Ish e dashura seksi e provokon rëndë Fationin në emision.Nxehet keq Fationi i Përputhen!

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente

 • ff lucifer migo
  ff lucifer migo3 ditë më parë

  Iken 6 min kot nga jeta ime😂

 • Arijan Hoti
  Arijan Hoti4 ditë më parë

  I paska mjell lesh I paskan dal met

 • Illyrian Eagle
  Illyrian Eagle4 ditë më parë

  shum demse kjo gjirokastra delvina si e kish emrin 😂

 • Agron Bajrami
  Agron Bajrami5 ditë më parë

  Ket video Jan pon 🇷🇸 🇷🇺

 • Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h6 ditë më parë

  Fatjoni 1

 • Erinda Cepele
  Erinda Cepele7 ditë më parë

  Ku ishte acarimi ketu ? Sa titulla kot pa lidhje keto pffff. Kot e hapa kete link .

 • Angrus Binekses
  Angrus Binekses7 ditë më parë

  Kam hy ktu vec me thane o sadri ta qifsha motren

 • Blond Hani
  Blond Hani8 ditë më parë

  Emision pa vlera me njerez pa vlera pa karakter Pa mesazh...Shkurt gjat emision dhjere

 • Mario GG
  Mario GG10 ditë më parë

  althe.info/number/m6DEeqmlYJ2jqbI/video 👈👈👈 diss Noizy 🔥🔥

 • Alketa Keta
  Alketa Keta10 ditë më parë

  qenka dhe ky mashtrusi qe ben operacione plastike

 • Klodjan Kaboci
  Klodjan Kaboci13 ditë më parë

  Ca emisioni koti aq kamra te fshehta keni bo kujton se do e hajn krejt. E keni bo bajat

 • Moena Müller
  Moena Müller13 ditë më parë

  Si Bretkoc kjo 😱

 • Mr Berti Berti
  Mr Berti Berti13 ditë më parë

  Ky eshte vari bidonat komplet

 • Rom Kras
  Rom Kras14 ditë më parë

  Humor burgu po kur ike nga 20 vjet e lart 😅🤣

 • Roni Self-made7
  Roni Self-made714 ditë më parë

  Kjo Delvina e kapka K#rin per bishti 🥂😂😂😂

 • Dibran Morina

  Dibran Morina

  9 ditë më parë

  Mu hala sma ka kap tybe

 • Cen Sura
  Cen Sura14 ditë më parë

  moderatori më ropqire në planet. emisioni më ropqire në univers. veç mashtrime, rrena, idiotllëqe postojnë. dhe nuk dine as me bo skenar. ju qifsha ropt.

 • Lati Prezja
  Lati Prezja15 ditë më parë

  O fatjon o yll bote sa i mir je ..sta hell njeri ty 1 je

 • Mr.m4ki
  Mr.m4ki15 ditë më parë

  Ani ktu e ka shkru nxehet keq thu ti pale qa u bo

 • Luti Troci
  Luti Troci15 ditë më parë

  Reklame bisnesi Idiotesi injorantesh Emision kari Protagoniste ropqire idiote Kara krejt jeni

 • Elion-eli
  Elion-eli15 ditë më parë

  Nderro skenare se nuk shkon me te gjith

 • toto84
  toto8416 ditë më parë

  Pa lidhje fare me te fut ne loj kto

 • World Now
  World Now16 ditë më parë

  Ca jan kto tituj skamdaloz qe bazoen ne shpifje o kar moderator

 • K L
  K L16 ditë më parë

  Sa arrogant I shemtuar!

 • Liridon Haliti
  Liridon Haliti17 ditë më parë

  Ncncncnc sdika kjo qika hiq me lu kameren me msheft a Fatjoni shum i mequm e qiti pi loje

 • Arben Gashi
  Arben Gashi17 ditë më parë

  Qifsha emisjonet e dexhenerume..

 • T B
  T B17 ditë më parë

  Ncncn o zot emision ma palidhje ma njeri bajat ska ku shkon

 • Gozilla Aud
  Gozilla Aud17 ditë më parë

  Ky eshte tamam byth grisur

 • Manuel
  Manuel17 ditë më parë

  Iww qfar kamere e fsheht e lodht

 • Perparim Elezi
  Perparim Elezi17 ditë më parë

  Nc nc nc, ahhh mo Zot ma keq! Parameno kush udheheq emisione televizive!!! Ja ku jemi. Ky l… , k….. , Ky nuk meriton as me qen qoban, se ja jep 4 qingja, jo me shume, absolut, dhe ne mbremje qingjat kthehen e ky l… , besoni nuk din te kthehet!!! Jo pose bahet kijameti se humbet por duhet jepet pergjegjesi sikur per nje qenje njerezore!!! Ka shume emisione tjera ku nuk lejohen komentet. Kane arsye per kete.

 • The Runik
  The Runik18 ditë më parë

  Spot shkon ohh Bajat ohh lrje ket Emsion se me kto Kamera te fshefta je ban tullusum. Nuk pot shkojn kurqysh

 • Kunrije Hasani
  Kunrije Hasani18 ditë më parë

  Ti nuk munde te luajsh me Fationin,ka ekspirieta shum per jeten

 • Gennn Geniii
  Gennn Geniii18 ditë më parë

  Ky fatjoni ma vk njeri

 • Blenda Nura
  Blenda Nura19 ditë më parë

  Kjo paska ardh me e rekllamu biznesin 😂

 • TEMKA GOLD

  TEMKA GOLD

  17 ditë më parë

  @Noriega 66 ishalla ja ble

 • Noriega 66

  Noriega 66

  17 ditë më parë

  @TEMKA GOLD O te lumte goja o plako ishalla ka se jemi shkurt me barin kete vit..ja blej 100 kile direkt

 • Tafaj Arm

  Tafaj Arm

  17 ditë më parë

  Hahahahah

 • TEMKA GOLD

  TEMKA GOLD

  17 ditë më parë

  @Noriega 66 ka shpi bari ne londer o dak

 • Noriega 66

  Noriega 66

  18 ditë më parë

  Po ti ske noj biznes me raklamu?

 • Hana Sefa
  Hana Sefa19 ditë më parë

  Mosrrji

 • Hana Sefa
  Hana Sefa19 ditë më parë

  Po trego

 • Hana Sefa
  Hana Sefa19 ditë më parë

  Jo sejan shaka

 • Era Alda
  Era Alda19 ditë më parë

  Fation o dashuri lov you

 • Elton Daily
  Elton Daily19 ditë më parë

  Mësoni gjermanisht 🇩🇪 nga kanali ynë

 • Ana Geci
  Ana Geci20 ditë më parë

  Inteligjent bravo Fationi

 • Alketa Keta

  Alketa Keta

  10 ditë më parë

  po ke drejt shume inteligjent i kishin çuar nje dite me ruajt lopet nga 10 dy i humbi rruges bravo i qofte

 • Besnik Haliti
  Besnik Haliti22 ditë më parë

  As me rrejt spo dini me ba kuku tmerr

 • Baci Alibeaj
  Baci Alibeaj22 ditë më parë

  Nuk e fut dot ne loj se esh pi seme ai po gjej nai barbon tjeter ta fusesh ne loj

 • Baci Alibeaj

  Baci Alibeaj

  19 ditë më parë

  @rita mihai ti si thua 😂😂😂

 • rita mihai

  rita mihai

  19 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣fiks🤣🤣🤣

 • Egzon Currolli
  Egzon Currolli22 ditë më parë

  Fort po dishe me rrejt

Faqja Tjeter