌹🌹🌹

 • albulena Restelica

  albulena Restelica

  13 ditë më parë

  @Luiza Cucka 899

 • Luiza Cucka

  Luiza Cucka

  13 ditë më parë

  Ju perqafojme dhe ne

 • Steliyan Official
  Steliyan Official15 ditë më parë

  TOP of the TOP!! 👌🏻🔝

 • Веси Попова
  Веси Попова15 ditë më parë

  🌹🔥❤️🎵🎆✌️

 • Elona Coci
  Elona Coci15 ditë më parë

  Shume keng e bukur

 • Arta Gjoka
  Arta Gjoka15 ditë më parë

  Cdo fjale e kesaj kenge te prek telat e zemres

 • Arensa Bakiu
  Arensa Bakiu15 ditë më parë

  ❤️❤️❤️🤭🤭🤭