Autori përgatiti dhe 2… Tha:Të kisha benzinë e digjja/Babai: Djalit i çau kokën mua më tha: E gjete?

Argëtim

Mateo nuk do ti shohi më shokët e shkollês, Mateon do ta marri malli për bakën e tij, aty ku çdo mëngjes ulej plot ëndrra.Mateo nuk është më mes nesh, ai u largua nga kjo botë që nuk mundi dot ta mbronte.Ngjarja horror në fshatin Grecalli të Fierit, shokoi gjithë opinionin publik.Mateo Vasiu, vetëm 8 vjeç, humbi jetën tragjikisht, pasi fqinji i tij e rrëmbeu dhe e vrau në mënyrë makabre. Ditën e djeshme në emisionin me "Zemër të Hapur" ishte tezja e Mateos e cila ndodhej jashtë Shqipërie, u mbyt në lot e dhimbje për nipin,pasi nuk mundi të ishte as nëpërcjelljen e fundit.Por nga ana tjetër ajo pohoi se prindrit e Mateos nuk kanë ngacmuar asnjë dhe se janë njerëz që shohin jetën dhe punën e tyre.Tronditëse ishte deklarata e saj për autorin e krimit, për të cilin tezja e Mateos u shpreh se familja e Mateos dhe vet Mateo i shërbenin dhe e mbanin me bukë.Ditën e sotme të tjera detaje rreth kësaj ngjarje të rënde, që mesa duket është një peshë faji për secilin nga ne...Ndiqni emisionin...

Komente: 239

 • Melina Sokol
  Melina Sokol2 ditë më parë

  Zero

 • Qamil Brahaj
  Qamil Brahaj2 ditë më parë

  Perckaedogjen.shtepinmehumgjurmet.enojnjeriu.tedyte

 • Mil.askaaaa1
  Mil.askaaaa15 ditë më parë

  Moderatore me te poshter si ti moj Evis apo si quhesh nuk kam pare, mbete duke i bere reklam emisjon jo ne jemi te paret jo te fundit. Thjesht, shkurt VARJE per gjithe mostrat qe gjinden jasht dhe mbrenda burgjeve.

 • Tonipatos Ferataj
  Tonipatos Ferataj6 ditë më parë

  Ikni o gazetar mostra ropqira ben pyetje kjo buca e perkedhelte thot pisja mase perkedhelin femit e ty qe e thua , ju jeni me keq se ai mostra qe vrau famin

 • Emi Vrapi
  Emi Vrapi7 ditë më parë

  Mateo te shkosh ne parajs e te kujdesesh per mamin babin e vellan. ♥️🌹 Per kete vrases cfaredo te jet denimi sdo mundet asnjeher ta paguaj. Thjesht nuk i duhet kesaj bote sepse ska cte japi me e ska me as cte marr ai mori jet.

 • Lindi Dauti
  Lindi Dauti9 ditë më parë

  gjyna e ka hymb vllaun mateon zoti ju dhasht forcen familjarve ai te denohet me vdekje

 • ολιβερτα oλι
  ολιβερτα oλι9 ditë më parë

  Perse nuke beni pyetje gjykates apo Edi Rames perse se varni ne mes te Fierit ate kriminele ate moster po i jepni vetmbrojtjet Apo te dal te vazhdoj krimet edenofte imadhi zot ?prese e mbroni? mori jeten e nje engjelli 😭😭😭😭

 • Resmije Morina
  Resmije Morina9 ditë më parë

  fmij po zot shum pom dhimbet plbkret famijla ja paske bo ekan myt me dor tvet kur ekan dit qfar personi asht qysh lejohet fmija te luan me st person me biqiklet ti qon ushwim me hanger

 • Lili Jasini
  Lili Jasini9 ditë më parë

  Ngushellime familjes eshte e tmerrshme ai kafshe do vrare

 • Kostas Bmx
  Kostas Bmx10 ditë më parë

  Denme me vdekje ate maskare

 • kleda hoxha
  kleda hoxha10 ditë më parë

  Qofsh i parajses zemer e vogel 🙏

 • Bebu ZZ
  Bebu ZZ10 ditë më parë

  Ajo gruja qe e hoqi babin e Mateos nga kamera dhe i tha "ec mos jep me info" mund te kete gisht. Reagoi shum keq

 • Albeta Da
  Albeta Da10 ditë më parë

  Duhet ta varni

 • Mira Kajo
  Mira Kajo10 ditë më parë

  Aman moj drejtusja e emisionit fol me pak moj zonje ti flet me shume se te ftuaret ne studjo

 • SANTA VERITÀ
  SANTA VERITÀ11 ditë më parë

  Krim i tmerrshëm po aq sa edhe i paramenduar, edhe paska hapur edhe dy gropa të tjera ai maskara.Pupupuoupu, ZOT NA RUAJ😥😥😥😥😥😥🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Skenderi Rexhepi
  Skenderi Rexhepi11 ditë më parë

  Familjrv t ke I engjull I shprhi ngushllm m t sinqerta,, A kriminel in gjak prishur masakra denim m ekzkutim me vrje n litar asht pak ky e mritone dhe e ka hak me ja hjk shkeput coptu mish in m dana t kuale pr se djalli pa fije. mes hire, I baj lutje qevrs t shtet shqipr s me n kry Krymnst,, Edi Ramen qe t merr ni vndim ta t ashpr si denim m ekzkutim n litar qe t push I wet trutpi I mat's s vogl, 😂😂😂😂

 • Salihu. M
  Salihu. M11 ditë më parë

  Si more shqiptar nuk u bet bashk me ket familje sado pak me ju bashkangjit ne proteste,gjynaf as kush nuk paskan dal,

 • Ano Nym
  Ano Nym11 ditë më parë

  Po familja e dojn varjen e kriminelit e dojn hakun e djalit Vet mjaft ma se kan dhimbje familja

 • Dhurata Zenelaj
  Dhurata Zenelaj11 ditë më parë

  Histori ne dem te tjereve ,pse po' te jete psikopat ,te vrase e te jetoje falas ,cjane keto teori ,ai eshte kriminel vuan vete e nuk ka meshire per asnje se eshte i deshtuar e keqberes

 • Viola Xhahysa
  Viola Xhahysa11 ditë më parë

  Zoti ju dhoft durim qe keni humbur nji femij ne rritje po atij ti prehet mishi copa copa moster i oa meshirshem

 • 017 RECORDS
  017 RECORDS11 ditë më parë

  Jam nene vet. por edhe ket qka po bejn familjaret nuk me duket normale. As ktu ne gjermani nuk e qojn kriminellin ne goj te ukit. Allahu e shperbleft me xhenet engjullin e vogel 😥😥. Familjaeve forcen 🙏🙏

 • suela
  suela12 ditë më parë

  Ngushellime per familjen 😭😭😭😭

 • LUAN META
  LUAN META12 ditë më parë

  ngushëllime nga zemra ky moster duhet te denohet me vdekje por duhet te thot te verteten per cfar e ka vra djalin cfar fshihet kush i ka deqjuar keto fjal sepse mato u vra kush i ka degjuar keto fjal qe thon familjaret

 • Dhurata Zenelaj
  Dhurata Zenelaj12 ditë më parë

  Edhe ne qe jemi jashte Shqiperise jemi dakort te varet krimineli qe me gjak te ftohte morì jeten e nje vogelushi ,eshte dhe shume vone per sa vrasje ndodhin nga keta maskarenj parazite e te pashpirt 🥲

 • Adelina Rech
  Adelina Rech12 ditë më parë

  Prse embani qenin ne burg qe ta ushqehet me takset tona pse nuk evrisni a e keni menduar per 38 vite e ardheshe me takset tona mbajm 14 familje te varfra me asistens edhe jo plerat..

 • Suzana Shullani
  Suzana Shullani12 ditë më parë

  Mos u lodhni ...( te denohet me varje ne mes te Fierit...

 • Ilva Zeneli
  Ilva Zeneli12 ditë më parë

  Nuk kam fjal o zot

 • Lukas Isufaj
  Lukas Isufaj12 ditë më parë

  Moj ju cfare pyetje i beni atyre prinderve te plagosur,ku eshte ky populli i Fierit ,po te ishte Edi Rama aty do ishte mbushur sheshi plot per te drejtat tuaja flini gjume,i lini prinderit e shkrete te lengojne te qete mos i beni keto pyetje pa kuptim

 • Dritan Uka
  Dritan Uka13 ditë më parë

  Gushellie familjes allau u dhent saber Zoti e denoft at njeri

 • Elvis Hoti
  Elvis Hoti13 ditë më parë

  Nuke.di.qysh.po.naman.kjotok

 • Dava Halili
  Dava Halili13 ditë më parë

  Mostrat nuk meritojne te jetojne

 • Dava Halili
  Dava Halili13 ditë më parë

  Dakort eshte gjith kush. Dhe une

 • Mary Oxa
  Mary Oxa13 ditë më parë

  Po po tani çojeni dhe ne shkoll pregaditeni kriminelin akoma me shume o zot po çojani at mostr babajt te femijes ta vrasi me te njejt monedh o gazetar leteni llafet

 • Mary Oxa
  Mary Oxa13 ditë më parë

  Lat nam deke pytur familjart kur ka qen biseda e fundit per mateun a thua ku femija ka qen 30 vjeç dhe do çfaqej ndonj bised pika qe su bie ktyre gazetarve

 • Ivan Gjoni
  Ivan Gjoni13 ditë më parë

  i mjeri femi po ai njeri qe e beri kte jo ta varin po ta ushqejn me mut dhe po deshi ta haj deri sa ti thahen zorret e te vdesi se po e Varen nuk vuan fare ai kafsha

 • Vera Gorica
  Vera Gorica13 ditë më parë

  Te vare me litar ne mes te sheshit kedo qe ben vrasje asnje mos shpetojvarje varje

 • Ilir Mafikis
  Ilir Mafikis13 ditë më parë

  Ngushllime familjes vareni mostren ju shkrujme nga hollanda vareni dhe te mblidhet popuplli ne kembe digjeni cdo gje aty se nuk njifet e drejta e njeriut aty

 • Ilir Mafikis
  Ilir Mafikis13 ditë më parë

  Sa var k jeni ju gazetarte kerkoni gje mbas gjeje denim me varje pet ate moster mbeshtesni njerzit qe kan nevoje jo ti pjusni ca beri ky ky ishte ku e beri ky kush ishte ky dhe nga vinte ky o mostra gazetar mbeshtesni njerzit bashkohuni

 • Raimonda Ramilli
  Raimonda Ramilli13 ditë më parë

  Boni qe te hullim dhe ne firmen de jemi large denim me vdekje copa copa me vje shum keq per Mateon

 • Elel Resuli
  Elel Resuli13 ditë më parë

  O zot po ca lidhje ka me shku me pyet shkollen Cfare femije ishte Mateo ? Ishte vec nje femij vec nje femij nje Engjell moj gazetare 😡

 • Elel Resuli
  Elel Resuli13 ditë më parë

  O zot kjo Evisi eshte shume acaruese, po ca e pyet vellain kur e ke pa per here te fundit ca te tha per here te fundit? A ke rrespekt per dhimbjen e tjetrit ti moj gazetare idiote. Mos harro ta pyes each si Jan njoh prinderit e Mateos? O zot nuk kam fjal, ti ja fut gishtin tjetrit në plage nuk je fare profesionale

 • Giannis Kentro
  Giannis Kentro13 ditë më parë

  Urgjentisht varje

 • Lubjana Lubjanakullaku
  Lubjana Lubjanakullaku13 ditë më parë

  Meqe ska pas benzin ai mostra.gjeni ju benzin dhe digjnja se keshtu e don qeni

 • Sashenka Lito
  Sashenka Lito13 ditë më parë

  Varje ska denim tjeterngushellime familes

 • dionzemer niki
  dionzemer niki13 ditë më parë

  Me dhem shpirti per familjart dhe kur nuk i rrin shpirti i tyre rrahat do e ken gjithmond ket dhimbje e madhe ne zemer si mundemi se paku si me ndimue ket familje eshte pytje ai monster duhet denohet dhe do te denohet se jan faktet e qarta por kishte qen mir familjart mos te rrin ma ne at katun se vetum kthehen kujtime te hidhur kishte qen mir nje ndim psigjike dhe nje shtepi me nje vent tjeter

 • zana gjoka
  zana gjoka13 ditë më parë

  Esht nje tmerr i verete...o zot mjer ajo nene ai baba. Ai pleher duhet ti dale shpirti qdo dit jo veq varja mishin duhet me ja heq qdo dit dersa te vdesë ..me dhemb shpirti per kete ngjarja,o zot bre un jam bere copa nga psikologjia.

 • Besmira Hoti
  Besmira Hoti13 ditë më parë

  Po mos te behet ligj me varje por me kerkesen e popullit ky te varet ose ti bej nje gjilper dhe te shpetoj shpirti i ktyre familjarve

 • Etleva Cane
  Etleva Cane13 ditë më parë

  Ngushellimje familjes ska fjal per kete engjell qofti i xhenetit 🙏🙏 per ca e kan len me gjall ate moster te lidhet ti pritet mishi me thik ti cahet kafka me lopat ashtu si ia beri ai moster djalit te pa fajshem.Ca shteti kemi keshtu ca ministra ca presidet moster qe kemi jepni ligjin me varje menjeher.

 • Besi Besi
  Besi Besi13 ditë më parë

  Emisioni me pidh te hapur😂

 • Li li
  Li li13 ditë më parë

  Ne jemi gati per firmat dhe pse jemi jasht na mundesoni te firmosim

 • Valbona Mehilli
  Valbona Mehilli13 ditë më parë

  Sa keq me vjen sme pushojne lotet per ty o engjell😭😭😭

 • Alexandros Marku
  Alexandros Marku13 ditë më parë

  Me keq ardhje i shprehu ngushellimet familjes voglushit Mateos i cili u largua padretsish nga një Kriminel psikopati. Shteti duhet miratoji ligjin me vrasje ne Litar kto lloji mostrash

 • Rita Mukollari
  Rita Mukollari13 ditë më parë

  Te varet qe mos bejne keta mostra

 • Orjadë Kënuti
  Orjadë Kënuti13 ditë më parë

  Sa dhembje po duron zemra e këtyre prindërve 💔 ...më është thyer shpirti. 😢😢

 • Mrika Prifti
  Mrika Prifti14 ditë më parë

  😭😭😭

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann14 ditë më parë

  Ngushellime per familjen une jap Firmen time per denim me vdekje per keto mostra

 • Loreta Ponoci
  Loreta Ponoci14 ditë më parë

  Ku jeri te varet nuk I sherben shoqerise se eshte kriminel

 • Europaa BE
  Europaa BE14 ditë më parë

  😟😟

 • Edona Doci
  Edona Doci14 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭Skam foal kam dhimbje pa fund per ket Engjull 8 vjeqar Ngushllime pa fund 😭😭😭😭😭😭

 • Bardha Desari
  Bardha Desari14 ditë më parë

  Denim me vdekije mostro mier nena 😭😭😭😭😭😭

 • Majlinda Pergega
  Majlinda Pergega14 ditë më parë

  Sikur djali im te jet;Ta vrasin mes Tirianes.Po na dhemb shpirti çdo dit me kto raste

 • Eli
  Eli14 ditë më parë

  Ti Evis do ti besh te gjitha, dhe hetuese dhe avokate dhe gazetare. Me disa pyetje shume e tepron.

 • Adrian Gashi
  Adrian Gashi14 ditë më parë

  Zot Lejav met ne kry..kesaj familje Ngushllime

 • Merita Ademi
  Merita Ademi14 ditë më parë

  Une nuk jam per varje, duhet me marr dhe me ja lidh duret dhe me pre avash avash siq ka vepru tek ai fmi qe eshte nje engjell qe ta perjeton dhe ky se ca ka perjetu djali i vogel qe sme hiqet nga mendja se me duket sikur e kam para syve se sa ka vujt, sa me dhimbsen dhe prinderit dhe vllau i djalit ne shpirt , Zoti ju jept forc dhe gajret se eshte nje dhimbje teper e madhe , Atij monster duhet me ja thy duret e pastaj tjerat qe i permenda ne fillim . Mjer ajo nene ca paska rrit se ska faj as ajo e shkreta qe biri i saj eshte nje monster nje dreq nje shejtan.

 • Hajrie Hoxhallari
  Hajrie Hoxhallari14 ditë më parë

  Deshira ime si qytetare te varet dhe t'ja rjepin mishin per dit pak e nga pak qe ti dal shpirti avash avash te vuaj

 • Linda Katili
  Linda Katili14 ditë më parë

  Te lumt en avokat

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj14 ditë më parë

  Kto qe bejn vrasje me paramendim. Duhet me qdo kusht te denohen me denim kapital...te vihet regulli ne kte vend se kshtu nuk shkon vrasje.vrasje deri kurr kshtu.?

 • Prishtina1 Prishtina
  Prishtina1 Prishtina14 ditë më parë

  Phiiii a sju vjen pak keq e shfrytezoni rastin ne keto momente prinderit mi shqetsu me pytjet e juve 🤮🤮🤮🤮 leni njerzit te qet me merzin e tyre

 • Lize Zefi
  Lize Zefi14 ditë më parë

  Varje varje dhe vetem varj

 • Aulona Gashi

  Aulona Gashi

  13 ditë më parë

  Varje varje dhe vetem varj

 • The Human
  The Human14 ditë më parë

  Ooo zot sa gjyna manteo por edhe keto prinder o zot jepi forc dhimbje madhe o zot cfar behet keshtu

 • Valbona Kelani
  Valbona Kelani14 ditë më parë

  Tragjedi e madhe sa s’ka më😢ngushëllime familjes! Sa i përketë gazetaris e emisioneve qe jepen në shtetet tona tmerr, janë mbush zyrat e vende pune me njerëz analfabeta sa për t’ marë pagesë turp! Bëjnë pyetje koti si me qenë në pazar 😡aspak respekt për familjarët me keto pyetje që nuk kane kuptim !! E quajne “zotëri” vrasësin 😡e një engjulli të pa mbrojtur, dhe e arsyetojnë me diagnose problem mendor ??? Njerzit me probleme mendore nuk din t”bëjnë ate qe beri ky flliqësir tamam plan i organizuar mirë, tmerr !! Por kaq dim neve nuk kem aftësi me shumë, të dallojmë vrasësit dhe njeriun me probleme mendore, sepse nuk lexojmë nuk shofim dokumentare jem njerz tē prapambetur të pa informuar, mungese shkollimi, tani në Kosove, Shqiperi e Maqedoni shkolla do humbet fare kane mare kahje xhamiat 😡😡që qdo cep të rruges i ke e jo shkolla e institucione për shkollimin per ecjen perpara e jo me mbete ketu ku jemi të prapambetur😡

 • Sabina Isufi
  Sabina Isufi14 ditë më parë

  Jetoj jashte Evis une bashke me faljaret e miqte e mi jemi te gjithe Te prekur dhe Te indinjuar prandaj nk e di se ku mund te drejtohemi qe Te japim promoncimin tone per denimin me varje ju lutem na ndihmoni qe Te jemi dhe ne te qete 😢😢😢😢

 • Forza Juventus
  Forza Juventus14 ditë më parë

  Babai thot jam shum i merzitem sdu me fol Kjo karja evisi i thot si e ke njoft autorin e ngjarjes Po ik mi debile femer lejeni rehat

 • Forza Juventus
  Forza Juventus14 ditë më parë

  Se kuptoj e para si si leni rehat familjaret E dyta sa pytje idjote dhe bazike dhe pa sens bon o Moderatoee idjote

 • Mimoza m
  Mimoza m14 ditë më parë

  Qeveria dhe gjithe shqiptaret duhet te vendosin ligjin me te eger kunder ketyre zagarve dhe qe ketej e tutje duhet quajtur LIGJI I MATEOS , se po behemi turp I botes , degjojme baban perdhunon femijen degjojme ku buri vare gruan ne lulen e rinis degjojme qe vret gruan me buke me goje ... Hhheeejjjj ku po shkojme A Ka Me VLERE QENJA E TE QUAJTURIT NJERI????? As mos te gjykohen po I varni si qente be mes te popullit !!! A po I fusim nje arsye PINTE ... Ishte I derguar ishte I çemendur DAKORT jame dhe keta njeres qe po vuajne dhe skane per tu bere normal më me çfare u ka ndodhur Ti ndershkojne keta kafshe me te njejten MONEDHE dhe pike!!

 • Rugaci Tacit
  Rugaci Tacit14 ditë më parë

  Ca pyetje ben dhe ti moj evis

 • herla
  herla14 ditë më parë

  Ngushllime familjes e gjith kosova jemi me ju me prinderit e djalit duhet ta varin at moster para gjith shqipris

 • Gezime Badallaj
  Gezime Badallaj14 ditë më parë

  Zoti ju dhasht forc prindve se shpirti Po dhem per dajlin mesi po rritim nje master me vra ate master nuk duhet te rri ne burg po ne te varet sa me shpejt 🥲🥲😭😭!

 • Rosa 444
  Rosa 44414 ditë më parë

  ma keputi shpirtin ky baba

 • Julia juli
  Julia juli14 ditë më parë

  Shum mire qe sensibilizohemi te gjithe dhe kerkojm denim me varje per ate kriminelin... Por po mendoja per ate aksidentin me Audi dhe toyota qe mbeten te vdekur e gjith familja pse nuk u ngrit askush per denimin e atij cunit qe as emrin nuk ja morem vesh sepse ishte cuni babit te vet.. Edhe tek ajo goditje me makine mbeten te vdekura dy te mitura... Perse nuk po kujtohet askush per ate familje?

 • Albina Balaj
  Albina Balaj14 ditë më parë

  Ngudhllime familjes mendoj qe aty ku eshte vrar femija duhet te behet nje labidar dhe te hjeket ajo shtepi e kalbur dhe te behet nje labitar per ate engjull qe prindrit kan ku te shkojn dit per dit ta qajn ai nuk duhet vrar ashtu denim me crashes ai duhet te lehet ne nje qeli te mykur dhe te ushqehet me minje jo me buk I ushqejm ata ktu monella me taksa tona qe I lendojn femijet ne ate mas e ta vras ashtu ai nuk eshte njeri I qmendur te betohem ai eshte normal ka ditur mir qfar ka ber qelbesira

 • Lori Lorena
  Lori Lorena14 ditë më parë

  Sa gazetar te ndyr, gjith ate dhimje qe kan , kto kerkojn detaje kur e pe djalin kur e pe vellain, infot kerkoni pasi te kaloj pak dhimbja, njerez te poshter, por jo per te ber emision spytni per aszgje, por shkelni mbi dhimjen e tjerve

 • Hysnije Krasniqi
  Hysnije Krasniqi14 ditë më parë

  Ah moj Zonja Evis,qfar pytje ........😥😥😥 e tepruar!!

 • Ana D Korreshi
  Ana D Korreshi14 ditë më parë

  Mesoni te respektoni dhimbjen e prinderve se na jeni ber emisjon thashethemesh atyre po I iken truri ju bla bla bla beni dhe ca pyetje idjote keni gje ne dor ti ndimoni po nuk patet lerini te qet.

 • vasw katseli
  vasw katseli14 ditë më parë

  Kush ishte biseda e fundit thot ...Skandaloze Idjote Moderatore

 • Mimoza Barci
  Mimoza Barci14 ditë më parë

  Ngushellime familjes Ylli i vogel ore mateo Cta rrembeu jeten nji moster Moster e poshter dhe katill Qe shume shpejt te perpiu Si nuk pati dhimbje ai Qe te mbyti e ste la gjall As mendoi ai valle se zemren e nanes ja ka thare E lendoi pergjithmone Qe se merr malli te jetoje Familjen e lendoi shume Po kush e nigjon kete histori Asnji nuk ndihet mire Cou more popull dhe vepro Mos le mostra ne kete bote 😭😭😭😭😭😭😭

 • vasw katseli
  vasw katseli14 ditë më parë

  Idjote Moderatore

 • KLORINDA MUSTAFA
  KLORINDA MUSTAFA14 ditë më parë

  Na thoni ku mund te firmosim nga Italia .....varje me litar ndyrsires .......i shkreti femij 😢😢😢😢

 • Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  Anisa Gjelaj Mesoni Italisht

  14 ditë më parë

  Gjynahhhh e la pa jetuar jeten endrrat femijerine familjen o zot 😢😢😢😢

 • Haziz Lika
  Haziz Lika14 ditë më parë

  denim me varje re qa mut be qfar ligji imagjinoni qfar ka ber apo jo ta menndoj sejcili per veten e tij se nuk ka ditur ao pleher qfar ben e ka ditur shum mir me lejoni te vij un ta rregulloj personalisht nga dhimbja qe kam per at engjull nga greqia do vij dhe ja bej un denimin qe nuk esh par as ne filma ngushllime familjes qoft i gjenetit po nuk ben mir shteti po nuk dha denimin e duhur se pastaj do ndodhi tjeter rast i till neser mezor po shktuaj nga nervat ju lutrem shum denim me varje per kta njerez te pa vlerth kam nje ankth te madh per ket ngjarje me vjen te vij e ti shkrij gjith burgjet ne shqipri ku mbajn te ttilla monstra njerez jash toksor ju lutem shum gjukatave drejtesi drejtesi flm

 • Fetije Tahiri
  Fetije Tahiri14 ditë më parë

  Ooo Zot a je normal o gazetare e shkrete, çfar pytje bene!!!!

 • Bato musaraj
  Bato musaraj14 ditë më parë

  J emi gati te firmosim nga jashte shqiperis ngushellime familjes 😢😢😢

 • Fatmir Vokkri
  Fatmir Vokkri14 ditë më parë

  Keto krime ndodhin cdo dite ne bote jo vetem ne shqiperi, ti jepet denimi I merituar

 • N.K N.K
  N.K N.K14 ditë më parë

  O Zot o Zot si po na mban kjo tok , si muden sa e sa viktima more don mu ba

 • Lavdie Xhebraj
  Lavdie Xhebraj14 ditë më parë

  Te varet pa diskutim monstres

 • Margarita Nezha
  Margarita Nezha14 ditë më parë

  E varni

 • Fatime Caushaj
  Fatime Caushaj14 ditë më parë

  Dhe nga komentet te merren si vota te.varet

 • Aslan Duraku
  Aslan Duraku14 ditë më parë

  Po qapytje ben femiut qfar pytje kerkon nga ky femi vellain tikerkon pytje

 • Luan Blac
  Luan Blac14 ditë më parë

  Ngushllimje per familjen e per gjith shiprin .zoti ju letesoft dhimjet .o ky di un ca don mor nji dit doja te shtetin ne dor vetem nji dit se i kisha djeg me benzin .edhe kti shteti kurv qe mi len kto manjak te lir naper rrug .ky osht fundi botes

 • Gzim Kasemi
  Gzim Kasemi14 ditë më parë

  Denim vdekje varje shtet nuk kemi

 • Shpresa Berisha
  Shpresa Berisha14 ditë më parë

  Denim me varje

Faqja Tjeter