Vrau 8-vjeçarin/ Gjykata vendos masën e sigurisë për Klodian Çalamanin - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
VizionPlusTv
Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me burg” për Klodian Çalamanin i cili vrau në mënyra makabre 8 vjeçarin Mateo Vasiu.Autor i vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiunuk u paraqit në sallën e gjyqit për shkak të tensioneve jashtë ambientit të Gjykatës nga familjarët të cilët kerkonin varjen e Çalamanit.Kujtojmë se familjarët e 8-vjeçarit, i cili u gjet i vrarë dhe i groposur në oborrin e banesës së Çalamanit, janë vendosur prej disa orësh në gjykatën e Fierit, ku kërkojnë përballje me autorin. Ata njëzëri kanë kërkuar dënimin e tij me vdekje.
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente: 52

 • Besie Visha
  Besie Visha

  te varet te digjet ne mes te qytetit. per ate djale vini ligjin o shtet ne te kundert ju vrafte zoti dhe ju qe zbatoni ligjin

 • dea dea
  dea dea

  Pse nuk u vini ne ndihem prinderve a e dini qe kshu po rezukojn te lujn mendsh"per shkak te.dhimbjes qe ndjejn😪

 • Dean Hasa
  Dean Hasa

  Saber inshalla, Allahu ja forcoft zemren familjareve.

 • VickyV Cani
  VickyV Cani

  O zot sa dhimbje ,sa e ndjej at Nene,une vetem kur e imagjinoj shperthej ne lot...Vriteni maskaran.digjeni

 • Pal Lushi
  Pal Lushi

  Lehtësojav o Zot dhimbjen 🙏

 • Flora Kopaci
  Flora Kopaci

  Zot i madh ktu sjetohet me

 • Nimishti Nimishti
  Nimishti Nimishti

  Un per femijn tem e kisha kall flak gjykaten .allahu jav qetsof dhimbjen .

 • ('') layla
  ('') layla

  Ah nena shkretë..mjerë ai që iku..

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj

  Po' jam dakort me varj me VARJE ME VARJ NE MES TE FIERIT

 • Ilia Klodjana Blido
  Ilia Klodjana Blido

  Te varet ne mes te Fierit se engjëlli i pafajshëm

 • Ferderova Dauti
  Ferderova Dauti

  Ku jane ojq?Pse len vetem familjaret?

 • Nemërçka
  Nemërçka

  Digjeni me benzine ndyresiren.

 • Stela Limani
  Stela Limani

  Si mundet mos jen prezent ne seancën familja

 • Gjergji Yzeiraj
  Gjergji Yzeiraj

  Digjeni te gjalle ate 0 meshire

 • BK
  BK

  Mbyteni ate qafir do e kisha shti ne varr persegjalli

 • Sanije Miftari
  Sanije Miftari

  O ket qen mi shti te gjall ne dhe

 • Ida Bishani
  Ida Bishani

  VARJE VARJE VARJEEEEE.....

 • The protector of the truth
  The protector of the truth

  Te digjet me benzine ,

 • Dhurata Zhuli
  Dhurata Zhuli

  Me varje si thote nena e djalit

 • andi drushku
  andi drushku

  varje varje varje

Faqja Tjeter