Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

Argëtim

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Arsen Jaho
  Arsen Jaho4 ditë më parë

  -po mua me mban mend -pak nga bytha.😁😆😅

 • ENOSUPER PRO PRO
  ENOSUPER PRO PRO11 ditë më parë

  lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 • Hip-Hop AV
  Hip-Hop AV11 ditë më parë

  Transballkanik😂😂😂

 • irwinkachi
  irwinkachi12 ditë më parë

  si transballkanik🤣🤣🤣

 • kuishia
  kuishia13 ditë më parë

  Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣

 • Leo frost
  Leo frost13 ditë më parë

  Diten grek naten shqiptar .

 • anxhela love
  anxhela love13 ditë më parë

  😅😅😅

 • florian dauti
  florian dauti13 ditë më parë

  Backla te hengt e te shkurtoft😂😂

 • Eni Hysa
  Eni Hysa14 ditë më parë

  Kush e don emrin me pa kete filem

 • LENCI GO
  LENCI GO14 ditë më parë

  Xheni=EFI PIKOULA

 • Agim Qosja
  Agim Qosja14 ditë më parë

  I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.

 • Mohan
  Mohan14 ditë më parë

  Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂

 • Gerti Demiri
  Gerti Demiri16 ditë më parë

  Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂

 • Neki Agalliu
  Neki Agalliu16 ditë më parë

  Super

 • albanian gaming
  albanian gaming16 ditë më parë

  Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣

 • Delvina Elektronik
  Delvina Elektronik16 ditë më parë

  👰🤵sz

 • Fabio Mustafaj
  Fabio Mustafaj17 ditë më parë

  Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip

 • Ledjon Xhambazi
  Ledjon Xhambazi17 ditë më parë

  Fundi ?

 • Tile Laz
  Tile Laz17 ditë më parë

  😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂

 • Eminem Muzic
  Eminem Muzic17 ditë më parë

  osa filma grek ka jepin

 • PetalyyBoyy
  PetalyyBoyy17 ditë më parë

  Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?

 • FF BLECK
  FF BLECK17 ditë më parë

  Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 • Anna anna
  Anna anna17 ditë më parë

  Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰

 • Festim D18
  Festim D1817 ditë më parë

  ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje

 • Erlind Muqullari
  Erlind Muqullari17 ditë më parë

  Hj

 • BS D E M O N E ' S
  BS D E M O N E ' S17 ditë më parë

  10:20 haha me lot

 • Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj17 ditë më parë

  Gallat

 • Gerald Sulaj
  Gerald Sulaj17 ditë më parë

  Aman vazhdoeni se eshte gallla

 • Urim Demirxhiu
  Urim Demirxhiu17 ditë më parë

  Njisha fare😂😂😂😂😂

 • Mateo Rrungo
  Mateo Rrungo17 ditë më parë

  Ngushellime per ZOTI maci

 • Festim Kupa
  Festim Kupa18 ditë më parë

  ju lumt #NGOP 😘

 • Adelina Emini
  Adelina Emini18 ditë më parë

  O profesor po ti luan me goca

 • Kristaq Nushi
  Kristaq Nushi18 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 • LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY
  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY18 ditë më parë

  o cuna adotabeni profesori episodi plot

 • Luciano Hoxha
  Luciano Hoxha18 ditë më parë

  Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌

 • Bruil Konda
  Bruil Konda18 ditë më parë

  Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂

 • LENCI GO

  LENCI GO

  14 ditë më parë

  EFI PIKOULA

 • MAYKO

  MAYKO

  16 ditë më parë

  Ah sa e kemi kerkuar or mik.

 • Global Tasker
  Global Tasker18 ditë më parë

  Jeni njesha per zotin

 • Titan AL3X
  Titan AL3X18 ditë më parë

  Mau😔💔

 • lori lorino
  lori lorino18 ditë më parë

  Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem

 • Muli Ttafa
  Muli Ttafa18 ditë më parë

  Ka dal

 • Eltjon ł
  Eltjon ł18 ditë më parë

  o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂

 • Serdi Pengili
  Serdi Pengili18 ditë më parë

  Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭

 • Legenda
  Legenda18 ditë më parë

  Njesha jeni🔥

 • Anastasia Roko
  Anastasia Roko18 ditë më parë

  🤣🤣😂

 • lori lorino
  lori lorino18 ditë më parë

  Hallall kshu vazhdoni 👏👏

 • Luis Gaming
  Luis Gaming18 ditë më parë

  Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

 • Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo18 ditë më parë

  Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura

 • Marçela shehu
  Marçela shehu18 ditë më parë

  "Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣

 • Orges Morina
  Orges Morina18 ditë më parë

  qitni ma shum qisi seriale

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ18 ditë më parë

  Zorzopi i mutit😂😂

 • Alexander Kbc
  Alexander Kbc18 ditë më parë

  Qenka maskuar si transballkanik 😂😂

 • Rig Doko
  Rig Doko18 ditë më parë

  Transballkanik 😂😂😂😂😂😂

 • Toni Da
  Toni Da18 ditë më parë

  Bhoooo lajm i keq,seria fundit

 • MineSam Craft
  MineSam Craft18 ditë më parë

  jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤

 • Denis Stefani
  Denis Stefani19 ditë më parë

  Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂

 • Geri
  Geri19 ditë më parë

  O Roz gatos emri i filmit

 • Aldo Cocka
  Aldo Cocka19 ditë më parë

  Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯

 • Via Latina
  Via Latina19 ditë më parë

  althe.info/number/2ZzGfHaplGV8jdQ/video - filmi i rradhes

 • Visi Tirona
  Visi Tirona19 ditë më parë

  Bravo cunat e ngopit jeni të papar

 • Ermal Kote
  Ermal Kote19 ditë më parë

  Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...

 • Leonard Shehaj
  Leonard Shehaj19 ditë më parë

  🤣😂keshtu vazhdoni

 • Genci Genci
  Genci Genci19 ditë më parë

  Si e ka emrin ky filmi

 • Endrjon Cela
  Endrjon Cela19 ditë më parë

  me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek

 • house game
  house game19 ditë më parë

  Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?

 • VideoShqip
  VideoShqip19 ditë më parë

  Jeni me te miret 👑

 • denis hasa
  denis hasa19 ditë më parë

  Permbledhjen de e bani?

 • Komentatori Unik
  Komentatori Unik19 ditë më parë

  Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon

 • illyrikum
  illyrikum19 ditë më parë

  😂😂

 • ERY KING GAMER
  ERY KING GAMER19 ditë më parë

  Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂

 • SUPREME _FF
  SUPREME _FF19 ditë më parë

  Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur

 • FREE FIRE ALBANIA
  FREE FIRE ALBANIA19 ditë më parë

  Mos aman

 • Anime & Games
  Anime & Games19 ditë më parë

  Jeni 1 e humorit ne Shqiperi

 • Denis Mecaj
  Denis Mecaj19 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣👍👍👍

 • IGLIm
  IGLIm19 ditë më parë

  Te mban mend pak nga bythet🤣

 • Ana Ana
  Ana Ana19 ditë më parë

  😜😜😜😜

 • Ana Ana
  Ana Ana19 ditë më parë

  😂😂😂

 • Gerthart Muho
  Gerthart Muho19 ditë më parë

  Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha

 • Ardenal Ferhati
  Ardenal Ferhati19 ditë më parë

  Jeni gjiganda

 • Social Girls
  Social Girls19 ditë më parë

  Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor

 • Blue3agl3 Gaming
  Blue3agl3 Gaming19 ditë më parë

  Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)

 • Tony Lika
  Tony Lika19 ditë më parë

  I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer

 • Gucci
  Gucci19 ditë më parë

  Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte

 • Al Ks Mercedes
  Al Ks Mercedes19 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Arlind Qokaj
  Arlind Qokaj19 ditë më parë

  Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH

 • Elsi Sel
  Elsi Sel19 ditë më parë

  Beni prap please

 • PRO iveDevi
  PRO iveDevi19 ditë më parë

  Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot

 • elvis xhelo
  elvis xhelo19 ditë më parë

  vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën

 • Klajdi Hatija
  Klajdi Hatija19 ditë më parë

  Bravo! Me te miret!

 • stefan gergi
  stefan gergi19 ditë më parë

  Hahahahaha

 • golem harp
  golem harp19 ditë më parë

  po pse e fundit o vlla😓

 • muzik 02 ALB
  muzik 02 ALB19 ditë më parë

  Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok

 • andi goxhaj
  andi goxhaj19 ditë më parë

  Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂

 • Klevis Daka
  Klevis Daka19 ditë më parë

  Kam qesh me lot

 • Shqip TV
  Shqip TV19 ditë më parë

  Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin

 • Arber Syla
  Arber Syla19 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna

 • Mil Rroshi
  Mil Rroshi19 ditë më parë

  Zoti lopic

 • LoLeander
  LoLeander19 ditë më parë

  Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco19 ditë më parë

  me vertet mbaroj?

 • Beso Kuta
  Beso Kuta19 ditë më parë

  Vana Barba..poli zeksi...

 • Nemesis
  Nemesis19 ditë më parë

  E paska me pllëmba si TV.

Faqja Tjeter