Savanna - Leyla (Remake)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Original Song: althe.info/number/maWRZZuog6Kki8g/video


Stream on spotify:
open.spotify.com/artist/6pHut...

Video by ImagineFilms
Styling by Look at me
Makeup by Edita Abazi
Hair by MEMA Beauty Salon

SAVANNA on instagram:
savanna.hot...

SAVANNA on facebook:
savannaahoti/

Komente

 • prishtina 🇽🇰
  prishtina 🇽🇰17 ditë më parë

  Bravooooo dhe suksese paq o yll tan DARDANIA krenohet me ty loqka jem tdua shum menzi,pres t takoj Altina!

 • Bedri Ahm

  Bedri Ahm

  5 ditë më parë

  @SAVANNA Plz on Spotify🙏🏼

 • Autochthonous 🇦🇱

  Autochthonous 🇦🇱

  6 ditë më parë

  qfar zoni 😍

 • GOna BeRi

  GOna BeRi

  12 ditë më parë

  Veq vazhdo e mos u ndall as një herë. Rri si je se shumë e ombel je Loqka jem. 🤗♥️

 • It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  13 ditë më parë

  @SAVANNA 🥺❤️❤️❤️❤️

 • SCANDERBEG LALI

  SCANDERBEG LALI

  15 ditë më parë

  Trujt Zoti

 • Xhensil Taho
  Xhensil TahoOrë më parë

  Nje kengtare qe shpejt ka me ngjit majat e suksesit sepse classi dhe thjeshtesia jane gjithmone fitimtare. Ndersa ato kurvat qe i kan bo disslike diten kengtare naten escort e atyre qe i sponsorizojne klipet.

 • Beaazzmm
  Beaazzmm2 orë më parë

  Soo good my fav song😍❤

 • farah eL Rh
  farah eL Rh3 orë më parë

  Song morocoo

 • Lonewolf
  Lonewolf3 orë më parë

  Очень красиво спето 💯

 • Egzona Aliu
  Egzona Aliu7 orë më parë

  🥰🥰🥰

 • Arjola Haziraj
  Arjola HazirajDitë më parë

  😍😍😍

 • Klodiana Dushku
  Klodiana DushkuDitë më parë

  Superrr kenge sukseseee❤❤❤❤🌹🌹

 • joland shar
  joland shar2 ditë më parë

  respect from morocco

 • YoungShqipe In Charge
  YoungShqipe In Charge2 ditë më parë

  Un duke u munduar te flej * Truri : Se mertion nji dashni sikur un ti yaaaa leyla leyla leyla leyla leylaaaaaaa

 • Michael Ormanli
  Michael Ormanli2 ditë më parë

  😍😍😍

 • gita_lkg⚡
  gita_lkg⚡2 ditë më parë

  wow ❤❤❤🇦🇱

 • Anudel Kugel
  Anudel Kugel2 ditë më parë

  Sooo Good😍😱❤️‍🔥

 • Anudel Kugel
  Anudel Kugel2 ditë më parë

  Soo goodd 😍❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Kazzdro Official
  Kazzdro Official2 ditë më parë

  Shum sympatike

 • Dafina Nuredini
  Dafina Nuredini3 ditë më parë

  Suksese zemer me pelqen shume 😍

 • Erisaa
  Erisaa3 ditë më parë

  Killed sis 🔥💋😍

 • Artiola Dani
  Artiola Dani3 ditë më parë

  Leyla😍🥰

 • Xhensila Lepuri
  Xhensila Lepuri3 ditë më parë

  super hit😍🤍👏

 • Mariza Luli.
  Mariza Luli.4 ditë më parë

  Zëri i saj UNIK

 • Landi domi
  Landi domi4 ditë më parë

  superrrr😍suksese

 • Reiado Reiado
  Reiado Reiado4 ditë më parë

  OMG qfar zeri 🔥🔥

 • Sofie Hajdini
  Sofie Hajdini4 ditë më parë

  Killed si gjith 🔥🔥🔥🤩🤩💕💕💘

 • Sumorfosou 55
  Sumorfosou 554 ditë më parë

  Shqipeeeee 🧨🧨🧨🇦🇱🇦🇱🇦🇱Albaniaaaaa

 • Arjola Bajo
  Arjola Bajo4 ditë më parë

  Urime 👏👏👏

 • Alessandra Kila
  Alessandra Kila4 ditë më parë

  Stellina 💫💫 zëri jot i ëmbël🌹🌹

 • Kuadret Cota
  Kuadret Cota5 ditë më parë

  Shum ze te bukur.

 • Lindi Sheji
  Lindi Sheji5 ditë më parë

  Ja ke qr me ket keng 🔥🔥🔥🔥🍾

 • Bedri Ahm
  Bedri Ahm5 ditë më parë

  Shum bukur kjo kenge ♥️♥️ Savi we need this on spotify plz🙏🏼🙏🏼

 • Devi Halili
  Devi Halili5 ditë më parë

  Talent..suksesee👏

 • Elisabeta Nika
  Elisabeta Nika5 ditë më parë

  Suksese♥️

 • Sagjide Bejta
  Sagjide Bejta5 ditë më parë

  Oj kukull

 • Viola Prendi
  Viola Prendi5 ditë më parë

  Bellissima canzone una bella voce 🎹📢🎶🎹🎺🎻🎸

 • Gazmend Abdurramani
  Gazmend Abdurramani5 ditë më parë

  leylaaa.....lov

 • Klaudian Bajraktari
  Klaudian Bajraktari5 ditë më parë

  Se meriton asni, perveq meje ❤️

 • xhoi _lyrics
  xhoi _lyrics5 ditë më parë

  Je shum e bukur sidomos syt m plq shum kendon shum bukur........BRAVO Dhe Suksese je shum e mir .

 • Miss Jenny Shaska
  Miss Jenny Shaska5 ditë më parë

  Super

 • ALBOZ TV
  ALBOZ TV6 ditë më parë

  kengetare me e mir 🇦🇱🇦🇱

 • Tiran Tiran
  Tiran Tiran6 ditë më parë

  Bravo zemer je ylll t sherojn shpirtin kenget e tua 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Maria Soufia
  Maria Soufia6 ditë më parë

  Me gusta mucho 😍😍😍😍 Leyla

 • Mataj Mataj
  Mataj Mataj6 ditë më parë

  Shum shum e bukur kjo kenge 🎶🎶❤️❤️

 • tayna
  tayna6 ditë më parë

  Bravo nje keng shum e bukur dhe me kuptim 🥰🥰🥰🥰😍

 • Azra Aybars
  Azra Aybars6 ditë më parë

  🦋🌎🥁🎸🦅🎧🦅🎸🥁🌍🦋

 • Amir Retkoceri
  Amir Retkoceri6 ditë më parë

  You killed it 🔥

 • Jacmila
  Jacmila6 ditë më parë

  Soo schööön❤

 • Speranza S
  Speranza S6 ditë më parë

  Sa e mire esht kjo pz ♥️♥️♥️♥️

 • Sara Binaku
  Sara Binaku6 ditë më parë

  Sa cuteeeee😍km ngel gjith diten duke e degju😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Erisa Bendo
  Erisa Bendo6 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 • arvit
  arvit6 ditë më parë

  Pure artist

 • Sofie Hajdini
  Sofie Hajdini6 ditë më parë

  😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩💕💕

 • Anila Cela
  Anila Cela6 ditë më parë

  Fav song

 • Jona Bytyqi
  Jona Bytyqi6 ditë më parë

  Sa e bukur je ,Zot i madh

 • fation matraku
  fation matraku6 ditë më parë

  Super je yll suksese

 • migena Korra
  migena Korra7 ditë më parë

  Ze shum me i bukur se i disa artistave më me shum karrier muzikore me pelqen shum dhe teksti bravo 👏👏

 • Fatmir Syla
  Fatmir Syla7 ditë më parë

  Bravooooo👏👏👏

 • Esma Mera
  Esma Mera7 ditë më parë

  Ohh 🥺❤️❤️

 • Drilon Gjinaj
  Drilon Gjinaj7 ditë më parë

  Suksese Savana Shuuum e bukur kenga Po ti je akoma me e bukur 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Fjona Lumi
  Fjona Lumi7 ditë më parë

  suksese zani shummmmm I mir 💙❤💙❤

 • argjend idrizaj
  argjend idrizaj7 ditë më parë

  Daamn u look fucking hoot😩🔥

 • Altina Sadiku
  Altina Sadiku7 ditë më parë

  💪🏽💪🏽💯💯

 • Junik Renik
  Junik Renik7 ditë më parë

  OMG sa e bukur 🥰🥰🥰😍😍😍😍😍🥰🥰🥰

 • engjell99
  engjell997 ditë më parë

  A mundesh kangen n spotify me qit? Thx

 • Danjela Deda
  Danjela Deda7 ditë më parë

  Shum bukur🥰👏

 • Vani Matoshi
  Vani Matoshi7 ditë më parë

  Nice song, I listen to it every day

 • brawl stars roblox
  brawl stars roblox8 ditë më parë

  Spotify????

 • Sar Co
  Sar Co8 ditë më parë

  MOROCCO x ALBANIAN = THE BEST

 • Qendresa Halilaj
  Qendresa Halilaj8 ditë më parë

  Offf bre mka hi nkry qikjo kang 😍😍

 • Kledis Kledis
  Kledis Kledis8 ditë më parë

  👌Super😉

 • 𝘉𝘭𝘶𝘦 𝘚𝘪𝘥𝘦 ~
  𝘉𝘭𝘶𝘦 𝘚𝘪𝘥𝘦 ~8 ditë më parë

  Soooo beautiful I love it 😭✨💖💖

 • xhuli Demucaj
  xhuli Demucaj8 ditë më parë

  Sa e mirrrrrrrr pz si zeri edhe kjo 😘😘😘😘

 • Drita Kaca
  Drita Kaca8 ditë më parë

  OMG my fav song😍

 • besim braha
  besim braha8 ditë më parë

  super kenge bravo 👏

 • Jimmy069
  Jimmy0698 ditë më parë

  Einfach nur zu krass geworden 🔥🔥🔥🔥

 • Alex Mouzakiotis
  Alex Mouzakiotis8 ditë më parë

  ❤️

 • Sagjide Bejta
  Sagjide Bejta8 ditë më parë

  Allah sa e mir

 • Rubidijamant
  Rubidijamant8 ditë më parë

  👏👏👏❤️❤️

 • Bansko🔁Bruxelles
  Bansko🔁Bruxelles9 ditë më parë

  welke taal is dat,arabic? 🧡🧡🧡

 • Ezz Ezzy
  Ezz Ezzy9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥her voice is soo beautiful 🤩

 • Ganimete Gashi
  Ganimete Gashi9 ditë më parë

  👍👍💗❤💗

 • bardh emerllahu
  bardh emerllahu9 ditë më parë

  Shume kenge e bukur bravo suksese me tutje 😍

 • ornela 💎 Toni
  ornela 💎 Toni9 ditë më parë

  Super♥️♥️♥️♥️

 • Alessia Kotobelli
  Alessia Kotobelli9 ditë më parë

  Zeri ytt eshte thjesht mahnites! Te uroj me te mirat e kesaj bote! Vetem sukses! Shpresoj te lkapesh majat e suksesit! Love uuu ❤❤❤❤💋💋💋

 • PlisiTiktok
  PlisiTiktok9 ditë më parë

  Kejt mir o veq perkrahja jon i vyn ksaj edhe i kap majat❤️ Suksesw

 • Enea Doci
  Enea Doci10 ditë më parë

  Do eci kjo vajz kam besim 👍🙏🤪

 • elena Kanani
  elena Kanani10 ditë më parë

  Se meriton nj dashni sikur un ti ya leyla ya leyla 💔💔

 • Dashamiri Dashamiri
  Dashamiri Dashamiri10 ditë më parë

  Gjigande trujt zoti familerisht

 • Savina Bushe
  Savina Bushe10 ditë më parë

  Ooo Perendi ca zeri i embel 🥺❤️🥺💛

 • Poli Castellano
  Poli Castellano10 ditë më parë

  Zeriiiiii 🙈🙈🙈🙈 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • ema elena
  ema elena10 ditë më parë

  *Ca zani paska,,suksese* 🔥✔

 • Donjeta Haziri
  Donjeta Haziri10 ditë më parë

  Shum bukur. Me pelqeu shume kenga dhe videoklipi i kesaj muzike. Ke nje ze shume te bukure. Te uroje shendet dhe shume sukses ne rrugetimin tend gjate karieres .❤️‍🔥🌺

 • shqipe
  shqipe10 ditë më parë

  Shume kenge e bukur vazhdo kshu dhe do perfundosh shume nalt love u💗😚

 • Fatjon Dauti
  Fatjon Dauti10 ditë më parë

  Suksese zemer

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani10 ditë më parë

  Super bukuroshe

 • 《 Řøběřť 》
  《 Řøběřť 》10 ditë më parë

  sa bukur kenga

 • IsmajL
  IsmajL11 ditë më parë

  Super Super Super zeri super komplet super

 • Glamorous Girl
  Glamorous Girl11 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Brajan Dishi
  Brajan Dishi11 ditë më parë

  Kjo asht nje keng qe tjep energji positive dhe melodia asht thjesht nje mrekulli e vecant 🦋🦋💋❤🥺🥺🥺🌴🌴🌴🌴🌴🥵🥵🥵

 • Amelia Perdoda
  Amelia Perdoda11 ditë më parë

  Sa e embel ❤️❤️❤️

 • Seid Kurtovic
  Seid Kurtovic11 ditë më parë

  Mashallah ❤❤❤🔥

 • Klara Selimi
  Klara Selimi11 ditë më parë

  😍Bravo 👏

Faqja Tjeter