Aventurat e Julit - Perputhasit (Official Audio)

Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗔𝘃𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗮𝘁 𝗲 𝗝𝘂𝗹𝗶𝘁 - 𝗣𝗲𝗿𝗽𝘂𝘁𝗵𝗮𝘀𝗶𝘁 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribePETROXHORI
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit
____________________________
🎵 Lyrics: 𝗝𝗨𝗟𝗜
🎵 Beat: 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗝𝗨𝗟𝗜 :
Instagram ► aventuratejulit
🎵 Connect with 𝗫𝗛𝗨𝗟𝗜𝗢 𝗠𝗜𝗟𝗟𝗢𝗦𝗛𝗜 :
Instagram ► xhulio.milloshi14
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuRaYW
► spoti.fi/2Kt0Kvg
____________________________

℗ & © PETRO XHORI & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Juli #Perputhasit #Folé

Komente

 • PetroXhori Official
  PetroXhori OfficialMuaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗣𝗘𝗧𝗥𝗢 𝗫𝗛𝗢𝗥𝗜's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribePETROXHORI 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AventuratEJulitPerputhasit

 • Mira Mullaraj

  Mira Mullaraj

  21 ditë më parë

  Kenge me shume rime Juli je me i miri.

 • Brian Briandemiri

  Brian Briandemiri

  27 ditë më parë

  A

 • Perparim Krasniqi

  Perparim Krasniqi

  27 ditë më parë

  hahahahahha

 • Redjona Tsako

  Redjona Tsako

  28 ditë më parë

  No

 • lyric_ gerta

  lyric_ gerta

  Muaj më parë

  althe.info/number/16aRZqJmdpKPhtg/video vaenturat e julit_perputhasit(me tekst) by aventurat e julitp

 • Arsim Spahiu
  Arsim Spahiu3 orë më parë

  King jeeee

 • cllevjo samuel
  cllevjo samuelDitë më parë

  Per te qeshur kenge

 • cllevjo samuel
  cllevjo samuelDitë më parë

  Kenge kot

 • Bariam Dervishaj
  Bariam Dervishaj2 ditë më parë

  ❌❌

 • Bariam Dervishaj

  Bariam Dervishaj

  2 ditë më parë

  👏

 • Bariam Dervishaj

  Bariam Dervishaj

  2 ditë më parë

  Ok

 • Huba Buba
  Huba Buba2 ditë më parë

  Bravlo

 • Msh F 2 R Free Fire
  Msh F 2 R Free Fire3 ditë më parë

  Teksti Eshte lart

 • Blau Blou
  Blau Blou3 ditë më parë

  Q Ja nxorre te palarat emisijori

 • Sara Riccio
  Sara Riccio3 ditë më parë

  WWWOOOWWW

 • Flavio Veliu
  Flavio Veliu3 ditë më parë

  Super e ke bere o julo❤️❤️❤️

 • ajla islamaj
  ajla islamaj4 ditë më parë

  Po

 • XHELADINI Xheladini
  XHELADINI Xheladini4 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Altin AltinYso
  Altin AltinYso5 ditë më parë

  Hahhahahaha bravooo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Bravo bravo bravooo 1000 here ta theme

 • Kate Hazizaj
  Kate Hazizaj6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Enkelejda Bilibashi
  Enkelejda Bilibashi6 ditë më parë

  Juli bravo

 • Deborah Beqiri
  Deborah Beqiri6 ditë më parë

  E ka ber super😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤as her e degoj kenget e mevlani dhe te tuat

 • Eno eno
  Eno eno6 ditë më parë

  Jasmina dhe Antonela shum fake jan me rob shpie 😏😏 Lediana shum vajz e qet nuk bertet dhe nuk ofendon kshtu dhe Aristela 😉😉🥰

 • Suela Bakollari
  Suela Bakollari7 ditë më parë

  💪✌👍🔥

 • Glediola Ferracaku
  Glediola Ferracaku8 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahahaahahaah

 • Bariam Dervishaj
  Bariam Dervishaj8 ditë më parë

  Ok

 • Mrs watterson
  Mrs watterson8 ditë më parë

  Arjani ne Kulltuk po na han shum mut

 • Pashuk Isufi
  Pashuk Isufi9 ditë më parë

  te lumte goja

 • fjona
  fjona10 ditë më parë

  M mir Juli sesa Melisa😅

 • Edvin Parmeza
  Edvin Parmeza11 ditë më parë

  Juli duhet ti kerkoje falje vetem dikujt: vajit te Borshit qe e ka krahasuar me Sindin XDDDDDDD

 • cool
  cool11 ditë më parë

  Qr ca osht kjo keng ne 2021 la nam

 • fshatisos15 fshatisos15
  fshatisos15 fshatisos1512 ditë më parë

  Loco dhe murati armiq te betuar😂😂😂😂😂

 • Enkeleda Duka
  Enkeleda Duka12 ditë më parë

  Bravo juli😍😍😍😘😘

 • Amet Aljiji
  Amet Aljiji12 ditë më parë

  Bravo juli me pelqen kenga

 • Dejvi Dejvid
  Dejvi Dejvid12 ditë më parë

  O juli je i madh pz

 • Sabiano Sabiano
  Sabiano Sabiano13 ditë më parë

  Kshu e ndjeva keshtu e bera 😂🔥

 • Lediana Leka
  Lediana Leka13 ditë më parë

  Keshtu e ndjeva keshtu e bera😂😂😂😂

 • betim ahmeti
  betim ahmeti13 ditë më parë

  Hahahahahahahahahha i qar je

 • Ray's Apriori
  Ray's Apriori13 ditë më parë

  keng varikarin si puna atij rakut qe e knon

 • laura
  laura13 ditë më parë

  Bravo ♥️♥️

 • RIP_ KING
  RIP_ KING13 ditë më parë

  hahahahah😅😅

 • Liza Duka
  Liza Duka14 ditë më parë

  Ajde julo me arianin ngele ore jasmina do dal me andin

 • blerim sharka
  blerim sharka15 ditë më parë

  O Juli bej kenge tjera se na kenaqe😇👑

 • Moza Bejtja
  Moza Bejtja15 ditë më parë

  Hahaha😊😊

 • Rina Hunci
  Rina Hunci16 ditë më parë

  O zot un u meka pz 🤣🤣o juli ti je mekje pz 😂😂🤣🤣o zott

 • ff entjol
  ff entjol17 ditë më parë

  Kur te filloji sindi o po bo me mir maos ta shikoj sot

 • medina mullai
  medina mullai17 ditë më parë

  Juli me kte tekst per tgjith ka fol po ka harru me fol per veten Se edhe ai aty per te rrit subscribers dhe shikimet e kanalit te vet esht fut

 • tele vizor
  tele vizor18 ditë më parë

  Bravo

 • Never Up
  Never Up18 ditë më parë

  Sindi kisha nje gje per t then o bora O juli te kenga perputhasit ke then emrin sindi a e di ce eshte bulizim hhhahaahaha

 • M4RKO
  M4RKO18 ditë më parë

  I ke qr😂🔥🔥🔥

 • Enton Dalani
  Enton Dalani18 ditë më parë

  14 K, Sindi do ul siguresat,na plasi neve

 • Feride Plaka
  Feride Plaka19 ditë më parë

  😂😂

 • Erald Alushaj
  Erald Alushaj19 ditë më parë

  te na rroj olsa qe na beri bashk hahaa

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani20 ditë më parë

  Mos perfito tashi se barbon do ngelesh po behu djal i mir rri sikur ne fillim

 • Erion Krasniqi
  Erion Krasniqi20 ditë më parë

  Ledijana antonela dit per dit per lesho 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Joana Kurti
  Joana Kurti20 ditë më parë

  Wtf is this ???

 • Albulen Neziri
  Albulen Neziri20 ditë më parë

  👮👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬

 • Albulen Neziri
  Albulen Neziri20 ditë më parë

  Cafv

 • rei shqip tv
  rei shqip tv21 ditë më parë

  Keshtu e njeva ashtu e bera 🤣

 • Marko Hoxha
  Marko Hoxha21 ditë më parë

  Mir ta benin ata o Jul qe ste manin afer ti je si budall aty

 • Jasin Saiti
  Jasin Saiti21 ditë më parë

  ato reshtat e para e kishte fjalen per sindin haha

 • Xhorxh Lufi
  Xhorxh Lufi21 ditë më parë

  Bravo

 • klevis zahoaliaj
  klevis zahoaliaj22 ditë më parë

  Ah more Juli , sikur ti kishe gjete nje tekst tjeter kesaj vije muzikore. Nam do kishe len

 • Anila Gega
  Anila Gega22 ditë më parë

  althe.info/number/ymnGpGSSrX2jicg/video

 • Reno Rene
  Reno Rene23 ditë më parë

  O rac shkerdhyer

 • Reno Rene
  Reno Rene23 ditë më parë

  O lyps

 • Reno Rene
  Reno Rene23 ditë më parë

  O rac qire

 • Reno Rene
  Reno Rene23 ditë më parë

  O grua qire

 • Reno Rene
  Reno Rene23 ditë më parë

  O fis qir

 • Reno Rene
  Reno Rene23 ditë më parë

  Akoma gjalle ky rac qire

 • Elton Cela
  Elton Cela23 ditë më parë

  Bravros suksese💥💥💥

 • Granit Idrizi
  Granit Idrizi23 ditë më parë

  ti o Jul iden e muzikes se ke, sdi qa ke dal prej shpelles that was your ideal pleace for you. E shet veten per high man amo je cop mishi qe vlen 0!

 • Shqipe Tv
  Shqipe Tv24 ditë më parë

  Je nish o jul

 • Eris Fidhi
  Eris Fidhi24 ditë më parë

  I madh 😅 e dashuroj kte njeri

 • Manjola Kallushi
  Manjola Kallushi24 ditë më parë

  Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂

 • Viisi Ademaj
  Viisi Ademaj24 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Diter Togu
  Diter Togu24 ditë më parë

  Je mbret

 • Geus Ndoj
  Geus Ndoj24 ditë më parë

  Arjani ne kulltuk ne mendje qpo sajon here i bertet her i lavderon 😂😂🤣😅

 • Geus Ndoj
  Geus Ndoj24 ditë më parë

  Keshtu e ndjeva keshtu e bera😅😂🤣

 • 46FF AMELJO
  46FF AMELJO24 ditë më parë

  Bravo juli

 • Ina janushaj Janushaj
  Ina janushaj Janushaj25 ditë më parë

  Shum e bukur Bravi juli😂😂

 • ff_deni_yt
  ff_deni_yt25 ditë më parë

  althe.info/number/sJi5gIV8n55-jKY/video

 • enki harruni
  enki harruni25 ditë më parë

  Yeaaaaaaaaaa juli 👑😂

 • Debian
  Debian25 ditë më parë

  E bukur suksese metejshme vazhdo me hite te tjera

 • BOZA YT
  BOZA YT25 ditë më parë

  🙈🙈🙈🤪🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😅😅😅😅😁😁😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣🤣😂🤣

 • Antonio Ajdini
  Antonio Ajdini25 ditë më parë

  Je i papar juli 🖐😈

 • I don't care I love it
  I don't care I love it26 ditë më parë

  Presim kenge tjera keshtu. Sos per julin e shofim perputhen tashme 🤣🤣🤣

 • Belkisa Roci
  Belkisa Roci26 ditë më parë

  brv juli

 • KING LALE
  KING LALE26 ditë më parë

  Legend je

 • N.OlvFtr
  N.OlvFtr26 ditë më parë

  ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

 • Cristina Litou
  Cristina Litou26 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni26 ditë më parë

  Edhe si perfundim Juli miliarderi me i ri ne shqiperi😂😂😂 Ja keshtu ja fillon nga zeroja dhe nis te humbasin zerot perpara1,2,3,4.....dhe fillojn 000 zerot nga pas😂😂😂juli shpellari miliarderi me i ri ne perpurthje😂😂😂

 • leana messi
  leana messi26 ditë më parë

  Po rri o Juli ti e more famën nga Sindi .Do të pérfitosh akoma nga ajo ? Zeriozisht e keee ...êëë seriozisht 😅

 • Flori Asllani
  Flori Asllani26 ditë më parë

  Mos u merr me mevlanin se do marresh fund e ti

 • Shaqe Ongari
  Shaqe Ongari26 ditë më parë

  Bravo juli

 • G.k. Arul saru
  G.k. Arul saru26 ditë më parë

  ۞―P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳ ̳S̳e̳x̳―۞ ➡️➡️️ 》》 18cams.xyz 《《 -----------------^^----------------- ♠【﹄💖𝐊𝐋𝐈𝐊≔⫸LINK 💖﹃】 ♠みゃあこさん!ฅ( ̳• •̫ • ̳ฅ)ニャン !❤️ 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候

 • Bensu Soral
  Bensu Soral26 ditë më parë

  Hahaha sa kam qesh prz! 😂😂😂

 • Anjeza Shera
  Anjeza Shera26 ditë më parë

  Super keng

 • Domeniko Dukaj
  Domeniko Dukaj26 ditë më parë

  Të lumtë Juli për qdo gjë je i sakt

 • enki harruni
  enki harruni26 ditë më parë

  Juli o mret👑😂😂

 • Israel Martínez
  Israel Martínez26 ditë më parë

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

 • Lani Buzi
  Lani Buzi26 ditë më parë

  Julo imagjino me i shkrep truri Sindit me te bo naj diss. .🐒🤮 Qyqjaaa mavri me boje🤣🤣🤣🤣🤣

 • erkida mhilli
  erkida mhilli27 ditë më parë

  Juli me mi miri aty

 • Defrime Uku
  Defrime Uku27 ditë më parë

 • Tony Montana
  Tony Montana27 ditë më parë

  Po ik o Jul se na ke care Trapin. Ke mar shum zemer koht e fundit dhe fillon e Bullizon kot mkot. Stvje turp ! Jo se eshte e mire Sindi por nuk ke byth ti qe ti thuash 1 meter e Gjys e 1 meter e 40. Turp te kesh !

 • Jugerta Lula
  Jugerta Lula27 ditë më parë

  😂😂😂😂

Faqja Tjeter