Al Pazar - 6 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Komente

 • arben hysi
  arben hysi15 ditë më parë

  humori nuk behet me fjale banale dhe lakror me qepe!!

 • arben hysi
  arben hysi15 ditë më parë

  Humor i rendomte,,,kane ngelur vetem aktore te deshtuar, nuk u punon fantazia fare!!

 • Marcy cushi
  Marcy cushi17 ditë më parë

  Ahahahahahaha sa te mdhenj jan all Al Pazari bravo 👏👏👏👏

 • lorian al
  lorian al19 ditë më parë

  O Gone e ke qar rolin e Fiqos

 • Ελευθερια Λεβεντη
  Ελευθερια ΛεβεντηMuaj më parë

  Bravo Agron Llakaj qe kujton diten e mesuesit Jam 58 vjeç tani dhe uroj nje dite qe femijet te kene mesues kaq te mire te sjellshem te pergatitur sa kishim edhe ne Kjo me ben qe vitet e femijerise te jene vitet me te bukura te jetes time

 • Endi Nexus

  Endi Nexus

  Muaj më parë

  cne ti mesuese ne Shqiperi. ti je greke. apo nuk te pelqen greqia

 • Ελευθερια Λεβεντη
  Ελευθερια ΛεβεντηMuaj më parë

  Shume bukur si gjithmone Al Pazar

 • Melda Thothori
  Melda ThothoriMuaj më parë

  Kjo e fundit cfar thot??

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraMuaj më parë

  LEJMET 21 : 15 ORA SHQIPERISE BRAVO MOJE VAJZE MESONI SHQIPE TE RUAJTE ZOTIN MADHE 🙏🙏🙏🙏🙏🤔👈👉👈👉

 • altin aliraj vlora altin aliraj vlora
  altin aliraj vlora altin aliraj vloraMuaj më parë

  ALE PAZARIN JO ALE GOMARIN NUKE BIJET ALE PAZARIN BIJET GOMARIT SAMARIT FOLE RUSHI TY POQEN FIQET MARIGOS GJINO FIKUN TA HANE TETJERT 👌👌👌👍👍👍👍

 • Minella Golloshi
  Minella GolloshiMuaj më parë

  humor me korcaret pf .ata jan per serenata me teper

 • Amina Matraku
  Amina MatrakuMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Anxhela Myrtja
  Anxhela MyrtjaMuaj më parë

  Un burrin do e kisha ber vaj per lakra thot fiqua 😁😁🤭

 • Anxhela Myrtja
  Anxhela MyrtjaMuaj më parë

  Respekt te vecant per Z.Argon Llakaj 👏👏👏

 • Koli Vlore

  Koli Vlore

  19 ditë më parë

  Yhhhh

 • Vasilika Ffbdd
  Vasilika FfbddMuaj më parë

  😅😅😅😅😅😅❤️♥️♥️♥️♥️

 • Noemi Irgina Zgjana
  Noemi Irgina ZgjanaMuaj më parë

  Los djdbdhnxhhhxjsjxgxhxnduhdgxgjzgxizhzvgzhzgztyzjtxjzhtzjz

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhenMuaj më parë

  Xhevair zeneli 🤩

 • Valentina Vale
  Valentina ValeMuaj më parë

  Jeni te pa zevensuar na knaqet ju pershendes nga Italia 😂😂😂😂😂

 • Diana Najkolli
  Diana NajkolliMuaj më parë

  Prodani i pa pare🤣🤣🤣

 • Paola Mertiri
  Paola MertiriMuaj më parë

  Shum.e bukur

 • Arjan Ademi
  Arjan AdemiMuaj më parë

  Alpazari mund te jete çdo gjè , por vetèm humor the argètim nuk èshte,, mos u lodhni

 • Lajmi fundit nga perputhen
  Lajmi fundit nga perputhenMuaj më parë

  Thethe😂😅

 • Omi Omi
  Omi OmiMuaj më parë

  Te skuqsha ne tigan 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi OmiMuaj më parë

  Mos e rruani .. po boll pra tashti O batice 🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi OmiMuaj më parë

  Do vesh te sateme ik pirdhu🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi OmiMuaj më parë

  Te vdekte plaka🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi OmiMuaj më parë

  Ne partine socialiste🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi OmiMuaj më parë

  Ma gezofsh fustanun e kuq se si me pa lind me te ne trup te paska ra 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi OmiMuaj më parë

  Jemi gta te perdhunuara🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • IndoDoesStuff
  IndoDoesStuffMuaj më parë

  Eshte llapazan Goni moie zonja thethe eshte bere shume i bezdishem dhe banal

 • User User
  User UserMuaj më parë

  HALLE HALLE KJO DYNJA. SHUMÈ PROBLEME KANÈ FAMILJET SHQIPTARE.

 • User User
  User UserMuaj më parë

  JU LUMTÈ GOJA E MENDJA POR NUK KISHTE GJÈ PER TÈ QESHUR . MIRÈ QÈ KENI ULUR NUMRIN E FJALÈVE TÈ PISTA

 • Ajkuna Aki ARMY I love BTS
  Ajkuna Aki ARMY I love BTSMuaj më parë

  O Fiqoooooo!!!!!!!!O yll i Al pazarit pas Anese!!!!!!!😂😂😜😂😜

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  Haj more Agron makaronat me gjith rreklamat fallso e birra jote qe nuk eshte asnje gje e paster ne shqipri si puna e kackavall it dhe vajt te ullirit Saranda all fallso qe tani i din dhe nuk i blen njeri i ven itiketen oburra shiti haram parat e popullit.

 • Hodo Gurra
  Hodo GurraMuaj më parë

  Ju pershendes

 • jola k

  jola k

  Muaj më parë

  Bravo sheqere

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  Thethja e Agroni bravo.

 • Mirela Çelaj
  Mirela ÇelajMuaj më parë

  Fiqirie je fantastik persh itali 😀😀😀😀😀👏👏👏👏👏je i mathe Agron Llakaja 😀😀😀😀👏👏👏

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  Thethja me pelqen luan. Bukur

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  Aj tjetri eshte si viq rrace.

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  A u raft bomba me gjith radio 35,5 hikni more andej na merzitet.

 • Paske Daci
  Paske DaciMuaj më parë

  Aman bre mi vrim i bjeni edhe ju te alpazarit. Nuk na jepni naj gja te re hiq per me qesh.

 • Julliana Abazi
  Julliana AbaziMuaj më parë

  Oj thethe sa e mire je ,,,😂😂😂Suksese Genc Lleshi je i madh 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥇🥇🥇

 • Eva Rriska
  Eva RriskaMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💯💕

 • yutube 2021
  yutube 2021Muaj më parë

  Hahahahahaj sa e Mir edhe sheqerja Se ma anen ose fiqon Mos e luj sa e Mira asht hahahahahahahaahah

 • Myzejen Moli
  Myzejen MoliMuaj më parë

  😂😂😂

 • Hassani Luli
  Hassani LuliMuaj më parë

  Sa embel kendoni femije per diten e mesuesit Zoti Ju Bekofte

 • Zeni Zylyftari
  Zeni ZylyftariMuaj më parë

  NJesha jeni suksese.

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  7×7=42 BASHA E GJETI 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👎👎👎👎💩💩💩

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  🙉🙉🙉🤣🤣😂😂😂😂Fiks BASHA ME MONIKEN MOS E RUHNI IC MAHJENI ME SHKUM DO FITONI NE PRRILL🖕🖕🖕🖕🖕🍆🍆🍆🍆🍆🍆FUTENI ne PRAPANIC

 • Aldo Vrapi
  Aldo VrapiMuaj më parë

  😂😂😂😂

 • arbereshi arbereshi
  arbereshi arbereshiMuaj më parë

  Na mbyten korçarët, në atë Brenn

 • KKK
  KKKMuaj më parë

  Me ket reklamen e bananes e ekzagjeroni banane esht ja qifsha jeten

 • adile sinani
  adile sinaniMuaj më parë

  Përshëndetje nga Suedi jeni të mrekullushëm 🙋‍♀️💥💥

 • Mirela Shanaj

  Mirela Shanaj

  13 ditë më parë

  😄😄😄😝

 • Mirela Shanaj

  Mirela Shanaj

  13 ditë më parë

  Per stendete nga italia

 • Zana A
  Zana AMuaj më parë

  Humor fantastik! Jeni te shkelqyer! Na kenaqet

 • Marjo Ana
  Marjo AnaMuaj më parë

  Fiqe ♥️♥️🤣🤣

 • Hassani Luli
  Hassani LuliMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Rovena Gusho
  Rovena GushoMuaj më parë

  Fantastic Very nice

 • Gimi Qemalaj

  Gimi Qemalaj

  Muaj më parë

  Ju pershendes al pazari jeni te gji the te mrekullueshem nga shijaku enxhi

 • Isabela Metollari
  Isabela MetollariMuaj më parë

  na ka marr malli per annejan dhe xhevo 😭😭😭

 • G. Z.
  G. Z.Muaj më parë

  Kurse nena është businessman....??????? 🥺🥺🥺🥺🥺😳😳😳😳😳 apo businesswoman................ Ç'fare është Nena???/ ..

 • Mira
  MiraMuaj më parë

  Dudia hahahaha Jeni shume te mire te gjith ju persh nga Amerika

 • jurgen troka
  jurgen trokaMuaj më parë

  Kjo dudia qenka super personazh

 • Rita Demo
  Rita DemoMuaj më parë

  Nga Londra ju pershendesim,jeni fantastike.🤩

 • Tane Kondi

  Tane Kondi

  Muaj më parë

  Ok

 • Tane Kondi

  Tane Kondi

  Muaj më parë

  Ok

 • Lina Golaj
  Lina GolajMuaj më parë

  Thethja 🤣❤️

 • Lina Golaj
  Lina GolajMuaj më parë

  Fiqo ❤️🤣

 • Lina Golaj
  Lina GolajMuaj më parë

  ❤️🤗🤣🤭

 • Valbona Kasa
  Valbona KasaMuaj më parë

  Tè qafsha mi fiqo sa e mire je me shkrive se qeshuri o Gone 😂😂😂

 • Elisabetta Resuli
  Elisabetta ResuliMuaj më parë

  Grazie ragazzi. Tutti bravi.

 • Vjollca Rushani
  Vjollca RushaniMuaj më parë

  Al Pazari shume i bukur komplimente te gjithe 😂😂😂😂😂

 • Eva Rriska

  Eva Rriska

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣💕💕💕💕💯

 • Eri Rika
  Eri RikaMuaj më parë

  Pershndetje

 • Andre TxT
  Andre TxTMuaj më parë

  Ku eshte Aneja me Xhevoicen.

 • Castriot1
  Castriot1Muaj më parë

  Xhefri te Hongsha Zemren

 • Viktor Zenelaj
  Viktor ZenelajMuaj më parë

  Pershendetje nga ITALIA modena.

 • Castriot1
  Castriot1Muaj më parë

  Love Esmeraldi’n dhe Albano&Familjen Prodani.

 • Castriot1
  Castriot1Muaj më parë

  Al Pazar Show Elitar Respekte.

 • Castriot1
  Castriot1Muaj më parë

  Al Pazar Mbetet Show Me Elitar ne Shqiperi. Respekte Gonit dhe Staffit.

 • antoneta met
  antoneta metMuaj më parë

  🙋‍♀️😘❤💓🥰👑🇧🇬🇦🇱😍

 • George Geo
  George GeoMuaj më parë

  o agron te ka hy ne qejf kari ne pleqeri o kur aktor qe je ti

 • Maria Vasili
  Maria VasiliMuaj më parë

  Mirmroma Al pazar ju pash live po ju shof prap tani ju pershnes nga Anglia 👋👋👋❤️

 • Roza Mala

  Roza Mala

  29 ditë më parë

  kag

Faqja Tjeter