“Shenjat nuk janë të mira për zgjedhjet e 25 prillit”

Komente

 • Ardit Arditi
  Ardit ArditiMuaj më parë

  Ka vdek spaku eshte shou spaku eshte Edi sala e meta keta do denojn veten e tyre mos shpresoni o shqiptar te mjer per drejtesi po nuk u ngritem keta do ne han mish persegjalli se gjakun na e kan pir jemi popull injorant shqiperin keta e kan shit ke serbi e greku

 • Jakov Sollomoni
  Jakov SollomoniMuaj më parë

  Asnje ndryshim nuk do te ndodh .Ata qe kane vjedhur deri me sot ,jane me se te qete sepse nuk do ti luaj njeri as SHBA dhe as Spak Farmak .Amerika ka ha;llet e saja tani qe po i zene frymen ,Shqiperia nuk eshte as ne enderr per ta ,prapa diellit thone ata per ju ,Kur nuk jane te zotet te zgjidhin problemet e tyre kardinale ,shkofshin ne hale .Do te shohni se keshtu do te ndodh ,le te flas Ngjela dhe Ngjala bashk Ka dhjete vjete qe eshte bere predilues i klimes shqiptare ,ne politike e kudo --vetem ate e shohim perdite ne studiot e TV -Boll me llafe or fallxhi --gjej nje nuse or i zi .

 • Dode V
  Dode VMuaj më parë

  👍🇺🇸👍🇺🇸👍🇺🇸👍👍🇦🇱👍🇦🇱👍🇦🇱👍👍👍👍👍🌹

 • Elisavet Tzamou
  Elisavet TzamouMuaj më parë

  Une mendoj se keta qe kane qene vazhdojne te jene jo aq sa kane qene te implikuar dhe mafjoze por e kane ritur rolin e tyre me menyra dhe metoda nga me te ndryshmet dhe po bejne cmos qe te mos lejojne popullin me mendimet etyre por tia diktojne ata jo me kultur dhe sjellje por me arogance dhe dhun me menyra.te ndryshme te krijojne frike tek populli dhe populli si nje tufe bageti ngaj ta drejtojne cobenet shkojne nuk eshte aspak mire shteti udheqja gjykatat dhe te gjithe duhet te shqetesohen qe sot pa lene asnje minut kohe te shkoje e humbur duhet te vendoset regull disipline dhe qetesi kombetare nuk ju shqetsojne veprimet e ndodhura kohet e fundit nga qeveritaret dhe maxhoranca flasim qe luftohet korupsioni dhe krimi i organizuar une mendoj kur shikoni veprimet duhet mare masa menjehere pa lejuar te behet ruge faleminderit dhe me falni se nuk jam i zgjuar une por mendova te shpreh shqetesin dhe mendimin tm

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniMuaj më parë

  Ore te gjitha gjejne zgjidhje... por lidheni me zinxhire Presidentin se ska cmendine qe e mban te lire.

 • Vladimir Dushniku
  Vladimir DushnikuMuaj më parë

  Vetem vota e shtetasve shqiptare jashte Shqiperise mund t'i ndryshoje te sotmen dhe te ardhmen Shqiperise dhe popullit shqiptar! Prandaj politikanet shqiptare nuk e bejne te mundur votimin e tyre!

 • G D
  G DMuaj më parë

  A do shpetoje ndonjehere ky popull nga keta perbindesha?

 • Xhevdet Pashai
  Xhevdet PashaiMuaj më parë

  O SPARTAK TI NE BURGE ISHE NJE COPE SPIUNI DHE NE JETE TE LIRE JE NJE MASHTRUSE SPIUNE IMORAL

 • Xhevdet Pashai
  Xhevdet PashaiMuaj më parë

  NE 25 PRILLE TI AVOKATE LESHI SHURA ENVERIANE DO ARESTOHESH SI MASHTRUS ORDINER QE U MERE LEKE NJERZVE PA MBARUAR PUNE

 • Mary Petsou
  Mary PetsouMuaj më parë

  Bravo hero Pamflet,, nxirrjani ne shesh mafiozlleqet, se spak-u duhet te bej pune qe populli te jetoje me Dinjitet,,, boll me kta mafioze ✌️🇦🇱

 • ZARIF BAJRAMI
  ZARIF BAJRAMIMuaj më parë

  NESE GARANTON AMERIK DHE GJERMANIJA NATO

 • Foti Papeuthimiou
  Foti PapeuthimiouMuaj më parë

  Avokat poplli eshte si delet po qe i fort cobani nga kembet do i bredhe delet male me male.

 • NE PRITJE TESEVERTETES
  NE PRITJE TESEVERTETESMuaj më parë

  SPAKU " VETE EMRI SPAK , TE TREGON , SPAK, DHE SAPAK. NUK NDRRON GJA SHQIPNI, MOJI E MJERA SHQIPNI, KUSH TA LA ME KRIJE NE HIJE.DEL KUSH DON, E HIJ KUSH DON, PER KET POPULL KUSH SMENON. NUK NA KA KUSH BORXH SE JEMI GJALLE, MIRE JEMI, VEQ KENA PROBLEM PAK ME FRYMEMARRJEN, POR MOS MERZITENI, SE DO TE NA HEQIM EDHE ATE.👌

 • Tetovari
  TetovariMuaj më parë

  O ÇOHU O POPULL SHQIPTAR SE KETA HAJDUTA NUK NGOPEN KUUURRRR, LARGOJENI MA SPARI XHORXH SOROSIN DHE PUTHA DORET E TIJ E PASTAJ KETA LEGENA PISA PA ASNJE NDERGJEGJE KOMBETARE E NJERZORE.

 • PG
  PGMuaj më parë

  vetem amerika e gjermania mundet te na shpetojne nga keta krokodile

 • Martin Lleshaj
  Martin LleshajMuaj më parë

  Or tiiii ata plehnat nuk duhet ti lene te shkojne ne zgjedhje fare se popullit i doli shpirti tu ankuar prej atyne edhe me eshprehjen qe jane te gjithe hajduta edhe grabitaare Tashti po u lane ata te shkojn ne zgjedhje vetem emri i partise ndryshon po e zame se fitoi PD ja se njerzit po ata flliqsira jane prandaj duhen ndalur me cdo menyre te munshme qe ata 4 monstra te hyne ne burg ndryshe populli ashte i fundose nji here e pergjithmone BE edhe USA te bejne te pa munduren ta shpetonn ket popull te shkret qe nga 120 vjet njef vetem qelbesira edhe tradhetare qe udheheqin popullin shqiptar Me respekt diaspora

 • Kujtim Jaupi
  Kujtim JaupiMuaj më parë

  Racio me themel prej avokat zezes..aferim te qofte allukat

 • Pashku Pashku
  Pashku PashkuMuaj më parë

  Mos shpendzo frym kot 0 Spartak spakspakspak qe do thotaspak

 • Skender Vojka
  Skender VojkaMuaj më parë

  Spaku eshte bashkesi frikacakesh te paguar qe kamuflojne krimet e politikes

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiMuaj më parë

  Kush te ngreje dore n per rremuje ti pritet koka pa meshire .!?SHISH DHE SPAKU TEVEPROJE SA ME PARE.!?👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Esat Nebiu
  Esat NebiuMuaj më parë

  Do hetuar spaku qe fle gjume

 • Marjol Doksani
  Marjol DoksaniMuaj më parë

  Bravo!

 • Dhimitraq Shkembi
  Dhimitraq ShkembiMuaj më parë

  Jemi në. Vitin. E. 31 të. Themi në demokraci porë në parlament nuk është përmendur asnjëherë fjala popull se. Çfarë. Halli. Kanë

 • Albert Haka
  Albert HakaMuaj më parë

  Mos fol me o Avokat se populli nuk i ha me genjeshtrat por nuk ka c'far te beje populli i shkrete se ata ndyresira politikanet Shqipetare gjakprishur vazhdojne te poshterojne KOMBIN SHQIPETAR sepse jane sherbetore te Turqve Grekeve dhe Sllaveve mbeturinat e komunizmit PS PD LSI.

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Bravo vorani bravo ,mos ki frik na meta dhe saliu se tani muti do te han saliumeta bashk me canin e me currin

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  O pika kur pyt cani salin per kurti Albin kurti po Albin kurti fshi bythen me salin e me ca in e me currin me plerat e shqiperis e me hajdutet e shqiperis fshi bythenn Albin kurti esht nje nder me te miret bravo Aalbin

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus KorreshiMuaj më parë

  Po ato marinsat amerikan nuk do vijn kot ka hedh miljarda amerika ne rec e kan vendin te gjith te korruptuarit kriminelat

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  Inshalla don i madhi Zot e içojn drejt nburg keta hajduta te pashpirt, gjith ato lek barna i blefshin pef familjet e veta.

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος ΜεμηMuaj më parë

  Keta do keni djemte e tyre e niperit ester.-ster niperit e tyre deri ne 2068..

 • Vasco Islamaj
  Vasco IslamajMuaj më parë

  Spakistet jane vegel e qeveritareve e eks qeveritareve pra mbrojne shefat e tyre qe i kan zgjedh ne SPAK , vetem revolucioni popullor vendos ligjin ne Shqipni , populli don gjak per me vu ne vend gjakun qe u kan pi shushunjat r politikes nga 90 e deri 2021 ! Flm

 • Shqipëri Etnike
  Shqipëri EtnikeMuaj më parë

  Pirth kote. Ata kane vjedhur, vjedhin dhe do vjedhin. Do bejne çdo gje qe te mbrojne pasurine dhe pushtetin. Bejne si u do trapi. Ne si popull injorat vemi votojme per ta. Mire na e bejne. Vete na ha bytha.

 • Badin Dzabiri
  Badin DzabiriMuaj më parë

  MARIN Mema. Shqiptar i Madh. Addhetar. guximtar. njeri mengjenje Shqiptare. Komtare.Puntor i pa Lodhur Vllai ma i dashur ijemi.mven shum mir si ju qiti Turpin Sllavve.por jo vetem Sllavve por edhe Historijanve. Te popullit Shqiptar inxori prej gjumi sepse jan Tutur Te Flasin Tedrejten Historike jan Hesht. dhe Shumprej tyre dhe Heshtin.

 • Bes Bau
  Bes BauMuaj më parë

  A SESHT NE GJENDJE SHQIPERIA TE MER SHEMBULL KOSOVEN QE ESHT SHTET VETEM 13 VJET A?? PO TURP I MADH PER SHQIPERINE QE KOSOVA MBAN ZGJEDHJE TE STANDARDIT ME LARTE SE ATIJ EUROPIAN.. PO POPULLI SI MUNDET TE LEJON QE 4 APO 5 PERSONA TE KAPIN KAQ KEQ SHTETIN SA QE ESHT BE E PAMUNDUR TE MBAHEN ZGJEDHJET E NDERSHME DHE KOREKTE.. PASTAJ AKUZOJN EUROPEN?? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. KUSH KA NDONJE ILUZION SE EUROPA DOT NA PRANON ME POLITIKEN TOTAL TE KORUPTUAR SI NE PS, PD, DHE GJITH TE TJERAT, ESHT I MENDIMIT TOTAL TE GABUAR.. ANTARSIM NE BE KURRE SDOT KEMI DERI SA TE MBAJM ZGJEDHJE SI KOSOVA OSE EUROPA.. KET FAKT DUHET TA DIJ CDO SHQIPTAR.. JO NESER TE AKUZOJN EUROPEN.. STE KA FAJ NJERI NESE TI SJE I ZOTI TE REGULLOJSH SHTEPINE TENDE.. E LEJE ME TE KOJSHISE ETJ.. SPAKU DUHET TA DIJ SIGURT SE ME NJE GJYKATSE TE ARRESTUAR SESHT NDONJE ARRITJE E MADHE.. KU JAN ATA GJYKATES TE PERJASHTUAR NGA VETINGU?? APO DOT MARIN AMNESTI?? PO AJ KRYEPROKURORI QE KUR U ZGJODH NE KRYE TE PROKURORISE KU GJENDET?? SHUM FJALE KISHTE KUR U VOTUA.. FJALET SJU DUHEN SHQIPTARVE, POR VEPRONI PA PARDON DHE BURGOSNI GJITH ATA FLLIQESIRA SE SOT FEMIJET E POATYRE GJYKATSVE TE SHKARKUAR NGA VETINGU JAN BE BIZNESMENA DHE TE PAPREKSHEM.. PA DREJTESI SHQIPERIA KURRE SDOT EC PERPARA.. KUSH BESON DICKA TJETER LE TE PRES EDHE DISA DEKADA TJERA.. APO SKUPTOJN SHQIP SHQIPTARET QE TJUA SHKRUAJ NE NDONJE GJUH TJETER???

 • Astrti Shehu
  Astrti ShehuMuaj më parë

  Hajdutet judo te vene dhe ne cfardo pozicjoni shretror hajdute Jan nuk drejtohet bishti i qenit

 • ardian fejzulla
  ardian fejzullaMuaj më parë

  Vetëm PS ,PDja na tradhtoj the tuproj me njeritjetrin .pupulli është në hasmeri me njëri tjetrin

 • Isa Meleqi
  Isa MeleqiMuaj më parë

  Dhe ju kujtoni se botes u plasi per ne ne per experiment na kan

 • Deti D
  Deti DMuaj më parë

  PIRDH TAKU PIRDH DERI TANI ASGJE STE KA DALE

 • Yani Yani
  Yani YaniMuaj më parë

  Amelika amelika pa lidhje nji mute te madh po ben amelika, vijn ambasadoret amerikan e pallojn pidha te njom ne tr dhe ikin e su plas trapi fare per shqiprine kurse ju rrini tu ba llapa llapa per ameliken

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  EVERTET EVERTET EVERTET

 • zini arapi
  zini arapiMuaj më parë

  Edhe populli kan qen dhe po mbeten te coroditur car po beet ne shqiperi

 • Abedin Mbrakulli
  Abedin MbrakulliMuaj më parë

  O Z. Ngjela po kur do shohim SPAK - un të veprojë. Se deri më sot nuk po shohim as nje fakt. Për se e marin Rogen këta kur nuk bejn punën. Apo meren me fukaran.

 • Tahir Gifjrj
  Tahir GifjrjMuaj më parë

  Po pa ikur Sorrasi me 3partit bandash krimitlela boko haram ramaqeni Salaqeni lulqeni moniqeni Ilirqeni nuk Ka zjedhje ne shqiperi 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Idriz Musliu
  Idriz MusliuMuaj më parë

  Nuk.lodhet.ky.djale.se.s.e.b.i.nuk.i.ghe.ne.ghe.

 • Ze Ver
  Ze VerMuaj më parë

  Me auguri me MANDATIN E 3 TE do te renditet-tek njerezit me te PASUR TE BOTES

 • Ze Ver
  Ze VerMuaj më parë

  Mashtruesi-hajdut kerkon, MANDAT te 3-TE per te VJELLUR edhe me shume

 • Test Blu
  Test BluMuaj më parë

  Ore avoket i nderuar ! Nuk vepron dot SPAK sepse te gjithe kreret kryesore te vendit jane te perlyer dhe nuk mund te ndodhe ky arrestim i te gjitheve. BE dhe po deshe ti edhe SHBA nuk mund te nderhyjne ne sovranitet me planet "B" te tyre. Rastesia dhe pasojat do ta kushtezojne gjithmone jeten e shqiptareve dhe ti vete mundohu te mos te biesh ne kundershtim me theniet e tua te meparshme. Dakord avokat ?!

 • Ze Ver
  Ze VerMuaj më parë

  Po do te villen- ja kaq

 • Luan Veliu
  Luan VeliuMuaj më parë

  Avokat per sa kohe do vazhdojme prit g---- te mbije bar.???

 • Luan Veliu

  Luan Veliu

  Muaj më parë

  @Kujtim Jaupi Pallen mbaje per vete se aq kulture dhe edukate ke.

 • Kujtim Jaupi

  Kujtim Jaupi

  Muaj më parë

  Pse avokati e ka ne dore o palle

 • Alfonc Sejdini

  Alfonc Sejdini

  Muaj më parë

  Pushken top vetem populli eben

 • Naim Cerkini
  Naim CerkiniMuaj më parë

  O SPAK mos fleje por zgjohu se erdhen zgjedhjet e perseri do ti kemi ne pushtet keta kriminelet e korruptuar.Nese vendin e nxjerre nga falimentimi dikush athere jy eshte SPAK me Ameriken.

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  Sa po mduket edhe SPAKU aspak i dajn plaçkat bashk, vetem popull me u çue nkamb, e me ishpor keto hijena te pangopur.

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter GjinajMuaj më parë

  Don zoti e prendia amerikana e i deshkon keta kriminel ps pd dhe lsi edhe nje thirrje per Be dhe ameriken shpetone shqiperin se ne nuk mudemi nuk pytet kush voton por kush numron keta e kan mbeshtetjen nga rusia dhe serbia futeni ne burg hajdutat

 • O' Gaci
  O' GaciMuaj më parë

  Te siguroj që 90% e popullit shqiptar duan që këta politikanë të zhduken nga politika shqiptare, jo vetëm mazhoranca por edhe opozita. Ky do qe një skenar i shkëlqyer po të realizohet për shqiptarët. 🙏

 • N Veseli
  N VeseliMuaj më parë

  Plotsisht dakord ,qeveri shptimi ,kriminelat ne burg ,Shqipria shpeton me ne fund .

 • N Veseli

  N Veseli

  Muaj më parë

  @Βασιλειος Μεμη ti nuk i kontribon vendit ,ti po hedh helm mbi vllezrit e juaj ,ik ,nuk na duhesh .

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  @N Veseli Ashtu esht fjal me vend, asnji nga kto parti ish-komuniste, keta pisa vetem burgu frenon.

 • Tetovari

  Tetovari

  Muaj më parë

  @Βασιλειος Μεμη vai guardare begore tu stupido.

 • Βασιλειος Μεμη

  Βασιλειος Μεμη

  Muaj më parë

  Prishni xhamit se keni tradhetuar BesenKristane.

 • N Veseli

  N Veseli

  Muaj më parë

  @Alfonc Sejdini leht e kemi te flasim ama duhet gjetur nji formul si te dilet nga kjo errsir e keqe .

Faqja Tjeter