VKM-ja përplas Ramën me Lapajn, Kryeministri i kërkon një minutë kohë

, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit, në studio.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Aurel Mecani
  Aurel MecaniDitë më parë

  keshtu e nisi lali eri dhe ja ku eshte rehatoen shpejt keta

 • Aurel Mecani
  Aurel MecaniDitë më parë

  po ik ti o lapaj je i vogel te besh pefballje te tilla

 • Kastriot Aliaj
  Kastriot Aliaj6 ditë më parë

  Rritur cmimet Kreminister se kane para shqiptaret

 • Perparim Cili
  Perparim Cili6 ditë më parë

  O mashtrus përgjigju mos e dridhë bydhën dhe mos i trego suksesin adriatikut se ai luftojnë me shpirtë për një të drejtë

 • antonio19820
  antonio1982010 ditë më parë

  Sa kryeminister i rendomte. Oratorizma dhe xhonglime pa pike faktesh dhe argumentash. Z. Llapaj, ju falenderojme!

 • Zija Greca
  Zija Greca10 ditë më parë

  Po ai nuk i di fare kto takse qe ia thua ti Lapaj ai di vetem pikturoj

 • Zija Greca
  Zija Greca10 ditë më parë

  Bravo Lapaj

 • Dritan Xhelili
  Dritan Xhelili11 ditë më parë

  Te lumt o zotri Rama si xhdo her salmon

 • Inva Cuka
  Inva Cuka12 ditë më parë

  Sa i Zoti Si Eshte o Zot .Flet me Fakte .Djal Flori.

 • erald noj
  erald noj12 ditë më parë

  Hahahahaah sa I madh ky hahahahaahaha bravo

 • Astrit Deda
  Astrit Deda13 ditë më parë

  Imagjino kryeministri tu tall karin

 • Deni
  Deni13 ditë më parë

  Ksi njeri di Adratuku don shipria

 • Deni
  Deni13 ditë më parë

  Zotri llalla je gjigand 🇦🇱🇦🇱

 • Ilir Kadrija
  Ilir Kadrija13 ditë më parë

  Rama qiuu

 • yllmexixa1600
  yllmexixa160013 ditë më parë

  Bravoo

 • ismet beqiri
  ismet beqiri14 ditë më parë

  Edhe ne Itali, behen passare te kessj nature. Europa I mbyti njerezit ne menyr te pa meshirshem, ketu e marrin me sa Tha lega para 2 vjeteve 50 cen dhe è kishin bere 1,50. Sot 1,74. Europa, Kan drejtues per shkatrimtar te shteteve. Te hyjsh ne kete Europ, do te thot, te hydh, ne borxh, ne fukarallek dhe skamshmje te pa par, pra Europa eshte euro vdekje. Sepse Jan provat te psmeshirshem, dhe nuk duan as t'ja din per popujt, Jan banchieret. Po keshtu dhe drejtuesit è qeverive, Jan mesuar, di loj shahu, osé si lyps, merr the sin dhe nje shkop mbi kurriz, dhe vete kerkon sec duhet per shtetin. Pra bejne nje detyre, qe dhe nje qytetsr, me 8 vjecare mund ta drejtoj vendin. Ja pse them une, qe Antaret qe duhen te drejtojne, te Ken njohur I, juridike - ekonomike. Te di te llogaris, gjerat, dhe ne cdeo fushe, te ket arsimin universitar, mbi universitàr, dhe 5-, 10 vjet pun. Esperienza. Keta sot Jan te gjith kriminelat, I sjellin vet krisat, dhe thojne eshtd krisa se s'ka pse para 5 vjeteve nuk kishte kriz energjitike ne Shqiperi?! Ndokush mund te thot, se ne, dhe Europa jemi betusr ti kundervihemi popullit Euro - Ballkanik, derim ne vdekje. Ne Enver Hoxhen e shaj e te justifikojme krimet tons po te mos te shaj e ate ne nuk marrim votav, dhe nuk kemi di ti themi dhe ti maskojme qendrimet kriminali tane, derim ne shfarodje te popujve Euro - Balcani. Jan te gjith qe merren me krime, si Europ, se ne te kundert en do te kishim mirqenia. Ka privat te mendoj per te tjeret?! Po nuk prodhoni ti, pse shpresat e te tjereve do ta ndertojsh vendin?! Pse mblidhej banoret sa ka veriu I dje te gjith ne tiran, ku e merr ujtin, sa consum uj behet, nga e merr ujtin,. Lumenjt nuk thahen nga kondumi I ujtit, me populli te tejkaluar nga normativa?! Po te ishte sic ka qene shperndarja è popullsis,, por jo me Shtepi si ne koh era tona, si do te ishte?! Un nuk them se kishte hidrocentrale ne Tiran , po' ju, ne vend qe te shfrytezoheshin ujrat, ne Baz te familieve e me perpjedtim de drejt pak a shum, por dhe te zhdrejt un them so siper faqe, dhe esperienza vite te njerez e me zonat por shfrytezogeshin ujrat, nga do qe ishin. Euro bond nuk eshte ujti, 6 taksa mbi benxine nuk eshte fai, ku è blen, po' duan rrogen, pasuri, comoditet etjer. pienolluce@ Gmail.com

 • Femi Krasniqi
  Femi Krasniqi14 ditë më parë

  Bravo Adriatik je shum i zgjuar po ky legeni qe vetem genjen e mashtron ku ta leverdis te diskutosh me kte ky esht nje rrugaq rrugesh

 • Gentian Bino
  Gentian Bino14 ditë më parë

  Sa janë jasht politikës flasin bilbil pastaj kur futen ne politik korruptohen dhe ju ikën gjuha

 • Paulo paulo Paulo paulino
  Paulo paulo Paulo paulino16 ditë më parë

  Po ky qenka ma keq se basha matematik hahaha po qenka kok tul

 • ergys zelia
  ergys zelia16 ditë më parë

  Bravo avokat

 • Green Revolution
  Green Revolution16 ditë më parë

  POPUJT E GJITHE BOTES PO NGRIHEN DHE TJU VARIM NEPER SHESHE. DIKTATURE KOVIDIANE.

 • Green Revolution
  Green Revolution16 ditë më parë

  O mashtrus ...o sharaltan...ti nuk ke as kualifikim as shkollim te drejtosh nje shtet....o shkerdhate dhe bq i sorosit..

 • Invalid Argument
  Invalid Argument16 ditë më parë

  Nafta po rritet per te krijuar krize transporti, krize ushqimesh, krize artificiale. crude oil 80usd fuqia ne bursa. ne kohen e Sales kur shkoi nafta nga 1200 ne 1400 ne Shqiperi, nafta ne bursa ka qene 140 usd fuqia. Pra cmimi i larte ne Shqiperi e europe, eshte artificial shteteror per te zhvatur popullin e ulur konsumin. Kjo e fundit pozitive por, duhet gjetur zgjidhja me pare, pastaj ul konsumin e naftes

 • Daniel
  Daniel16 ditë më parë

  Bravo Adriatik I dhe 1 shpull te fort live Gogolit

 • reshat shabani
  reshat shabani16 ditë më parë

  Rama ik qiu

 • Roberto García lopez
  Roberto García lopez16 ditë më parë

  Pirth o rame pirth,ik o kok loqe se le nam,ti uli brekët Tiku ta shkerdheu inteligjencën o kokrre mashtruesit,o barbon,se je msu me shqiptarët e paditur ti barboni karit.

 • I Love 🌍
  I Love 🌍16 ditë më parë

  Rama 😂🤦

 • Refet Refet
  Refet Refet17 ditë më parë

  E kemi vetem nje njeri qe munde te udheheq SHQIPERINE ai eshte EDI RAMA te gjithe keto bebe jane te untuar per karike dhe asgje tjeter

 • Zef Prroni
  Zef Prroni17 ditë më parë

  Te lumet goja o bukurosh por lollesh kot se Rama nuk ka cip dhe mjer vendi per karrigen qe e drejton.

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni17 ditë më parë

  Te lumte Z.Lapaj, ja keso deshmi u flet edhe Z.Kurti ketyre Hajduteve ketu ne Kosove....

 • vladigems Naimi
  vladigems Naimi17 ditë më parë

  Tuf idjotesh

 • Google Rev
  Google Rev17 ditë më parë

  Ku ësht nafta e shtetit shqipetar apo e shesim

 • doni vlore
  doni vlore17 ditë më parë

  Rama vdes per keta tipa I do shume..Do ta mar prank vetes rama kete Adriatikun do ti bej ofert.😉😂

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur17 ditë më parë

  Po edi rama eshte pa shkolle nek e bejn dot Shqiperin si Europa gjynah ela mbrapa Shqiperîn.

 • Armida Hema
  Armida Hema17 ditë më parë

  Të lumtë ore djalë

 • Armida Hema
  Armida Hema17 ditë më parë

  Jeni djem të papame,si ju kemi nevojë në si popull jo si këto gjakpires

 • Armida Hema
  Armida Hema17 ditë më parë

  E gjeti llampen e Aladinit

 • Flamengo Campeon
  Flamengo Campeon17 ditë më parë

  MBA Rame mba te duket vetja e zgjuare se te mburr karrikja qe I ke vjedhur shqiperis e shikon cfar te ben I djali atdhe dashes te thyen brinjet kthe pergjigje mashtrus mos u perdrith

 • Em Shack
  Em Shack17 ditë më parë

  Hallall buka… manipuluesit I duheshe kohe te krijonte genjeshtren

 • Rexhep Lamcaj
  Rexhep Lamcaj17 ditë më parë

  Bravo TIKU.hallall ta KESH.RESPEKTE

 • Mario Beggu
  Mario Beggu17 ditë më parë

  Kape cik ramen.po po po pokari po

 • Muli Zogu
  Muli Zogu17 ditë më parë

  O llapaj mos u merr me kte

 • Spartak kruton
  Spartak kruton17 ditë më parë

  ky ja mer frymen Rames bravo te qofte

 • Visi Visi
  Visi Visi17 ditë më parë

  Shteti nuk mbron interesin publik por interesin e tije....sulmon qytetarin...mbron Ata qe shesin nafte...hajdutet

 • Gentian Fejzo
  Gentian Fejzo18 ditë më parë

  Bravo Adriatik. Rama eshte i Pabese.

 • Kristjan Marku
  Kristjan Marku18 ditë më parë

  Bravo aderjatik te rujt zoti

 • Giorgio maraci
  Giorgio maraci18 ditë më parë

  po ik o rama ik asnje ska perfitu aty ai djali flet me fakte dhe pa telefon ne dore tjetri i ka ne memorien e trurit ti je nje kowe kanari

 • Hsjsks Vsnsjs
  Hsjsks Vsnsjs18 ditë më parë

  Kryeministra lodra qen bir qensh shkaterruesit e nje populli turp mor maskarenj

 • Mark Dulja
  Mark Dulja18 ditë më parë

  Ky lloj kreministri nuk e njeh fjalen me fal kujton se ka perhere te drejte dhe mundohet ti intimidoje bashkefoesit Bravo Adriatik ja nxorre bojen Shazivarit😄😄😄😄😄😄

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy234118 ditë më parë

  Ti duhet te jesh kryeminister o djal ❤️☝️jo ky kriminel ka 25 vjet qe i pi gjakun kti popull

 • Qazim Berberi
  Qazim Berberi18 ditë më parë

  Asgje nuk keni miratuar Ju dhe as ato para jush ne interes te popullit ne shumice te varfer.Largohuni nje her e mire Ju dhe te gjith ato perpara jush nga kurrizi i ketij populli te varfer.

 • Costas Sommer
  Costas Sommer18 ditë më parë

  Erjon VELIAJ kundra Ramsit

 • Bektash Matjani
  Bektash Matjani18 ditë më parë

  Degjoje ate kok tunxhin nqs do te msosh te mashtrosh

 • Urim Salija
  Urim Salija18 ditë më parë

  Ta bafte zoti hall

 • Aggelos Piroli
  Aggelos Piroli18 ditë më parë

  Ky mashron popullin 24. Ore nedite

 • Stelio Kuci
  Stelio Kuci18 ditë më parë

  Qeverria e zotit Rama qeverri hajdute qeverri mashtruse ,Rames nuk i pelqen dhe nuk da te degjoj te verteten,Rames i ha koka dhe kruan koken mashtrusi

 • Nikola Niko
  Nikola Niko18 ditë më parë

  Bravo lapaj

 • blerta.nikolla
  blerta.nikolla18 ditë më parë

  Sa mire ja bere bravo Adriatik je zeri i gjithve ne 👏

 • Arjan Cinaj
  Arjan Cinaj18 ditë më parë

  po ku mer vesh ropqiri per ssnji gje kujton se i di te gjitha ky ropqiri dhe ne nuk marim vesh te qifte kina familjen o kurv piktor fatkewesi e keti vendi qe ne na erdhi ky kryeminister

 • Marinela Starova
  Marinela Starova18 ditë më parë

  Bravo avokat

 • SuperMatti
  SuperMatti18 ditë më parë

  Kshu ishte dhe lali eri shume vite me pare si ky djali ktu e shikoni si esht sot

 • Alex Hasa
  Alex Hasa18 ditë më parë

  Cfar gjenije je bravo avukat

 • Hilario Gaga
  Hilario Gaga18 ditë më parë

  ju mor goja ramziut,nuk dinte çfarë thoshte.i lumtë këtij djalit,ja bëri trup sup Ramsesit.

 • Gjyste Dodaj
  Gjyste Dodaj18 ditë më parë

  Mos e flliq emisjonin me Kët kryministër me fytyr të ndyrë o Çani

 • Ermir Cenaj
  Ermir Cenaj18 ditë më parë

  Lëre o Adriatik se ai mballom është i gjithë t'a flakë era

 • Sahit Berisha
  Sahit Berisha18 ditë më parë

  Albin kurti I shqiperis Brravo

 • Hysni Shehaj
  Hysni Shehaj18 ditë më parë

  Ku vene gjithe keto lek

 • Jahja Nameti
  Jahja Nameti18 ditë më parë

  O Andrew Krasniqi ,ty te duket Lapaj se se eshte me I ditur se Rama .,por q e te bindesh per kete vleresim , hiqe nga stoli duke pare ndeshjen. d he .fute te luaje ndeshjen ne fushe . Ne mbarim te ndeshjes me thuaj sa tru esa kellqe ka.

 • Raul Hoxha
  Raul Hoxha18 ditë më parë

  Z lapa po ku te kupton dot,nje piktor nje jurist.

 • Xhevahir Disha
  Xhevahir Disha18 ditë më parë

  Bravo lapaj, po mos u kurrupto nga rama

 • Estefano Estefano
  Estefano Estefano18 ditë më parë

  Hallall te qoft gjiri i nenes jo se i the rames, por se ja the kryeministrit qe as kush nuk ja thot dot , ne sy dhe i lepin bythen

 • art scorpione
  art scorpione18 ditë më parë

  O Tiku je 1-sh vlla vazhdo keshtu plasua te vertetat ne surat hajdutve

 • Bledi Guri
  Bledi Guri18 ditë më parë

  Ti cani je pushte

 • M G
  M G18 ditë më parë

  Sdi as te lexoje

 • M G
  M G18 ditë më parë

  Sdi as te lexoje

 • M G
  M G18 ditë më parë

  Ramovic

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri18 ditë më parë

  Julutem nese e ka dikush numrin e avokatit🤔 do ju lutesha te ma servirni?!!

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri18 ditë më parë

  Bravo avokat Horri:" po, po thot duke ironizuar!

 • Felice Belba
  Felice Belba18 ditë më parë

  Po' ku pranon gje rama

 • Mira Sulejmani
  Mira Sulejmani18 ditë më parë

  Këta hiqen si të mënçur me në krye Çanin....

 • Mira Sulejmani
  Mira Sulejmani18 ditë më parë

  Emision koti ...Ramën nuk e duan se nuk e arrijnë dot...dhe vetëm flasin e flasin dhe mjerë ne...

 • Osmen Manaj
  Osmen Manaj18 ditë më parë

  Je gjigand ja ke qire rropte ketije drogaxhiut

 • Zeni Zylyftari
  Zeni Zylyftari18 ditë më parë

  Bravo ky djali vazhdo demarrshin po' large partive qe te ndjek populli.sheshet duhet te mbushen me njerzit allexhinje aty ne shqiperi.deri sa te largohet Rama.

 • Neki Spahiu
  Neki Spahiu18 ditë më parë

  Sa leke mer edi rama sa vjet ka punuar çfarë pune ka bere ne France si refugjat sa leke ka mare

 • Indri X
  Indri X18 ditë më parë

  Mir e ke ti o figure po me cfar do ti zvendesoj ato qe vjedhin keta apo te rrin pa ngjyer doren fare keta gjith ajo sakrific qe bejne per popullin dhe ti thua mos te vjedhin fare keta lol

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj18 ditë më parë

  Kush esht ky djal , shume i artikuluar !

 • Vangjel Sulovari
  Vangjel Sulovari18 ditë më parë

  Populli shqiptar duet te ngriet ky djalosh meriton shum gjera per nje shqipri te drejt BRAVO 👏 DJALOSH ISHALLA TE DREJTOSH POPULLIN SHQIPTAR.

 • Xhemile Tota
  Xhemile Tota19 ditë më parë

  Edhe shum faj nuk ka aktivisti. Se kryeministri i ka te gjitha pergjigje te sakta sa per te informu gjith shqiptaret jo me 1 aktivist. Ai di dicka por te gjitha nuk i di. Keshtu qe rembehet por bukur e sqaroj kryeministri . Epo dhe rinija nxitohet . Un pyes ku Adriatiku e ka lexu kushtetuten apo flet kot . Sa her i ka lexu krieministri per te sqaru gjith shqiprin . Tiku ateher i binte maces me lug .

 • Snow Mountin
  Snow Mountin19 ditë më parë

  CA esht k.k WC.b..te VARROS ..komentus te VARROS.

 • Dhimitraq Shkembi
  Dhimitraq Shkembi19 ditë më parë

  Bravo gazetar ça. Kërkon nga 1 gënjeshtar hajdut gjakpirs mjerë populli që. E. Votoi këtë kokë tule

 • Violet Violet
  Violet Violet19 ditë më parë

  Nuk jemi vetem kunder piktorit per keq qeverisje. Por kunder gjith atyre qe kan qeveris 30 vite. Jan te pa aft nuk jan as ekonomista as politikan e kan ba biznes politiken, jan parazit ne korriz te kti populli

 • Ramadand Halili
  Ramadand Halili19 ditë më parë

  Te beri qe te flasesh vet me vehte more Ramoviç.!berllogoviç, gropos skeptikoviç.!!!

 • Alex Priftij
  Alex Priftij19 ditë më parë

  Ky shoku ka nevoje per vemendje Por ky nuk e ka idene fare per politik Une te siguroj ti kengetar pa muzik une jetoj ne Greqi dhe aotomate cmimi i bukes dhe energjise edhte ritur ndjeshem prandaj mos kepusni genjeshtra per te krijuar panik ne popull zoteri

 • Leonidha Petritaj
  Leonidha Petritaj19 ditë më parë

  Nje bravo te madhe . Keta lloj plerash keshtu e duan 👏👏👏👏👏👏

 • Mbreti i Shqiptarve Matjan
  Mbreti i Shqiptarve Matjan19 ditë më parë

  Adriatiku ma i zoti se kryeministri

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT19 ditë më parë

  Rama lere egoizmin e semur ,teper te semure, dhe kete gazetar beje keshilltarin me te nderuar qe mund te kesh.

 • Mbreti i Shqiptarve Matjan
  Mbreti i Shqiptarve Matjan19 ditë më parë

  do kisha pyet arian çanin apo fevziun ose dikend tjeter a do ishte perballur me Berishen

 • SenkaiDezu YT
  SenkaiDezu YT19 ditë më parë

  Lapajn je me i zoti gazetar qe ka Shqiperia.Jame teper i kenaqur me diskutimin tuaj.

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli19 ditë më parë

  Bravo. Or. Djal. Kujt. Jsthua.

 • Servete Haliti
  Servete Haliti19 ditë më parë

  Bravo

Faqja Tjeter