Gold AG surprizon në dasëm djalin e heroit Naim Beka (Sokoli)

Gold AG surprizon në dasëm djalin e heroit Naim Beka (Sokoli)

Komente

 • ma beka
  ma bekaDitë më parë

  urime u trashigofshin

 • Devis Hysolli
  Devis Hysolli4 ditë më parë

  te knoft zemer

 • Artan Xhafa
  Artan Xhafa4 ditë më parë

  Te rujte zoti ishallah 🙏 bravo Rrespekt xfamiljet e trimave 🇦🇱🙏😥🙋🤩

 • Gona GoRoNo
  Gona GoRoNo7 ditë më parë

  Bravo👌🏾👌🏾👌🏾trupi ethe kur degjon keshtu muzik

 • Flurim Kryeziu
  Flurim Kryeziu8 ditë më parë

  Zoti ta dhasht shnetin Arian bravo

 • Peter Fato
  Peter Fato10 ditë më parë

  Respekt per HEROIT dhe DESHMORET e Kosoves Dardane Respekt 💪

 • Flutr O.
  Flutr O.11 ditë më parë

  Fal Emozioni te Kendofte Shpirti dhe Zemra

 • kreshnik lipaj
  kreshnik lipaj13 ditë më parë

  Rrnofsh o Burr

 • Sevdije Cerkini
  Sevdije Cerkini15 ditë më parë

  Urime djali i deshmorit martesa qofshi te lumtur gjithmon 🌹🌹🌹🌹♥️♥️

 • Emiljana Shahinas
  Emiljana Shahinas17 ditë më parë

  Te trashegoheni 😍🇦🇱

 • Emiljana Shahinas
  Emiljana Shahinas17 ditë më parë

  Te lumte o trim i Shqiperise

 • Lulije Krasniqi
  Lulije Krasniqi18 ditë më parë

  Allahu trujt me fam.jarabi.

 • Sabit Kokollari
  Sabit Kokollari26 ditë më parë

  Te lumt kur mos vdeksh Ata qe ikendojn herojt tan qe nakan hek shkavin e shkines prej kosoves Jan heroj te gjall Urime darsma 🙏👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Nafije Ismajli
  Nafije Ismajli27 ditë më parë

  Respekt bravo

 • Arber Krasniqi
  Arber Krasniqi28 ditë më parë

  Ky ne dasma, po cka me bo ky ne dasem me bo llafe a, me recitu, ky injorant e ju dele!!!!!!!

 • Xhane Koci
  Xhane Koci29 ditë më parë

  😅😍💞⛅♥️🤣

 • Nafa Nafa
  Nafa NafaMuaj më parë

  Ky djal osht atdhetar me zemer ZOTI te ruajt golldi me familje❤️❤️❤️❤️🇦🇱

 • Nero Sali
  Nero SaliMuaj më parë

  Veq nusen selakic e paska se mur mundin me pershendet goldin

 • Deltari Illyria 🇦🇱
  Deltari Illyria 🇦🇱Muaj më parë

  E ngriti dasmen ne kemb 👏🇦🇱♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Arsim Jashari
  Arsim JashariMuaj më parë

  E ke nderu ket familje trujt zoti e djalit i dhashte zoti jete te gjate se bashku me nusen e tlumtur me shum nipa e mbesa

 • Drita
  DritaMuaj më parë

  Kta qe ja kan bo unlike, garant jane armiqt e shqiptarve, ama bash haram i koft tonli i nones qe e trathetojne atedhen, Zoti i denoft nkete dunja dhe ne ahiret ata qe e trathetojn kombin Shqiptar. Hallall i koft goldit, inshaAllah e takon me kejt deshmort ne Xhenetin Firdeuvs. Amin

 • Besir Mehmedii
  Besir MehmediiMuaj më parë

  Ofofof zanin katastroff veten play back se ndrishe sta rrok ti

 • Valentin Perlleshi
  Valentin PerlleshiMuaj më parë

  Krenar e gjyth shqipria per ty gold 🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱 Rrespekte

 • Maria Smith
  Maria SmithMuaj më parë

  Pse kendon me CD ?

 • Elsi Dika
  Elsi DikaMuaj më parë

  Je me i miri bravo ....

 • Lumturije Sela
  Lumturije SelaMuaj më parë

  O të bekoft Allahu

 • Zara Avdyli
  Zara AvdyliMuaj më parë

  Nuk do koment Goldi I madh

 • El Albanés
  El AlbanésMuaj më parë

  Sa bukur 😍

 • Elvis Elvis
  Elvis ElvisMuaj më parë

  Te trashegoheni çifti. Gold respekte

 • Hasanpapaj Albana
  Hasanpapaj AlbanaMuaj më parë

  U trashegofshi o zot👏👏allahu te bekoft Gold Ag🤲🤲🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🕋🕋👏👏🧿🧿🧿🧿

 • Adhurim Kumara
  Adhurim KumaraMuaj më parë

  Zoti ta shtofte jeten o trim,dhe çifti te trashegohet,djali i ngjafte babait,e nipi/mbesa gjyshit

 • Tina Pacani
  Tina PacaniMuaj më parë

  Te trashegohet qifti ..shum ingjizim i dobet

 • Jehona Rexhbeqaj
  Jehona RexhbeqajMuaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Amarildo Amarildo
  Amarildo AmarildoMuaj më parë

  Ky esht djal trim dhe patriot zoti te rujt

 • landi interisti
  landi interistiMuaj më parë

  Ky eshte za

 • landi interisti
  landi interistiMuaj më parë

  Allahu te bekofte

 • Drita B.
  Drita B.Muaj më parë

  Zoti ta gzoft zëmrën Arian, qysh ti e gzove Djalin e Heroit ne ditën veqant të jetës se ti, Zëmra t'koft gjithmonë 🙏🦅🇦🇱

 • Ariana Cullhaj
  Ariana CullhajMuaj më parë

  Gold je yll! Lum mami qe ka ber ket femije!

 • raldi mujsaku
  raldi mujsakuMuaj më parë

  Se di pse e thirrin qet perzotin si mos te kendoj ma mir si me qen te pall lopa pa lidhje

 • Ylber Zhuka2016
  Ylber Zhuka2016Muaj më parë

  Te kendoft zemra gjithmon Arjan 👑

 • Nijazi Dalipi
  Nijazi DalipiMuaj më parë

  Lisi prehet me sopat ejo me fjal e me kengë 🇦🇱 urime kygzim

 • Mike The Right One
  Mike The Right OneMuaj më parë

  Muzika eshte haram ne ku' ran. O munafike, o te pabese. Ne xhehenem do shkoni. Hyni u thone meleket, sa i keq eshte ai xhehenemi

 • Aida Ibrahimi
  Aida IbrahimiMuaj më parë

  Si mundem me kontaktu per per darsem e vllaut ju lutem kush mundet me shkrujt

 • Anuar Ahmeti
  Anuar AhmetiMuaj më parë

  Kjo asht Llegend

 • Anuar Ahmeti
  Anuar AhmetiMuaj më parë

  Ti je kingi

 • NiceBros TV
  NiceBros TVMuaj më parë

  per shendet gol je ma i miri gengtar vetum genget e tua i ngoj naj bane zemren mal nga gjermonija

 • Fellenxa Mecja
  Fellenxa MecjaMuaj më parë

  Bravo gold je cun flori

 • Fellenxa Mecja
  Fellenxa MecjaMuaj më parë

  Me trashgime zemer jeten e lumtur ❤❤

 • Zyra Bicaku
  Zyra BicakuMuaj më parë

  Lum nëna që të ka

 • vasw katseli
  vasw katseliMuaj më parë

  Je kengetar i c'muar !!

 • Elvi Malçi
  Elvi MalçiMuaj më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • ☆𝙰𝙽𝙶𝚁𝚈𝙿𝙰𝙽𝙳𝙰☆
  ☆𝙰𝙽𝙶𝚁𝚈𝙿𝙰𝙽𝙳𝙰☆Muaj më parë

  althe.info/number/1KWtoZ6doomkaKY/video

 • Maida's Channel
  Maida's ChannelMuaj më parë

  Shume bukur 😍😍

 • Hans Shqipe
  Hans ShqipeMuaj më parë

  I fort je Arian

 • Fatmir Dembacaj
  Fatmir DembacajMuaj më parë

  Je i Mall Shqipe Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Mynyr Nunaj
  Mynyr NunajMuaj më parë

  Gold: Eshte nje hero i gjalle askush sa ai nuk u ka kenduar trimave qe dhane jeten per trojet shqiptare.Askush sa ai nuk i ka thurur vargje te mrekulluesheme tokes nene.Askush sa ai nuk i kendoj bashkimit kombetar eshte fat qe te kemi njerez te tille

 • naser reshiti
  naser reshitiMuaj më parë

  Es selam alejkum haxhi goldi, gjigand je !

 • samir
  samirMuaj më parë

  Hallal te qoft bravo per ket pun

 • Donika Tushaj
  Donika TushajMuaj më parë

  Je legjende me te vertete te kendofte ajo zemer e tu zgjate ajo jete

 • Shqipe Kastrati
  Shqipe KastratiMuaj më parë

  Brravo o LUANI I SHQIPTARIS Zoti te rujt

 • Mireme Imeri
  Mireme ImeriMuaj më parë

  Surpriza me e bukur qe kam pare allahi te bekoft ty Gold dhe ciftin e ri allahi i bekoft me nje Djal te hajrit ishallah 🤲

 • MUSIC IS LIFE
  MUSIC IS LIFEMuaj më parë

  Sa her i degjoj kta kenget me dalin lot nga syt ❤️

 • artan haxhaj
  artan haxhajMuaj më parë

  Ne cilin vend esht kjo darsem

 • cami
  camiMuaj më parë

  vetem per kte djal kam reskp shum te kosoves tj sbejn

 • 2021🥰
  2021🥰Muaj më parë

  U trashegoft çifti i ri ,brravo golldi po muj me marrë me mendë çfarë emicioni ka dhëndrri e çfarë krenarie ju lumtë rrespekt 👍👍👍👍

 • Lulije Krasniqi
  Lulije KrasniqiMuaj më parë

  Goldi po e ban bashk an e kand botes kombin shqiptar. Allahu trujt jarabi.

 • iljir kadriaj
  iljir kadriajMuaj më parë

  Respekt ♥️

 • sajmira bello
  sajmira belloMuaj më parë

  Te trashegohet djali i heroit tone ..sa per Goldin skam ca them ,te paçim sa malet Gold ..pershendje nga larg.

 • Gazi Sadiku
  Gazi SadikuMuaj më parë

  Veq zhurum sen spo thot,

 • Luan Boss
  Luan BossMuaj më parë

  Arian Dukat je Allahu të rujt🤲❤

 • Bleona Baci
  Bleona BaciMuaj më parë

  O sa merr malli per kto geng

 • NORI GAMING TV
  NORI GAMING TVMuaj më parë

  Je njeri i mir Gold por kur behet Fjala per Muziken Haramw

 • Ani Ani
  Ani AniMuaj më parë

  Te trazhgohen

 • SAMMY CHICAGO
  SAMMY CHICAGOMuaj më parë

  Bravo respect

 • Fadil Ademi
  Fadil AdemiMuaj më parë

  O Goldi elhamdulillah qe te kemi Allahu te dhashte shendet

 • Rukie Bllaca
  Rukie BllacaMuaj më parë

  O gold zemra knoft gjith e urime djali u rrit me tan mirat zoti rujt tu

 • AAA Lov
  AAA LovMuaj më parë

  Maj miri nar tgjith

 • A. B.
  A. B.Muaj më parë

  Lavdi dëshmorëve për liri të popullit heroik Kosovar 🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱 i pavdekshëm Naim Beka U trashëgofshi çifti. Të lumt goja AG më emocioneve 🇦🇱❤🇺🇲

 • Maliq Krasniqi

  Maliq Krasniqi

  Muaj më parë

  @Grant

 • Min Azi
  Min AziMuaj më parë

  MashaaAllah Kjo vepër vlen shum..

 • Pirates Tv
  Pirates TvMuaj më parë

  Hallall

 • Pirates Tv
  Pirates TvMuaj më parë

  👑👑👑👑

 • Entela Belulaj
  Entela BelulajMuaj më parë

  Je me i miri respekte nga athina👏👏👏👏

 • Aferdita Zenelaj
  Aferdita ZenelajMuaj më parë

  Emocion i madh për djalin e heroit ma i miri Gold Ag👏👏👏

 • Donika Bitraj
  Donika BitrajMuaj më parë

  Emocion Gold AG,bravo! 🙏🙏

 • Ilirian Boy
  Ilirian BoyMuaj më parë

  Respekt Goldi… ❤️🇦🇱☝🏻

 • Ballkoni Vlora
  Ballkoni VloraMuaj më parë

  Allall ta befte Zoti i Madh. I pa harruar kujtimi i Naim Bekes, dhe djali ju trashegofte dhe e mbusht Dardanine me trima.

 • Arnel Muca
  Arnel MucaMuaj më parë

  zoti te bekoft vllau jon ke nje ze shum te bukur zot qoft me ty

 • F A 73
  F A 73Muaj më parë

  Goldi asht gold Qe ne shqip asht Ari- ar 1 je

 • Gzim
  GzimMuaj më parë

  🇽🇰🇦🇱👐🏽❤️🔥

 • Osman Karaj
  Osman KarajMuaj më parë

  👏👏👏👏

 • Argen Shehu
  Argen ShehuMuaj më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • Sul Duraku
  Sul DurakuMuaj më parë

  👌👌😍🔥😍

 • Valerio Frattarola
  Valerio FrattarolaMuaj më parë

  Tu BefteDita 1000 E Te Lumte Goja

 • Valbona Valbona
  Valbona ValbonaMuaj më parë

  Je gjigand,te pershendes nga costa rica

 • A K
  A KMuaj më parë

  Uau cfare emocioni, mu ka ba mishi krejt kokerriza, syte me lot. I uroj djalit jete te gjate me nuse e te trashegohen. Shume surprise e bukur. Ju bekofte Zoti krejt Cka jeni aty e gjithe shqiptaret neper bote🤲❤️

 • dylan the gamer
  dylan the gamerMuaj më parë

  I am proud to be Albanian

 • Vali Ndresaj
  Vali NdresajMuaj më parë

  Goldi 🤴👏👏👏👏

 • Zhaneta Dervishi
  Zhaneta DervishiMuaj më parë

  Allahu te dhente shendet ☝️

 • Altinn Krasniqi
  Altinn KrasniqiMuaj më parë

  Brawooo ❤️

 • Semiha Hamiti
  Semiha HamitiMuaj më parë

  Urime e jete te lumtur ciftit dhe Zerit te Shqiptarise Gold AG FALEMINDERIT Shqipe!

Faqja Tjeter