Ilir Meta, kërkoi hapur azil politik në Rusi

Komente

 • Leonardo Bregu
  Leonardo BreguDitë më parë

  Moj rraki moj rraki sec ma more mendjen ti ti rakia bukoroshe..qe do me shpjesh qoshe me qoshe...njer rrusi njer greqi .me se fundi burrgun do ta ha shqipwri...ngushellimet e mia ..

 • Leonardo Bregu
  Leonardo BreguDitë më parë

  Pa pa pa pa shejtani do lufte.. Cdo te eqe byca ty o i shkret...pe evropes dhe pe botes sodomos pe amirikes..

 • Pal Marinaj
  Pal MarinajDitë më parë

  Ka futni Kore nuk ashte i marr metà po ju nuk e kuptoni

 • Ben Frani
  Ben Frani2 ditë më parë

  Ky esht spijuni i rusis

 • Alen Goretic
  Alen Goretic4 ditë më parë

  Ku ka qene te shesheli ne Serbi kem fakte 🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼🖕🏼👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Ilirjan Xholi
  Ilirjan Xholi6 ditë më parë

  Ujku, ujku, ujku ndërsa çakalli bën kërdinë. Mos e kruani bythën me Metën, po merruni me atë filosllavogrekoarrumunin

 • Fatmira Ruka
  Fatmira Ruka7 ditë më parë

  Ah MONIÇKA, ku të çon lakmiçka e madhe. KASHATA E MADHE TA XEN FYTIN.

 • Gazi Floriri
  Gazi Floriri8 ditë më parë

  flisni dhe per lepirsin e tij qe i rri si peder nga mbrapa Tedi blushi

 • Kastriot Rama
  Kastriot Rama8 ditë më parë

  Edi ik, salihu ik, meta ik.

 • giannis kriavrisi
  giannis kriavrisi9 ditë më parë

  burge te perjeteshem grabiqaret e skiptaris

 • Viktor Xhurxhi
  Viktor Xhurxhi9 ditë më parë

  Ha ha ha qar iliri ki esht fantazem perzotin

 • Lugina e Presheves
  Lugina e Presheves9 ditë më parë

  Ky vet po do me bo vendin dikund Azil per pato flet fjalë banale

 • Rustem Xhemaili
  Rustem Xhemaili10 ditë më parë

  oooki familje cim kret lekt ckai paska vjedh doyi cojka ne rusi

 • Mimoza Pasha
  Mimoza Pasha10 ditë më parë

  Ku te doje le te shkoje vetem te zhduket nje here e pergjithmone nga Shqiperia, e mos te harroje te marre me vete dhe ate dordolecen e vet.

 • agim jahja
  agim jahja10 ditë më parë

  #U versulen HIENAT per te shqyer KERMAT#----

 • Thea Man
  Thea Man10 ditë më parë

  Kjo tregon se Ilir Meta i perket diktaturës dhe është kaq i fortë qe e ve dhe me amerikën.perse vall urren ai presupozohet se është i paster i ndergjegjegjshem demokrat ashtu siç kërkon posti një shembull për brezat e ardhshëm.

 • Marsela Frasheri
  Marsela Frasheri10 ditë më parë

  Fare lehte bllokoini llogarite pronat dhe lereni te punoje skane pare kurre adnje dite pune keta dhe partine e tij

 • Robert Tekiu
  Robert Tekiu10 ditë më parë

  Tashti KERCE Vallen e Baftiarit Kurse Zonje madhe. Vallen. e Ariut

 • Robert Tekiu
  Robert Tekiu10 ditë më parë

  Iku dhe baftiari

 • Soinas Doyi
  Soinas Doyi11 ditë më parë

  me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 • Mentor Begaj
  Mentor Begaj11 ditë më parë

  Pamflet na ke mbushur me genjeshtra gjithe kohen, njelloj si Rama . Ju dhjefsha razen.

 • Renato Dalipaj
  Renato Dalipaj11 ditë më parë

  Po ky bohet tap me raki dhe nk di cfr fol cohu enver 🤣

 • Roza10 Roza10
  Roza10 Roza1011 ditë më parë

  meta ik

 • foopyu nooui
  foopyu nooui11 ditë më parë

  me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 • Flamur Shaha
  Flamur Shaha11 ditë më parë

  Mbrapa diellit

 • Soinas Doyi

  Soinas Doyi

  11 ditë më parë

  Pjerdh se lirohesh

 • erlan gashi
  erlan gashi11 ditë më parë

  Like te erdhi fundi

 • beedsj roiue
  beedsj roiue11 ditë më parë

  Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

 • no name
  no name11 ditë më parë

  Ju pamflet jeni e zeza e kombit.Ju jeni rrenca.shpifes,shkatërrues të çèshtjes kombetare.Ju jeni argat të shkaut...vetem e vetem për ...karrigën e patronit...

 • festim shkina
  festim shkina12 ditë më parë

  mos ta pranoje asni shtet per vec burgut alkatraz demin me vdekje don ky njeri

 • foopyu nooui

  foopyu nooui

  11 ditë më parë

  me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 • Demir Paso
  Demir Paso12 ditë më parë

  Florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë e metës ku janë florinjtë e florinjtë fiorinjtë ku janë florinjtë fiorinjtë burg burg burg burg burg burg burg e

 • do
  do12 ditë më parë

  More fund o tradhetar i ndyre . Ke turperuar nje Skrapar heroik dhe emrin shqiptar . Helm tu befte buka e ktij vendi qe te rriti dhe e kafshove si qen i terbuar .

 • beedsj roiue

  beedsj roiue

  11 ditë më parë

  skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

 • Vera Vera
  Vera Vera12 ditë më parë

  Yrikim brava po mos fliste kjo do behesh luft civile bravo yrikim

 • Demetrio Note
  Demetrio Note12 ditë më parë

  Nuk ka se ku do te iki funderrina.Duhet te bej 100 vjet burg pastaj te shkoj ne Rusi,monstra

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  12 ditë më parë

  Boo na iku floriri ne rusi

 • Godfather44
  Godfather4412 ditë më parë

  ikni ooo komunista o legena

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  12 ditë më parë

  Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku12 ditë më parë

  Do burg jo azil politik hajdut politik

 • Sefer Sina
  Sefer Sina12 ditë më parë

  Dil,ne,television,dhe,ulurit

 • Toni Jonsson
  Toni Jonsson12 ditë më parë

  Amerika eshte mesuar ti shaj miqte si psh shahun e iranit Noriegen e panamase e tjere ne latin amerike por po dalim tek miqte e medhej Saddam Hussein e Kadafin e libise apo diktatoret e Saudi Arabise e mos dalim ne afrike se eshte larg si Hidiamini ha qe hante njerez kur si shko mas qefi amerikes keshtu te ndodh por nxirreni jashte Ameriken se me mire behet sben investime e fabrika amerika ore te mjere,asnje megdanolls se ka hapur se fundja i bejme me te mira qoftet ne.

 • Martin Marku
  Martin Marku12 ditë më parë

  Pjerdh se lirohesh

 • Gazmend T
  Gazmend T12 ditë më parë

  Ilir Meta, mere edhe Albin Kurtin me vete atje ne Rusi sepse edhe ai esht aleat i Rusis gjithashtu edhe paguhet nga Rusia.

 • vinasu maaj
  vinasu maaj12 ditë më parë

  Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

 • ss divizion
  ss divizion13 ditë më parë

  * TË PËRFUNDOJË SI EL GADAFI 🇱🇾 * ⚔️🇦🇱⚔️

 • tit kulla
  tit kulla13 ditë më parë

  me varje ke sheshi skenderbe Meta dhe saliu, duet ti pastroim kriminelat e kombit ☝️

 • Andrea Luigi
  Andrea Luigi13 ditë më parë

  Po ku do veje ! Nuk ka leke se ja bllokoi leket neper bankat europiane e amerike e azi ,! TANI I KA IKUR TRURI BUDALLAIT KATUNDARIT TE CEPANIT

 • Gua Kip
  Gua Kip13 ditë më parë

  Ti qifsha ropt

 • Taulant Bora
  Taulant Bora13 ditë më parë

  shqiptaret duane vdekjen e ilir kokepalarit filorus me gjthe saliserbin dhe lulburdellon po shkuane keta ne litar per shqipteret do jete festa me e madhe qe nga koha e skenderbeut kok palari eshte vrases me pages me gjith banden e tije

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  12 ditë më parë

  vendit.

 • Vard
  Vard13 ditë më parë

  Ju lutem o vllezer te Kosoves, silleni Albin Kurtin te udheheqi shqiperine e kosoven bashk. Po kandidoi Albin Kurti, ka per ta fituar direkt se shqiptaret e dine qe ai esht lider i madh shqiptar

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius13 ditë më parë

  Ky do. Ngelet per keqe ne istotori si Berisha e Luli e Monika turpe

 • Elton Celaj
  Elton Celaj13 ditë më parë

  Boo na iku floriri ne rusi

 • I LOVE ENGLISH
  I LOVE ENGLISH13 ditë më parë

  Do ishim duke folur Serbisht po të mos kishim Amerikën.

 • Kyro D
  Kyro D13 ditë më parë

  NE VRIME TE MIUT DO E GJEJME KETE QELBESIRE TE KOMBIT SHQIPETAR!

 • Ardian Lasko
  Ardian Lasko13 ditë më parë

  Po hapesh shum bythesh o Lili ki kujdes.

 • Anri Fejzaj
  Anri Fejzaj13 ditë më parë

  Ca koke ke like me florrinj esht brenda qe esht xhunga xhunga

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj13 ditë më parë

  Ce do Putin kte koqen po' doli nga presidenti 😀 te hedhin nga siberia ti ngri Monika nga bytha -50

 • Blendi Topuzi
  Blendi Topuzi13 ditë më parë

  Κy maskaraj duhet djegur I gjall ne mes te popullit

 • WALLTER P38
  WALLTER P3813 ditë më parë

  Nuk i ka hije nje kryetarit e nje shteti ky duhet te shkoje ne neuropsikiater te sherohet.

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri14 ditë më parë

  Ky eshte kokrra e budallait. I shpall lufte AMERIKES truthari.

 • lindita kryekurti
  lindita kryekurti14 ditë më parë

  Panfleti eshte zeri i se vertetes.Une i kundershtoj te gjithe personat qe flasin kundra jushe. Jepni argumenta ne qfs panfleti genjen.Respekte dhe kam shume kenaqesi tju degjoj. Bravo jeni te mbrekullueshem.

 • Zyma Zym
  Zyma Zym14 ditë më parë

  Duhet sa më shpejt kjo klasë e stërvjetruar e korruptuar që flasin nën ndikimin e drogës e alkoolit të largohet dhe të dënohen për dënimin që i kan shkatuar dhe po i shkaktojnë vendit.

 • gjoniii gjoniii
  gjoniii gjoniii14 ditë më parë

  Ik ilir muti me kokmadhen

 • Affe Affe
  Affe Affe14 ditë më parë

  Qeverisja e Politika e poshter per shum politikan të Shiprin e kosovs duhet per me lyp Azil në Rusi a serbi

 • Komenti Komenti
  Komenti Komenti14 ditë më parë

  ruset nuk mun majn veten e vet o koqe edhe putini nuk di ku te shkoj

 • Vis Fortuna
  Vis Fortuna14 ditë më parë

  ilir meten e sulmojne gjithmon para zgjedhjeve, kur merr ca mandate thone prit njeher se nuk esht aq i keq

 • Loni Betoni
  Loni Betoni14 ditë më parë

  Po ky Blushi qa i rri mbrapa tan kohen, hahahaha qa budalli asht

 • Ingrit Korreshi
  Ingrit Korreshi14 ditë më parë

  I Rane puplat harabelit nga skrapari.

 • Bardhok Markou
  Bardhok Markou14 ditë më parë

  JO POLITIKAN POR SEKT I ARDHUR NGA QARQE TE CAKTURA . POLITIKA E NGRITI NE ARKIT ME TE LARTA TURP PER SKEN POLITIKE 30 VJEQARE HUMBJE E MADHE PER KOMBIN

 • Stilian Bello
  Stilian Bello14 ditë më parë

  Sa më shpejtë në burg dhe sekuestrim lekët që u ka vjedhur shqipëtarve

 • Gela Selimi
  Gela Selimi14 ditë më parë

  Jutepamfletit Kinder metes vetempet meten flisnim jokaq hashiqare

 • Xh Kerolli
  Xh Kerolli14 ditë më parë

  Poro Rus

 • Bejt Bejta
  Bejt Bejta14 ditë më parë

  Ky esht trathtari mei madh pas esat pash spiunin hajduti i gjith koherave ilir floriri

 • Teli Teli
  Teli Teli14 ditë më parë

  Leket ika ne rusi ky o pamflet I rru bythen sja bllokon dot asnjeri potarrasin ne burg po mir doishte

 • H H
  H H14 ditë më parë

  A ka 1 njeri te mir ne ate vend qe punon per vatanin e vet dhe popullin e vet,a ka a sa une po e kuptoj spaska pas as nje her ,

 • Ndue Kabali
  Ndue Kabali14 ditë më parë

  ABC... PERSONAL MENDIM. TÈ LUMTE PAMFLETE NET. BRAVO PAMFLET NET. KA RASTE QE EDHE ME FJALE ZEMERA TÈ BAHETE MAL. RUAJNA ZOT SIKUR DEKLARATATE TUAJA TÈ KTHEHENE NE REALITETE, ATEHERE VLERA E THENIEVE TUAJA, DO ME KUJTONIN JEZU KRISHTIN, I CILI ME GJITHESE I PA FAJSHEN E GOZHDUANE PER SE GJALLI. ATEHERE PER RREGUL TRESHI, KETA "TRIMA" KOMUNISTE C'FARE MERITOJE PER TÈ "MIRATE" QE I KANE SJELLE POPULLIT SHQIPETAR.???!!!... LIRIA E SHQIPETAREVE, VDEKEJE TRADHETAREVE.. FLM. NDERIME. NGA NDUE GJIN KABALI KATUNAR NGA NAHIJA PROSEK KTHELLE MIREDITE.

 • Jakov Sollomoni
  Jakov Sollomoni14 ditë më parë

  Ky cope gomari skraparllime raki ne trurin e tij te semure ,duhet qerruar nga skena politike dhe duhet ndeshkuar fort me ato qe thote

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo14 ditë më parë

  Jo jo ketu te vej ne burk ai dhe te tjeret si qy

 • Bujar Iljazi
  Bujar Iljazi14 ditë më parë

  Ja e verteta u kan me armikun famkeq russ

 • Fatmir Kola
  Fatmir Kola14 ditë më parë

  Ketij gjakpiresi mental kunt president muti po I vjen fundi. Shkurt...te paguaje vuajtjet qe I ka shkaktuar dhe demet e pa llogariteshme qe I ka sjelle popullit shqipetar nje fshatar mental qe dreqi e di si arriti te na coje drejt grapes. Burg per te degjeneruarin dhe.

 • Arber Vajkali
  Arber Vajkali14 ditë më parë

  Ky soj njeriu " trim i çakërdisur" ka dalë përfundimisht nga binarët. Ky president , kjo figurë groteske është turpi ynë. Është njësuar me shokun e tij të ngushtë të armëve Sali përbindëshin , njeriun që ka tundur nga themelet Shqipërinë.

 • Shuki Lipert
  Shuki Lipert14 ditë më parë

  Rode i poshter ......

 • Erald Nexhipi
  Erald Nexhipi14 ditë më parë

  mir politikanet genjejn po boll more me lajme te rreme boboooo bobooooo u kthyen televizionet me tifozllek e mediat

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore14 ditë më parë

  Jo nuk duhet te largohet pa i paguar ato qe i ka ber popullit duhet te vej ne burg

 • Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika14 ditë më parë

  Me vjen keq per perkrahasit e tij qe e kane besuar por shoke e vllezer ky person ka rjedhur ky Sanco-Panco ka deshtuar,nuk besoj si ky shtet mban ne krye njerez pa karakter dhe te demshem te shoqerise.

 • Aldo Nuna
  Aldo Nuna14 ditë më parë

  9

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha14 ditë më parë

  Me. Ameriken. me. Zonjen Rusia. Shtet. Mafjoz. armiku.kombit.me.Serbin Kur.do.hyj.ne.burge.ky.i.drogom Ajdut. Me.Ameriken.perpara🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 • w.w.w alb
  w.w.w alb14 ditë më parë

  Po po pirdhni ju te pamfletit ky per burg qe qekur dritan prifti i publikoj kameren e fsheft, tani do e kapi Amerika,ketu kush ka lek nuk e rrun fare,po te ju hek ju na lista se vetem genjeshtra keni.

 • Ha si Halper
  Ha si Halper14 ditë më parë

  Merreni muster te Kosoves votoni vv e pshtoni kombin nga tradhtaret

 • Gjergj Mjeda
  Gjergj Mjeda14 ditë më parë

  President ilir merda rrugac politik

 • jeffy Salentes
  jeffy Salentes14 ditë më parë

  1:34 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ hotgirls.to 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1619297262

 • Ura Guri
  Ura Guri14 ditë më parë

  Jo Shqipnia, por president lopa asht van kunra USAs...

 • Blue Sea
  Blue Sea15 ditë më parë

  Thefte qafen marrte me vete dhe saliun

 • Naim Cerkini
  Naim Cerkini15 ditë më parë

  Kete horre duhet Burgos per tere jeten.Eshte shume i dessen per vendin.Ky eshte marria vendit.

 • Tokat Ilire
  Tokat Ilire15 ditë më parë

  pse ky tjetri ashte ma i mira a ky eka te garantuar ne serbi vllau i vuqiqit ky esat pash toptani numer 2 i quajtur edi rama .por ne jemi njerz qe harrojm dhe per ta luftuar nji oligard i bashkohem tjeteit oligard .keta te gjith duhet larguar nga postet e pozitat sepse keta jane virusi i kombit e shteteve shqipetare ne dardani vllezerit tane i larguan oligardet sa do pakë dhe radhen e kem ne ne nenen shqiperi qe ti largojm keta hajdut sepse keta virusa te gjith te njejt jane mallkuar qofshin

 • Ljuban Tadiv
  Ljuban Tadiv15 ditë më parë

  Ilir meta dhe sali berisha dotju ndodh eikur Qaushevskit

 • Albano Gashi
  Albano Gashi15 ditë më parë

  Ne Burg Plehra 🙏sa me shpejt

 • Albano Gashi
  Albano Gashi15 ditë më parë

  Smeret me plehra Putini👍

 • Bujar Shoti
  Bujar Shoti15 ditë më parë

  Ah ropt more shkerdhyer nuk te ze me e nenes as ty e familjen tende ore i korruptuar ti do 12 .7 ne goj

 • Bashkim Bajraktari
  Bashkim Bajraktari15 ditë më parë

  O Esat pasha shpurru o idijot

 • Petrika Pleqi
  Petrika Pleqi15 ditë më parë

  Ne Rusi as te antikapet nuk te futin.

 • Gazi Ahmedi
  Gazi Ahmedi15 ditë më parë

  I NGRATI ASHT TURBU KREJIT KI DO IKE PO MONA KU LULU

 • Batjar Kamberaj
  Batjar Kamberaj15 ditë më parë

  Shteti te mare masat per kete injorant president. Ky nuk duhet te dale as nga tirana e jo nga shqiperia . Ketu ti kalben kockat dhe po te jete e mundur dhe te pjelleve tu iqet e drejta per te studijuar ne angeli. Gjynahet ti lajne ketu ku kane bere poshtersirat.

 • A. G
  A. G15 ditë më parë

  Ik ore bir i shkines ne mut...tradhtar Kombi...Te fala Kosova

Faqja Tjeter