60 sekonda: Tea Trifoni

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Ndiqni PRIVE:

Web: prive.al/
FB: PriveTVShow
Twitter: PriveKlanKosova
Instagram: prive.al

Komente

 • WS CRYSTAL 9
  WS CRYSTAL 95 ditë më parë

  Virgjerin se ka humb por udhën e ka humb kjo lavire

 • Cace Bita
  Cace Bita11 ditë më parë

  O Tea, Ropt!

 • Jeton Sejdiu
  Jeton Sejdiu16 ditë më parë

  Je e mire sa muti jem

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane tek kanali ynë.

 • Rexhe Buqaj
  Rexhe BuqajMuaj më parë

  Edc

 • soiung toiue
  soiung toiueMuaj më parë

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 • seeni gzty
  seeni gztyMuaj më parë

  😚😚

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuytMuaj më parë

  ty veq ne vesh je e virgjer

 • Rock girl
  Rock girlMuaj më parë

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 • SABIT Ismaili
  SABIT IsmailiMuaj më parë

  ty veq ne vesh je e virgjer

 • soiung toiue

  soiung toiue

  Muaj më parë

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 • anonimous really
  anonimous reallyMuaj më parë

  Ke humbe dhe virgjerine e kerthizes madje jo veq te pickes

 • seeni gzty

  seeni gzty

  Muaj më parë

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 • Valonberisha
  ValonberishaMuaj më parë

  Berati tha qe ta ka humbur😅😅😅

 • vbddfy euuyt

  vbddfy euuyt

  Muaj më parë

  😄😄😄😄

 • Angela xhaferi
  Angela xhaferiMuaj më parë

  Epo mashtruese do dhe hapsire tv

 • Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 • Arbana Osmani
  Arbana OsmaniMuaj më parë

  Ofendimet fyerjet ruani per vete Kush i ka ne gjak sepse Tea eshte per lakmi nje vajz plot vlera...E eduakuar e qet e sjellshme e shum t'jera qe si gjdo femer

 • Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 • Anna Mirela Paloka
  Anna Mirela PalokaMuaj më parë

  Tea 💖

 • official adss
  official adssMuaj më parë

  Shko chijuuu

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappyMuaj më parë

  Prive ftoni edhe Ledjanen

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappyMuaj më parë

  Nje kohe te mora inat qe dola tradhetare dole me beartin e program me andin por tani tbesoj olsa tka shantazhu je shum e mbel me ledjanen vajza me e edukuar

 • Thee Kamikaz
  Thee KamikazMuaj më parë

  Berati e ka qi nvesh hahahhaha

 • anxhela ago
  anxhela agoMuaj më parë

  TEA YLLLL LULE DIELLI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

 • Mom & Dad Number one
  Mom & Dad Number oneMuaj më parë

  you are and you will remain a star ... I like you very much

 • Flamur Kyqyku
  Flamur KyqykuMuaj më parë

  Jo se ke humbur hala ne frigorifer eke veq e jep kaj her per bamirsi

 • Fidaim Ademi
  Fidaim AdemiMuaj më parë

  Me ket vorgjeri cdo njeri tu e pyte na thinet karin

 • lule lulee
  lule luleeMuaj më parë

  Kjo esht pler femer po ik o debil

 • Eg Zon
  Eg ZonMuaj më parë

  Ti mbyll rrjetet sociale? Kta po han buk me to..kta shiten veten x fame

 • Maida's Channel
  Maida's ChannelMuaj më parë

  😄😄😄😄

 • prizren official
  prizren officialMuaj më parë

  Nga tumin je nis o Tea.

 • Tea Tea
  Tea TeaMuaj më parë

  Po mos thuaj kush te tha qe e kam humbur se s'hame bar ne, kujtoje kohen ne Boge me Beartin, nese sdo pergjigjesh pytjes thjesht mos u pergjigj😏

 • Ready _

  Ready _

  Muaj më parë

  Ishte nje thumb i drejtperdrejte ndaj sindit skishte te bente me beartin kur shikoni vidion mundohuni dhe te kpt cfr ka dash t thot autori

 • R M
  R MMuaj më parë

  Tea kuçka

 • iamkida
  iamkidaMuaj më parë

  teaa kur beje si e urt ne emsion shiko si bone tash

 • e.k 123

  e.k 123

  Muaj më parë

  @anxhela ago I eshte rritur mendja qe kur vuri balonin😎😎

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  pse si u be ?

 • Laureta Hoti
  Laureta HotiMuaj më parë

  Saemire

 • lumi hoxha
  lumi hoxhaMuaj më parë

  Mashtruese!!! Si ke fytyre akoma e del ne ekran? Vazhdon akoma dhe mashtron. Nuk komunikoj thote me asnje djale nga emisioni, e cdo dite story me Fatjonin.

 • lumi hoxha

  lumi hoxha

  Muaj më parë

  @anxhela ago m...e henksh.

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Mos ha mut .Ajo e pranoi qe vetem me Fatjonin eshte shoqe se nfnd te fundit ajo vet i hedh ne rrjet . DHE PERSE DUHET TE TE TEEGOJ JETEN PERSONALE TY ? LEQE ÀJO SKA ARSYE PSE TE GENJEJ

 • thelegendtayna
  thelegendtaynaMuaj më parë

  1cm me e gjat se un Tea 😂😂😂

 • Flori Flori
  Flori FloriMuaj më parë

  Normale qe se ke humb virgjerin se e kep kur don 😂😂😂

 • darvina vina
  darvina vinaMuaj më parë

  Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

 • Elda çela
  Elda çelaMuaj më parë

  Shum.e.bukur.tea.yll.je.❤

 • Dona Fusha
  Dona FushaMuaj më parë

  Yll je tea yll

 • Drita Dobrunaj

  Drita Dobrunaj

  Muaj më parë

  Bukuroshe sie Shun e Menqur 💞😚

 • Bali Bali
  Bali BaliMuaj më parë

  Aktore ma te madhe nuk ka si qikjo kurva

 • Menara Mamuti
  Menara MamutiMuaj më parë

  Pse e imiton shqipen kush tha qe e kam humbur

 • Ready _

  Ready _

  Muaj më parë

  Nuk ishte imitim ishte thumb per sindin qe mori ate pak fam me ate virgjerine😉😅

 • Peter Johnssen
  Peter JohnssenMuaj më parë

  Mendoj qe shume e kemi paragjykuar te gjithe Cdo kush e sulmonte ne ate periudhe por askush nuk sulmoi andin .. dua te them qe burri ka pesh me shume se gruaja ...

 • Eva Sh.

  Eva Sh.

  Muaj më parë

  @Arjan Tv jam mjaftueshem vjec per te kuptuar dhe per te patur nje mendim te pelqen ty apo jo. Gjithsesi faleminderit per mendet qe me dhe

 • Arjan Tv

  Arjan Tv

  Muaj më parë

  @Eva Sh. Tea u mbante si vajz e mir dhe doli me komplet tjeter prandaj.. Kurse andi u dinte qe esht genjeshtar qe aty ne emision. Sa vjece je ti qe nuk arrin ta kuptosh pse Tean e sulmuan me shum aty? Edhe per Melisen e dinin te gjith se esht Kokrra e kurves.. Tea shtirej si vajza e urt e mir dhe doli komplet tjeter

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  @Eva Sh. po

 • Eva Sh.

  Eva Sh.

  Muaj më parë

  Po skuthi skuth mbetet. Femra gjithmon kryqezohet. Tek e fundit asnje nuk doli cift i vertet nga ai program por si beri me pershtypje njeriu. Kurse Tea doli sheshit e para u pelqye shum prandaj dhe zhgenjeu shume. Por mbetet me e mira.

 • Shqipe Shala
  Shqipe ShalaMuaj më parë

  Je yll metvertet

 • Nona Nona
  Nona NonaMuaj më parë

  Baxhell femer mundohet te mbaj qendrim pozitiv kur nderkoh edin dhe vet qe je negative

 • Nona Nona

  Nona Nona

  Muaj më parë

  @anxhela ago oj kare femer mos komento se bije ne se qe je vet tea

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Nga e di ti ? NGA E NXORE KETE KONKLUZION ? Eshte njeri si mua dhe ti o TRAP

 • Nexhmije Sejdiaj
  Nexhmije SejdiajMuaj më parë

  Shum e embel je Tea

 • Qu een
  Qu eenMuaj më parë

  baby Tea👼🏼👸🏼

 • Roma Roma
  Roma RomaMuaj më parë

  Tea shum e mir je😘❤

 • Marie Merkuri
  Marie MerkuriMuaj më parë

  Tea💎 gjithemone do te jete 1 nga te gjitha Vajzat e Perputhjes👑⭐☀️🌻🌻🌼🌼🌷🌷🦋🦋💕💕💕💕💕💕😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Hall Of Fame
  Hall Of FameMuaj më parë

  Ne vesh e virgjer je ti mos tanin

 • Anisa Balla
  Anisa BallaMuaj më parë

  Anisa is the best possible solution to a level of business owners or businesses who have a good decision to take advantage from your business partners will continue working with you to help with the company's business environment and you can achieve the goals they want from them because they Don't want to make sure that your company before they have been through a lot more business partners will have the opportunity for them in Paterson in order for the future will be able for many reasons why you should be doing with the company's customers and customers will be able not only because of the business to be able to help you get your best performance in terms they want to know your business partner with a strong economy and your business partners with a strong customer support is important because they're not working for the future will take place without any idea how to make a difference between buying and investing money into your own experience before they have been able with this year long time in your career goals for your business partners that they are willing with them because they're going through the same situation but you have a good decision about the company to ensure you are doing something new for your company before the company will be responsible with our customers for our customers and customers are going through the same level process and you have a good deal with the company to make sure they know how to make a decision to take the job market and will be responsible to them in Paterson in the future to become more productive than you are going through your work to make a good understanding aboutthe business will continue with your business partner to make the decision easier and more efficient business and marketing efforts and make them feel comfortable and more importantly that they have been able through your work to make a good understanding aboutthe business experience and experience to be successful and profitable companies are doing well with your business partner to help you find your business partner for your company before they have been able with this year long time in the best interests you have the opportunity for a long period of time and time to get the job you wanted and what they want from

 • Diar
  DiarMuaj më parë

  Bish

 • Awi Channel
  Awi ChannelMuaj më parë

  Sa un e gjat koke loqk pershtatmi🤣😂

 • ARLIND Gaming
  ARLIND GamingMuaj më parë

  H€H€

 • C Alb
  C AlbMuaj më parë

  Te gjitha e kane dasht Justin Bieber ne nje faze te jetes🤩😂

 • sad n horni

  sad n horni

  29 ditë më parë

  Who's we

 • irisa S . H

  irisa S . H

  Muaj më parë

  Vece meje hahahah

 • Nassy Marchi

  Nassy Marchi

  Muaj më parë

  hahahahahahahahahaahhaha

 • 🤫A_Angel😌

  🤫A_Angel😌

  Muaj më parë

  @lena gena hahahhahaha Fiks😅

 • Ledia Dushi

  Ledia Dushi

  Muaj më parë

  Un jooo

 • meci baba kejttt
  meci baba kejtttMuaj më parë

  Kush tha qe jom virgjine (ty veq edhe Enver Hoxha ka met pa te qi)

 • Llajna Llajna
  Llajna LlajnaMuaj më parë

  Ti qaq din me i bo Budall njerzit edhe e besojn qe je e virgjer 😂😂

 • Gashi Rms
  Gashi RmsMuaj më parë

  Kurva nr 1

 • Okay pse jo
  Okay pse joMuaj më parë

  I editoj por jo photoshop Really?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Moza Moza

  Moza Moza

  Muaj më parë

  @alter ego Editim photoshop dallon si muti me kaken, mos u kapni per fjale, zjarmi me dru zjarmi me gaz, te dyja djegin njesoj, kshtu qe keto bukuroshet e ekranit 70% dallojn nga fotot me videolive🤷‍♀️

 • Okay pse jo

  Okay pse jo

  Muaj më parë

  @alter ego kuptimi i komentit tim e dashur nuk ishte ai qe po shpregon ti, dallimin mes editimit dhe photoshopit, por faktin qe e mohon se ben photoshop ne cdo foto, likee,, ne nuk ham bar, arrijme te dallojme kaq gje 🙂

 • alter ego

  alter ego

  Muaj më parë

  @Okay pse jo me editim ajo nenkupton alterim te ngjyrave, hijeve dhe eleminimin e ndonje imperfeksioni minimal, kurse me photoshop nenkupton ndryshimin drastik te 1 ose disa tipareve, me qellim jo per te permiresuar cilesine e fotos minimalisht (proces i pandashem i fotografeve profesionale), por per te tjetersuar subjektin e fotos. Normalisht ti e dije, po nganjehere s’te le deshira per te keqkuptuar qe ta pranosh.

 • Okay pse jo

  Okay pse jo

  Muaj më parë

  @_bulla_ 2003 jo na e meso ti

 • _bulla_ 2003

  _bulla_ 2003

  Muaj më parë

  Besoj e di ndryshimin mes edit dhe photoshopit

 • Iris Lako
  Iris LakoMuaj më parë

  Bearti join dhe virgjeri😂😂😂❤

 • Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  Per virgjerin e pyte per ne vesh apo...😂

 • Eva Sh.
  Eva Sh.Muaj më parë

  Aman moj sa e bukur qe je🌟🥰 Po pse genjen qe sflet me asnje flet me Fationin😕

 • iamkida

  iamkida

  Muaj më parë

  jane thjesht shoke

 • •Shadow Luna•

  •Shadow Luna•

  Muaj më parë

  E kishte fjalen me mesazhe

 • Asani Asan
  Asani AsanMuaj më parë

  Kush tha se kam humbur o zot

 • Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  Muaj më parë

  Ironia left the chat 🤦‍♀️😂😂

 • anisa nisa
  anisa nisaMuaj më parë

  je si shpirt😍💕💕💕💕💕

 • Elena Hekurani
  Elena HekuraniMuaj më parë

  I dua prgj tua spontane dhe buzeqeshjen tende te bukur,ishalla lart e me lart o shpirt i bardhe kush te njeh e di cfar njeriu je e cfar zemre ke 😍😍

 • Elena Hekurani
  Elena HekuraniMuaj më parë

  Sa e bukur zmr yll

 • King End
  King EndMuaj më parë

  Kjo esht shpell 😂

 • Alma Veseli
  Alma VeseliMuaj më parë

  Sa e mire je ❤

 • Florindo Hysa
  Florindo HysaMuaj më parë

  🥰 shum e bukur je po pyetjen e fundit pergjigjen sikur e ke Kopjuar nga shqipja po mbetesh akoma yll

 • Eljona Gashi

  Eljona Gashi

  Muaj më parë

  Pajtohem me ty 😉😉😉

 • I hate padrejtesite

  I hate padrejtesite

  Muaj më parë

  Po kjo shqipen e Ka Mike zemre Jan dakorduar bash ti Qin ropt lekut me dramat e Tyre se bashku te fitojn kllika sa per sharjet e Kan ditur jemi popull nga fryn era prap ju besojm

 • Riza Collaku
  Riza CollakuMuaj më parë

  Ta ka ca bearti kafazin 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

 • anxhela ago

  anxhela ago

  Muaj më parë

  Nga e di ti

 • arlinda rexhepi
  arlinda rexhepiMuaj më parë

  😚😚

 • beauty girl
  beauty girlMuaj më parë

  Kush tha qe e kam humbur????? Nime qitash robt🤬

 • Linda L
  Linda LMuaj më parë

  😍😍😍

 • Berisha12 A.berisha
  Berisha12 A.berishaMuaj më parë

  Ylli🤩🤍

 • Ella One
  Ella OneMuaj më parë

  😍😍😍😍

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe ThaqiMuaj më parë

  Mat bukur eka gjoksin vllavi im

 • Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  Muaj më parë

  @Valon Binaj ik mor injorant pse jot moter po u lidh nuk eshtr me goce e mire

 • Valon Binaj

  Valon Binaj

  Muaj më parë

  Valla qudi qe su kan nlidhje edhe me Gomarin tim qekjo 🤦‍♂️🤦‍♂️

 • army ot7

  army ot7

  Muaj më parë

  @Elena Hekurani ahhahahahhaha

 • Elena Hekurani

  Elena Hekurani

  Muaj më parë

  Vellai paska ber operacion plastik me u bo femer mduket😂😂😂

 • army ot7

  army ot7

  Muaj më parë

  Me siguri je qorr se ska mundesi 😂

Faqja Tjeter