Vrau 8-vjeçarin/ Gjykata vendos masën e sigurisë për Klodian Çalamanin - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
VizionPlusTv
Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me burg” për Klodian Çalamanin i cili vrau në mënyra makabre 8 vjeçarin Mateo Vasiu.Autor i vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiunuk u paraqit në sallën e gjyqit për shkak të tensioneve jashtë ambientit të Gjykatës nga familjarët të cilët kerkonin varjen e Çalamanit.Kujtojmë se familjarët e 8-vjeçarit, i cili u gjet i vrarë dhe i groposur në oborrin e banesës së Çalamanit, janë vendosur prej disa orësh në gjykatën e Fierit, ku kërkojnë përballje me autorin. Ata njëzëri kanë kërkuar dënimin e tij me vdekje.
Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl...

Komente: 52

 • FAKTE HORROR SHQIP 1
  FAKTE HORROR SHQIP 19 ditë më parë

  Vetem ai që është me klodian calamanin nuk bën SUBSCRIBE kanalin time.

 • Erald.vuka.9 Erald vuka
  Erald.vuka.9 Erald vuka10 ditë më parë

  Ca te shtojsh ne shqiperi skandal duhet denims me vdekje

 • Ina Aliu
  Ina Aliu12 ditë më parë

  Ta djegin me benzine sic tha se do ia bente voglushit. Ta diegin ate shkerdhaten

 • Erikens Hysolli
  Erikens Hysolli12 ditë më parë

  Ne karrike elektrike qenin

 • Aida Sh
  Aida Sh12 ditë më parë

  Shume mire kane bere,duhet denim me vdekje!

 • _mikka_09
  _mikka_0912 ditë më parë

  Vijini flaken qiji motrn

 • Dhurata Sherifi
  Dhurata Sherifi13 ditë më parë

  Me varje si thote nena e djalit

 • Pal Lushi
  Pal Lushi13 ditë më parë

  Lehtësojav o Zot dhimbjen 🙏

 • Amza
  Amza13 ditë më parë

  O cfar varje rjepjani trupin ngadal thiut

 • izele izi
  izele izi13 ditë më parë

  arrest me burg hahaah kjo ishte masa me e rend e rames arresti me burg fiks sikur po jeton ne hotel pff poshtersira shtet legenash

 • BK
  BK13 ditë më parë

  Mbyteni ate qafir do e kisha shti ne varr persegjalli

 • ll aa
  ll aa14 ditë më parë

  Far shteti o zot po si skujdesi per prind po i lini t vuajn dyrve e rrugve gjynah ne far shteti po jetojm o zot na ndimo prej njerzve t kqi

 • Sela
  Sela14 ditë më parë

  Po ky shtet shume amator shif pamjet flasin vet polici leshi gjynaf

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri14 ditë më parë

  Mos ja rendoni me shume dhimbjen kesaj nene te shkrete. Ajo kerkon drejtesine e munguar per te gjithe shtetasit shqiptare nga te gjitha qeverite hajdute. Mbeshtes vendimin me varje ne pergjithesi dhe te atij vrasesi te nje femije te mitur ne VECANTI. ZOTI E BEKOFTE DHE NDIHMOFTE FAMILJEN.

 • The protector of the truth
  The protector of the truth14 ditë më parë

  Te digjet me benzine ,

 • so it goes
  so it goes14 ditë më parë

  O Zot më bën të iki në Shqipri ta coptoj plerën! VARJE! Ekzekutim!

 • DoniMusic
  DoniMusic14 ditë më parë

  Denim me vdekje te dhimshme per at

 • ANESTI TROQE
  ANESTI TROQE14 ditë më parë

  Po pse nuk e lini ta vrasin ndyrësiren në litar qënin

 • D T
  D T14 ditë më parë

  Duhet te ishte çu ne kom gjith qyteti po ne jena popull si 🐀 Sa ti thush per Parti çohen te gjith oer nji sufllaqe turp Tju vie prandaj nuk bohemi ne kurr, asnji nuk shef te ngrihet per drrita uj per pun shkolla e spitale

 • Sanije Miftari
  Sanije Miftari14 ditë më parë

  O ket qen mi shti te gjall ne dhe

 • Ardo😉🇺🇸
  Ardo😉🇺🇸14 ditë më parë

  O qytetar te fierit shkoni edhe nxirreni me dhun atje ku esht. Behuni te fort edhe shkoni ai duhet te vdes.

 • File file
  File file14 ditë më parë

  U bini o popull ngreuni o popull po' jo vetem per kreminelat we po' vrasin femij njeres te pe fajshem.. Jo vetem pre keta krimineli po' dhe per avukatet per gjyqetaret we nuk mbro in njerzit è pa fajshem po' i len te vdesin i burgosin dhe rrugacet dhe rrugacet Marin pafansin I mbajn per te mbushur xhepat dhe njerzit e ndershem po' vdesin po' denohen po' mesakrohen nga gjyqetaret dhe avukatet se fajen keta ekan te pare se shikon Kush u jep lek jo Kush ka te drejt u bini o popull pa meshir gjakpirsavet.... Ato lek we kan mar nga rrogacet dhe rrugacet. Dhe kad denuar njerz hallexhinj shkak jan Ata qe po' behen gjith keto avukatet dhe gjykatesit ATO lek I hnkcin me lot i befshin qivur dhe VARR Mos u qesht buza kurr.. Li le cin shkret te gjitha Ashtu si kan mar ne qaf njerzit e po' fajshem Aaaa u dalt uj I zi 7 brezadenim me VDEKJE per kriminelat denim terende per Avukatet dhe gjyqetaret hajdute dhe gjak Pires ah u kycet pragu u dalt ui I zi 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Stela Limani
  Stela Limani14 ditë më parë

  Mos u mërzitni se po hyri ne burg do e vrasin

 • Stela Limani
  Stela Limani14 ditë më parë

  Si mundet mos jen prezent ne seancën familja

 • Gjergji Yzeiraj
  Gjergji Yzeiraj14 ditë më parë

  Digjeni te gjalle ate 0 meshire

 • Ferderova Dauti
  Ferderova Dauti14 ditë më parë

  Ku jane ojq?Pse len vetem familjaret?

 • 300 Spartans
  300 Spartans14 ditë më parë

  Kapne more vjerrni at njeri midis qytetit o njerz se ky veq njeri nuk asht e as kafsh po thjesht NJE SHEJTAN kapne vjerrni ket stervin

 • Nimishti Nimishti
  Nimishti Nimishti14 ditë më parë

  Un per femijn tem e kisha kall flak gjykaten .allahu jav qetsof dhimbjen .

 • dea dea
  dea dea14 ditë më parë

  Pse nuk u vini ne ndihem prinderve a e dini qe kshu po rezukojn te lujn mendsh"per shkak te.dhimbjes qe ndjejn😪

 • Amza

  Amza

  13 ditë më parë

  Shum e vertet😒

 • Zenel Zenel
  Zenel Zenel14 ditë më parë

  Varje

 • Ida Bishani
  Ida Bishani14 ditë më parë

  VARJE VARJE VARJEEEEE.....

 • VickyV Cani
  VickyV Cani14 ditë më parë

  O zot sa dhimbje ,sa e ndjej at Nene,une vetem kur e imagjinoj shperthej ne lot...Vriteni maskaran.digjeni

 • Healthy kitchen
  Healthy kitchen14 ditë më parë

  Saber durim besim te Allahu i madherishem djali ka fituar xhenetin e perjetshem qe eshte. Shume miljarda here me i shtrenjte se jeta e kesaj bote

 • Besie Visha
  Besie Visha14 ditë më parë

  te varet te digjet ne mes te qytetit. per ate djale vini ligjin o shtet ne te kundert ju vrafte zoti dhe ju qe zbatoni ligjin

 • ELFRIEDA CНALMERS
  ELFRIEDA CНALMERS14 ditë më parë

  O zonja të nderuara, a e kuptoni që edhe Klodiani ka qenë fëmijë dhe nga keqrritja ka përfunduar ashtu? Ai nuk është njeri si ju që ndjeni, keni dhembshuri, dashuri etj! Ai nuk është një njeri që fiku dashurinë që i dhanë prindërit dhe veproi ashtu! ATIJ NUK IU INSTALUA KURRE DASHURIA! EDHE JUVE PO TE RRITESHIT SI AI, ASHTU SI AI DO TE VEPRONIT!

 • Alban fier
  Alban fier14 ditë më parë

  Varje

 • cute
  cute14 ditë më parë

  Nuk duhet ta kerkojne vetewm familjaret denimin duhet te jet gjithe populli aty ne gjykate , nese do ishin njerezore edhe vete policet e gjykatesit do kishin refizuar ti jepet arrest me burg, edhe ata vet duhej te mos pranojne te gjykojne nje monster por dihet qe Tani do tregojne ligjin ndyresirat sepse nuk permban denimin me vdekje. Nese do ishte femija I tyre nuk do ishin kaq njerez te ligjit 😠😠😠 dhe thuhet pastaj pse ikin shqiptaret jashte shtetit nga keto ndyresirat qe lirojne rrugeve qente e tyre dhe tregojne ligjin pastaj

 • Dean Hasa
  Dean Hasa14 ditë më parë

  Saber inshalla, Allahu ja forcoft zemren familjareve.

 • Internet Explorer

  Internet Explorer

  14 ditë më parë

  Saber do zoti

 • Bukurie Ballolli
  Bukurie Ballolli14 ditë më parë

  Varje

 • H M
  H M14 ditë më parë

  Digjeni me benzine ndyresiren.

 • andi drushku
  andi drushku14 ditë më parë

  varje varje varje

 • ('') layla
  ('') layla14 ditë më parë

  Ah nena shkretë..mjerë ai që iku..

 • Emiljo King
  Emiljo King14 ditë më parë

  MERRENI VARENI NE MES FIERIT CFARE DUHET KY MOSTER PSE TE HARXHOJE SHTETI TA MBAJE NE BURG ME USHQIM KETE MOSTER VARENI QE TE MARRIN MESIM TE TJERET SE NE SHQIPERI KA BOLL MOSTERA DJALLI DI PUNA E KETIJE

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha14 ditë më parë

  Nigjojeni ate mama se po' i shkrumbohet shpirti.te afrohet e ta peshtyj ate dyshmon.👹👹

 • Erti

  Erti

  14 ditë më parë

  Varje varje varje varje varje

 • Vera Doci
  Vera Doci14 ditë më parë

  Ta varin ta varin ne mes te Fierit kriminelin qe i mori jeten engjellit te vogel

 • Ilia Klodjana Blido
  Ilia Klodjana Blido14 ditë më parë

  Te varet ne mes te Fierit se engjëlli i pafajshëm

 • Flora Kopaci
  Flora Kopaci14 ditë më parë

  Zot i madh ktu sjetohet me

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj14 ditë më parë

  Po' jam dakort me varj me VARJE ME VARJ NE MES TE FIERIT

 • Heset Spahija

  Heset Spahija

  14 ditë më parë

  Pojam netakort me varrj bile disa dit melan vjerr neta sheh igjith poplli

Faqja Tjeter