Klanifornia - Behar Mera dhe gruaja kërnace


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Lorenzo Lenci
  Lorenzo LenciMuaj më parë

  I madhi Behar Mera. O Zot sa më pëlqen humori juaj. Je I pa parë

 • Eduart Hasanaj
  Eduart Hasanaj2 muaj më parë

  Kjo vajza ka te ardhme ne hu.mor

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj2 muaj më parë

  Asnjeher sme kan pelqyer kta aktor fjal koti

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj2 muaj më parë

  10mij lek te vjetra te duken pak moj cup ????po ka dhe 5gjith familja moj cup apo I di si veten tende ti

 • Irena Bardho

  Irena Bardho

  Muaj më parë

  Μι

 • gisele t chenel💖
  gisele t chenel💖3 muaj më parë

  Hahahhahahahahhahahahahhahahah❤

 • Gzim Kovaci
  Gzim Kovaci3 muaj më parë

  O Behar Mera

 • Castriot1
  Castriot13 muaj më parë

  Show Leshi

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi3 muaj më parë

  Behar te gjitha jane kernace mize fytyren mijera lara ne zemer e faqe.Na ruaj zot prej gojes se botes e helmin e tyre ne buze gotes.Keto pa dashuri behen pluhur e hi.poeti

 • Flora Qitaj
  Flora Qitaj3 muaj më parë

  Bravo edhe rudina te mungon dhe beni role te bukura

 • Dritan Marku
  Dritan Marku3 muaj më parë

  Ky asht skeq i te madhit aktorit italian Toto

 • helmira dajko
  helmira dajko3 muaj më parë

  Stonon shume zeri i forte i prezantueses.Behet bezdi per ke eshte i qete ne divan.Te cpon veshin.Me qete te flase se eshte nje program per te gjithe familien.

 • Ibrahim Elezaj
  Ibrahim Elezaj3 muaj më parë

  Q⁰00çç

 • Arjan Kaçuli
  Arjan Kaçuli3 muaj më parë

  Respekt Behar mera Po nuk te shkon kjo lloj e foluri

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius3 muaj më parë

  36 kokra je.nga.Gjirokastra🤣🤣🤣🤣🤣

 • Lulzim Thaci
  Lulzim Thaci3 muaj më parë

  Mjeshtra jeni po shume kurrnace kjo gruja o qemal ha ha ha

 • Cenga Leo
  Cenga Leo4 muaj më parë

  behar mera legjend je ti i jep lezet emisionit

 • creator SK
  creator SK4 muaj më parë

  🙋‍♂️👍

 • Doris Jenny
  Doris Jenny4 muaj më parë

  😂😂😂

 • Agron Sinoimeri
  Agron Sinoimeri4 muaj më parë

  O zoti Behar humori juaj pa Gonin eshte skarco e si nje loj kalamajshe

 • Adil Basha

  Adil Basha

  4 muaj më parë

  Goni ti je 😆'?

 • Marjana Didi
  Marjana Didi4 muaj më parë

  Behar 👍🙏

 • Juri Channel
  Juri Channel4 muaj më parë

  ISHE SHUMË TEK AL PAZARI O BEHAR. AL PAZARI KA HUMBUR PA TY , POR DHE TI KE HUMBUR NGA AL PAZARIN

 • Nora Nora
  Nora Nora4 muaj më parë

  Cfar humori ..Sa turp !

 • Diana Katundi
  Diana Katundi4 muaj më parë

  Vetem humor nuk ka.

 • Lili Adamo
  Lili Adamo4 muaj më parë

  Njera me e degjeneruar se tjetera ta si kurvat e rrugeve PA lezet Klanifornia mbylleni kete emisjon behar nuk te shkon nje vajze e re te behet gruaja jote jojojoooooooo keto Jane shum te degjeneruara

 • Lili Adamo
  Lili Adamo4 muaj më parë

  Moj prezantueset le fette siset dhe te Kane Dale kockat ke shemtuar vehten ashtu si ka nxjere koqet behar merja

 • Lorenc Hysaj
  Lorenc Hysaj4 muaj më parë

  Behar je I modh

 • R s
  R s4 muaj më parë

  Kjo Aktorja nuk flet vetem uleret, si idiote

 • Zeni Zylyftari
  Zeni Zylyftari4 muaj më parë

  Jeni artista resp Behar dhe zonja .

 • TheBess17
  TheBess174 muaj më parë

  Turp per mesazhet qe percillni: gruaja do dru dhe gernete... Pika juve dhe kush ju ben keto skece. Kot nuk thone e keqja s'ka fund!!!

 • A

  A

  Muaj më parë

  E ka per ata gra si ajo ne humor nje birre ne 2 vjet

 • Xhenis Hoxha
  Xhenis Hoxha4 muaj më parë

  O behare te ka lezete me Agroni aty je kote fare pa lezet

 • Κελι Αμζα
  Κελι Αμζα4 muaj më parë

  Vari k.... kote ku do me vari k..si umri edhe politika ne shqiperi po populli shikone edhe

 • Arben Luli
  Arben Luli4 muaj më parë

  Himor leshi, aty je i humbur mor Behar, ç'pate qe ike ka Goni, na kishe qit ene shalet, ke maru komplet, ato dy te tjerat vetem humor nuk bonin.

 • Ergi Hoxha

  Ergi Hoxha

  4 muaj më parë

  Aktori mire nuk humbet,,, njeriu duhet te punoj qe te ushqet. Nga al pazari e hoqi gon bythqiri, qe nga puntore minjere u be humoriste. Ky ka linde humoriste, dhe do vdese artiste

 • ARDJAN KUQJA

  ARDJAN KUQJA

  4 muaj më parë

  Nuk iku po e perzune sic perzuri dhe te tjere goni

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj4 muaj më parë

  Ke Lene Agroni al pazar...Behar ..Mere...dhe ke vajtur ...tek.kalifornia haaaà je i mathe persh itali 🙅‍♀️

 • exhela tervoli
  exhela tervoli4 muaj më parë

  Bravo brave

 • fludu
  fludu4 muaj më parë

  Ky behari eshte kot ,,emiton Tano Banushin ?

 • Eli Laç
  Eli Laç4 muaj më parë

  Behar Mera legjend 💪 Krenaria jone 🇦🇱 Tè duam Shume 🥰

 • J Sh
  J Sh4 muaj më parë

  per 8 Mars jepni mesazh qe gruaja don hu. Debila!

 • ALBANIA GV
  ALBANIA GV4 muaj më parë

  Behar ti humorist je i mire keto tetjeret nuk mundi e pa jo me indigju ke goni ma i mire ishe

 • A M
  A M4 muaj më parë

  Jo pak por shume, shume show i lodhur.

 • Nushi Elezi
  Nushi Elezi4 muaj më parë

  Dd nevina me esht blloku telrfoni

 • Merita Cela
  Merita Cela4 muaj më parë

  I madhi Behar Mera

 • Sokol Veliaj
  Sokol Veliaj4 muaj më parë

  Behar përshëndetje gëzoem që të shofë prap.

 • Ram Bo
  Ram Bo4 muaj më parë

  Je legjenda e shqiperis Behar Mera

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuff4 muaj më parë

  Ke lindure per qjefin tende dhe spektatore per humorin tende te. mrekullushem A mu de te kete merzi Agron banallia

 • Mario Mario
  Mario Mario4 muaj më parë

  I madhi Behar je legjend .

 • Castriot1
  Castriot14 muaj më parë

  Koti Fareeeee

 • Castriot1
  Castriot14 muaj më parë

  Behar ke Klanifornia Je Kot Fare.

 • Castriot1
  Castriot14 muaj më parë

  Klanifornia Kot Fare.

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno4 muaj më parë

  Tani qe u fut ne "kalifornia " ky Behar neveria, Lamtumire te shohim me Kalifornine. Aktor me te neveritshem nuk ka dhe nuk.do te kete kurre ne bote.

 • Eli Laç

  Eli Laç

  4 muaj më parë

  Idiot 😛 pa i edukate 🤧🤮

 • Viktor Marseille
  Viktor Marseille4 muaj më parë

  Behar vazhdon te jeshe ne forme ke lere per te bere humor Çdo rol qe luan e qane i ke kushtuar jeten tende humorit

 • Nesti Hoxha
  Nesti Hoxha4 muaj më parë

  😂😂😂😂😂hahahahaha

 • Fatosi Redxha
  Fatosi Redxha4 muaj më parë

  Qe kur keni mer Behar meren kam vazhdu te njek klanifornia.

 • Vasia Sterjo

  Vasia Sterjo

  4 muaj më parë

  Shaka pa kripë

Faqja Tjeter