Ambasadores Yuri Kim i vjen një letër nga Amerika: Jam gati të rrëfehem për Sali Berishën!

Komente: 88

 • yea yes
  yea yes14 ditë më parë

  Yuri kim Po i perkrah kriminelin edi rama qe asht Ma i korruptuari ne ballkan kjo asht katastrof per nji ambasadore

 • yea yes
  yea yes14 ditë më parë

  Yuri kim asht argate e kriminelat edi rama Edhe soros

 • billis s
  billis s18 ditë më parë

  Letra ne fillim i erdhi pamfletit pastaj ambasadores

 • ylberi seferi
  ylberi seferi24 ditë më parë

  NDODH QE NGA TRENDAFILI DEL FERA O PERSON ME MBIEMER TE PA MERITUSHEM O GERI ,O " FERE E KEQE " E POFTISUR TEK KOKALARET , SA PER JURI KIM " MISTER ERDOGANI " E NDOQI NGA TURQIA SI GORE SEPSE FUSTE FITAT KUNDER SHTETIT TURKE , BASHKEPUNONTE ME ARMIQTE E TURQIS ,TANI PO BENE TE NJEJTEN PUNE EDHE NE SHQIPERI QE SKA ZOTE TA NXJER JASHT SHQIPERIS !!!!...

 • Dd 250 Yamaha
  Dd 250 Yamaha25 ditë më parë

  Agagagagahahaga

 • Bexhi Merdari
  Bexhi Merdari27 ditë më parë

  Nëse Berisha oshtë probëlemi ma i madhë në Shqiperi okej varëne .! Po ..

 • domenika turi

  domenika turi

  22 ditë më parë

  Shprehee po ......???? Une ju kuptoj Jan te gjithe kok e kembe te zhytur ne zhol As djalli nuk i zberthen Mos kini shpresa

 • Agim Jashari
  Agim Jashari27 ditë më parë

  Bersha ka bere shume deme kombit e meriton

 • Shkelqim Shabani
  Shkelqim Shabani28 ditë më parë

  Ju lutem degjoni kete keng Serxho f.t.Seldi plot me andrra do mbetni pa fjal nga dy artist te vegjel faleminderit

 • Romeo Papanaoumi
  Romeo PapanaoumiMuaj më parë

  Kemi kaq vite qe degjojme vetem premtime qe do te vihet drejtesia ne Shqiperi dhe te gjithe te koruptuarit hajdutet kushdo qofshin ata qe e katandisen popullin ne kete gjendje dhe menduan.vetem te pasurohen per vehten e tyre do te arestohen dhe do te denohen simbas ligjit. Deri tani nuk eshte bere asgje. Populli shqipetar nuk do vetem premtime kerkon keto premtime te behen realitet, po kete realitet akoma nuk po e shikojme. Vitet po kalojne njerezit po mplaken dhe jane lodhur dhe kane filluar te mos besojne asgje qe te koruptuarit do te.vihen mbrapa hekurave dhe do te marin denimin e merituar. Populli shqipetar tani keto premtime kerkon shume shpejt.te behen realitet po kur do te ndodhe kjo gje? Kur te mos jemi ne kete jete ? N.q.f.se doni qe Shqiperia te mos shkaterohet krejtesisht ju lutemi veproni sa me shpejt, faktet jane c'fare po prisni akoma? Populli shqipetar kerkon drejtesi dhe vetem drejtesi...

 • D N
  D NMuaj më parë

  Exactly exactly exactly

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiMuaj më parë

  PERSHENDETJE AMERIKES punet e mira cohen deri ne fund populli 90 % eshte me ju .!👍👍👍❤❤🌷🌷🌷🌲🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸

 • aldi ejupi
  aldi ejupiMuaj më parë

  Gay Kokalari

 • Petrit Paja
  Petrit PajaMuaj më parë

  Drejtësi ndihet e deshtuar. Gjyqetare e Prokurore te huaj per 10 vjet rrugëdalja.

 • Enis Golis
  Enis GolisMuaj më parë

  Po cfare do flasesh ti per Berishen, ti kur erdhe Ambasadore ne Shqiperi Berisha ka qene ne Opozite.. Moj Kimete ti as Presidentin Amerikan Joe Biden nuk e pershendete per Fitoren.. Kimete je bere Peshk i madhe ne Shqiperi me zarfat qe ke mare nga Grupi kriminel i Rilindjes

 • shpetim Muci
  shpetim MuciMuaj më parë

  I plasi bytha SALI berisha . NON GRATA.nga Amerika. Sali ka depo sekrete qe e ka plot Me suoer Miljarda EURO. Qe nuk ja di numerin e Miljarda.€ ne depon sekrete te gjithe kokat e politikaneve keshtu depo sekrete qe kane qe te gjithe ne shqiperi dhe gjyqetaret keshtu kane qe te gjithe depo sekrete qe i kane fshehur ne shtepite qe i kane keta te korruptuarit.

 • GDSstorm
  GDSstormMuaj më parë

  O gerri o harpagon kush do te paguaj per keto rama se ti je pleher i shqiptareve te amwrikes shum shpejt vatra do te bashkohet foltores ambasadorja esht diplomate dhe jo hetuse

 • domenika turi

  domenika turi

  Muaj më parë

  @shpetim Muci Jeni i balancuar bravo Jam dakort me ju👍👍👍👍

 • shpetim Muci

  shpetim Muci

  Muaj më parë

  Gd.jam ok. Qe te gjithe qe dalin si ky rrugac. Vine ne shqiperi mbushen mire dhe ikin sic kane ikur te tjere . Dhe AMBASADORJA e amerikes ben ble ble si te tjeret do mbushet dhe do iki . AH mor popull qe mbersoni Amerikanet. Amerkanet sju erdhi keq qe vdiqen 3.000 veta kur u rrezuan dy grdacelat ne . AMERIKE.ky qe i rrezoj eshte . TERRORIST ne Amerike dhe jo .SADAM HYSENI dhe GARDAFI ne shtetin SIRI. Keta nuk jane kurre terroristsa. Terrorist eshte ne Amerike jeton Akoma qe u dogjen dy shtete (IRAK dhe SIRI ) sa miljona popull qe vdiqen .sa milona qe u arratisen.sa jetim ngelen .sa te aksidetuar qe ngelen . E PERSE perekonomine te .Amerikes qe te forcoshe me shume nga nafta qe shet Amerika SOT.

 • Tatiana Koutra
  Tatiana KoutraMuaj më parë

  Keta Kokalaret te gjithe aktiviste jane? C fare profesioni eshte ky? Apo ne rastin e Shqiperise se varfer , keta Kokalaret kur duan dalin si aktiviste! Ajo tjetra e zhduk nga faqja e dheut, kaq e kishte aktivitetin e saj si “ aktiviste “ e Sali Berishes! Le te vazhdojne aktivitetin e tyre atje ku e nisen e ta lene rehat kete vend e kete popull! Di ky popull me menyren e tij t’ i zgjidhe vete hallet!

 • Stem Dedja
  Stem DedjaMuaj më parë

  MK⅖u86cai75iu85b

 • Enrik Rushan
  Enrik RushanMuaj më parë

  jepi shoku o sot o kure

 • Mark Hajati
  Mark HajatiMuaj më parë

  Jo te rrefehesh.Po ta shpartallosh triumfalisht zgjeben virusin Berisha.

 • Albana Boja
  Albana BojaMuaj më parë

  Po ky z Kokalari deri dje tha me gojen e tij se un nuk merrem me çështjet e Shqipërisë ,se nuk paguhej me para dhe ky s’ishte fare patriot ! Po tani kush e pagoi ?!🤔🤔

 • Heti Eti
  Heti EtiMuaj më parë

  Sa ma shpejt dhasht zoti ne gjitha trojet shqiptare te del drejtesija ne shesh.

 • Heti Eti
  Heti EtiMuaj më parë

  Edhe un e pergezoj yuir kim per punen qe punon.

 • Bishen Bashen
  Bishen BashenMuaj më parë

  Ky është një koqe kandari që nuk zotëron asnjë lloj morali.

 • E G
  E GMuaj më parë

  Evi Kokalari erdhi nga Amerika ne Shqiperi per te mbrojtur Berishen.....Geri Kokalari do te vije nga Amerika ne Shqiperi per te luftuar Sali Berishen....paskan sherr brenda familjes HAHAHAHAH...bukur Ambasada po e dredh me fije te holle guksu-n (makarona koreane per ata qe nuk e dine)

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda AvdiuMuaj më parë

  Gjithsej: 56 komente, shfaqen 28, po komentet e tjera pse nuk shfaqen?

 • Daniel Gjonaj
  Daniel GjonajMuaj më parë

  Po per partin patronazhiste komuniste qe i ka duart me gjak ska gje aaa kjo esht america kurv qe un po njoh jahudi çifuteri kok e kemb

 • Besmir Byberi
  Besmir ByberiMuaj më parë

  Ik moj ordinere

 • Gula Park
  Gula ParkMuaj më parë

  Rëfehu më se e ka zënë gjumi spakun

 • Kddkdkk Kddkdieke
  Kddkdkk KddkdiekeMuaj më parë

  Bravo.z.geri

 • Labi VL
  Labi VLMuaj më parë

  Jepi

 • Maksi Myftari
  Maksi MyftariMuaj më parë

  Zoonja ambasadore juri kim jupergezojm per gucimin.emarre per crrenjosjen ekorrupsionit nga kta shellymtirat eparlamentit shqiptar prej 30vitesh urime same shpejte te marrin denimin e merituar

 • Jeta Deliaj
  Jeta DeliajMuaj më parë

  P.o..Kurt.xe.maresh.valixhen

 • Gezim Breshka
  Gezim BreshkaMuaj më parë

  BRAVO GERI KOKALARI,,,SJE GJE TJETER VECSE NJE RROT K,,RI

 • Brian Sula
  Brian SulaMuaj më parë

  Ky qenka jefgjit.Turp qe mban ate mbiemer. Ky perseri ato qe thot vrasesi Izet Haxhia.

 • Andrea Le Lègionnaire
  Andrea Le LègionnaireMuaj më parë

  .. të lumtë Gery.. të shohim nëse Amerika do tregojë cilësitë demokratike që aludojnë shqiptarët...

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta BuziMuaj më parë

  Vazhdoni se ka dhe shumë të tjerë si Saliu , të gjithë që kanë qeverisur derri tani 2021 kanë plaçkitur dhe vjedhur Shqipërinë

 • Hartel Visha
  Hartel VishaMuaj më parë

  Berishes I refuzohet viza nga ambasada Americans dhe cfare te keqe ka? Mos beni pordhe. Ku keni linde beni noj te mire sa te mundni ku edhe do vdesim. Rrini me kembe ne toke dhe shining punet tuaja mos jua bejne te tjeret. Mos beni dpa jashte mode me gallata. Tranzicioni ne shqiperi ka qene I veshtire dhe I pamundur per shkak te degradimit total qe beri systemi komunist me enver hoxhen. Ndarjet krahinore dhe pavaresia e kosoves kane kushtuar shume per te ardhe deri ketu. Berisha eshte perendimore inside. Thank you USA 🇺🇸

 • Ilirjan Elezi
  Ilirjan EleziMuaj më parë

  pomir ambasadore povetem sali barish esht i korroptuar po edili rama me gruppi e vet mene krye ameten iku vjeshta erdhi dimmi asnje politikan nuk esht arrestua o ambasadore mos e mbaj popullin me garjet

 • Berti Hajderaj
  Berti HajderajMuaj më parë

  Bravo qe Bravo Respekte

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  Shum bukur plus cfare u ka vjedhur vrare sali Berisha tashe perseri do vjellin shqyptaret Duke paguar miljarda me bere gjyqe e è gjykime hahahaha populli Shqyptare me voten e 25 prillit 2021 ju tha Amerikan e te iteresat shikoni ku Ashte ujku qe ka vrare prere thyer vjedhur e Amerika e vertetoj me voten e popullit per kyt e qiti non grata. Tashe cfare ne voje Ashte qe ne syrin e popullit Shqyptare te spekulohet Duke paguar keta njerz qe thon kemi prova kundra sali Berisha. Populli shqyptare e Denoj me voten e tia. Populli shqyptare e ka kapur hajdutin kriminelin Berisha qe nga 25 prillit. Populli shqyptare Aggiungi i frammenti di testo copiati in modo che non scadano dopo 1 ora del I zhgenjyer se nuk Arrston I kriminelin Berisha e pastajeta e Basha kryemadhi Ata qe kan vjedhur are e nafte e rezerva shtetit e qe kan vrare popullsin e pa fajshme jan te lo lire!?populli don pergjigje se Amerika don te motren e popullit Shqyptare qe keta persona ne fjale per tu pasunuar pa hekur keqe kan vjdhur pasurit e popullit Shqyptare duke u vrare e egzekutuar femit e tyre.

 • Batjar Kamberaj
  Batjar KamberajMuaj më parë

  Nuk meret vesh cfar behet . Ca kokalar kunder berishes dhe ca te tjere ne foltoren e berishes. Kush jane keta shqiptaro _ amerikan qe do vine e te deshmojne . Cfar jan keto lajme qe jepni se late nam .

 • Vladimir Demolli
  Vladimir DemolliMuaj më parë

  Bravo per ndershmerin qe ke

 • Errik Braho
  Errik BrahoMuaj më parë

  Yuri Kim do jete me mire te mos meret me keto gjera sepse po te shohim me mire gjerat qe ndodhin ne bote SHBA,eshte ajo qe po vjedhe te gjithe boten dhe se ajo duhet cuar perball drejtesis Ndersa sa per shtetin shqipetar po ju them nje gje, nga historia te me tregoj ndonjeri se kush ka qen ne qeveri dhe nuk ka vjedhur djersen e ketij populli. Prej shekuj vjedhja ka qe eshte dhe do te mbetet

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  Mos mashtroni popullin me pallavra se ju ini te gjithe nje soje hani pilafin e.SOROSIT dhe ai u komandon😎🙄😛🤠☻🤪

 • Santino Rocco
  Santino RoccoMuaj më parë

  Ore njerez këto gjith duhet me i van në rradh se krejt vjedhin maskarejt Berisha nano Rama meta Edhe te tjer

 • Pellumb Ndoj
  Pellumb NdojMuaj më parë

  Pak ju duken kta deshmi deshmitar ekselente eshte populli

 • N. R.
  N. R.Muaj më parë

  Pak e sakt.

 • Besnik Hoxha
  Besnik HoxhaMuaj më parë

  Ok

 • Bexhet Z
  Bexhet ZMuaj më parë

  Bravo GERI : SHQIPERIJA ka patur dhe ka nevoje per BURRA me kembe te mbare 🇦🇱

 • Ziadin Cako
  Ziadin CakoMuaj më parë

  Sali perpuqu te maresh statusin e te penduarit.

 • Rubi Adams
  Rubi AdamsMuaj më parë

  Brovo Kokari

 • Kujtim Xherri
  Kujtim XherriMuaj më parë

  Bravo Geri Kokalari

 • Shpetim Metaj
  Shpetim MetajMuaj më parë

  Very very well, Albanian ned all of you guys to return and working together through for all this problems of the corruption government,, 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • agim jahja
  agim jahjaMuaj më parë

  #Ky zoteri i nderuar e do me te vertet Shqiperin dhe shqiptaret te pa perlyer ne korruposion e ne pazare te pista ne dem te popullit!

 • Bajrami Zarif
  Bajrami ZarifMuaj më parë

  Pershendetje dhe Respekt zonja Abasadore Yuri Kim

 • Bajrami Zarif
  Bajrami ZarifMuaj më parë

  Pershendetje dhe Respekt zonja abasadore Yuri Kim

 • Eva Hasaj
  Eva HasajMuaj më parë

  Po.per.cka.erdhi.ajo.tjetra..mevazhdu.me.salen.rameneradhas.te.tan.kush.kalyer.dur.megjakemekurrupsion.te.hetohen.tendeshkohen.oke

 • Hondo Hondo
  Hondo HondoMuaj më parë

  Ti je shqiptar i vërtet që ja nxjer maskën hipokritve të kësaj bote shtazore që mundohen me çdo mënyr të fshehin poshtërsirat që kan bër dhe gjitha mashtrimet e pazarllëqet që i kan bër shwipëris dhe shqiptarve dhe duhen të hiqen si ylli i demokracis me gjitha ato zullume që kan në kurriz dhe me ata të korruptuar që e ndjekin nga pas dhe që duan tja bëjn të zezën të bardh por nuk do arrijn se ja që ka shqiptar të vërtet që e duan shqipërin dhe jo si kto monstra që dalin nēpër studio dhe kujtojn se po mbulojn mutin me shur dhe edhe ata duhen të dalin para drejtësis për dëshmi të rreme.të üërgëzoj Z Kokolari për ndihmesën dhe dëshmit tuaja për ti a mbyllur shtegun këtyre bashibozukve që e rropën dhe e shkatruan këtë vënd të bekuar me babzin e tyre të pa fund.

 • Florian Shqau
  Florian ShqauMuaj më parë

  Dergoje misionin ne fund ke mbeshtetjen e shqiptareve gjithashtu dhe un jam ne ty.

 • Baftjar Deliu
  Baftjar DeliuMuaj më parë

  Siç edhe po shohim asnjehere amerika nuk do tja dije per askend perveç interesave te saj. Mjaft se na e shifet megjith ambasadore.

 • Geti Xarbo
  Geti XarboMuaj më parë

  Ik o burr kur. Ti ke qen spiuni komunizmit jetoje ne amerike ik se le nam o spiuni sorosit

 • fatmir gjini
  fatmir gjiniMuaj më parë

  Moj debile ambasadore me gjith kte kok palarin, kokakarin, aje terezi ,permbaju nenit 41 konventes gjeneves ,nje ambasador respekton ligjet eshtetit ku atashohet ,po nderhyn me cdo vend si gjykata si dogana si markate , ja ubeni mir erdogani ,shpalli 10 ambasador perindimor non grada ,dhe sot te dhjete u zotuan te zbatojne nenin 41 gjeneves ,se perndryshe do ikishte larguar turku ,ka ligje cdo shtet moj mener ambasadore

 • Perparim Kastrati
  Perparim KastratiMuaj më parë

  Kokalari eshte pjell komuniste dhe pler e Sorosit ,turp per kete maskara e tradhetar te kombit ,eshte pler .

 • Agim Lleshi
  Agim LleshiMuaj më parë

  Bravo per gadishmerin, tani po dalin Shqiptaret per Shqiperin!!!!

 • shpetim Muci

  shpetim Muci

  Muaj më parë

  @Agim Lleshi ky popull eshte i organizuar per te hyre ne shqiperi.

 • shpetim Muci

  shpetim Muci

  Muaj më parë

  @Agim Lleshi Po sa per popullin e Shqiperise me vjen shume keq.Qe mbeson kur del nje person si ky dhe flet mire per popullin tone dhe populli e mbeson dhe populli gezojet kot. Ambsadore e . Amerikes ben Bla bla ble dhe populli duar troket per dy fjle te qelbura xjerr . Populli mbeson ne dretesi. Po çedo sepse nuk do kete asnje here dretesi ne shqiperi. Per 30 vite rresht firmuan dy parti e LSI.e vogel si parti. Qe ka grene shtetin per 22 vite ne pushtet. Politikanet e Shqiperise nuk lejuan parti tjeter te 4 qe te formoshe. Sepse po te beshe parti tjeter do kishte zhvillim shqiperia. Por politikanet e mbajte popullin e bllokuar per 39 vite me 3 parti politike. Kete ne e mesova pake me vone kur po shikoja qe po na mbanin te bllokuar. Dhe sot e kesaj dite nuk lejone qe te dale parti TE RE. Politike.sepse ne kete menyre e mbajne te bllokuar zhvillimin e Shqiperise.dhe keshtu do qendroje gjithmon. Parte FAMILJRE. Jo parti per populli e vendit ne zhvillim. Por mbas 8 vite do te ngelet . 1 miljon banore ne shqiperine e bekuar. Por mbaje mend mos harro cdo ti ndolle ne Shqiperi kush shtet ka filluar po hyne si popull i pa deshirushem per shqiperine.kur te kuptoni. JU dhe refugjate mergimtare dhe populli qe banon ne shqiperi do jete shume von se nuk e perzen dot se kane blere shtepi dhe toke bujqesore. Ky popull eshte i organizuar per pushtomin e shqiperise. Mod e harro keto qe te shkruajta dhe pi ti dergoj ty qe te mbesosh.mua.

 • Agim Lleshi

  Agim Lleshi

  Muaj më parë

  @shpetim Muci njerzit nuk lindin te ditur por mesojne gjate jetes! Sipas dituri behesh edhe I afte ne jete, po mbete I paditur te genjejne shpejte edhe asnjehere nuk e meson te verteten

 • shpetim Muci

  shpetim Muci

  Muaj më parë

  Agim po mja u gezove o vella keta bejne blabla bla furrizojn kur te vine nje here ne shqiperi dh mbushen plot . Dhe populli mbeson Amerin. Amerikani .. Rrezoj dy gradacela ne Amerike vrau 3.000 mije persona dhe si erdhikeq per popullin e tyre . Dhe do ti vije keq per popullin shqiptar. Terrorist i dy gradaçela eshte amerikan ka qene ne pushtet ne ate vit ai eshte terrorist

 • Vladimir Milloshi

  Vladimir Milloshi

  Muaj më parë

  Bravo

 • Festim Kertusha
  Festim KertushaMuaj më parë

  Shqipnia.ka.vetem.bythqira.ajduter Kriminel. E.ben.kombin.si.lagje Ameriika.rezoj..komunizmin Ameriika.kunder.ajduteve.te.politikes🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  Kashum. Kokolar.

 • pueblo
  puebloMuaj më parë

  Na c,,, k me kto ambassador minjsh halesh, bjerni bizneset ktu ne shqiperi dhe hapni vende pune me rroga 500 euro ne muaj dhe shqiptaret nuk largohen, keni kthyer komunistat prap ne pustet

 • pueblo
  puebloMuaj më parë

  Komunist b,,, q,,, hajde shkerdhat provoje ketu ne shqiperi si jetohet, spiun komunist

 • lindita kryekurti
  lindita kryekurtiMuaj më parë

  Bravo Kokalari per gadishmerine qe tregoni.

 • Gigi Gigi
  Gigi GigiMuaj më parë

  Ambassdore mos llap shume...MBA vendin qe te takon....

 • Xhulio Bronxie

  Xhulio Bronxie

  Muaj më parë

  Ashte.per.arlle.keq.qe.ne.shipni.duhet.me.diftu.historin.ralitet.se.qeverija.e.1945.deri.1991.kan.masakru.njerzit.qe.nuk.jan.pajtu.me.masakrimin.e.shum.familjeve.tu.vra.la.qygje.provet.ku.nuk.jan.gjet.ala.eshnet.e.te.puskatumeve.ne.emer.popullit.me.fakte.te.rrejshme.po.so.disa.ishe.sigurimesa.bajn.ligjet.qe.jan.te.perlym.me.shum.me.kate.dhe.sod.qeverija.per.8.vjet.ka.sjelle.aqe.gjana.negative..ku.qeverisja.e.krimit.ku.ka.te.zhdukun.nga.droga.te.vrare.nga.droga.kjo.ashte.qe.duhet.duhet.me.ba.historin.ambasadoresyuri.kim.me.mentalite.komunist.si.ne.koren.e.veriut.apo.ne.kinen.e.malle

 • Fellenxa Memetaj

  Fellenxa Memetaj

  Muaj më parë

  @Xhulio Bronxietube

 • Agim Lleshi

  Agim Lleshi

  Muaj më parë

  @Xhulio Bronxie a po pyet popullin per Ramovich , Berishovich, Metovich e Bashovich??!! Te gjith Jane kriminel e tradhetare, te gjithe meritojne vech litarin me gjith ata qe I shkojne mbase ksaj politike tradhetare! Duhet te tregosh respeket per njerzit qe I dalin ne krah kombit e popullit se ndryshe bie ne ujrat e tradhetarve!

 • Xhulio Bronxie

  Xhulio Bronxie

  Muaj më parë

  Doli.papagalija.e.edvi .droges.zoja.yuri.ko.uniste.ne.gjak.ngjan.si.kur.te.jesh.mesa.e.kimjonunge.te.kores.veriu.mos.e.meshtet.edvin.drogen..se.je.ka.perfundon.karrjeren.si.nimese.e.drogiracit.

 • Agim Lleshi

  Agim Lleshi

  Muaj më parë

  Ky njeri po prish planet e tradhetave edhe kriminelve qe vec plumbin e kane hallall. Ky njeri po fet te mbroje popullin edhe duhet te tregosh respekt ndaje saje se po flet shume here me mire se ti edhe kriminelet e tjere!

 • Zamira Xhaferri
  Zamira XhaferriMuaj më parë

  Po te ishte naj katunar qe vjedh energji elektrike nuk do mendoheshin 2 her per ta arrestu. Po keta nuk merren me vjedhje te medha me naften me kurumin me energjin elektrike me tendera te vjedhur .Merren me katunaret te tregu qe dalin per buken e gojes.Eshte shume e dhimbshme te lesh vendin tend por duhet ber sa me par ose dolajm gjith jeten borxhet e hajduteve.

 • hunting duck
  hunting duckMuaj më parë

  i grosh i pilaf

 • Βασίλης Χατζη
  Βασίλης ΧατζηMuaj më parë

  Akoma me kete plaku Mere kapeni futeni ne Burge kete kriminel

 • Xhemile Tota
  Xhemile TotaMuaj më parë

  Ska as BE as populli shqiptar ti dal kundra Amerikes qe eshte nji superfuqi . Sala po ta krahasosh me nji makin eshte nji makin klasike por e amortizuar . Edhe pse ben xhiro neper shqipri e ben per shkak te inercis do ndaloj . Dhe drejtesija do shkoj ne vend .AMERIKA FLET DHE VEPRON YURI KIM zbaton direktivat e vendit te vet per te be drejtesi dhe demokraci .

Faqja Tjeter