Yll Limani - Gënjeshtare

Muzikë


Stream / Download : out.loudcommedia.com/lshojazanin
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Tonic & Denk
Produced by: Fatjon Miftari
Mix/Master: Lorenc Aliaj - Avaxus

Guitars: Astrit Stafai
Piano: Fatjon Miftari

Project Management: Bonart Ajvazi

Concept & Director: Valon Aziri
Dop: Arianit Gjonbalaj
Scenography: Burim Arifi
Editing: Agon Nushi
Color Grading: Agon Nushi
1st AC: Verdi Berisha
Focus Puller: Arianit Gjonbalaj
Gaffer: Valtrim Mala & Gentrit Haliti
Krani: Veton Berisha

Makeup Arist: Zhlon Beauty
Styling: Andi Lekaj

A special thanks to Dent Fix clinic for supporting this project.

▸ Follow Yll Limani
Instagram : ylllimani
Facebook : YllLimaniOff...
Twitter : YllLimani

℗ Loudcom Media on behalf of Yll Limani

Komente: 234

 • Ylli Ylli
  Ylli YlliMuaj më parë

  Shumm i mire je ne muzike Na ke munguar shumme Yll limani sukese ty te dua pa fund ❤️👏👏👏👏

 • Vera Kociraj
  Vera KocirajMuaj më parë

  Ska nevoj as per klip me femra zhveshur me asete sheshit dhe as klip me makina me tangerlliqe. Ky njeri i jep peshë emocioneve prandaj edhe projektet e thjeshta muzikore qe bene jane te bukura e te dashura per degjuesit.

 • Emma💜💜

  Emma💜💜

  Muaj më parë

  Normal,se kengetari me vler,qe din me kendu plus teksti me domethenje ja vlen me ndegju.Se jo kta berllogat tjer,tu e promovu drogen,se.. e tj. Nuk e meritojn mi qit ne tv hiq.

 • Florinda Voci

  Florinda Voci

  Muaj më parë

  Plotesisht dokort me ty, talenti i tij asht i vetmi reklam i nevojitshem per suksesin e Yll Limanit!

 • Ylliismine

  Ylliismine

  Muaj më parë

  Awww most beautiful comment💝💝

 • Lala D Lumturie
  Lala D LumturieMuaj më parë

  ... kaniher po thom ma mir që shkove, shpirtin m'a ke lodh ... 🖤.

 • MigiAl 💗
  MigiAl 💗Muaj më parë

  Thjeshtesia nuk del kurre jashte mode! 😍🤩

 • t.ccccccc
  t.cccccccMuaj më parë

  My fav song 😍

 • Bujar Cullhai

  Bujar Cullhai

  8 ditë më parë

  Zemer Ti

 • Janina
  JaninaMuaj më parë

  Perfekt 💖💖💖

 • Emi Emi
  Emi EmiMuaj më parë

  Se ti genjeshtar je Edhe Kur lut per falje 😢😢

 • ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤
  ylli _ limani _ my favorite song 🎵❤Muaj më parë

  Super ylli jem 🤗🤗🤩😍🥰😍🤩🤩😍🥰🥰

 • DEE JAY SHAQA
  DEE JAY SHAQAMuaj më parë

  Ylli vetem me risi ...Latino's rythem ...nje bravo e madhe per aranzhimin dhe vokalin karakteristik me plot ART !

 • Amarilda Dakoli

  Amarilda Dakoli

  Muaj më parë

  0

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏💜

 • aferdita culi
  aferdita culiMuaj më parë

  Si emri yt dhe vete kenget e tua ... suksese ne cdo hit 😇😇😇✨✨✨🙏🙏

 • elsiaaaa duin🦋
  elsiaaaa duin🦋Muaj më parë

  ⭐️⭐️⭐️🌟 kur ti kendon e kuptoj qe egziston keng te mira veq ti kur kendon e fifi ma mirit kosove jeni❤️❤️❤️❤️🥰

 • doityourself
  doityourselfMuaj më parë

  Just amazing. The song and his voice 🙌

 • Merita Kasa
  Merita KasaMuaj më parë

  Waa sa e bukur o ylli te lumt je i talentum 😍😭

 • Eltona Hysi
  Eltona HysiMuaj më parë

  O zot sa ze te mrekullushem ..suksese YLli😍😍😍

 • 🦋Butterfly🦋
  🦋Butterfly🦋Muaj më parë

  Your voice is magical🥺❤

 • eleni staka
  eleni stakaMuaj më parë

  Thjesht perfekt👏♥️

 • Dona Azizi
  Dona AziziMuaj më parë

  Sa emocione te forta ke percjell tek ne o Ylli 😍 sa ti dua kto tekste kuptimplote e ket ze kaq te denje qe kur bie ne kontakt me tekstin ben mrekulli 💗 shpresoj te mbetesh ky Ylli i talentuar, i thjeshte dhe pozitiv qysh ke qene tash e sa vite! 🙏❤

 • 🐝Vlͥonͣjͫate
  🐝VlͥonͣjͫateMuaj më parë

  Nga njehere po them me mire qe shkove Shpirtin ma ke lodh 🎶🎶❤️‍🩹 Superr Ylli 👏🏼

 • marsela koci
  marsela kociMuaj më parë

  Love it ❤️! You are so sweet 🥲…

 • yllers forever
  yllers foreverMuaj më parë

  😌 Pas shum kohesh me ne fund nji kenge me ritem qe me ben te ngrihem e te kercej pavarsisht ku jam 💛 - inati spo me len me tshkrujt apetttttt 😏🍫

 • Kastriot Gjeloshgjokaj
  Kastriot GjeloshgjokajMuaj më parë

  Kjo kenga ishte dashuri me degjim te pare 😅🤣

 • Day after Day
  Day after Day13 ditë më parë

  Teksti Fantazi. Kengtari i mrekullueshem. Muzika Perfekt. Keng me u Shkriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • Zana Salihu
  Zana SalihuMuaj më parë

  Je taman Yll ⭐️

 • Kolisokol Sokol
  Kolisokol Sokol4 ditë më parë

  E adhuroj kte kenge 👏👏👏👏👏🙏

 • Bujare Tosku
  Bujare ToskuMuaj më parë

  Thojn qe florini eshte i vogel por peshon shume dhe ti Ylli je FLORI..oo ylle drite po ske nji keng qe te vecohet anash mos me e nigjuu..por jo mor djale ti je i gjalle dhe i embel ne cdo fraze te cdo kengeeee

 • Ervis Caushaj
  Ervis CaushajMuaj më parë

  E ke qare kete keng! Je unik, vazhdo keshtu ✋

 • Miss Leoneta
  Miss LeonetaMuaj më parë

  E kan dit prinderit si ka lind nje yll per me ta ngjit emrin yll 🌟

 • Xhukolli Kushtrim
  Xhukolli KushtrimMuaj më parë

  Bravo je kengetari me I mire ne bote je shume I mire

 • MBIZZ
  MBIZZMuaj më parë

  Zeri shum i bukur

 • Era Cuka
  Era CukaMuaj më parë

  Super 😍♥️

 • Paola Beqiri
  Paola BeqiriMuaj më parë

  Super @yll limani je ze unik kenget me kuptim zemer

 • Donyy Fly
  Donyy FlyMuaj më parë

  The best album’s song 😍

 • Marsi Mucanji
  Marsi MucanjiMuaj më parë

  Love your voice❣️

 • Bensu Soral
  Bensu SoralMuaj më parë

  Cfare ritmi.... Te pakten kemi cte degojme veq donaldit-bores-beatrix😴

 • mani s

  mani s

  Muaj më parë

  😆😆😆😆😆fiks

 • Johnn Smith
  Johnn SmithMuaj më parë

  Amoooooo😍😍😍🇧🇷🇧🇷🇧🇷

 • Vilma Voci
  Vilma VociMuaj më parë

  Sei il mio cantante preferito. Le tue canzoni sono un spettacolo 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • tia tia
  tia tiaMuaj më parë

  o yll taman yll i paske bo kto keng sic je edhe vet ..🥺🥺

 • Gerta Lisaj
  Gerta LisajMuaj më parë

  Bravo ylli ⭐🌟thjesht bravo 👏je nje kengetar 🎤shum i mir 😇 hitet e tuja jan vertet te bukra🤗 uroj te ken sukses🥰 vazhdo keshtu mos u ndal 😔sepse zeri yt na qetson🤗 kur degjojm kenget tua dhe na duket sikur🤔 jemi ne nej bot🌏 krejtesisht ndryshe😀 .Bravo👏♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Yll ⭐🌟je sic ke dhe emrin🥰🥰🥰😇😇😇😇

 • GENTJAN HYKA

  GENTJAN HYKA

  Muaj më parë

  E vertet 😅😅

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • Soni Sovrana
  Soni SovranaMuaj më parë

  Wow what song 🔥👏

 • Anisa Nisa
  Anisa NisaMuaj më parë

  Perfekt❤❤🌟

 • Zaar Mel
  Zaar MelMuaj më parë

  Gosh what a beautiful voice

 • Emmy A
  Emmy AMuaj më parë

  Un nuk te mendoj mo skam as flutra,me demona spo du luftra 🥺⚘️👌👌👌

 • Gimi Qose
  Gimi QoseMuaj më parë

  Zerin bilbil Je nje Yll i vertet 🇦🇱

 • Blue Vevo
  Blue VevoMuaj më parë

  Ylli YLL❤️❤️❤️❤️

 • Eltina Bukaçi
  Eltina BukaçiMuaj më parë

  This is all i need.Omg i am obsessed 😍

 • butriorss
  butriorssMuaj më parë

  ✨E ty ni pjes hala po t'lyp,e ni tjeter s'don me t'fol✨

 • Miranda Greveni
  Miranda GreveniMuaj më parë

  Love it...Love it💘❤💝💗💔

 • Donyy Fly
  Donyy FlyMuaj më parë

  Sic e ki emrin ashtu ke rolin ne muzik⭐️

 • Klea Golemi
  Klea Golemi13 ditë më parë

  Jeta ime ti 💖💖💖💖

 • OrG
  OrGMuaj më parë

  I needed thissss man🥺🔥❤

 • Antigona Thaqi-Selimi
  Antigona Thaqi-SelimiMuaj më parë

  Wow perfekt🔥🔥

 • Florinda Voci
  Florinda VociMuaj më parë

  OMG...askush nuk e ka zanin e stilin tand. Je thjesht fantastik!

 • Ina Ina
  Ina InaMuaj më parë

  Kjo eshte e preferuara ime😍

 • GENTJAN HYKA
  GENTJAN HYKAMuaj më parë

  Menefund na I kenaqi shpirtin nje kenge ,menefund na u mbush shpiriti me lumturi se ngelem duke pritur per nje kenge si kjo.Oh u marros Sara e BIG BROTHERIT per ty

 • aidjali
  aidjali2 ditë më parë

  artist i papam 😍

 • Rajmonda
  RajmondaMuaj më parë

  O yll, o yll, çka na bone😍😍

 • •🦋Grejsiii🦋•
  •🦋Grejsiii🦋•Muaj më parë

  Can't wait for the hitt❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • zeqiri Zeqiri
  zeqiri Zeqiri15 ditë më parë

  Love ❤️😍

 • Veton gashi
  Veton gashiMuaj më parë

  Kjoo osht fire 👏

 • yaasmiin000
  yaasmiin000Muaj më parë

  Please lyrics ❤️

 • Begu Begu
  Begu BeguMuaj më parë

  Amazing djal. Bravo shumè king

 • King Man
  King ManMuaj më parë

  I likeeee itttttttttt 🔥

 • Urani Tota
  Urani TotaMuaj më parë

  Can you make some halal versions,vocals only or acapella.Please😊His songs are👌

 • Iris Mana
  Iris ManaMuaj më parë

  They have Ed Sheeran we have Ylli Limani 😍😍

 • kristi ana
  kristi anaMuaj më parë

  super ze e meriton vertet nje medalje

 • Angel Angel
  Angel AngelMuaj më parë

  Wowww😍😍😍🔥🔥🔥🔥

 • Vlera Shaqiri
  Vlera ShaqiriMuaj më parë

  Shpirti im love you 😍 ❤

 • ema elena
  ema elenaMuaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥

 • Meriton Zogaj
  Meriton ZogajMuaj më parë

  Oye Chico , pura Vida .. salud de gente hispanohablantes

 • Meriton Zogaj

  Meriton Zogaj

  15 ditë më parë

  @F1 Rare ama e flas spanishten Ma mir se Shqipen

 • F1 Rare

  F1 Rare

  15 ditë më parë

  Shqiptar je he kar

 • Ana Dine
  Ana DineMuaj më parë

  Super Ylli ❤️❤️🔥❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍🔥🔥🔥🔥

 • Anisa Nisa
  Anisa NisaMuaj më parë

  I like it💋❤🌟

 • Nela Likaj
  Nela LikajMuaj më parë

  Bravo 💞💞💞💞

 • Paola Boraku
  Paola BorakuMuaj më parë

  po sa vonove o Ylliii 😍😍😍😍

 • Arlinda Doci
  Arlinda Doci24 ditë më parë

  Na bere te qajm edhe pse askush sna ka braktisur 😂e ndjejme veten te tille🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🥰🥰🥰🥰🥰

 • Dylber Gorqaj
  Dylber GorqajMuaj më parë

  Kem pas nevoj per kso balada ❤️🎶

 • Violeta Collaku
  Violeta CollakuMuaj më parë

  Une nuk jam fansja jote , ama si ke emrin ashtu je dhe vete YLL ⭐⭐⭐ E ke qare shume bukuuuur!👏👏❤❤

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏💜

 • Diana Dobruna
  Diana DobrunaMuaj më parë

  Ooooo Ed Sharen i shqiptariseeeee you are the besssttt 💫💫💫

 • Blerand Qamili
  Blerand QamiliMuaj më parë

  Ylli si Ylli 🌟

 • Michael Dornelas
  Michael DornelasMuaj më parë

  💓🇧🇷💓🇧🇷

 • name
  nameMuaj më parë

  Paramendoje 👦Qfar Humbje.😢😢 O Melendu 😢😢Njeriun Qe zoti Ta🙏🙏 ka Qu Me t'Sheru Ty❤❤❤

 • 🌹ELVANA🌹
  🌹ELVANA🌹Muaj më parë

  Ma mir qe shkove,se shpirtin ma ke lodh

 • Rita Ebner
  Rita EbnerMuaj më parë

  woow super👏👏👏👏👏👏

 • •🦋Grejsiii🦋•
  •🦋Grejsiii🦋•Muaj më parë

  Ma mire qe shkove 🥺🥺🥺🥺 Shpirtinn ma ke lodhhh😭😭💔

 • 🌹ELVANA🌹

  🌹ELVANA🌹

  Muaj më parë

  Shum mir po kendon yll je ti bravo zemer

 • Gerta Lisaj

  Gerta Lisaj

  Muaj më parë

  Ylli limani je super kengetar ♥️♥️♥️♥️ Uroj ce te kesh sukses♥️♥️♥️🔥🔥🔥Suksese je yll sic ke edhe emrin♥️⭐⭐⭐⭐⭐⭐♥️♥️♥️😇😇😇😇Engjell je vallahi Engjell😇😇😇😇😇

 • •🦋Grejsiii🦋•
  •🦋Grejsiii🦋•Muaj më parë

  Skammm mo flutraa🥺🦋🦋

 • Kayla Doka

  Kayla Doka

  6 ditë më parë

  Хорошего гом2рок

 • irgen myftaraj

  irgen myftaraj

  13 ditë më parë

  ku iken

 • Borce Hristovski

  Borce Hristovski

  Muaj më parë

  @Mike lo7😉”*😞😞😞😞😞,😞%%¥¥$$865 n. O polo shirt and p Bsd. Dr 5cqw$Cz VfB MN

 • 🌹ELVANA🌹

  🌹ELVANA🌹

  Muaj më parë

  Qvar zeri tmir paske breee o zot,shum e lezetshme bravo

 • Its me

  Its me

  Muaj më parë

  :((((((

 • ari eli
  ari eliMuaj më parë

  He is amazing 🤩

 • Katerina Beqiri
  Katerina BeqiriMuaj më parë

  Lotet e mia po derdhen😿💗

 • Lindi Abilaj
  Lindi AbilajMuaj më parë

  YLL E KE AT EMER E YLL JE LOVE YOU

 • lyrics__555
  lyrics__55523 ditë më parë

  Ajo pjesa fillim ❤❤👀😣

 • Dope Lyrics
  Dope LyricsMuaj më parë

  Ishe kon asi qe s’ngihet edhe jeten me ta fal😒☹️

 • Teo Her
  Teo HerMuaj më parë

  Perl kjo . 🤩

 • Monika Sharavolli
  Monika SharavolliMuaj më parë

  Te dua! 🥰

 • Amarilda Muca
  Amarilda MucaMuaj më parë

  Se ti je genjeshtaree 🫀

 • Ana....
  Ana....Muaj më parë

  Ca zoni 😍😍🥺

 • facts talk
  facts talkMuaj më parë

  Album hit 🤝

 • Geniii Genn
  Geniii GennMuaj më parë

  Like kush menon qe ylli eshte ma i miri🥰🥰♥️♥️♥️😘😘💣💣👑😎

 • Doerd Laci
  Doerd LaciMuaj më parë

  Kjo melodi e ky tekst qe ta rrenqeth mishin te ben te dashurosh kte lloj muzike bravo per keto kenge Ylli i muzikes shqiptare.

 • Suela Hyseni
  Suela HyseniMuaj më parë

  🔥🔥🔥

 • Erilanda Sofi
  Erilanda SofiMuaj më parë

  Sukseese ♥️♥️

 • five stars
  five starsMuaj më parë

  Po m'kujton albumin e fundit të Tunës

 • aulonë
  aulonëMuaj më parë

  otahazemren bre❤️