Debat I ashpër në ofendime mes Anës së Përputhen dhe modeles “E Diell”, 30 Maj 2021

Rubrika: Edi Manushi
Ervin Kurti, Graciano Tagani, Ana Lleshi, Gigliola, Shqipja , Antonela e Përputhen, Erjola Doci, Bledi Mane.


Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • dhuri huta
  dhuri hutaMuaj më parë

  Une jam derr femre une kam punuar une jam kjo une jam ajo une nuk dal nudo te gjith djemt me kane pare nudo etj etj etj Ana prototipja dmth

 • Selina xh
  Selina xhMuaj më parë

  Ana sa te pershtatet mbiemri 🤣🤣 me zi se aq je moj e gjore

 • Vjosana Dida
  Vjosana DidaMuaj më parë

  Ma shpifi fare kjo Ana aman ca e nxirrni kot kete

 • fjolla morina
  fjolla morinaMuaj më parë

  Pse e mbani ne emisjon na flliqet emisjonin

 • fjolla morina
  fjolla morinaMuaj më parë

  Ana lleshi esht nje prostetut e flliqur

 • UÇK TETOVA
  UÇK TETOVAMuaj më parë

  Ky emisioni e diell eshte emision hala ma i keq se perputhen se ketu te gjithe flasin e askush nuk kuptohet se qka flet degjenerim total temat jane vetem seksi seksi seksi

 • Esma Jaubelli
  Esma JaubelliMuaj më parë

  Emisionet ne Shqiperi sot prioritet i japin K... si puna e Anes

 • E
  EMuaj më parë

  Shembulle per te me marre ketu… gjithe shoqeria bernute,,,, peribret…

 • Vlore Vlore
  Vlore VloreMuaj më parë

  O Ana as per via le Zara nuk vlen ti

 • A. T
  A. TMuaj më parë

  Tmerr , po largoni nga studio kto te famshmet e perputhjes ..kto nuk prezantojn gjë tjeter perveq rrugaqëri.

 • servet
  servetMuaj më parë

  Degjenerim per rinin Shqiptare,jeni shembull me I keq i femres Shqiptare.Turp tju vije shkoni punoni dicka jeni ber si pros,,,,,,a qe vraponi mbas lekeve.

 • Alma🎗️🎭
  Alma🎗️🎭Muaj më parë

  Ana : what the fake. Un o zot ca njeriu ke kriyuar kur u be dhe kjo

 • Tony Eltion
  Tony EltionMuaj më parë

  Po ana ca pati Taman nje injorante ana ofendohet surrati jot moj funderrin

 • Ela Fjorela
  Ela FjorelaMuaj më parë

  Jan ber emisjonet shpiptare per mos tu par,moderojn programet ca te paditura per moderim sdin te bejne as debat se flasim qe t gjitha ne te njejten kohe.Keto te perputhen skan lidhje fare me keto emisjone po i marrin sa per fame dhe skandale

 • Tiku Batha
  Tiku BathaMuaj më parë

  Hiqe mer ket anen nga top chanel se lat nam sa e shumtut qe esht..ku ka surrat ajo te ofendoj na bon si goc me seder qe ngeli tu sheru njerzit neper krevate.

 • Jemi 1
  Jemi 1Muaj më parë

  O ana je bo si shtriga te borbardha

 • Silvia Konti
  Silvia KontiMuaj më parë

  Po ik pirdhuniiii me gjith emision

 • Qamilihipqamilizdrip Qamiliqamili
  Qamilihipqamilizdrip QamiliqamiliMuaj më parë

  Moj ana shkove u qive me at tipin dole na qajshe ne TV se kinse vllezrit kshuu kshu mbarove pun , dhe tash na puthesh dit per dit neper TV per show 😉

 • Albi Plloci
  Albi PllociMuaj më parë

  Kjo e do deri ngermaz tfytit sa a acaruse esht

 • Nensi Rustemi
  Nensi RustemiMuaj më parë

  Ana shume e shemtuar.

 • Nensi Rustemi
  Nensi RustemiMuaj më parë

  Serxhina 😍

 • edua Shqiperin
  edua ShqiperinMuaj më parë

  Ana kate dret se i prishet morali emision halleshe ki program shume i edukuare

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Turp televiz turp manush kto rrugacet u kan ngel per intervist ????po ini te zotet merni ne intervirt kengetaret e mira ...studentet e mira doktoreshat e mira po duet te degjojm baxhellat turp turp turp

 • fatiko spaho
  fatiko spahoMuaj më parë

  Omanush po çmi nxjer keto baxhella so ana Lleshi si Antonela ato turperojn vendin Dava kurvash

 • bla blu
  bla bluMuaj më parë

  Of fe fuk 😂😂😂 per cdo fjal ka 7 F

 • Sanni Jakupi
  Sanni JakupiMuaj më parë

  Ana ështe nji vajzë budallic ok

 • Bruna Kozmetik
  Bruna KozmetikMuaj më parë

  Femra pa karakter🤮🤮🤮🤮

 • Jimmy McNulty
  Jimmy McNultyMuaj më parë

  NIVEL MINUS 0 EMISION DEGRAADIM PER INJORANT KOMB INJORANTESH

 • Llajna Llajna
  Llajna LlajnaMuaj më parë

  mejk a budi uerk

 • Bekim Murati
  Bekim MuratiMuaj më parë

  Sa e mire kjo goca tjeter si quhet a ka instagram

 • Viola Viola
  Viola ViolaMuaj më parë

  Sa e mire kjo goca me te Zeza I duket klasi shum ndersa kjo prostituta Ana qyqjaaa

 • Leo
  LeoMuaj më parë

  Ana shpifësira që bënë gjithçka vetëm të ketë famë

 • CLIRIM PERMETI
  CLIRIM PERMETIMuaj më parë

  mjer burrat qe kan me ju fut ne shpi

 • Juri Uendi
  Juri UendiMuaj më parë

  o Idjote po te tha qe nuk e vras mendjen per opinionin e te tjereve se po ta vrisja nuk e tregoja historin time ...

 • pranvera mustafaraj
  pranvera mustafarajMuaj më parë

  Ti ana mos mer flak kot se ti je ngrit shume

 • pranvera mustafaraj
  pranvera mustafarajMuaj më parë

  O serxhina he shume e embel

 • Mujo Bead123
  Mujo Bead123Muaj më parë

  po pse mereni me ate Anen prostituten qe nuk la gyp ntiron pa e çliru

 • Lksk Jssjue
  Lksk JssjueMuaj më parë

  Ana do me terheq vemendjen kot fare .kjo po thot gje tjeter kjo e mer ne an tjeter xhelozi femrash .si thojn po hyne ne gojen e grave vaj vaj mileti 😂😂😂😂😂hani sa me shum banane dhe kastraveca se ju ben mir per shendetin .

 • T R
  T RMuaj më parë

  Lopat lopat

 • Dorian Buçiza
  Dorian BuçizaMuaj më parë

  MAKE THE BYTH WORK BYTH WORK

 • Baby Nefeli
  Baby Nefeli2 muaj më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije

 • Nard T
  Nard T2 muaj më parë

  Mkapi koka per 4 min duke degjuar zerin e anes karivarin 😢😢😢

 • M. S
  M. S2 muaj më parë

  Spaske pare ndonjehere debat te ashper aman keto qenkan tu tall trapin 😂

 • Shpresa Hotollari
  Shpresa Hotollari2 muaj më parë

  Sa poshtë ka rënë top Chanel qe mban këto tipa si puna e kesaj Anes

 • Valbona Gruber
  Valbona Gruber2 muaj më parë

  O Ana ti je kot fare po kta tjert kan faj qe ty te ftojn aty 🤢

 • marina gjoroveni
  marina gjoroveni2 muaj më parë

  Pse i jepni vemendje ketyre ? 🤮🤮

 • Doliana Celaj
  Doliana Celaj2 muaj më parë

  Uaaaaaa na preket Anen Kerkoni falje shpejt

 • Erida Hoxhaj
  Erida Hoxhaj2 muaj më parë

  Kjo ana ma shpif , me ben te nderroj kanal se i pelqen shum vetja

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili2 muaj më parë

  Nje tufe me plehera,skuptoj per cfare temash po diskutojne,kush jan keto lloje e cfare mesazhi japin me kete diskutim i thencin!!

 • Shaze Metaj
  Shaze Metaj2 muaj më parë

  Ana nje e pa edukat e kaq...

 • Rolls Rolls Royce
  Rolls Rolls Royce2 muaj më parë

  A kur bejn e keto qe tani hyren ne ekran o ana po ik m tkeqen se akoma je vajz e thjesht ca ben llam llam se te rroft perputhen qe dole ne ekran po ul koken se na bere mos tshofim tv

 • Rodjana Seferaj
  Rodjana Seferaj2 muaj më parë

  Serxhina ngaqe tregove historin tende je ulur aty sot . Edhe ti Ana po pret ta vazhdosh ate historin tende atehere kur do kesh nevoj per shikime ,se mund ta thoje ate deri ne fund qe kur e nise.. po mjaft bet sikur doni ti jepni kurajo te tjerave me hisorine tuaj

 • lingua latina
  lingua latina2 muaj më parë

  po t mos doje vemendje moj Ana nuk do zhvisheshe e puthje aty tek Roza Lati

 • Ismail Elezi
  Ismail Elezi2 muaj më parë

  Bravo Serxhina

 • santino usa
  santino usa2 muaj më parë

  Anna lleshi biciklet fshati i hypin te gjith

 • Gozilla Aud
  Gozilla Aud2 muaj më parë

  Bo bo kjo ana eshte karakurv e shpifur .komplet e degjenerume

 • Erga Reka
  Erga Reka2 muaj më parë

  O ana ca te duket vetja ty me je be si shaharet qe vihen ne kopesht

 • Moj e bukura Shqiperi
  Moj e bukura Shqiperi2 muaj më parë

  Topi me Top Prostitutat e veta !

 • Niku Kurti
  Niku Kurti2 muaj më parë

  ana je shum pillropshe😂

 • Tahiri Blerta
  Tahiri Blerta2 muaj më parë

  Ju lutem Anen kurr ne emision ju lutem

 • DEMOX-ENTERTAINMENT
  DEMOX-ENTERTAINMENT2 muaj më parë

  Serxhina💪

 • Ana Ana
  Ana Ana2 muaj më parë

  Bledi mane: jo zemer jo ti nuk duhesh ta mbyllesh kurre gojen 😂😂😂 (anes)I poshter eshte 🤣🤣

 • Xhejni Shani
  Xhejni Shani2 muaj më parë

  Ju qe nga dita e pare jeni ne ekran vetem per vemendje o buri uork. Dhe ne Perputhen keni hyre se do terhiqni vemendje me ato qe beni dhe thoni. Po Top channel e ka kthyer veten ne nje biznes showbiz dhe tv kakofoni me keto emisione 👏🏻

 • Fghu Ttyy
  Fghu Ttyy2 muaj më parë

  Qr cfar emisjoni, te te japi mesazhe pozitive ana 😂😂😂. Ja qr fare tv pz, ku ka perfunduar niveli i tv ne Shqiperi 🤮🤮🤮

 • E

  E

  Muaj më parë

  Per te ardhur keq qe nivelet me te uleta po shikohen neper poste… televizione….

 • Rama Bajram
  Rama Bajram2 muaj më parë

  Keto te perputhen e kane tepru se jane ber si kafshet ne shtalle

 • Fly_Kiu_Fiu
  Fly_Kiu_Fiu2 muaj më parë

  Ana je aq fake dhe zhgenjim sa me sbehet

 • Blandi Bosi
  Blandi Bosi2 muaj më parë

  Ana vtm e provoko pastaj lendohet po ik co nai paracetamol neper shpia mos na dilni mo ne tv i tuf baxhellash eskorte me dhon men rinis ktu ne emisione femra pa vlera

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappy2 muaj më parë

  Oj Ana Kauri edija su ni shoqe si puna yte e braktisur shfryni tjera shoqe si ti modeles kjo paska bukuri e edukat ti aa bukuri as edukat ske je veq per 1 kafe zoti tvraft po njeri negative je

 • Filokteti 9
  Filokteti 92 muaj më parë

  Te gjitha jeni kot fare... perveç Shqipes, qe ka qene, eshte dhe do te jete, me e mira, me e bukura, me e kendshmja e me seksi nga te gjitha...

 • Andola Andola

  Andola Andola

  Muaj më parë

  Dhe me psikopatja qe si gjendet shoqja asaj shqipzezes

 • Femi Krasniqi
  Femi Krasniqi2 muaj më parë

  Nje femer mjaft e neveritshme je Ana dhe prap leh leh leh

 • olti nonaj
  olti nonaj2 muaj më parë

  Je sh e shumtuar o ana ne morg punon

 • Agji Bajrami
  Agji Bajrami2 muaj më parë

  qinje anen qinje qetesonje se vdiqa lopa

 • adle adle
  adle adle2 muaj më parë

  Po ana ca pati ??gjynaf serjozisht kjo femer ska pik llogjike..

 • Nona Nona
  Nona Nona2 muaj më parë

  Lendohet ana o zot e bo vet per vemendje ky emisjon duhet mbyll patjeter sepse po e prishni rinin shqiptare

 • Riku Kasa
  Riku Kasa2 muaj më parë

  Shum e shemtut eshte kjo Ana🤮un e kepus dhe kesaj nuk ja fus,e ka myt ftyren me operacione po prap e shemtut eshte🤮

 • Dolce Gabana
  Dolce Gabana2 muaj më parë

  Ah moj ana kur u bene edhe ti se neve duke I operuar per dit njgjit e shkit

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi2 muaj më parë

  Vetem shamat degjohet ne top çnl

 • Jose Tranquelo
  Jose Tranquelo2 muaj më parë

  Ana do vemendje femer pa moral!

 • Harry Harry
  Harry Harry2 muaj më parë

  Ana femer e flliqt asht mo e digjeneruar familjarisht

 • Georgo Aleksandris
  Georgo Aleksandris2 muaj më parë

  ANA LLESHI: MISHERIM I ANTIVLERES,NDYRESISE,SHEMTISE. SI MUND TI KRIJOSH MUNDESINE TE DALI NE TV KESAJ PLEHRE!!!!!!!!!!!!🤮

 • Luis Luizao
  Luis Luizao2 muaj më parë

  sa mire e tha bledi ja nguli mirë

 • PLISI IBardhi
  PLISI IBardhi2 muaj më parë

  Kjo psyhopatja me byth ne gjoks Kjo ofendohet për qdo ditë kur shef veten ne pasqyrë.mi goce bon rreklamë per Antidepresiva do behesh e famshme

 • VALENTINA PRiFTI
  VALENTINA PRiFTI2 muaj më parë

  Ik o Ana mcifu. Na del edhe në televizor. U mbushën t.v me lloj lloj inatçore,xheloze që nuk kanë lënë gjë pa bërë. Publiku nuk do me i ps me sy e jo ti shikoje në tv. Ana e Antolesha.

 • Xhaneta Sulaj
  Xhaneta Sulaj2 muaj më parë

  Pazar pulash Emision pa pik dobie Turp dhe vetem turp

 • beyond infinity
  beyond infinity2 muaj më parë

  O Ana o kare

 • albano rista
  albano rista2 muaj më parë

  O nuk kan faj keto ka faj tv qe i nxjer aty dhe bejne analisten ky llum i shoqeris 🤦‍♂️

 • Number 1
  Number 12 muaj më parë

  Deal dela me mu nuk ka dill 🥲

 • Mevlan_Shaba OFFICIAL
  Mevlan_Shaba OFFICIAL2 muaj më parë

  Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen 🙏 kjo eshte faqa ime , me ndiqni ketu 🥰

 • Mevlan_Shaba OFFICIAL
  Mevlan_Shaba OFFICIAL2 muaj më parë

  Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen 🙏 kjo eshte faqa ime , me ndiqni ketu 🥰

 • leo nard

  leo nard

  2 muaj më parë

  cdo ktu ti o noku ka mbaruar perputhen🤣🤣🤣

 • B3 P3
  B3 P32 muaj më parë

  Kjo Ana histerike

 • Hanko Hysolakoj
  Hanko Hysolakoj2 muaj më parë

  Mos u lendo moj anna qe na hiqe si e zgjuar

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora2 muaj më parë

  O ana o baxhell ti do vemendje po je shum koti si femer

 • toto Al
  toto Al2 muaj më parë

  Qr sa e padrejt esht jeta zhgarravinat folin per moral

 • Arta R
  Arta R2 muaj më parë

  Anna preket se i djeg per cdo gje. Nuk di as qfare ka lene pa bere natyrish qe do te gjykohet

 • white Joker
  white Joker2 muaj më parë

  Ana lleshi bravo ke fol bukur 😂😂 sta din vleren aty moj tkq..por kam degjuar qe 1 stacion i nje tv Ganez kerkon spikere lajmesh 😂😂 ik njer se si dihet fatit 😂😂

 • Andola Andola
  Andola Andola2 muaj më parë

  Ana vere mendjen ne pune o goce kupto njeher pastaj fol se po ja fut kot,jeni ber si hienat sdi ça flet.Serxhina 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

 • Dona Dona
  Dona Dona2 muaj më parë

  Hiqni Anen na lodhi

 • Lati Prezja
  Lati Prezja2 muaj më parë

  Po ik mi ana mir ta beri kjo modelja qeka si rrush

 • Blerina Avdiaj
  Blerina Avdiaj2 muaj më parë

  Ku u katandis shqiperia ka 9 muaj qe degjon zerin e anes nga mengjezi ne dark

 • Random Name

  Random Name

  2 muaj më parë

  Kjo po udhëheç popullin drejt emancipimit, qyteterimit dhe europes🦍💨

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv2 muaj më parë

  Ana dhe Antonela jan te semura psiqikisht mos thirni kta

Faqja Tjeter