Abuzim ndaj 13-vjeçares, polici kapet duke kryer marrëdhënie seksuale me të miturën

ArgëtimNjë rast i rëndë abuzimi seksual ndaj një vajze të mitur është zbuluar në Sarandë ndërkohë që i përfshirë rezulton edhe kryeinspektori i policisë Petraq Rako. Oficeri 63-vjeçar u arrestua në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me të miturën 13-vjeçare, e cila shfytëzohej për prostitucion nga 62-vjeçari Stefan Koloi. Ky aktivitet kriminal sipas hetimeve ka vijuar prej muajsh

Një tjetër rast i rëndë i abuzimit seksual me fëmijët ka tronditur vendin pas arrestimit të kryeinspektorit të policisë ne Konispol Petraq Rako 63 vjeç, i cili është kapur duke kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur 13-vjeçare.

E mitura mësohet se shfytëzohej seksualisht prej disa kohësh nga 62-vjeçari Stefan Koloi, ndërsa aktiviteti kriminal kryhej në një lokal që ishte përshtatur edhe për prostitucion.

Policia prej një muaji kishte marrë informacion përshfytëzimin e të miturës nga Stefan Kalosi ndërsa gjatë operacionit u zbulua edhe implikimi i kryeinspektorit Petraq Rako, i cili u kap në ambientin e Koloit duke kryer marrëdhënie seksuale me të miturën.

Për më shumë lexoni:

Follow Televizionin Ora News

Website: www.oranews.tv

ALthe bit.ly/2DDddtL

Facebook: bit.ly/2RkUN4s

Instagram oranewstv

Twitter OraNewsRTV

Për lajme të tjera klikoni në: www.oranews.tv

Komente: 244

 • Edi Pervataj
  Edi Pervataj6 ditë më parë

  mbytini..ne burk .mutim..se bejn. policat si me qen zoti .se din si. leket e rrogave te tyre ...nuk na dalin as per hotel. le me naft. makinave....

 • Leonardo Domgjoni
  Leonardo Domgjoni6 ditë më parë

  Vareni qenin

 • Leonardo Domgjoni
  Leonardo Domgjoni6 ditë më parë

  Ska shtet Ska shtet o vlla nven se Mena nimu policija kqyr qka ban me 13 vjeqaren ej

 • Altin Hyseni
  Altin Hyseni6 ditë më parë

  Po ke mnesen tate kaq mer ordiner

 • georgina veizai
  georgina veizai7 ditë më parë

  🤮🤮🤮Eshte edhe i martuare munde te ishte mbesa jote o matuf plak. Po ti duhet varur 😠😠

 • Fatjon Kora
  Fatjon Kora8 ditë më parë

  TË GJITH DUHEN ARESTUAR SI PEDOFILA DHE KRIMINELA.

 • Enea izeti eneakorca
  Enea izeti eneakorca8 ditë më parë

  Pse juve myslymanet beni vetm perdhunime juve kauret skurat beni nga kto maskaralleqe ju qifja ropt e motrat ne evgjiterit te na ani karin se ne nuk bejm nga kto karlleqe qe beni juve ju qifja ropt n pidh legena jeni na shani ne ve juve ju qifsha ropt shikoni fen tuaj qe po lini nam po zini cupa te vogla perdhunoni rpt qisha😠😠😡😡😠🗡🗡🔫🔫🔫🗡😡😠😠😠😠🗡🗡🗡🗡

 • Petri Kamatraku
  Petri Kamatraku8 ditë më parë

  Policia e karit t qifsha ropt mu ne shtet

 • Majlinda Deda
  Majlinda Deda8 ditë më parë

  POLICIN E SHOHIM SI FIGURE MBROJTJE....POLICI BEN PISLLEQE ..DEGJEROJENI O GAZETARE PARA FISIT E PARA FEMIVE...CDO DIT CFAR SPO DEGJOJM 🙉🙉😱😱JETA SHUM E FRIKSHME MBUSH SHQIPERIA ME ME NJEREZ TE DEGJENERUAR 😭😭MJER FEMIT TANE 😔😔

 • Hamdi Krasnici
  Hamdi Krasnici8 ditë më parë

  Zgjohu Enver e Qiju nanen ktyre monstrav

 • Ritvan Rrapi
  Ritvan Rrapi9 ditë më parë

  I Varni Qelbesirat.Se si keta do ketej akoma ne xhiro.duhet te pakten nje shembull qe qelbesirat e tjere te ndalohen.

 • Medi Mema
  Medi Mema9 ditë më parë

  Policia ne Shqip pordheri Jane 99.plus 1 Te degraduar Trafikante Perdhunues Vrases Hajdute Kriminela Me kapele 350 euro ne kungull Shtet horrash Shtet rrugacesh Shtet kriminelash Favor I pershtatshem Per Shba n Kuptohet qarte Dhe thjeshte Me non gratat e leshit Fanculo

 • Kar Derri
  Kar Derri9 ditë më parë

  kryeinspektor ja pra kjo eshte policia e edvinit pt hu ju qifsha robt se te gjith nje mut jeni. rroft kallashi e kanuni

 • Nicky Tirana
  Nicky Tirana9 ditë më parë

  Varini keto plera... Pleqte.....oh mein Gott... Die sollen den Löffel abgeben

 • Nicky Tirana
  Nicky Tirana9 ditë më parë

  O zot i madh 🤦‍♀️cfar po ndodh ne Shqipri???? Kan luajtur menc pleqt.... Me mar me ja prer ate rrocken 🤮🤮 Shteti duhet te veproj sa me shpejt

 • Flori Gjoni
  Flori Gjoni10 ditë më parë

  Bobooo imagjinoni nga kush mbrohet populli nga mastra

 • Fatbardha Duka
  Fatbardha Duka10 ditë më parë

  Ndër të tjerat kryeministri do e shpjere Shqiperine me anijet e tij kozmike ne hapesire ;;; ah moj e mjera Sjqiperi në ç'fare duarsh ke renë ti .Po su ngrit i gjithe populli s'ka per ti ndryshuar ligjet njeri u duk kjo pune qe kur doli dhe kryetaria e Parlamentit gjoja per te mbrojtur te drejtat e femijeve bashke me te rinje per Mateon e shkretë gjasme jemi me ju per mos tu shtuar demostratat ne Tirane e ne cdo qytet .Shqiptarë po ju shuajnë ,Shqipetarë po ju zhdukin si komb zgjohuni qoftë dhe minuten e fundit per te majten e per te djathten politike te banalizuar qe po tallen me neve .Me vjen shume keq per keta femije te shkrete sepse jemi prinder dhe femijet duhet ti mbrojme deri me jeten tone nga kjo fare e keqe qe ka mbire ne Shqiperi .Ke frike te jetosh i lire ne vendin tend se nuk e di se c'fare te pret .

 • Giorgos Giorgos
  Giorgos Giorgos10 ditë më parë

  O shtet leshi ku je zgjou 0 te vraft zoti. O barbona

 • Havaianas -
  Havaianas -10 ditë më parë

  Ore po kijo vajze 13 vjece? . A kish familje ??. Dhe ne qoftese po perse e nuk e kontrollonin?? Apo e perdornin per qellime perfitimi?

 • sweet girl
  sweet girl10 ditë më parë

  Duhet te varet ne mes te tiranes per te mar mesim tjetri per ta par e gjith bota dhe te behet ligj se burgu zben gje jo

 • mathyijs de volg
  mathyijs de volg10 ditë më parë

  katastrof shefi policis 60 vjec me 13 vjeceren po kan femi keta plera kan mbesa . katastrof shtet pederastash shtet pedofilesh nuk guxon femra t shkoi t bej denoncim n polici se polici ja kerkon duke i then po kaq e mir sa je ti cfaj ka ai kupton kete lloi shteti kemi t perdhunon Gjykatsi po e denoncove t fusin dhe n bug plera plera

 • ari Toni
  ari Toni10 ditë më parë

  a grek i keq i pa fe..

 • Gjovalin Nikolla
  Gjovalin Nikolla11 ditë më parë

  Ndodhin kudo por ne Shqiperi po teprohet sepse nuk eshte ne traditen tone, por denimi me burg te perjeteshem duhet te jete i pa apelueshem. Shteti duhet te nderhyje me force dhe nuk mund te quhet diktature. Jam nga veriu dhe mund te them se ka pika te kanunit qe mund te perdoren . E kam thene shpesh here shteti dhe vetem shteti ne keto raste duhet te kete doren e rende. Thirrje te gjithe politikaneve, gjyqetareve, prokuroreve ndaloni kete krim te rende. Po sikur te ndodhin ne femijet, grate, motrat dhe nenave tuaja???

 • JustThingsno.1
  JustThingsno.111 ditë më parë

  Ca behet ktu mor vlla... duhet pa tjeter denimi me vdekjee, ky popull nuk merka vesh..

 • Rei Kasaj
  Rei Kasaj11 ditë më parë

  Ore i arrestoni , por mos i nxini me kti se na kallet diten , mor u qifsha ropt sikur mbaruan gart u qifsha ropt e ngelet me femijet

 • DON BON
  DON BON11 ditë më parë

  Tridhjani koqet kti fytyr mutit 💩

 • Nik Azemi
  Nik Azemi11 ditë më parë

  ACAB

 • Edmond Kola
  Edmond Kola11 ditë më parë

  Kjo eshte Shqipria dhe kto jane Shqiptaret kjo eshte e verteta jone

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli11 ditë më parë

  Ketojan. Mostro. Jonjerze. Duhete. Veproj. Ligji.

 • Kushtrim Gaxherri
  Kushtrim Gaxherri11 ditë më parë

  vrajeni ne shesh me gurë,dal nga dal per qejfi

 • Ilba Meta
  Ilba Meta11 ditë më parë

  Na mbarruat kombin o derra grek Stefan kari

 • Anton Jaha
  Anton Jaha11 ditë më parë

  Kallne at mut ja qifsha gjakun

 • Doro Saraj
  Doro Saraj11 ditë më parë

  Pupupu o zot i madh

 • rodla Aldor
  rodla Aldor11 ditë më parë

  Ska faj ai e ka ajo mos beni kot pse shteti do ruaj bythen e ktyre kto ven me qef

 • Sinan Kolloni
  Sinan Kolloni11 ditë më parë

  Burg per keta Dy Pisa meshkuje Flliqsitat as animalet nuk I bejne kto gjera te ndyta.

 • Armando Bleta
  Armando Bleta11 ditë më parë

  Aaaaa uuuu qiifsha grat e cupat qe keni ne shtepi oooo njerez te degjeneruar, ska prokurora e gjykates tamam jan tu qish pragun edhe ata qe nuk I zbatojn ligjet

 • Till Kola
  Till Kola12 ditë më parë

  O te qifsha ropt o pler polici qe do ruaj popullin

 • Artur Shehaj
  Artur Shehaj12 ditë më parë

  I këpusin koqet ropqirit

 • Bukurie Ballolli
  Bukurie Ballolli12 ditë më parë

  Djegie varje tu hiqet mishi copa copa

 • Xhuljano Dauti
  Xhuljano Dauti12 ditë më parë

  O te qifsha Shtetin qe ke kriju o Edi Rama...Pse sti ben zoti n familjen tende kto...Dje u vra nje femije i pafajshem...sot del mostra tjeter...O Enver ku je...Se ed kurva eshte kukull

 • Xhevahir Voja
  Xhevahir Voja12 ditë më parë

  Turp na moren ftyren se ka pa zakon shiptari denim me vdekje sa me shpejt qouni popull

 • Keli Ecuador
  Keli Ecuador12 ditë më parë

  Gazetare kare iher thot 63 vjeqari pastaj i bjen mosha 62 vjeqari qr sa gazetare injorante!

 • ALBANA vlora
  ALBANA vlora12 ditë më parë

  ..ua bente mire Enveri qe i pushkatonte

 • Nero
  Nero12 ditë më parë

  Jeni ber ju ne shqiperi si kafsha

 • Ilir 69
  Ilir 6913 ditë më parë

  Policet qe e kapen nuk kishin 🔫 me vete....

 • Ilir 69
  Ilir 6913 ditë më parë

  Nuk kam guximin ta degjoj dhe nje here tjeter kete lajme...jam prind dhe me besoni......

 • manjola kadriu
  manjola kadriu13 ditë më parë

  Plehra ndyrsira dhe polic qe duhesh ti kerkoje ndihme per kto gjera aj shkon e i ben vet kto ja shqiperija dhe sa jan si kjo vajze qe ka frik te kerkoj ndihm se atyre qe u kerkon jan ato qe e kishte me mosh mbese ta varesh ndyrsiren i prish jeten nje vajze qe akoma se ka nis

 • Julian juli
  Julian juli13 ditë më parë

  Ti qin ropt tn ty varet ke ke fut mren e aty do ti qin ropt fshesen me fustan do rrish tn polic kurv

 • Marjana Lango
  Marjana Lango13 ditë më parë

  Keta duhet te pervelohen me benzin Jo ti futen ne burg flaka Tu vihet

 • Neta Ndou
  Neta Ndou13 ditë më parë

  Fdhicsi fdhicsin duhet varur edhe ku fdhicsin

 • Neta Ndou
  Neta Ndou13 ditë më parë

  Shihe ket pis ket fdhicsin kus i mron femijet ton

 • Jovan Dima
  Jovan Dima13 ditë më parë

  Policia qe duam. Eshte qelbur peshku nga koka. Kur kryepolici duke abuzuar hajde bej denoncim ne polici dhe perball te del ky njeri ne mosh me thinja hajde te gjesh drejtesi. Tutori e qeras ne fillim kete drejtus dhe vazhdon punen i qete neper hotele me shfrytezim prostitucioni.

 • Ardi Cobra
  Ardi Cobra13 ditë më parë

  Keshtu eshte kur populli donte demokracine mbajeni tani ne kohen eh me parme ne mes te nates te dilje kudo ste prekte njeri me dor se te varnin

 • Janar Shkurt
  Janar Shkurt13 ditë më parë

  Po qohuni or popull ordiner se vetem popull nuk jeni mallku qofshi qa po behet ne at vend

 • Denis Saliaj

  Denis Saliaj

  13 ditë më parë

  Shko mor rrot kari ca ke me popullin?

 • Oltion Dapo
  Oltion Dapo13 ditë më parë

  Ooooo tu shkerdheft Pragu deres Far e keqe

 • Meti Game
  Meti Game13 ditë më parë

  Denim me vdekje o ju qisha ropt

 • Ariona Dhimo
  Ariona Dhimo13 ditë më parë

  Zot na ruaj nuk e di cfare Ka mbetur tjeter kur vete policet jane kriminele imagjino te tjeret skandal duhet te vendoset urgjentish ligji me vdekje ne litar madje zhgarravinat iu jep shteti edhe pune ketyre funderrinave edhe ne polici pale

 • avdyl blakçori
  avdyl blakçori13 ditë më parë

  Shqipërija po thyn gjith rekordet ma të shemtuara kudo e në çdo gjë të keqe

 • Sele Nic
  Sele Nic13 ditë më parë

  TE VARET NE LITAR MASKARAI

 • Emilia Emili
  Emilia Emili13 ditë më parë

  me 13 vjeçare po pse strregoje ne shtepi ti moj apo te pelqente maskaresh çup

 • Emilia Emili

  Emilia Emili

  12 ditë më parë

  @cheff 71 po mir e kam ajo vente gjithmon maskaresh esht dhe un nuk te mar doren ty te shkruaj apo mos te shkruaj dhe pa shkoll ti mund te jesh

 • cheff 71

  cheff 71

  12 ditë më parë

  Komenti juaj tregon jo vetem sa e pa shkolluar jeni por edhe mendjeshkurtesi. Nga kjo qe ndodh ju fain ja hidhni vajzes dhe jo monstres?????? Aq pak keni kuptuar, po poooo mos u mundo te komentosh me, nuk ja vlen.

 • Ismajl Arifi
  Ismajl Arifi13 ditë më parë

  Nc'c'cnx khuuuuuu po rac e flliqt breeeeeee

 • berluscone berluscone Murati
  berluscone berluscone Murati13 ditë më parë

  Thojn nuk mundwmi me kthy ligjin me e var nje te poshter nje njeri te lig dhe per dit e njejta gje ndodh me femijet ktu duhet varur edhe ata qa jan ne qeveri se pari pastaj kta monstra

 • el e
  el e13 ditë më parë

  Edi rama edhe eri veliaj do mbjellin 2 milion pema!

 • bb4live inter
  bb4live inter13 ditë më parë

  Mos shkofsha kurr per jet

 • As Io
  As Io13 ditë më parë

  Kur ke ne krye te qeverise nje bythe jashte me gjethefiku ne dore, do e mos qe do i xhindose bythejashtet dhe haremin e Rilindeshave....

 • Xhilda Kalamishi
  Xhilda Kalamishi13 ditë më parë

  Keto njerez duhen denuar me vdekje.Te vendoset ligji me vdekje si dhe sa me shpejt te behet database me personat e denuar sipas krimeve te kryera

 • esmerilda S
  esmerilda S13 ditë më parë

  C eshte keshtu.Epo thone pastaj qe s duhet denimi me vdekje

 • Mariol Kanani
  Mariol Kanani13 ditë më parë

  Ketij muhabeti me pak fjalë i thonë o SHTET TE LUMSHIN KOQET. Te qifsha rropt dhe gjithë listën e dasmës

 • Eljo Mitaj
  Eljo Mitaj13 ditë më parë

  ju qifsha shtetin ne goj 😡😡

 • Vladimir Demolli
  Vladimir Demolli13 ditë më parë

  Nuk duhet ligj per keta mosta vetem varje

 • Erjon Tomori
  Erjon Tomori13 ditë më parë

  Ti futesh ne burg dhe ti mbash me buke .Jo mo jo, nje grope me serrë te nxehte dhe brenda

 • Juli Jazaj
  Juli Jazaj13 ditë më parë

  Eshte prishur shqiperia do futur denimi me vdekje

 • Koli Koliii
  Koli Koliii13 ditë më parë

  O shtet pedofilash o ropt e motrat ku ti keni

 • Micele placido
  Micele placido13 ditë më parë

  Te vritet rop qiri

 • Emi Emi
  Emi Emi13 ditë më parë

  ai do qire rop Ta varesh ne mes te Tiranes ropqirat

 • Flutr O.
  Flutr O.13 ditë më parë

  Nuk ka Shtet Nuk Ka LIGJ Te GJITHE DENIM Me VDekje Derisa Te SHfarrosen Njerzit e FELLIQUR

 • Elton cala
  Elton cala13 ditë më parë

  Ca Kan me fmit kta bastard mo zot

 • Elton cala
  Elton cala13 ditë më parë

  Kam ber Mir qe nuk vi me ne shqiperi prej 5 vitesh 😢

 • Anna Bejko

  Anna Bejko

  13 ditë më parë

  @Denis Saliaj kam nenshtetesi angleze meqense mu drejtove mua .po kjo nuk ka rendesi besoj ...sa per breket po presin ty emigrantet tua blesh .

 • armando boy

  armando boy

  13 ditë më parë

  @Denis Saliaj kjo vje si pasoj se Greku i ka dhen kapelen sipas kokes qe kan duke e ditur cfar koke kan i ka lon pa brek vetem per pak lek hahhhaha

 • Denis Saliaj

  Denis Saliaj

  13 ditë më parë

  @Anna Bejko ore si ka mundsi qe vetem ju emigrantet e greqis keni me shume pordh dhe skeni as brek n byth 😂

 • Elton cala

  Elton cala

  13 ditë më parë

  @Anna Bejko 😱😱lark

 • Anna Bejko

  Anna Bejko

  13 ditë më parë

  E njejta gje vlla .4 vite .heren e fundit isha buz detit duke pire nje kafe .te lodhur nga emigrimi shkova te rij 5 dit pran prinderve.plasi makina me eksploziv ne ecje ne mes te dites .me erdhen copat ne tavolin .qe atehere nuk kam shkelur me .

 • Luljeta Ga
  Luljeta Ga13 ditë më parë

  Ore prejani veglen dhe futjani ne goje

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸13 ditë më parë

  E pabesueshme kto qe po ndodhin ne shqipri.

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸13 ditë më parë

  Ligj me vdekje shpejt.

 • Ermal Saranda
  Ermal Saranda13 ditë më parë

  Po shtypeni me kembe pleren qe meret me minorenet plera e mutit

 • Sokol Dedej
  Sokol Dedej13 ditë më parë

  Shteti shteti shteti duhet të veprojë..në dënimet më të rënda...o popull mos kini frikë ..por denconi në publik cdo veprim të padrejtë..për cfar padrejtësie që ju e shikoni se po ju bëhet...

 • Tatiana Papagno
  Tatiana Papagno13 ditë më parë

  9pm

 • albert
  albert13 ditë më parë

  Shpresjo tja presin rrocken kti mostre !

 • Ahmet Berisha
  Ahmet Berisha13 ditë më parë

  dujet apravu ligjin ne parlament urgjentisht me vdekje per kso kriminel

 • Alboz
  Alboz13 ditë më parë

  Duhet kthyer denimi me vdekje ne Shqiperi!!

 • Raul antonio Mendez
  Raul antonio Mendez13 ditë më parë

  O dun varur keta qelbesira eshte mbushe vendi me pedofil ,o i varni keta bushtra.

 • Meli Mason
  Meli Mason13 ditë më parë

  Beni dicka, o shtet leshi... Nuk kan frik asgje kto funderrina. Meqe varja nuk lejohet, pritjani gjenitalet e varjani ne qaf... Vendosini te punojne ne miniera e te punojne tokat... te vuajne e jo te bejne pushime ne burg

 • Gon Dibrani
  Gon Dibrani13 ditë më parë

  Cfar jane keto plehra boooo

 • Meli Mason
  Meli Mason13 ditë më parë

  Ku po shkon kjo bote, po na mer frika me cfar njerezish jemi te rrethuar. O vdekshi

 • Ervis Celanji
  Ervis Celanji13 ditë më parë

  Opo Drejtim Zoti Ju Vraft.

 • Leonard Pejo
  Leonard Pejo13 ditë më parë

  ku drejtojne te "marret" bejne qef "kurrvaret"..!

 • Konor L A

  Konor L A

  13 ditë më parë

  A bravo, e ke thene me sakte sa ska, sikur po na vjen qameti me keta qeveritar

 • Vrana Konti
  Vrana Konti13 ditë më parë

  Qr ça bëhet kështu. Këta duhen varur prej loqesh

 • Shqipe Gashi
  Shqipe Gashi13 ditë më parë

  Allah ruana, Allah femijet tane familjet tona jaurabi

 • Xhemal Hoxha

  Xhemal Hoxha

  10 ditë më parë

  Ju ka plasur cipa

 • rodla Aldor

  rodla Aldor

  11 ditë më parë

  Ca lidhje kemi ne me kto moj moter kta nuk e edukujone femijen me Islam por me edukat seksuale dhe shoqerore me rregulla te shpikura dhe kshu ato ven per qef bejn experimente

 • 12 12
  12 1213 ditë më parë

  Keta te ketillet e zgjedhin viktimen.nuk shkojne te cdo kush.ne rastet me te shumta e zgjedhin nga familje te dobeta.ose femra qe kan frike dhe shantazhohen lehte.

 • Mandi Demir
  Mandi Demir13 ditë më parë

  ore ketheni denimin me vdekje se svene mend keta pushtat

 • Lorena Ibraliu
  Lorena Ibraliu13 ditë më parë

  Cfare po ndodh o zot duhet denimi me vdekje

 • Admir pcstor
  Admir pcstor13 ditë më parë

  Normal po te mbushet parlamendi me njerëz pederast, dhe zdromsa qe kane krijuar familj nga 7 her dhe ky lloj shembulli i jepet shoqeris ku do shkoj shoqeria ne zombey do kthehet.Turp!

 • Esat Elezi
  Esat Elezi13 ditë më parë

  AK47 Will Fix It

Faqja Tjeter