Anxhelina x Flori - Anash & Doja

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Anxhelina x Flori - Anash & Doja
00:00 - Anash
03:18 - Doja

Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Produced by: Threedots Production
Video by: IMAGINE

Connect with Anxhelina:
anxhelina

Connect with Flori Mumajesi:
web. florimumajesi
iamflorimumajesi


Komente: 766

 • Besnik Zekaj
  Besnik Zekaj2 ditë më parë

  Flori dhe Anxhelina një krijim muzikor i jashtëzakonëshëm, i kënduar në gjuhën e përendive, gjuhën shqipe. Kryevepër...........

 • lumturi 27
  lumturi 27Muaj më parë

  sa me pelqen qe po humb kjo ndarja kosovar shqiptar... as qe i kujtohet dikujt ketu.... thjesht shqiptar... sa bukur

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • General Mobile

  General Mobile

  Muaj më parë

  Aspak nuk i mendoni këto punë pastaj vuani e baheni të këqije njeri me tjetrin...e harroni shpejt atë dashuri që ju Bani me fluturu...jeta është shumë e shkurtër për t'u shtyrë me njeri tjetrin......

 • monique 42
  monique 42Muaj më parë

  Congratulations. Muzika dhe tekstet shume te bukura.🎶🎶♥️

 • Matilda Dervishaj
  Matilda DervishajMuaj më parë

  In LOVE with this song!

 • Emily An

  Emily An

  27 ditë më parë

  si per here nje tjeter hit i florit

 • Pasion Gatimi
  Pasion GatimiMuaj më parë

  Teksti: Anxhelina E braktisem dashurine qe patem pa mbarim Ndoshta qe te dy menduam pak per ne Dhe e lam te ikte,te na ikte pa drejtim Se di ku tjeter do ta gjenim ne Flori: Ne te dy ishim ata qe jeten nuk ja dham askujt Ne te dy e meritonim vet Nuk e di a vlen njisoj edhe per ty kjo qe ndjej une Pergjigjen nuk e gjej Anxhelina Refreni: A mke menu a mke harru A mke len anash vetem mu A t‘ndodh dhe ty si mu najher Me pi naj gote e mos me majt dot A mke menu a mke harru A mke len anash vetem mu Sikush nga ne te dy ka dasht T‘mos jemi bashke,t‘mos jemi bashke Anxhelina: E rikthej memorien time une ne qdo moment Dhe e ndjej sikur po me do tani E shoh veten time per ty sa shume paskam ndjere Te shof ty si me doje ti Flori: Ne te dy ishim ata qe jeten nuk ja dham askujt Ne te dy e meritonim vete Nuk e di a vlen njesoj edhe per ty kjo qe ndjej une Pergjigjen nuk e gjej Refreni: Anxhelina: A mke menu a mke harru …………. Anxhelina: Ske me ik ske me ik Kurr nga mendimet e mija Edhe nga ajo dashnia Qe kena jetu bashke 2x Ndjese nese kam bere gabime❤️

 • armando noka

  armando noka

  18 ditë më parë

  Po tjt ku e le

 • Boni Shehu

  Boni Shehu

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video x

 • Bebe Bebe

  Bebe Bebe

  Muaj më parë

  ♥️

 • Triumfues

  Triumfues

  Muaj më parë

  per te gjithe shqipet ->>>> althe.info/number/x5e0j5qNeap9gJk/video

 • Triumfues

  Triumfues

  Muaj më parë

  per te gjithe shqipet ->>>> althe.info/number/x5e0j5qNeap9gJk/video

 • AMxArtes
  AMxArtes26 ditë më parë

  This is a very beautiful song. Congratulations both of you

 • Monika Vangjeli
  Monika VangjeliMuaj më parë

  Love it 😍

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMeMuaj më parë

  Flori ARTIST me plot kuptimin e fjales 💔je unik,skom fjal per ty zoni jot osht perfekt , tlutem publiko me shpesh keng tlutemmm . Faleminderit

 • melisa dobrozi

  melisa dobrozi

  Muaj më parë

  Kenge super me tekst me muzike me tana Bravo te dyve

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Ndijeje veten si monument i kultures SHQIPETARE ....sepse e meriton

 • Marjona Metohu
  Marjona MetohuMuaj më parë

  Love it!❤️❤️

 • Jona S
  Jona SMuaj më parë

  Flori nuk zhgenjen kurre, ky djal eshte talent i lindur edhe ka nje ze qe te deperton direkt e ne piken me te thelle te shpirtit. Edhe Anxhi ka kenduar sh bukur ne kete kenge, besoj efekti Florit eshte magjik me kedo qe bashkepunon ❤

 • Ajten Abedini

  Ajten Abedini

  10 ditë më parë

  @Metije Jaha hhsjfjhgghjgjggkkhkh

 • Boni Shehu

  Boni Shehu

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video x

 • Aggy

  Aggy

  Muaj më parë

  Te dy jeni yll

 • Aggy

  Aggy

  Muaj më parë

  Je ylle bote

 • HaHa Ha

  HaHa Ha

  Muaj më parë

  ⬇️⬇️🔥 althe.info/number/v6jFkYeempueqKo/video

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy KaitlynMuaj më parë

  Shume kenge e bukur, Sa e bukur kjo Angjelina.

 • Indrit Ymeri
  Indrit YmeriMuaj më parë

  FLORI je i madh bro muzika jote vetem pozivitet me jep respekt dhe per vajzen Anxheliken po nuk eshte se e njoh shum ,muzika super

 • Vjosa Pacuku
  Vjosa PacukuMuaj më parë

  This is insanely good! 🙌🏼 The duet we needed!!! 👏🏼👏🏼❤️

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Kryeveper so gjithmone kur esht flori Brenda 🇦🇱

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Këngët e tua Flor janë inspirim! Janë jetë...

 • Valentina Pantea
  Valentina PanteaMuaj më parë

  Thjesht PERFECT ♥️♥️♥️ Me kishte munguar ky emocion qe di ta fali vetem Flori . Thjesht kjo kange eshte PERLA e radhes 🥰🥰🥰🥰🥰

 • Triumfues

  Triumfues

  Muaj më parë

  per te gjithe shqipet ->>>> althe.info/number/x5e0j5qNeap9gJk/video

 • Lala D Lumturie
  Lala D LumturieMuaj më parë

  Më në fund një muzikë shqip, e plot ndjesi. Artistë jeni ! 🖤

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Anna Gjergji
  Anna GjergjiMuaj më parë

  Nje kg shqip dhe bukur 😍 ...te adhuroj Flori zeri jote eshte magjik 🎼🎤🎧🎶

 • Oksana Borodina
  Oksana BorodinaMuaj më parë

  Очень красивая песня ❤️ Браво❤️

 • Nina Martini
  Nina MartiniMuaj më parë

  Si perhere kenge te embla qe jane shume te ndjera. Bravo Flori dhe Anxhi

 • Ada Sejdo
  Ada SejdoMuaj më parë

  Je gjithca qe un doja Keng fantastike suksese te metejshme nje bravo te madhe 👏👏❤️❤️❤️

 • Aggy

  Aggy

  Muaj më parë

  Vdes per ty njeshi jeni

 • Fatbardha Ndoci

  Fatbardha Ndoci

  Muaj më parë

  Na

 • Laureta Lola
  Laureta LolaMuaj më parë

  Flori te adhuroj ❤️ je me i miri i gjithe trojeve tona ,nuk zhgenjen asnjehere te adhuroj!Tekstet e tua plot kuptim edhe me nje fjalor shume te paster ,ky eshte talent i vertete kenget plot kuptim edhe me nje fjalor 100 % te paster !Keto jane kenget shqiptare! Faleminderit per gjithe emocionet qe na dhuron! Flori je floriiiiiiiiiii!!❤️

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj💪🙏

 • I AM
  I AMMuaj më parë

  Zerin e embel si Mami i saj ne shqip. Way to go angel Angelina ❤️🌹 Bravo për te dy 🌟🌟

 • Laureta Rexha
  Laureta RexhaMuaj më parë

  Historia e dy njerezve qe u deshen po nuk munden te ishin bashke ... mrekullisht ne fjale e tinguj.

 • Rositsa Stefanova

  Rositsa Stefanova

  Muaj më parë

  Unfortunately I not understand the language😔 but definitely you can understand they sing about love😍This song is amazing😍😍😍, love Albanian music. Hopefully someone translate in English🙂

 • Dinna Dinna
  Dinna DinnaMuaj më parë

  Flori je ⭐,zëri yt ilaq i veshit tim😍

 • Shkelzen Spanjolli
  Shkelzen SpanjolliMuaj më parë

  Ndijeje veten si monument i kultures SHQIPETARE ....sepse e meriton

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Flor Mumajesi nuk eshte kengtar, eshte artist i nivelit te lart.

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Muaj më parë

  Je gjithca qe un doja Keng fantastike suksese te metejshme nje bravo te madhe 👏👏❤️❤️❤️

 • Luna
  LunaMuaj më parë

  🌌Anash eshte KENGA me e bukur qe po degjoja per gjithe keto ore...thjesht ushqim per shpirtin... faleminderit Flori😪🤍

 • Erland Selimaj

  Erland Selimaj

  Muaj më parë

  Paske pi iqik o jet

 • Angel Likaj
  Angel LikajMuaj më parë

  cdo fjal e shpirtit tim ndodhet n cdo tingull dhe fjal te kesaj kenge🤍🥺

 • rezart kerpaci

  rezart kerpaci

  Muaj më parë

  l

 • BellaA B
  BellaA BMuaj më parë

  👍🏽 Anxhelina ka ze shum te bukur🥰✨

 • opzz xsin

  opzz xsin

  23 ditë më parë

  Anxhelina really brings that world wide class touch to this project So emotional and expressive it really reminds me of her mother!

 • AlbanRamosaj
  AlbanRamosajMuaj më parë

  Me ne fund me kenge Shqip! I love these songs! well done Xhina

 • Mirlinda Sadiku

  Mirlinda Sadiku

  Muaj më parë

  Albani super kengetar,ska faj per motren e tij,suksesr Alban!

 • Shpresa Patterer

  Shpresa Patterer

  Muaj më parë

  Bum xhina bravo

 • Ani Ani

  Ani Ani

  Muaj më parë

  @Infotech S 😂😂 me vjen keq qe sta bj dot qejfin.... Kam frike mos ti do doje te ishe ne vend te beatrix meqe e paske kaq problem 😂🙋🙋

 • E Shehu

  E Shehu

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video x

 • Infotech S

  Infotech S

  Muaj më parë

  @Ani Ani mfal po mesa shoh ti je ne nje situate te ngjashme gje. Nejse . Bye bye

 • Fifi Updates
  Fifi UpdatesMuaj më parë

  Nxjerre kengen me Fifin ♥️

 • Lulja Ime

  Lulja Ime

  Muaj më parë

  11....

 • Fifi Updates
  Fifi UpdatesMuaj më parë

  Nxjerre kengen me Fifin ♥️

 • Lulja Ime

  Lulja Ime

  Muaj më parë

  12....

 • silvana sulollari
  silvana sulollariMuaj më parë

  bravo Flori, vajza e mrekullushme.

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  29 ditë më parë

  Bravo! Sa here qe e degjoj aq here dua ta ridegjoj.🥰🥰🥰

 • Miss Leoneta
  Miss LeonetaMuaj më parë

  SUPER KENGE!!! Ju lumt te dyve ❤️❤️

 • Alma Vathi

  Alma Vathi

  Muaj më parë

  Flori je nje talent i lindur, kenge qe depertojne thelle ne shpirt, kenge qe te cojne lart ne qiell, e te zbresin prap ne toke, te lumte♥️♥️

 • Tatsiana Zhdanovich
  Tatsiana Zhdanovich17 ditë më parë

  I like Albanian music! And language too although I don’t understand any word. Best wishes from Belarus!

 • Arli Arli
  Arli ArliMuaj më parë

  Këngë e pastër në shqip,fjalë emocionuse të cilat të zgjojnë cdo qelizë të trupit falë ktyre dy zërave te mrekullueshëm. Kshu duhet të jetë një këngë! Bravo 👏 👏

 • Liliia Maslarova
  Liliia MaslarovaMuaj më parë

  Anxhelina really brings that world wide class touch to this project❤️ So emotional and expressive it really reminds me of her mother!

 • Bessa Mill
  Bessa MillMuaj më parë

  Im in love with Floris voice🥰

 • Papi Marco
  Papi MarcoMuaj më parë

  好好听❤️

 • Albania Paradise
  Albania ParadiseMuaj më parë

  Super kenge. Nuk mund te mungonte Flori. Anxhelina ka nje ze shume te ndjere perfekt me Florin.

 • Anxhela kuqja
  Anxhela kuqjaMuaj më parë

  Këngët e tua Flor janë inspirim! Janë jetë...

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • orsinta tsanai
  orsinta tsanaiMuaj më parë

  Flori je ⭐ kenget e tua always hit don't give up ❤

 • Edlira Duraku
  Edlira DurakuMuaj më parë

  Kryeveper so gjithmone kur esht flori Brenda 😘😘💖🇦🇱

 • Laureta Petoshati
  Laureta PetoshatiMuaj më parë

  This is a very beautiful song. Congratulations both of you.

 • Klodiana Doci
  Klodiana DociMuaj më parë

  Bravo! Sa here qe e degjoj aq here dua ta ridegjoj.🥰🥰🥰

 • SHEMSI
  SHEMSIMuaj më parë

  Wow wow wow 🔥 ❤️❤️❤️love it !!! Blessings for you anxhi:)

 • Xhes Cuka
  Xhes CukaMuaj më parë

  Love it❤️

 • Esi Verdini
  Esi VerdiniMuaj më parë

  Flori thjesht e adhuroi zerin tend ❤❤

 • Dori Sulovari
  Dori Sulovari18 ditë më parë

  Faleminderit ❤Flori qe me ben te te dua me shume;) Jeni fantastik👏🤗

 • why not
  why notMuaj më parë

  Thjesht masterpiece 🥰🥰 flori kengetari me i mire ne shqiperi muzika jote do rroje historikisht

 • Yllza Xhemaili
  Yllza XhemailiMuaj më parë

  Per Florin e dime qe eshte talent por Anxhelina ka nje zë qe nuk e kam degjuar Bravo nje super kenge🥰🥰

 • Emily An

  Emily An

  27 ditë më parë

  FLORI je i madh bro muzika jote vetem pozivitet me jep respekt dhe per vajzen Anxheliken po nuk eshte se e njoh shum ,muzika super

 • Ac dc
  Ac dcMuaj më parë

  Duet i kendshem .

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  29 ditë më parë

  SUPER KENGE!!! Ju lumt te dyve ❤️❤️

 • Jona Kero
  Jona KeroMuaj më parë

  Shume me mire do ishe te beje kariere ne shqiperi pas 10 vjeteve....do ishe nje pop star ne shqiperi.me mire vone sesa kure.kthye me me shume kenge shqip💋❤

 • D Petrov
  D PetrovMuaj më parë

  Jedan od najbolji Umetnika ⚘🌠🌠

 • Kayla 🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋
  Kayla 🍆𝗙**𝗖𝗞 Me! Check 𝗠𝘆 𝗣𝗿𝗼𝗳𝗶le💋26 ditë më parë

  Thjesht PERFECT ♥️♥️♥️ Me kishte munguar ky emocion qe di ta fali vetem Flori . Thjesht kjo kange eshte PERLA e radhes

 • Paulo Henrique
  Paulo Henrique20 ditë më parë

  Nossa❤️🇧🇷🇦🇱

 • Beatrice Delia
  Beatrice DeliaMuaj më parë

  Thjesht te mrekullueshem talente te vertet

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • Alma 🧚‍♂️
  Alma 🧚‍♂️Muaj më parë

  Skam fjal te pershkruaj ndjesin qe me jep kjo keng , jeni te mrekullueshem.me keni prek ne shpirt.

 • theonlymusic

  theonlymusic

  Muaj më parë

  Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤

 • swizzhoney
  swizzhoneyMuaj më parë

  Super keng. Flori fenomenal si gjithmon por edhe anxhelina shum elegante dhe nje ze shum te embel. Suksese dyve👍

 • Ersida Hoxha

  Ersida Hoxha

  Muaj më parë

  Anxhelina te mbuloj ato qe po i dalin jasht thu se s'kishte naj rrob e tjeter me ja përshtat kenges po b...n shesin tash jo zerin. Per Mumajesin s'kam fjale e admiroj

 • Fabiola Sufaj
  Fabiola SufajMuaj më parë

  Flori, you are phenomenal, a true artist. The lyrics you write in yours songs gives me goose bumps all over my body. You never disappoint, keep up the amazing work.

 • Nadine ت
  Nadine تMuaj më parë

  ℌ𝔢 𝔦𝔰 𝔰𝔬 𝔟𝔢𝔞𝔲𝔱𝔦𝔣𝔲𝔩 シ︎... Ich wünschte, Flori würde viiieeell öfter neue Songs teilen... beeindruckende, unverwechselbare Stimme! Bin ein leidenschaftlicher Fan! 𝔗𝔢 𝔉𝔞𝔩𝔞 ♡︎

 • Egzona Qerkinaj

  Egzona Qerkinaj

  Muaj më parë

  Nadine, wie machst Du diese schöne Schriftart? :)

 • Ina Llaftiu
  Ina LlaftiuMuaj më parë

  Thjesht jete jane kenget e tuja Flor 😍

 • Anisa Frroku
  Anisa FrrokuMuaj më parë

  Fantastike si kng ..Bravo te 2!

 • mimoza rrahmani
  mimoza rrahmaniMuaj më parë

  omg 😲nuk e dii si mund te ishte ndryshe ,me dy yje te muzikes!, kjo eshte mrekulli⭐⭐!

 • Boni Shehu

  Boni Shehu

  Muaj më parë

  althe.info/number/33rFqKumh5Svfpk/video x

 • Feridjana Muzaka
  Feridjana MuzakaMuaj më parë

  Flor Mumajesi dihet qe cdo keng e ben hit , por Anxhelina me zerin e saj te bukur te prek zemren ❤️super keng

 • HYRMETE TAHIRAJ
  HYRMETE TAHIRAJMuaj më parë

  Flor Mumajesi si gjithmon apsolut ne punen qe ben👏👏. I pa arritshem nje artist i vertet ne kuptimin e plot te fjales, te lutem Flor vazhdo te na dhurosh kenge te bukura

 • Kris Kris
  Kris KrisMuaj më parë

  Anxhelina nga te paktat kengetare qe percjell mese miri hijeshin femerore. U are amazing girl. Ju lumte!!❤️

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsvMuaj më parë

  Po cfare drecin flisni more njerez ?Jo elvana , jo leshi , jo preshi. Hapni veshet e degjoni kengen aty . Kenge fantastike, tekst fantastik. Bravo Flori & Anxhelina ❤️❤️❤️❤️

 • Almira Kasemi-Franz
  Almira Kasemi-Franz2 ditë më parë

  Pretty awesome songs.

 • Banush Aliaj
  Banush AliajMuaj më parë

  Super Kenga 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Flori ke nje ze te Persosure Je Perfekte 🔥🔥🔥🔥

 • Bushi Bushi
  Bushi Bushi25 ditë më parë

  Perfection, Anxhelina zë magjepes.

 • Marlijenda Manaj
  Marlijenda ManajMuaj më parë

  Flori je thjesht zeri me i bukur❤

 • Xhonatan Goga
  Xhonatan GogaMuaj më parë

  Ich liebe diese Lied , mach weiter so 👏 ❤️❤️

 • Erjona Gega
  Erjona GegaMuaj më parë

  E dua cdo varg te kesaj kenge😍 Perle!🥰

 • Enea Sali Official
  Enea Sali OfficialMuaj më parë

  Sikur kjo keng eshte ber per mu. Nje dashuri qe e desha dhe se përjetova kurr.

 • klajdinligu
  klajdinliguMuaj më parë

  2🌠te 🇦🇱jane 🔥respekt♥️peace OUT🔊bota duhet te degjoj me shume SHQIP

 • Lirie Haxhiaj
  Lirie HaxhiajMuaj më parë

  Obsessed! Congratulation!💖💖💖💥

 • Abdelaziz Hassan
  Abdelaziz HassanMuaj më parë

  Flori's voice is too deep and sad beautiful song I think I'll follow some Albanian Music Hi from Egypt

 • Ronaldo Caka
  Ronaldo CakaMuaj më parë

  Është pak të thuash e dua këtë këng🔥♥️

 • Mimoza Berisha
  Mimoza BerishaMuaj më parë

  E mrekullueshme 👍❤️❤️❤️💕💕💕❤️❤️❤️

 • Eggy mma
  Eggy mmaMuaj më parë

  super Anxhelina dhe ne interpretim 👏👏

 • Ioana ioana
  Ioana ioanaMuaj më parë

  Superb!🔝🇹🇩

 • Florida Sali
  Florida SaliMuaj më parë

  Flori super si gjithemon ❤👏👏

 • Xhejlane Braha
  Xhejlane BrahaMuaj më parë

  Flori si xhith 1 je te lumt na knaq me keng tua ❤️❤️❤️

 • Alma Xheleshi
  Alma XheleshiMuaj më parë

  Je thjesht i madh e i pa'arritshem bravo 🤗

 • nick
  nick13 ditë më parë

  Bem mama te te ngjaj Anxhelina. Ke zerin e bukur te mamit tend, skalon dite qe nuk degjoj kete kryeveper tendin💯💛

 • Mariglen Ostej
  Mariglen OstejMuaj më parë

  Flori si gjithmon na jep nje emocion qe nuk pershkruet bravo je i papar

 • Killo BMGO
  Killo BMGO17 ditë më parë

  Congrats from Greece♥️👍🤩

 • Mery
  MeryMuaj më parë

  Dihet Flori s’zhgenjen nje nga mo tmirèt esht..Po Angelina ca zeri suksese e lart e me lart te te shohim 🌟👍👍

 • Ema Ibishi
  Ema IbishiMuaj më parë

  Shum bukur kjo kenge super kenger Sukses jeni shum te mir🌺

 • Aeda Aram
  Aeda AramMuaj më parë

  Ca ti thuash zerit tend o Flori se je flori vertete🙏🙏

 • Klodiana Bandilli
  Klodiana BandilliMuaj më parë

  Faleminderit Flori për këtë tekst të mrekullueshëm 🙏🏽🙏🏻🥺💔💘

 • Deila D-G
  Deila D-G3 ditë më parë

  "Doja" nje perlë 💎

 • Vis Fortuna
  Vis FortunaMuaj më parë

  Flor Mumajesi nuk eshte kengtar, eshte artist i nivelit te lart.

 • elbasan Im
  elbasan ImMuaj më parë

  bravo ,kenget e tua jane perle

 • aferdita culi
  aferdita culiMuaj më parë

  Nje melodi qe te mbush shpirtin , super hitt suksese ❤🤍

 • L K
  L KMuaj më parë

  Ti Flor je legjende ti je talent ti je mrekulli ti je melodi .

 • Elfrida Hoxha
  Elfrida Hoxha3 orë më parë

  Anxhelina e mrekullueshme,bravo

 • Saimir Marisa ( piano,violin) ❤
  Saimir Marisa ( piano,violin) ❤15 ditë më parë

  Ooo Super kenge.sidomos DOJA❤🙏

 • Frida Salla
  Frida SallaMuaj më parë

  Just love ittt🥰

 • Natalie Celine
  Natalie CelineMuaj më parë

  THE MOST STUNNING😍😍

 • Durim Mehmeti
  Durim MehmetiMuaj më parë

  Jo vetem kënga e bukur por edhe videoklipi qenka film ne veti. Inscinim dhe interpretim perfekt.