Ronela Hajati - Aventura

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/Aventura
Listen and watch the latest song from Ronela Hajati.

Ronela Hajati - Aventura
Melody and lyrics: Ronela Hajati
Beat by: Marko Polo
Arrangement: Tull Production

Komente

 • Roksi
  RoksiOrë më parë

  She's so thicc

 • Gezim DAPI
  Gezim DAPI3 orë më parë

  Shqiperia ne epoken e tallavese

 • Xeni Hasni
  Xeni Hasni12 orë më parë

  Shum kenge e bukur qenka

 • Angel Angel
  Angel Angel13 orë më parë

  Kjo duhet me kan shum ma nalt esht super unike ! Kjo e Dafina Divaaa😍🔥🔥🔥

 • Babaroga
  BabarogaDitë më parë

  Kosova ne kete stil muzike o kan 2007ten, a tash kjo del e qet ni kang vk edhe dhez me trup qetu o dallimi i krijimtaries kurse shqipnija ka pas gjith kange te mira,moti shum moti por jo sot!!

 • Ervini Hasani
  Ervini HasaniDitë më parë

  Sa shum keng e bukur

 • Ervini Hasani
  Ervini HasaniDitë më parë

  Shum kenge e bukur

 • Pol Hasanlliu
  Pol HasanlliuDitë më parë

  O çfar sexy je o Nela

 • Ersa Borici
  Ersa BoriciDitë më parë

  Ronela for Eurovision 2022🗒🗒🏆🏆🏆

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora2 ditë më parë

  Super flakë 🔥🔥

 • Klementino Rrexhepii
  Klementino Rrexhepii2 ditë më parë

  Keng kushtuar 13 vjeqreve kur bojn vidjo snapi tja qojn t dashurit HAHHHAAHAHAHAHAHAHAH

 • Bella Poarch
  Bella Poarch2 ditë më parë

  love you

 • spiro Thanasi
  spiro Thanasi2 ditë më parë

  kellire

 • spiro Thanasi
  spiro Thanasi2 ditë më parë

  baxhell

 • 🦋Kledisa _Lyric🦋
  🦋Kledisa _Lyric🦋2 ditë më parë

  2:08

 • CISCO POLO
  CISCO POLO3 ditë më parë

  I LOVE YOU... ❤❤🇦🇱🖤🖤

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili4 ditë më parë

  😍😍😍

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili4 ditë më parë

  🎶🎶🎶🎶🎶

 • anony mous
  anony mous4 ditë më parë

  diva🤩♥️

 • Flori Sinani
  Flori Sinani5 ditë më parë

  Kjo eshte e cmendur ne kuptimin e mir te fjales💙💙

 • Jtree Sams
  Jtree Sams5 ditë më parë

  divaaaaa

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱5 ditë më parë

  Sa pikante i ben kenget...namin gocat neper stori me refrenin🤔😄😄😄

 • The Best
  The Best5 ditë më parë

  Flak fare e cmendur ne llojin e saj 🥳♥️

 • White Angel
  White Angel6 ditë më parë

  Keng VK🤮

 • Esmeralda Hoxhaj
  Esmeralda Hoxhaj6 ditë më parë

  Ti meriton miliona views një nga kengetaret shqiptare me te mira ...

 • Phil Official
  Phil Official6 ditë më parë

  Finally I found this song!! She was teasing it by singing the refrain AGES ago on her facebook page and I thought it was an old song from her ... but I could never find it.

 • Nela Nelitsa
  Nela Nelitsa7 ditë më parë

  Bishaaaaaaa 🔥🔥🔥🔥

 • nik kastriot
  nik kastriot7 ditë më parë

  Katastrof femer

 • Der ALBANER Live SMILE
  Der ALBANER Live SMILE7 ditë më parë

  Oifo

 • Ana Karenina
  Ana Karenina8 ditë më parë

  Cdo gje eshte thjesht perfekt! Ka vetem nje difekt krijon varesi akute 😃

 • Korben Boombastik
  Korben Boombastik8 ditë më parë

  🎶🔥🎶

 • Flori Sinani
  Flori Sinani9 ditë më parë

  💙💙💙💙💙💙 i love youooo

 • alessio Trolese
  alessio Trolese9 ditë më parë

  You've smashed it Get in there luv ❤ Albanian Lassie the best 👌❤

 • Vini Telo
  Vini Telo10 ditë më parë

  Eccccccc.. atyyyyyyyyyy.. Ronela qr konges digjeeee boten te lumt po me vjen keq qe nuk bone pjes ne Euro vision do kishe terbu gjith boten 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ermina Gjini
  Ermina Gjini10 ditë më parë

  Suksese te metejshme! Mplq shume cmenduria jote ne kenge e videoklip. 👏👏👏

 • Rammo Ommar
  Rammo Ommar10 ditë më parë

  Kjo shurra qe lexonte libra 😞 Imagjino ca librash lexohen me kembet hapur 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • claudio mece
  claudio mece10 ditë më parë

  Extrem femer 🤣🤪🐼🐼🐼

 • Jetoj Per nje arsye
  Jetoj Per nje arsye11 ditë më parë

  Uiiiiii e kalli Ronela,uiiiii dhe Kiçja ne grup,ajde marshallah tani je kompletu,mor nje gje nuk di une,kush i dhjet kto tekstet e kengve moj aman?🤔 Oj bukuroshe hajt se po ta jap nje tekst nga te miat por jo me te rrafme me te kapme me te perplasme me te hapme,ta boj nji tekst pateriotik me te pru ne fill i cik,oh t lumt na ke neru

 • Tai Tai
  Tai Tai11 ditë më parë

  Ca bombe esht kjo

 • Lisandra Hazizi
  Lisandra Hazizi11 ditë më parë

  A KE NDONJE MENDJE SONTE HAHAHAHAHAHA

 • Just Me
  Just Me12 ditë më parë

  Kengatarja me palidhje ne muzike dhe stil e llogjike. Vetem sforcohet

 • Megi Kociu
  Megi Kociu12 ditë më parë

  100% e sigurt se je tu degju kengn duke lexu komentet 🔥

 • D'Juan Stanziola
  D'Juan Stanziola12 ditë më parë

  Potrancona esa jajajaja

 • FF Joel
  FF Joel12 ditë më parë

  a ke nai mendje sonte?🤤

 • Shqiptari i vuajtur
  Shqiptari i vuajtur12 ditë më parë

  boo sa esht rrit imoraliteti, shiko dhe komentet e baxhellave qe e mbeshtesin 🤦🏻‍♂️💩💨 multiturp

 • Angelin Guraj
  Angelin Guraj12 ditë më parë

  Gegnisht flas e por gjithsesi ma shpifin kur kendon kush me theks kshtu kur nuk e flet normalisht ashtu. Ma par dua me e nigju ne theksin e vet at tjetrin tu kendu por varja. Asht "trendi" gjasme e nderkohe me te nigju tu fol gegnisht ne jug thon uaa qenka malok. Çfar njerëz jemi ne kuku

 • Pamela Leka
  Pamela Leka12 ditë më parë

  1m in 1week

 • Mona Doci
  Mona Doci12 ditë më parë

  Divëëë..👏👏👑👑👑

 • Anjeza Rukaj
  Anjeza Rukaj12 ditë më parë

  Dmth te kete gjithe ate ze e potencial e ta çoje veten ne kete nivel tekstesh vetem Ronelen shikoj une!!! Degjon muziken thua wow, sa fillon teksti komplet ordiner!!! Ronela per Eurovizion thoni ju kur Alban Skenderaj i mjafton nje fushe e gjelberuar e nje kitare dhe behet hit i te gjitha koherave, Ronela me shoke e shoqe çfare nuk bejne neper klipe e çfare nuk shkruajne neper tekste e perseri as nuk krahasohen me kengetare si Albani... Qofshi ju qe jeni qe e inkurajoni per keto lloj tekstesh kur ajo mund te jete nje yll ne muzike te vertete sepse ka ze shume te bukur, jo ne keto paçavure!!!

 • rajan rajan

  rajan rajan

  10 ditë më parë

  🙏🏻

 • Esc Shadow!
  Esc Shadow!13 ditë më parë

  Eurovision is waiting for you Queen 😁

 • Leo France
  Leo France13 ditë më parë

  💥👌💥👌💥

 • Wuri Yuwono
  Wuri Yuwono13 ditë më parë

  1M. Woohoo...congrats...!!!

 • Ola Sula
  Ola Sula13 ditë më parë

  Ronela je yll fare keshtu vazhdo💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💫💫💫💫💫💥💥💥

 • Bledi Mustafarai
  Bledi Mustafarai14 ditë më parë

  Ik moj kukumjacke

 • Era Smus
  Era Smus14 ditë më parë

  Too curvy for my likings. Gorgeous face though...hehe

 • VALENTINA BUCI
  VALENTINA BUCI14 ditë më parë

  Mos vdeksh kurrrr 😋🤩💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💣💥

 • Ida Hysa
  Ida Hysa14 ditë më parë

  💥💥💥

 • Roberto
  Roberto14 ditë më parë

  O NO LIMIT KU JE O BURAZER😂😂

 • Dario Haka
  Dario Haka15 ditë më parë

  🔥🥵🔥

 • Dario Haka
  Dario Haka15 ditë më parë

  Albanian Barbie 😍💖💝

 • Dario Haka
  Dario Haka15 ditë më parë

  Artiste me plot kuptimin e fjales 😍👑❤

 • Dario Haka
  Dario Haka15 ditë më parë

  Hitmakerse je 😍🤪🔥

 • Dario Haka
  Dario Haka15 ditë më parë

  Me e mira je. 🔥

 • Arsi Muca
  Arsi Muca15 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Alx Shkodrani
  Alx Shkodrani15 ditë më parë

  Si mund ti lash veshet me ato thoj??

 • Game_ Day8
  Game_ Day815 ditë më parë

  ❤️‍🔥

 • The epiphany of rulers
  The epiphany of rulers15 ditë më parë

  Ronela per EUROVISION, te lutem zgjidheni cause she s bomb🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Drilon Vuthaj
  Drilon Vuthaj16 ditë më parë

  Ronela per ne eurovision!!! ;) Kush eshte me mua?? 👇

 • bubitibu bu

  bubitibu bu

  15 ditë më parë

  no

 • Visar Ismaili
  Visar Ismaili16 ditë më parë

  Kenge super 🤩🤩🤩🤩

 • ANNA ELVANA RIRA
  ANNA ELVANA RIRA16 ditë më parë

  E dua, sa e cmendur esht 😍😍 FLAKEEE

 • Ervis Meca
  Ervis Meca16 ditë më parë

  3 min kenga 30 min duke lexu komentet as se dgjova fare ca the jeni bo si te perputhen

 • Eva Dushaj
  Eva Dushaj17 ditë më parë

  😍😍😍💖💖💖💖

 • Deljona Zeneli
  Deljona Zeneli17 ditë më parë

  🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 • leonard metallari
  leonard metallari18 ditë më parë

  Karabuqe

 • sandri fuqi
  sandri fuqi18 ditë më parë

  💥💥💥💥

 • Aleks Palokaj
  Aleks Palokaj18 ditë më parë

  Kjo qe lexonte libra 🥵

 • Ana ANNA
  Ana ANNA18 ditë më parë

  E ke myt

 • beba_ote34
  beba_ote3418 ditë më parë

  Jo spo ma nin o plak😝

 • Marieta Beti
  Marieta Beti18 ditë më parë

  Super kenge flak👌

 • Charli Fandom
  Charli Fandom18 ditë më parë

  Super song 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Flora
  Flora18 ditë më parë

  E sapo dale nga psikiatria

 • Mirko Durres
  Mirko Durres18 ditë më parë

  Nuk e di dmth si ka munci q nuk klikohen kenget e roneles,kur i ngjon kudo,madje edhe neper zgara i vejn 😂 se di si vlersohen ca shurra e kjo jo dmth

 • Background video SK
  Background video SK18 ditë më parë

  🙋‍♂️👍

 • Xhuljan Hulio
  Xhuljan Hulio18 ditë më parë

  Turp tkesh🤣

 • NUK JE VETEM!
  NUK JE VETEM!19 ditë më parë

  Super je

 • Fabi Harshini
  Fabi Harshini19 ditë më parë

  Kjo eshte shtrig e embel 🤩🤩

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  19 ditë më parë

  althe.info/number/rXe0laCxpKOPesw/video

 • anxhi zhuri
  anxhi zhuri19 ditë më parë

  kjo ishte ajo qe kerkonte mashkull qe lexonte libra?

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  19 ditë më parë

  althe.info/number/rXe0laCxpKOPesw/video

 • Elena
  Elena19 ditë më parë

  Hajde hajdeee ose kg eshte kjo🤯

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  19 ditë më parë

  althe.info/number/rXe0laCxpKOPesw/video

 • ESC 2020
  ESC 202019 ditë më parë

  Eurovision 2022??

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  19 ditë më parë

  althe.info/number/rXe0laCxpKOPesw/video

 • Inglimona Zyberi
  Inglimona Zyberi19 ditë më parë

  Wooowww si githmon😊

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  19 ditë më parë

  althe.info/number/rXe0laCxpKOPesw/video

 • beba_ote34
  beba_ote3419 ditë më parë

  Ronela 💜

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  19 ditë më parë

  althe.info/number/rXe0laCxpKOPesw/video

 • Lyricss Songss
  Lyricss Songss19 ditë më parë

  bukur Ronela😻😘😘😘😘

 • KIDDA LOVE0
  KIDDA LOVE019 ditë më parë

  Ronela she’s star ⭐️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • QKSH NEWS ♪

  QKSH NEWS ♪

  19 ditë më parë

  althe.info/number/rXe0laCxpKOPesw/video

 • MsTironce
  MsTironce19 ditë më parë

  Fiksim kenga 🥵 Ronela 🔝 💯

 • doire aintu
  doire aintu19 ditë më parë

  Ja hangsha zemren Roneless ♥️😘

 • JACK LONDON
  JACK LONDON20 ditë më parë

  Do te kap policia per mosperputhje teksi me melodin, 🙄🙄🙄 . Seriozisht ,,,,,me ter mend kjo esh keng I qr ca behet...

 • Aquila 0692041815
  Aquila 069204181520 ditë më parë

  Bravo o Tropojane

 • Zaim HOXHAJ
  Zaim HOXHAJ20 ditë më parë

  Hahaaaaaa 😜😂😂😂 A ke naj menie sonte ?🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️😜😜😜 Çdo sonte,aty është mendja ska ku shkoj tjetër 😜😂😂👌

 • doire aintu

  doire aintu

  19 ditë më parë

  Je shum lart ronela

 • M. Morina
  M. Morina20 ditë më parë

  Ronela for EUROVISION. Full ENERGY 🔥🔥

 • Erlindi Erlindi

  Erlindi Erlindi

  6 ditë më parë

  @Ermira Bejtaj ?😅

 • Ermira Bejtaj

  Ermira Bejtaj

  6 ditë më parë

  @Erlindi Erlindi ⁹

 • Muharrem Geçir

  Muharrem Geçir

  13 ditë më parë

  Unfortunately Juries of Festival i kenges not want like this genre 🥺

 • Erlindi Erlindi

  Erlindi Erlindi

  15 ditë më parë

  @Brian Shahini gagagga

 • Brian Shahini

  Brian Shahini

  16 ditë më parë

  Ronela per 1 tqime full optional.

Faqja Tjeter