Klanifornia - Dua të të bëj gropën me Behar Meran


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • ndricim duda
  ndricim duda2 muaj më parë

  Per kraje t’cullve mu kujto se isha tu fjet xhum, po isha tu be prova a shof me sej mshel 😂😂 legjenda Behar mera

 • Dita Cani
  Dita Cani3 muaj më parë

  O kush ju shef ju o karrnaval

 • Omi Omi
  Omi Omi3 muaj më parë

  Sa bukur permallohet nga fjalet e shpajrtit te qelpsines me te. madhe Paska kene edhe me qurre bile🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi3 muaj më parë

  Dy m treni🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi3 muaj më parë

  KOM pas kom pas🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi3 muaj më parë

  Te bukura te trishta te dhimshme🤣🤣🤣

 • daniel dani
  daniel dani3 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Behar Mera ☺️

 • Fellanxa Sula
  Fellanxa Sula3 muaj më parë

  Portokallia te boni ty me emer mdukesh servilja modhe ske per te hec

 • Fellanxa Sula
  Fellanxa Sula3 muaj më parë

  Ste ka lezet mo moj zhab

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore3 muaj më parë

  Tani i rretet vlera ketij emisjoni qe merr pjes i madhi behar mera

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj3 muaj më parë

  E lezerove kaliforr

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  3 muaj më parë

  Bravo beharrrrrrrrr

 • Arben Luli
  Arben Luli4 muaj më parë

  Ktu vetem humor nuk paska, ik behar e meçefu.

 • Ari Kola
  Ari Kola4 muaj më parë

  SHKURT SHQIP TROQ BEHARI ASHT I MADH,SHUM KOMPLIMENTE ,TE RUJT ZOTI BEHAR MERA

 • DENI AISEL
  DENI AISEL5 muaj më parë

  MA

 • Leonard Myftari
  Leonard Myftari5 muaj më parë

  Pm

 • Elena Gjorjioska
  Elena Gjorjioska5 muaj më parë

  Hahahhahahahaha

 • Leticia 22
  Leticia 225 muaj më parë

  Po çfar beni o shoko? Po ka shume mundesi te tjera qe vini nje titull tjeter se; ( dua te te bej gropen) A nuk ju mjaftojne gropat e Covid? As te vjen per te qeshur fare sado qe jeni aktore te mrekullueshem , une nuk di tju veçoj jeni takuar te gjithe ajka e aktoreve.

 • Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  3 muaj më parë

  Ke te drejt ne gropa po bejm me shum nga fati I keq po kta na I perdorin per humor gropen

 • Kico Mico
  Kico Mico5 muaj më parë

  Pershendetje ! Jam juli dhe ju uroj shikim te kendeshem.A mendoni se ky takim ishte i bukur!Ju lutem komentoni dhe beni subscribe.Faleminderit shume per mbeshtetjen dhe suportin.

 • BOSS KRENAR
  BOSS KRENAR5 muaj më parë

  Dibrant perher ndrisin

 • Arta Prendi
  Arta Prendi5 muaj më parë

  😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

 • E E
  E E5 muaj më parë

  I madhi behar

 • Selman Kadra
  Selman Kadra5 muaj më parë

  Mos mirnjohsat e topit dmth buk shkelsa mun tju thuet ose muta

 • Franga Peraj
  Franga Peraj5 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • SHQIPTAR
  SHQIPTAR5 muaj më parë

  Btavo Behar ti i jep vlera humorit Dibran

 • L.k
  L.k5 muaj më parë

  Humorist shqipetare . Qe nu kane haberin se si te bej publikun per te qeshur . Dhe pastaj krijojn keta personazhe fallco komplet se nuk kane mend ... Cjane keta sharlatane more

 • Eglantina Toku
  Eglantina Toku5 muaj më parë

  Je nje ylle moje goce

 • Halil Kaziu
  Halil Kaziu5 muaj më parë

  I madhi behar mera 💪

 • NUK JE VETEM!
  NUK JE VETEM!5 muaj më parë

  Hahagaha Z BEHAR MERA NONA....PO EDHE OLSI🥰🥰🥰

 • Resmie Toska
  Resmie Toska5 muaj më parë

  Doktorri imrekullive

 • Aurel Doci
  Aurel Doci5 muaj më parë

  Behar Mera artist i madh dhe i pazevensueshem👑👑

 • Albert Prengzaj
  Albert Prengzaj5 muaj më parë

  Ma q!ft bota nane moter kjo grua esht nje nga p!dhat ma të bukur qe i ka pas shqipria mrëna

 • Diamanta Emma
  Diamanta Emma5 muaj më parë

  fiks ecjen e Albanes. bravissima

 • Eriost Mehmetas

  Eriost Mehmetas

  3 muaj më parë

  @Diamanta Emma b

 • Diamanta Emma

  Diamanta Emma

  4 muaj më parë

  @Shaze Metaj grazie

 • Shaze Metaj

  Shaze Metaj

  5 muaj më parë

  Quhet Arbana

 • Zaian Belluno
  Zaian Belluno5 muaj më parë

  Ksajt nuk i shkon humori fare

 • Albi Nazaj
  Albi Nazaj5 muaj më parë

  Arbanes si afrohesh te thonjt e kembes jo ta imitosh

 • Merita Lamaj
  Merita Lamaj5 muaj më parë

  Z Behar mos vdeksh kurre je i madh

 • Eli Laç
  Eli Laç5 muaj më parë

  Behar Mera legjend e Humorit shqiptar 🇦🇱💪 Artist i Madh 💪 Me i miri i t'mirve tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🇦🇱

 • Punta Cana
  Punta Cana5 muaj më parë

  Z.Behar eshte nje artist i mbrekullushem qe Agron Llakaj nuk ja ua di vleren artistave te medhenj. Ishte ky qe e mbante gjalle Alpazarin. Urime z. Behar ju kudo qe do te jeni gjithmone shkelqeni.

 • Kico Mico

  Kico Mico

  5 muaj më parë

  Pershendetje ! Jam juli dhe ju uroj shikim te kendeshem.A mendoni se ky takim ishte i bukur!Ju lutem komentoni dhe beni subscribe.Faleminderit shume per mbeshtetjen dhe suportin.

 • Fisnike Guze

  Fisnike Guze

  5 muaj më parë

  Shim e vertet

 • DULL Mera

  DULL Mera

  5 muaj më parë

  P P

 • Mirush Baraj
  Mirush Baraj5 muaj më parë

  O i madhi Behar Mera rrofsh sa mali i korabit je legjenda e humorit

 • Loli Loli lol
  Loli Loli lol5 muaj më parë

  behari esht i papar po kjo delinda le shumper te deshiruar shun e merzitshme

 • Shpresa Ruko

  Shpresa Ruko

  3 muaj më parë

  Delinda esht shum Artiste e mir, nuk kuptoim se ku esht e merzitshme E adhurojme edhe pse rolin e Saj qe shef filxhan e egzagjeron shum 😄 ....Delinda je yll Artiste ,te shkon shum te jesh nje dit condutrice ne program 💖👌🏻🙏🏼👏🏻 ....Ne e ndjekim nga Anglia e love her ♥ Behari o zot sa I mir e zbukuronte Alazarin dhe tani klanifornin ...dhe ai djali tjeter artist I math 💖💖💖💫💫💫

 • Luka Luka
  Luka Luka5 muaj më parë

  Si fort

 • ari Toni
  ari Toni5 muaj më parë

  sa kot ky Olsi

 • Richie Spiro
  Richie Spiro5 muaj më parë

  Behar je i madh! Kam vdek tu qesh.

 • Mino Dhima

  Mino Dhima

  3 muaj më parë

  Ok

 • Xhevahir Qazimi
  Xhevahir Qazimi5 muaj më parë

  kjo shtremsja dhe ky tjetri ja prishen bukurine aktoreske artistit Behar Mera.

 • Albana gjuzi
  Albana gjuzi5 muaj më parë

  Çke moj goce që hecën si kali i këputur se le nam ti Arbanës nuk i afrohesh as te maja thoit

 • Vangjel Frroku
  Vangjel Frroku5 muaj më parë

  RESPEKTE

 • raldi mujsaku
  raldi mujsaku5 muaj më parë

  Kjo prezantusja si me qen ti pshtu shurra qenka ngrruc krejt.

 • Rex Ali
  Rex Ali5 muaj më parë

  Qka ka kjo far Moderatore ka nevoj per toelet. Qe Po ec gerrbavt

 • Leticia 22
  Leticia 225 muaj më parë

  Çfar ke mi goce qe e mban trupin shtermët? A te behet çiçi? Por ti je alamet goce dhe aktore super!

 • Elmira Braimaj

  Elmira Braimaj

  5 muaj më parë

  Po imiton arbanen o qorre injorate 🤣

 • Morison Jazaj
  Morison Jazaj5 muaj më parë

  ik ju se ju jeni tju qish ropt si telveision mar

 • Nadire Agaraj
  Nadire Agaraj5 muaj më parë

  🤣🤣🤣

 • Eva Rriska
  Eva Rriska5 muaj më parë

  Hahaha ajeni mair .super 🥰

 • un ti

  un ti

  5 muaj më parë

  Majr majr jemi

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa5 muaj më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤emila💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤aris💎💎💙💙💚💚danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤klan💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤klanifornia💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Andis Rrushi
  Andis Rrushi5 muaj më parë

  Ky eshte aktor humori

 • Frange Kola
  Frange Kola5 muaj më parë

  Hahahaaa o zot me lot

 • Fato Veliu
  Fato Veliu5 muaj më parë

  Je i papare o Behar Mera

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj5 muaj më parë

  Behar Mere paske ikur nga Al pazari ke vajtur tek humori karlifonia i math Behar Mere ciao italia 😀

 • Zeni Zylyftari
  Zeni Zylyftari5 muaj më parë

  Behar eshte artiste shume resp per aktorin

 • Donika Gjergji
  Donika Gjergji5 muaj më parë

  E BUKUR KJO .. BRAVO ..

 • chelsea14274
  chelsea142745 muaj më parë

  Behar Mera je I madh

 • Bali Ajet
  Bali Ajet5 muaj më parë

  Super 😂😂😂

 • Vasili Metaj
  Vasili Metaj5 muaj më parë

  Do te imitoj Arbanen kjo? I vjen anes Rritu dhe pak

 • Imperial Restoration
  Imperial Restoration5 muaj më parë

  I madh behar mera

 • Orgito Bekteshi
  Orgito Bekteshi5 muaj më parë

  🤣🤣🤣

 • xhuli Xhuli
  xhuli Xhuli5 muaj më parë

  Na kenaqe behar je i pazevendesueshem menduam se e ke lene humorin po shyqyr qe te pashe ja dhe klanifornise do i shtohen shikuesit 😍

 • AlboTV

  AlboTV

  5 muaj më parë

  shih edhe kete pak althe.info/number/qZ-yaYVpYJaMiNA/video&ab_channel=Timeforlon

 • alban cena
  alban cena5 muaj më parë

  Shif ne qa niveli ka rene televizjoni

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 25 muaj më parë

  Super aktrim

 • Skenda 1234
  Skenda 12345 muaj më parë

  Nuk u moren vesh Shqiptari i Shqiperis me at të Tetoves 😀

 • Skenda 1234

  Skenda 1234

  5 muaj më parë

  @Genti Manovi E .di qe esht i Shqiperis por e lidha me Tetov

 • Genti Manovi

  Genti Manovi

  5 muaj më parë

  Haahah eshte dibran (i shqiperise) ,dialekti dhe e folura eshte shume i njejt me ate te tetoves

 • M S
  M S5 muaj më parë

  o Tea te mungon TV NUK NGOPESH MOJ CUPE

 • Kland Del

  Kland Del

  5 muaj më parë

  Ku esht tea aty moj??

 • Huawei Huawei
  Huawei Huawei5 muaj më parë

  😂

 • ARDJAN KUQJA
  ARDJAN KUQJA5 muaj më parë

  Behar mera je i math aktori i math nuk humb kurre goni shyqyr qe mori cefrin dhe te hoqi ty nga xhevair na u be xhefri tani ne pleqeri

 • Blerina Selimi
  Blerina Selimi5 muaj më parë

  I madhi behar mera respekte

 • Vjhchch Chhchchc
  Vjhchch Chhchchc5 muaj më parë

  😂😂😂

 • 19 98
  19 985 muaj më parë

  😆🔥😆🇦🇱🖤

 • Gaz Gazi
  Gaz Gazi5 muaj më parë

  Me ne fund diçka qe ja vlen ta shohesh..

 • No Reason
  No Reason5 muaj më parë

  11:33 O vdiqaaaaa ahahahahahahahajahajajhahahahahaha

 • AlboTV

  AlboTV

  5 muaj më parë

  edhe kjo althe.info/number/qZ-yaYVpYJaMiNA/video&ab_channel=Timeforlon

 • No Reason
  No Reason5 muaj më parë

  Laskar ahahahhahahahahahahahahahah

 • Adrian Koni
  Adrian Koni5 muaj më parë

  Vajza që unë dua. althe.info/number/3aaSYYZ6gKWDkqY/video

 • Blandi Bosi
  Blandi Bosi5 muaj më parë

  Laskar dmth palaco e lshoj pelen ne shefi hahahah

 • 007 Boy
  007 Boy5 muaj më parë

  Mekje 😂😂😂😂🤣🤣🤣

 • Tirana albania
  Tirana albania5 muaj më parë

  O Behar Mera o ta honksha zemren 😃

 • Ana Lleshi
  Ana Lleshi5 muaj më parë

  Pershendetje jam Tea dhe ky eshte kanali im zyrtar i ALthe

 • Vic Haslli

  Vic Haslli

  4 muaj më parë

  Na plasi Trifoni

 • max di max

  max di max

  5 muaj më parë

  Aty po na rruhet shum Ke kanali jot

 • ilir bregu

  ilir bregu

  5 muaj më parë

  Na plasi menderja

 • Mos fol kot se flet kot

  Mos fol kot se flet kot

  5 muaj më parë

  Na plasi menderja

 • toto Al

  toto Al

  5 muaj më parë

  Te na cave trapin

 • Nazmi Jaupi
  Nazmi Jaupi5 muaj më parë

  I madh Behari...

 • K L
  K L5 muaj më parë

  Behari. Miss you. Ndricoje ne Al pazar.. Ketu kot me kot..materiali ....nivel shume i ulet.

 • totoli vogel

  totoli vogel

  5 muaj më parë

  Kot ka qene atje kot eshte edhe ketu ben humor te palezetshem...

 • Naxhije Korreshi

  Naxhije Korreshi

  5 muaj më parë

  Jeimadh behar mero rrespekte

 • Amazing View
  Amazing View5 muaj më parë

  i madh Behar Mera 👏👏

Faqja Tjeter