Opinion - Basha perjashton Berishen! (9 Shtator 2021)

| Emision politik live nga në

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.

Të ftuar: Edith Harxhi, Fatbardh Kadilli, Prenc Zogaj, Artan Hoxha, Artur Zheji

Në SKYPE: Sali Berisha

Berisha e thotë troç: Basha kreu vrasjen e PD, ka marrë një vendim fatal!

Ish-Kryeministri Sali Berisha thotë se kreu i PD, Lulzim Basha ka kryer vrasjen e Partisë Demokratike me vendimin që mori për largimin e Berishës nga grupi parlamentar i PD.

Në një lidhje direkte me “Opinion”, Berisha theksoi ky vendim i Bashës e çon PD vetëm në një satelit të Edi Ramës.

Fevziu: Ky vendim i Bashës e çon PD më afër pushtetit apo e larg prej tij?

Berisha: Ky vendim i Bashës e çon PD vetëm në një satelit të Edi Ramës. Lulzim Basha ka marrë një vendim fatal, PD ka marrë goditjen më fatale.

Fevziu: Si ndiheni nëse do e konsiderojnë aktvrasje vendimin e Bashës?

Berisha: Lulzim Basha kreu vrasjen e PD, jo aktvrasje. Ai kreu vrasjen e PD!

“Je zhgënjyer që mbështete Bashën?” Berisha nuk kursehet, i thotë të gjitha për kreun e PD

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” lidhur me vendimin e kreut të PD Lulzim Basha për përjashtimin e tij nga grupi parlamentar i PD.

Berisha u shpreh i bindur se nesër do të shkojë në parlament, ndërsa theksoi se është më i motivuar se kurrë në mbrojtjen e pluralizmit.

Blendi Fevziu: Si do rrini në parlament, se grupi juaj s’ju do, majtas nuk ju duan? Si do e ndjejë veten një politikan me 30 vite karrireë?

Sali Berisha: Më të motivuar se kurrë në mbrojtjen e pluralizmit të vërtetë. Basha i dha një shkelmin të tmerrshëm pluralizmit të këtij vendi. E shndërroi në pluralizëm fasadë.

Blendi Fevziu: A je ndier i zhgenjyer që e mbështetët Lulzim Bashën për zgjedhjen e tij në krye të PD?

Sali Berisha: Nuk e zgjodha, ua them 1000 herë, e zgjodhën anëtarët e PD, në një garë të hapur, por për vendimin e tij ai mendoi se i ka bërë goditjen më të rëndë vendit dhe partisë për interesa të veta. Do bëj gjithçka për rivendojen e sovranitetit të PD, rikthimin e saj në ato parime të cilat i shkeli sot.

Sali Berisha: Biseda ime me Lulzim Bashën para vendimit për përjashtim

Në një lidhje live në emisionin Opinion, Sali Berisha u shpreh se kishte biseduar në telefon me Lulzim Bashën gjysmë ore përpara se ky i fundit të dilte në deklaratë për mediat ku njoftoi përjashtimin e Berishës nga grupi parlamentar i PD.

Sali Berisha: Së pari do të shprehem që vendimin që kryetari i PD Lulzim Basha komunikoi, është një vendim i cili në rrafshin statutor është nul & void…

Statuti është shkelur me qindra herë dhe nuk ka pasur këtë peshë…

Sali Berisha: Nuk jam dakord sepse këtu kemi të bëjmë me dorëzimin e sovraniteti të PD si institucion dhe këtu defakto kemi të bëjmë me asgjësimin e PD si opozitë sovrane.

Por zoti Berisha, midis jush dhe SHBA ka zgjedhur SHBA.…

Sali Berisha: Unë e kuptoj fuqinë e jashtëzakonshme të SHBA, rëndësinë e tyre, por PD mund të jetë një parti e vlefshme, solide vetëm e vetëm si një parti sovrane. PD nuk mund të jetë një parti që për rrethana që i di Lulzim Basha pranon të shkatërrojë sovranitetin e saj.

A jua ka komunikuar para ju?

Sali Berisha: Basha më ka marrë në telefon gjysmë ore para se të bënte komunikimin në media dhe unë i kam thënë këto fjalë që po të them:
Unë e kuptoj që ai ka qenë në presion të madh, por pavarësisht nga presionet ka vendime që njeriu nuk i merr kurrë, nuk pranon t’i marrë kurrë. Sot faktikisht PD është shndërruar në një parti pa sovranitet, e cila dorëzohet e tëra lobimit korruptiv të Edi Ramës dhe George Soros./tvklan.al

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Catanese Catania
  Catanese Catania2 orë më parë

  Posht amerika né vendin ton ska pun amerika. Tè komandoi ne afganistan America jo né shqipri.

 • Bigboom Shakaloom
  Bigboom Shakaloom3 ditë më parë

  Komunist shkërdhatë e mbajte peng të djathtën reale këtu e 30 vjet klyshi i Ramizit

 • Catanese Catania

  Catanese Catania

  2 orë më parë

  Pse komunist ka edhe Italia! Edhe i do emigranetet, edhe nuk do ameriken? Ku qendron problemi??????

 • Leonard Ngallopi
  Leonard Ngallopi3 ditë më parë

  Shume vone. Kur na vijne mendt nuk i hane as qente

 • Shkelqim Dina
  Shkelqim Dina5 ditë më parë

  9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

 • Shkelqim Dina
  Shkelqim Dina5 ditë më parë

  9

 • Shkelqim Dina
  Shkelqim Dina5 ditë më parë

  0am the 0099999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

 • Hava Zyberi
  Hava Zyberi5 ditë më parë

  Ma mir salihi se lulushi

 • agron Istrefi
  agron Istrefi6 ditë më parë

  Ulu ne nje vend se po na ze makina.Na i more mend

 • Kacakuu kacakuu
  Kacakuu kacakuu7 ditë më parë

  Lulushi kujdes se te con si ci ka cuar ata te tjeret per lesh se esht perti qir fisin ati kelysh rusi esht lagjent rus ai o pjeshke

 • Matmiri
  Matmiri7 ditë më parë

  Tani Bashen e pret plumbi

 • L.k.
  L.k.7 ditë më parë

  Kam vendosur ,kam urdheruar, nuk i takojne nje partie demokratike ,....partia demokratike e hedh ne vote te fsheht.te gjithe deputetet e pd kjo menyre eshte demokratike edhe ambasadoria cpune ka ajo te denoje dike pa gjyq .a jane menyra demokratike keto ,po ne qofte se Berisha del i pa fajshem nga gjyqi ata do bejne dorheqie nga politika? Une nuk jam tifoz i Berishes ,po kjo seshte e drejte,me vjene shum keq qe rojne akoma mendime diktatoriale.

 • Simeon Abraham
  Simeon Abraham8 ditë më parë

  Prjashto kit pis ram srbin

 • Ilir Mece
  Ilir Mece8 ditë më parë

  Fundërrinat e Kazanit . ptuuuuuuuuu

 • Afrim Behluli
  Afrim Behluli8 ditë më parë

  Fevziu nuk me pelqe fare, shum flet ti, nuk lejon as kende te pergjigjet

 • Ardit Papa
  Ardit Papa8 ditë më parë

  Turp i papare,flet per Sovranitet DIKTATORI.

 • Tony
  Tony8 ditë më parë

  Tani e di se edhe NAFTE ne Kosove ke bere mire je i pa pare o Sali , ata shqipare qe dine pake te respektojn shume. Je me I mençuri ne kete shekull te lumte kam rrespekte

 • Tony
  Tony8 ditë më parë

  Edhe une kam menduar ashtu por me duket se eshte me I mençuri nga te gjithe ngase ne jemi te shitur sido qe ta shiqojshe por se paku ky ve çmimin e jo te jap gratis vendin si EDI Rama apo .... ky nuk bie në kurth ky eshte SKENDERBEU i epokes sone

 • Luan Lezemerja
  Luan Lezemerja8 ditë më parë

  👍✌✌

 • Majlinda Skenderi
  Majlinda Skenderi8 ditë më parë

  Koha ben katharsis

 • Se Em
  Se Em8 ditë më parë

  PD ka qenë satelit i UDB’ S tani e kaloj në satelit të CIA’s

 • kos... shtet .
  kos... shtet .8 ditë më parë

  Sala është hero i demokracis se shqiperis por per disa fanatik te çelbur fetar ësht i keç se e ka emrin sali e nuk ësht servil e drogirash per

 • Marjeta Murati
  Marjeta Murati8 ditë më parë

  O sali do denuar si sadami qe e kishte kryer krime njesoj jeni si krahasim🤑👎👎

 • TheAlbanianLanguage
  TheAlbanianLanguage8 ditë më parë

  E mori PPSH edhe PD.

 • Behxhet Troplini
  Behxhet Troplini8 ditë më parë

  Lajmet e fundit… Aksidentohet per vdekje kryetari partise demokratike Lulzim Basha Asksidenti ndodhi ne aksin rrugor…… iku dhe Lulushi per lesh bubi 😂

 • doire aintu
  doire aintu9 ditë më parë

  Aq shume e kam degjuar fjalen ‘sovranitet’ ne kete emision saqe nese e degjoj nga dikush tjeter e pushkatoj 😂 na qajti trapin me kete sovranitet ...

 • Mario Hito
  Mario Hito9 ditë më parë

  Ë0

 • Kei Kei
  Kei Kei9 ditë më parë

  Saliu tani mundohet te marre me vete edhe te tjere si nga Kosova dhe nga Shqipria .Karvanin me vete merre kush te ka ardhur mbas ty dhe sojt tend .

 • Gazmor R
  Gazmor R9 ditë më parë

  Ike dhe ti ne te semes te nxorren ne gryk te haklajve do paguash per te gjitha or qen muti

 • jonidaist bonjovi
  jonidaist bonjovi9 ditë më parë

  me ne fund erdhi dita,Filloi clirimi i SHqIPERiSE nga pushtuesit ruso serbo grek ,rrofte Shqiperia rrofte USA

 • Catanese Catania

  Catanese Catania

  2 orë më parë

  Roft Usa rroft Russia, pa kto dy shtete nuk eksistonte bota.

 • Angelo Gounaris

  Angelo Gounaris

  4 ditë më parë

  Rudi serb grek dhe Turk

 • kos... shtet .

  kos... shtet .

  8 ditë më parë

  Vdekje tradhtarve servilve e fanatikve fetar qe urrëjn te tjeret

 • doire aintu

  doire aintu

  9 ditë më parë

  salsllovodes. Koha do na tregoje ngjarje te tjera shume tragjike ne Shqiperi!!!!!

 • Drift Simulator
  Drift Simulator9 ditë më parë

  e hapa sa per nje koment jo te shikoj apo degjoj budalleqet qe beni per te len popullin ne gjum ose te merren pas budallekut tuaj dhe ju ecni para me shkaterrimin e Shqiperise. komenti esht i embel ju shkerdhesha nerin e familjes klanit Blendit ty Basha gay idiot, dhe nje keqardhje e asaj qe filloi berisha ne 90 dhe mbeti ne gjysem dhe u shkaterrua komplet. njerezit u ankuan se shiti toka e uj por ajo demokraci mund te kishte ber hapa me shum, budallek esht cdo gje qe ka lidhje me politik por te pakten populli i lodhur ta linte berishen edhe pak qe te shikonin me mire, gabime kan te gjith, te paret jan vet populli qe jeton te egzistoje politike dhe per vete skan buk ne shtepi ndersa politika te ha buken cdo dite me super rroga pa punuar as edhe nje dit te vetme, vazhdoni popull fleni dhe prisni se do ndodh ndonje magji :D

 • G-Armour 7
  G-Armour 79 ditë më parë

  Te presim Fevziun tani non grata ka mare shume prona dhe ka bere shume pasuri kur ka qene Berisha kryeminister keshtu do ti vije rradha te gjitheve qe i eshte bere barku si bajraktaret I atyre koheve

 • Nur thenur
  Nur thenur9 ditë më parë

  po se po trembeni prej USA.....po kush jane ato qe te perzihen ne punet e mbrendshme te Shqiperise. Duhet te mbrohet dinjitetti me cdo cmim

 • Ndue nora e kelmeidt
  Ndue nora e kelmeidt9 ditë më parë

  Thuj berish ksyr e del dikan

 • Ndue nora e kelmeidt
  Ndue nora e kelmeidt9 ditë më parë

  Berisha kujton se prap asht ne 97

 • Ndue nora e kelmeidt
  Ndue nora e kelmeidt9 ditë më parë

  Tan i ka dnancua vetem vetin se ke denancua

 • ErikYouTube
  ErikYouTube9 ditë më parë

  Domethe Sala thot… Beni çfar t doni ju kpusni qafen vrisni veten Vetem Un mos t iki nga PDja… Domethen ik ti te rri un thot ky Gjyna ka lajthitur….

 • doliio volay
  doliio volay9 ditë më parë

  Sovranitetin ,sovranitetin dhe prap karamelja sovranitetin ?.

 • Kinder Hilfe
  Kinder Hilfe9 ditë më parë

  luli ka bër atë që i takon për të mbrojtur partin demokrat

 • Crudelia Demon1
  Crudelia Demon19 ditë më parë

  Saliu te marri leket e te shijoj jeten se mos e heqin qafe amerikanet duke i provokuar ndonje infrakt ne zemer ose vetevrasje. Xhvati sa pati mundesi po me duket se nuk paska zgjuarsi. Edhe Enveri qe ishte diktator i madh dhe nuk i dihet se vdiq vete apo e hoqen qafe kur erdhi momenti per te rrezuar komunizmin ne te gjithe evropen lindore. E gjitha menjehere u “clirua” Evropa lindore. Asgje nuk ndodh rastesisht

 • Crudelia Demon1
  Crudelia Demon19 ditë më parë

  Nuk kishte ca te bente se jane amerikanet ata qe komandojne politiken neper bote dhe po nuk bere si thone ate te heqin qafe me ane te agenteve sekret. Kot sa ti vihesh kunder ne qofte se nuk je Rusia apo Kina. Edhe Keto shtete ja kane sado pak friken ShBA-se

 • doliio volay

  doliio volay

  9 ditë më parë

  ai lloj maskarai duhet te iki nga partia demokratike nje ore e me par posht basha maskarai i pa cipi

 • JULIAN julius
  JULIAN julius9 ditë më parë

  Juri kim duhet te jet person i padeshiruar ne shqipri. Po provokojn lufte civile me kto histori. Po fusin ne lufte politikanet e nje populli. Po shkatrojn democracin e se kan kte te drejte

 • JULIAN julius
  JULIAN julius9 ditë më parë

  Ca pytje raku boni. Berisha ka gjysmen e shqipris me vete. Ky duhet ta kishte mor me kohe pd. E po se mori se ka problwm fare me rindertu pd te re e me te forte se kjo.

 • cenë Gashi
  cenë Gashi9 ditë më parë

  SALA ME LULIN, URGJENTISH TE BURGOSEN, PER FALJEN E DETIT GREKUT.

 • spiro gjini
  spiro gjini10 ditë më parë

  Per mendimin tim keto jane lojra teatrale te Luli me Salsllovoden! Ndryshe Luli do shkoje per lesh sikurse kane shkuar te gjithe ata qe kene qen kundra Balozit te zi salsllovodes. Koha do na tregoje ngjarje te tjera shume tragjike ne Shqiperi!!!!!

 • Remzi Jakupi

  Remzi Jakupi

  7 ditë më parë

  999

 • Leo
  Leo10 ditë më parë

  Ik se na cave kr sa acaruse qe qenka kjo edit a si e ka kjo

 • Ahmedi Pasha
  Ahmedi Pasha10 ditë më parë

  Përse nukë e lejoni kët vajzën e re të foli po bëni si qentë jeni pa asnjë farë kulture orë kafsh të egra

 • Shefqet Cikaj
  Shefqet Cikaj10 ditë më parë

  Me me fund iku ni armik I shqiprin ni agjete Russ I cili e shkatroj shqiprin she vrau shum shqiptar KY asht ni kriminel dhe duhet burgosun SE KY njeri asht me preardhje Ruse

 • Guri Tarasi
  Guri Tarasi10 ditë më parë

  O presh o injorant qe mbron ate bucen e sorrosit qe po ben cmos per kapjen dhe shkrirjen e PD-se. Do merrni pergjighen qe ju meritoni..prisni..vetem prisni..tik tak tik tak!!

 • just me
  just me10 ditë më parë

  Gjithe kto burra qe gjasme jan "intelektual" e "analista" nuk e kuptojne thelbin e pse kjo po ndodh pikerisht tani... I dashur populli im sa i mire sa i eger sa i zgjuar sa injorant Agron Shehaj do jet e ardhmja e PD dhe Shqiperise .. Faleminderit Amerike

 • fiqirihi elmazi

  fiqirihi elmazi

  9 ditë më parë

  Lo

 • Identity
  Identity10 ditë më parë

  Te ishe largu me kohe nuk te ishin kundervu te gjithe po je kriminel e pasurine e krimit se mbrone dote jashte politikes

 • Lorna Coba
  Lorna Coba10 ditë më parë

  Asht per te te ardhur keq qe Amerika na ka ne dore dhe Po Ben ca te doje me popullin shqiptar per interesa te saja . Perse I perket perjashtimit Te Dr. Berishes nga partia Lulzim Basha asht zero pa Sali Berishen , ai Edhe votat qe ka marre I ka marre prej Sali Berishes. Edhe pozicionin ne parti e ka prej tij, me ngjan me shume me nje akt komunist dhe Te pabese , nje person Qe Amerika e manipulon thjeshte eshte vetem nje marionete qe e perdor si don , asht per te te ardhur keq.

 • Refki Ahmetaj
  Refki Ahmetaj10 ditë më parë

  Ndigjo salo qka deshe ti te jesh ne krye te partis si xhaxhi enver deri ne vdekje.po ma e keqja qe ske lan ne krye te partis askend.ni lulo qe eshte i dashuruar ne vetvete.pika

 • Hasan Demcanaj
  Hasan Demcanaj10 ditë më parë

  Berisha ka vlera positive por interesi gjith shqiptar esht ma i madh...pensionimi shendet !

 • Krenar latifi
  Krenar latifi10 ditë më parë

  I biri mbyt babain 😂

 • ALDO TIRONI
  ALDO TIRONI10 ditë më parë

  ai lloj maskarai duhet te iki nga partia demokratike nje ore e me par posht basha maskarai i pa cipi

 • alban gazepi
  alban gazepi10 ditë më parë

  nuk di ca ka amerika me doktor Sali berishen poer berisha perfundimisht eshte nje burr i vertet dhe lul krye idioti ngelet perfundimisht nje i pacip :) kjo esht pak por e sigurt

 • Elvira
  Elvira11 ditë më parë

  Κόκα ηε σταμβολλ

 • SS Britan
  SS Britan11 ditë më parë

  Un sjetoj ne shqipri prej vitesh por ama e kam ndjekur zhvillimin e saj sepse jam shqiptar dhe kam prinderit qe me jetojn aty, Un di te them dicka , ata prinder atje ajo rini atje qe jan tonet dhe e vuajn ata dhe e vuajm edhe ne jasht esht e gjitha faj i politikes se Edi Rames dhe Lulzim Bashes , spo bej rrolin e nje Pro Berishiani por ke fakte te gjalla se ai esht tradhtat i shtetit tvet i opozites dhe i faktorve baz qe po len shqiprin mbrapa gjith botes, kemi 30 vjet pa nje politik sovrane dhe amerika na shef si Afganistanin. Jemi te pa shpres shkurt muhabeti. Kto njerez qe cohen per te ber luftra vetem kur dalin nengrada nga amerika e sdalin me bo luft kur populli largohet cdo dit e me shum , e droga e krimi ka mberthyer vendin , nuk ka si te behet mir. Harrojeni.

 • Ad Nan
  Ad Nan11 ditë më parë

  Ne Boks dhe politik po nuk terhiqesh ne kohen e duhur e peson keq.

 • Apollonia Fresh
  Apollonia Fresh11 ditë më parë

  th.bei ndonje poezi per vete.antishqiptar.

 • Apollonia Fresh
  Apollonia Fresh11 ditë më parë

  mance.zogu e ka tradhetuar vendin,dy her ka ikur si lepur ,nje her ne serbi,u streua te armiku yne shekullor.dhe eren e dyte nga greqia bashke me pasurin e vjedhur.qe te kthehej per her te tret ,spati fat.e di pse.sepse kishte zot vendi.keshtu zogu dhe zogesha na doli jasht loje.

 • Burre Ifort
  Burre Ifort11 ditë më parë

  34:58 o Sal palla, ti thua ke denoncuar, po ashtu edhe ato te PS-es thone kemi denoncuar. Pra hajdutet dhe qafirat po denoncojn njeri tjetrin. Nuk e kupton kete gje qe llumrat e shqiperise po denoncojn njeri tjetrin dhe ti kujton se po te besojm ne ty se je i paster?

 • Burre Ifort

  Burre Ifort

  9 ditë më parë

  @DLS F4BI pederasti i Sales apo i Edit je? Apo i Ilir Metes? Po edhe atij ja shite bythen?

 • DLS F4BI

  DLS F4BI

  10 ditë më parë

  Ta haj mamin ër bythqim

 • Foti Sula
  Foti Sula11 ditë më parë

  sa per kete qe po thua o spiun i sigurmit te shteti zoti artan,amerikanet se kane kerkuar vetem per berishen nje gje te tille,por e kane kerkuar dhe per tom doashin dhe per te tjeret,ju o bythqira ishit dakort atehere me vendimin e shba,po tani pse ju djeg prapanica?dhe me sa di une o spiun i sigurimit te shteti ka nji ligj qe thote,se kush eshte person ne grada ne amerike nuk futet ne parlament,po pse vetem berishes ja ka dhene mandatin popullit,po tom doshit kush ja dha?

 • xhokli riza
  xhokli riza11 ditë më parë

  I bëre shërbim kombit tënd duke i dhënë derivate millosheviqit për të vrarë shqiptarë.

 • Bardhyl Hamiti

  Bardhyl Hamiti

  9 ditë më parë

  hahaha po mir e the po Fatos Klosi dihet kush eshte kkysh i Serbis qe futi luft vllavrasese ne Kosov ndermjet komunistave dhe djemve me te mir te UÇK-,dhe ne Shqiperi futi luft qytetare me 1997 e jo Berisha historia do ta tregoj herdo kurr, ,por populli ska faj sepse Sorosit perkrasessit te komunizmit me se shumti pun i doli ne Shqiperi dhe Kosov sepse ketu njerzit shiten ma lir se ne krejt Evroprn ,kurse per te ja pasur zili Humgaris e cila ja ks ndaluar te vi ne vend te vet sepse punon per Rusin hapur

 • Edi Surdulli

  Edi Surdulli

  9 ditë më parë

  @Bardhyl Hamiti i nderuar kete informat e thot Fatos Klosi , shef i SHISH-it ne Shqiperi ne ate kohe. Shitja e derivateve dhe thyerja e embargos per Serbin eshte bere me dijenin e Qeveris Shqiptare.

 • Bardhyl Hamiti

  Bardhyl Hamiti

  10 ditë më parë

  kjo eshte rrena me e madhe e komunistave ne e dim kosovaret kontributin e dr Sali Berishes dhe rrenat dhe tradhtit e komunistave te Kosoves dhe Shqiperis ,per kete dosje kunder Sali Berishes Edi Rama dhe Serbia se bashku me Sorosin kan nda miliona € ,kete e din te gjith kesaj i gezohen argat e Serbis

 • Foti Sula
  Foti Sula11 ditë më parë

  po na flet artan hoxha agjenti i sigurimit te shteti dhe po na thote,se vendimet e shba po na demtojne paritet ne vendin tone mjere neve per keta mjerane!!!

 • Foti Sula
  Foti Sula11 ditë më parë

  basha po te kishte laguar dhe hitlerin nga partija, keta bythqirat do i dilnin ne mbrojtje hitlerit per hir te karrikes set yre.

 • xhokli riza
  xhokli riza11 ditë më parë

  Manipulant.

 • Elbasan Albania
  Elbasan Albania11 ditë më parë

  Rama hoqi ballen , dhe basha hoqi sales , kjo ishte marveshja

 • xhokli riza
  xhokli riza11 ditë më parë

  Intervisten e rradhes do ta jep nga burgu,se aty e ka vendin ky horr.

 • DLS F4BI

  DLS F4BI

  10 ditë më parë

  Ndoshta aty e ka ti

 • Armand Kruja
  Armand Kruja11 ditë më parë

  Se ke vone shiritin e Zi mer poc

 • kos... shtet .
  kos... shtet .11 ditë më parë

  Shqipja ka mbet pa zot shtepije per ket Kan fillu gjuetija e horrave e shtrigave me lojra te ndyta shpifje e kurdisje genjeshtrash nga disa nderkombetar bashk me disa tradhtar qe po ju sherbejn agjentave te huaja,per tija ngēn koken e ndonjërit qe nuk ju sherben në planet e tyre , zgjohuni sa sësht bër von e merrne tymonin

 • Avni Hajrizi
  Avni Hajrizi11 ditë më parë

  More sali qeni kur ski ku te mbahesh kercen si knus dhe kapesh prej koqev te thaqit mendon se mundesh prap mi mashtu popullin shqiptar ore vrases ti vrave vllezrit haklaj me urdherin e serrbis ti eki vendin ne burg deri sa te kalbesh

 • Burre Ifort
  Burre Ifort11 ditë më parë

  Sala duhet ta zevendesoje inicjalet ne skype nga SB ne SOB (Son Of a Bitch)

 • Avni Hajrizi
  Avni Hajrizi11 ditë më parë

  More bir qeni qfar plani prishe ti ne kosov qe thua i ndala amerikanet oer qelbesir amerika e shpetoj kosoven ti deshe ta zhduk kosoven me miqt tu serrb dajat e femive tu ti je gjakpirs i shqiptarve venin ne burg eki qelbesir

 • Maliq Rifati
  Maliq Rifati11 ditë më parë

  F and

 • izet ferizi
  izet ferizi11 ditë më parë

  Bashk Vetem Te Largoj Nga Partoja Po Ti Edhe I Kevrar Edhe Shoket Tuaj Vetem Te Artish Ne Pozit O Salo Qeni

 • Albert Cela
  Albert Cela11 ditë më parë

  SA TE KET PUTANA SI PUNA JOTE MOJ P .MUND TE NGRIHET NE VARR KU KENI FUTUR TE PAFAJSHMIT.DHE TANI E KENI RRADHEN JU PUTKA BLET.

 • Pal Marinaj
  Pal Marinaj11 ditë më parë

  Gjithkushe e ka nje funde elle berisha i ka arlle fundi boll ashete boll

 • Agron Sheshi
  Agron Sheshi11 ditë më parë

  Pyteni per 97 ten ogazetar hajvanash

 • Genart Cena
  Genart Cena11 ditë më parë

  Populli me i peshtir dhe i jargezuar njerzit me armiq tradhetar te njeri tjeterit se populli shqiptare besoj se nuk ka dhe aspak njerzore o njeres mos ecni ne rrugen e servilosjes amerikane se do te ju shnderroj amerika ne nje Afganistan te vogel se ku ka vendosur dore amerika eshte shkaterruar ai vend

 • Drande Mani
  Drande Mani11 ditë më parë

  Gjigante Zoti Berisha te majte Zoti me shnete Pulitikani Demokrate qe e done cdo Shqiptare i ndershem e puntore 🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💪💪Lulashi 🤣🤣🤣sashte kene noje here demokrate i vertete mendimi im para sa viteshe e shiti ne cadere ne protesten me studentet e ne vazhdim kundere PD me vjene keqe per Lulashin kundere popullite Shp

 • Skender Mehmeti
  Skender Mehmeti11 ditë më parë

  Ko

 • Genart Cena
  Genart Cena11 ditë më parë

  Partit polituke duhet te jene sovrane dhe jo te skllaverohen nga USA. Gjithesesi ne i njohim ShBA -te nje organizat e madhe terroriste qe bejn terror ne cdo cep te botes. Ajo qe e ben Ameriken te duket shtet democratic eshte se pjesa tj e botes nuk ka guxim te ja drejtoi gishtin dhe tia tregoj krimet qe i ka bere keto 150 vitet e fundit.

 • Shaban Ibraimi
  Shaban Ibraimi11 ditë më parë

  Aq shume e kam degjuar fjalen ‘sovranitet’ ne kete emision saqe nese e degjoj nga dikush tjeter e pushkatoj 😂 na qajti trapin me kete sovranitet ...

 • Denis Beqiri

  Denis Beqiri

  9 ditë më parë

  @/I

 • Leo Zhulati

  Leo Zhulati

  10 ditë më parë

  EGjith trio ikombit ne emidionin e fejziut vetem John vajza blonde foli si duhet te gjith te tjeter ishin miltant me kuptimin e fjales

 • Blerim i Brishte
  Blerim i Brishte11 ditë më parë

  Pse nuk flisni Paster dhe pa doreza. Sorros jane Çifute që as vendi I tyre Hungaria nuk I don dhe Jane debuar. E keqja e botes eshte Zionismi dhe Çifutet

 • Dhiogjen Zhylati
  Dhiogjen Zhylati11 ditë më parë

  Sovrane perte mbrojt kriminelet dhe hajdutrit

 • DLS F4BI

  DLS F4BI

  10 ditë më parë

  Kë kriminel paska mbrojt Saliu sipas menjes tate???

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη11 ditë më parë

  ZOGAJ MALOKU NUK ZBRET KOLLAJ NGA FRONI

 • Βασιλειος Μεμη
  Βασιλειος Μεμη11 ditë më parë

  KY MALOK DUHEJ ZHDUKUR ME 1996 QE VODHI DHE VRAU POPULLIN E TIJ .EDHE BASHOBERISHOVICI ESHTE NJE VRASES I RENDOMT.POSHTE KOMUNISTOFASHISTET.

 • Bashkim Karamuca
  Bashkim Karamuca11 ditë më parë

  Ngushellime zoti fevzi

 • Merita Cela
  Merita Cela11 ditë më parë

  Feivziu esht Ndyrsire

 • Pol Vlore
  Pol Vlore11 ditë më parë

  Nje gje me ben cudi hipokrizia dhe memoria afatshkurter qe kane te tere njerezit perfshire e gazetaret.Si kane fytyre t pyesin berishen pse ju nuk e kuptuat si ju nuk arritet ta nuhasnit qe do vinte dhe dita juaj pasi basha ka eliminuar garden e vjeter politike po i njejti model qe ka bere rama eleminim t gjithe gardes se vjeter politike dhe instalimin e sa marjonetave lehtesisht te manovrushem nga lidershipi i tyre... mire a keq po e lem kete . Po ku jane t gjithe ata qe thosnin basha eshte kukull dhe t gjitha i ben berisha ku jane ata gazetar e gjithe keta mendjendriturit qe ja kane faturuar Berishes cdo deshtim te qeveris Rama dhe cdo deshtim te Bashes ? A eshte saliu ai qe kish PD ne dore ? Si arriti t perjashtoj veten? Do kisha qejf vetem per kete arsye ta merrte e njeher ne dore PD... vetem 1 vit , vetem per tu rikujtuar njerzve sa ndryshim ka po ta kete vertet saliu n dore PD e sa t mire kalkuluara i ka leviziet. sidomos persa i perket lidershipit brenda partis se vet.. se me sa duket shqiptaret e kane harruar kete fakt .. ndoshta do u sherbej ky rikujtim qe te fokusoen tek problemet e vendit dhe deshtimet reale dhe pushojn se justifkuari me fajin e ka saliuu! Apo enver hoxha apo zogu greku italiani amerikani x apo y gjithmone e kane tjeret fajin e mbas 120 vitesh. Gjithmone hipokrizi dhe viktimizim . Viktima te zgjedhjeve te tyre .

 • Jeta Drita
  Jeta Drita11 ditë më parë

  Basha Tradhetari.

 • T M
  T M11 ditë më parë

  Ky Prec idioti pritka nga Amerika.

 • T M
  T M11 ditë më parë

  Po pae merreni me Ameriken ne fund te botes. Amerika per vete ka punet ne rregull. Poshtersirat ben jashte kufijve te vet. Keshtu zhdukni komuniste me Ed nudistin dhe fara keqe komuniste sic esht sala ilir gramoz ruci dhe njerezit komuniste me duar me gjak. Do shikoni qe dhe Amerika do behet ne anen tuaj.

 • mandrin vuthaj
  mandrin vuthaj11 ditë më parë

  Berisha e ka dite mire vendimin e bashes dhe e ka lane vetin ne meshiren e tije .

 • E G
  E G11 ditë më parë

  Do sjelli karriken e plazhit se nuk e pranojne tek karriket e tjera...sna e hoqi Zoti qafe ket e ata si ky e tani duhet te zene kohen e muhabetit te kafja

 • Tirona Tirona
  Tirona Tirona11 ditë më parë

  Shko vdis ne burg o plak kurv se boll djem nonash ke fut ne burg dhe ke vrar

 • Tirona Tirona
  Tirona Tirona11 ditë më parë

  Le nam o plaku mere o sali ram milosheviç u bone qepaze i miletit o idjot plak

 • Ervin Topciu
  Ervin Topciu11 ditë më parë

  Doktori gjigand per nga burreria dhe dinjiteti.

 • E B
  E B11 ditë më parë

  UA CAR ZE ROPQIRE PASKA KJO BUSHTRA HARXHI

Faqja Tjeter