MORA PJESE TE SQUID GAME !!

DESH VDIQEM BRENDA LOJES ... KUJDES!
SA ME SHUME LIKE DHE SUBSCRIBE 😀
SOON NJE PARODY !!

✘INSTAGRAMI im : artjol_z

✘Instagrami i channelit : lazedjali

✘ For business inquiries: artjollaze@gmail.com

✘BEHU MEMBER SOT : althe.info/home/_A3.html...

✘ PACI E DHENCI : www.paypal.me/lazetv

ARTJOL + VIDEO = LAZE TV
Komente

 • Laze TV
  Laze TV21 ditë më parë

  A DONI TI NXJERR SFIDAT E VERTETA QE BERA ME SQUID GAME?? ( BENI SUBSCRIBE/ LIKE) 🔥

 • Ilektra Muha

  Ilektra Muha

  9 ditë më parë

  Po bei plss se na ka marr malli per sfida

 • Odise gaming

  Odise gaming

  12 ditë më parë

  Nafta me renisin

 • Lemi Bona

  Lemi Bona

  17 ditë më parë

  Jo

 • Sefer Myftari

  Sefer Myftari

  20 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Aurela Rexha

  Aurela Rexha

  20 ditë më parë

  Bj

 • Taulant Shyti
  Taulant Shyti9 ditë më parë

  😊😍😉😄😁😎😥😶😗🤗🤔😑🤨☺️🙂😆🤣😀🥰😂😚😙

 • luli kruja
  luli kruja9 ditë më parë

  si e ke bo autoclic ma dergo linkun

 • Gabriel Tv
  Gabriel Tv11 ditë më parë

  E thot kokolato te tiang bendera

 • ergesida ymerali
  ergesida ymerali11 ditë më parë

  Esht koreanee

 • Kleart Tusha
  Kleart Tusha12 ditë më parë

  Je i madh artiol

 • Nikoll Ndoci
  Nikoll Ndoci12 ditë më parë

  He ti aliu

 • Amaris Kamberi
  Amaris Kamberi12 ditë më parë

  Hahaha haha hahaha Se an bone per te qeshur of Aritol je ma i miri vec vazhdo se e keep miri

 • dorart sadriu
  dorart sadriu12 ditë më parë

  rrespekt nga kodova gjilan

 • Xhemal Bushi
  Xhemal Bushi13 ditë më parë

  O artjol si r ke emrin ne murder mystery 2 se e los dhe un

 • LEO PLAYS ROBLOX!
  LEO PLAYS ROBLOX!13 ditë më parë

  Uaaa ai zezaku quhet coryxkenshin. Super youtuber

 • game
  game14 ditë më parë

  hahahaha jam djali mir perzotin hahahaha

 • Lira Zakolli
  Lira Zakolli14 ditë më parë

  Si e ke emrin ne roblox

 • Todi Muzaka
  Todi Muzaka14 ditë më parë

  Boni parody me driten e kuqe dhe driten e gjelbur

 • Elisa Neziri
  Elisa Neziri16 ditë më parë

  Si e ka emrin ne roblox loja

 • Rei the boss
  Rei the boss16 ditë më parë

  Si eke emrin ne roblox

 • Jorgo Bufi
  Jorgo Bufi17 ditë më parë

  Nje link te lojes

 • Xeni Noka
  Xeni Noka17 ditë më parë

  Si ta shkrkojme

 • Festim Mehmeti
  Festim Mehmeti17 ditë më parë

  1:34 koreane jo japoneze o pall

 • Sali Fondaj
  Sali Fondaj17 ditë më parë

  Kokoa koji tiang bendera

 • Sali Fondaj
  Sali Fondaj17 ditë më parë

  Seshte japoneze po koreane kjo loja squid game

 • MARIELO TV
  MARIELO TV17 ditë më parë

  I madh je 😅😅😅

 • Lemi Bona
  Lemi Bona17 ditë më parë

  Lop k$r muti lesh

 • erinolda lushaj
  erinolda lushaj17 ditë më parë

  Eshte 1 loj e

 • Fatime Krasniqi
  Fatime Krasniqi18 ditë më parë

  Si e ka emrin ky filmi

 • Artツ

  Artツ

  18 ditë më parë

  Squid game

 • Klodiana Rama
  Klodiana Rama18 ditë më parë

  8€888888

 • rejana
  rejana18 ditë më parë

  koreanshe jo jponezshe

 • Keli187erz
  Keli187erz18 ditë më parë

  Bej react kengen Armendi-V.I.P😂😂😂esht ai boti armendi knej e andej 😂😂🤣

 • Rexhep Muslika
  Rexhep Muslika18 ditë më parë

  Po po ok ship I am talking ship

 • Arkeljos Maxhari
  Arkeljos Maxhari18 ditë më parë

  Artjol je njesh ❤🥰

 • Vangjush
  Vangjush18 ditë më parë

  bej nje vidjo si te hapim nje akaund ne roblox pls

 • rovena halili
  rovena halili18 ditë më parë

  O laze hap na I live na iher

 • olson suli
  olson suli18 ditë më parë

  Edhe ti e pe filmin

 • Darli Domi
  Darli Domi18 ditë më parë

  Si e hape robloksin

 • Fran Mataj
  Fran Mataj19 ditë më parë

  Provo Car Parking Multiplayer

 • Mreza 1700
  Mreza 170019 ditë më parë

  Vallai je nish baj videon me renin me squid game se arrite afer 5k like per 1dit rspekte vlla

 • Zero tow
  Zero tow19 ditë më parë

  "Green light, red light and Man with umbrella" most of the best episode at Squid Game

 • Artjon Luli
  Artjon Luli19 ditë më parë

  5:47🤣

 • Emiljano Bushi
  Emiljano Bushi19 ditë më parë

  Pse ske bo mo video me renisin

 • Fabio Mustafaj
  Fabio Mustafaj19 ditë më parë

  Here e pare qe sme pelqen 1 vidoia tends

 • SAMURAI GAMING
  SAMURAI GAMING19 ditë më parë

  Edhe Taulant abazaj e lujti dje 😂😂😂😂🇦🇱❤

 • samuel
  samuel19 ditë më parë

  Je njish o bope

 • DOGANIERIA
  DOGANIERIA19 ditë më parë

  Hajde se t hyna ne shkop😂

 • Rabije Nuhiji Iljazi
  Rabije Nuhiji Iljazi19 ditë më parë

  Squid game po luhet ne jotubera zoti te rujt un e kshyri te lumnt laze TV puna pëlqen shum edhe shum emer I mir laze TV

 • Enea Ndoj
  Enea Ndoj19 ditë më parë

  E kam lujt dhe un e kam hum 700 her

 • Fabio Favetta
  Fabio Favetta19 ditë më parë

  😎😎

 • Artur Boja
  Artur Boja19 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Violeta Sinaj
  Violeta Sinaj20 ditë më parë

  Urime 56k

 • Xhelil Syla
  Xhelil Syla20 ditë më parë

  On e njo dhe e kam pa te gjif filmin

 • Jorida Dinoshi
  Jorida Dinoshi20 ditë më parë

  me quain RogersPAOK

 • Jorida Dinoshi
  Jorida Dinoshi20 ditë më parë

  ne Roblox pls

 • Jorida Dinoshi
  Jorida Dinoshi20 ditë më parë

  loz dhe Brookhaven

 • Myzejene Ducka
  Myzejene Ducka20 ditë më parë

  Une e kampar

 • Egli Enxhi
  Egli Enxhi20 ditë më parë

  Si quhet loja me ate vajzen qe po levize te vret

 • xhejson gaming
  xhejson gaming20 ditë më parë

  Je me i miri

 • MAFIA♥🎭
  MAFIA♥🎭20 ditë më parë

  Po renisi ku vajti mor 😂😂

 • MAFIA♥🎭
  MAFIA♥🎭20 ditë më parë

  Un per vete mbaj Varren posht krevatit dhe 100%Jam e sigurt 😂😂😂😂😂

 • MAFIA♥🎭
  MAFIA♥🎭20 ditë më parë

  Ku vete ti qen 😂😂

 • MAFIA♥🎭
  MAFIA♥🎭20 ditë më parë

  Oo zot sa i bukur esht ai filem shummm i bukur edhe ti è shikon coryxkenshin dhe ai esht youtuber shummm i mir 😍😍😍😍😍😍😍😎

 • Vincenzo MEKA
  Vincenzo MEKA20 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Sefer Myftari
  Sefer Myftari20 ditë më parë

  Rrespekte

 • Ilektra Muha
  Ilektra Muha20 ditë më parë

  O artjol bej ca sfida ose prenqe me renisi se i kam shum qejf videot tuaja

 • Tiktok Tiktok
  Tiktok Tiktok20 ditë më parë

  mausin e paske fiks si i imi origjinal

 • GOSI TV
  GOSI TV20 ditë më parë

  Sa super

 • Blue Mao
  Blue Mao20 ditë më parë

  Bravo 55.9K 😎

 • Floreta Ferati
  Floreta Ferati20 ditë më parë

  O artjol ca bone

 • Xhani Soni
  Xhani Soni20 ditë më parë

  A mund te luje me ty

 • Eduart Selimi
  Eduart Selimi20 ditë më parë

  O burr edhe mua me del shum her

 • adi ildi
  adi ildi20 ditë më parë

  luaj frifajer

 • kompjuter pro
  kompjuter pro20 ditë më parë

  ma jep pak linkun e gta v ku e shkarkove se edhe une komjuter kam ok

 • Roel Gaming
  Roel Gaming20 ditë më parë

  Filmi me i famshem

 • Goku Goku
  Goku Goku20 ditë më parë

  Squid game

 • Sheqerka
  Sheqerka20 ditë më parë

  e di eshte loja me e famshme ne japoni

 • Amar Gashi
  Amar Gashi20 ditë më parë

  Rrespekt bro je me I miri

 • Maleta👻
  Maleta👻20 ditë më parë

  luaje perseri plizzzz ✨✨🏅😍😍😘😍😘😍😍😘😘😍😘😍😍😘😘😍

 • Orest Kingu
  Orest Kingu20 ditë më parë

  Film shum I bukur e kam parë dhe shkon bukur me këtë youtouber vazhdo me lojën artjol💜💜💜💜💜

 • Erjon Muci
  Erjon Muci20 ditë më parë

  Te lumt njesh

 • stresi🤫👑
  stresi🤫👑20 ditë më parë

  Do lujm bashk roblox

 • Haris Delia
  Haris Delia20 ditë më parë

  How to copy taulant abazaj by laze tv

 • Laze TV

  Laze TV

  20 ditë më parë

  Gjynaf me krahasu tiktokun me youtuben 😀

 • Lauren Reni
  Lauren Reni20 ditë më parë

  Squid game kujt I ka pëlqy si film?

 • Klea Yskollari
  Klea Yskollari21 ditë më parë

  oooo kjo goca levizi. 😈😂vdes artiolii

 • Klea Yskollari
  Klea Yskollari21 ditë më parë

  mos leviz artjoli:eccccc se na kapi kukullaaaaaaaa...

 • 𝙁𝙁 𝙁𝙄𝙀𝙍𝘼𝙆𝙐☯︎︎
  𝙁𝙁 𝙁𝙄𝙀𝙍𝘼𝙆𝙐☯︎︎21 ditë më parë

  8:09 ti ore barbon psr merresh me femra🤣

 • FF Riseld
  FF Riseld21 ditë më parë

  Luaj FF

 • Rigelsa Kotobelli
  Rigelsa Kotobelli21 ditë më parë

  Eshte koreans jo japonese

 • Grejsa Grejsa
  Grejsa Grejsa21 ditë më parë

  😂😂

 • Jonid Shkreli
  Jonid Shkreli21 ditë më parë

  Ej artjol a mundesh për me e regjistru fre fire dhe të më qosh GIFT 5000 diamante se me duhen shum te lutem emrin në ff e kam ''L24 WHITE444a '' a mundesh se me duhen shum te lutem faleminderit

 • Jonid Shkreli

  Jonid Shkreli

  20 ditë më parë

  Laze a mund të bësh video me fre fire duke luajtur ti nuk ka gja nëse je nub ose pro por a mundesh që ta besh

 • Jonid Shkreli

  Jonid Shkreli

  21 ditë më parë

  @Laze TV mir në rregull flm

 • Laze TV

  Laze TV

  21 ditë më parë

  Jo vlla une dergoj vetem 10,000 e siper

 • zero two🎀💫
  zero two🎀💫21 ditë më parë

  Eshte korean jo japonez😂😂😂😂

 • zero two🎀💫
  zero two🎀💫21 ditë më parë

  My respect for you📈📈📈📈

 • Sabiel Buzi
  Sabiel Buzi21 ditë më parë

  Qr o dak krej me ket squid game un i kam pa te gjitha pjeset

 • ff teo
  ff teo21 ditë më parë

  Po ata se e bejn ne realitet😧

 • CALL OF DUTY PLARENT
  CALL OF DUTY PLARENT21 ditë më parë

  Luje pjesen e date

 • Eldi Bylyku
  Eldi Bylyku21 ditë më parë

  Hidhe video te laze gaming

 • hi shqipe
  hi shqipe21 ditë më parë

  Pse kopjo Taulant Abazaj

 • NARUTO
  NARUTO21 ditë më parë

  Si e ben nje here me mjekerr dhe nje here pa mjekerr

 • Grejsindi Doga
  Grejsindi Doga21 ditë më parë

  Ved vazhdo🇦🇱

 • Klaidi Verioni
  Klaidi Verioni21 ditë më parë

  O artjol si hapet roblox

 • Nertila Saliaj
  Nertila Saliaj21 ditë më parë

  Sa filmm i bukur ai filmi po na pelqeuu shum ajo qe bere 🤩🤩😍🤣😂

 • Remzije Pergjegja
  Remzije Pergjegja21 ditë më parë

  Je me i miri hallall bro

 • skura leon
  skura leon21 ditë më parë

  Urime per 55 I subscribe

Faqja Tjeter